Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Επόμενο

ποιον θέλουμε για προπονητή ?
Θέλουμε τον Σάββα Παντελίδη (ΜΑΣΤΟΡΑ), γιατί είναι ο μοναδικός που έδωσε τίτλο πρωταθλητή στον Πανθρακικό.
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 I_vote_lcap75%ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 75% [ 116 ]
Θέλουμε τον Παύλο(Paul the octapus) Δερμιτζάκη γιατί .... δεν βρίσκω προφανή λόγο.
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 I_vote_lcap25%ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 I_vote_rcap
 25% [ 38 ]
Σύνολο Ψήφων : 154
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα

KOM-MPAK


Αριθμός μηνυμάτων : 594

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 9:59 am

O Γιαννης Ταουσιανης βοηθος του Δερμιτζακη στον Πανθρακικο ηταν και στην Τριπολη οπως γραφει το ATLETIC RADIO?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zündapp
Zündapp


Αριθμός μηνυμάτων : 225

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 11:24 am

Προσωπικά πιστεύω ότι η ομάδα θα παίξει καλύτερο ποδόσφαιρο
με τον Δερμιτζάκη. Η παρελθοντολογία και τα όποια εξωαγωνιστικά δεν είναι της
παρούσης... από τη στιγμή που επικαλούμαστε το "πάνω απ' όλα η ομάδα"
τα υπόλοιπα περνούν σε δεύτερη μοίρα, αν όντως πιστεύουμε στα λεγόμενά μας και
δεν τα λέμε για να τα λέμε.
Ο κύκλος του Παντελίδη πιστεύω ότι είχε κλείσει εδώ και καιρό, γιατί είχε χάσει
τη μπάλα και αυτό φαινόταν στο γήπεδο.
Δεν δικαιούσαι να χάνεις τρία εντός έδρας συνεχόμενα ματς, τα δύο εκ των οποίων
με αντιπάλους που έχεις τους ίδιους στόχους, λέγε με Βέροια και ΠΑΣ.
Οι συγνώμες κάποτε τελειώνουν, γιατί αν και στη φετινή χρονιά δεν μπορέσουμε να
σωθούμε καταρρέει οικονομικά όλο το σύστημα.
Η φετινή χρονιά είναι ευκαιρία, γιατί όλες οι ομάδες έχουν μύρια προβλήματα.

Υ.Γ.: Αφήστε που "έπαιζαν" οι επιλογές του και ουχί οι
"προηγούμενοι", αν το ψάξετε καλά θα το διαπιστώσετε. Απλά ο Μουνάφο
του χαλούσε τα σχέδια γιατί ξέρει πολλά κιλά μπάλα το παλικάρι. Δες τε την
πατάτα που έκανε στο ματς με τη Βέροια βγάζοντάς τον, μέχρι και ο σχολιαστής
της Nova το σχολίασε.
Στο ματς με τον ΠΑΣ ξεκινάει με Μελίση δεξιό αμυντικό, εκθέτοντας ανεπανόρθωτα
και τον παίκτη από τη στιγμή που έχει ήδη προβλήματα στη φυσική του θέση, όταν
έχει στον πάγκο τον Σκλιοπίδη.

Αυτά δεν μπορούν να περάσουν απαρατήρητα από τη
στιγμή που διακυβεύονται πάρα πολλά.
Τα λέμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 11:30 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 12:27 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 12:37 pm


........αν βλεπω καλα στον οριζοντα,παμε να γινουμε μνημονιακοι και αντιμνημονιακοι........με το Ζαγοροσκυλο στην μια περιπτωση, με τον Σαββα η οπως αλλιως στην αλλη.......

....ε ρε μεζεδες....................ε ρε μεζεδες........πεθαινω για την πρωτη του Ζαγοροσκυλου στον παγκο................κουστουμακι,ευθυτενης,λιγο η πολυ αγχος για την υποδοχη απο τον κοσμο μετα τα σκατα που εφαγε....................

.....και βεβαιως βεβαιως,να χουμε και το νου μας στο "πόσο-πόσο ειναι ο Μπαοκ"...

......και καμια πεντακοσαρια περιεργοι στο ΔΑΚ,να κανουν τσικι-τσικι τα σπορια.....



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 1:20 pm

Κοιτά να δεις ποτέ βρηκαν να κάνουν απεργία οι ´ αλήτες ´.........

cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 2:41 pm

centipede_2_ έγραψε:
https://www.youtube.com/watch?v=E4cYvuf35BU&feature=youtube_gdata_player


...Ξάφνου να σου δυο ψιχάλες
Φώναξαν και άλλες τρεις
Και ξεκίνησε να βρέχει
Ποιος μας φτύνει λέμε εμείς....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 2:52 pm

Αποχαιρετούμε τον μεγαλύτερο μάγκα προπονητή που πέρασε από την αομάδα μας.

Τον νέο "προπονητή" θα τον "καλοσωρίσουμε" όταν έρθει η ώρα, όπως ξέρουμε εμείς.

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 3:06 pm

Τέλος και ο Ζλατκος...τον λόγο τον αφήνω στην φαντασία σας...

Αντε καλά τα καταφέρατε..

Και τον Γενάρη να δείτε....

Ανοιξε η κερκοπορτα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 3:09 pm

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 17592910151223024027319

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 66510910151223019207319
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 3:14 pm

Λύθηκε η συνεργασία με Διγκόζη - Ζλάτκο


Η ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ έλυσε κοινή συναινέσει την συνεργασία της με τους προπονητές Άγγελο Διγκόζη και Αθανάσιο Ζλάτκο.

Ευχόμαστε υγεία και κάθε επαγγελματική επιτυχία.

Επόμενο >

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 4:05 pm


...πρωτη αντιδραση,προς το Ζαγοροσκυλο στον αγωνα με τον Αστερα..................του βαζουμε στον παγκο, ενα σκαντζοχοιρο ....................................!

...το κανανε οι μαθητες της, σε μια ταινια που εκανε την δασκαλα η συγχωρεμενη η Βουγιουκλακη και επιασε ...!!!....
.....τους εβγαλε για μαθημα στην εξοχη..................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

jimmad4


Αριθμός μηνυμάτων : 1

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 5:15 pm

Γιατι στην Ελλαδα μόνο αν είσαι τσιρακι πας μπροστά...άσε να δούμε λίγο τη συνέχεια και μετά να κράξουμε..πολύ καλός ο Σάββας αλλά μάλλον δέν πήγαινε με τα νερά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 8:00 pm

andia δεν ξέρω τι θα κάνεις και πως θα το σκεφτείς .... θέλω την φάτσα του ΜΑΣΤΟΡΑ στο λογότυπο της σελίδας ...... ο Ριερα και ο Αρσενίεβιτς οκ ..... ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ πρέπει να μπει γιατί αφησε πίσω μόνο φίλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 8:21 pm

wild rose έγραψε:
andia δεν ξέρω τι θα κάνεις και πως θα το σκεφτείς .... θέλω την φάτσα του ΜΑΣΤΟΡΑ στο λογότυπο της σελίδας ...... ο Ριερα και ο Αρσενίεβιτς οκ ..... ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ πρέπει να μπει γιατί αφησε πίσω μόνο φίλους
Με πρόλαβες γαμώτο το είχα για έκπληξη κάτι ετοιμάζω απο χθες για να το κολλήσω στο λογότυπο μόνιμα για να βγάλω τις άλλες φώτο που έβαλα και να ξαναμπεί η βαθμολογία. Υπομονή δεν είμαι και γραφίστας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 8:40 pm

andia έγραψε:
wild rose έγραψε:
andia δεν ξέρω τι θα κάνεις και πως θα το σκεφτείς .... θέλω την φάτσα του ΜΑΣΤΟΡΑ στο λογότυπο της σελίδας ...... ο Ριερα και ο Αρσενίεβιτς οκ ..... ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ πρέπει να μπει γιατί αφησε πίσω μόνο φίλους
Με πρόλαβες γαμώτο το είχα για έκπληξη κάτι ετοιμάζω απο χθες για να το κολλήσω στο λογότυπο μόνιμα για να βγάλω τις άλλες φώτο που έβαλα και να ξαναμπεί η βαθμολογία. Υπομονή δεν είμαι και γραφίστας.

οκ αν χρειαστείς βοήθεια ..... σφύρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 8:46 pm

cappo έγραψε:

........αν βλεπω καλα στον οριζοντα,παμε να γινουμε μνημονιακοι και αντιμνημονιακοι........με το Ζαγοροσκυλο στην μια περιπτωση, με τον Σαββα η οπως αλλιως στην αλλη.......


Kαι στην μέση ο Μηνάς Razz

[img]ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 1788882 [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 9:22 pm

Paul
μονο αν καταφέρεις και πουλήσεις τον Ιανουάριο Μελίσση και Αντίλοβιτς στον μΠάοκ τότε θα σου βγάλω το καπέλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 10:30 pm

...σιγα μπρε Αγριε...σιγα..............σε λιγο θα του ζητησεις να μας βγαλει και απο τα μνημονια....................

...αλλα αυτο μαλλον δεν θα μπορεσει να το κανει.....Αλεξης και Συριζαριο,εχουν την εργολαβια..........clown



....Υ.Γ.......σε λιγο δεν εχουμε παραδες να παρουμε τετραδια και μολυβια στα παιδια μας..........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 10:54 pm


Για τις αντιδράσεις του κόσμου και το μήνυμα που θα ήθελε να στείλει ο ίδιος: «Καταρχάς πράγματι κάτι έχει πάρει το αυτί μου. Εγώ πάντως όσο κόσμο συνάντησα, εκτός κι αν πήγα από λάθος δρόμο, δεν είχε πρόβλημα με την πρόσληψή μου. Τις ανώνυμες αντιδράσεις στο ίντερνετ δε θα ήθελα να τις σχολιάσω και όλα αυτά τα χρόνια που ήμουν ποδοσφαιριστής και στα 10 χρόνια που εργάζομαι σαν προπονητής, ξέρω πως στα σάιτ των μεγάλων αστικών κέντρων δημοσιεύονται «πληρωμένα» σχόλια. Δε νομίζω πως στο διάστημα που ήμουν στην ομάδα δε δούλεψα, δεν ανέδειξα ποδοσφαιριστές, δεν ήμουν αφοσιωμένος και δεν ανταποκρίθηκα στις απαιτήσεις του Πανθρακικού.

Είπε ο Paul σήμερα,
Μην ξύνεσαι ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΗ ΣΥΝΤΗΡΟΥΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ.
Άντε γιατί θα τα πάρω περισσότερο και από την grinka όχι γιατί ήρθες δεν θα μας πεις ανώνυμους και πληρωμένους εσύ πληρώθηκες για να φύγεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 11:02 pm



Αν οι αντιδράσεις του κόσμου έχουν να κάνουν με την αποχώρησή μου για τον ΠΑΟΚ, εγώ να ρωτήσω το εξής, τον Ρόμπερ ή τον Μπέλεκ τον κατηγορεί κανείς; Για μένα ήταν τιμή μου και καμάρι που ήμουν στον Πανθρακικό. Ήταν τιμή όμως και για τον Πανθρακικό που ο Δερμιτζάκης πήγε στον ΠΑΟΚ. Γιατί να κατηγορείται ο προπονητής, που έφυγε τότε με την άδεια αλλά και την ευχή της διοίκησης; Η ομάδα πήρε και λεφτά από την πώληση μου στον ΠΑΟΚ. Έχει ξανασυμβεί αυτό; Εγώ μάλιστα αν ήμουν μεγαλομέτοχος σε κάθε ομάδα, δε θα είχα πρόβλημα να δίνω σε άλλες ομάδες τον προπονητή με οικονομικό όφελος. Αυτό θα σημαίνει πως έχω καλό μάτι».

Μην συγκρίνεις το Μπέλεκ και Ρομπέρ γιατί έφυγαν με την δικιά σου περίπτωση
Τα υπόλοιπα που είπε δείτε τα εδώ http://www.sport-fm.gr/article/589869 δεν έχω όρεξη να την αναδημοσιεύσω.
Καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς Paul.
Δεν ασχολούμε άλλο τον δώσαμε και αξία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 11:11 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 11:16 pm

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ!

Ως ULTRAS PANTHRAX αρχικά θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Κύριο Σάββα Παντελίδη για τις χαρές που μας έδωσε αυτά τα 2 χρόνια. Πέρα από αυτό, αναπτύχθηκε μια σχέση αναγνώρισης και ειλικρίνειας. Πρόκειται για έναν άντρα παντελονάτο, έναν μάγκα, που πονάει την ομάδα. Δυστυχώς, ωστόσο, η διοίκηση του Πανθρακικού αποφάσισε πως η ομάδα δε χρειάζεται προπονητή.



Αποδεικνύοντας έτσι την ελληνικότητά της, θεώρησε καλό να πορευτούμε στο πρωτάθλημα χωρίς τεχνική ηγεσία, ακούγοντας ανθρώπους ποδοσφαιρικά ανίδεους και τυχοδιώκτες.


Αναγνωρίζουμε όλοι πως η διοίκηση βάζει τα χρήματα, αλλά από τη στιγμή που ζητούσε και ζητάει τη στήριξη από τον κόσμο, είναι υποχρεωμένοι να μας ακούσουν.


Ως προς τον περαστικό που ήρθε στην ομάδα μας για να κάνει τη γλάστρα και να ξύσει την ψώρα του, να του πούμε πως ΟΝΤΩΣ πήρε λάθος δρόμο. Ο σωστός δρόμος είναι ένας: Δυτικός κόμβος-Εγνατία-Ξάνθη-Καβάλα-ΟΑΕΔ.


Άλλωστε, «κύριε» Δερμιτζάκη, πώς αλλιώς να κρίνουμε το γεγονός του φόβου της διοίκησης να σε ανακοινώσει. ενώ έχεις και τυπικά υπογράψει από τη Δευτέρα το μεσημέρι; Και αντί να σε απασχολεί αυτό το γεγονός, κάθεσαι και παραθέτεις δείπνο στα ΜΜΕ για να κερδίσεις από τις ντόπιες φυλλάδες ψίχουλα θετικών σχολίων. Και επιπλέον, δεν είχες καν την ευθιξία να πληρώσεις το δείπνο από την τσέπη σου.


Αναφορικά με την παρατήρησή σου περί ανώνυμων, πληρωμένων σχολίων, θα μας μάθεις όταν θα βρεθούμε απέναντί σου στη ΘΥΡΑ 2. Τότε θα έχεις να κοιτάξεις κατάματα τα άτομα στα οποία δήλωνες τη Δευτέρα ότι μένεις στην ομάδα και την Τρίτη όταν σε φώναξε το αφεντικό σου έφυγες νύχτα. Και από εκεί, φυσικά, η θητεία σου (όπως πάντα) ήταν σύντομη και αποτυχημένη.


Ως προς τα οικονομικά οφέλη στα οποία αναφέρθηκες, καλύτερα απευθύνσου σε αυτούς που δεν έχουν επίγνωση της πραγματικότητας. Και επειδή αναρωτιέσαι γιατί δεν έχουμε πρόβλημα με τους παίκτες που έφυγαν για άλλες ομάδες, η απάντηση είναι πως τα συγκεκριμένα παιδιά τίμησαν τη φανέλα και το συμβόλαιό τους και δεν έφυγαν νύχτα, όπως εσύ.


Η αναφορά σου σε πληρωμένα σχόλια είναι τουλάχιστον άστοχη. Αντίθετα, πληρωμένα ήταν τα θετικά σχόλια που δήλωσες ότι έλαβες, καθώς περιπλανήθηκες σε μαγαζιά ιδιοκτησίας της ΠΑΕ. Δε βρέχει, σε φτύνουν. Τουλάχιστον εμείς έχουμε το θάρρος της γνώμης μας, δεν παίρνουμε μεροκάματο από κανέναν και θέλουμε μόνο το καλό του Πανθρακικού.


Φύγε γιατί κάνεις κακό στην ομάδα, περαστικέ. ΟΥΣΤ!!! Παραιτήσου χθες. Τι δεν καταλαβαίνεις;


ΥΓ: Όλα τα παραπάνω δεν αφορούν τα παλικάρια μας, τους ποδοσφαιριστές μας, που πονάνε τη φανέλα πραγματικά. Είμαστε δίπλα σας, είμαστε μαζί σας.


ΥΓ2: Δεν ησυχάζουμε μέχρι να φύγεις. Δε θα μας διώξεις εσύ από το γήπεδο.


ΥΓ3: Μας την έκανες μια φορά για να κυνηγήσεις το όνειρό σου. Άσε μας στην ησυχία μας να ζήσουμε το δικό μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 11:21 pm

....ααααα....το Ζαγοροσκυλο εχει πραγματικα προβλημα...ειναι ολοφανερο πως το IQ του ειναι πολυ κατω απο το μηδεν.......................

.....αντι να πει ενα σορρυ στον κοσμο ετσι για ξεκαρφωμα και να τελειωνει η ιστορια εδω,μας εχει πνιξει στις παπαρδες..........

...και δεν μου λες βρε παπαρδα Ζαγοροσκυλε .....ποτε θα εκανες ομαδα,αν ησουν μεγαλομετοχος και δεν θα ειχες προβλημα να δινεις τον προπονητη σου και μαλιστα σε αλλες ομαδες ???..............αλλα,θα ειχες καλο ματι ...!!!!!.........αντε ρε τραβα κανε τσισα σου................πολυ σφιγμενος μας εχεις ερθει...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 11:30 pm

Αναγνωρίζουμε όλοι πως η διοίκηση βάζει τα χρήματα, αλλά από τη στιγμή που ζητούσε και ζητάει τη στήριξη από τον κόσμο, είναι υποχρεωμένοι να μας ακούσουν.

.. ULTRAS wrote..................................



...εδω εχουμε φαουλ και κιτρινη καρτα....................δεν ειναι υποχρεωμενοι να σε ακουσουν......

....γιατι ακουνε την τσεπη τους................αν η τσεπη τους ειναι τρυπια,τοτε θα σε ακουσουν............ απο το ενα το αυτι ομως..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις