Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

KOM-MPAK

Αριθμός μηνυμάτων : 594

Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013   Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 26 Δεκ 2012, 7:49 pm

τασος Κυριακοσ 34 ετων? γραφει το on sports απο Νικη Βολου ενδιαφερεται ο Πανθρακικος????? χρονια πολλα και καλα lol!

KOM-MPAK

κανα καλο παλικαρι μπορει να βρει στοιχεια για τον Σερφα ΝΟ2?αγωνιζεται εξ ανατολων....... Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 558132

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013   Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 27 Δεκ 2012, 12:53 am

Οι αποχωρήσεις των Τάσιτς, Γιάκομπ, Ρόππα, Σούφλα και Χολέβα δεν θα είναι οι μόνες, ενώ στον αντίποδα υπάρχουν παίκτες που ο Στέλιος Μανωλάς θέλει να συνεχίσουν να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους στην ομάδα, αλλά δεν θέλουν οι ίδιοι να παραμείνουν, καθώς ηχούν… σειρήνες από άλλες ομάδες και δη από ομάδες της Super League.
Οπως για παράδειγμα ο τερματοφύλακας Ηλίας Βούρας που ο Μανωλάς θέλει να παραμείνει αλλά έχουν ήδη εκδηλώσει γι’ αυτόν ενδιαφέρον ΟΦΗ, Λεβαδειακός και Ατρόμητος. ΄Η ακόμα και ο Τάσος Κυριάκος που παρά το ότι έχουν περάσει τα χρόνια (είναι πια 34 ετών), αποτελεί τον διακαή πόθο του Πανθρακικού.
Η Νίκη πάντως δεν φέρεται αρνητικά διακείμενη στην παραχώρησή τους αρκεί να ικανοποιηθεί οικονομικά, ώστε να κάνει τις δικές της μεταγραφικές κινήσεις, προκειμένου να τους αντικαταστήσει επάξια.

Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013   Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 27 Δεκ 2012, 4:40 pm

Οι μεταγραφές αναμφίβολα και είναι το κυρίαρχο θέμα την δεδομένη χρονική στιγμή στις περισσότερες ομάδες. Οχι τόσο στον Πανθρακικό όμως. Κινήσεις φυσικά και θα γίνουν. Η ομάδα της Κομοτηνής όμως δεν δείχνει να έχει μεγάλη ανάγκη από ενίσχυση πολλών παικτών. Θα αποκτηθούν λίγοι και καλοί. Αυτός τουλάχιστον είναι ο στόχος και για τον λόγο αυτό θα υπάρξει μία ακόμη συνάντηση του Παύλου Δερμιτζάκη με τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ κ. Καραογλάνη, ώστε να καταλήξουν στις τελικές κινήσεις.

Πολύ πιθανό πάντως φαντάζει, να γίνουν κινήσεις από την ελληνική αγορά, καθώς ο τεχνικός του Πανθρακικού, επιθυμεί να υπάρξει άμεση προσαρμογή και βοήθεια. Πάντως, εντός των ημερών αναμένεται να προχωρήσουν και άλλες περιπτώσεις αποδεσμεύσεων. Ο Σάκης Πρίττας έλυσε ήδη την συνεργασία του και σειρά αναμένεται να πάρουν δύο ακόμη παίκτες που έχουν πολύ περιορισμένο χρόνο συμμετοχής.

Πρόκειται για τον Βαγγέλη Κοντογουλίδη, που έχει ήδη προτάσεις από ομάδες της Football League (Απόλλων Σμύρνης και Ηρακλή) αλλά και για τον Μιγκέλ Βιγιαρέχο, που επίσης δεν έχει βοηθήσει, παρότι ήρθε ως σπουδαία μεταγραφή το περασμένο καλοκαίρι. Για τον Μελίσση φαίνεται πως είναι θετικά τα μηνύματα, καθώς υπολογίζεται από τον Δερμιτζάκη, που πιστεύει πως μπορεί να βοηθήσει, ενώ δεν αποκλείεται να υπάρξουν και κάποιες εκπλήξεις, σε ότι αφορά τις αποδεσμεύσεις.

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Και ο σακελαριου μια χαρα ειναι για την αριστερη πλευρα.

Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Ava%20Addams_sportygossip

.....αν ειστε καλα παιδια,θα σας φερω οποιον παικταρα σας κανει κεφι........

......ντιν,ντιν,ντιν,ντιν,ντιν,ντιν .......
rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Ναι ναι τον μελισση και τα ματια μας!!!!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013   Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 28 Δεκ 2012, 11:57 am

wild rose
wild rose

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013   Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 28 Δεκ 2012, 12:44 pm

Στον Πανθρακικό ξεκίνησαν τις εκκαθαρίσεις εν όψει Ιανουαρίου. Μετά τον Άντι Αντίλοβιτς, ο οποίος αποτελεί ουσιαστικά παρελθόν από την ομάδα της Κομοτηνής, τον πόρτα της εξόδου θα δει όπως αναφέρουν οι τελευταίες πληροφορίες και ο Χρήστος Μελίσσης!

Ο 30χρονος αμυντικός έχει συμβόλαιο με τον Πανθρακικό μέχρι το καλοκαίρι, αλλά δεν έχει ικανοποιήσει με την προσφορά του και είναι πολύ πιθανό να κληθεί σύντομα για συζητήσεις προκειμένου να λυθεί η συνεργασία των δυο πλευρών.

Ο πρώην παίκτης του ΠΑΟΚ, του Παναθηναϊκού και της Λάρισας έχει αγωνιστεί σε μόλις τέσσερα ματς και 153 λεπτά συνολικά με τον Πανθρακικό στη Σούπερ Λίγκα. Πάντως για να βγει το “διαζύγιο” θα πρέπει να δοθούν κάποια χρήματα από τον Πανθρακικό στον παίκτη.

balleto.gr

Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 250px-Santiago_Ca%C3%B1izares_24sept2006

να ξαναφορεσει τα γαντια του σκεφτεται ο 39χρονος Σαντι Κανιθαρεζ,καθως εξεταζει προταση απο την Ελλαδα και τον Πανθρακικο.

centipede_2_ έγραψε:

Καλή φάση... θα μας λέει μασάλια για τα ματς με την Barca.
wild rose
wild rose

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013   Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 29 Δεκ 2012, 2:20 pm

Άλλοι τρεις παίκτες βλέπουν την πόρτα της εξόδου από τον Πανθρακικό. Ο λόγος για τους Βιγιαρέχο, Κοντογουλίδη και Μοσχάκη οι οποίοι ενημερώθηκαν να αναζητήσουν ομάδα. Ψάχνεται στο Βέλγιο η ομάδα.

Πρώτα οι αποχωρήσεις και μετά η ενίσχυση στον Πανθρακικό. Μετά τους Αντίλοβιτς και Μελίσση, ήταν η σειρά των Βιγιαρέχο, Κοντογουλίδη να ενημερωθούν ότι δεν υπολογίζονται για τη συνέχεια του πρωταθλήματος.

Δίχτυα στο Βέλγιο

Εν τω μεταξύ, στο Βέλγιο θα ταξιδέψει ο πρόεδρος της ομάδας Δημήτρης Τζελέπης ο οποίος με την συνδρομή του Εμίλιο Φερέιρα θα έχει συναντήσεις με ανθρώπους των Άντερλεχτ, Γάνδη και Σαρλερουά όπου και θα γίνει προσπάθεια να ξεκινήσει συνεργασία η οποία θα περιλαμβάνει δανεικούς παίκτες.

gazzetta.gr

andia .... σκέφτεσαι αυτόν που σκέφτομαι ???? .... τι "καψούρα" !!!! ..... δεξί εξτρέμ και εκτελέσεις φάουλ φονικά Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Images?q=tbn:ANd9GcRT2sqmpwjz0s536KDYtjexts5ZpGRHlCma6_8lQAWAEbDwAXSE

cappo
cappo

....andia .... σκέφτεσαι αυτόν που σκέφτομαι ???? .... τι "καψούρα" !!!!

..εγραψε ο Αγριος..............................

........τι καψουρα ........! ελα ρε συ.....μια ιδεα ειναι ολα......bounce
wild rose
wild rose

ok διασταυρώθηκε

sentragoal

ρε συ cappo έβαλα εισαγωγικά και τα εννοώ .... δεν είπα να τον φορτωθώ μσόγαμπρο
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ

Δεξί εξτρεμ και εκτελέσεις φάουλ....φονικές....
Δολοφονική καψουρα ....θα λεγα εγώ.... afro
wild rose
wild rose

αντε να τον φέρουμε ...... να "καψουρευτούν" και οι "ελεύθερες" ψυχές

μην ξεχνάτε τα εισαγωγικά Suspect

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013   Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 30 Δεκ 2012, 8:40 am

Σκέψεις για «Παπ» στο Τριφύλλι!

Το όνομα του Δημήτρη Παπαδόπουλου φέρεται να είναι ένα από αυτά που συζητήθηκαν το τελευταίο διάστημα στον Παναθηναϊκό, για την ενίσχυση της επιθετικής γραμμής.

Ο άσος του Πανθρακικού ήταν αυτός που με το γκολ του χάριζε μία πολύ μεγάλη νίκη στην ομάδα του επί του Τριφυλλιού στην 3η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ. Ο έξαλλος πανηγυρισμός του μάλιστα στη συνέχεια, μόνο θετικά δεν σχολιάστηκε στο στρατόπεδο της πρώην ομάδας του, αυτό ωστόσο δεν εμπόδισε τους ανθρώπους των «πρασίνων» να ρίξουν στο τραπέζι και το δικό του όνομα σύμφωνα με το «Έθνος», ενόψει της χειμερινής μεταγραφικής περιόδου και του επιθετικού που αναζητούν.

Πριν από μερικό διάστημα εξάλλου ο ίδιος ο Παπαδόπουλος είχε δηλώσει σε συνέντευξή του ότι ευχαρίστως θα επέστρεφε στον Παναθηναϊκό σε περίπτωση που δεχόταν πρόταση, γεγονός που έκανε στελέχη στην Παιανία να σκεφτούν ξανά την προοπτική κίνησής για τον έμπειρο στράικερ. Την ίδια στιγμή πάντως υπάρχουν κι εκείνοι που θυμίζουν τη φιλία του με τον Αντώνη Νικοπολίδη...

Αρχίσαμε..........

kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Δεν βλέπουν τα μαύρα χάλια τους ...........
η φιλία με τον κυπουρό τους πείραξε.................

Αλλά για ένα λαό που ζει το παραμύθι,
"Χίλιες και μια νύχτες " με πρωταγωνιστή ένα
γλοιώδη πρίγκιπα όπως τον Τσάκα ................
Ο Παπ είναι 10πλο τζακ ποτ..........................
Ούτε αυτό όμως μπορούν να δουν ..................

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Σελίδα 3 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-