Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:17 am

Κλαιωωωω.............. ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 356608 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 356608 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 356608 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 356608
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:21 am

Δεν κάνω πλάκα ρε... Είχα αναλαμπές σήμερις σε λέω...

Τεσπα. Λέω τώρα να πάρω κανένα πουλί. Αλλά να μην κελαϊδάει, γιατί θα μου σπάει τα νεύρα. Παπαγάλο μάλλον (άσχετο) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:26 am

παρε ενα ποντικακι ρε μικρη. ολα τα λεφτα. ασε που τα χαπια τα τρωει σα στραγαλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:34 am

Βρωμάνε πολύ ρε Πρόεδρε τα ποντίκια. Είχε ο αδερφός μου ένα φεγγάρι ένα χαμστεράκι και έζεχνε όλο το σπίτι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:37 am

τι το τάιζε ρε ; αν το δινεις ..σπορια κανναβουριου ειναι πρωτο.καναρινι θα γινει.
αν δε βρεις άκρη παντως , σου δανειζω το σκυλο μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 5:29 am

Eν τω μεταξει,χθες ειχε και εξ αναβολης αναμετρηση για το πρωταθλημα,
Ανναγεννηση Γιανιτσων-Αγροτικος Αστερας 1-0.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 6:43 pm


 

ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ ΕΧΕΙ ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΑΙΜΑ 0- !ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!!!
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ "6944324208"
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 7:21 pm

Γεια σου ρε Admin με τις ωραίες αλλαγές στο φόρουμ!Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 8:36 pm

gringababy έγραψε:
Γεια σου ρε Admin με τις ωραίες αλλαγές στο φόρουμ!Smile



Να και κάποιος που το πρόσεξε.
Ετοιμάζω κι άλλα καλούδια στα πλαίσια των γενεθλίων του φόρουμ στις 23 Ιανουαρίου, δύο χρονών γίνεται και θέλω τούρτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 8:48 pm

ela vre kai emeis to proseksame alla perimename na teleioshs me ths allages gia na sou poume ta mpravo
fysika kai 8a sou kanoume mia tourta. dialekse geysh(sokolathna h coockies h kati allo)
posa kila tourta na paraggeilw?????????? posoi 8a mazeutoume ola ta melh??????

peite mou na dwsw paraggeleia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 9:06 pm

Μεγάλη σε όγκο να είναι για να χωράει μέσα ξέρεις τι. Εσύ κανόνισε την τούρτα και το εσωτερικό του θα το κανονίσει ο Πρόεδρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 9:42 pm

Να ακούσω τα κύματα του δουναβη...μέσα απ´την τούρτα...και τι στον κόσμο...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 10:08 pm

Αφου μιλησατε ολοι για τον Mr φαινομενο,μπορω να πω κι εγω κατι και δε θα ξαναασχοληθω.Περασαν πολλα χρονια απο τοτε,αλλα δεν ξεχασα ποτε αυτα που ειχες πει.Τωρα που σε ξερω πλεον και επισημα και δεν εχω ξεχασει ακομη την περιγραφη που μου ειχες κανει απο το blog σου στο προσωπο μου δε θα μπω στο ιδιο τρυπακι να σε περιγραψω σε καποιο blog,απλα σου ευχομαι να μην τυχει και δεις ποτε να γραφουν αυτα τα πραγματα για τα παιδια σου.Κακια δεν κραταω γιατι και μονο που ειδα την ηλικια που εχεις και εκατσες να γραψεις τετοια πραγματα για εναν (τότε) 18χρονο,μπορω να βγαλω τα συμπερασματα μου χωρις να πω οτιδηποτε αλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 10:15 pm

+1963 wraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 11:51 pm


...καλο βραδυ πουλακια μου.....μου λειψατε δυο μερες.........δουλειeς εκτακτες (και με ζουμια πολλα στας Αθηνας...).....και εχει λιγη ωρα που γυρισα στην μπουγατσουπολη...............

...οπου με την ευκαιρια,περασα απο τον πρωθυπουργο μας τον Παπαδημο...ο οποιος οποτε εβρισκε ευκαιρια,ρωτουσε απο καμμια φορα, ποιος κρυβοταν πισω απο το nick karafatme....

...οταν του ειπα τα νεωτερα χαμπερια,μου λεει ο μεγαλος,οποιος κι αν κρυβοταν πισω απο τον karafatme,εγω τους μισθους θα σας τους πετσοκοψω,τον κωλο σας να βροντατε κατω....του απαντησα πως θα μας περδεψει μια μαντρα γεννητικους αδενες και τον χαιρετησα.....καλα εκανα ?......................

.....Υ.Γ. ..υποκλινομαι στην... βασανον που υπεβαλε τον εαυτο του ο ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ......μερικες καμτσικιες ακομη και θα εξαγνιστει πλερια......για τις αμαρτιες του Δεκεμβρη.........................


...Υ.Γ.1 δεν θυμαμαι ποιος το περασε, απο το βιαστικο διαβασμα που εκανα....μαλλον ο centi......αλλα αυτο το "η ομαδα δεν πρεπει να παιζει ποτε μονη " μου παιρνει τα μυαλα.......................ζαλιιιιιζομαιιιιιιιιιι..................ρεσπεκτ ρε gigaΠανθρακα.......σε σενα και σε καθε μορφονιο που θα ειναι κοντα στην ομαδα την Δευτερα......οι υποδελοιποι στο Αρενα..........που θα παει...την Δευτερα σπαει η γκαντεμια...........


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cappo στις Παρ 13 Ιαν 2012, 12:17 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 11:59 pm



...αυτο παλι με την μπαρα την γαλαζια και με τα 99/100 που εχω τι ειναι παλι ?...

...αν κανω 100/100 θα παω να κανω παρεα τον... karafatme ?..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 12:01 am

Είπα να σε τσιγκλήσω λίγο πριν πάω για ύπνο ........ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 12:02 am

εχει χαθει και εκεινος ο Προεδρος σημερα,πρεπει να κλεινει βιολι και ακορντεον για Βεροια,δεν εξηγειται αλλιως Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 12:19 am


......αμα ειναι για ...τσιγκλημα,εχει καλως...........αγνωσται ομως αι βουλαι των αντμινιστορων......την καληνυχτα μου Χρήστε.........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 12:34 am


...τωρα ειδα και τα καινουργια σαλτανατια της σελιδας......γαμάτα και προχωρημενα.......δεν ξερω ομως σε ποιον να δωσω τα συγχαρικια για τα ωραια αυτα γουστα που απεκτησε η σελιδα μας......στον.. πατερα η στον κωπηλατη ?.......

...μαλλον στον ..κωπηλατη της σελιδας πρεπει να τα δωσω........γιατι ειναι φανερο το κουπι που επεσε.................ρεσπεκτ μπρε Ανδρεα.......ομορφη δουλεια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 1:05 am



ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΚΑΡΑΦΑΤΜΕ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ Ο ADMIN ΘΑ ΣΒΗΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΚΑΡΑΦΑΤΜΕ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΓΙΩΤΗΣ
ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΜΕΣΑ ΘΙΓΟΜΕΝΟΣ
ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ADMIN ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΕΓΩ



ΤΕΛΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 2:15 am

Αντρέα, χωρίς παρεξήγηση, η εποχή που κάποιοι φίμωναν τον ελεύθερο λόγο έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Προσωπικά, θα γράφω ό,τι επιθυμώ και από τη στιγμή που δεν παραβαίνω τους όρους αυτού του φόρουμ, δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με διαγράψεις. Εκτός κι αν θεωρείς τον διαδικτυακό αυτό χώρο μαγαζί σου, οπότε πάω πάσο. Ευχαριστώ και καλό βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 2:16 am

Σε περίπτωση που φάω διαγραφή για το άνωθεν ποστάρισμα, να είστε όλοι καλά και χάρηκα που τα λέγαμε!

Vamos Πανθρακικάρα μου! Smile

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 2:25 am

Και επειδή είμαι large γκόμενα, θα σας πω κι ένα φρέσκο κουλούρι, άρτι αφιχθέν από τις άκρες μου στη μεγαλόνησο.

Κένταλ Ουκάρ! Ο νέος μας μέσος!

Άντε βρε! Με γεια μας! Smile

http://www.onsports.gr/onstats/soccer/player/536-Oykar-Kental

http://www.onsports.gr/Podosfairo/Super-League/item/161874-Odeyei-pros-Panthrakiko-o-Oykar
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 8:15 am

gringababy έγραψε:
Αντρέα, χωρίς παρεξήγηση, η εποχή που κάποιοι φίμωναν τον ελεύθερο λόγο έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Προσωπικά, θα γράφω ό,τι επιθυμώ και από τη στιγμή που δεν παραβαίνω τους όρους αυτού του φόρουμ, δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με διαγράψεις. Εκτός κι αν θεωρείς τον διαδικτυακό αυτό χώρο μαγαζί σου, οπότε πάω πάσο. Ευχαριστώ και καλό βράδυ.

Απο τα γραφόμενα μου πιο πάνω άλλο εννοώ Κατερίνα αν κατάλαβες.
Μαγαζί μου δεν το θεωρώ αλλά πρέπει να τελειώσουν αυτά τα θεματα κάποτε.
Το να τα ξαναλέμε και να τα ξαναγράφουμε πάλι τα ίδια κουράζει τους υπόλοιπους 300 καθημερινούς επισκέπτες που μπαίνουν εδω μέσα, στο τέλος αυτοί θα το θεωρήσουν ότι εμείς οι δέκα το κανταντήσαμε μαγαζάκι μας.
Ο κάθε ένας είπε την άποψη του,την γνώμη του ή τον καημό του αν θες μία η ΚΑΙ παραπάνω φορές, δηλαδή τι παραπάνω πρέπει να ΞΑΝΑΛΕΜΕ για αυτό το θέμα;

ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΤΕΛΟΣ........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
Σελίδα 3 από 41Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις