Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:14 pm

Το αποτελεσμα του σημερινου αγωνα,δεν εχει καμμια σημασια. Τα φιλικα,ειναι για τους προπονητες και τις δοκιμες τους. Ενα το κρατουμενο,που πρεπει να θυμομαστε.

Ο σημερινος αντιπαλος ειναι (οσο κι αν δε μας αρεσει αυτο) μια κατηγορια πανω,συν οτι το πρωταθλημα που συμμετεχει εχει ηδη ξεκινησει,σε αντιθεση με το δικο μας που ενας θεος ξερει ποτε θ' αρχισει.

Απο κει και περα,σε γενικες γραμμες,νομιζω οτι ειμαστε σε καλο δρομο.

Ειπαμε,σε γενικες γραμμες. Γιατι αμα πιασουμε τις ειδικες,κατι θα βρουμε να χαλαστουμε,οσο κι αν ακομα ειναι νωρις για κατι τετοιο (αν και Σεπτεμβριος)

Μου αρεσε ο Μπαλου. Μια ομαδα μονος του και πραγματικα ακουραστος.

Μου αρεσε ο Μινγκας.

Μου αρεσε ο Μουναφο.

Μου αρεσε ο Κουτσοπουλος. Μια φορα χρειαστηκε να μ' αρεσει.

Μου αρεσε το κεντρικο μας αμυντικο διδυμο του πρωτου ημιχρονου.

Μου αρεσε γενικα η αμυνα του πρωτου ημιχρονου.

Μου αρεσει,που φετος θυμιζουμε ομαδα ποδοσφαιρου.



Δε μου αρεσε ο Βαγγελοπουλος. Παγκο και θα παιζει οταν βγαινουν καρτουλες στους βασικους. Τελος.

Δε μου αρεσε ο Ουελιγκτον. Η βαριεται,η κατι αλλο συμβαινει με την παρτη του.

Δε μου αρεσε που ο Πονσε επαιζε σε λαθος μερια. Ηταν ομως δοκιμη,οποτε πασο.

Δε μου αρεσε που μολις βγηκε ο Κοντογουλιδης,παιζαμε 4-6-0. Αναγκαστικα βεβαια,διοτι ο Σουλτανιδης ηταν τραυματιας,ενω ο Σιμωσης ειχε βγει αλλαγη.

Και τελος,δε μ' αρεσει καθολου,που δε μπορουμε να απειλησουμε συχνοτερα τον αντιπαλο. Μ' αυτο κατι πρεπει να σκεφτει ο Σαββας. Με δυο ψιλοευκαιριες (και με ουτε ΕΝΑ σουτ εντος εστιας),δεν κερδιζεις κανεναν και πουθενα.




Αυτες ηταν οι εντυπωσεις μου απο το σημερινο ματσακι. Τα υπερ και τα κατα που διεκρινα. Τηρουμενων των αναλογιων (τις οποιες γραφω στην πρωτη παραγραφο) νομιζω οτι ηταν ενα θετικο τεστ,εναντιον ενος αντιπαλου που,οπως και να το κανουμε,ειναι και καλυτερος και πιο ετοιμος.

Ομως,εχουμε ακομα δρομο να διανυσουμε. Ολα θα πανε καλα πιστευω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Σαβ 10 Σεπ 2011, 9:18 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:16 pm



....0-2...

..αυτο λεει το σκορ σε οποιον θελει να σταθει σ αυτο και στην κοντρα μας με την Ξανθη.......προσωπικα παντως με πειραξε......

...σε οποιον δεν θελει να σταθει στο σκορ και στα λοιπα,ειδαμε σημερα μια ομαδα
3/4 η μια ομαδα 75%.....απεναντι σε μια καλυτερη ομαδα απο εμας(τετοια ηταν η Ξανθη) ειμασταν καλοι γενικα,στην κυκλοφορια,στις θεσεις,στην αναπτυξη αλλα μεχρι την μεγαλη περιοχη...εκει επεφτε κουρτινα...η θα κατεληγαν σε σεντρες αχρηστες οι καλες επιθετικες προσπαθειες κυριως του Μινγκα η θα χαναμε την μπαλα επειδη κουτουλαγαμε επανω στους αμυντικους.......και το σημαντικοτερο στις 3-4 καλες ευκαιριες για γκολ που ειχαμε ειδαμε σουτ στα πτηνα η τσαφ......
.....ειμαστε λιγοι μπροστα...αυτο λεει μεχρι τωρα η σουμα απο τα φιλικα...φυσικα και δεν πρεπει να κλαιμε,αλλα πρεπει να το σημειωνουμε αυτο...
...αν θελουμε το κατι παραπανω φετος,πρεπει μπροστα στην επιθεση,να σε νιωθουν οι αμυνες.....ολη η πολυ καλη κυκλοφορια που εχει η ομαδα γενικα,τελειωνει τζαμπα σε προσπαθειες ημιτελεις......
.....μακαρι στο πρωταθλημα να δουμε καλυτερα πραγματα ...πολλοι το πιστεουν,εγω το ευχομαι.....
...και ενα ακομη...ρε Παντελιδη,το σουτ το εχεις απαγορευσει ?....γιατι ?...ειναι παρανομο να δοκιμαζουν σουτ οι παικτες μας ?.....
.....σχετικα με την Ξανθη,ας γραψουν οποιοι ενδιαφερονται.......

....Υ.Γ. μου αρεσε επισης το μπινελικι και το γαμωσταυριδι που επεσε στο πρωτο ημιχρονο απο τα παιδια των Ουλτρας και απο αρκετους πιτσιρικαδες....
...πολλοι στην κερκιδα των VIP,παρεξηγηθηκαν...δεν πειραζει,ξυδι...εδω δεν εβγαλαν αχνα καμποσοι Αόξηδες που ηταν στο γηπεδο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:22 pm

Το 0-2,δε λεει απολυτως τιποτα.

Τουλαχιστον σε μενα.

Και το λεω αυτο εγω,που αυτη η ομαδα μου γυριζει τ' αντερα.

Παμε παρακατω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:22 pm

Χασαμε αλλά δε πειράζει, κοιτάμε μπροστά. Βέβαια γηπεδικά μπροστά μας λείπει το γκόλ, και φοβάμαι ότι θα κοιτάμε χαμένες ευκαιρίες.
Πιό καλός τεχνικά ο αντίπαλος, και έτοιμος για την κατηγορία του.
Ενα γκόλ όμως το δικαιούμασταν. Τα ατομικά λάθη του Βαγγελόπουλου και του του Μοσχάκη ήταν τα δώρα για τους γείτονες.
Ο μπαλού κουράζεται γρήγορα, και ο γωνιάδης καόγεται στα αριστερά. Δεν κατάλαβα ακόμη όταν έγινε φορ ο μικρός γιατί κάναμε ψηλές σέντρες.
Κοιτάξαμε πάντως στα μάτια μια ομάδα Α εθνικής , ειδικά στο πρώτο μέρος. Φίλοι μου από τη Ξάνθη (πρώην παίχτες) έμειναν παρα πολύ ικανοποιημένοι από την ομάδα μας.
Καλό βράδυ σε όλους .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:26 pm

Για τον Μπαλου διαφωνω αρχηγε.

Μεχρι που βγηκε,ηταν παντου.

Ενας αοξης διπλα μου,τα 'παιξε.

Απο που τον πηρατε αυτον και τετοια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:28 pm

....το 0-2 δεν λεει τιποτε...
.................γραφει ο λεγεωναριος....


.....ρωταω τωρα εγω...............το 2-0, τι θα ελεγε ???.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:32 pm

Τιποτα κι αυτο.

Εχω δει και 2-1,την πρωτη χρονια της Β' Εθνικης με Χρηστο Χαραλαμπους.

Και μαλιστα,εναντιον των ΒΑΣΙΚΩΝ,τους οποιους ηθελε να δει ο Κωφιδης.

Αρα,τι να με πει το 2-0 πεντε χρονια μετα;

Ασε που το αποτελεσμα στα φιλικα,ειναι το τελευταιο που μετραει,αλλα τελος παντων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:32 pm

Ευτυχως ο Παντελιδης αρχισε και βαζει βασικο το Μουναφο μπας και γλιτωσουμε λιγο απο τον Μοσχακη που εξελισσεται σε ανεκδοτο της χρονιας(αν και ειναι πολυ νωρις ακομα).Τα γκολ θα ρθουν απο Σουλτα και Βαγγο.
Κεντρικα χαφ εχουμε,ακραια μπακ εχουμε,ηγετη Αχχιλεα πισω,που θα παει θα ερθουν και τα γκολ...
Αυτο με την διακοπη φιλικου αγωνα λογω υβριστικων τι ηταν?
Οσοι μπερδευτηκαν η εκκλησια ειναι 2 μετρα διπλα...
Μαλλον ειναι θρησκος ο κυρ-Χρηστος Laughing Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:38 pm

Να ηταν επισημο,ναι,να στεναχωρηθω με το 0-2.

Και διοτι την τελευταια φορα που τους κερδισα σε επισημο ματς,το γκολ το ειχε βαλει ο Αιβαζης,το ματσακι ειχε γινει στη Χρυσουπολη και το ημερολογιο εγραφε 1982.

Το φιλικο,δε λεει τιποτα,

Χασω-κερδισω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:53 pm


.... συναδελφε,να μην το συνεχισουμε..... δεν ειναι για μενα ζητουμενο,ποση ζημια εκανε η δεν εκανε αυτο το 0-2(εκανε, οση ζημια κανει ενα φιλικο με την Ξανθη που χασαμε.................)

...ζητουμενο για μενα ειναι,να εχω μια ομαδα που θα ζηταει το αποτελεσμα καθε φορα με σχεδιο....και αυτο το σχεδιο,ειναι φανερο οτι υπαρχει.......πιστευω πως μπορουμε,να δουμε και αποτελεσματα.......φετος εχουμε πολλα πραγματα περισσοτερα και καλυτερα σε σχεση με περυσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:55 pm


...δεν βλεπω και τον admin-admin μεσα.......να μας πει κι αυτος τι σημανει αυτο το 0-2...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 9:57 pm

cappo έγραψε:
αυτο το σχεδιο,ειναι φανερο οτι υπαρχει.......πιστευω πως μπορουμε,να δουμε και αποτελεσματα.......φετος εχουμε πολλα πραγματα περισσοτερα και καλυτερα σε σχεση με περυσι...



Αυτο ειναι ευκρινες,ακομα και σε εναν εκ γενετης τυφλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 10:00 pm



....παντως το 2-1 σημερα στην Κρητη,σημαινει τσικουδια για να φυγει η πικρα για τα Μπαοκια...αμαν ενα παστελι...δυσκολο στην καταποση......


.....Υ.Γ μιας και γραφω για Μπαοκια........πουθενα εκεινος ο κροκοδειλος...πουθενα...μουγκα στην στρουγκα.....μαλλον το γυρισε...σε τι δεν ξερω....θα μαθω ομως................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011, 10:16 pm

Ενα μεγαλο ΑΧ & ΒΑΧ ειμαστε μπροστα και δεν δεχομαι δικαιολογιες του τυπου νωρις ειναι κατσε ρε μαγαλε τι νωρις ειναι με βιαμαρ παιζεις που ξερεις οτι θελουμε την νικη γιατι ετσι μας αρεσει.

Βγαζαμε επιθεσεις ο κοντογουλιδης περιμενε στο κεντρο μετα βγαζει κοντογουλιδη και αφηνει μπροστα στον Γωνιαδη οπου ο καιμενος νταξει καλος ειναι αλλα οχι και να προσπαθουν να τον βρουν με ψηλες μπαλιες.

Τιποτα εδω θα μαστε και θα λεμε να ερθει ιανουαριος μου φαινεται και να λεμε εναν επιθετικο θα ερθει μετα παλι κανενα γελαδι και θα λεμε ας αρχισουμε την πρε..α καλυτερα.

Καλα με την διακοπη τι να πουμε μονο ο παπανδρεου δεν πηρε τηλ να με πει οτι θα διακοπει το ματς.
Ας διακοπει ρε που ειμαστε στην ζιμπαμπουε και δεν μπορουμε να βρισουμε??

ΓΑ..Ω ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΑΣ.

ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 3:08 am

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 P9102369
Οι υπόλοιπες φωτογραφίες:https://picasaweb.google.com/105553461355455461896/0204

Σχόλια για τον αγώνα δεν έχω να κάνω αφού είδα το πρώτο ημίχρονο που παίξαμε καλύτερα. Για τα παραλειπόμενα όμως έχω πολλά να πω.
1ον τι δουλειά είχε ο κολλητός του Σαββάκη και πρώην Κροκόδειλος να υποδείξει σε κάποιους να μην βρίζουν την Ξάνθη, ας ερχόταν την Πέμπτη στην πλατεία να το κάνει και θα του έδινα και το χέρι αλλά μεσα στην κερκίδα δεν έχει καμία αρμοδιότητα τουλάχιστον αυτός.
2ον Cappo έαν σου άρεσε το μπινελίκι των ούλτραςτην επόμενη φορά με τη Ξάνθη θέλω να δω και εσένα να βρίζεις και τελείωνε με την καραμέλα του admin karafatme έχω την πείρα και την τεχνογνωσία να χειρίζομαι στο στήσιμο και την διαχείριση
αυτήν την στιγμή ένα φόρουμ και το blog του, αλλα τρία επαγγελματικά blog, τρία επαγγελματικά προφίλ στο facebook, ένα επαγγελματικό προφίλ στο twiter και tumblr ένα ηλεκτρονικό κατάστημα και δώδεκα λογαριασμούς e-mail επαγγελματικούς και απλούς που χτυπάνε στο κινητό μου κάθε λίγο. Δεν σου φτάνουν;
Αν θεωρείς όμως την συνεχή ενημέρωση που μας δίνει και τα σχόλια που κάνει σε συνεχή ρυθμό τότε ναι είναι Super ADMIN ο Karafatme αλλά μετά ακολουθείς εσύ ο Πτολέμαρχος Gerolykos SPQR σαν ADMIN με τη συνεχή σας καλοπροάιρετη συμμετοχή σας και ενημέρωση ως προς τους άλλους.
3o)Θα μπορέσουμε να μαζευτούμε την άλλη βδομάδα να πάρουμε κάποιες αποφάσεις;
4ο)Πρόεδρε συγνώμη αλλά τέλος αυτού του μήνα πληρώνω την συνδρομή Σεπτεμβρίου και σου παραδίδω τα κλειδιά της λέσχης γιατί κουράστηκα με αυτό το θέμα και κατάντησα γραφικός.
Για ότι άλλο θέλετε συνεχίζω να είμαι εδώ πιστός στρατιώτης και υπασπιστής όλων σας.
Καληνύχτα σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gionnidis
gionnidis


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 12:24 pm

Να ρωτήσω κάτι; Εγώ ειμαι Πανθρακικός γιατί πρέπει να διαβάζω όλα αυτά τα πράγματα εδώ; Από ότι καταλαβαίνω όλοι ξέρετε ο ένας τον άλλον γιατι δεν πάτε για καφέ να τα βρειτε; Ειμαι απλός φίλαθλος γιατι να διαβάζω εγώ ότι κλείνετε το club, παραιτούμε και όλα τα συναφή; Δεν λέω ότι δεν έχετε δίκαιο ή όχι απλά πιστεύω ότι καλύτερα θα ήταν να λύνεται τα όποια προβλήματα σας απο κοντά.
Τέλος πάντων την άποψη μου είπα, αν και ξένα χωράφια.
Υ.Γ. Η ομάδα θα μπορούσε να είχε προηγηθεί στο πρώτο ημίχρονο με το φάουλ του Μιγκα και το κοντινο σουτ του Κοντογουλιδη και θα μιλούσαμε σημερα για μια φοβερή ομάδα. Έτσι ειναι το ποδόσφαιρο μπαίνουν και δεν μπαίνουν. Σημασία έχει την κατάλληλη στιγμή να μπουνε (πρωτάθλημα) και εμείς να είμαστε στις κερκίδες και να φωνάζουμε.
Αυτά συγνώμη αν ήμουν επιθετικός στην αρχή. Καλημέρα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 1:50 pm

Η ομάδα ήταν πολύ καλή στο Α' ημίχρονο ....η σκόντα δεν έκανε ευκαιρία στο πρώτο ημίχρονο ....ελέγχαμε πλήρως την κυκλοφορία της μπάλας
εξαιρετική ομάδα σε όλες τις γραμμές ... ακόμη και οι Κοντογουλίδης και Σίμωσης είχαν τις μοναδικές ευκαιρίες για γκολ του πρώτου ημιχρόνου και ήταν αρκετά κινητικοί .... αν έμπαινε το γκολ του Κοντογουλίδη στο 5' και δεν το έβγαζε ο σκοντατζής με το χέρι πάνω στην γραμμή (χέρι είδα) θα βλέπαμε άλλο αγώνα
Στο δεύτερο έκανε πόφκα ο (άριστος μέχρι τότε) Σαρακατσάνος στο πρώτο γκολ ενώ μετά είχαμε βγει μπροστά με τους παίκτες δεύτερης γραμμής και είχαμε πολύ καλά διαστήματα με 3-4 καλές ευκαιρίες (άστοχα σουτ) .... το δεύτερο πέναλτι γκολ ήταν τέχνη και σβελτάδα του Σουάνη

κορυφαίος πάικτης μας φέτος θα έιναι ο ΜΠΑΛΟΥ .... είναι ΓΑΤΟΣ και είναι σαν να παίζει με ποντίκια (αντιπάλους) ..... μ'αρεσε κι ο Μουνάφο ...... ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ όμως ήταν και ο ΜΙΓΚΑΣ που έκανε παπαδες από δεξιά

gionnidis - πρώτα πρώτα αυτή η σελίδα δημιουργήθηκε από τα μέλη μιας φίλαθλης-οπαδικής λέσχης του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ ...... την μη ευχέρια χρόνου και το ξεπαραδιασμα να πιεις πλέον ένα καφέ αναπληρώνεται από αυτό το ανοιχτό forum ...... προσπαθώντας να κρατάμε τα ποσταρίσματα εντός θέματος περνάμε ένα σισύφειο μαρτύριο ..... το φόρουμ πέρασε από πολλές φάσεις .... μέχρι και κλειστό θέμα υπάρχει για μη μέλη αλλά δεν περπάτησε ..... τέλος πάντων θα ήθελα να ξέρεις ότι αυτό που διαβάζεις δεν είναι προσπάθεια ενός ούτε είναι μια ενημερωτική σελίδα είναι λίγο από όλα και είναι όπως είναι ..... περιθώρια βελτίωσης υπάρχουν αλλά περισσότερα περιμένουμε από την εξελικτική διαδικασία (κατα Δαρβίνο) στο να αλλάξουμε οι 10-20 βασικοί εδώ μέσα ..... παρεμπιπτόντως εμένα δεν με ξέρει αυτοπροσώπως κανείς εδώ μέσα πλην του andia οπότε δεν μπορώ να πιω με κανέναν καφέ για να πουμε τις δυο κουβέντες που πρέπει ..... όπως επίσης και μερικά ξενιτεμένα μέλη επικοινωνούν και μαθαίνουν νέα του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ από όλες τις γωνιές του πλανήτη ..... νομίζω πάντως ότι η σελίδα μπορεί να σταθεί πολύ κάτω από τα όρια αντοχής σου στα εκτός θέματος ποσταρίσματα ..... καλό μεσημέρι


cappo - το 0-2 από το 2-0 στην συγκεκριμένη φάση σημάινει μόνο 100 παραπάνω διαρκείας ..... αν κερδίζαμε με την μπαλάρα που πάιξαμε όπως στο πρώτο ημίχρονο ..... θα πήγαινε πολύς κόσμος για διαρκείας .....
έχει επίσης και μια διαφορά στο φρόνημα και στην περηφάνια


Έχει επεξεργασθεί από τον/την karafatme στις Κυρ 11 Σεπ 2011, 3:37 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gionnidis
gionnidis


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 2:30 pm

Τις ευχαριστίες μου για το καλό μεσημέρι εγώ λέω να το προχωρήσω σε καλή χρονιά και να τα πούμε πάλι σε κανένα χρόνο αφού είμαι τόσο ευπρόσδεκτος από το Νο1 (λογικά καθώς δεν βλέπω κάποιον άλλο με 7015 ποσταρίσματα). Όσο για τα μερικά ξενιτεμένα μέλη επικοινωνούν και μαθαίνουν νέα του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ από όλες τις γωνιές του πλανήτη όπως γράφεις αλλά και τους νέους όπως π.χ. εγώ που προσπάθησα να μπω εδώ αλλά με πήρες ευγενικά με τις πέτρες σίγουρα αισθανόμαστε χαρά, αισιοδοξία και πολλά άλλα όταν βλέπουν τον andia να γράφει [i]Πρόεδρε συγνώμη αλλά τέλος αυτού του μήνα πληρώνω την συνδρομή Σεπτεμβρίου και σου παραδίδω τα κλειδιά της λέσχης γιατί κουράστηκα με αυτό το θέμα και κατάντησα γραφικός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 2:57 pm

το ότι μπορεί να μπαίνει ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα και να γραφει ότι θέλει είναι πασίγνωστο .... .

ο andia έχει μπουχτίσει και ψάχνει αντικαταστάτη για πολλούς λόγους που δεν είναι δυνατόν να αναφερθούν

δεν σε πήρα με τις πέτρες ούτε καν ευγενικά απλά σου είπα πώς είναι διαμορφωμένη η κατάσταση σαν πρωταθλητής ποσταρισμάτων που είμαι και κουβαλώ τα περισσότερα έσημα ..... συνέχισε να ποστάρεις όπως νομίζεις και δεν πρόκειται να σε ενοχλήσει κανένας ..... και συζήτηση καλή και εποικοδομητική θα κάνουμε ..... μην βιάζεσαι να τους κρίνεις όλους .....

άλλωστε κάθε κατσικάκι κρέμεται από το ποδαράκι του..... κι ο καθένας μας γραφει και την δική του "ιστορία" .... μην παρεξηγήσεις την "ιστορία" έτσι λέει το ρητό

ΥΓ ....τώρα που το σκέφτομαι είμαστε πάλι εκτός θέματος αλλά δεν πειράζει ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 3:30 pm

....σχεδον με προλαβε ο Ανδρεας.....θα το εγραφα απο χθες αλλα ηθελα να καταλαγιασει λιγο το πραγμα.....



...χθες κατα 99,9% ειχαμε το τελος του panthraxclub η λεσχη οπως το ξεραμε πριν απο καιρο.....αφηνω το ελαχιστοτατο ποσοστο γιατι δεν ξερω μεχρι που μπορει να φθανει ο ηρωισμος καποιου η καποιων......το λεω ηρωϊσμο για να μην το πω αλλιως αν και πολλοι καταλαβαινουν τι εννοω.......



...δεν ειναι καθολου δοκιμο να καταπιαστουμε,πιστευω εγω,με τα γιατι και τα πως.....χιλιοειπωμενα,χιλιοδοκιμασμενα και χιλιοαποτυχημενα......αυτο που μενει πισω,ειναι η προσπαθεια πολλων απο εμας να "πακτωσουμε" ενα κλαμπ οπαδικο στην Κομοτηνη....δεν τα καταφεραμε.....ας μεινουμε εμεις στην προσπαθεια και ας περιμενουμε κατι νεο και πιο δυναμικο....



.....Ανδρεα,εκτιμω και σεβομαι τις προσπαθειες σου ολο αυτον τον καιρο,για την επιβιωση του κλαμπ....μερικες δε φορες αυτα που εκανες, ηταν και πανω απο τις δυναμεις σου θυσιαζοντας πολλα προσωπικα πραγματα.....

...σε σχεση ομως με την σελιδα μας εχω τις αποψεις μου και ειναι δικαιωμα μου να τις εκφραζω οπως εγω γουσταρω.....

...σε σχεση τωρα με τα χθεσινα μπινελικωματα που ακουστηκαν στην κερκιδα......συμφωνα απολυτα,με οτι ακουστηκε,γιατι συμφωνα με την κοντρα που εχουμε με τους Αοξηδες,αυτα επρεπε να ακουστουν.....δεν συμφωνω ομως καθολου με τα μπινελικωματα,που ακουστηκαν την Πεμπτη στην πλατεια..εκεινο ηταν αλλο πραγμα και δεν ειχαν καμμια μα καμμια θεση....δηλαδη,οτι ακουστηκε,ηταν απαραδεκτο με το υφος που ειχε η εκδηλωση και που επρεπε να περασει προς τα εξω......



.....τουλαχιστον απο εδω και περα να συνεχισουμε να εχουμε ψηλα την σελιδα μας....ειναι κι αυτο να μεγαλο "οπλο" και σαν τετοιο θα πρεπει να το αντιλαμβανομαστε και να το διαχειριζομαστε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 3:56 pm

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 1222877327_ponse

ο ΠΟΝΣΕ όσο έπαιξε μου άρεσε ..... δεν χρειάζεται να αποδείξει τίποτα ....ξερει μπάλα και το ξέρουμε όλοι ..... σε μια φάση τον είδα μόνο και μου θύμισε το παλιό Πόνσε .... του δίνει πάσα ένας δικός μας και κάτω από ασφυκτικό μαρκάρισμα ενός αντιπάλου στο κέντρο του γηπέδου έβγαλε με την μια μια εκπληκτική μπαλιά σε κάποιον που ήταν πιο μπροστά ..... μου φτάνει ..... θα γίνει το 10αρι που όλοι θέλουμε .... το αριστερό εξτρέμ που θέλει ο Μάστορας ..... ο παικταράς που θέλει η κερκίδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 4:04 pm

ΕΠΙΣΗΣ συμφωνώ απόλυτα με τον μάστορα στην επιλογή της πρώτης ενδεκάδας .... όπως και στο σχήμα παράταξης

Κουτσόπουλος,
Στάθης, Μακρυδημήτρης, Σαρακατσάνος, Χρήστου,
Μίνγκας, Μπαλού, Λιαπάκης, Μουνάφο, Σίμωσης,
Κοντογουλίδης

ο Σίμωσης έπαιξε αριστερό εξτρέμ και έδειξε να τα καταφέρνει στο πρώτο ημίχρονο απέναντι σε αμυντικούς σούπερ κλικας .... η άμυνα της Ξάνθης είναι καλοστημένη από τον εβρίτη προπονητή και πρώην διεθνή σέντερ μπακ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 4:15 pm

θέλω να ρωτήσω ...οι διαιτητές γιατί ήταν τόσο σπαστικοί ?? ..... στο δεύτερο ημίχρονο τα πήρα στο κρανίο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 5:48 pm

.............καπου εγραψε ο Aνδρεας, " τι δουλεια ειχε ο κολλητος του Σαββακη και πρωην κροκοδειλος να κανει παρατηρησεις στην κερκιδα ?.... ".......


....μα αυτη ακριβως ειναι η δουλεια του....για αυτο το πραγμα ακριβως πληρωνεται απο την ΠΑΕ....
.....να μου ελεγες τι ειχε στο μυαλο του, αυτος που τον εστειλε,θα σε καταλαβαινα απολυτα...................
...βλακωδης κινηση χωρις νοημα και χωρις αποτελεσμα..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 6:23 pm

Τα αίτια που οδήγησαν την ομάδα του στην ήττα στο φιλικό παιχνίδι κόντρα στη Skoda Ξάνθη, εντόπισε ο Σάββας Παντελίδης.



Ο έμπειρος τεχνικός του Πανθρακικού, μίλησε μετά το τέλος του αγώνα και υποστήριξε ότι ο λόγος που η ομάδα του θα επιστρέψει ηττημένη στην Κομοτηνή, είναι το κακό ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ δεν παρέλειψε να αναφέρει ότι οι «πράσινοι» θα είναι έτοιμοι στην πρεμιέρα της Football League.

«Δεν ήμασταν καλοί επιθετικά και δεν είχαμε καλή κυκλοφορία της μπάλας. Πληρώσαμε το ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο και γενικότερα την εικόνα που είχαμε σε αυτό. Πρέπει να βελτιώσουμε τα τελειώματα μας και να είμαστε πιο προσεχτικοί. Θα δουλέψουμε στο επόμενο χρονικό διάστημα, άλλωστε έχουμε ακόμα καιρό για να δουλέψουμε αφού δεν γνωρίζουμε το πότε ακριβώς ξεκινάμε. Σύμφωνα με τα τελευταία δεδομένα, αναμένεται να ξεκινήσουμε 28 Οκτωβρίου και προσπαθούμε να είμαστε έτοιμοι τότε».

http://www.onsports.gr/Podosfairo/Football-League/item/112055-Pantelidhs-Chreiazomaste-doyleia


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -Αοξ (νυν Σκοντα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Πανθρακικός
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2011-2012-

Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις