Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:25 pm

Σκανε σε λιγο τα κανονια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:32 pm

Το θεμα το εξαντλησαμε νομιζω,ακομα κι οταν ειχαμε μπροστα μας μονο την παπαρια του onsports.

Τωρα που εχουμε μπροστα μας και την ερωτηση βουλευτη για την ιδια παπαρια,δε νομιζω οτι μπορουμε να πουμε κατι διαφορετικο,απ' αυτα που ο καθενας μας ελεγε πριν.

Εγω αρρωστησα,νευριασα,εβρισα,απογοητευτηκα...

Ειπα οτι ειχα να πω.

Αν πουλησουν σε τουρκους,πανθρακικος τελος για μενα.

Και για πολλους αλλους εχω την εντυπωση.

Και η αλλη εντυπωση που εχω,ειναι οτι στα παιχνιδια δε θα παταει ουτε ο κουκος (πολυ περισσοτερο και οι τρεις...)

Τα εισιτηρια της Δοξας Γρατινης οταν ανεβηκε στη Γ',μπροστα στα εισιτηρια που θα κοβει η ulker-πανθρακικος,θα μοιαζουν με το μπερναμπεου σε ισπανικο clasico.

Γι' αυτο το τελευταιο,ειμαι κατι παραπανω απο βεβαιος.

Εμεις βεβαια,δε μπορουμε να κανουμε και πολλα.

Ολα ειναι στο χερι των διοικουντων και οπου γουσταρουν πουλανε το "μαγαζι" τους.

Ο πελατης ομως,θα παει αλλου.

Απλα πραγματακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:32 pm

κανένας φιλε μου καραφατμε (καλή δύναμη σε σένα και στον παίχτη σου) , δεν μπορει να σταματήσει την πληροφορία. Μακρυά από μένα κάθε σοβιετικού τύπου ταχτική.
Δεν εγινα αντιληπτός δεν πειράζει. Με χαλάει προσωπικά να μεταφέρω πληροφορίες ατσεκάριστες, και να τις σχολιάζω ακόμη.Νόμιζα ότι και τα στελέχη του club είχαν την ίδια άποψη. Νόμιζα όμως.ΓΡΑΨΤΕ ΛΑΘΟΣ..αφήστε μόνο να κρινω τη σοβαρότητα αυτού που τις γράφει και αυτου που τις ποστάρει.Ολα καλά.
Κατα τα άλλα συμφωνώ απόλυτα με τις τοποθετήσεις σου.
Οσο για τον Ανατολάκη έχω να του πώ το τα εξης.
Ας έρθει στην Κομοτηνή και ας φρενάρει τον διορισμό του γιού μου που είναι μηχανολόγος μηχανικός σε μια τουρκική τεχνική εταιρεία που κάνει έργα στην πόλη μας.
Θα είχε αντίρρηση καποιος από όλους εδώ μεσα, να εργασθεί τίμια σε ενα Αλλοδαπό εργοδότη;
Ερχονται στη σκεψη μου παλιοί κομμουνιστές που βρίζανε το δυτικό τρόπο ζωής και καμάρωναν που τα παιδιά τους τελείωναν το MIT.
Αντί να βαράμε τον γάιδαρο βαράμε το σαμάρι. Οταν είχαμε όλα τα περιθώρια να μπούμε σε ΟΛΑ
τα βαλκάνια εμείς μιζάραμε , και η εξωτερική μας πολιτική πετούσε αητό.
Τέλος πάντων δε τελειώνει αυτή η ιστορία.Και πάνω από όλα δεν θέλω χα χαλάσουμε τις καρδιές μας.
Η ομάδα μου είναι ο Πανθρακικός, η πόλη της η Κομοτηνή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:34 pm

πρεπει να γίνει αντιληπτό ότι τα δικά μας ΑΝ .... για κάποιους δεν υπάρχουν και σκέφτονται πιο ρεαλιστικά και με δεδομένες τις παραμέτρους των οικονομικών και ΕΘΝΙΚΩΝ συντεταγμένων

εγώ είμαι της γνώμης βλέποντας και κάνοντας ..... και όχι ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:38 pm

gerolykos έγραψε:
....
Η ομάδα μου είναι ο Πανθρακικός, η πόλη της η Κομοτηνή.
Συμφωνώ και με το ποστάρισμα του Γερόλυκου
Είμαστε ένα κομματι της ΙΣΤΟΡΙΑΣ και του ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ ..... όπως και αυτού του τόπου που ριζώσαμε ..... το DNA μας γραφει ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ και πολλά άλλα

ΥΓ .... ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΕ check pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:40 pm

Σε μια τετοια περιπτωση,προσωπικα θα ηθελα να δω να δημιουργειται μια νεα ομαδα,η οποια να ξεκινησει απο την τριτη τοπικη κατηγορια (κι οπου φτασει,ακομα κι αν δε φτασει πουθενα...)

Μια νεα ομαδα με την ονομασια AΠΣ ΠΑΝΘΡΑΞ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ.

Πανθρακικος αυτοι,ΠΑΝΘΡΑΞ εμεις.

Αυτην την νεα ομαδα,θα τη θεωρησω ως την ομαδα μου και ως συνεχεια του Πανθρακικου προ τουρκων.

Δυσκολο (εως απιθανο) βεβαια να γινει,αλλα ΕΑΝ γινει θα ειμαι μεσα.

Δε θα χασω ουτε αγωνα,εναντιον του οποιουδηποτε χωριου του νομου μας.

Και θα εχω περισσοτερη τρελα,απ' οση ειχα,οταν η πρωην ομαδα μου ειχε ανεβει στην Α' Εθνικη.

Αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:46 pm

Γερόλυκε ...αν θέλουμε να είμαστε επίκαιροι
νομίζεις ότι μπορεί να βγει μια ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ απάντηση ή συνέχιση στην ερώτηση του Αποστολάκη (edit ΑΝΑΤΟΛΑΚΗ ) ??..... μετά από συνεδρίαση που πρότεινε ο kabano ??? .... για να βγει μια πιο συντεταγμένη αντιδραση από μέρους μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:51 pm

Ν' αντιδρασετε για το ΤΙ;

Δε βλεπω να σας πολυχαλαει το ενδεχομενο...

Εκτος αν εχω ξεχασει τα ελληνικα,η δεν τα καταλαβαινω ολα ο χαζος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:56 pm

karafatme έγραψε:
Γερόλυκε ...αν θέλουμε να είμαστε επίκαιροι
νομίζεις ότι μπορεί να βγει μια ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ απάντηση ή συνέχιση στην ερώτηση του Αποστολάκη (edit ΑΝΑΤΟΛΑΚΗ ) ??..... μετά από συνεδρίαση που πρότεινε ο kabano ??? .... για να βγει μια πιο συντεταγμένη αντιδραση από μέρους μας

Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, και με τιμά να συμμετέχω.
Μπορούμε να συντάξουμε και μια ανακοίνωση, αλλά φοβάμαι ότι θα χαθούμε στα εθνικοπολιτικά.
Με βάση ότι ο Πανθρακικός είναι η ομάδα μας ίσως βγεί κάτι καλό.
Πάντα όμως ΟΜΟΦΩΝΑ.

ΥΓ. εδώ ρε ένα σήμα κάναμε καναδυό μήνες να συμφωνήσουμε όλοι, η ανακοίνωση θα μας πάρει κανένα εξάμηνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:56 pm

Τωρα πλεον,δε μοιαζει και τοσο κακη ιδεα,μια τοση δα διαψευσουλα εκ μερους της παε.

Ε,παλικαρια μου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:59 pm

στο τέλος μπορεί να μας πεις και εθνικούς μειοδότες ?? ......

λες να θέλουμε να πουληθεί ??? ...λες να μην μας αρέσει αυτό που ζούμε όπως το ζούμε φέτος ..... ή τα τελευταία 3-4 χρόνια ???

λοιπόν σε απλά ΕΛΛΗΝΙΚΑ ....δεν θελω να πουληθεί ... αλλά αν πουληθεί θέλω να συμμετέχω σαν οπαδός στους όρους πωλησης ..... δεν συμφωνώ μόνο με την δική σου κάθετη άποψη .... ΝΑΙ ΟΧΙ .... ας δούμε μήπως μπορούμε να επηρεάσουμε καταστάσεις .....

μήπως όμως μας χρυσώνουν το χάπι για να πούμε καλά που ήρθε ο Μπέος και μας πήρε αλλιώς θα μας έπαιρνε η ΟΥΛΚΕΡ ...... εγώ δεν συμφωνώ ούτε με την προοπτική ΜΠΕΟΥ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 8:59 pm

Σειρα σε μια αναλογικη συνθεση το χω γραψει απο την αρχη,δεν με χαλαει.Ισα-ισα...
Σε μια ολοκληρωτικη πωληση χωρις δικλειδες ασφαλειας εννοειται οτι χαλιεμαι....
Χαλιεμαι με το χάλι μας....αυτοι τη δουλεια τους κανουν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:01 pm

Η διαψευση αυτη βεβαια,δε θ' αφορα τους "πολυπολιτισμικους"

Ζιρατ; Ζιρατ.

Ουλκερ; Ουλκερ.

Φεσι; Φεσι.

Ολα ΦΕΤΑ...

Που λεει και η διαφημιση.

Μακρια απο εθνικισμους και τσιμεντο να γινει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:03 pm

Σε αναμονη της στασης της ΠΑΕ και βλεπουμε....Τωρα ναι.Να διαψευσει ή το αντιθετο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:04 pm

Ναι.

Δε με χαλαει η βροχη,με χαλαει η πτωση σταγονιδιων υδατος εκ της ατμοσφαιρας στην επιφανεια της Γης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:05 pm

Για μένα, από τη στιγμή που δεν υπήρξε διάψευση τόσον καρό, δε θα υπάρξει ούτε τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:05 pm

Δεν ειναι διακριτες οι δυο περιπτωσεις πιστευεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:07 pm

Και βεβαια οχι.

Μιλαμε για το ιδιο πραγμα.

Εφοσον ο ιδιοκτητης,θα ειναι εταιρεια ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ.

Αυτοι οπως και να 'χει,ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ.

Και δεν το ειπα εγω αυτο.

Εσεις το ειπατε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:15 pm

Το ΡΕΖΙΛΙΚΙ δεν το γλιτωσαμε παντως.

Δεκα τηλεφωνα με πηραν διαφοροι μη Κομοτηναιοι.

Καλα ρε,στους τουρκους;

Η ιδια βασανιστικη ερωτηση ΟΛΩΝ...

Τι να τους πεις τωρα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:15 pm

Δηλαδη αν πουληθει το 49% ειναι το ιδιο με το 100%...?
Την κολοκυθια θα παιζουμε ρε συ?Να στο ζωγραφισω θες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:18 pm

Στο ποσοστο κολλαμε τωρα;

Εσενα αμα σου το βαλει ενας αραπης (σορρυ για τη λεξη) 5 ποντους θα πεις οτι δε σε πηδηξε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:23 pm

Ασε που το onsports μιλαει για ολοκληρωτικη μεταβιβαση των μετοχων του στους τουρκους.

Ουτε για ποσοστα λεει,ουτε τιποτα.

Κουραστηκε,θελει να φυγει και βλεπει με καλο ματι την προταση τους λεει.

Αν και για μενα,το ποσοστο τους δεν εχει σημασια ξαναλεω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:28 pm

SPQR έγραψε:
Στο ποσοστο κολλαμε τωρα;

Εσενα αμα σου το βαλει ενας αραπης (σορρυ για τη λεξη) 5 ποντους θα πεις οτι δε σε πηδηξε;
οποίος και να στο βάλει 5 πόντους...σε πήδηξε είτε είναι αραπης είτε οχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:29 pm

Τον προτιμω ευνουχο.....να παιζουμε κανα ταβλακι μαζι....και να περιποιειται
τις αραπινες στον οντα....τα φρου φρου τους και τα σχετικα τους....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 9:29 pm

SPQR έγραψε:
Ν' αντιδρασετε για το ΤΙ;

Δε βλεπω να σας πολυχαλαει το ενδεχομενο...

Εκτος αν εχω ξεχασει τα ελληνικα,η δεν τα καταλαβαινω ολα ο χαζος.

Λόγω απόστασης και ελλείψεως συναναστροφής είναι δύσκολο να καταλάβεις το ύφος, το χαρακτήρα και το χιούμορ του άλλου.

Πάντως, για να γίνω πιο κατανοητός, υπογράφω και γω τη "δήλωση Πανθρακικών φρονημάτων".

Αν πάντως πρέπει να κάνουμε μια κοινή ανακοίνωση σαν PanthraxClub, νομίζω ότι πρέπει να είναι όχι ανακοίνωση αποδοκιμασίας, αλλά ανακοίνωση αγωνίας προς τον Σαββάκη για το μέλλον της ομάδας μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φο.φ.η.
» φο.φ.η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 5 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Πανθρακικός-

Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις