Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:17 am

Όπως ορίζεται από το άρθρο 21 παράγραφος 3β του ΚΑΠ "αγώνας
που δεν τελέστηκε ή που δεν έληξε με υπαιτιότητα της μιας ή και των δύο
ομάδων τιμωρείται με αφαίρεση τριών (3) βαθμών, καθώς επίσης και την
αφαίρεση δύο (2) βαθμών από το επόμενο πρωτάθλημα, αν ο αγώνας διακοπεί
πριν από την κανονική λήξη
".

Επίσης κατά το άρθρο 15 4β του Πειθαρχικού Κώδικα της ΕΠΟ προβλέπεται ότι "εάν
η είσοδος οπαδών συνδέεται με βιαιοπραγίες κατά προσώπων ή φθορές
ιδιοκτησίας χρηματική ποινή σαράντα χιλιάδων ευρώ (40.000) έως διακοσίων
σαράντα χιλιάδων ευρώ (240.000) και ποινή διεξαγωγής αγώνων χωρίς
θεατές (2) έως τέσσερις (4) αγωνιστικές και επιπρόσθετα ποινή αφαίρεσης
τριών (3) βαθμών
".

Τέλος στο ίδιο άρθρο (15) στην παράγραφο 6δ αναφέρεται για εκτεταμένα επεισόδια "χρηματική
ποινή εβδομήντα χιλιάδων ευρώ (70.000) έως διακοσίων χιλιάδων ευρώ
(200.000) και ποινή διεξαγωγής δύο (2) έως τρεις (3) αγώνες xvr;iw
θεατές και αφαίρεση τριών (3) βαθμών από το βαθμολογικό πίνακα, εάν τα
επεισόδια έγιναν μέσα στον αγωνιστικό χώρο
".


Αυτα λενε οι κανονισμοι.... Παντως μας το χρωσταγε η πουτανα η τυχη. Δεν γινοταν να πεσει αυτη η ομαδα. ΠΟλυ καλυτερη της αεκ και θα ηταν κριμα να τελειωσουν ολα. Μας ζαλισανε τον ερωτα μια εβδομαδα τωρα με τον τελικο της αεκ, την ιστορια της αεκ και αλλα τετοια. Λες και ο Πανθρακικος μας δεν επαιζε την κατηγορια και την ιστορια του. Kακος ο Πανθραξ ναι, αλλα και η αεκ τραγικη. Με Ανακογλου και Μπουγαιδη που πας ρε Καραμητρο;;;


Παντως την Κυριακη με την Κερκυρα θα ειναι μια απολαυση το ματσακι. Κι εγω δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να παω γηπεδο και να μην εχω αγχος ή να μην ξεφυσαω. Επιτελους λιγη ηρεμια τωρα.


Ελπιζω για την νεα χρονια τα παθηματα να γινανε μαθηματα και να μην ξαναγινουνε μαλακιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:27 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:33 am

Λέω να κάνω καινούριο nickname: ΚΑΘΙΣΤΕΚΛΑΨΤΕ :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 2:02 am

: «Αν δεν σας ρίξω, να με γα... Είστε ανύπαρκτοι. Θα σας γα... Φέρατε 2.000 κόσμο στη Λιβαδειά και με έβριζαν συνέχεια».


Ρε τον ασβο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 9:08 am


.......και γαμω τις Δευτερες......................οχι σαν τις αλλες που τραγουδουσαν καποτε οι Boomtownrats....
..εμεις... " i like Mondays"............... Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 71452 Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 71452
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 9:18 am

Η Πόλις εάλω ..... εκ των έσω .....
ο ΠΑΝΘΡΑΞ εσώθη εκ των έξω ..... εντός έδρας έχομεν καταπόσει ουκ ολίγας πικρίας και ΑΛΗΣΜΟΝΗΤΑΣ ..... εν ευθέτω χρόνω αι αναλύσεις


Επεισόδια στο ΟΑΚΑ από sport24tv
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 11:29 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:31 pm

Καλημέρα καλημέρα!

Η ομορφότερη Δευτέρα είναι η σημερινή απ' όλες τις φετινές Δευτέρες.Η ομάδα σώθηκε και η φανέλα μας βάρυνε συνΠάθρακες..Ναι έτσι όπως το ακούσατε. Βάρυνε η φανέλα μετά από τη χτεσινή νίκη στο ΟΑΚΑ! 11 κομάντος πήγαν και άλωσαν την πρωτεύουσα..τη κάναν μπουρ@@λο και επιστρέφουν στην πατρίδα θριαμβευτές..

Μπράβο!!ΜΑΓΚΕΣ είναι και έτσι θα βρίσκονται στη καρδιά μας μετά το χτεσινό!ΘΡΑΚΙΩΤΕΣ πραγματικοί!

Και βεβαίως βεβαίως τους αξίζουν μεθεόρτια από τη πάρτη μας..Δε ξέρω πως..Ίσως σε καμιά προπόνηση να σκάσουμε μύτη..ίσως στο ματς με την Κέρκυρα. Πρέπει να τους ευχαριστήσουμε για το χτεσινό δώρο.

Μας έκαναν ευτυχισμένους και περήφανους όλοι τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:40 pm

Τι να πώ!συγκλονιστικοί παλικάρια! ΘΕοί!Νοιωθω υπερηφανος που ειμαι Πανθρακικός! Για ακόμα μια φορά!Με την μαγκιά μου,καθαρά και ξάστερα! Τι αλλο να πω! Δεν το πιστευα να πω την αληθεια! Και ομως διαψευστηκαμε! Μπραβο στα παιδια!ειστε θεοι!
Και σημερα θυμηθηκα αυτο που ποσταρε η μικρη κερκιδα που ελεγε αυτο και το ειχα ποσταρει
<<


Την Κυριακή λοιπόν ο Πανθρακικός θα έχει να αντιμετωπίσει μια
κατάσταση...ξένη για αυτόν,διότι για πρώτη φορά θα τεθεί αντιμέτωπος με
τέτοιες συνθήκες.45.000 κόσμος από πάνω του,πιθανόν και...διάφοροι
παρείσακτοι εντός γηπέδου,ενώ ΔΕΝ έχει και το βάρος της φανέλας της ΑΕΚ
όπου μετράει σε τέτοια παιχνίδια.Τι έχει από την άλλη μεριά να
αντιπαρατάξει; ΟΜΑΔΑ. Μπαίνεις δηλαδή στο γήπεδο, παίζεις την μπάλα σου,
την κατεβάζεις κάτω με υπομονή, ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ και
ΕΑΝ...διαπιστώσεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ περίεργο να κινείται εναντίον σου σε
αποδυτήρια και γήπεδο, ΤΟΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ...ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ!Κοινώς...φεύγεις από
το γήπεδο! Διαφυλάττεις την ομάδα σου σαν διοίκηση και ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορεί να πεί τίποτα! Να
κάνουν τι...;Να σε δείρουν;Σιγά τα ΩΑ.ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ο Φιλιππίδης επί
Ριζούπολης,ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ απο την άλλη ο Μπριάκος με τον Ηρακλή στο Χαριλάου (
http://news.pathfinder.gr/sports/194492.html )στο ιστορικό 1-2 του
υποβιβασμού του Άρη. Κανείς ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ...Τι θα
κάνουν...θα σπάσουν το γήπεδο;;Ε,θα το πληρώσει η ίδια η ομάδα τους.




Η UEFA είναι αμίληκτη! Τηλεόραση (να και κάτι καλό που πράττει η
ρημάδα)υπάρχει,κάμερες που καταγράφουν επίσης,αθλητικοί εισαγγελείς
κτλ...! Ο τίτλος τα λέει όλα, ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΤΑΜΠΟΥ που θέλουν τις (ΚΑΙ
ΚΑΛΑ) μεγάλες ομάδες να ΜΗΝ υποβιβάζονται! Εάν η ΑΕΚ το πάρει στα...ίσα
μαγκιά της. Το ξαναλέμε , έχει την φανέλα, έχει την δυναμική, μπορεί να
μπεί στο γήπεδο και να διεκδικήσει την ανωτερότητα της (στη
φανέλα).Αλλά...ΕΠΙ ΙΣΟΙΣ ΟΡΟΙΣ να δοθεί αυτή η δυνατότητα και στον
Πανθρακικό. Ίσως ήρθε η ώρα, να γίνει μια αρχή σε αυτό το...<<
Χάνι της Γραβιάς >> που λέγεται Ελληνικό Ποδόσφαιρο...!>>

Ε ναιιιιιιιι........δεν ΜΑΣΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ! ΟΥΤΕ ΚΑΝ...!!!
πανθραξ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:42 pm

Μπράβο!!ΜΑΓΚΕΣ είναι και έτσι θα βρίσκονται στη καρδιά μας μετά το χτεσινό!ΘΡΑΚΙΩΤΕΣ πραγματικοί!.....


...γραφει ο Κελτης ο φιλος μου..............


...ναι Νικο.....Θρακιωτες....οπως ο.. Σερφας ο Μεγαλοπρεπης..................απο την ..Ξυλαγανη,αν δεν κανω λαθος....

......σημερα ομως δικαιουμαστε να γραφουμε και να λεμε οτι γουσταρουμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:48 pm

Διαβάζω από το πρωί τα διάφορα σαιτς και με έχουν πιάσει τα νεύρα μου. Έγινε λέει το αδιανόητο. Γιατί παρακαλώ; Σιγά το αδιανόητο. Αν μια ομάδα δε μπορεί να αλλάξει μπαλιά στο κέντρο, αξίζει να πέσει. Πού το είδατε το αδιανόητο. Επειδή λέγεσαι δηλαδή Άεκ, έχεις και ισόβιο συμβόλαιο με την Α εθνική; Πού το είδατε αυτό γραμμένο αγαπητοί μου "δημοσιογράφοι";

Και πολύ έμειναν τα χανούμια στην κατηγορία.

Άντε να παίρνουν σειρά κι άλλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:48 pm

cappo έγραψε:
Μπράβο!!ΜΑΓΚΕΣ είναι και έτσι θα βρίσκονται στη καρδιά μας μετά το χτεσινό!ΘΡΑΚΙΩΤΕΣ πραγματικοί!.....


...γραφει ο Κελτης ο φιλος μου..............


...ναι Νικο.....Θρακιωτες....οπως ο.. Σερφας ο Μεγαλοπρεπης..................απο την ..Ξυλαγανη,αν δεν κανω λαθος....

......σημερα ομως δικαιουμαστε να γραφουμε και να λεμε οτι γουσταρουμε.....

lol! lol! lol!

Ε ενταξ'.. σαν ΘΡΑΚΙΩΤΕΣ ..πέστο και ετσ'..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:51 pm

Αλήθεια επέστρεψε η ομάδα;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:56 pm

Το αλλο που το βαζετε; Χαραγμενος για παντα στην μνημη των απανταχου ανα τον κοσμο αεκτζηδων και εις βαθος των αιωνων θα μεινει ο Πανθρακικος. Ειναι η ομαδα που αγωνιστικε εναντιον της η αεκ και επεσε κατηγορια.

Δεν ειναι και λιγο πραγμα στα 189 γενεθλια της αεκ, σε εκατο χρονια απο τωρα δηλαδη, να λενε οι οπαδοι της αεκ, οτι πριν 100 χρονια η ομαδα μας επεσε στον αγωνα με τον Πανθρακικο.

Αιωνιος στην μνημη των αεκτζηδων λοιπον ο Πανθρακικος. Για παντα θα μας θυμουνται και δεν ειναι λιγο αυτο. Αμην.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:56 pm

gringababy έγραψε:
Διαβάζω από το πρωί τα διάφορα σαιτς και με έχουν πιάσει τα νεύρα μου. Έγινε λέει το αδιανόητο. Γιατί παρακαλώ; Σιγά το αδιανόητο. Αν μια ομάδα δε μπορεί να αλλάξει μπαλιά στο κέντρο, αξίζει να πέσει. Πού το είδατε το αδιανόητο. Επειδή λέγεσαι δηλαδή Άεκ, έχεις και ισόβιο συμβόλαιο με την Α εθνική; Πού το είδατε αυτό γραμμένο αγαπητοί μου "δημοσιογράφοι";

Και πολύ έμειναν τα χανούμια στην κατηγορία.

Άντε να παίρνουν σειρά κι άλλοι.


Αδιανοητο θα ηταν πριν απο δεκα χρονια.

Αν τον Μαιο του 2002 (που εμεις τερματιζαμε στην πεμπτη θεση της Α' ΕΠΣ Θρακης και ταυτοχρονα η ΑΕΚ εχανε το πρωταθλημα με 4-3 απο τον ΟΣΦΠ στο ΟΑΚΑ...) μου ελεγες οτι στο ΕΓΓΥΣ μελλον ο Πανθραξ θα κερδιζε την ΑΕΚ στην Αθηνα και θα την εριχνε κατηγορια για πρωτη φορα στην ιστορια της...

Θα σου εκανα παραγγελια,εναν ωραιοτατο ζουρλομανδυα.

Τωρα,οχι.

Δεν ειναι αδιανοητο,σε καμμια περιπτωση.

Πιο πολυ προς το φυσιολογικο γερνει το πραγμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 12:59 pm

Γι΄αυτό και τα έχω πάρει. Λογικό και αναμενόμενο, αγωνιστικά τουλάχιστον. Άντε, να παίρνουν σειρά και άλλοι λέμεεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:04 pm

Απλως,για καποια πραγματα στην ελλαδα,εχουμε καποιες πολυ περιεργες αποψεις.

Ταμπου,οπως λεει και το φιλαρακι μου ο Χαρης ο Σκοντατζης.

Αδικαιολογητα βεβαια.

Δε γινεται να πεσει ο ΠΑΟ,ο ΟΣΦΠ,η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ,οταν στη βητα εθνικη,εχουν παιξει ομαδες οπως η Μαντσεστερ Γιουναιτεντ,η Λιβερπουλ,η Γιουβεντους,η Μιλαν,η Ατλετικο Μαδριτης,η Ριβερ Πλειτ (των 33 πρωταθληματων Αργεντινης...) και παει λεγοντας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:05 pm

Διαβάζω λοιπόν (και) οπαδούς της ΑΕΚ που έχουν
δικαιολογημένα αρρωστήσει με την κατάσταση και προφανώς δεν έχουν
κοιμηθεί όπως κι εγώ να τα χώνουν (και σωστά φυσικά) στους ηλίθιους που
έκαναν το ντου και να λένε ότι: Δεν πέφταμε αν κερδίζαμε τον Ατρόμητο. Την ίδια ώρα βέβαια κράζουν (σωστά) τον Αστέρα Τρίπολης του Τσιώλη (για τον οποίο ελπίζω πλέον να μην γράψει ποτέ ξανά κανείς στο μέλλον ότι υπάρχει ενδεχόμενο ανάληψης της τεχνικής ηγεσίας της ΑΕΚ ούτε για αστείο), τον Ατρόμητο και τον Λεβαδειακό που όπως οι (οπαδοί της Ενωσης) υποστηρίζουν έκατσαν κι έχασαν από τον Αρη (η αλήθεια είναι πως στα εντός έδρας ματς του Αρη ούτε οι οπαδοί του δεν ήλπιζαν σε 4άρα με την Λιβαδειά και 5άρα με τον Αστέρα).

Πού θέλω να καταλήξω; Μα φυσικά στο αυτονόητο: πως αυτή η ΑΕΚ,
αυτή που βλέπουμε το τελευταίο δίμηνο, για να κερδίσει τον Ατρόμητο θα
έπρεπε να γίνει μέλος της παραπάνω αηδίας και των αποτελεσμάτων που
έχουμε μάθει να χαρακτηρίζουμε: ομορφιές του ελληνικού πρωταθλήματος.

Αν αυτό ήθελαν κάποιοι ΑΕΚτσήδες, τότε να μην κατακρίνουν τον Αρη και την Βέροια… Δυο ομάδες που φέρνουν σκέψεις του μεταξύ τους αγώνα στην Βέροια, του αγώνα των 5 διακοπών, των εκτεταμένων επεισοδίων, του ματς που οπαδοί του Αρη χτύπησαν παίκτη της αντιπάλου ομάδας ΚΑΙ ΟΜΩΣ έληξε κανονικά χάρη στον κ. Παππά (τον διαιτητή).

Τα χειρότερα όμως μάλλον είναι μπροστά μας και όχι πίσω μας. Μοιάζει η
αρχή που φέρνει το… τέλος! Μόνο έτσι γυρνάει στο μυαλό μου μετά το τέλος
της βραδιάς με τον Πανθρακικό, την ομάδα της Κομοτηνής,
την πιο τίμια ομάδα (απ’ όσες συμμετέχουν πλην της ΑΕΚ) στο πρωτάθλημα.

Δεν βλέπω πως θα ζήσει και θα επιβιώσει η ΑΕΚ. Η επόμενη μέρα της
δείχνει μόνο ότι έρχεται πιο γρήγορα και πιο άμεσα από ποτέ το… ΚΑΝΟΝΙ!



..........Τσακιρης...ρεπορτερ της ΑΕΚ στο gazzetta...........


.............μαλιστα........τι κερδιζουμε τωρα εμεις απο την..τιμιοτητα ?.... ...ακυρωμενο κανονικο γκολ στην Τριπολη και φιλικα χτυπηματα στην πλατη....... α.. και ισα με 100 πακετα τσιγαρα το τελευταιο τριμηνο........και την σπληνα μαζι με το συκωτι,τουμπανα....................


.......ζαααααααααααααααααλιιιιιιιιιιζοομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:09 pm

Δε χρειαζόμαστε τα χανούμια να μας λιβανίσουν Ξέρουμε τί είμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:13 pm


........σε κοβω με πολυ ψηλα την μυτη....καλμα............παντως,οτι και να κανεις το.. εθιμο δεν το γλυτωνεις........................ geek

....Υ.Γ. ..βρες αφορμες για αυτογραφο......την κορνιζα ,δωρο εγω... Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 71452
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:17 pm

ΝΑΙ ρε Μάκη, έχω ψηλά τη μύτη. Κόντρα σε όλους, κατάφερα και έμεινα στην κατηγορία παλικαρίσια. Με κόντρα διαιτησία, με ανύπαρκτο προπονητή, χωρίς μεγάλα οικονομικά μεγέθγη, χωρίς τεράστια οπαδική βάση, ΕΜΕΙΝΑ.

Ούτε 5άρες έριξα σε στημένα ματς, ούτε τίποτα.

Τη μύτη μου θα την έχω όσο ψηλά θέλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:23 pm

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 AEKGAMA_548_355

..............δεν υπαρχουν λογια για τον πιτσιρικα Αεκτση.................πονος πραγματικος..............



..............Υ.Γ. ...την κορνιζα δωρο εγω..................κατι θα εκανε κι αυτος ο ανυπαρκτος προπονητης............εστω και στην διαθεση των παικτων για να παλεψουν μεχρι το τελος,θα συμμετειχε....δεν μπορει........να τα λεμε ολα Κατερινα.......

....Υ.Γ. ...εχε την μυτη οσο ψηλα θελεις......δικη σου ειναι......το εθιμο παντως,δεν το γλυτωνεις......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:27 pm

Το μόνο που θα μου μείνει από τον συγκεκριμένο προπονητή για τον χθεσινό αγώνα είναι το κατοστάρι του για να τρέξει στη φυσούνα και να σώσει το τομαρι του. Πέραν τούτου, ΟΥΔΕΝ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:28 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ 2013, 1:30 pm

Και ΟΧΙ, δεν τους λυπάμαι τους Αεκτσήδες. Τόσα χρόνια πουλούσαν νταβατζηλίκι με χρήματα του δημοσίου και τώρα βγάζουν γλώσσα. Ας πάρουν και το κάλπικο κύπελλο με τον Ατρόμητο τώρα και ας πάνε να παίξουν στα χωράφια. Όλα εδώ πληρώνονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Πανθρακικός
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
Σελίδα 8 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις