Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

τι καφέ προτιμώ ?
φραπέ
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap28%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 28% [ 13 ]
φίλτρου
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap4%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
ελληνικό
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap7%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 7% [ 3 ]
εσπρέσο
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap9%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 9% [ 4 ]
φρέντο
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap9%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 9% [ 4 ]
ιρλανδικό
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap15%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 15% [ 7 ]
σπαστό περίπτερου
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap2%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
σκέτο
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap7%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 7% [ 3 ]
μέτριο
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap4%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
γλυκό
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_lcap15%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 I_vote_rcap
 15% [ 7 ]
Σύνολο Ψήφων : 46
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΚυρ 18 Σεπ 2011, 7:08 pm

ξεπεράσαμε τις 100 σελίδες στον Νο 6 οπότε πάμε για το νέο μαγαζί ..... το μαγαζί αυτό πάει καλά ...άλλα δεν ξέρω τι κάνουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΚυρ 18 Σεπ 2011, 7:22 pm

Να δώ την δόση Νο 7 πως θα πάρουμε ...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΚυρ 18 Σεπ 2011, 7:30 pm

θα ματώσουμε αλλά θα μας την δώσουν ..... γιατί θέλουν τον ΓΑΠ ...που τους κάνει όλα τα χατίρια σαν καλό τσιράκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΔευ 19 Σεπ 2011, 8:26 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ - ΚΑΛΗΜΕΡΑ
sunny

από μεθαύριο χαλάει ο καιρός ....τελευταία καλοκαιρινή μέρα σήμερα .....

έχω εμπλοκή όλο το πρωί σαν κανονική τσαγκαροδευτέρα ..... αν τελειώσω νωρίς θα τα πούμε

sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΔευ 19 Σεπ 2011, 10:09 am

.....καλημερα sunny..............

....κι εγω εχω .."εμπλοκη"...βαφω το σπιτι......gamiste με κι αφηστε με......αν διαβαζει ο Ανδρεας, καποια στιγμη εντος της ημερας θα βαρεσω κληση.......

.....γκλουπμπρεδντομφρουτς......ετσι θα ειμαι μεχρι την Τεταρτη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΔευ 19 Σεπ 2011, 1:55 pm


....αμα ναι τσαγκαροδευτέρα σημερα......α πα πα πα πα πα.......

.....ειναι και μερα που "σχολαει" το πανθρακαδικο,οπως το ξεραμε μεχρι σημερα...

...στεναχωρο, αλλα δεν γινεται αλλιως......παραδες γιοκ.....σε λιγο θα τους βλεπουμε(τους παραδες...) στα μουσεια......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΔευ 19 Σεπ 2011, 6:49 pm


...Ανδρεα ....please call me.......

....για να ξερω τι "σκατα" θα φαω αυριο με τα βαψιματα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΔευ 19 Σεπ 2011, 7:09 pm

Άρχισε και η τηλεδιάσκεψη.............



άντε να δούμε τι θα είμαστε αύριο..............



Πολίτες Ανεξάρτητης Δημοκρατίας .................



ή Ιθαγενείς σε Αποικία ...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΔευ 19 Σεπ 2011, 7:11 pm


....θα ειμαστε ..ευτυχεεεεεεσμενοι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 8:57 am

ρε σεις την επόμενη αγωνιστική πάιζει σκοντα-φόφη ..... τι επιλογές υποστήριξης έχουμε ???.......μισώ τον φόφη για την τσατσοσύνη του ..... σκέφτομαι να υποστηρίξω αμυδρά την ουραγό της Σούπερ κλικας (που εν τω μεταξύ θα έχει φάει ακόμη μια παπαρα την Τετάρτη από την ΑΕΚ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 12:43 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Libyanrocket2640x425061

το απίστευτο αυτοκίνητο του Καντάφι ....... μοναδικό στον κόσμο .....το σήμα μπροστά είναι το εθνόσημο της Λυβίης

tro-ma-ktiko.blogspot.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 2:47 pm

Παω σπιτι....να στε καλα....χρειαζοταν αυτο σημερα....

Θα ρθει κανενας Βεροια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 2:48 pm


.....μα γιατι ? ... μα γιατι ?....μα γιατι ?....


....τωρα θα βγαζαμε την σουσαμοπιτα................μα γιατι ?...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 2:48 pm

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ έγραψε:
Παω σπιτι....να στε καλα....χρειαζοταν αυτο σημερα....

Θα ρθει κανενας Βεροια?


....η Ουμα Θερμαν.....θα εχει και την χατζαρα μαζι ...να προσεχεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 2:53 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Kill-Bill--83955



Ααααιιιι....ουουοου...χα...χου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 2:54 pm

Φευγω.ΤΕΛΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 2:55 pm

δεν πρόλαβα να δω τι γραψατε ...... και πήρατε για πρώτη φορά το off topic .....

gringa ...... περίμενα κάποιος που παραβρέθηκε να πει για αυτούς που έλειπαν τι αποφασίστηκε ..... μισή ντροπή εκατέρωθεν ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 2:59 pm

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ έγραψε:
Φευγω.ΤΕΛΟΣ.

.....ΔΥΟ ΤΕΛΟΣ......


....Υ.Γ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 3:04 pm

Προφανώς Καραφατμέ. Απλά έχει αρχίσει να μου τη δίνει η όλη κατάσταση. Αυτό το φόρουμ έχει καταντήσει να είναι όλα του τα τόπικ "Καφενές". Δε λέω, ωραία ατμόσφαιρα είμαστε, αλλά το όλο θέμα είναι άκρως ξενερωτικό. Πρόκειται για οπαδικό-αθλητικό φόρουμ και όχι ένας χώρος για να επιδείξει ο καθένας την όποια ευφυία διαθέτει.

Υπάρχουν άτομα που έμπαιναν εδώ μέσα και πλέον δεν κάνουν καν τον κόπο, γι' αυτόν ακριβώς το λόγο (και βάζω και τον εαυτό μου μέσα σ' αυτούς).

Υπάρχει το τόπικ του καφενέ για να γράψει ο καθένας όλα τα άσχετα που θέλει, καθώς και τα pm για να λυθούν οι τυχούσες προσωπικές διαφορές.

Μπορεί να είμαι παράλογη, δε ξέρω. Είμαι ωστόσο ανοιχτή στο διάλογο και αν κάπου κάνω λάθος, σε παρακαλώ να μου το υποδείξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 3:17 pm

δεν κάνεις λάθος ..... απλά είπα να μην ξανααρπαχτώ με κανέναν για οποιοδήποτε λόγο ...προσπαθώ να κάνω τον τροχονόμο ...... αλλά μετά βλέπω ότι δεν μου πάει ο ρόλος και παρατώ την προσπάθεια

gerolykos, cappo και ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ ....... αλλού πατάνε κι αλλού βρίσκονται είναι παλιό χούι .....

απλά νομίζω ότι τον πρώτο λόγο στο φόρουμ πρέπει έχει ο andia που το έστησε και μετά το ΔΣ του panthraxclub ..... γιατί αν αρχίσουμε να βγάζουμε τα μάτια μας μεταξύ μας ..... θα το διαλύσουμε ..... και τότε θα γίνουμε όλοι σκόντα στο τέλος ....φτου φτου φτου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 3:36 pm

Οι όποιες παρεμβάσεις έγιναν εν γνώσει του Andia.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 4:00 pm

gringababy έγραψε:
Οι όποιες παρεμβάσεις έγιναν εν γνώσει του Andia.

θα προτιμούσα οι παρεμβάσεις να γινότανε απ ευθείας απο τον αντρέα , και σε συνενόηση με τον χρήστο και τον γιώτη (αν θυμάμαι καλά αυτοί οι τρείς ήτανε επιτροπή δεοντολογίας στο φόρουμ)

προσωπικά ζητώ συγγνώμη για όλα τα οφ τοπικ ποσταρίσματά μοιυ.
Δεν είναι όμως εκεί το πρόβλημα. υπάρχει μια υποβόσκουσα κρίση ανάμεσά μας. ψάξτε το λίγο και ας κάνουμε όλοι την αυτοκριτική μας.. καταφέραμε ενωμένοι αρκετά, ας μη το χαλάσουμε , ειδικά τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 4:11 pm

Κι εγώ αυτό θα προτιμούσα Πρόεδρε. Γι' αυτό και στο συγκεκριμένο τόπικ δεν έσβησα τίποτα ΠΡΙΝ την τοποθέτησή μου. Απλά επεσήμανα τον παραλογισμό του θέματος, κάνοντας παράκληση να συμμαζευτούμε. Αυτο, δυστυχώς θεωρήθηκε από τον cappo λαβή για να προβεί σε προσωπική επίθεση και ειρωνεία. Συγγνώμη, αλλά επιθέσεις και ειρωνεία χωρίς επιχειρήματα δε δέχομαι ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ. Για του λόγου το αληθές, έχω φυλάξει τα "ψαλιδισμένα" μηνύματα και είναι στη διάθεση οποιουδήποτε ενδαφερομένου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 4:21 pm

Κατερίνα κακώς χαλιέσαι. ο καθένας εδώ μέσα κρίνεται από τα γραφόμενά του. τι νομίζεις ότι δεν παίρνουμε όλοι μας χαμπάρι ποιός κάνει πλάκα πραγματική και ποιός ειρωνεύεται κακόβουλα , και με σκοπό να θίξει πρόσωπα και καταστάσεις ;
Το ξαναλέω δεν συμφωνώ με τα κοψίματα, θέλω από μόνος του ο καθένας να κόβει τις μαλακίες που γράφει , και να ζητάει και καμμιά συγγνώμη όταν χρειάζεται..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 4:26 pm

Πρόεδρε, νομίζω ότι είμαι σε θέση να κρίνω ποιός κάνει πλάκα και ποιός όχι. Ούτε εγώ συμφωνώ με τα κοψίματα. Θα προτιμούσα μια τοποθέτηση του τύπου "Κατερίνα χαλάρωσε, δε βρίσκω τίποτε κακό" παρά ατάκες του στυλ "δεν την παλεύω με τη βλακεία σου" και "θα με βάλεις τιμωρία". Αυτά σε pm ή εν πάσει περιπτώσει εκεί που περνάνε.

Και δε συμφωνώ στο να καταλαβαίνει κάποιος από μόνος του τις βλακείες του. Αυτό προϋποθέτει μυαλό, κάτι που δεν διαθέτουμε όλοι μας (βάζω και τον εαυτό μου μέσα). Όλα τα φόρουμ και δη τα οπαδικά λειτουργούν βάσει κάποιων κανονισμών. Μόνο του δικό μας είναι μπ@υρδέλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11
Σελίδα 1 από 41Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις