Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΚυρ 24 Ιαν 2016, 11:26 am

Μακη θυμασαι το Φλιουκα τον φιλολογο ?
Μας εβαζε διαγωνισμα στην ιστορια ενα απιθανο θεμα ,5 γραμμες στο βιβλιο , που ουτε αυτος που εγραψετο βιβλιο δεν τοξερε.
και οταν το ρωτουσαμε "τι θα γράψουμε κε καθηγητα"
Απαντουσε :"οτι ξερεις παιδακι μου ,3 γραμμες ειναι στο βιβλιο "

Ετσι ειναι σημερα η ομαδα 
Οτι ξερει ο καθενας παιζει , μονο που το βιβλιο της μπαλας θελει καλες γνωσεις απ ΟΛΟΥΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΚυρ 24 Ιαν 2016, 1:08 pm

...Προεδρε μου..................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΚυρ 24 Ιαν 2016, 1:36 pm

Ρε σεις, τόσο δυνατός ήταν ο Σερφά; Γιατί, απ'ότι θυμάμαι, μόνο αυτός λείπει από την ομάδα που έκανε το 3-3 στην Τούμπα, που έχασε 3-4 από τους γαύρους, που νίκησε τον Ατρόμητο και τους βάζελους, που "έπαιξαν καλά" έστω κιαν δεν πήραν αποτελέσματα σε άλλα παιχνίδια. Λες να έχασαν την τεχνική κατάρτιση στις διακοπές των Χριστουγέννων, ή μήπως την είχαν βρει όταν εφυγε ο Ρόκα και ήρθε ο Ελευθερόπουλος;
Καλα λέει ο Cappo για μεταφυσική ενασχόληση.


ΥΓ. Α ναι, έφυγε και ο Σέτι, τωρα τον θυμήθηκα.

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

manos


Αριθμός μηνυμάτων : 79

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΚυρ 24 Ιαν 2016, 7:33 pm

Α, ρε Μητσάρα, μέχρι και από τον Καραγεωργίου έχασες...

Το ίδιο και απαράλλακτο 4-2-3-1 με το τρισμέγιστο Ροτζέριο σε ρόλο περιπατητή. Το φοβερό 4-2-3-1 που μας είχε χαρίσει 1 γκολ σε 450 λεπτά πριν το ματς, και μετά το ματς 1 γκολ σε 540 λεπτά.

Παίζεις το τελευταίο σου χαρτί και μου κατεβαίνεις χαλαρός για να κλέψεις το ματσάκι στην κόντρα. Αρπάζεις το γκολάκι και ουπππσσσσ...έχεις κόντρα αέρα στο β' μέρος. Στο α' που είχες θετικό βολευόσουν με το 0-0. Και η αλλαγή κλασσική ως συνήθως: αλλαγή προσώπου, ο έξω δεξιά κεντρικός και αλλάζουμε τον κεντρικό με αλλαγή έξω δεξιά. Και στο 78' αλλάζουμε...το 6αρι.

Άλλο σύστημα υπάρχει;; Π.χ. παίζεις με 1 παίκτη παραπάνω για 50' με το Αγρίν(νννν)ιο, το να βάλεις δυο σέντερ-φορ το απαγορεύει κάποιος νόμος;;;

Για να είμαι δίκαιος, υπάρχει ο Δέλλας που είναι ασυναγώνιστος για το τίτλο του χειρότερου. Μετά από αυτόν μαλώνουν Καραγεωργίου, Ελευθερόπουλος. 

Χάλια υλικό, χάλια προπονητής. Αντίο Α' εθνική. 

ΥΓ Για να είμαι δίκαιος (2) ο Πεταυράκης έδειξε θετικά στοιχεία. Δε λέω ότι είναι μπαλαδόρος ή superleaug-ατος αλλά τουλάχιστον είναι αξιοπρεπής και το πάλεψε.

ΥΓ2 Όλοι από τα αποτελέσματα κρίνονται. Ο Ρόκα υπήρξε πετυχημένος και χάρισε στην ομάδα μια ΕΠΙΚΟΤΑΤΗ παραμονή κόντρα σε προγνωστικά, βαθμολογίες, θεούς (Πλατανιάς) και δαίμονες (Λιβαδειά). Ο Ελέ (αρέσει, δεν αρέσει σε κάποιους) υποβίβασε την ομάδα με τους 13 βαθμούς σε 16 αγωνιστικές. Εφόσον ήρθε για να πετύχει το στόχο της παραμονής (βάσει των δηλώσεών του), απέτυχε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2016, 10:59 am

   ...σημερα τα χαμπερια για το μελλον του Ελε στον Πανθρακα.........


                                     ......χε χε χε ...χου χου χου....


       ...αλλο ενα μητιγκ,αλλη μια σοβαρη αποφαση απο την ΠΑΕ, που θα ξανασπρωξει μπροστα την ομαδα ........ποσο σοβαρη θα μπορουσε να ηταν αλλωστε,οταν ο Βεροιαρχης τον εχει ηδη ανακοινωσει.......




...Υ.Γ.    ...επικοτατη παραμονη,επικοτατη σκοντακσανθι,επικοτατος κυρ-Χρηστος..................................πραγματικα κοντρα................... σε ολα και σε ολους..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2016, 4:44 pm

......αντε μπρε.....καλοοοοοοοοοοοοοο ταξιδι...............


                    .....να μην ξεχασετε την.. καμπανα για βοηθο !   .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2016, 4:55 pm

           ....12 αγωνες σε 19 ματς χωρις γκολ..........!!!!!!!!!!!!


                       ...........ουτε η καμπανα δεν μας σωζει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

manos


Αριθμός μηνυμάτων : 79

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2016, 6:51 pm

cappo έγραψε:


...Υ.Γ.    ...επικοτατη παραμονη,επικοτατη σκοντακσανθι,επικοτατος κυρ-Χρηστος..................................πραγματικα κοντρα................... σε ολα και σε ολους..........

Γρήγορα ξεχνάς.

Το επικότατο είναι πάντα δεδομένων των συνθηκών και του αντικειμένου. Η περσινή παραμονή στερείται επικότητας συγκριτικά με το Λεωνίδα ή τον Παπαφλέσσα αλλά για επαρχειακή ομάδα Α' εθνικής με μέτριο ρόστερ, ανύπαρκτη διοίκηση, νέο προπονητή και τα δεδομένα του πρωταθλήματος είναι ΕΠΙΚΟΤΑΤΗ.

Ο γείτονας είναι κυνικός επιχειρηματίας. Θα βάλω μια παρένθεση και θα πω ότι προσωπικά καμία αντιπαλότητα δεν έχω με τους γείτονες και τον πρόεδρό τους. Απολύτως καμία. Ούτε θέλω να πέσουν, ούτε να καταστραφούν. Ενοχλητική η μετονομασία, απόλυτα ξενερωτικός ο "κόφτης" που βάζει στην ομάδα αλλά αναρωτήθηκες ποτέ γιατί είναι τόσα χρόνια στη superleague; Θα μου πεις τα κλασσικά που σαφώς ισχύουν. Εγώ θα προσθέσω ότι ο Χρηστάρας ΔΕΝ είναι κομπλεξικός. Κυνικός, υπολογιστικός όπως είναι ξέρει ότι κανείς δεν τρώει το ψωμί του άλλου την τελευταία αγωνιστική. Politics που λένε και οι ξένοι. 

Να δεχτώ ότι ο βόρειος δικέφαλος στάθηκε πολύτιμος για τα συμφεροντά μας; Το δέχομαι αλλά καθαρά λόγω συμφέροντός του, με λίγα λόγια για το γόητρό του.

Τα μετράγαμε και τα ξαναμετράγαμε εδώ. Δεν έβγαιναν τα κουκιά. Όλα ήταν υπολογισμένα για να πέσουμε. Και ήρθε το 2-1 στο 91' κόντρα στον φανατισμένο ΠΑΟ του Ζέκα και του Αναστασίου (για να θυμηθώ δυο πρόσωπα που έκαναν λες και έπαιζαν τελικό ευρώπης) που στη Βέροια έπαιζε τόμπολα.

Ως αποτέλεσμα, το μπαλάκι γύρισε στον απόλυτο κυρίαρχο του παιχνιδιού. Ξεφτύλα στο σπίτι του, να θυσιάσει τον έναν ή τον άλλο; Τελικά επέλεξε να μην ξεφτυλιστεί και θυσίασε τον άλλο. Και φημολογείται ότι μια μακροχρόνια φιλία έσπασε λόγω κάποιου Πανθρακικού.

ΥΓ Πέρσι είχα ρίξει το κράξιμο της αρκούδας. Και έφτασα στην ευχάριστη θέση να παραδεχτώ ότι είχα πέσει εντελώς έξω. Αν ο Μητσάρας έκανε το ίδιο, σε πληροφορώ ότι θα ήμουν ευτυχής. Δυστυχώς όμως δεν το έκανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2016, 7:13 pm

Ένα ματσάκι όλο κι όλο έμεινε (για μας τους ρομαντικούς βεβαίως...) για φέτος,ας κάτσει όποιος να 'ναι στον πάγκο.

Κάθομαι κι εγώ άμα θέλουν.

Σιγά το πράμα.


Υ.Γ: Μάνο,μην την ψάχνεις την περσινή τη δουλειά πως έγινε και τι έγινε. Είναι τόσο βρωμιάρηδες όλοι τους,που μόνο που τους αναφέρεις λερώνεσαι. Μακριά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι 26 Ιαν 2016, 3:04 pm

Η ΠΑΕ Πανθρακικός ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας της με τον προπονητή, κ. Δημήτρη Ελευθερόπουλο και τον άμεσο συνεργάτη του, κ. Στέλιο Βενετίδη.
Κύριε Ελευθερόπουλε, παρόλο που λυπούμαστε 1) για την ανακόλουθη συμπεριφορά σας, καθώς, παρά τις διαβεβαιώσεις σας για το αντίθετο, η φημολογία των προηγούμενων ημερών μάλλον δεν ήταν ψευδής, και 2) για τον τρόπο που επιλέξατε να μας ενημερώσετε για την απόφασή σας να αποχωρήσετε από τον Πανθρακικό, σας ευχαριστούμε για την προσφορά σας στην ομάδα μας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια στην επαγγελματική σας πορεία".


Ανακολουθος ο προπονητης και οχι εσεις στην παε, που καταφερατε να αποδυναμωσετε ακομα και αυτο το εκτακτου αναγκης ροστερ;
Πληρωνετε και κανεναν τελικα; Ουτε στη διαχειριση δεν τα καταφερνετε.
Μαζεψτε τα και δρομο.
Αποτυχημενοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

manos


Αριθμός μηνυμάτων : 79

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι 26 Ιαν 2016, 7:29 pm

Ε, ρε γλέντια!!!!!!

Όσο αναφορά τον Ελε, ήθελα να ήξερα ΕΝΑΝ λόγο που επιλέχθηκε. Δεν υπάρχει κανείς που να σκεφτεί λογικός άνθρωπος. Αντίθετα, υπάρχουν λόγοι για να καταλάβεις ότι δεν προσλαμβάνεις τέτοιον άνθρωπο. Ο τρόπος που τερμάτισε την καριέρα του στην Εθνική, το διώξιμο από τον Ολυμπιακό, το γεγονός ότι είναι κόκκινο πανί για τους οπαδούς των κόκκινων λένε πολλά. Σε μια ομάδα που έχουν αποθεωθεί ΑΠΑΝΤΕΣ, από Τζιοβάνι έως Πουρσαιτίδη, το να είσαι persona non grata από τους οπαδούς ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ.

http://www.sportdog.gr/apokleistika/article/322184/etsi-tha-prokalesei-o-ele-feygei-gia-na-paei-sti
Την προηγούμενη Τρίτη έγραφε μεταξύ άλλων το παραπάνω site:
Ο νεαρός τεχνικός δε θέλει να αφήσει στα κρύα του λουτρού τη νυν ομάδα του και θα ευνοούσε μία γκέλα στο προσεχές παιχνίδι του Πανθρακικού για να υπάρχει... αιτία να αποχωρήσει και συνεχίσει αλλού την καριέρα του.


Και πάμε στα φρέσκα. Γιάννης Χατζηνικολάου λέει.. Κάτι μου θυμίζει αλλά η μνήμη μου δεν είναι και ιδιαίτερα καλή. Οπότε ανατρέχω σε site:

http://www.athlitiko.gr/platanias/6663-who-is-who-gianni-xatzinikolaou
http://www.balladoros.com/nea.php?news=746

Κορυφαία αποσπάσματα:
Χαρακτηριστικό είναι πάντως ότι ο Χατζηνικολάου, αν εξαιρεθεί μια σεζόν στον Άγιο Νικόλαο, δεν κατάφερε σε καμία άλλη ομάδα να ξεκινήσει και να ολοκληρώσει μια σεζόν στην ίδια ομάδα.


Ποιος… Χατζηνικολάου; Αυτός που στο βιογραφικό του γράφει υποβιβασμούς ομάδων β΄ εθνικής και που απέτυχε στον Ποντο-Ηρακλή, όπου τον διώξανε με τις κλοτσιές; 





Και ξαναλέω: Ε, ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι 26 Ιαν 2016, 8:45 pm

       ......τουλαχιστον δεν βαριομαστε..................


...η "ευθικτη" ΠΑΕ Πανθρακικος,με τον εναν,με τον αλλο τροπο,φροντιζει να μας κραταει ζεστους και στην τσιτα..........


.....................δεν υπαρχει προπονητης Χατζηνικολαου........μπορει να ειναι καλος ανθρωπος,εργατικος,τιμιος,βιοπαλαιστης η οτιδηποτε αλλο,παντως προπονητης δεν ειναι.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι 26 Ιαν 2016, 11:17 pm

Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι η ανικανότητα και η επιπολαιότητα έχουν όρια. Διαψεύστηκα και πάλι.

Για μένα το θέμα δεν είναι αν θα πέσουμε ή αν θα μείνουμε. Πέσαμε ήδη. Χέστηκα, έχουμε ξαναπέσει κατηγορία. Αυτά έχει η μπάλα.

Για μένα το θέμα είναι η απόλυτη ξεφτίλα, η ντροπή που νιώθω πλέον για την ομάδα μου, η απαξίωση προς τον Πανθρακικό όλων και -κυρίως- των διοικούντων.

Τα προεδριλίκια και τις καρέκλες δεν τις πήρατε για να κοιτάτε τον κόσμο αφ' υψηλού, ούτε για να γεμίσετε τις τσέπες σας με μίζες, ούτε για να συστήνεστε ως "εργαζόμενοι στην Παέ" μπας και ρίξετε καμιά γκόμενα.

Βρίσκεστε εκεί που βρίσκεστε για να υπηρετήσετε την ομάδα, να δουλέψετε γι΄αυτήν και να βοηθήσετε να φτάσει όσο ψηλότερα γίνεται σε κάθε τομέα.

Είστε υπόλογοι σε όλους εμάς που αγαπάμε και πονάμε τον Πανθρακικό. Σταματήστε να τον ξεφτιλίζετε. Σταματήστε να ξεφτιλίζεστε.

ΥΓ: Μην ξανα-ακούσω αυτό το "όλη η πόλη μια ομάδα". Είναι πλέον άτοπο και εμετικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GiorgosA


Αριθμός μηνυμάτων : 192

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 27 Ιαν 2016, 11:21 am

Μου την εχει δωσει ασχημα λεμε...πολυ ασχημα...
Καλα,δεν ντρεπεστε εκει στην Παε??τσιπα δεν υπαρχει?φιλοτιμο??σεβασμος για τους μαλακες που ακομα ασχολουνται με την ομαδα??

Δηλαδη,,τι γινεται??διαγωνισμος ειναι?ποιος θα πηδηξει πρωτος απτο καραβι??
Διωχνεις Σερφα κ Σετι...υποτιθεται μηπως κ παρεις κατι καλυτερο να καλυψουμε το κωλο μας...αρχιδια
Διωχνεις Πασχαλακη,πηγε ΠΑΣ,,κ Αθανασιαδη που θα παει Τριπολη.κ αποδεσμευεις Γκεκα..ποιος θα παιξει τερμα????εγω??ο Βασιλης??Η κατερινα??Ο μουφας??Ο καππο??Ο centi??ο Ανδρεας???και δεν πηρες τιποτε...αρχιδια..
Ο Μεχια θα υπογραψει αλλου,,ολοι τον θελουν...κ συ μου φερνεις Τσιαρα κ Ρουσσο???χωρις να εχω κατι με τα παιδια,προς θεου....που παμε????
Κ μου φερνεις κ Χατζηνικολαου να ζεστανει τον παγκο,,ναμη μενει η θεση κενη...ποσα σας εδωσε για να υπογραψει???μονο ετσι εξηγητε???
ειναι προγραμματισμος για να σωθουμε ή προγραμματισμος για τα ντερμπι με Ανακαλυψη Δραμας,Πανδραμαικο,Εθνικο Αλεξανδρουπολης, Παο Κουφαλιων,Νεστο Χρυσουπολης,Εθνικο Σιδηροκαστρου,Ορεστη Ορεσταιδας,,και τη ναωσυστατη δυναμη Δοξα Προσκυνητων?????????????????
Τι κανετε εκει στην Παε,,περαν απο δημοσιες σχεσεις???
Το εχετε καταλαβει,οτι εσεις φταιτε κ μονο,,για τη ΜΗ πρεσελευση του κοσμου στο γηπεδο??
Δεν φταινε οι παικτες..εσεις τους φερατε,,αυτο μπορουν,τοσο μπορουν,αυτο κανουν..
Αν ειχε αλλο προσωπο η ομαδα,,εξωαγωνιστικα,,,διπλασιουςς θα ειχε...και ας πεφταμε 32 κατηγοριες κατω...
Γιατι μας κοροιδευετε???Γιατι παιζετε με τα 12-15 ευρω που σας δινουμε,αντι να τα μετρατε και να υπολογιζετε σαν κορη οφθαλμου??Γιατι θελετε να βγαλετε απο την ποδοσφαιρικη αφανεια αυτη την ομαδα,αυτην την πολη??
Γιατι??Γιατι??

Ειμαι και θα ειμαι Πανθρακικος,,και ας διαλυθουμε..το αιμα νερο δεν γινεται...
Με κανατε να αισθανομαι,οτι στον μοναδικο ανθρωπο που θα μπορουσα να πω οτι ειμαι Πανθρακικος,,ειναι,χαμηλοφωνα κ ψυθιριστα,,ο εαυτος μου...
Κριμα...κριμα για σας,,αλλα πιο πολυ,,κριμα για μας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 27 Ιαν 2016, 2:52 pm

Με τέτοιες συνθήκες,ποιος σοβαρός θα ερχόταν;


Αυτά που λένε η Κατερίνα με το Γιώργη είναι τόσο σημαντικά όσο και τραγικά,αλλά ποιος τ' ακούει;




Υ.Γ: Τελικά έκανα λάθος. Δε μένει ένα ματσάκι ούτε καν για μας τους ρομαντικούς. Μένει ΚΑΝΕΝΑ ματσάκι. Τέλος.

Θα παίζει ο ΠΑΝΘΡΑΞ ρε μαλάκα και δε θα με νοιάζει πόσο ήρθε. Αν είναι δυνατόν,δεν το πιστεύω λέμε. Συνήθεια και καψούρα και τρέλα 35 χρόνων,τη διέγραψαν οι πούστηδες. Αυτό κατάφεραν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 27 Ιαν 2016, 5:06 pm

Ω,ρε κομπλεξ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 27 Ιαν 2016, 7:28 pm

...σιγα μπρε,σιγα.....γιαβας που λενε και οι απεναντι.......


...ωσαν συγχρονοι νεοελληνες,ειμαστε παντα του πολύ και της υπερβολης.......πολυ χαιρομαστε,πολυ πανηγυριζουμε,πολυ κλαιμε,πολυ λυπουμαστε,πολυ ξεχναμε,πολυ φωναζουμε,πολυ ξεσαλωνουμε,πολυ συνταξη παιρναμε(παλαιοθεν....) και πολυ λιγο δουλευουμε.......ολα πολυ και υπερθετικα.......................


...ετσι και τωρα με πολυ ευκολια κραζουμε και αναθεματιζουμε...και διαγραφουμε........και τις αγαπες...........τουλαχιστον ομως αυτες,αν ειναι αληθινες δεν σβηνονται ποτε.......οσο πολυ κι αν προσπαθησει καποιος..................


......καλμα μπρε.......καλμα...........Πανθρακικος και ξερος......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιαν 2016, 2:04 pm

45  χρονια   ναι , σαραντα πεντε    χρονια  ειμαι  κολλημενος   με  αυτη  την  αρρωστια.
Δεν  εκανα  ποτε  μα  ποτε  συμφωνια  με  κανενα  διοικουντα,  προπονητη  η  παιχτη  ,  να  μου  ανεβασουν  η  να  μου  κρατησουν  την  ομαδα  ,  ειδαλως  να  τα  παρατησω .
η  μονη  συμφωνια  που  εκανα  ειναι  με  τον  εαυτο  μου  να  χαιρομαι  να  λυπαμαι,  να  αγχωνομαι  να  πανηγυριζω.
Δεν  περιμενω   τιποτα  και  απο  κανενα  ,  να  μου  αλλαξει  αυτο  που  νοιωθω  οταν  παω  στο  γηπεδο  ειτε  εντος  ειτε  εκτος  εδρας.
Ο πανθρακας  ειναι  αλκολικι  και  τετοιο  θα  παραμεινει  μεσα  μου  ασχετα  σε  ποια  κατηγορια  θα ειναι  .  
το  ΟΛΑ  ΘΑ  ΓΙΝΟΥΝ  ΚΑΝΟΝΙΚΑ  ,  εχει  σε  μεγαλο  βαθμο  να  κανει  με  την  προσωπικη  αντιληψη  του  καθενα.
Για  μενα  το  ''κανονικα '' δεν  ειναι  και  καλα  μια  κατηγορια  συγκεκριμενη.
Κι  επειδη  ακουω  και  διαβαζω  πολλα  (ολα τα  ποστ) σας  συνιστω  να  δειτε  το  πανθρακικο  σαν  αρρωστια  και  οχι  σαν  σωτηρια .

ΥΓ ο  νονος  ειναι  πανθρακας  47  χρονια.  μου  ριχνει  2  λογω  ηλικιας .  και  ξερει  πιο  καλα απ  ολους  τι  σημαινει αλκολικι .  οπως  ξερουν  αρκετοι  εκει  στην  Θ1.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιαν 2016, 3:50 pm

[size=41]Χατζηνικολάου: «Αν δεν το πίστευα, δεν θα ερχόμουν»[/size]
Έντεκα μεγάλες «μάχες» υποσχέθηκε ο νέος τεχνικός του Πανθρακικού, Γιάννης Χατζηνικολάου, σε δήλωση που έκανε και παραδέχθηκε ότι η αποστολή της ομάδας του και η δική του είναι δύσκολη. 


.............ειπε αυτος ο Χατζηνικολαου.........




...κι εμεις, καπως ετσι ειχαμε πιστεψει το.. Πασοκ......αν δεν το πιστευαμε δεν θα το ψηφιζαμε................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιαν 2016, 6:40 pm

Αν μπορεί ας κερδίσει τέσσερις απ' αυτές τις έντεκα μεγάλες μάχες για να φτάσουμε τις 50 νίκες στην άλφα εθνική.

Τώρα έχουμε 46.

Μου αρέσουν τα στρόγγυλα νούμερα.

Και με τους βαθμούς από τις 4 αυτές νίκες,πάμε στους 190 βαθμούς (άλλο στρόγγυλο νούμερο αυτό) και περνάμε Παναιγιάλειο (186) και Εδεσσαϊκό (188) στη γενική βαθμολογία της άλφα εθνικής από το 1959 μέχρι σήμερα.

Και μια νίκη μέσα στα κλανς να κάνει αν μπορεί,γιατί αυτά έχουν 14 νίκες και μεις 11 στα μεταξύ μας ματσάκια όλων των εποχών.

Αν πάει 15-11 θα το βλέπω και θα εκνευρίζομαι.

Αλλιώς είναι το 14-12 να πούμε.

Πιο μαζεμένο είναι το πράμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιαν 2016, 7:04 pm

Τώρα θα μου πεις,σιγά μην κάνει έστω και μια νίκη.

Με ποιους;

Ποιος θα βάλει γκολ;


Ξέρω 'γω;

Μπορεί κανας φούφουτος να πούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιαν 2016, 9:19 pm

.....και τι..σου νοιαζει εσενα,μπρε λεγεωναριε ?.......αφου θα παιζει η ομαδα και δεν θα ..σου νοιαζει.........


.....φουφουτοι,ξεφουφουτοι,αυτοι φορουν την φανελλα...........εγω λεω παλι,να σπρωξουμε τους φουφουτους, μπας και βαλουν κανενα γκολακι............... γηπεδισιο σπρωξιμο και οχι καφενισιο.............


..Υ.Γ.......μεγαλη σκασιλα θα ειχε ο Παναιγειαλιος,αμα του ριξουμε στο κεφαλι τα βαθμα...δεν θα παταει ανθρωπος στα Σελιανίτικα.......


    ....απο την αλλη ο Εδεσσαικος,θα ζητησει αλλαγη πλανητη.......με εκεινον τον ανεκδιηγητο μπροσταρη......"εμεις θελαμε αφου,αλλα αυτοι δεν ηθελαν αφου......μετα αυτοι θελανε αφου,θελαμε κι εμεις αφου,αλλα δεν θελαμε κι οι δυο...στ αρχιδια μας τα δυο"........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιαν 2016, 9:32 pm

Εννοείται ότι δε νοιάζονται οι παναιγιάλειοι και οι εδεσσαϊκοι για το αν θα τους περάσουμε στα βαθμά.

Εγώ και μόνο εγώ νοιάζομαι διότι είμαι λάτρης των στατιστικών.

Κακό είναι;

Εδώ άλλοι είναι λάτρεις του ΟΣΦΠ (που είναι ό,τι χειρότερο μπορεί να σε τύχει...) και κανένας δεν τους κάνει ευθανασία να τελειώνουμε,εσύ στη δικιά μου την ακίνδυνη (που λέει κι ο Σάκης) τρέλα κόλλησες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιαν 2016, 9:37 pm

Και γω μπορώ να σε δουλέψω που θα ζμπρώχνεις αύριο το φούφουτο,αλλά δεν το κάνω.

Διότι ο καθένας με την τρέλα του νονέ μου.

Αξίωμα είναι αυτό.

Δεν αποδεικνύεται,απλά ισχύει.

Και μην την ψάχνεις πως (ισχύει).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ 30 Ιαν 2016, 10:57 am

      ...αλλαζουνε οι ανθρωποι,αλλαξαμε κι εμεις............χαθηκαμε.....


                     

                                           ......εγραψε ο Λευτερης ο Χαψιαδης....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
Σελίδα 20 από 23Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις