Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Επόμενο

ποιον θέλουμε για προπονητή ?
Θέλουμε τον Σάββα Παντελίδη (ΜΑΣΤΟΡΑ), γιατί είναι ο μοναδικός που έδωσε τίτλο πρωταθλητή στον Πανθρακικό.
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  I_vote_lcap75%ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  I_vote_rcap
 75% [ 116 ]
Θέλουμε τον Παύλο(Paul the octapus) Δερμιτζάκη γιατί .... δεν βρίσκω προφανή λόγο.
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  I_vote_lcap25%ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  I_vote_rcap
 25% [ 38 ]
Σύνολο Ψήφων : 154
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 9:24 pm

έφυγε ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι ..... που σημαίνει ότι θα περιμένουμε πολύ για να γίνει κι αυτό μάστορας ....... αν βέβαια τα παίρνει τα "γραμματα" και την τεχνική

ΥΓ .... καλά ρε ούτε ένα τόπικ για την φυγή του ΜΑΣΤΟΡΑ δεν ανοίγετε και γράφετε χύμα στον καφενέ ...... μη χεσω μεσα στους αντμίνιδες και τους μοντεράτορες μεσα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την wild rose στις Δευ 29 Οκτ 2012, 10:19 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 9:45 pm

Ανοίξτε ψηφοφορία ποιος θέλει πίσω τον μάστορα.
Θέλω να ψηφίσω τωωωρρραααα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 9:49 pm

ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 9:55 pm

ko69 έγραψε:
ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ

X2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 10:41 pm

cappo τώρα να δεις που ο Μελίσσης θα μάθει μπάλα και θα είναι αναντικατάστατος .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 9:19 am

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  082617
Την ύστατη προσπάθεια για να αποτρέψει την απόλυση του Σάββα Παντελίδη από την τεχνική ηγεσία του Πανθρακικού έκανε ο Δημήτρης Παπαδόπουλος. Δίχως όμως αποτέλεσμα…

Ο πολύπειρος επιθετικός αντιλαμβανόμενος το βαρύ κλίμα για τον προπονητή επικοινώνησε τηλεφωνικά με τον μεγαλομέτοχο, Τάσο Καραολάνη. «Θέλω να σας επιστήσω την προσοχή να μην κάνετε κανένα λάθος και αφήσετε να φύγει ο κόουτς. Έχω δουλέψει με πολλούς προπονητές στην καριέρα μου και ξέρω τι σας λέω», φέρεται να είπε ο «Παπ», αλλά φαίνεται πως η απόφαση είχε ήδη ληφθεί και δεν άλλαξε.

novasports.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 2:43 pm

Τον τραπεζονουν κιολας τον ΜΠΟΥΧΕΣΑ....ΦΤΟΥ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 4:07 pm


....τα τραπεζωματα,δειχνουν ευγενεια και φιλοξενεια.................καλως καμωμενα...
...απο την στιγμη που κουβεντιαζουν,τι επρεπε να του κανουν μπρεΠαναγιωτη ?
..........φαλαγγα ???...............

.....βαστατε να τους δειξουμε τα συναισθηματα μας στο γηπεδο ?......εκει ομως,οχι στην απ εξω της Κατερινας.................γυρισμενα αναποδα τα πανια στα καγκελα και ο χωρος ο δικος σας στο πεταλο αδειος, με ενα πανι τεζαρισμενο που να γραφει οτι γουσταρουμε......

......απο την αλλη αναρωτιεμαι σε ποιον θα κανουμε καλο ετσι,εκτος απο τον εγωϊσμο μας.....τι θα κερδισει η ομαδα,η οποια μονο τετοια δεν εχει αναγκη.....ενω εχει αναγκη απο συμπαρασταση και καλη ψυχολογια..........


...απο την αλλη παλι,δεν ειναι και κακο,να ξερει η ΠΑΕ πως δεν εχει την πληρη επιδοκιμασια του φιλαθλου και οπαδου,σε οτι αποφασιζει................να ξερει πως ο κοσμος(αυτος ο λιγος εστω...) δεν ειναι δεδομενος και πως για να τον εχει μαζι της πρεπει και τα εργα της να ειναι αναλογα.....................................

....δε ξερω μπρε......................αναρωτιεμαι............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 4:10 pm


...και απο την εντελως αλλη αλλη,το ... "ηρθες και μας γκαβλωσες λιγακι......Δερμιτζακη.....Δερμιτζακη " εμεις το φωναζαμε........καποια νυχτα με βροχη.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 4:16 pm



cappo τώρα να δεις που ο Μελίσσης θα μάθει μπάλα και θα είναι αναντικατάστατος .....

.........εγραψε ο karaf... ...sorry ο Αγριος ηθελα να πω.. ......φτου.....


...οταν εγω κανω αυτα που εκανε η Ολγα Κορμπουτ,τοτε θα μαθει μπαλα αυτη η παλταούρα.................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 4:46 pm

Πανω απ´ολα κι απο όλους ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ.
Προσωπικά,μόνο αυτό το σχόλιο.
Τίποτα λιγότερο,τίποτα περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 5:16 pm


....ενώ , μπορεις να πεις περισσοτερα...............................................................


...παντως να ξερεις Μηνα,πως κι αυτοι που ητανε σημερα στα τραπεζωματα,το καλο του Πανθρακικου θελουνε..................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 5:58 pm

Αυτοί κι αν δε το θέλουνε.....Πέρα απο την αγάπη τους για την ομάδα,
ρισκάρουν και κάποια εκατομμύρια επενδύσεων ,εποχές που ζούμε....
Μακάρι να πραξαν το σωστο.Θα δείξει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 6:16 pm

Τα χουμε πει αφου ποσες μα ποσες φορες...οποτε ο κοσμος ηταν κατα μιας αποφασης-κινησης ποτε δεν ακουγαν...μην ξανα γυρισει κανενας τους και βγαλει καμια ανακοινωση...να την τριψει στον κ0λ0 του πριν παει να το κανει.

Την γραμμη την βγαλαμε απο 1η Οκτωβριου Μακη γιατι ειπαμε ΒΛΑΚΕΣ δεν ειμαστε και δεν θα γινουμε για δαυτους.


ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Dermitzakis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 6:19 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 6:39 pm

Kαλησπερα , καλησπερα.

Με λυπησε ιδιαιτερα το γεγονος του ''διαζυγιου'' του Σαββα, με τη διοικηση.
η ομαδα ρολαρε καλα , και καποια στιγμη θα επαιρνε στο γηπεδο αυτο που δικαιουταν.
Δυστυχως στη ελλαδα δε συγχωρειται ευκολα απο τις διοικησεις ενα επαναλαμβανομενο κακο αποτελεσμα.
Ηρθε και με χαιρετησε προσωπικα, και τον ευχαριστω δημοσια για τις χαρες που εφερε σε μενα αλλα και σε ολη τη φιλαθλη και οπαδικη οικογενεια του πανθρακικου.
Εφυγε σαν κυριος και του ευχομαι λαμπροτερη σταδιοδρομια και αγωνες σε ουεφα.
Κοιταω μπροστα ομως, και με βαση αυτο που λεει ο Μηνας, και ο ckara - και με βρισκει απολυτα συμφωνο-. ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ .
Στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο δυστυχως ο ρομαντισμος του απλου οπαδου εχει εξαϋλωθει.προσωπικα θελω προπονητη τον γερο φεργκιουσον η τον βιλας μποας, η οποιον αλλον θα με ανεβαζε στο τοπ της ευρωπης. θελω παιχτες εκατομμυριων, και παραγοντες τυπου αμπραμοβιτς. και ολα αυτα θελω να τα βλεπω στη μικρη Κομοτηνή.
Απο τη στιγμη λοιπον που ολα αυτα δεν ειναι ερασιτεχνικός αθλητισμός, και απο τη στιγμη που δεν συμμετεχω οικονομικα, επαφιεμαι στις επιλογες των ατομων που εχουν τα χρηματα και αποφασιζουν.
Θα ημουν γραφικος λοιπον αν ελεγα οτι δε παω γηπεδο γιατι δεν μου αρεσαν οι επιλογες των διοικουντων. Παω γηπεδο για να δω την καψουρα μου στη ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ.
Είναι τοσα πολλα αυτά που θα γινουν (νικες , ηττες, αλλαγες προπονητων και παιχτων) που με αφηνει αδιαφορο με ποιον θα φτασουμε στον στοχο που για μενα είναι το ουεφα.
Μπορει ο νεος προπονητης να εκανε ένα ατοπημα αφηνοντας την ομαδα μου στην αρχη της περιοδου. Μεχρι εδώ όμως. Τον καλοσωριζω προσωπικα και ευχομαι στον Παυλο τον Δερμιτζακη να είναι αυτή τη φορα σιδερενιος.
Το καλο του πανθρακικου το θελουν ολοι , και σ αυτή τη βαση δε μπορω να κρατησω γινατια και εγωισμους.

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 7:53 pm

gerolykos έγραψε:

Στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο δυστυχως ο ρομαντισμος του απλου οπαδου εχει εξαϋλωθει.προσωπικα θελω προπονητη τον γερο φεργκιουσον η τον βιλας μποας, η οποιον αλλον θα με ανεβαζε στο τοπ της ευρωπης.

Πρόεδρε και εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με την επιλογή ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ προπονητή για τον Πανθρακικό ............
Το πρόβλημα είναι ότι ο Παύλος δήλωσε ..... Οπαδός
και όχι Επαγγελματίας.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 8:03 pm

...Είναι τοσα πολλα αυτά που θα γινουν (νικες , ηττες, αλλαγες προπονητων και παιχτων) που με αφηνει αδιαφορο με ποιον θα φτασουμε στον στοχο που για μενα είναι το ουεφα...................

...κελαϊδαει ο γερος ο λυκος....................



.....πες μας τι πινεις Προεδρε,να παρουμε κι εμεις το ιδιο μπρε ........

...αν ειναι για σενα ο στοχος το Ουεφα,παει καλα........μαζι σου.......μου μοιαζει σαν τον δρομο για τον σοσιαλισμο....πολλοι τον πηραμε κανενας δεν εφθασε...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 8:05 pm

.....παντως δεν θα βαριομαστε στο ΔΑΚ απο εδω και περα..........................

.............εχουμε να δουμε πολυ μελε..........και πολυ μεζε.....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 8:07 pm

kabano έγραψε:
gerolykos έγραψε:

Στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο δυστυχως ο ρομαντισμος του απλου οπαδου εχει εξαϋλωθει.προσωπικα θελω προπονητη τον γερο φεργκιουσον η τον βιλας μποας, η οποιον αλλον θα με ανεβαζε στο τοπ της ευρωπης.

Πρόεδρε και εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με την επιλογή ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ προπονητή για τον Πανθρακικό ............
Το πρόβλημα είναι ότι ο Παύλος δήλωσε ..... Οπαδός
και όχι Επαγγελματίας.


Aς φερει 4-6 βαθμά στα δυο επομενα και τριποντο με τους διπλα κι
ας δηλωνει και ....οροθετικιά ιεροδουλη ρε Χρησταρα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 8:16 pm

...σαφως και το θεμα ειναι, να παρει οσους περισσοτερο βαθμους μπορει...αμα θελει ας ειναι και οπαδος της Κολο-Κολο............................

...........εγω παντως δεν τον βλεπω να βγαζει την χρονια.....οχι γιατι ειναι Ζαγοροσκυλο,αλλα συνηθως την ανοιξη εκει γυρω στην αλλη παρελαση, συνηθιζεται στα μερη μας να γινονται αναπροσαρμογες..........αφου γινουν πρωτα οι απαραιτητες προσαρμογες βεβαια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 8:50 pm

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ έγραψε:


Aς φερει 4-6 βαθμά στα δυο επομενα και τριποντο με τους διπλα κι
ας δηλωνει και ....οροθετικιά ιεροδουλη ρε Χρησταρα.....


Για τα βαθμά τα κάνεις όλα ........
Για τα βαθμά δεν μ αγαπάς .... ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  71452
Μα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
και δε θα ξέρεις που χρωστάς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 9:01 pm

Ε οχι και να κατσω και να φαω σαν το προβατακι τον καβαλιωτη επειδη ειμαστε μια μικρη κοινωνια-πολη και γνωριζομαστε μεταξυ μας.

Οπαδικο site ειμαστε μαμω την πουτ@ν@ μιληστε μια φορα ελευθερα σαν οπαδοι αυτης της ομαδας.

Δεν θα κανουμε μπε σε καθε τους κινηση.

Αμα ειναι να το αλλαξουμε να το κανουμε pae panthraxclub.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 10:11 pm

Συμφωνώ με τον Συμπάνθρακα Λαπ.

Τί θα πει "καλώς να ‘ρθει" και "μακάρι να τα πάει καλά" και
αηδίες? Αγωνιστικοί ήταν δηλαδή οι λόγοι? Για το καλό της ομάδας? Πώς ήξεραν
δηλαδή πώς θα τα πάει ο Σάββας και τον είχαν κλεισμένο από μέσα Σεπτέμβρη?
Δουλευόμαστε μεταξύ μας μου φαίνεται. Μας φτύνουν και νομίζουμε ότι βρέχει.

Εν τω μεταξύ με όσο κόσμο κι αν μίλησα αυτές τις 2 αποφράδες ριμαδο-μέρες, ούτε
ένας δε βρέθηκε να μου πει ότι γουστάρει τον πανίβλακα. Ακόμα κι αυτοί που
ήθελαν αλλαγή προπονητή, κανένας δε μου είπε "καλύτερος ο μαρμαράς από το
Σάββα".

Και άντε, εγώ είμαι γκόμενα, ηλίθια, άμπαλη, δεν ξέρω. Μην ακούτε εμένα.
Ακούστε την πόλη σας, τους φιλάθλους σας, τους "πελάτες" σας.

Και στην τελική, αν θες να φέρεις τον παπάρα επειδή σου τον επιβάλανε, ή επειδή
έχεις γραμμάτια να εξοφλήσεις, πες το. Δικό σου μαγαζί είναι. Κι εγώ μαζί σου.
Μη μου πουλάς όμως το παραμύθι ότι είναι αγωνιστικοί οι λόγοι...

Και επειδή αρκετοί ενοχλήθηκαν με τον τρόπο και που εκφράστηκα επί του θέματος
αυτές τις 2 μέρες, έχω να πω απλά ότι σε όποιον δεν αρέσουν τα όσα γράφω,
μπορεί απλά να τα προσπεράσει.

Η λογοκρισία είναι η ψυχή του φασισμού, συμπάνθρακες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 10:33 pm

τιμα ιδιαιτερα το φορουμ η πολυφωνια και η διαφορετικοτητα.
ο καθενας εχει αποψη και δεν ειναι φερεφωνο κανενος.
το αν θα γινει παραγκα της παε το κλαμπ , δεν θα κριθει απο τις αποψεις των μελων του αλλα απο τη συνολικη δραση του.
δεν παρεξηγω σε καμμια περιπτωση την ενταση που βγαζουν πολλοι εδω μεσα, αλλα το διακυβευμα ειναι ενα . Ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ να πηγαινει καλα.
Δεν εχω προθεση να αναλυσω αγωνιστικα τις οποιες επιλογες των διοικουντων γιατι απλα δε βαζω χρηματα.

κριτικη ναι θα κανω , και θα κανουμε ολοι.
και στο γηπεδο θα παω ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 14Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις