Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Gruppo PANTHRAKISTAS 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 11:09 am

karafatme έγραψε:
ενοούσα αν οι Κύκλωπες έχουν καταστατικό μη κερδοσκοπικού χαρακτήρα ώστε αν βρεθεί υποστηρικτής-χορηγός και θέλει να διαφημιστεί να μπορεί να κοπεί απόδειξη από την "Λέσχη Κύκλωπες" .... γιατί λίγο ή πολύ όλοι θα ζητήσουν αν θελήσουν να διαφημιστούν.
Καταστήματα ή δουλειές επώνυμων Πανθρακικών θα πρέπει να είναι από τις πρώτες στην αναζήτηση υποστηρικτών.


Είσαι λίγο αφελής αλλά δεν πειράζει.Μέχρι προχθές ίσως μπορούσε να κοπεί κάποια απόδειξη από τους κύκλωπες, μιας και το brand του φόρουμ τους ανήκε .
Η λέσχη είναι με κερδοσκοπική και δέχεται ότι χορηγία θέλεις αρκεί βέβαια να στηρίζεται τυπικά.(βλέπε 2000 ευρώ από υπουργείο Μακ. Θράκης).

Αν εγώ σαν ΟΡΦΕΑΣ θέλω να διαφημιστώ στο πανθρακικάδικο ποιός θα μου κόψει απόδειξη, εσύ ή Κατερίνα, ή μήπως ο Μάκης ;.

Θέλει κουβέντα σοβαρή και πάνω από όλα , θέληση. Προσωπικά σας στηρίζω όποια απόφαση και να πάρετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 2:46 pm

gerolykos έγραψε:
karafatme έγραψε:
ενοούσα αν οι Κύκλωπες έχουν καταστατικό μη κερδοσκοπικού χαρακτήρα ώστε αν βρεθεί υποστηρικτής-χορηγός και θέλει να διαφημιστεί να μπορεί να κοπεί απόδειξη από την "Λέσχη Κύκλωπες" .... γιατί λίγο ή πολύ όλοι θα ζητήσουν αν θελήσουν να διαφημιστούν.
Καταστήματα ή δουλειές επώνυμων Πανθρακικών θα πρέπει να είναι από τις πρώτες στην αναζήτηση υποστηρικτών.


Είσαι λίγο αφελής αλλά δεν πειράζει.Μέχρι προχθές ίσως μπορούσε να κοπεί κάποια απόδειξη από τους κύκλωπες, μιας και το brand του φόρουμ τους ανήκε .
Η λέσχη είναι με κερδοσκοπική και δέχεται ότι χορηγία θέλεις αρκεί βέβαια να στηρίζεται τυπικά.(βλέπε 2000 ευρώ από υπουργείο Μακ. Θράκης).

Αν εγώ σαν ΟΡΦΕΑΣ θέλω να διαφημιστώ στο πανθρακικάδικο ποιός θα μου κόψει απόδειξη, εσύ ή Κατερίνα, ή μήπως ο Μάκης ;.

Θέλει κουβέντα σοβαρή και πάνω από όλα , θέληση. Προσωπικά σας στηρίζω όποια απόφαση και να πάρετε.

ίσως πάλι δεν έγινα αντιληπτός .... η σελίδα λέγετε kyklopes.forumgreek.com.... τι ζορι έχεις με τα ονόματα ότι θες βαφτίσια γίνονται ..... απλά θέλουμε από σένα αν είναι οι κύκλωπες μη κερδοσκοπικού χαρακτήρα (διόρθωσε αν θες το ¨με κερδοσκοπικού" που έγραψες πιο πάνω γιατί παρανοεί) ...
ότι απόδειξη κόβεις από το μπλοκ των Κυκλόπων λόγω της σελίδας αυτής να πηγαίνει οικονομικά στην λέσχη για την επιβίωσή της .... νομίζω είναι σαφές το σκεπτικό μου...... για να μην μπλέκουμε με νέα καταστατικά, δικηγόρους και πρωτοδικεία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 3:13 pm

Σήμερα θα δείξουμε το ντέρμπυ???γιατί με ρώτησαν κάποιοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 3:18 pm

ναι παίζουν τα πάντα ... πάτε όσοι περισσότεροι να γίνει κατανάλωση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 3:19 pm

Aν είναι θα πάω εγώ να ανοίξω την λέσχη για τον αγώνα και όσοι πιστοί προσέλθετε...
Θα πάω να ανοίξω κατά της 7 παρά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 3:28 pm

...πανθραξ καψουρα μου μοναδικη,θολουρα στο μυαλο,για σενα κοκκαλο για μια ζωη,να ξενερωσω δεν μπορω............................

...πανθραξ λε ολεο ολεο ολε...πανθραξ και δεν ειμαι καλα...πανθραξ λε ολεο
ολεο ολε...πανθραξ και δεν ειμαι καλα..................

........... cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers .... bom ... alien ........

...να το λετε απο μεσα σας,οτι κι αν κανετε,οπου κι αν ειστε.......κατι σαν
χαπι,για να περναει ευκολα η ημερα..............................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 3:34 pm

cappo έγραψε:
...πανθραξ καψουρα μου μοναδικη,θολουρα στο μυαλο,για σενα κοκκαλο για μια ζωη,να ξενερωσω δεν μπορω............................

...πανθραξ λε ολεο ολεο ολε...πανθραξ και δεν ειμαι καλα...πανθραξ λε ολεο
ολεο ολε...πανθραξ και δεν ειμαι καλα..................

........... cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers .... bom ... alien ........

...να το λετε απο μεσα σας,οτι κι αν κανετε,οπου κι αν ειστε.......κατι σαν
χαπι,για να περναει ευκολα η ημερα..............................

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 4:24 pm

karafatme έγραψε:


ίσως πάλι δεν έγινα αντιληπτός .... η σελίδα λέγετε kyklopes.forumgreek.com.... τι ζορι έχεις με τα ονόματα ότι θες βαφτίσια γίνονται ..... .


H σελίδα μπορεί να λέγεται όπως λές, αλλά όταν μπαίνει κάποιος στο φόρουμ μόνο των κυκλώπων δεν φαίνεται ότι είναι. Είναι λίγο δύσκολο να πείσω κάποιους , ότι οι κύκλωπες έχουν δικό τους φόρουμ στην επικείμενη Γενική συνέλευση.

Δεν θα ασχοληθώ άλλο , γιατί θα με περάσετε για γραφικό, κάντε ότι νομίζετε, απλά όταν θα χρειαστεί μια επέμβαση σε κάποια στραβή, ο πρόεδρος θα δυκολευτεί να πείσει , για το ποιός είναι ο υπεύθυνος. Κινήσεις χωρίς διορατικότητα , καλό θα είναι να αποφεύγονται, ιδιαίτερα σε χώρους όπως τα φόρουμ.

ΥΓ. κανένα ζόρι δεν έχω με τα βαφτίσια, αλλά καλό θα είναι στη βάφτιση να ενημερώνονται και οι γονείς.

Καλό απόγευμα σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 5:55 pm

χωρίς να θέλω να εκφράσω άποψη επί του παρόντος για την τοποθέτησή σου αφήνω το θέμα ανοικτό ..... .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 6:18 pm

Μπορεί και να μην παω να ανοίξω την λέσχη...Λόγω κάποιου προβλήματος που προέκυψε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 7:59 pm

Γερολύκε karafatme και λοιποί συνπάνθρακες.
Έχω μία ιδέα για το οικονομικό μας πρόβλημα Idea

Μαζεύουμε δύο κατοσταρούμπες και τις σπρώχουμε .......
στο διπλό του Πανθρακικού μέσα στον Σουβλατζή .......

Με απόδοση στο 5,00 μαζεύουμε 2 μωβ και
ηρεμεί και η gringa για κανένα δίμηνο Razz

Το πιστεύουμε Question Question
scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 8:49 pm

karafatme έγραψε:
img

Οι υπόλοιποι τι κάνουν

γλεντάνε ???? .... μπα .... κάτι κάνουν κι αυτοί ....
κάνουν την πάπια
κανουν τον βαρύ
έχουν καβούρια
.... όλοι μπορουν να περισσέψουν κάτι τις .... και το ξέρουν

προτείνω να βάλεις admin διαφημίσεις εδώ μέσα ..... για να βγάλετε τις συνδρομές τις τηλεοπτικές όλες

αλλάζω και το λογότυπό μου από κάτω προκειμένου να πάρετε αυτά τα έξοδα .... ούτως ή άλλως έιμαι το πρώτο βιολί εδώ μέσα και σε κάθε σελίδα θα παίζει ανελλειπώς η διαφήμιση



Ρε συ karafatme, με το συμπάθειο κιόλας, αλλά μιλώντας αποκλειστικά και μόνο για τον εαυτό μου, θα ήθελα να με ενημερώνεις πρώτα πριν αναρτήσεις φωτογραφία μου στο διαδίκτυο. Ασχέτως της "κάλυψης". Για κάποιον άνθρωπο που αποφεύγει τόσο πολύ τη δημοσιότητα, νόμιζα πως αυτά τα πράγματα θα ήταν λίγο-πολύ αυτονόητα....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 10:41 pm

είναι αυτονόητα .... αλλά εκτροχιάστηκα και ο admin με επανέφερε στον dogru yol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 30 Οκτ 2010, 10:46 pm

kabano έγραψε:
Γερολύκε karafatme και λοιποί συνπάνθρακες.
Έχω μία ιδέα για το οικονομικό μας πρόβλημα Idea

Μαζεύουμε δύο κατοσταρούμπες και τις σπρώχουμε .......
στο διπλό του Πανθρακικού μέσα στον Σουβλατζή .......

Με απόδοση στο 5,00 μαζεύουμε 2 μωβ και
ηρεμεί και η gringa για κανένα δίμηνο Razz

Το πιστεύουμε Question Question
scratch

έχω μια άλλη ιδέα
πάιζουμε στο στοίχημα συνέχεια υπέρ των αντιπάλων του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ

1. χάνει ο Πανθρακικός κερδίζουμε στο στοίχημα και μετριάζουμε την λύπη της ήττας της ομάδας με στοιχηματικά κέρδη
2. κερδίζει ο Πανθρακικός .... χάνουμε τα λεφτά μας ..... αλλά χαιρόμαστε απερίγραπτα με την νίκη της ομάδας
3. Χ δεν παίζει .... γιατι θα το παίζουμε στο draw no bet
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 10:07 am

...καλημερα πεταλουδιτσες sunny geek ............

...τα Πανθρακια που αποτελουμε το gruppo,καλο θα ειναι, να εχουμε στο μυαλο μας τις υποχρεωσεις για αυριο το απογευμα...με πρωτη υποχρεωση,να δουμε την ομαδα μας στο Πανθρακαδικο αυριο και δευτερη την καταβολη των επιδοτησεων για την ομαλη λειτουργια του.............

...σε οσους "ταλαιπωρουνται" απο αφραγκιες,συνισταται η προσφυγη στον kabano...εχει εξασφαλισει με τις αοκνες ενεργειες του, Πανθρακικο κονδυλι απο τον Μιχαλη τον Σαλλα,για τις περιπτωσεις αυτες ........ Smile Smile alien ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 10:11 am

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 American-money-hanging-on-clothes-line


...οριστε και η αποδειξη.........τα "επλυνε" απο χθες,ωστε αυριο να ειναι καθαρα και σιδερωμενα........................ alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 11:27 am

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 10000-dollar-bill

σας βαρέθηκα όλους με τα ψιλά σας cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ 01 Νοε 2010, 1:07 pm

... εμαθα για μια ιωση που ταλαιπωρει τον kabano...περαστικα...επισης εμαθα πως
ιωση ξε...ιωση,τον Πανθρακα δεν τον χανει...να ευχηθουμε και στον Πανθρακα
να μην...χασει σημερα....... Smile alien .......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ 01 Νοε 2010, 1:14 pm

» Ο Παπανδρέου είναι Πανθρακικός??
Ο Παπανδρέου είναι Πανθρακικός??


Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Papandreou_iphone

Στο σημερινό Μαραθώνιο έιδαμε τον Πρωθυπουργό να τρέχει με φόρμα του Πανθρακικού, της ομάδας της Κομοτηνής! Δείτε τη φωτογραφία!


Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Papandreou_iphone


Δείτε και το σήμα της ομάδος...

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Panthrakikoslogo








...ρε σεις λετε ?...Πανθρακι ο Τζωρτζ ?......α πα πα πα πα...den to gklitonoume to xylo ! ......α πα πα πα πα..................................... alien

Υ.Γ. το θεματακι ειναι παρμενο απο το panthrax.gr...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ 01 Νοε 2010, 2:08 pm

...μαλλον πρεπει να ειναι δωρο του βουλευτη μας και spokesman του ελληνικου
γκουβερνου............................αντε και στο πεταλο Τζωρτζ...... να κανουμε κερκιδα................... alien alien alien alien bom ......................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ 01 Νοε 2010, 3:12 pm

cappo έγραψε:
... εμαθα για μια ιωση που ταλαιπωρει τον kabano...περαστικα...επισης εμαθα πως
ιωση ξε...ιωση,τον Πανθρακα δεν τον χανει...να ευχηθουμε και στον Πανθρακα
να μην...χασει σημερα....... Smile alien .......................

΄

Επιτέλους απέκτησα και υιό Laughing bounce

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loco
loco


Αριθμός μηνυμάτων : 112

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 03 Νοε 2010, 3:23 pm


Συλλυπητηρια θερμα στον συναγωνιστη kabano,για τον χαμο του αγαπημενου του πατερα.

Λιγη σιωπη στην σελιδα σημερα, θα ειναι δειγμα συμπαραστασης και παρηγοριας στον πονο του φιλου μας.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 03 Νοε 2010, 3:48 pm

Χρήστο και απο εμένα τα θερμά μου συλλυπητήρια.
Τα ξαναλέμε πάλι εδώ μέσα την Παρασκευή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 03 Νοε 2010, 4:28 pm

ΧΡΗΣΤΟ κουράγιο .... η συμπαράστασή μας δεδηλωμένη

δεν ποστάρω μέχρι την κηδεία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 03 Νοε 2010, 6:26 pm

Συλλυπητήρια Χρήστο...Κουράγιο...Έχεις την συμπαράσταση όλων μας...Να είσαι γερός και να τον θυμάσαι..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την GTP στις Τετ 03 Νοε 2010, 9:22 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Gruppo PANTHRAKISTAS 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» GRUPPO PANTHRAKISTAS
Σελίδα 9 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ :: Panthrax Club-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις