Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 8:35 pm

[youtube][/youtube]

Τα αποκαλυπτήρια λοιπόν έγιναν .............. ola scratch scratch scratch scratch scratch

Το ονομα του karafatme έσβησε από το forum των φίλων του Πανθρακικού.............

Παραφράζοντας τον Καβάφη σας ερωτώ Συμπάθρακες

Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς ........... ζιζάνια ??????









Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 8:55 pm




kala na eisai kala na pernas alla merika pragmata prepei na legonte .................... htan i8iko mas xrews pros tous e aytous mas
twra des thn kaneis file etsi apla
toso kairo htan kala na les pisw apo ena profil ?????ti fobosouna emena h tous allous plaka exeis an pusteyes oti 8a kaname kati enantion sou
kapote mas eleges kai mas xaraktirizes kapos alla emeis ta ksexasame eides provlhma den sou dimiourgise kanenas kai oute prokyte an 8es na thn kaneis san klefths fyge alla ena pragma mas ennonh o PANTHRAKIKOS an 8es na thn kaneis dikaioma sou kanena problhma oti kalhtero apo edw kai pera h 8esh sou einai sto forum kai sto ghpedo den mporei na sou to sterish auto KANENAS

EMEIS KAI EGW PROSOPIKA den exoume problhma mazi sou asxeta me to oti legame toso kairo auto to kserei o andia kai mporei na sou to pei



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 9:18 pm

τι εχουμε ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 10:09 pm

gerolykos έγραψε:
τι εχουμε ;



Φιδέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 10:11 pm


....καλη σταδιοδρομια karafatme..... (αν ειναι αληθεια αυτο που γραφει ο Χρηστος) .................θα μας λειψεις,αλλα θα συνηθισουμε...ετσι γινεται παντα....

.....καποια στιγμη και χωρις την θεληση καποιου η καποιων,θα γινοτανε η αποκαλυψη..............προσωπικα με ενοχλουσε αφανταστα οι πολλες λεπτομερειες που γνωριζες για την προσωπικη μου ζωη,καθως και των πολυ κοντινων μου ανθρωπων...καλυμενος πισω απο ενα διαδυκτιακο"φερετζε".........και με ενοχλει ακομη................

...παρ αυτα,ησουν σουπερ διαδυκτιακος παικτης...υποκλινομαι με απολυτο respect....αν πραγματι αγαπας,αυτο που αγαπαμε ολοι εδω μεσα,θα συνεχισεις να το κανεις και εκτος σελιδας...................

..και ποιος ξερει,μπορει καποια στιγμη πια, να πιουμε κι εκεινον τον καφε.....

................ρουυυυυυυυυυυυμπλε μπλε μπλε μπλε....ο karafatme.....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 10:32 pm

terhs έγραψε:



kala na eisai kala na pernas alla merika pragmata prepei na legonte .................... htan i8iko mas xrews pros tous e aytous mas
twra des thn kaneis file etsi apla
toso kairo htan kala na les pisw apo ena profil ?????ti fobosouna emena h tous allous plaka exeis an pusteyes oti 8a kaname kati enantion sou
kapote mas eleges kai mas xaraktirizes kapos alla emeis ta ksexasame eides provlhma den sou dimiourgise kanenas kai oute prokyte an 8es na thn kaneis san klefths fyge alla ena pragma mas ennonh o PANTHRAKIKOS an 8es na thn kaneis dikaioma sou kanena problhma oti kalhtero apo edw kai pera h 8esh sou einai sto forum kai sto ghpedo den mporei na sou to sterish auto KANENAS

EMEIS KAI EGW PROSOPIKA den exoume problhma mazi sou asxeta me to oti legame toso kairo auto to kserei o andia kai mporei na sou to pei






Scripta Manent στο Panthrax.gr
!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????? τα υπόλοπα απο κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 10:50 pm

kai fysika ta grapta menoun andrea
alla ti 8elei na mas pei edw o poihths????????
den to katalaba opws kai auta pou grafotan se diafora blog menoun
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 10:57 pm

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ έγραψε:
gerolykos έγραψε:
τι εχουμε ;



Φιδέ.

....εσενα πρεπει να σε πειραξε περισσοτερο απο τον αποχωρησαντα...........χτυπα κανα δυο ισπανικες καφεδουμπες και θα σου περασει...................

...αν απο την αλλη ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΕ αποδειξουμε,οτι υπηρχαμε εδω μεσα κυριως γιατι υπηρχε το ζιζανιο,καλυτερα να καψουμε τα αβαταρ μαζικα απο τωρα.........


...και το οποιο ζιζανιο με την σταση του,δικαιολογει ολη την βαβουρα που παιζοτανε γυρω απο την ταυτοτητα του.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 11:00 pm

terhs έγραψε:
kai fysika ta grapta menoun andrea
alla ti 8elei na mas pei edw o poihths????????
den to katalaba opws kai auta pou grafotan se diafora blog menoun


Ακριβώς!!! Bingo...

Ας το τελειώνουμε αυτό το θέμα γιατί
έγινε κουραστικό για τους υπόλοιπους στο φόρουμ, θα τα πούμε απο
κοντά, αλλά και να τα πούμε τι θα γίνει; όταν ο καθένας είναι ,ολλημένος
με την δικιά του άποψη ότι και να λέμε ώρα θα χαλάμε.
Τα χαιρετίσματα μου και στον Μάριο που να είναι άραγε τώρα αυτό το παιδί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 11:20 pm

den kserw gia ton mano egw pote den eixa deytero profil kai pote den kryfthka pisw apo ena profil gia na brisw ha na pw kati pou den mporw na pw sta isia ftanei poia auth h karamela
me kserete oloi alloi me goustarete alloi oxi den mporw na eimai filos me olous sas alla apo ekei kai pera den eimai o roufianos pou krybome kai lew kai ekfrazome me diafora sxolia apenanti se mia merida opadon tou panthrakikou
kalhnyxta kai oneira glyka sas ............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 11:35 pm

το φορουμ μας εχει αναγκη ολους, αλλα δεν εχει αναγκη και κανεναν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΔευ 09 Ιαν 2012, 11:52 pm

εχετε δικιο,κανεις δεν περισσευει και κανεις δεν χρειαζεται.,



Ομως που να πας απο την στιγμη που ολοι οι παλιοι Ultras εχουν αδεια οπλοφοριας και ο καλυτερος εχει @@@@@ την αδερφη του. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 12:55 am

Re:ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ULTRAS BOYS??? δημοσιεύτηκε 13/12/2008 11:22 Karma: 7
BOYS wrote:
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΠΑΝΘΡΑΞ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΟΛΑ!
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΓΡΑΨΕΣ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ!ΕΣΥ??

karafatme wrote

BOYS (αλλά και οι άλλοι....ULTRAS)
Μπορεί να κουράστηκες διαβάζοντας όλα όσα έγραψα .... αλλά γράψε και καμιά λεξούλα παραπάνω.
Συν-ΠΑΝΘΡΑΚΑ σ'αυτή τη ζωή πρέπει όλοι να κουραστούμε για να καταφέρουμε όσα καταφέρουμε,
γιατί όταν φτάσουμε στο τέλος (φυσικός θάνατος) πρέπει να αφήσουμε πίσω κάτι.
Όλοι πρέπει να αγωνιζόμαστε για κάτι "καλό κι αγαθό" !!!!
μην ξεχνάς τι έλεγαν οι ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ " ΤΑ ΑΓΑΘΑ ΚΟΠΟΙΣ ΚΤΩΝΤΑΙ"
Έτσι κάνει κι ο παιχταράς μας ο ΡΙΕΡΑ και το παλτό μας ο ΜΠΙΣΚΟΝΤΙ ... καθημερινή προπόνηση
για να καταφέρουμε κάτι που έχουμε βάλει ΟΛΟΙ σκοπό ..... καθημερινή προπόνηση και ΚΟΥΡΑΣΗ .... αλλιώς δεν θα καταφέρουμε τίποτα ..... γι αυτό κάνε σκοπό της ζωής σου να κουραστείς για κάτι..... άσχετα με το άν καταφέρεις να πιάσεις το στόχο..... σημασία έχει ο αγώνας.
Σε παρακαλώ μπες στον κόπο να γράψεις καμιά γραμμή παραπάνω για να μάθουμε όλοι οι υπόλοιποι τελικά
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ULTRAS BOYS????
έχετε κάποιο καταστατικό, κάποια κωδικοποιημένη συμπεριφορά, κάποιο πολιτικόαθλητικό μανιφέστο.

ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ULTRAS άλλων ομάδων ..... αν παίξουμε του χρόνου με την LAZIO ή ROMA ..... και σας προκαλέσουν Ρωμαίοι ULTRAS .... θα βγείτε στην κόντρα???
ή υπάρχει κάποια ιεραρχία σ'αυτά και θα κάνετε τουμπεκί?
Όταν έρθουν οι γάβροι ή βάζελοι ultras θα είστε μαζί στην κερκίδα??? .. σαν συνάδελφοι ....
Αν σας προκαλέσουν για καβγά θα ενδώσετε??????? .... αν σε βρίσει ένας γάβρος ULTRAS πώς θα
αντιδράσεις??? .... αν σου πετάξει πέτρα ????

Δεν θέλω να "στα βγάζω με το τσιγκέλι" ..... γράψε ελέυθερα.

Μην ανυσηχείς για την υγεία των δακτύλων μου έχουν καλή φυσική κατάσταση .... γιατί κουράστηκαν αρκετά πιο παλιά και είναι προπονημένα (γράφω και τυφλό σύστημα) ..... όσο για το μυαλό μου δεν υπάρχει η παραμικρή συγκέντρωση γαλακτικού οξέως (αιτία μυικού κάματου στο ανθρώπινο σώμα) γιατί μεταβολίζει, όπως όλων μας, γλυκόζη και τον καφέ τον πίνω πολύ γλυκό......

ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ .... ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ... ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ή ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ .... ΠΟΙΟ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΕΣ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ?????




deite ti mlkies diavazame tote.to ti einai o ka8enas einai dikaiwma toy..edw eimaste oloi gia ton panthrakiko!gia pes andia,den rwtouse proswpikes plirofories mas?me thn idia logiki h8ela na kserw kai gw me poion milaw.....kai to kovoume edw.kai to xw pei apo thn arxh oti eimai patriotis.oute nazi oute mazi.kai den efera pote kanenan apo sas se diskoli 8esi.ta psemmata teleiwsan,oi maskes epesan,kai twra o ka8enas mporei na mou pei otidipote me ka8aro proswpo(oute karafatme,oute alles istories)...kai apo ayto olo fanike poios einai o pseyths kai o ipokritis.den exw provlima me kanenan kai proswpiko oute me sena oute me andia oute me kanenan kai mhn prospa8eite na mas "vgalete" pros ta eksw ws "kaka prezakia"...kaneis panthrakikos den prokeitai na peiraksei panthrakiko.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 3:07 pm

... θα ηθελα να σημειωσω κατι προς τον τεως,νυν και αει αντμινιστορα της σελιδας μας karafatme (σορρυ Ανδρεα...μπορει να τραβας το κουπι εσυ και ολη την λεζα,αλλα ξερεις πολυ καλυτερα απο τον καθενα,τινος παιδι ειναι η σελιδα....και ειναι ωρα πια ,να πουμε αληθειες...δεν ειναι κακο........)

.......κατι που παντα ηθελα να του πω απο κοντα αν μου δινοταν ποτε η ευκαιρια...................

...θα περιμενα απο τον karafatme και αυτο χαριν των δικων του χιλιαδων ποσταρισματων,που καλως η κακως διαμορφωναν καθε φορα τον τονο,το χρωμα, την ενταση,το υφος ακομη και το ηθος των θεματων ,ενα .."λυπαμαι".......

....το δικο του "λυπαμαι" που περιμενα, να ειχε αποδέκτη την Πανθρακικη Λεσχη Φιλων Κομοτηνης "Κυκλωπες",που τοσο κυνηγησε τους πρωτους μηνες της ιδρυσης της...για τους δικους του ανεξηγητους(για μενα...) παντα λογους.....βεβαια κατοπιν η σταση του και μεχρι σημερα ακομη,με αφορμη την εκδηλωση για τα παιδια με τους λαχνους του 1 ευρω, εφερε τουμπα 360 μοιρες.....ηταν κοντα στην λεσχη σαν αορατη βεντουζα, μοιαζοντας ακομη και να ζηταει την λυτρωση μεσα απο την αρχικη του σταση......ετσι δεν ειναι αγαπητε karafatme ?....

...η οποια λεσχη,ειδικα τους πρωτους μηνες της λειτουργιας της, περιμενε απο ανθρωπους με γνωσεις και δεξιοτητες σαν τον karafatme,την καλη μαρτυρια....σε αντιθεση ομως,καθημερινα σχεδον, το karafatmeblog τοτε,εκραζε τον αστροναυτη και τον γερολυκο,που προσπαθουσαν να στησουν μια καινουργια ποδοσφαιρικη Πανθρακικη θεωρηση των πραγματων στην Κομοτηνη...............ετσι δεν ειναι αγαπητε karafatme ?....

...δεν θελω να θυμηθω και αλλα σχεδον ακατανοητα για μενα τοτε,που ειχαν στοχο την Λεσχη.....με ενοχλουν αλλα πρεπει να σταματησουμε ολοι εδω και να κοιταξουμε μπροστα.....αν η αποχωρηση του αντμινιστορα karafatme απο την σελιδα ειναι οριστικη,η σελιδα χανει ενα απο τα πολυ βασικα δημιουργικα πινέλα της......και αυτο ειναι πολυ ασχημο......απο την αλλη,πρεπει να προχωρησουμε μπροστα και την σελιδα και μεσα απο την αγαπη μας για τον Πανθρακικο και την ιδια την ομαδα.........

...Υ.Γ. ενα "λυπαμαι" ακομη προς τους Oultras,πιστευω πως θα ηταν βαθια αγχολυτικο και για τις δυο πλευρες......ειναι δειγμα μεγαλων ανδρων να αναγνωριζουν πως καποια στιγμη εσφαλλαν στις εκτιμησεις τους και να το δηλωνουν μαλιστα καθαρα και διαφανα....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 4:16 pm

Είχα αποφασίσει να μην ασχοληθώ με το θέμα, ούτε να σχολιάσω. Εξάλλου, ουδέποτε ασχολήθηκα μέχρι τώρα, ούτε πήρα μέρος στις συζητήσεις που έγιναν. Από την άλλη, ο Κραφατμέ υπήρξε πάντα κομμάτι των φιλάθλων του Πανθρακικού, και αυτό ήταν μου με ώθησε σήμερα να πω τη γνώμη μου.

Η πρώτη μου επαφή μαζί του ήταν μέσω του παλιού φόρουμ, όπου, χωρίς να με γνωρίζει, ειρωνεύτηκε το όνομα και τη συγγραφική μου ανυπαρξία. Σε προσωπικό μήνυμά μου το εξήγησα κάποια πράγματα, ζήτησε συγγνώμη, και από τότε αναπτύξαμε μία πολύ καλή διαδικτυακή σχέση. Η σχέση αυτή αναπτύχθηκε περισσότερο μέσα σπό το blog του, στο οποίο είχα λάβει και πρόσκληση για να αρθρογραφώ.

Ποτέ δε με ενδιέφερε να μάθω ποιος πραγματικά κρύβεται πίσω από την περσόνα αυτή, ούτε επεδίωξα ποτέ να ανακαλύψω την ταυτότητά του. Η ανωνυμία του δεν εμπόδισε τη σχέση μας.

Παρ' όλα αυτά, πάντα ήταν λικάκι προκλητική για μένα η ανωνυμία αυτή, ειδικότερα όταν τα προσωπικά στοιχεία του καθενός μας ήταν σε όλους γνωστά. Προσωπική επιλογή, θα μου πείτε. Δεκτόν.

Όμως, Κραφατμέ μου, (επειδή είμαι σίγουρη πως ακόμα μας διαβάζεις), θα ήθελα να σου υπενθυμίσω, πως η συμμετοχή έχει ως συνέπεια την έκθεση. Και, κακά τα ψέματα, εκτέθηκες πολύ όλα αυτά τα χρόνια. Όλη αυτή η έκθεση, είναι λογικό κι επόμενο να δημιουργεί ερωτήματα και απορίες σχετικά με το ποιος είσαι. Καλώς ή κακώς, κάποιοι δε σεβάστηκαν την παράκλησή σου για ανωνυμία.

Όπως και να έχει, αυτό ου με ενοχλεί περισσότερο απ' όλα, είναι η αντίδρασή σου. Να σου πω την αλήθεια, μου κάνει λίγο σε βεντετισμό, ειδικά από τη στιγμή που η αντίδραση είναι επαναλαμβανόμενη. (θυμίζω: διαγραφή του blog, διαγραφή του προφίλ από το Betafans, διαγραφή του προφίλ από εδώ).

Εν πάσει περιπτώσει, νομίζω πως η αποχώρησή σου θα γίνει αισθητή σε τούτη εδώ τη διαδικτυακή γωνιά. Θα μας λείψεις (σε εμένα τουλάχιστον πολύ). Παρ' όλα αυτά, είμαι σίγουρη πως δε θα είναι οριστική. Συγχώρεσέ με που το λέω, αλλά νομίζω πως άτομα σαν κι εσένα είναι συνηθισμένα στην έκθεση, τρέφονται από αυτήν και ζουν μέσα από αυτήν. Τουλάχιστον αυτό έχεις αποδείξει μέχρι τώρα. Είμαι σίγουρη, λοιπόν, πως θα επιστρέψεις με κάποιον τρόπο στην οπαδική διαδικτυακή πραγματικότητα του Πανθρακικού.

Να είσαι καλά και να περνάς ακόμα καλύτερα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 4:46 pm

....πανω σ αυτο που γραφει η gringa,σχετικα με τα φευγω ερχομαι του karafatme......

...αν ειναι πραγματικα φιλος του Πανθρακικου,καποια στιγμη θα ξανασκασει μυτη....νομοτελειακα ετσι θα γινει..........

..αν παλι δεν ξανασκασει μυτη ποτε αλλη φορα,το βεντετιλικι που του χρεωνει η gringa θα βρει την δικαιωση του.....προσωπικα πιστευω,πως δεν θα ξαναφανει ποτε σαν karafatme.........γιατι θεωρει ηττα την αποκαλυψη της ταυτοτητας του και αυτο ειναι κατι που οι δαιμονες του δεν θα του το συγχωρεσουν....και απο αυτους εχει πολλους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 4:51 pm

Λίγο με ενδιαφέρει Μάκη η επιστροφή ή όχι. Ο Πρόεδρος, άλλωστε, το διατύπωσε πολύ ωραία χθες: Δεν μας περισσεύει κανένας, αλλά δεν έχουμε και ανάγκη κανέναν. Δε με ενοχλεί η φυγή. Με ενοχλεί η φυγή "σαν τον κλέφτη". Την οποία, βεβαίως, θα την ξεπεράσω λίαν συντόμως, για να είμαι ειλικρινής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 5:01 pm

...και για να χαζαμαρισουμε λιγακι(πολυ πλακωθηκαμε ρε σεις...) προτεινω κοντρα με τις καραφλες μας.........η δικη μου και του karafatme...και μαλιστα σε ανηφόρα......

......σαν πολυ μεγαλα μας τα εκοβε.......τα μαλλια.................δεν μπορουσε να κρατηθει καπου ο σκουφος την Κυριακη......γλιστραγε συνεχεια.........τον κρατουσε για να μην πεφτει στα ματια του...........................Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 6:58 pm

πολλα like στα ποσταρισματα του μακη και της κατερινας, πολλα ομως.
αληθεια , κανε κατι ρε αντρεα να βαζουμε like, και οχι μονο προειδοποιησεις.

προσωπικα θεωρω τον καραφατμε ενα διαμαντι του φορουμ σε οτι αφορα το ενημερωτικο του τμημα.τα διαμαντια ομως δεν ειναι παντοτινα, ή να το πω αλλοιως ¨παρακαλητο νινι ξυνο ...απο τετοιο."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 7:05 pm

cappo έγραψε:
...και για να χαζαμαρισουμε λιγακι(πολυ πλακωθηκαμε ρε σεις...) προτεινω κοντρα με τις καραφλες μας.........η δικη μου και του karafatme...και μαλιστα σε ανηφόρα......

......σαν πολυ μεγαλα μας τα εκοβε.......τα μαλλια.................δεν μπορουσε να κρατηθει καπου ο σκουφος την Κυριακη......γλιστραγε συνεχεια.........τον κρατουσε για να μην πεφτει στα ματια του...........................Razz

δε παλευεσαι ρε ρουφιανε, φωτοτυπη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 7:17 pm

Απο μεγαλοθυμια σκιζουμε παντως,ετσι....?

Προτεινω και στα δυο σας,διατριβη σε συγγραφη επικηδειων....

....υπο την Υψηλη επιστασια του λυκου....α πα πα πα.

Α πα πα πα!!!

ΥΓ1.Ωρα ειναι ν'ακουσουμε και κανα ΓΑΠ να βγαζει ανακοινωθεν....

ΥΓ2.Αυτο το "εφυγε σαν τον κλεφτη" πολυ παιζει.....α πα πα πα αγελαιες καταστασεις....

ΥΓ.3 Εκει κατα το 2008 μια μπινια μου την εκανε και μενα....που θα παει,

θα την θυμηθω.....λιγο ακομα θελω....

Μπορω να αμολησω τωρα καμια εικοσαρια υστερογραφα ακομη,αλλα θα ξεφυγουμε...

Στο θεμα μας....Κατι πηρε το αυτι μου για εναν Σερβο επιθετικο νομιζω

που επαιζε Επανωμη....Ειχε 2 καλους φετος,αλλα ποιος ψαχνει τωρα...

Αν προλαβω το βραδυ,θα το τσεκαρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 7:27 pm

επειδη εισαι ψαχτηρι και επωνυμος, προτεινω να αναλαβεις την πληρεστερη πληροφορηση του φορουμ.
και για να σε ανταμειψω (μονο ο Προεδρος ανταμειβει) θα σε ονομασω


ΜΠΙΑΖΦΑΤΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 8:28 pm

Απο Επανομη αν ειχα λεφτα θα τους εκανα δωρακι τον Δεινοπαππα(εχει ακουστει για Δοξα και Σερρες)...και Γκεσιο.Τους παιρνεις,τους κανεις συμβολαιο και μετα τους χρυσοπουλας κιολας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 8:45 pm

gerolykos έγραψε:
επειδη εισαι ψαχτηρι και επωνυμος, προτεινω να αναλαβεις την πληρεστερη πληροφορηση του φορουμ.
και για να σε ανταμειψω (μονο ο Προεδρος ανταμειβει) θα σε ονομασω


ΜΠΙΑΖΦΑΤΜΕ

Ευχαριστω πολυ,αλλα θα προτιμουσα να παραμεινω στο καλλιτεχνικο μερος....

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Images?q=tbn:ANd9GcS7TnF2dCTnRKbZy_IONlhAbGG0_HTb-1meBlmR8S77zqFWGdQ8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 8:49 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 Images?q=tbn:ANd9GcQuej8vlA_qfS9jU-PbtHDjTw18aH1qa2q0dS-bDxMmhTE6X3bARgΕφυγα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 3
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 4
Σελίδα 1 από 41Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις