Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 26 Απρ 2013, 5:10 pm

Τι εγινε ρε παιδια;

Θα μας πειτε και μας;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 26 Απρ 2013, 9:19 pm

Τίποτα το σημαντικό δεν έγινε. Απλά γελάσαμε λίγο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 26 Απρ 2013, 9:32 pm

Η συμβουλη ειναι να κατσεις στα αυγα σου γιατι η ρουφιανα η πολη ενα τσιγαρο ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 26 Απρ 2013, 9:50 pm

gringababy έγραψε:
Τίποτα το σημαντικό δεν έγινε. Απλά γελάσαμε λίγο Wink

Μαλιστα.

Τιποτα το ιδιαιτερο λοιπον.


Ειπα κι εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 26 Απρ 2013, 9:55 pm

Τζάμπα κι άδικα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 2:32 pm

....
Με συγχωρείτε πολύ, αλλά σεξιστικά σχόλια τύπου "τράβα να τηγανίσεις καμιά πατάτα" θα διαγράφονται. Όχι τίποτε άλλο, αλλά θα απαντήσω καμιά φορά με κανένα "τράβα πες στη γυναίκα σου ότι χρεώνει πολύ φτηνά τα τσιμπ@υκια" και θα κάνουμε τον Μαγκάλα πλούσιο...


.....gringababy.....


...............απο την Πεμπτη ειναι ανεβασμενο..........δεν κατεβηκε ....απο κανενα λεπιδοφορο διαχειριστη...........μπραβο σε ολους.......να αποτελεσει μνημονιο συμπεριφορας,πιλοτος για καθε καινουργια αντιπαραθεση.....να καρφιτσωθει και στην αρχικη σελιδα,για να το βλεπουν και οσοι πιθανως θα σκεφτονται μελλοντικα,να πουν την γνωμη τους για τον Πανθρακικο.........

........ντροπη σε ολους μας........και ιδιαιτερα σ αυτους που εχουν την τυχη της σελιδας στα χερια τους..........

....Υ.Γ..............δεν γραφεται...............κατ ιδιαν σε οσους ενδιαφερονται....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 2:51 pm

Ή δεν είμαι αρκετά σαφής, ή υπάρχει σοβαρό πρόβλημα ανάγνωσης.

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ:

Προσβλητικά σχόλια ή θα διαγράφονται (πράγμα το οποίο είπες ότι δε σε βρίσκει σύμφωνο)

ή θα απαντώνται με εξίσου προσβλητικά σχόλια. (το συγκεκριμένο είναι απλό παράδειγμα του τί ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ αν δεν σας αρέσει η διαγραφή). Γράφτηκε και με χιουμοριστικό ύφος άλλωστε (αναφερόμενη στον Μαγκάλα).

Ελπίζω να έγινα κατανοητή. Σε όποιον δεν αρέσει, μπορεί να κινηθεί δικαστικά, όπως και απείλησε.

Ευχαριστώ.

ΥΓ: Δεν σε είδα να δείχνεις την εδια ευθιξία όταν εμμέσως πλην σαφώς ο ΚΟΜ-ΜΠΑΚ μου είπε ότι πηδάω αγοράκια Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 2:56 pm

Επιπλέον, έχουν αποδείξει όλοι οι διαχειριστές ότι ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψή του για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ, που, όπως προείπα, είναι η ουσία αυτού του φόρουμ.

Ένα μήνυμα όμως "τράβα να τηγανίσεις πατάτες" κατά την ταπεινή μου άποψη, δεν εκφράζει άποψη για την ομάδα. Ενδεχομένως να κάνω λάθος. Εδώ είμαι για να το συζητήσουμε.

Ευχαριστώ και πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 3:19 pm

...
ΥΓ: Δεν σε είδα να δείχνεις την εδια ευθιξία όταν εμμέσως πλην σαφώς ο ΚΟΜ-ΜΠΑΚ μου είπε ότι πηδάω αγοράκια Wink
....grigababy wrote..................

.....δεν το προλαβα ανεβασμενο.....σημερα το εμαθα απο λεπιδοφορο διαχειριστη,ο οποιος και το "εστειλε".........................
...δεχομαι την παρατηρηση σου......αν το προλαβαινα,θα του εγραφα να παει να κανει ρεπορταζ και να μας λεει τα νεα απο πρωταθλημα σατυρων.....

....εχει χαθει η μπαλα.........οι απειλες μονο σ αυτους που μπορουν να απειληθουν.........μονο σκονη αφηνουν.......ουτε καν σκια δεν εχουν.........καταλαβαινω την αναγκη, του να υπαρχουμε,αλλα η αληθεια ειναι εκει εξω..................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 3:23 pm

....Επιπλέον, έχουν αποδείξει όλοι οι διαχειριστές ότι ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψή του για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ, που, όπως προείπα, είναι η ουσία αυτού του φόρουμ.

...gringababy wrote.................

..........ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα, ειμαστε.........ουτε στον μπερντε του καραγκιοζη,τετοια παρασταση........... η δικια μας εχει δρακο............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 3:29 pm

εσύ ξέρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 6:31 pm

νομίζω σε αυτό το σημείο πρέπει ο andia να ξεκαθαρίσει ποιοι (nicknames) έχουν δικαιώματα "ψαλιδιού" στο φόρουμ ..... και ποιος(-οι) αποφάσισε(-αν) ώστε να έχουν το δικαίωμα αυτό ....... νομίζω ότι
όσοι το έχουν θα πρέπει

1. να διαβάσουν πολύ καλά τους όρους συμμετοχής στο φόρουμ
2. ..... να το ξαναδιαβάσουν ακόμη 2 φορές για επανάληψη

όροι που παραβιάζονται σωρηδόν τελευταία
.
7• Α Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ο Ν Τ Α Ι ρητά οι κάθε είδους προσωπικές αντιπαραθέσεις και ύβρεις του ενός προς τον άλλον. Είτε αυτός είναι χρήστης του Forum είτε δεν είναι.

9• ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Να προβαίνουν σε σχόλια και να παραθέτουν πληροφορίες άσχετα με τη θεματική ενότητα και το συγκεκριμένο θέμα συζήτησης, όπου δημοσιεύονται.

10• Να προβαίνουν σε ενέργειες που διαταράσσουν την ομαλή λειτουργία του forum, όπως για παράδειγμα εμπρηστικά σχόλια, δημιουργία νέων θεμάτων συζήτησης ενώ το θέμα συζητείται ήδη αλλού.

Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές προσπαθούν να διατηρούν το περιεχόμενο αυτής της Δ. Συζήτησης καθαρό από μεμπτό περιεχόμενο επεμβαίνοντας και ενίοτε μεταφέροντας το στον προαναφερθέντα κρυφό χώρο από τα μέλη.

Συμφωνείτε ότι οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές έχουν το δικαίωμα να διαγράψουν, να επεξεργαστούν ή να μετακινήσουν οποιαδήποτε ανάρτηση ή Θ. Ενότητα το περιεχόμενο της οποίας δεν πληροί τους όρους χρήσης.
Επειδή όμως είναι αδύνατο να ελέγχονται όλα τα μηνύματα που αναρτώνται, γι' αυτό αποδέχεστε πως ό,τι αναρτάται εκφράζει μόνο τον δημιουργό του μηνύματος και όχι την άποψη των Διαχειριστών και των Συντονιστών (εκτός από τα μηνύματα τα οποία αναρτήθηκαν από αυτούς) και δεν φέρουν καμία ευθύνη γι' αυτά.
Την απόφαση που έλαβε ένας Διαχειριστής ή Συντονιστής έχει δικαίωμα αναιρέσης της μόνο ο ίδιος που την έλαβε.

Μη συμμόρφωση με τους παραπάνω όρους θα οδηγήσει είτε σε ολιγοήμερο αποκλεισμό, είτε σε άμεση και μόνιμη διαγραφή του μέλους. (ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ)

τους όρους χρήσης του φόρουμ θα τους βρείτε στην διεύθυνση ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 6:49 pm

Προσωπικά -αν αναφέρεσαι σε μένα- όχι μόνο τους έχω διαβάσει, αλλά τους έχω εκτυπώσει κιόλας.

Το σχόλιο για τις πατάτες το θεώρησα προβλητικό.

Είναι σεξιστικό απέναντι στο άτομο μου και για μαθαίνουν ορισμένοι και κάποια πράγματα, σεξισμός είναι ο διαχωρισμός των φύλων, δηλαδή είδος ρατσισμού, κάτι που παραβιάζει θεμελιώδη δικαιώματα του ανθρώπου.

Ζητήθηκε 2 φορές να μην προχωρήσει η κουβέντα σε προσωπικό επίπεδο, δεν εισακούστηκε αυτή η υπόδειξη και θεώρησα σωστό να διαγράψω ορισμένα σχόλια.

Να σημειώσω επίσης πως ΟΥΔΕΠΟΤΕ έχω διαγράψει κάτι χωρίς την άδεια και τη συμβουλή του Admin και να προσθέσω πως ελάχιστες φορές χρησιμοποήησα το δικαίωμά μου να "κόβω" ποσταρίσματα. (Μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο Αντρέας).


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gringababy στις Σαβ 27 Απρ 2013, 10:55 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 9:02 pm

...ερωτηση αδαους ποσταριστη .....
...το δικο μου ποσταρισμα,στην επιμαχη ενοτητα του καφενε,για πιο λογο κοπηκε...?.......
......θα ηθελα ο andia,ο διαχειριστης,η λεπιδα,η διαχειριστρια,ο μοντερεϊτορ,ο μαντατορ,ο χασαπης η οπως αλλιως λεγεται,να μου δωσει μια απαντηση ....πιστευω πως τα 6.000 και βαλε ποσταρισματα το δικαιουνται...................
.....αν με πεισουν για το ορθο του πραγματος,θα μετανοησω για οσα εχω ποσταρει κατοπιν και θα ζητησω συγγνωμη......το οποιο θα ειναι ειλικρινες και χωρις να περιεχει ιχνος χεσιματος,οπως ειναι συνηθως οι συγγνωμες.....................οπως ακριβως αισθανομαι εγω,στα διχως λογο και αφορμη λεπιδια,που δεχονται κατα καιρους τα ποσταρισματα μου ..................απο αυτον που............ κραταει το λεπιδι......

.....Υ.Γ. ....το χιουμορ,μπορει να ειναι ρατσιστικο..............αν θελεις βεβαια να το δεις ετσι................αν δεν θελεις,πεφτει λεπιδι...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 9:09 pm

Δικό σου σχόλιο από μένα στην προκειμένη περίπτωση δεν κόπηκε.

Το χιούμορ το δέχομαι και το έχω αποδείξει (σε σένα τουλάχιστον πολλές φορές). Το υποτιμητικό χιούμορ, ναι, με ενοχλεί. Δεν είναι απαραίτητο να πέσει λεπίδι όμως. Υπάρχει και η εναλλακτική να απαντήσω με τον ανάλογο τρόπο. Είμαι σίγουρη ότι σε πολλούς δε θα αρέσει το ΔΙΚΟ ΜΟΥ χιούμορ Wink

Όπως και να έχει, θεωρώ την ιστορία ως λήξασα. Δεν υπάρχει λόγος να το κουράζουμε περισσότερο νομίζω.

Έχουμε αγώνα αύριο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 9:30 pm

.... Είμαι σίγουρη ότι σε πολλούς δε θα αρέσει το ΔΙΚΟ ΜΟΥ χιούμορ Wink

.....gringababy wrote...................


.....αυτο ακριβως περιμενα να δω απο σενα .....μα ακριβως ομως.................αντ αυτου,την πληρωσε "αλλος", ασχετος,αμετοχος,ανυποψιαστος......και το χειροτερο ειναι πως δεν ενοχληθηκε κανεις ................ουτε και ο αλλος των.. νοτιων θαλασσων........θα επρεπε..................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 10:24 pm

cappo έγραψε:
...
δεν το προλαβα ανεβασμενο.....σημερα το εμαθα απο λεπιδοφορο διαχειριστη,ο οποιος και το "εστειλε"........................

Εγώ τα " στέλνω " με τον μπαλτά ..........
Μου είναι πιο εύκολος στον χειρισμό ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 953425

Και δεν ρωτάω και κανέναν γιατί απλά ... υπάρχουν κανόνες...
Το δικαίωμα των mod είχε καθοριστεί τότε που ακόμα είχαμε ....στέκι.
.............

τώρα τι σας έπιασε άγιες μέρες δεν μπορώ να καταλάβω ....
μόνο εμείς και οι φίλαθλοι του Γαύρου τρωγόμαστε.....
Άιντε μπράκ ...........
πετύχαμε τους στόχους μας ....
τους υπερβήκαμε ..............
καλό αγώνα να χουμε αύριο ...........
Καλό Πάσχα , καλή Ανάσταση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 10:28 pm

Παρεμπιπτόντως στο τελικό παίζουμε με .....Αστέρα ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 216575
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 10:30 pm

Το θεωρό σίγουρο γιατί αύριο θα λείπει και ο Μίτσελ.......
Έκανε εγχείριση στην χολή............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013, 11:41 pm

Admin καψούρα είσαι ρε! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013, 11:44 pm

Κάντε και μένα ban, δεν θα παρεξηγηθώ αλλα ειναι η δεύτερη φορά που την πέφτουμε στον panthrax.
Η ΟΛΟΥΣ Η ΚΑΝΕΝΑΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013, 11:49 pm

Άσε ρε να μείνει μόνο ο "Πρόεδρος" με τον Αντρέα στο φόρουμ, να ανταλλάσσουν φιλοφρονήσεις. Ωραία πράγματα... Πολιτισμένα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013, 11:55 pm

Αιτουμαι την άρση τιμωρίας του panthrax.
Γιατι εγω θα την πληρώσω ολο το βράδυ.
Please
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013, 11:56 pm

Εγώ αιτούμαι την άμεση συνέλευση του club για εκλογές νέου Προέδρου και ΔΣ.

Μια 4ετία ήταν αρκετή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10 - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013, 11:58 pm

Εδω έχεις λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11
Σελίδα 12 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις