Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 6:35 pm

cappo έγραψε:
.............καπου εγραψε ο Aνδρεας, " τι δουλεια ειχε ο κολλητος του Σαββακη και πρωην κροκοδειλος να κανει παρατηρησεις στην κερκιδα ?.... ".......


....μα αυτη ακριβως ειναι η δουλεια του....για αυτο το πραγμα ακριβως πληρωνεται απο την ΠΑΕ....
.....να μου ελεγες τι ειχε στο μυαλο του, αυτος που τον εστειλε,θα σε καταλαβαινα απολυτα...................
...βλακωδης κινηση χωρις νοημα και χωρις αποτελεσμα..............

Δεν νομίζω να πληρώνεται απο την ΠΑΕ αλλά και πάλι για λόγους ευθιξίας σαν παλιός Κροκόδειλος που ήταν κάποτε σε αυτήν την θέση ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. Έχασε δεν κέρδισε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 7:10 pm

[quote="gionnidis"]Τις ευχαριστίες μου για το καλό μεσημέρι εγώ λέω να το προχωρήσω σε καλή χρονιά και να τα πούμε πάλι σε κανένα χρόνο αφού είμαι τόσο ευπρόσδεκτος από το Νο1 (λογικά καθώς δεν βλέπω κάποιον άλλο με 7015 ποσταρίσματα). [quote]



Συμπάθρακα gionidis το φόρουμ είναι ανοιχτό ώστε να γράφεις όπως αισθάνεσαι αλλά και να διαβάζεις ότι θέλεις .

Η μέχρι τώρα συνεισφορά σου για μένα είναι θετική , με 10 post που εμφανίζουν προσωπικές απόψεις ενός ατόμου που αγαπάει την ομάδα και ενδιαφέρεται ιδιαίτερα για τους νέους παίχτες που προπονούνται στις μικρές ομάδες του Πανθρακικού.

Συνέχισε λοιπόν να γράφεις πιο ενεργά και θα βρεις ανταπόκριση σε θέματα που μας ενδιαφέρουν όλους .

Αν ρίξεις μια ματιά στα στατιστικά του φόρουμ θα καταλάβεις ότι είμαστε πραγματικά μια παρέα (τουλάχιστον οι χρήστες με πάνω από 100 post). Δεν διεκδικούμε να γίνουμε το επίσημο φόρουμ των οργανωμένων οπαδών του Πανθρακικού γιατί απλά και τα δύο αυτά στοιχεία είναι ανύπαρκτα. Το επίσημο φόρουμ, αυτο-απαξιώθηκε πριν από μερικούς μήνες ενώ οι οργανωμένοι οπαδοί διαλύθηκαν πριν από χρόνια.

Δώσε λοιπόν ότι χρήσιμο μπορείς να δώσεις στην παρέα και πάρε ότι χρήσιμο μπορείς να πάρεις ………………………………
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 7:32 pm

Γεια σας ρε ΠΑΝΘΡΑΚΙΑ

Να πω και γω την γνωμη μου για την πλατεια που ολοι λετε...
Αν θυμαμαι καλα σε site διαφορα ελεγε οτι οπαδοι του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ θα βρεθουν εκει θα κανουν θα ρανουν...Οταν λεει οπαδοι δεν εννοει οτι θα παμε τιποτα αγνοι εννοει οτι θα παμε αυτοι που παμε και φωναζουμε για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ οπου παιζει γιατι ενταξει δεν ειμαστε και χιλιαδες.

Και απο την στιγμη που λεμε να μαζευτουμε πλατεια και οτι πρεπει να δωσουμε παρον και αλλα τετοια απο κεφι και μονο και επειδη ειναι νεοι παιχτες θα την βρισουμε την πουτ@νοομαδα της βιαμαρ.

Αμα ηταν καθομασταν σπιτι και βλεπαμε κανενα τουρκικο σηριαλ που ειναι και ερωτιαρικα παναθεματα και θα περιμεναμε να δουμε φωτο απο τον ανδρεα(που βγαζει και ωραιες φωτο).

Και μην μου πειτε την καραμελα για πιτσιρικια και τετοια γιατι μια χαρα μπορει να βρισει το οποιοδηποτε πιτσιρικι απλα το χουμε στο μυαλο μας οτι δεν κανει ενω οταν παει σχολειο το παιδι η πρωτη λεξη που θα πει ειναι μαλακ@.

Kαι τελος τα θεωρω πολυ χαζα αυτα να καθομαστε να λεμε γιατι βρισαμε και καναμε με βιαμαρ παιζαμε ρε παιδια και ηταν η μερες κοντα και βρισαμε.


Kαι ας σταματησει η ταμπελα τα παιδια των ultras ολοι ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΙ ειμαστε.

Οσο για τα χθεσινα τα τυπου ρε παιδια μην βριζετε πειτε μας ρε παιδια τι θελετε οπαδους η υπαλληλους να ξερουμε και εμεις που βαδιζουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 7:36 pm

andia έγραψε:
cappo έγραψε:
.............καπου εγραψε ο Aνδρεας, " τι δουλεια ειχε ο κολλητος του Σαββακη και πρωην κροκοδειλος να κανει παρατηρησεις στην κερκιδα ?.... ".......


....μα αυτη ακριβως ειναι η δουλεια του....για αυτο το πραγμα ακριβως πληρωνεται απο την ΠΑΕ....
.....να μου ελεγες τι ειχε στο μυαλο του, αυτος που τον εστειλε,θα σε καταλαβαινα απολυτα...................
...βλακωδης κινηση χωρις νοημα και χωρις αποτελεσμα..............

Δεν νομίζω να πληρώνεται απο την ΠΑΕ αλλά και πάλι για λόγους ευθιξίας σαν παλιός Κροκόδειλος που ήταν κάποτε σε αυτήν την θέση ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. Έχασε δεν κέρδισε.

+1963 ανδρεα στην θεση μας ηταν καποτε και πιο βαθια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 7:58 pm

Bulldog63 ασε τις μ@λ@κιες και παμε να δουμε EZEL.
Πιο ευκολα θα σταματουσαμε μονοι μας να βριζουμε,με υποδειξεις χειροτερα τα κανουν τα πραγματα....
Αλλα οταν εχουν στο επικοινωνιακο κομματι τον Μπαμπινο θα τα βγαλει περα με τους κυριλεδες,
με μας δεν νομιζω Τακη.......
Τωρα και για τον αλλον που λετε ποιος τον δινει σημασια,υποδειξεις στους υφισταμενους του να κανει,να χαρω εγω πρωην μελος των Κροκοδειλων...Αλλα και τι να κανει να δαγκωσει το χερι που τον ταιζει....?

υγ για την εκδλωση στην πλατεια δεν μπορεσα να ειμαι,αλλα απο ολα οσα ειπατε καταλαβα γιατι αρρωσταινει ο SQPR.....αυτες οι αγαπημενες οικογενειακες ατμοσφαιρες ειναι too sick(ness) για αρρωστους οπαδους.(δεν υποστηριζω οτι ειναι απαραιτητα προς τιμην μας αυτο).

τα σεβη μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 10:19 pm

karafatme έγραψε:
θέλω να ρωτήσω ...οι διαιτητές γιατί ήταν τόσο σπαστικοί ?? ..... στο δεύτερο ημίχρονο τα πήρα στο κρανίο

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Γιάννης Τοπούζης της ΕΠΣ Θράκης με βοηθούς τους κ.κ. Σάββογλου (Ξάνθης) – Χαρίτση (Θράκης).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Πανθρακικός
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2011-2012-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις