Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο

ποιον θέλουμε για προπονητή ?
Θέλουμε τον Σάββα Παντελίδη (ΜΑΣΤΟΡΑ), γιατί είναι ο μοναδικός που έδωσε τίτλο πρωταθλητή στον Πανθρακικό.
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 I_vote_lcap75%ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 75% [ 116 ]
Θέλουμε τον Παύλο(Paul the octapus) Δερμιτζάκη γιατί .... δεν βρίσκω προφανή λόγο.
ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 I_vote_lcap25%ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 25% [ 38 ]
Σύνολο Ψήφων : 154
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 10:51 pm

Εν τέλει κι εγώ θα πάω. Και όλοι μας θα πάμε. Αλλά όπως είπε και ο Παναγιώτης...

ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ ΕΜΕΙΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 10:51 pm

Εννοείται και επιβάλλεται η ομάδα να παει καλα.

Αλλα υπάρχει και η αξιοπρέπεια.

Θα το μετανοιωσει όμως αυτός πολυ σκληρά.ο διάδοχος.

Δεν πα να κάνει και πορεία πρωταθλητισμού...

Δεν αλλάζει το τι είναι.

Θα τα πούμε στο γήπεδο χταπόδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 10:53 pm

Έλα ξανασκεψου το....

Έχεις ξαναφυγει νύχτα σαν την πληρωμένη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 10:54 pm

Με την λογική ότι ο Πανθρακικός να πηγαίνει καλά τότε σε περίπτωση που έρθουν ξένοι μεγάλο επενδυτές απο την γείτονα χώρα και αγοράσουν τον Πανθρακικό και την κάνουν ΟΜΑΔΑΡΑ τότε εμείς πάμε στο γήπεδο σαν να μην συμβαίνει τίποτα,θα μου πεις ακραίο σαν παράδειγμα αλλά το γευτήκαμε και αυτό πριν από ενάμιση χρόνο.

Λειτουργούμε συναισθηματικά καλώς ή κακός γιατί είμαστε απλοί καθημερινοί άνθρωποι που έχουμε τον Πανθρακικό μέσα στην καρδιά μας και δεν είναι όλα marketing και promotion που τα βλεπουν μερικοί μερικοί, άλλωστε και όταν επανήλθε ο Φερρέρα και όχι κάποιος άλλος τον φέρανε ΚΑΙ για συναισθηματικούς λόγους, δεν υπήρχαν άλλοι καλύτεροι και πιο οικονομικοί τότε; άρα και αυτοί λειτουργούν με συναισθηματικά κριτήρια γιατί μη μου πεις ότι τον ξέρανε τον Δερμιτζάκη απο την δουλειά που έκανε όταν ήταν εδώ και τν ξαναπήραν. τέσπα για μένα ο Δερμιτζάκης με αυτό που έκανε τότε δεν μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη. Το αν μου φέρει τέσσερις ή έξι βαθμούς στα επόμενα παιχνίδια καλώς να τους φέρει η δουλειά του είναι για αυτό προσλήφθηκε απο την ΠΑΕ Πανθρακικός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 10:58 pm

Εννοείται οτι στο πέταλο θα είμαστε να φωνάζουμε για την ομάδα.

Αλλα θα είμαστε να τον κερασουμε και ένα φονταν τον άνθρωπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 10:59 pm

Πάντως ένα είναι σίγουρο.....φουλ μεζες στο ΔΑΚ....Πω ρε τι χάνω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:00 pm

centipede_2_ έγραψε:


Αλλα θα είμαστε να τον κερασουμε και ένα φονταν τον άνθρωπο.

ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:02 pm

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΟΜΩΣ....ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΩ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:03 pm

gringababy έγραψε:
Συμφωνώ με τον Συμπάνθρακα Λαπ.




Και στην τελική, αν θες να φέρεις τον παπάρα επειδή σου τον επιβάλανε, ή επειδή
έχεις γραμμάτια να εξοφλήσεις, πες το. Δικό σου μαγαζί είναι. Κι εγώ μαζί σου.
Μη μου πουλάς όμως το παραμύθι ότι είναι αγωνιστικοί οι λόγοι...


..


δηλαδη ρε κατερινα για να καταλαβω κι εγω ο αγαθος πανθρακας, αν λεμε ....αν ισχυει οτι τον επιβαλανε , τι ηθελες να σου το πουνε ΔΗΜΟΣΙΑ ;
κιαν λεμε παλι , το λεγανε , θα ησουν μαζι τους οπως λες. και που ειναι τοτε καλη μου ο πανθρακικος των ονειρων σου ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:05 pm

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ έγραψε:
Πάντως ένα είναι σίγουρο.....φουλ μεζες στο ΔΑΚ....Πω ρε τι χάνω......


Μηνά εκείνη την ημέρα εκτός απο την φωτογραφική μηχανή θα πάρω και την κάμερα για να τα αποθανατίσω για να έχεις να τα βλέπεις και να φτιάχνεσαι. lol! BROCOLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:16 pm

gerolykos έγραψε:


δηλαδη ρε κατερινα για να καταλαβω κι εγω ο αγαθος πανθρακας, αν λεμε ....αν ισχυει οτι τον επιβαλανε , τι ηθελες να σου το πουνε ΔΗΜΟΣΙΑ ;
κιαν λεμε παλι , το λεγανε , θα ησουν μαζι τους οπως λες. και που ειναι τοτε καλη μου ο πανθρακικος των ονειρων σου ;

Γιατί καλέ μου? Δεν είναι κύριοι των πράξεών τους? Δεν έχουν το θάρρος της γνώμης και της επιλογής τους? Ναι, αμέ, δημόσια να το πούνε. Ή τουλάχιστον να μη βγαίνουν μια βδομαδίτσα πριν και να λένε ότι στηρίζουν τον προπονητή.

Τι φοβούνται σαν τα κοριτσάκια που τα ξεμοναχιάσανε "ένα απόγευμα θλιμμένο" σε κάποιο στενοσόκακο? "Την αντίδραση του κόσμου"? Γραμμένη την έχουν "την αντίδραση του κόσμου" και μόλις το απέδειξαν περίτρανα.

Χώρια που ο μαρμαράς έχει υπογράψει ήδη και δεν τολμούν να το ανακοινώσουν. Από ποιον κρύβονται? Ούτε τον εαυτό τους δεν κοροϊδεύουν.

Τουλάχιστον, Προ, αν πουν την αλήθεια, θα ξέρω σε τί μαγαζί μπαίνω. Θα ξέρω τί ομάδα υποστηρίζω. Θα ξέρω τί μου γίνεται. Και θα τους παραδεχτώ που έχουν τα κότσια να υποστηρίζουν τις πράξεις και τις επιλογές τους. Γι' αυτό θα είμαι μαζί τους. Γιατί θα μου δείξουν σεβασμό και δε θα μου φέρονται σαν πρόβατο.

ΜΠΕΕΕΕΕ ρε!

Τέλος στην σιωπή των αμνών λοιπόν. lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:19 pm

Ρε μας ψεκαζουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:27 pm

καποια πραγματα γινονται και δε λεγονται, και καποια λεγονται και δε γινονται.
δυστυχως κατερινα ποδοσφαιρο σκοπιμοτητων ειναι αυτο της σουπερλιγκας, και ειδικα φετος ειναι η χειροτερη του χρονια.
μη το ψαχνεις λοιπον νομοτελειακα, κοιτα απλα να μη χαλιεσαι, δεν αξιζει το κοπο. κανεις δε θα σου πει αυτο που θες να ακουσεις, γιατι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:29 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:33 pm

centipede_2_ έγραψε:
Ρε μας ψεκαζουν..

Σταματα δεν βλεπεις οτι κανεις κακο?????

Εγω λεω να βαλουν και ψευτικες κουκλες στο γηπεδο και να κραταν στα χερια και χαρτια μεγαλα να λενε ΜΠΕΕΕΕΕΕ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:33 pm

Παρουσίαση νέου προπονητή του Πανθρακικού την Τετάρτη 31 Οκτωβρίου
Η ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ σας καλεί την Τετάρτη 31 Οκτωβρίου και ώρα 13:00 στην παρουσίαση του νέου προπονητή της.

Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα τύπου του Δημοτικού Σταδίου Κομοτηνής.
rodopinews.gr

Όνομα δεν λέει, δεν τόλμησαν να το γράψουν στο παραπάνω δελτίο που έστειλαν στα ΜΜΕ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την andia στις Τρι 30 Οκτ 2012, 11:38 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:35 pm

Και τα ματια και το κεφαλι....ολα ολα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:36 pm

gerolykos έγραψε:
καποια πραγματα γινονται και δε λεγονται, και καποια λεγονται και δε γινονται.
δυστυχως κατερινα ποδοσφαιρο σκοπιμοτητων ειναι αυτο της σουπερλιγκας, και ειδικα φετος ειναι η χειροτερη του χρονια.
μη το ψαχνεις λοιπον νομοτελειακα, κοιτα απλα να μη χαλιεσαι, δεν αξιζει το κοπο. κανεις δε θα σου πει αυτο που θες να ακουσεις, γιατι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Εμμέσως πλην σαφώς δηλαδή, παραδέχεσαι ότι μας δουλεύουν, αλλά δε μπορούν να κάνουν και διαφορετικά...

Έγινε ρε!


ΥΓ: ΚΛΑΙΩ με τα βιντεάκια!!!



ΜΠΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:37 pm

CENTI την ορεξη μου ανοιξες ρε.θα παω αυριο για μπραγκαρολα. μετα την οχταρα τη νοτια θα πετυχω κανενα .

αααα και για να μη ξεχνιομαστε


ΣΥΓΓΝΩΜΗ CENTI, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:40 pm

gringababy έγραψε:
gerolykos έγραψε:
καποια πραγματα γινονται και δε λεγονται, και καποια λεγονται και δε γινονται.
δυστυχως κατερινα ποδοσφαιρο σκοπιμοτητων ειναι αυτο της σουπερλιγκας, και ειδικα φετος ειναι η χειροτερη του χρονια.
μη το ψαχνεις λοιπον νομοτελειακα, κοιτα απλα να μη χαλιεσαι, δεν αξιζει το κοπο. κανεις δε θα σου πει αυτο που θες να ακουσεις, γιατι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Εμμέσως πλην σαφώς δηλαδή, παραδέχεσαι ότι μας δουλεύουν, αλλά δε μπορούν να κάνουν και διαφορετικά...

Έγινε ρε!


ΥΓ: ΚΛΑΙΩ με τα βιντεάκια!!!



ΜΠΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:40 pm

Α, μόνο τα ΜΜΕ εκαλέσθησαν, ε? Εμείς τίποτα? Παιδιά ενός κατώτερου Θεού?

Λέω να πάω ακάλεστη να ρίξω κάτι κατάρες που έχω πρόχειρες για την περίπτωση... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:42 pm

ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΜΕ ΜΟΥ!!! TOGETHER ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΛΑΝΗΤΑΡΧΗΣ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:48 pm

Ας πάνε ρε! Εμείς θα είμαστε αλλού Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 12:13 am

Λοιπόν,για να εξηγούμαι και να μη παρεξηγουμαι....

Οπως και ο λύκος που κι αυτός κρατάει επιχείρηση
και ξέρει πως σφιξαν τα λουρια,δεν μπορώ να τους κατακρινω,
δε μου βγαίνει....Το να συντηρείς αυτή την εποχή μια ΠΑΕ,είναι
φαντάζομαι σαν να τα ρίχνεις σε τρυπιο κουμπαρα.Περασαν ανεπιστρεπτί
τα παλιά τα μπερεκετια.....
Προσωπικά δεν ξέρω τι θα κανα αν φερ´ειπειν είχα την ΠΑΕ.....
Το μόνο σίγουρο ότι θα με ζωνανε τα φίδια,αν έκανα τρεις εντός ήττες
με μικρομεσαίες και ακολουθούσαν 2 δύσκολα με μικρομεγαλες.....
Αυτό που δε μου άρεσε στον Σαββα και μου βγαλε
πονηριά ήταν οι αντιφατικές δηλώσεις περί παραίτησης
στην αρχή και περί απομάκρυνσης στο καπάκι.Μαιμουτζηλικι for me....
Αριστος στις δημόσιες σχέσεις.
Δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά αν ήταν προπονητής για SL ή όχι.
Ισως και να ταν.Και το πιο πιθανο μαλιστα.Δεν μπορώ να το κρίνω εγώ.Απο που κι ως που άλλωστε....
Τώρα για Ζαγορογλυξμπουργκ .....
Ας τρώει το μπινελικι του κι ας φέρνει και βαθμα.....
Αμα γίνεται κι έτσι no problem....
Και τέλος πάντων εκφράζομαι όπως μου γουστάρει
και δε δίνω λογαριασμό και σε κανέναν.
Αυτοί που με ξέρουν,ξέρουν.
Πάμε παρακάτω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι    ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ 2012, 12:29 am

Φέρτε μας Καζακη και τα ξεχνάμε όλα.

Promise.

Αφου καταφέρατε να ξενερωσετε έτσι τόσο κοσμο,και αυτο θα φανεί,συγχαρητήρια.

Για άλλη μια φορά.

Και όσοι νομίζετε,οτι σας συμβουλεύουν και θέλουν το καλο της ομάδας κοιτάξτε στο παρελθόν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΦΥΓΕ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ και ήρθε το τσιράκι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις