Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 29 Μάης 2011, 3:17 pm

Ενώ ο ΠΑΟ περισυ το πήρε πεντακάθαρο...δερμάτινο...!!!
SPQR σε μερικά πράγματα αν θες να κανεις τη στρουθοκαμηλο την κανεις...
κανεις δεν αμφισβητεί την ιστορία και το μεγαλείο της βασίλισσας...αλλα αυτη τη στιγμή όλος ο πλανήτης υποκλεινετε στη ΜΠΑΡΤΣΑ...
Κοτζαμ σερ Αλεξ και παραδέχτηκε ότι σε 29 Χρόνια καριέρας δεν αντιμετώπισε ποτε καλύτερη ομάδα
...μόνο ΕΣΥ κι ο μουρινιο ασχολείστε ακόμα με διαιτησιες...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 29 Μάης 2011, 3:52 pm

1. Οσο πετσινο ηταν του γαυρου,αλλο τοσο πετσινο ηταν και του βαζελου.

2. Δεν ασχολουμαστε με διαιτησιες,γιατι ΔΕ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. Κλασικη καταλανικη και φιλοκαταλανικη προπαγανδα.

3. Δε μιλησα για τη μπαλα που παιζει (στην οποια υποκλινεται ολος ο πλανητης) αλλα για τα ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ τα οποια επρεπε να ειναι διαφορετικα αν οι διαιτητες σφυριζαν σωστα. Τι απ' αυτα δεν καταλαβαινεις; Ελληνικα γραφω.

4. Δε συνεχιζω,διοτι εχουμε κουρασει τους απ' εξω με την κοντρα μας για δυο ξενες ομαδες. Και μην το εκλαβετε αυτο ως αδυναμια.

5. Συγχαρητηρια για την κουπα ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ.

6. Τελεια και παυλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 29 Μάης 2011, 6:37 pm

...ρε συ λεγεωναριε τωρα σε διαβασα....α πα πα πα πα....


...ρε συ,ειναι προχωρημενη η νοσος που εχει εγκατασταθει στην κουτρα σου....εδω σταματουν οι παντες....γιατρεια δεν υπαρχει.....τοση βαζελοσυνη ρε συ ?...τετοια βαζελιά ?....τι ειναι αυτα ρε συ ?... σου θυμιζει γαυρο η Μπαρτσα !!! εντροπη ρε... σκισε ρε την βαζελα απο μεσα σου και πεταξε την στις νυφιτσες.....τετοιο πουτσουξιμο ρε συ,ειναι απιστευτο.....

...εδω και δυο χρονια,απλα η Μπαρτσα παιζει την καλυτερη μπαλα και την γουσταρουν οι περισσοτεροι....τι ειναι αυτα ρε συ λεγεωναριε ? σε ποιον γαλαξια συμβαινουν οσα φανταζεσαι ? ....κατι σε πειραζει κει κατω...δεν μπορει...αλλαξε διατροφη.....

...αν παλι θες ετσι να παει το γραμμα,μονος σου πια φιλε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 29 Μάης 2011, 7:04 pm

Αυτο με το βαζελο,εχει καταντησει αηδια.

Δε μπορουμε να συνεννοηθουμε μου φαινεται.

Οποτε cappo,η βλεπεις φαντασματα,η συμβαινει κατι αλλο.

Τι αλλο μπορει να συμβαινει;

Μακαρι να 'ξερα.


Δε θα 'πρεπε να μπω στη διαδικασια,αλλα θα το κανω για τελευταια φορα...

1. Οποιος λεει οτι το φετινο πρωταθλημα του γαυρου ηταν πετσινο,δεν ειναι απαραιτητα βαζελος. Ολοι το ειδαν και ολοι μπορουν να κρινουν ανεξαρτητα απο την ομαδα που υποστηριζουν.

2. Βαζελος ΗΜΟΥΝ (μαζι και Πανθρακικος) και το εχω παραδεχθει,ουκ ολιγες φορες. Οπως εσυ ΗΣΟΥΝ γαυρος. Τωρα δεν ξερω αν εσυ,εξ' ιδιων κρινεις τα αλλοτρια.

3. Η μονη ομαδα (απο τις ελληνικες) που υποστηριζω ΤΩΡΑ,ειναι ο Πανθρακικος και μονο αυτος με νοιαζει. ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΕΣΜΕΝΟ. Στην κυριολεξια αυτο.


Επειδη δεν επιθυμω να επανελθω επι του θεματος περι βαζελοσυνης,σου δηλωνω οτι αυτες ειναι οι θεσεις μου και αδιαφορω αν τις πιστευεις η οχι.

Με αλλα λογια,δε πα' να πιστευεις οτι ειμαι και Μποχουμ.

Το ιδιο μου κανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 29 Μάης 2011, 7:21 pm

...ΜΠΟΧΟΥΜ...δερνουμε...;;; scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 29 Μάης 2011, 7:27 pm

Οσον αφορα τη μπαλα που παιζει η μπαρτσελονα και κει ημουν σαφεστατος.

Ομως μου φαινεται οτι διαβαζετε οτι θελετε να διαβασετε.

Εχω πει οτι το παραδεχομαι οτι ειναι η καλυτερη ομαδα στον κοσμο και οτι παιζει την καλυτερη μπαλα.

Και το ειπα εδω μεσα,πριν και απο το 5-0.

Οποιος θελει,ας το ψαξει.


Το αλλο που λεω (και που δε λετε να καταλαβετε...) ειναι οτι ΔΕ Μ' ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ η μπαλα που παιζει. Δε με νοιαζει. Δε με αγγιζουν οι χιλιες πασες ανα αγωνα.

Διοτι ειμαι οπαδος.

Και τον οπαδο,δεν τον ενδιαφερει η καλη μπαλα.

Η μαλλον τον ενδιαφερει,αλλα πρωτιστως τον ενδιαφερει η νικη της ομαδας του.

Και αυτη τη νικη της ομαδας μου,μου ΤΗΝ ΕΚΛΕΨΕ ο κορακας στα δυο παιχνιδια της Ρεαλ με τη μπαρτσελονα.

Ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ και δεν αλλαζει,οσο διαστημικα κι αν παιζουν οι καταλανοι.

Γι' αυτο και ΘΕΩΡΩ οτι επρεπε να ειμαι εγω στον τελικο αντι γι' αυτους.


Αυτο λεω απο χθες και σεις απαντατε για γαλαξιες και αστεροσκονες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 29 Μάης 2011, 8:56 pm

Πιο πετσινο πρωταθλημα του γαύρου από εκείνο με την ένσταση στον Απολλωνα Καλαμαριάς .... δεν θα υπάρξει ποτέ ..... εκείνο που κέρδισε αγωνιστικά η ΑΕΚ .-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 29 Μάης 2011, 9:42 pm

Μην το λες κυριε διευθυντα,γιατι θα σε πουνε να σκισεις τη βαζελα απο μεσα σου και να την πεταξεις στις νυφιτσες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 12:41 pm

20,7 δισεκατομύρια ευρώ οι υποχρεώσεις Ιουνίου Αυγούστου
- 20 δις ευρώ η ''σούμα'' των 2 επόμενων δόσεων ΕΑΝ τις πάρουμε
- Μας λείπουν έτσι και αλλιώς 700 εκατομύρια ευρώ
- Όλα αυτά θα τιναχθούν στον αέρα εαν ξεφύγει και άλλο το έλλειμμα
- Επιτείνει την σύγχιση το υπουργειο Οικονομικών για την 5η δόση

Στο υπουργείο Οικονομικών τρέμουν στο ενδεχόμενο να μην μας δώσουν την 5η δόση γιατί το Δημόσιο δεν θα μπορεί να καλύψει τις ανάγκες του.
Μάλιστα σε διάστημα 7 ημερών ο κ.Παπακωνσταντίνου έχει περάσει από το ένα άκρο στο αλλο. Ο ίδιος την περασμένη Δευτέρα έλεγε οτι η 5η δόση κινδυνεύει. Σήμερα σε νεα του συνέντευξη υποστήριξε οτι θα την πάρουμε την 5η δόση. Τι να άλλαξε μέσα σε μια εβδομάδα;
Τα πράγματα είναι πολύ απλά, μέχρι τον Αύγουστο πρέπει να πληρωθούν υποχρεώσεις ύψους 20,7 δις ευρώ όταν το άθροισμα των προσεχών δόσεων, ΕΑΝ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΜΕ, φτάνει τα 20 δις ευρώ.

Δηλαδή και να εκταμιεύσουμε την 5η και την 6η δόση πάλι θα μας λείπουν 700 εκατομύρια ευρώ, με προυπόθεση να πετύχουμε το ακατόρθωτο εως τώρα, δηλαδή να μην μεγαλώσει και άλλο η τρύπα του ελλείμματος στους επόμενους 3 μήνες.

Τα περισσότερα από αυτά τα χρήματα θα πάνε για τη πληρωμή ομολόγων που λήγουν και για τόκους και χρεολύσια.

....εγραψε το newsit


.....η κοσμοθεωρια που λεγαμε........τα στορια ειναι κατεβασμενα ως την μεση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 1:30 pm

cappo έγραψε:



.....η κοσμοθεωρια που λεγαμε........τα στορια ειναι κατεβασμενα ως την μεση....

Νατανε μόνο τα στορια καλά είναι.
Εγώ νοιώθω και τα σώβρακά μου κατεβασμένα.
Αρχισαν να σφυράνε οι ...φούτσες.
Ο ακάλυπτος, του ακάλυπτου, τω ακάλυπτω, τον ακάλυπτο , ωχ ακάλυπτε.
Κάτι δεν κάνει καλά ο τζέφρης, η μάλλον κάποιοι κάνουν κατι πολύ καλά και κονομάνε.
Δεν φοβάται λέει ο χοντρο...αλάκας πάγκαλος το σύνταγμα. κατέβα και μίλα τους ρε καραγκιόζη άμα δε φοβάσαι.

ΥΓ. σήμερα το πρωί στη π'ιστεως το ΑΤΜ εδινε μόνο εικοσάρικα, και με όριο ανάληψης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 1:38 pm

...αντε...με την ευκαιρια του Αγ.Πνευματος που ερχεται,ας ανεβουμε ολοι ως πνευματα στους Ουρανους...καλα ηταν ως εδω,οτι φαγαμε,φαγαμε,οτι ηπιαμε,ηπιαμε και οτι αρπαξαμε,αρπαξαμε....τα κεφαλια κατω και τα φτιαρια στα χερια.....

...μπρε γερομαρια,μιλας σοβαρα για την "Πιστεως" ?...γιατι κι εγω εκανα μια "παραλαβη" και δεν μου την "σκαλωσανε"....

...ο Τζεφρυς πλεον εχει αποδειξει στον εαυτο του και στους αλλους δυο τους κολλητους του (τον δικο μας και τον "Ολλανδο"...) πως δεν κανει τιποτε...τι κανει ?.....σωζει την Ελλαδα...!!! δεν γαμιομαστε ρε ολοι...φθανει ρε το δουλεμα...μιληστε καθαρα, μπας και βαλουμε πραγματικα πλατη και περισωσουμε κατι τις.......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 1:51 pm

Στέλνουν υπαλλήλους στο γραφείο σου για να σου πάρουν λεφτά αν είναι για κατάθεση.
ντιλίβερι στα λεφτά οι καριόληδες.

κάτι δεν πάει καλά. ο πανικός θα είναι και η ταφόπλακα της οικονομίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 1:55 pm

σήμερα το πρωί ο κόσμος τα έβαζε στην τραπεζα ..... αυτά που έβγαλε την Παρασκευή ..... νομίζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 1:59 pm

πάω στο κάγκελο για βουτιές. δροσερό νερό να μου φύγει η λάφρα.δεν πιάνουν και τα κινητά εκεί, μπας και γλιτώσω τις εταιρείες είσπραξης.Ντάλα μεσημέρι βαράν τηλέφωνα οι ...αμημένοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 2:01 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 2:55 pm

gerolykos έγραψε:
σήμερα το πρωί στη π'ιστεως το ΑΤΜ εδινε μόνο εικοσάρικα, και με όριο ανάληψης.


Αυτο μπορει να μη λεει και τιποτα.

Στη Ροδο,ειναι μονιμο το φαινομενο με τα εικοσαρικα στα ΑΤΜ.

Εδω και χρονια μαλιστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 4:27 pm

karafatme έγραψε:
σήμερα το πρωί ο κόσμος τα έβαζε στην τραπεζα ..... αυτά που έβγαλε την Παρασκευή ..... νομίζω


....αφου τα κλωσησανε ενα ΣΚ και ειδανε πως δεν γεννανε...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 5:53 pm

«Κλέβει» το κράτος το Gazzetta

Σε μία δύσκολη περίοδο για τον ελληνικό λαό και την ελληνική οικονομία κάποιοι εξακολουθούν να μην υπολογίζουν τίποτα μπροστά στο ατομικό τους κέρδος.
Άλλωστε το μεγάλο στοίχημα για την Κυβέρνηση είναι η πάταξη της φοροδιαφυγής σε όλα τα επίπεδα, τόσο σε επίπεδο φυσικών προσώπων, όσο και αυτό των επιχειρήσεων.
Η Υπηρεσία Ειδικών Ελέγχων διενεργεί καθημερινά δεκάδες ελέγχους και αρκετές φορές οι άνθρωποι της Υπηρεσίας βγάζουν «λαβράκι».
Μια τέτοια περίπτωση είναι και η ιστοσελίδα Gazzeta, που φέρεται να βρίσκεται υπό την «ομπρέλα» της Centric. Την προηγούμενη εβδομάδα κλιμάκιο της ΥΕΕ προχώρησε σε έφοδο στην Κατεχάκη 7, όπου βρίσκεται η έδρα της αθλητικής ιστοσελίδας και διαπίστωσε μία σειρά από παραβάσεις, οι οποίες επιβαρύνουν το ελληνικό δημόσιο, άρα και τον Έλληνα πολίτη.
Τα ευρήματα του πρώην ΣΔΟΕ έχουν μεγάλο ενδιαφέρον, αφού έχουν να κάνουν με παραβάσεις της εργατικής νομοθεσίας, αλλά βρέθηκαν και περιπτώσεις μη καταβολής του ΦΠΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 7:08 pm

Μας ρίχνουν σωσίβιο διάσωσης 65 δις ευρώ για να μην χρεοκοπήσουμε

- Σύμφωνα με το Reuters το νέο πακέτο είναι έτοιμο από την Ευρωπαική Ένωση
- Πρόκειται για ''κοκτέιλ'' δανείων από την Ε.Ε και το ΔΝΤ και νέα μέτρα
- Αποκαλύπτονται παρασκηνιακές συναντήσεις της κυβέρνησης με ευρωπαίους αξιωματούχους
- Εκβιαστικός όρος: ''Σας σώζουμε εαν αναλάβουν ευρωπαίοι τις αποκρατικοποιήσεις''
Το πρακτορείο Reuters μεταδίδει, επικαλούμενο ευρωπαίους αξιωματούχους, πως η Ευρωπαική Ένωση μαζί με το ΔΝΤ έχουν ήδη έτοιμο ένα νέο πακέτο διάσωσης για την Ελλάδα ύψους 65 δισεκατομυριών ευρώ καθώς εκτιμούν πως η χώρα μας βρίσκεται στο χείλος της χρεοκοπίας.

Κατά το δημοσίευμα, η ύπαρξη του νέου δανείου, όχι μόνο δεν αιφνιδιάζει την κυβέρνηση, αλλά αποκαλύπτεται πως υπουργοί το Σαββατοκύριακο συμμετείχαν για αυτό το λόγο σε έκτακτες συσκέψεις με υψηλόβαθμα στελέχη της Ευρωπαικής Ένωσης.

Το σχέδιο διάσωσης αποτελείται από εγγυημένα δάνεια από την Ε.Ε. και το ΔΝΤ, από νέα φορολογικά μέτρα και συνοδεύεται ή ακόμα καλύτερα ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ από έναν απαράβατο όρο : Το πρόγραμμα των αποκρατικοποιήσεων θα περάσει σε τεχνοκράτες της Ευρωπαικής Ένωσης.

Χαρακτηριστικά είναι τα λόγια κοινοτικού αξιωματούχου :''Θα απαιτηθούν εγγυήσεις για τα νέα δάνεια και τεχνική στήριξη από την Ε.Ε. , δηλαδή εμπλοκή της Ευρωπαϊκής Ένωσης στη διαδικασία των αποκρατικοποιήσεων''.

Σφραγίδα στο νέο πακέτο θα μπει στην έκτακτη συνεδρίαση του Eurogroup, που θα γίνει για την Ελλάδα στις 6 Ιουνίου, οπότε και θα είναι έτοιμο και το πόρισμα της τρόικας για την ελληνική οικονομία.

.....newsit wrote...


.....μπερεγκετια...λεφτα,λεφτα,λεφτα...απο τις δανειες δυναμεις με ενα μονο ορο.....αποκρατικοποιησεις...καντε τες ρε γαμω το φιλοτιμο σας,να πανε στο διαολο...η Σλοβακια που δεν εχει ουτε μια, μα ουτε μια δημοσια επιχειρηση η οργανισμο,κενταει στο γηπεδο.....

.....μονον την θαλασσα μας, μην πουληστε αρχιλαμογια και απατεωνες, γιατι θα σας παρει ο διαολος τον πατερα...να εχουμε κατι να ονειρευομαστε δικο μας,ολο δικο μας...αχρηστοι πολιτικαντηδες......μα ειναι δυνατον να σβησουν την φωτια,αυτοι που την αναψαν ?.....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cappo στις Δευ 30 Μάης 2011, 7:15 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 7:10 pm

gerolykos έγραψε:
πάω στο κάγκελο για βουτιές. δροσερό νερό να μου φύγει η λάφρα.δεν πιάνουν και τα κινητά εκεί, μπας και γλιτώσω τις εταιρείες είσπραξης.Ντάλα μεσημέρι βαράν τηλέφωνα οι ...αμημένοι.


...ξερεις τι κανω εγω οταν παιρνουν τηλεφωνα οι γαμημενοι ?...και ρωτανε για λογους ασφαλειας τα στοιχεια μου ?...

...τους λεω πως εχω αμνησια και δεν θυμαμαι.....δε γαμιοσαντε ρε γερολυκε...
...βρε δε γαμιοσαντε..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 7:23 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Images?q=tbn:ANd9GcRrxLeK4E-0DjnMXqoyvc7MWx8d7HR_7MSSyAFrAyW6jfAxwxYH6g



.....ειπαμε αρχιλαμογια και θα το ξαναπουμε...δεν ακουμπατε την θαλασσα μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 7:26 pm

ούτε τα ψάρια της (εννοείται)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 7:47 pm

cappo έγραψε:
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Images?q=tbn:ANd9GcRrxLeK4E-0DjnMXqoyvc7MWx8d7HR_7MSSyAFrAyW6jfAxwxYH6g





.....ειπαμε αρχιλαμογια και θα το ξαναπουμε...δεν ακουμπατε την θαλασσα μας...

Αμνησία, ξεαμνησία, τις καλές φωτό ξέρεις που τις έχεις αποθηκευμένες, έτσι; Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 7:52 pm

.....ετσι Χρηστο ....ετσι.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 30 Μάης 2011, 8:37 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6 - Σελίδα 3 Sir1

Διανοίχθηκε σήμερα καθ' ολοκληρίαν η μεγαλύτερή σήραγγα της Ελλάδας αλλά και των Βαλκάνιων, μήκους 6 χιλιομέτρων, η οποία παρακάμπτει την κοιλάδα των Τεμπών, καθώς «συνάντησαν» η μία άκρη της την άλλη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11
Σελίδα 3 από 41Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις