Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 11:18 am

Αυτα που ακουσε ο ckara στην Αθηνα,αυτα παιζουν και στα καφενειακα στεκια
της πολης μας....Οσονουπω θα ξερουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 11:27 am

Μηνά,
όσοι ζουνε και δημιουργούνε σ αυτή την πολυπολιτισμική πόλη , μόνο αυτοί μπορούνε να καταλάβουν. Ο Ανδρέας τα περιέγραψε με τον καλύτερο τρόπο.
Εχουμε χορτάσει από φανφάρες, και εθνικιστικές κορώνες.Εκ του ασφαλούς όμως.
Το ποδόσφαιρο δεν πρέπει και δεν μπορεί να είναι στο κεντρο της πολιτικής και ιδιαίτερα της εξωτερικής.
Να ρίξουμε μια ματιά στη βιομηχανική περιοχή που έχει καταρεύσει, και να αφήσουμε ήσυχο το ποδόσφαιρο.
Δεν μπορούμε να βρούμε σήμερα τι ανήκει και σε ποιόν, ποιός αγοράζει και τι κρύβεται από πίσω. Το κεφάλαιο δεν είχε ποτέ πατρίδα, και ας αφήσουμε τους ...ηρωισμούς.
Ο πανθρακικός μας ενώνει και θα συνεχίσει να μας ενώνει , γιατί απλά είναι η ομάδα της Κομοτηνής, με ότι σημαίνει αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 11:41 am

Ας κρατησουμε το Προεδρικο conclusion λοιπον κι ας παμε παρακατω....

ΥΓ.Αυτη η πιπα στο avatar του Μποτσαρη ρε Προεδρε,ειναι η πιπα της Ειρηνης...?
.....ή του Εθνικου.....οσονουπω.....?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 11:52 am

Η πίπα της Ειρήνης του Εθνικού .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 3:54 pm

edit


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Δευ 11 Απρ 2011, 8:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 4:04 pm

edit


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Δευ 11 Απρ 2011, 8:16 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 4:20 pm

Φίλε SPQR, αλήθεια, τι κακό έχει να είναι κανένας εθνικιστής; Με την έννοια της λέξης όμως και όχι με την έννοια που κάποια "καρτάλια" θέλουν να δώσουν. Επειδή δηλαδή οι Ναζί δήλωναν εθνικιστές, αυτό σημαίνει πως είναι κακό να χρησιμοποιείς τον όρο αυτόν; Ποια η διαφορά μεταξύ του "έθνους" και της "πατρίδας"; κιαν υπάρχει, είναι τόση μεγάλη που να δηλώνεις με υπερηφάνεια "πατριώτης" και να απετάσσεσαι μετά βδελυγμίας το χαρακτηρισμό "εθνικιστής";
Ήθελα να πω αλήθεια και για τους συμπολίτες μας μουσουλμάνους, οι οποίοι υποστηρίζουν τη Fenerbahce, τη Besiktas, τη Galatasaray, όπως ακριβώς οι χριστιανοί υποστηρίζουν την ΑΕΚ, τον ΠΑΟΚ, ΟΣΦΠ, ΑΡΗ και ΠΑΟ. Είχα πολλούς συμμαθητές μουσουλμάνους και κάθε φορά που συναντώ κάποιον από αυτούς έξω στην πόλη μας, πραγματικά ΧΑΙΡΟΜΑΙ. Βλέπω στο πρόσωπο τους ότι και αυτοί ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ. Αυτά που μας ενώνουν είναι πολύ περισσότερα από αυτά που μας χωρίζουν. Στην ακρίβεια, αυτά που μας χωρίζουν είναι η θρησκεία και η γλώσσα. Η θρησκεία ήταν, είναι και θα είναι πάντα κάτι διαφορετικό αλλά και ο Χριστιανισμός αποδέχεται τον Μωαμεθανισμό και ο Μωαμεθανισμός αποδέχεται τον Χριστιανισμό σαν θρησκεία. Όσο για τη γλώσσα, αν και εμείς φταίμε που οι άνθρωποι αυτοί έχουν τα τούρκικα σαν πρώτη γλώσσα, ξέρουμε εν τούτοις πολύ καλά πως η μεγάλη πλειοψηφία τους μιλάει αρκετά καλά και τα Ελληνικά. Οι εμπειρίες μας όμως είναι κοινές, μαζί παίζαμε, πηγαίναμε σχολείο, εκδρομές, κατσάκια, διαγωνίσματα, τιμωρίες κτλ. Ε, ρε παιδιά, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΣΗΣΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, είναι φίλοι μου. Όπως είμαστε φίλοι εδώ πέρα, με άτομα που ούτε καν έχουμε συναντηθεί ποτέ, με άλλα που καθήσαμε λίγη ώρα μαζί στη λέσχη ή στις κερκίδες του γηπέδου και έχουμε κάποιες κοινές εμπειρίες και με τους μουσουλμάνους συμπολίτες μας μας ενώνουν πολλά, πάρα πολλά. Τόσα [πολλά που αυτά που μας χωρίζουν ούτε καν φαίνονται. Όσοι τα μεγαλοποιούν, πιστεύω πως δε θέλουν να δουν την πραγματικότητα ή θέλουν να φτιάξουν τη δική τους πραγματικότητα και να την πασσάρουν σαν τη μία και αντικειμενική.

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 4:41 pm

Νομιζω οτι τοσες μερες που γραφω σ' αυτο το θεματακι,τζαμπα περασαν,διοτι δε με καταλαβαινει κανενας.

Και μην το παρει κανενας προσωπικα αυτο.

Πρωτον,εγω ΠΟΤΕ δε μιλησα για τη μειονοτητα. Εγω μιλαω ΠΑΝΤΑ για το επισημο τουρκικο κρατος,για τις εταιρειες του (αφου η ανεξαρτητη ιδιωτικη πρωτοβουλια στην τουρκια ειναι ανεκδοτο...),για τα οργανα προπαγανδας του και για τους σκοτεινους μηχανισμους του.

Μιλησα για ΣΦΗΚΟΦΩΛΙΑ αναφερομενος στο προξενειο.

Μιλησα για ΚΩΛΟΤΟΥΡΚΟΥΣ αναφερομενος στα προσωπα που χαραζουν την επιθετικη πολιτικη της τουρκιας εναντι της χωρας μας.

Μιλησα για ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ αναφερομενος σε πολιτικα προσωπα (οπως ο υπουργος εξωτερικων τους) που με καθε ευκαιρια,διατυμπανιζουν την αμφισβητιση τους σε οτι ΜΕ ΒΑΣΗ ΝΟΜΙΜΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ειναι ελληνικο.


Δε μιλησα ουτε για τον Χασαν ουτε για τον Μεχμετ που μεγαλωσαμε μαζι και τωρα ειμαστε θυματα του ιδιου θυτη.

Τι σχεση εχουν ομως οι παραπανω μουσουλμανοι συμπολιτες μας με την προσπαθεια της τουρκιας να διεισδυσει οικονομικα στην Ελλαδα;

Τι σχεση εχουν με την ziraat και με την ulker;

Εγω δε βλεπω καμμια.

Και ουτε και εχω προβλημα μ' αυτους,για τους ιδιους λογους που ανεφερες και συ φιλε μου Χρηστο.

Με τους βουλευτες,τους μουφτηδες,τους "δημοσιογραφους" και τους διαφορους αλλους παρατρεχαμενους που ριχνουν νερο στο μυλο της αγκυρας ομως,εχω προβλημα και μαλιστα χοντρο.

Αυτους που βαζουν σε κινδυνο την αρμονικη συνυπαρξη δυο διαφορετικων πολιτισμων στην ιδια περιοχη,τυφλωμενοι απο το μισος τους για καθε τι ελληνικο,αυτους ναι,θα τους πω ΚΩΛΟΤΟΥΡΚΟΥΣ.

Αληθεια η ουλκερ και η ζιραατ,σε ποια απο τις δυο κατηγοριες νομιζεις οτι ανηκει;

Και μη μου πεις στην πρωτη,διοτι θα φυγω μεταναστης στο τατζικισταν παραυτα...

Εκει ειναι εμενα το προβλημα μου. κι εχω αρρωστησει απο τοτε που διαβασα το εμετικο αυτο σεναριο.

Το οποιο ελπιζω να μην αληθευει.



Δευτερον,σ' αυτο που λες για τον ορο εθνικιστης,εχεις δικιο.

Δεν τον αποκηρυσσω ως ορο.

Αποκηρυσσω ομως την εννοια που του εχουν δωσει τα διαφορα "καρταλια"

Κατα τα αλλα,μαζι σου.

Εθνικιστης ισον πατριωτης.

Παιζουμε ομως με τις λεξεις μου φαινεται.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Τετ 13 Απρ 2011, 1:50 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 5:03 pm

edit


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Τετ 13 Απρ 2011, 1:51 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 6:32 pm

Υ.Γ. 4 Cappo τρώγεσαι μαζί μου είναι το τέταρτο "σκηνικό" αυτό, τα υπόλοιπα κατα ιδίαν.

.....andia wrote......


.....εγω στον αντμινιστορα απευθυνθηκα,εχοντας καθε δικαιωμα να το κανω......η ενσταση μου ηταν για την λανθασμενη επιλογη της ψηφοφοριας(και το εξηγησα οπως το αντιλαμβανομουνα εγω, απο την Παρασκευη) και οχι για το τοπικ.......απο την στιγμη που καταγραφονται οι σκεψεις μας,σωστο ειναι να υπαρχει και καλως υπαρχει......

...Υ.Γ. να το γραψω και να τελειωνω με τα τοιαυτα....αναγνωριζω την πολυ σημαντικη δουλεια του admin,σε καθε επιπεδο.......η κριτικη τουλαχιστον απο την μερια μου,ειναι με καλες προθεσεις και ισως χιουμοριστικη.....παντως σε καμμια περιπτωση δεν ειναι αφοριστικη......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 9:03 pm

Αφιερωμένο στον admin (ΑΡΧΩΝ του φόρουμ) και σε όλους τους συμμετέχοντες:

ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΡΙΩΝ ΔΕΙ ΜΕΜΝΗΣΘΕ:
1. ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΝΟΜΟΥΣ ΑΡΧΕΙ (όπου νόμοι κανονισμοί του φόρουμ)
2. ΟΤΙ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΑΡΧΕΙ (όλα τα μέλη του φόρουμ - εξαιρούνται τα bots :-) )
3. ΟΤΙ ΟΥΚ ΑΕΙ ΑΡΧΕΙ (βλέπε www.panthrax.gr)
copyright ΑΓΑΘΩΝΑΣ (προ 2500 ετών - ΠΑΝΤΑ επίκαιρος)

Φιλικά
Χρήστος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 9:18 pm

Αν και δεν το χω το αρχαιο καθοτι τεταρτοδεσμιτης,απο τα
συμφραζομενα,να υποθεσω οτι υποθετεις οτι ο αδμιν εσβησε
καποια posts.Νομιζω οτι σβηστηκαν απο τον γραφοντα
καθοτι η πιπα του Προεδρου εκανε τη γυρα της....
Τα επομενα τυμπανα (αν υπαρξουν),οταν ο Μπεης αλλαξει ενα φωνηεν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 9:40 pm

Προς αποκατασταση της αληθειας,τα δυο μεσημεριανα μου ποσταρισματα τα εσβησα εγω και οχι ο admin.

Εδω δεν εχει τετοια.

Αυτην την εικονα εχω σχηματισει εγω τουλαχιστον,για το παρον site.

Τα εσβησα,διοτι ειχαν παρα πολυ βαριες εκφρασεις,οι οποιες δεν ειναι του χαρακτηρα μου.

Νευριασα πολυ με την ολη ιστορια και δε μπορεσα να συγκρατηθω.

Αυτο ειναι ολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 9:41 pm

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ έγραψε:

Τα επομενα τυμπανα (αν υπαρξουν),οταν ο Μπεης αλλαξει ενα φωνηεν....


Δε νομιζω.

Τι δουλεια εχει αυτος με μας;

Δε νομιζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 2:23 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:02 pm

gringababy έγραψε:
http://www.onsports.gr/Podosfairo/Football-League/item/46592-Pros-apochwrhsh-o-Sabbakhs

Αυτή η είδηση έρχεται να κουμπώσει… γάντι, με τα σενάρια που θέλουν τις τούρκικες εταιρείες «Ulker» και Ziraat Bank να ενδιαφέρονται για την αγορά της ομάδας και τον Σαββάκη να εμφανίζεται θετικός στην παραχώρηση των μετοχών του.
Συντάκτης: Βασίλης Πασλίδης



Κύριε Πασλίδη …….. αν λάβεις υπόψη σου και το ναργιλέ στο ράφι
και το κομπολόι στο γραφείου του Θόδωρου....
το θέμα να δεν κουμπώνει απλά ……….. να το θεωρείς τελειωμένο…

Βρε αι σιχτίρ λέω γω




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:12 pm



....ρε τ΄αγορι μου Πασλιδη...μηπως εισαι ξεκουμπουτος απο καμμια τρυπα και θελεις να σε "κουμπωσουμε" εμεις ?...πολυ ευχαριστως...


...παρατα μας ησυχους ρε,να μην περασουμε σε αλλα επιπεδα αντιδρασης.....

..αν ξερεις κατι στα σιγουρα,να το περασεις...αν οχι να το βουλωσεις βγαζοντας τον σκασμο.....
...τις φημες να τις κανεις οτι θελεις και να τις βαλεις εκει που ξερεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:25 pm

To είχα θίξει και παλιά σε ένα σχόλιο πάλι του On sports, λέγοντας τότε στον καραφατμέ, να μην ανεβάζει αδιασταύρωτες πληροφορίες.
Κατερίνα να είμαστε πιό προσεκτικοί, ο κάθε ηλίθιος μπορεί να γράφει ότι γουστάρει, εμείς γιατί να τον αναπαραγάγουμε ;
Δουλειά δεν είχε ο διάβολος του φόρουμ , αντε ας μη το συνεχίσω.
Η σοβαρότητα κρίνεται και από την ικανότητα της επεξεργασίας της πληροφορίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:28 pm

Πρόεδρε σε σχολίασα τίποτα. Δεν έχω μιλήσει καθόλου σε αυτό το τόπικ, όπως μπορείς να δεις. Απλά ποστάρισα το λινκ. Επίσης να είμαστε πιο προσεκτικοί στο πόσο λογοκριτές είμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:30 pm

Και επιπλέον, αν υπονοείς Πρόεδρε, ότι δεν είμαι σοβαρή,τότε δε ξέρω. Για μένα σοβαρότητα είναι να μιλάμε για όλα, είτε μας εξυπηρετούν, είτε όχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:38 pm

gringababy έγραψε:
Πρόεδρε σε σχολίασα τίποτα. Δεν έχω μιλήσει καθόλου σε αυτό το τόπικ, όπως μπορείς να δεις. Απλά ποστάρισα το λινκ. Επίσης να είμαστε πιο προσεκτικοί στο πόσο λογοκριτές είμαστε.
Θα προτιμούσα να σχολιάσεις, απο το να ποστάρεις απλά ένα λινκ.
Ναι θελει να είμαστε προσεκτικοί , στη διάχυση της παραπληροφόρησης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:42 pm

Δεν επιθυμώ να σχολιάσω, για τους δικούς μου λόγους. Και πώς είσαι σίγουρος ότι παραπληροφορώ? Μπορεί να πληροφορώ. Αν ξέρεις κάτι περισσότερο, θα προτιμούσα να το πεις καθαρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:48 pm

gringababy έγραψε:
Και επιπλέον, αν υπονοείς Πρόεδρε, ότι δεν είμαι σοβαρή,τότε δε ξέρω. Για μένα σοβαρότητα είναι να μιλάμε για όλα, είτε μας εξυπηρετούν, είτε όχι.

Δεν υπονοώ τίποτα .ΕΠΙΜΈΝΩ στη σοβαρότητα των πληροφοριών που περνάμε εδώ μέσα.και την κρίνω.
Δεν λογοκρίνω κανέναν ούτε ζητάω προγραφές. Το τι εξυπηρετεί τον καθένα εδώ μέσα δυστυχώς θα πάρει πολυ καιρό να το το καταλάβουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:52 pm

gringababy έγραψε:
Δεν επιθυμώ να σχολιάσω, για τους δικούς μου λόγους. Και πώς είσαι σίγουρος ότι παραπληροφορώ? Μπορεί να πληροφορώ. Αν ξέρεις κάτι περισσότερο, θα προτιμούσα να το πεις καθαρά.

Δεν ξέρω τίποτα απολύτως ούτε και ΘΥΜΜΑΙ.
Αν εσυ ωστόσο δεν παραπληροφορείς διασταύρωσέ το να σου βγάλω το καπελο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011, 3:55 pm

...ενταξει η Κατερινα...ενταξει και ο karafatme...ας πουμε οτι θα το διασταυρωνουν την αλλη φορα(πως ομως...?).....τον μαλακα που ξυπναει το πρωι αγαμητος και περναει στην σελιδα του οτι χλαπατσα του σφυριξανε,ποιος θα τον "διασταυρωσει", γαμω το φιλοτιμο του ?.....

....οση λογικη εχει ο Προεδρος λεγοντας μην δινετε σημασια,αλλη τοση και μεγαλυτερη ειναι η δυναμη της πληροφοριας......το αληθεια η ψεμματα,μικρη σημασια εχει.....η λεζα που αφηνει η ειδηση,εχει την μεγαλυτερη σημασια.........

...αυτο παντως που εχει μεινει ως τωρα,εδω και μια βδομαδα που εσκασε η βρωμα,δειχνει να το θεμα να συντηρειται.....χωρις ακομη να φαινεται,ποιον η ποιους βολευει......

...εδω θα ειμαστε,μαχιμοι,γκατσατοι,ουμπαλατοι να τα χωνουμε σε οποιους παιζουν με τον Πανθρακικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» φο.φ.η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
Σελίδα 3 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Πανθρακικός-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις