Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 08 Ιουλ 2011, 11:43 am

Kαμμιά παραίτηση κανενός μέλους δεν αποδέχομαι. Σας θεωρώ όλους χρήσιμους και δημιουργικούς.
από ευθύνες δε , καλη μου macca, αναλαμβάνω κάθε τύπου και είδους.
Είσαι έξυπνη και μπορείς να καταλάβεις , εύκολα νομίζω , τα όρια του αστείου , του σοβαρού , και του γελοίου.
Αν ωστόσο επιμένεις για τους δικούς σου λόγους να παραιτηθείς, κανείς δεν μπορεί να σε σταματήσει, απλά ενημέρωσέ μας όλους. (ξέρεις εσύ πως ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 08 Ιουλ 2011, 3:03 pm

ΟΠΑ! έχουμε εξελίξεις στην λέσχη;πέρα απο την οικονομική κρίση έχουμε και διοικητική;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 2:22 pm

την 25η Ιουλίου (ΔΕΥΤΕΡΑ) δημοπρατούνται καταστήματα και κυλικεία στο ΔΑΚ

μεταξύ αυτών και ένα καταστημα 98 τμ με 40 τμ ισόγειο , 40 τμ υπόγειο και 18 τμ πατάρι ... με τιμή εκκίνησης τα 150 ευρώ τον μήνα ....... μήπως είναι πιο συμφέρουσα η μεταφορά της λέσχης ????

Την διακύρηξη του ανοικτού διαγωνισμού την έχουν όλες οι τοπικές εφημερίδες .... από εκεί την βρήκα ..... φωνή ροδόπης 19-7-2011 (16 σελ)

καιρό πολύ τα έχει ξενοίκιαστα ο δήμος ...... νομίζω ότι και με ένα κατοστάρι θα το δώσει ...... ο περσινός διαγωνισμός απέβη άκαρπος ....δείτε ΕΔΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 6:48 pm

Και εγω αυτο σκεφτομουν...ειναι καλες τιμες και θα ειμαστε ολη μερα εξω & μεσα στο σπιτι μας.

Να το δει και ο προεδρος που μπορει να κανει και τα κουμαντα λογικα και αν γουσταρουμε ολοι γιατι οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 9:11 pm

μου αρέσει η ιδέα. και βέβαια 60 ευρώ λιγότερο νοίκι.τα λίγα τετραγωνικά στο ισόγειο με προβληματίζουν .Και βέβαια αν θα μας το δώσουν, γιατί είμαστε και λίγο τσαχπίνηδες με τους τοίχους και τα συνθήματα.
Οπως και νάχει όμως είμαστε στο χώρο του γηπέδου όπως λέει και ο Γιώτης και μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε πριν και μετά από κάθε αγώνα.
Αυριο θα είμαι κομοτηνή και θα πάω να το δώ. καλό θα είναι να έρθουν και τα μέλη του συμβουλίου.
Παρακαλώ ας ψάξει κάποιος ποιά μέρα και ώρα γίνεται ο διαγωνισμός.
Προσωπικά θα λείψω καμμιά βδομάδα .

ΥΓ.Γραμματέα για να ετοιμάσει τα χαρτιά έχουμε ;Μήπως είμαστε ακόμα κύκλωπες ;
Δε μασάμε όμως αν το θέλουμε θα τη βρούμε την άκρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 9:20 pm

Μέχρι την επόμενη Δευτέρα(25/7) 10:00 η ώρα είναι η κατάθεση των χαρτιών ..... και 11:00 αρχίζει η διαδικασία επιλογής
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 9:43 pm

δύσκολο το κόβω να προλάβουμε.άσε που τη τρίτη είναι αργία. να ελπίσουμε ότι ο διαγωνισμός θα βγεί άγονος και θα επαναληφθεί
Η ραστώνη του ιουλίου και η προσωπική μου απουσία αυτές τις μέρες δεν βοηθούν τη κατάσταση. εκτός και αν τα άλλα μέλη του ΔΣ ενεργοποιηθούν και το προλάβουμε. θα το ψάξω πάντως αύριο και θα μιλήσω με τους υπεύθυνους του Δήμου.
Αρκεί βέβαια να το θέλουμε. Δεν φτάνει η δική μου θέληση και του Γιώτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 10:16 pm

Προεδρε αν με χρειαστεις τιποτα πες μου μια μερα πριν ωρα και μερος και ερχομαι να παμε.

Υ.Γ. Αν γινει το κολπο και παμε θα ειμαστε πιο ευαισθητοι με τους τοιχους!!! ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 774702
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 10:23 pm

Bulldog63 έγραψε:
Προεδρε αν με χρειαστεις τιποτα πες μου μια μερα πριν ωρα και μερος και ερχομαι να παμε.

Υ.Γ. Αν γινει το κολπο και παμε θα ειμαστε πιο ευαισθητοι με τους τοιχους!!! ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 774702

ελα αύριο κατα τις 12 στον ορφέα να πάμε να ρίξουμε μια ματιά. αν ξυπνήσεις βέβαια ρε ναυάγιο.οσο για τους τοίχους μην ορκίζεσαι.
Πέρα από τη πλάκα λίγο τρέξιμο θέλει και μερικά κονέ. Αντιπρόεδρε ενεργοποίησε τους ...λακέδες σου και μη μασάς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 10:51 pm

ΟΚ!Θα περασω μην την κανεις για καγκελο και σε ψαχνω,12 νταν θα ειμαι εκει απικο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 10:55 pm

Bulldog63 έγραψε:
ΟΚ!Θα περασω μην την κανεις για καγκελο και σε ψαχνω,12 νταν θα ειμαι εκει απικο.


οκ γιώτη. θα πάμε μετά και από τα γραφεία της ΠΑΕ να δούμε τον ρικάρντο.τα λέμε αύριο.μη το παρατραβήξεις σήμερα. (έλα κι εσύ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 11:19 pm

χαχαχαχα....οχι οχι κυριλε πραγματα ποτακι πλατεια και υπνο γιατι υπαρχει πρωινο ξυπνημα. drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 11:49 pm

Κανονίστε μην βρεθούμε προ απροόπτων και τετελεσμένων γεγονότων γιατί μετά θα γίνω τρεις φορές macca...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 12:37 am

αγόρι μου. χωρίς εσένα ούτε στο παράδεισο πάω ρε.
Αν είσαι τώρα προφ ηλία έλα στο κάγκελο , παίζει ο γιάννης τζάζ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 12:59 am

Για άλλα πράγματα εννοώ Πρόεδρε,
Κανά καφέ πρέπει να πιούμε ΟΛΟΙ μαζί και να τα πούμε απο κοντά όλα τα υπόλοιπα. Με την μεταφορά είμαι πολύτως σύμφωνος αλλά είναι απόφαση και των υπολοίπων που αν και δεν συμμετέχουν σε πολλά πράγματα πρέπει να αποφασίσουν και αυτοί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 6:19 pm

Και γω μέσα είμαι για την μεταφορά του club στο ΔΑΚ.
Δεν ξέρω αν προλαβαίνουμε τον πλειστηριασμό που θα κάνει ο Δήμος πάντως αξίζει να γίνει μια προσπάθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 7:57 pm

...πηγε κανενας στο ΔΑΚ να δει το μαγαζι και τους χωρους του ?....

...κατι ελεγαν χθες να συναντηθουν, γεροτομαρος και Bulldog.....

..τι εγινε ?...βρεθηκανε η μηπως... χαθηκαν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 8:18 pm

Aκυρο προς το παρον ΠΑΝΘΡΑΚΕΣ πηραμε τηλ με τον προεδρο αλλα ηταν για ενα μαγαζι πισω εκει στο σουλταν ντεπε και ειναι μια αποθηκη κατι τετοιο.

Το ενοικιο στο γηπεδο ειναι 350,αρα περιμενουμε στην γωνια μηπως κατεβει καποια στιγμη πιο κατω.

Αραζουμε σεφερη 4 πισω απο τον ερελιαδη!!!!
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 639528
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 9:32 pm

...εσπαγα κι εγω την κουτρα μου,που στο διαολο,ισογειο,υπογειο και παταρι εχει στο ΔΑΚ.......

...εκει στο Σουλταν-Τεπε,καλο ειναι για κλαμπ της Γαλατα και της Φενερ.....


....Υ.Γ. με λιγη εως πολυ πιεση,πιστευω πως ενα χωρο κατω απο τις κερκιδες του ΔΑΚ,μπορουμε να τον "απαλλοτριωσουμε"...εδω στην πλατεια,καφε απεναντι απο τον γεροτομαρο,εχει να πληρωσει ενοικια 17 χρονια ακριβως.....
...το κολπο ειναι να "μπουμε".....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 9:45 pm

Ολοι αυτο σκεφτομαστε πιστευω οτι ενα χωρο στο γηπεδο τον χρειαζομαστε το θεμα ειναι πως θα γινει το κολπο και πως θα κατεβει απο τα 350.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 9:51 pm

....θα τον μισθωσουμε με 350 κι εμεις θα σκαμε... 150 !!!

...λιγο παρακαλετο θελει ο γαυρος δημαρχος μας.....αν θελει να ξαναδει ψηφο....πολλα μπορουμε να κανουμε, τουλαχιστον στα επιπεδα της "πιεσης"....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 23 Ιουλ 2011, 7:23 pm

Χαιρετώ όλους τους συνΠάνθρακες ανα την γη!

Κατ αρχήν ένα μεγάλο συγνώμη που δεν έχω ποστάρει εδώ και καιρό αλλά τα μυαλά μου έχουν γίνει ζελές από τις εργασίες και τον καύσωνα που επικρατει στη Λέσβο. Ελπίζω όταν με το καλό τελειώσω με τις κωλοεργασίες να μπορέσω να ανέβω μέσα στον Αύγουστο και να πιούμε κανα Πλωμαράκι ή Βαρβαγιάννη που θα κρατάω για να εφοδιάσω τη Λέσχη.

Ότι χρειαστείτε από βοήθεια τον Αύγουστο που θα ανέβω να με υπολογίζετε. Αν όντως συμφέρει η ιδέα της μεταφοράς μας στο γήπεδο εγώ συμφωνω αλλά και με τη πανθρακοφωλιά μας αυτή που έχουμε έχω ταυτιστεί πλήρως. Όλα όμως θα πρέπει να συμφέρει τη τσέπη μας και την επιβίωση μας. Και μη παρακαλάτε κανένα. Αυτοί μας έχουν ανάγκη όχι εμείς αυτούς.

Όσον αφορά την ομάδα μη μασάτε . Όλα θα γίνουν κανονικά.

Μάκη και Τέρη κρατάτε δυνάμεις για το καράβι. Έχουμε Καλλονή από το Σεπτέμβρη η οποία θα γίνει μάλλον Α.Ε Λέσβου και θα έχει έδρα πια τη Μυτιλήνη.. Σάκη σου έχω κρατημένη θέση στ καλύτερο ουζάδικο της πόλης εδώ που είναι δίπλα στο γήπεδο..

Τα σέβη μου παιδιά. Καλά να περνάτε!!

Φόρτσα ρε Πανθραααξ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 13 Αυγ 2011, 10:55 pm

Το άγγιγμα του Μίδα ή ένα πολύ έξυπνο μυαλό διαθέτει η Joan R. Ginther από το Τέξας η οποία έχει κερδίσει τέσσερις φορές το ξυστό.
Το γεγονός ότι η γυναίκα, συνταξιούχος  καθηγήτρια μαθηματικών με διδακτορικό στη Στατιστική, κέρδισε τέσσερις φορές τζογάροντας, κάνει πολλούς να θεωρούν πως δεν πρόκειται για απλές συμπτώσεις αλλά πως έχει καταφέρει με κάποιο τρόπο να σπάσει τον "κώδικα" που ορίζει πως διανέμονται τα τυχερά ξυστό.
Σύμφωνα και με τον κ. Rich, καθηγητή του τμήματος Study of Gambling and Commercial Gaming στο Πανεπιστήμιο της Νεβάδα, μάλλον είχε ανακαλύψει κάποιον αλγόριθμο που ορίζει κάθε πότε τοποθετείται ένα "τυχερό" δελτίο.
Αρχικά κέρδισε 5.4 εκατ δολάρια και μετά από δέκα χρόνια, η τύχη της χαμογέλασε ξανά κερδίζοντας άλλα δύο εκατ. δολάρια. Μάλιστα μετά από δύο χρόνια κέρδισε άλλα τρία εκατ δολάρια ενώ το καλοκαίρι του 2010 χτύπησε τζακποτ με 10 εκατ. δολάρια.
Οι πιθανότητες να συμβεί κάτι τέτοιο λένε οι ειδικοί είναι μια στα 18 επτακισεκατομμύρια! Ενώ αντίστοιχα μια τέτοιου είδους τύχη συμβαίνει μια φορά ανά τετράκις εκατομμύρια χρόνια!
"Όταν κάτι τέτοιο συμβαίνει σε ένα καζίνο συνήθως σε συλλαμβάνουν και μετά σου κάνουν τις ερωτήσεις", λέει χαρακτηριστικά ο κ. Rich.
Αν και η κ. Ginther ζει σήμερα στο Λας Βέγκας, τα χρήματα τα κέρδισε στο Τέξας. Μάλιστα τα κέρδη, τις τρεις φορές ήταν από το ξυστό το οποίο είχε αγοράσει από συγκεκριμένο κατάστημα της πόλης.
Τέλος, η Επιτροπή Λαχείων του Τέξας πιστεύει πως η γυναίκα απλά έχει γεννηθεί με τυχερό άστρο και δεν πιστεύει πως παρενέβη με κάποιο τρόπο.


Και πόσες εκατοντάδες χιλιάδες δεκακιστρισεκατομυρια είναι
η πιθανότητα η "τυχερή να έχει διδακτορικό στη στατιστικη? Re τα αμερικανακια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 13 Αυγ 2011, 11:01 pm

Κανένα PhD statistician έχομεν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ   ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011, 3:40 pm

andia έγραψε:
...............
3o)Θα μπορέσουμε να μαζευτούμε την άλλη βδομάδα να πάρουμε κάποιες αποφάσεις;
4ο)Πρόεδρε συγνώμη αλλά τέλος αυτού του μήνα πληρώνω την συνδρομή Σεπτεμβρίου και σου παραδίδω τα κλειδιά της λέσχης γιατί κουράστηκα με αυτό το θέμα και κατάντησα γραφικός.

............


ας οργανωθούμε κι ας βάλουμε λίγο ταξη στην εντροπία του συστήματος

ανασύρω το παλιό θέμα ..... για να βρούμε υποψήφιο για την θέση του andia .....

από την μεριά μου μπορώ να συνεχίσω τις "συνδρομές" για όσο χρειαστεί

YΓ .... cappo κάνε την μεταφορά του ποσταρίσματός σου εδώ .. please
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Πρακτικά Δ.Σ λέσχης, προσκλήσεις, συζητήσεις.
» Προτάσεις ιδέες για το φόρουμ μας.
» προτάσεις για ονομασία νέου σχήματος.
» Εισιτήρια διαρκείας Πανθρακικού 2010-11 απόψεις-προτάσεις
Σελίδα 5 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ :: Panthrax Club-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις