Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 4:01 pm

ολα θα γίνουν κανονικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 4:07 pm

Πρεζιντέντε

όλα γίνονται κανονικά
όλα θα συνεχίσουν να γίνονται κανονικά
...... η κανονικότητα όμως άρχισε να μου την δίνει στα νεύρα ..... θέλω ανατροπές και σασπενς .... ας τρέξουμε λίγο την δουλειά κι ας μην περιμένουμε να μας τρέξει αυτή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 4:26 pm

andia

κερδίζουμε τίποτα βάζοντας την διαφήμιση να τρέχει στην "υπογραφή" ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 4:31 pm

ο cappo με έγραψε ..... οπότε κάνω την μεταφορά εγώ με αντιγραφή και επικόλληση ..... εισηγούμε πρόστιμο 10 ευρώ υπέρ των χρεών της Λέσχης στον cappo


σε άλλο θέμα ο cappo εγραψε ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Cinema_35


....σχεδον με προλαβε ο Ανδρεας.....θα το εγραφα απο χθες αλλα ηθελα να καταλαγιασει λιγο το πραγμα.....



...χθες κατα 99,9% ειχαμε το τελος του panthraxclub η λεσχη οπως το ξεραμε πριν απο καιρο.....αφηνω το ελαχιστοτατο ποσοστο γιατι δεν ξερω μεχρι που μπορει να φθανει ο ηρωισμος καποιου η καποιων......το λεω ηρωϊσμο για να μην το πω αλλιως αν και πολλοι καταλαβαινουν τι εννοω.......



...δεν ειναι καθολου δοκιμο να καταπιαστουμε,πιστευω εγω,με τα γιατι και τα πως.....χιλιοειπωμενα,χιλιοδοκιμασμενα και χιλιοαποτυχημενα......αυτο που μενει πισω,ειναι η προσπαθεια πολλων απο εμας να "πακτωσουμε" ενα κλαμπ οπαδικο στην Κομοτηνη....δεν τα καταφεραμε.....ας μεινουμε εμεις στην προσπαθεια και ας περιμενουμε κατι νεο και πιο δυναμικο....



.....Ανδρεα,εκτιμω και σεβομαι τις προσπαθειες σου ολο αυτον τον καιρο,για την επιβιωση του κλαμπ....μερικες δε φορες αυτα που εκανες, ηταν και πανω απο τις δυναμεις σου θυσιαζοντας πολλα προσωπικα πραγματα.....

...σε σχεση ομως με την σελιδα μας εχω τις αποψεις μου και ειναι δικαιωμα μου να τις εκφραζω οπως εγω γουσταρω.....

...σε σχεση τωρα με τα χθεσινα μπινελικωματα που ακουστηκαν στην κερκιδα......επιδοκιμαζω απολυτα οτι ακουστηκε,γιατι συμφωνα με την κοντρα που εχουμε με τους Αοξηδες,αυτα επρεπε να ακουστουν.....δεν συμφωνω ομως καθολου με τα μπινελικωματα,που ακουστηκαν την Πεμπτη στην πλατεια..εκεινο ηταν αλλο πραγμα και δεν ειχαν καμμια μα καμμια θεση....δηλαδη,οτι ακουστηκε,ηταν απαραδεκτο με το υφος που ειχε η εκδηλωση και που επρεπε να περασει προς τα εξω......



.....τουλαχιστον απο εδω και περα να συνεχισουμε να εχουμε ψηλα την σελιδα μας....ειναι κι αυτο να μεγαλο "οπλο" και σαν τετοιο θα πρεπει να το αντιλαμβανομαστε και να το διαχειριζομαστε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 5:33 pm

....γι αυτο ακριβως υπαρχουν οι αντμινιστορες.....
...σορυ admin-admin ...ορθως επραξες......................


....Υ.Γ. δεκτο το προστιμο....αλλα θα το πληρωσω σε εσενα οταν γινεις και ο... admin του panthraxclub.........!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 6:19 pm

ρίξε το ρευστό στο κουτί της gringababy .... και οι σάλτσες περιττές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 6:25 pm


...δηλαδη να το ριξω στο βαρελι που δεν εχει πατο......

...οχι...θα το ριξω στο δικο σου το κουτι...εξ αλλου,σαν αντμινιστορας της σελιδας
"γραφεις"....γιατι οχι και αντμινιστορας του κλαμπ....θα γραψεις και εκει...

...και χωρις σαλτσες...να εισαι σιγουρος...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 6:32 pm

karafatme έγραψε:
andia έγραψε:
...............
3o)Θα μπορέσουμε να μαζευτούμε την άλλη βδομάδα να πάρουμε κάποιες αποφάσεις;
4ο)Πρόεδρε συγνώμη αλλά τέλος αυτού του μήνα πληρώνω την συνδρομή Σεπτεμβρίου και σου παραδίδω τα κλειδιά της λέσχης γιατί κουράστηκα με αυτό το θέμα και κατάντησα γραφικός.

............


ας οργανωθούμε κι ας βάλουμε λίγο ταξη στην εντροπία του συστήματος

ανασύρω το παλιό θέμα ..... για να βρούμε υποψήφιο για την θέση του andia .....

από την μεριά μου μπορώ να συνεχίσω τις "συνδρομές" για όσο χρειαστεί

YΓ .... cappo κάνε την μεταφορά του ποσταρίσματός σου εδώ .. please

Δεν είπα ότι εγκαταλείπω το Panthraxclub και τα συναφή απλώς η συντήρηση του χώρου της Λέσχης ή συνδέσμου νομίζω δεν έχει πλεον κανένα νόημα με τις υπάρχουσες συνθήκες.

Για τα διάφορα διαφημιστικά banner έκανα λογαριασμό στο http://www.linkwise.gr/ και τα επεξεργάζομαι για να δω τι χρηματικές αποδόσεις έχουν και γενικά πως δουλεύει το όλο σύστημα, οπότε βγάλτο απο την υπογραφή σου μην κάτσει "βαρύ" στο φόρουμ λίγα μου φτάνουν για να βγάλω πιο εύκολα συμπέρασμα.

Σας παρακολουθώ συνέχεια και έχω το κινητό μου αναγκαστικά κλειστό γιατί είμαι στον προγραμματιστή του ηλεκτρονικού μας καταστήματος απο τις 10 το πρωί και ίσως έως πολύ αργά το βράδυ επειδή το ανανεώνουμε ριζικά.

Όποιος θέλει κάτι μόνο σε pm

Και όπως πάντα:
ΠΙΣΤΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την andia στις Κυρ 11 Σεπ 2011, 6:46 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 6:42 pm

cappo
πες πως πληρώνεις έκτακτη εισφορά κοινωνικής αλληλεγγύης στο ελληνικό δημόσιο ..... πρέπει να το πληρώσεις έστω και βρίζοντας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ 2011, 3:40 pm

Κατερίνα τι νέα απο το μέτωπο?

Σκέφτηκα κάποιες ιδέες που καλό θα ήταν να τις συζητήσουμε το Σάββατο πριν τον αγώνα στη λέσχη ή στην κερκίδα τι λέτε το έχετε να μαζευτούμε το Σάββατο καμια ωρίτσα πριν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ 2011, 4:39 pm

Αντρέα, όπως τα ξέρεις. Περιμένω να δω τί θα γίνει με την υπόσχεση που έδωσαν τα παιδιά 10 μέρες πριν. Πάντως, κανένας δεν έχει επικοινωνήσει μαζί μου ακόμη. Ας μου πούνε κι εμένα, να πάω από Δευτέρα, να κάνω διακοπή της σύνδεσης, ή να πληρώσω το ρεύμα, ανάλογα με την κινητοποίηση (μην πληρώνουμε και επανασυνδέσεις τζάμπα) Wink


Πιτσιρικαρία, ακούει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ 2011, 7:58 pm

Τι λέει ρε αλάνια Χαθήκατε μόλις σας πρότεινα κάτι.
Τελικά για Σάββατο το ΕΧΕΤΕ να βρεθούμε πριν τον αγώνα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ 2011, 8:23 pm

Ως αλάνι που είμαι, απαντώ πως "το έχω" :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ 2011, 8:33 pm

εγω θα στείλω εκπρόσωπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ 2011, 9:59 pm

Ναι ρε αλητες να βρεθουμε μια ωρα πριν το ματς.

Με την "πιτσιρικαρια" μιλησα αυριο θα μαζεψω τα λεφτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ 2011, 10:33 pm

αμα είναι για λεφτά έρχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

DmP


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 1:48 pm

Διαβάζω εδώ και καιρό ότι η λέσχη φυτοζωεί και στεναχωριέμαι. Αισθάνομαι και είμαι αρκετά μεγάλος για να συμμετέχω ξανά σε τέτοιο εγχείρημα αλλά θεωρώ ξεφτίλα για την πόλη να μην μπορεί να συντηρήσει ένα τέτοιο χώρο για την ομάδα της. Θα ήθελα να προτείνω κάποιες ιδέες που ίσως θα μπορούσαν να σώσουν το εγχείρημα σας. Καταρχήν χρειάζεστε την αμέριστη συμπαράσταση της ΠΑΕ για τα περισσότερα που γράφω, αν όχι όλα.

1.Η Λέσχη πρέπει να κυκλοφορεί ένα οπαδικό έντυπο (εφημερίδα,περιοδικό) έναντι αμοιβής έστω και με μορφή Α4 έστω και αν είναι μόνο 5 σελίδες .

2.Θα πρέπει να λειτουργεί το κατάστημα αν όχι συνέχεια συγκεκριμένες ημέρες και ώρες που να της γνωρίζουν όλοι και φυσικά να αναγράφονται στην κεντρική σελίδα του φόρουμ.

3.Θα πρέπει σε συνεννόηση με την ΠΑΕ (στο κάτω-κάτω το μαγαζί τους προωθείται)όταν λειτουργεί να έχει πάντα καλεσμένους 1-2 παίκτες –παράγοντες η προπονητές και φυσικά να ανακοινώνεται από πρίν. Μάλιστα σε μορφή κουβέντας θα τους παίρνεται μια συνέντευξη που θα είναι χρήσιμη για το έντυπο που ανέφερα. θα τραβήξει περισσότερο κόσμο.

4.Την Ιστορία του Πανθρακικού την γνωρίζουν ελάχιστοι θα πρέπει να την μάθουν όλοι .Θα πρέπει να τυπωθεί να γίνει βιβλίο και να πωλείται σε ολόκληρο το νομό μας .Μήπως μπορεί να το κάνει η να συμμετέχει η λέσχη σε συνεργασία με την ΠΑΕ;

5. Ένα DVD με τα σπουδαία γκολ της ομάδας από Α’ και Β΄ εθνική εγώ αν το έβλεπα σε περίπτερο θα πλήρωνα για να το αποκτήσω .

6.Διαγωνισμοι σε συνεργασία με ραδιόφωνα τοπικά προκαλέστε τους οπαδούς της ομάδας να βγάλουν ένα όμορφο και πρωτότυπο σύνθημα κάντε μια ανοιχτή εκδήλωση στην λέσχη με δωροθέτες και δώρα για τα 3 καλύτερα συνθήματα

7.Ημερολόγιο ετήσιο δεν γνωρίζω αν κυκλοφορούν η λέσχη αλλά αν δεν κυκλοφορεί πρέπει να το κάνει

8.Καλέστε στην λέσχη κάποιους παλαίμαχους να θυμηθούν ιστορίες παλιές από τον Πανθρακικό μας .Πιστεύω με σωστή προβολή θα έρχονταν κόσμος για να τις ακούσουν επίσης θα είναι χρήσιμη για το έντυπο που ανέφερα.

9. Κάντε πλειστηριασμούς με φανέλα με της υπογραφές όλων των παικτών της ομάδας 20 ευρώ να βγάλετε κέρδος είναι.

10.Διοργανώστε ψηφοφορία και κάντε μια βραδιά στο τέλος της σεζόν με τον παίκτη της χρονιάς για την ομάδα μας . το καλύτερο νέο παίκτη της χρονιάς ,το μεγαλύτερο ταλέντο από της ακαδημίες και ότι άλλο θα μπορούσατε να βάλετε. Μια λαμπερή βραδιά που θα αποφέρει έσοδα και θα βοηθήσει την λέσχη να συντηρείτε .



Και μία συμβουλή για τους περισσότερους που γράφουν σταματήστε να λειτουργείτε στενά οπαδικά μην βρίζεται και μην γράφεται υποτιμητικά για καμία από τις μεγάλες ομάδες της Ελλάδας όλοι πριν τον Πανθρακικό είχαν και συνεχίζουν να έχουν μια ομάδα το θέμα είναι ο Πανθρακικός να μην είναι ένα κομήτης στην καρδία τους να εδραιωθεί στην συνείδηση όλων. Αρκετό κακό έκανε η ΠΑΕ με τα εισιτήρια και της μετακινήσεις όταν ήμασταν στην Σούπερ Λίγκα μην το χειροτερεύεται με την στάση σας ενώστε αντί να διχάζεται .Μην ξενερώνεται δεξαμενές φιλάθλων που θα μπορούσαν να έρθουν και να συμμετέχουν αλλά αγαπάνε και τον ΠΑΟΚ η τον ΑΡΗ λ.χ.

Ειλικρινά οι προθέσεις μου είναι αγνές και μόνο. Συγνώμη αν προσβάλω με τα γραφόμενα μου όλους εσάς που ασχολείστε ενεργά με την λέσχη, είμαι σίγουρος ότι κάποια από αυτά ,αν όχι όλα, τα έχετε σκεφτεί και ίσως να μην είναι εφικτά για λόγους που δεν γνωρίζω. Απλά σκέφτηκα μήπως βοηθήσω συγνώμη αν σας κούρασα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 2:00 pm

Ο "νέος" τελικά είναι ωραίος Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 2:18 pm

gringababy έγραψε:
Ο "νέος" τελικά είναι ωραίος Wink

τα εισαγωγικά τα έβαλες γιατί σου θυμίζει "παλιοσειρά" ???

Τέλος πάντων " ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ" νέε ...... από το πρώτο ποστάρισμα ΕΓΡΑΨΕΣ .....

ιδέες έχουν κατατεθεί πολλές μεταξύ αυτών και οι δκές σου (που μόλις έγραψες) .... το πρόβλημα δεν έιναι εκεί .... το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν άτομα που θέλουν να τρέξουν για να υλοποιήσουν αυτές τις ιδέες ....

money is a problem
to find volunteers is even worst
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 4:32 pm

Τα εισαγωγικά τα έβαλα επειδή έχω ένα προαίσθημα Wink

Ως προς τα υπόλοιπα που έγραψε το παλικάρι, προσυπογράφω με 2 χέρια Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 4:41 pm

μαζί σου κι εγώ

όμως ιδέες πολλές ακούμε και σε προεκλογικές ομιλίες ..... "έργα" και "εργάτες" δεν βρίσκουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

DmP


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 5:52 pm

Παιδία συγνώμη αισθάνομαι λίγο σαν το ξύπνιο που έξω απο τον χόρο πολλά τραγούδια λέει αλλά πρώτα απο όλα είναι θέμα βούλησης του διοικητικού συμβουλίου της Λέσχης να οργανώσει το όλο θέμα. Στο κατω-κάτω τα μισά απο αυτά που γράφω είναι απλά οργάνωση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 5:55 pm

Μια χαρά τα λες γιαβρί μου εσύ... Άλλωστε, είναι πράγματα που έχουν συζητηθεί πολλάκις. Το θέμα είναι περισσότερο θέμα βαρεμάρας από ορισμένους, παρά θέμα ανικανότητας. Θα μπορούσαμε ωστόσο να τα συζητήσουμε κάποια από αυτά και να μοιράσουμε αρμοδιότητες, γιατί δε γίνεται το κουπί να το τραβάνε 2-3 άτομα. Ψήνεσαι να τα συζητήσουμε από κοντά? (εννοώ με το Δ.Σ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

DmP


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 6:25 pm

Λυπάμαι αλλά όπως είπα αισθάνομαι και είμαι αρκετά μεγάλος για να συμμετέχω ξανά σε τέτοιο εγχείρημα. Τον ελεύθερο χρόνο μου θέλω πλεόν να τον διαθέτω στην οικογενεια μου.Σε συμβουλευτικό επίπεδο μέσω του φόρουμ χαρά μου να βοηθήσω.Μια διευκρίνηση θέλω να κάνω, δεν είναι μομφή αυτό που γράφω περι βούλησης του διοικητικού συμβουλίου, είναι όμως μια πραγματικότητα μόνο το συμβούλιο της λέσχης μπορεί να αξιοποιήσει οποιαδήποτε πρόταση για την σωτηρία της λέσχης.Αλλά αν το κουπί να το τραβάνε 2-3 άτομα μονίμως δεν βλέπω, δυστυχώς φως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 07 Οκτ 2011, 6:31 pm

Δεν εννοούσα τόσο ενεργή συμμετοχή, όσο να συζητηθούν οι προτάσεις που έκανες. Καμιά φορά τα πράγματα είναι τόσο απλά, αλλά μένουμε κολλημένοι στις ιδέες μας, μέχρι να έρθει κάποιος και να μας ξεκολλήσει, if ya know what I mean... Wink

Κάθε πρόταση και βοήθεια είναι πάντα ευπρόσδεκτη, ειδικά όταν προέρχεται από άτομα με αγάπη για την ομάδα και τους ανθρώπους της. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Πρακτικά Δ.Σ λέσχης, προσκλήσεις, συζητήσεις.
» Προτάσεις ιδέες για το φόρουμ μας.
» προτάσεις για ονομασία νέου σχήματος.
» Εισιτήρια διαρκείας Πανθρακικού 2010-11 απόψεις-προτάσεις
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ :: Panthrax Club-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις