Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

manos


Αριθμός μηνυμάτων : 79

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 09 Απρ 2011, 3:55 pm

Καλησπέρα,

Κάποιοι μπορεί να με θυμούνται από το panthrax.gr (που από ότι αντιλαμβάνομαι "απαξιώθηκε" λόγω προσωπικών φιλοδοξιών).

Δεν εγγράθηκα ούτε για να συνεχίσω την "ενασχόλησή" μου με την ομάδα που de facto λόγω απόστασης είναι περιορισμένη (κανένα ματσάκι στην Αττική, κανένα ματσάκι στην τβ και ανάγνωση των λιγοστών ειδήσεων). Επίσης, η πορεία της ομάδας (βάση των γραφομένων μου στο άλλο site) ήταν αναμενόμενη και η (κακή) γνώμη για τη διοίκηση και την ομάδα. Οπότε δεν έχω λόγο να επαναλαμβάνω τα ίδια πράγματα.

Όμως, στην ύπαρξη μιας τέτοιας φήμης που γράφεται δε μπορώ παρά να μη μείνω αμέτοχος.

Συμβουλεύω λοιπόν τους διοικούντες ότι οφείλουν ΑΜΕΣΑ να προβούν σε μια διάψευση της φήμης γιατί όσο σέρνεται το θέμα εγκληματούν εις βάρος της ομάδας, της πόλης και της χώρας. Τους διαβεβαιώνω παράλληλα ότι στην περίπτωση που εγκληματίσουν (πράγμα που προσωπικά δεν το πιστεύω) θα γνωρίσουν την πλήρη κοινωνική απαξίωση και θα αναγκασθούν να αλλάξουν χώρα.

Και ένα τελευταίο (πικρό) σχόλιο: μερικοί στην πόλη βαλθήκατε να χάσετε την πατρίδα σας...Σε αντίθεση με πολύ κόσμο (και ιδιαίτερα τη νεολαία) που αντιλαμβάνεται την πραγματικότητα, τους κινδύνους και την ιστορικότητα που δυνητικά έχουν οι πράξεις του. Δεν ζείτε στο Μπρυζ ρε, ούτε στο Μονακό, στην προορισμένη για ανεξάρτητη μουσουλμανική "δημοκρατία" ζείτε.

ΥΓ Δεν έχω καμια διάθεση να συνεχίσω το θέμα για αυτό και περιορίζομαι σε απλές δηλώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 09 Απρ 2011, 10:30 pm

Το διαβάζω ….. το ξαναδιαβάζω ….. scratch

Ρε mano βγάλε καμιά διευκρινιστική εγκύκλιο ..Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 955913

Γιατί μου φαίνεται …........... ότι να ΄ναι



Καλησπέρα πάντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 12:02 am

Ενταξει,δεν ειναι και Κοσσοβο η Θρακη.

Ακομα κι αν αυξησουν το ποσοστο τους στους νομους Ξανθης και Ροδοπης στο 80% του πληθυσμου.

Διοτι πρωτον,ο Εβρος ειναι αμιγως δικος μας και δευτερον δε μιλαμε για εκατομμυρια,αλλα για χιλιαδες κοσμου.

Ειναι σημαντικη αυτη η διαφορα και προς το παρον καθησυχαστικη.

Το τι παιζεται με το υπεδαφος δε μπορουμε να το ξερουμε,διοτι οι προδοτικες κυβερνησεις της Ελλαδας,δεν προκειται ποτε να μας το πουν.

Αυτα τα μουνοπανα ομως,εχουν σχεδια.

Αυτο ειναι σιγουρο.

Ας οψεται γι' αυτο,αυτη η σφηκοφωλια που εχουμε στην πολη μας (και αρκετοι απο μας,την καμαρωνουμε κιολας...)

Το θεμα μας ομως,δεν ειν' αυτο.

Και δεν ειναι αυτο,διοτι εμεις ως Κομοτηναιοι,δε μπορουμε να κανουμε τιποτα για ν' αποτρεψουμε την πορεια των πραγματων.

Οσες υπογραφες και να μαζεψουμε,οσες (ειρηνικες) διαδηλωσεις και να κανουμε,οσα blog στο διαδικτυο και ν' ανοιξουμε,δεν προκειται να πετυχουμε τιποτα απολυτως.

Διοτι δεν υπαρχει κεντρικη κυβερνηση να τα υποστηριξει.

Και δεν υπαρχει,διοτι αποτελειται απο προδοτες.

Το θεμα λοιπον ειναι,να μην ανοιγουμε ΕΜΕΙΣ (ως Κομοτηναιοι και ως Πανθρακικοι) τις ΚΕΡΚΟΠΟΡΤΕΣ.

Και η πωληση της ομαδας στην Ουλκερ (θεε μου σχωρα με...) αυτο ακριβως ειναι.

Πιστευω,οτι οι διοικουντες δε θα το κανουν αυτο το πραγμα.

Διοτι πανω απ' ολα,ειναι ΕΛΛΗΝΕΣ.

Και ο ΕΛΛΗΝΑΣ οπαδος του Πανθρακικου,προτιμα να δει την ομαδα να διαλυεται,παρα να τη δει στην Α' Εθνικη,υπο τουρκικη ιδιοκτησια.

Κατι τετοιο θα ειναι χειροτερο απο διαλυση.

Προσωπικα θα διαγραψω παντελως την ομαδα αυτη.

Το ιδιο θα καλεσω να πραξουν και ΟΛΟΙ οι συμπολιτες μας που τωρα στηριζουν την ομαδα.

Απο οπου και οπως μπορω.

Εννοειται,οτι περιμενω την ΗΧΗΡΗ ΔΙΑΨΕΥΣΗ αυτων των σεναριων που ειδαν το φως της δημοσιοτητας προσφατα.

Αν δε γινει αυτο,τοτε ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ δε θα τελειωσει ποτε.




Υ.Γ: Δεν πειραζει Θοδωρε. Αν δε βασταει η τσεπη σου για τη Β' Εθνικη,δε χαθηκε ο κοσμος. Υπαρχει και η Γ' υπαρχει και η Δ' υπαρχει και το τοπικο.

Χιλιες φορες προτιμοτερο ειναι αυτο,απο την πωληση στον φραγκατο "γειτονα"

Αυτο να το θυμασαι παντα κι ολα θα γινουν οπως πρεπει.

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ λοιπον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 12:17 am

Α,και να μην ξεχασω...

Τη βενζινη και το σπιρτο,τα εχω ετοιμα για καθε ενδεχομενο.

Εχει μια αλανα διπλα απο το σπιτι μου,οτι πρεπει για πανηγυρια...

Λαβαρα,σημαιες,φανελες,φορμες,κασκολ,καπελακια...

ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ

Και θα 'ναι πολυ μεγαλη η φωτια.

Ειναι και πολλα,παναθεμα τα...

Αν και εφοσον βεβαια.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:08 am

Ωχ βλέπω ο Χαρδαβέλας να κάνει εκπομπή για τον Πάνθραξ.


Ρε SPQR γιατί να κάψεις την σημαία ???


Και στην χειρότερη περίπτωση που γίνει κάτι ............

θα είμαστε μια Ομάδα υπο κατοχή.........

Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δική μας θα ναι.
Θα την παλέψουμε αν πουλήσουν τις μετοχές...........

Η ΙΔΕΑ ΚΑΙ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:45 am

kabano έγραψε:
Ωχ βλέπω ο Χαρδαβέλας να κάνει εκπομπή για τον Πάνθραξ.


]

προτιμώ τη Νικολούλη. Αυτή σίγουρα θα βρεί ότι κι αν χάσουμε.
Μέχρι και ...χαμένες παρθενιές έχει βρεί η γυναίκα.

καλημέρα, καλημέρα.

ΥΓ. χρηστάρα όλα καλά ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 12:11 pm

Δυστυχως,δε βρεχει...

ΜΑΣ ΦΤΥΝΟΥΝ.

Παρτε το χαμπαρι αυτο.

ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙΣ ΘΟΔΩΡΕ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 8:37 pm

Γειας σας.
Ποιον να διαψευσει ρε,τον "οnsports'?
Γεια σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:02 pm

ΟΚ, το έπιασα το νόημα, εσείς;
Είμαι στο λιμάνι για προσωπικούς λόγους και, όσο όλοι οι Κομοτηναίοι ασχολούνται με ULKER και ZIRAAT BANKASI, όλοι εδώ πέρα θεωρούν σίγουρο πως ο Πανθρακικός θα είναι η επόμενη ομάδα που θα διοικήσει μεγάλο όνομα της Αθήνας. Το όνομα αυτό είναι ήδη υπ'ατμόν από την ομάδα που διοικεί τώρα (και πάει πάρα μα πάρα πολύ καλά) αλλά, ω τι θαύμα, από τη στιγμή που άρχισαν τα νταούλια και οι ζουρνάδες για την εθελουσία (ή αναγκαστική, ό,τι θέλετε παίρνετε) έξοδο δεν έχει σταυρώσει βαθμό. Μάλλον καταλαβαίνετε για ποια "Αχίλλεια" πτέρνα μιλάνε όλοι.
Στο προηγούμενο μήνυμα μου επέμενα πως το δημοσίευμα είναι "μέτρηση αντιδράσεων". Οι συζητήσεις εδώ πέρα το επιβεβαιώνουν. Δε θα σταθώ αν είναι καλύτεροι οι γείτονες-εχθροί ή οι γηγενείς-φίλοι. Εγώ θέλω να σταθώ σε ένα και μοναδικό σκοπό: να γίνει ο Πανθρακικός η ομάδα της πόλής μας. Και όχι ομάδα-καφενείο της "πλατείας". Θόδωρε, μην ξεχνάς πως όποιος σου κρούει τη θύρα, έρχεται και παρέρχεται, εσύ όμως μένεις. Σκέψου τα όλα, βάλτα κάτω (μετρημένα κουκιά είναι άλλωστε όλα), συνυπολόγισε εκτός από το οικονομικό και τους άλλους παράγοντες (συναισθηματικό, αποδοχή, αξιοπρέπεια, κτλ) και πράξε ανάλογα. Σου έχω εμπιστοσύνη. Εγώ ούτως ή άλλως θα σε θεωρώ φίλο μου, όπως και όλους τους άλλους που πιστεύουν στην ιδέα του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ.

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:08 pm

manos έγραψε:
Καλησπέρα,

Κάποιοι μπορεί να με θυμούνται από το panthrax.gr (που από ότι αντιλαμβάνομαι "απαξιώθηκε" λόγω προσωπικών φιλοδοξιών).

Δεν εγγράθηκα ούτε για να συνεχίσω την "ενασχόλησή" μου με την ομάδα που de facto λόγω απόστασης είναι περιορισμένη (κανένα ματσάκι στην Αττική, κανένα ματσάκι στην τβ και ανάγνωση των λιγοστών ειδήσεων). Επίσης, η πορεία της ομάδας (βάση των γραφομένων μου στο άλλο site) ήταν αναμενόμενη και η (κακή) γνώμη για τη διοίκηση και την ομάδα. Οπότε δεν έχω λόγο να επαναλαμβάνω τα ίδια πράγματα.

Όμως, στην ύπαρξη μιας τέτοιας φήμης που γράφεται δε μπορώ παρά να μη μείνω αμέτοχος.

Συμβουλεύω λοιπόν τους διοικούντες ότι οφείλουν ΑΜΕΣΑ να προβούν σε μια διάψευση της φήμης γιατί όσο σέρνεται το θέμα εγκληματούν εις βάρος της ομάδας, της πόλης και της χώρας. Τους διαβεβαιώνω παράλληλα ότι στην περίπτωση που εγκληματίσουν (πράγμα που προσωπικά δεν το πιστεύω) θα γνωρίσουν την πλήρη κοινωνική απαξίωση και θα αναγκασθούν να αλλάξουν χώρα.

Και ένα τελευταίο (πικρό) σχόλιο: μερικοί στην πόλη βαλθήκατε να χάσετε την πατρίδα σας...Σε αντίθεση με πολύ κόσμο (και ιδιαίτερα τη νεολαία) που αντιλαμβάνεται την πραγματικότητα, τους κινδύνους και την ιστορικότητα που δυνητικά έχουν οι πράξεις του. Δεν ζείτε στο Μπρυζ ρε, ούτε στο Μονακό, στην προορισμένη για ανεξάρτητη μουσουλμανική "δημοκρατία" ζείτε.

ΥΓ Δεν έχω καμια διάθεση να συνεχίσω το θέμα για αυτό και περιορίζομαι σε απλές δηλώσεις.

Καλώς τον manos απο το άλλο το φόρουμ που δεν είχε προσωπικές φιλοδοξίες και είχαμε εμείς που δημιουργήσαμε αυτό. Αν γίνεις πιο σαφής τι εννοείς με αυτό θα σου διευκρινήσω και εγώ ποιές είναι οι προσωπικές μας φιλοδοξίες.
Άνοιξα ένα θέμα πάνω σε αυτό και όλοι γίναμε πατριώτες ξεχνώντας τον Πανθρακικό.
Όταν παίζανε οι μισθοφόροι του Φερέρα πριν απο 2 χρόνια και πήγαινε καλά η ομάδα ήταν όλα καλά και δεν μας ενδιέφερε αν είναι μαύρος, άσπρος, ή κίτρινος.
Πέρυσι όλοι γίνανε μισθοφόροι που δεν πήγαινε καλά η ομάδα και φέτος που αν και έπεσε χρήμα αρκετό απο την διοίκηση δεν μας έκατσε τα ξεχνάμε όλα και μιλάμε
όλοι εκ του ασφαλούς πίσω απο ένα πληκτρολόγιο απο όλη την Ελλάδα για την ιδέα του Πανθρακικού.
Επαγγελματική ομάδα
είναι για πες εσύ τι θα έκανες; Το θέμα με τους Τούρκους επενδυτές είναι ευαίσθητο για αυτήν τη περιοχή και πονάει αλλά μιλάνε πολλοί εδώ όπως και έξω που έχω μιλήσει με αρκετούς για αυτό το θέμα που πάνε τα ταξιδάκια τους στην Τουρκία γιατί είνα φθηνά παίρνουν τα έπιπλα τους απο το istikbal και απο τον "μαραγκό" και όχι απο τον επιπλοποιό, πάνε στον "μπογιατζή" και όχι τον ελαιοχρωματιστή τους κάνουν "ντουβάρια" και όχι τοίχους ή "ταβάνια" και όχι οροφές δηλαδή χρησιμοποιούν τεχνικά συνεργεία απο την μειονότητα και αγοράζουν πολλά προϊόντα made in Turkei και μετά το παίζουν πατριώτες εθνικιστές διώκτες των γκρίζων λύκων.
Πότε δεν είχα πρόβλημα και εγώ ήμουν απο τους πρώτους απο πέρυσι που έγραφα να πλησιάσουμε τους ομοεθνείς μας συμπατριώτες αλλά αυτοί πάντα απαξίωναν την ομάδα για χάρη της Besiktas γαλατά και Φενέρ όπως και πολλοί δικοί μας απαξιώνουν τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ για χάριν το παοκ-αρι-παο-οσφπ-αεκ.
Επειδή έγραψα πολλά και ίσως μπερδευτούν μερικοί με λίγα λόγια θέλω να πώ αν γίνει η απαξίωση του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ θα γίνει γιατί φταίμε ΜΟΝΟ εμείς οι Ελληναράδες που απαξιώνουμε έμεις τα δικά μας παιδιά και προϊοντα και κανένας άλλος.
Υ.Γ.1 Ο όρος μειονότητα για μένα είναι λάθος διαχωρίζει Έλληνες χριστιανούς και Έλληνες μουσουλμάνους αμέσως βάζει την ταμπέλα του διαφορετικού άρα τα θέλει ο κώλος μας να κάνουμε διαχωρισμούς.
Υ.Γ. 2 Να χαρείτε και λίγο στο τέλος, τελικά δόθηκε ανεπίσημα διαβεβαίωση ότι δεν υπάρχει τέτοιo θέμα απλά δεν βγαίνουν να διαψεύδουν κάθε φορά τις διάφορες παπαριές των sport sites.
Υ.Γ. 3 Μήν πλακώσετε τις διάφορες εθνικές σας σκέψεις γιατί η επιτροπη δεοντολογίας θα κλειδώσει το θέμα, άλλα μας απασχολούν.
Υ.Γ. 4 Cappo τρώγεσαι μαζί μου είναι το τέταρτο "σκηνικό" αυτό, τα υπόλοιπα κατα ιδίαν.

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:12 pm

Ναι ρε,το onsports να διαψευσει.

Εδω εχουμε γινει μαλλια-κουβαρια με τους κωλοτουρκους.

Τι περιμενει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:18 pm

Και τι σχεση εχει το γεγονος οτι την ομαδα μπορει να την παρουν τουρκοι,με τους μισθοφορους του φερερα και με το γεγονος οτι πολλοι συμπολιτες μας πανε ταξιδακια στην τουρκια η αγοραζουν απο μειονοτικους;

Το ιδιο ειναι;

Ειμαστε σοβαροι;

Πλακα κανετε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:29 pm

SPQR έγραψε:
Και τι σχεση εχει το γεγονος οτι την ομαδα μπορει να την παρουν τουρκοι,με τους μισθοφορους του φερερα και με το γεγονος οτι πολλοι συμπολιτες μας πανε ταξιδακια στην τουρκια η αγοραζουν απο μειονοτικους;

Το ιδιο ειναι;

Ειμαστε σοβαροι;

Πλακα κανετε;


Και φυσικά το ίδιο είναι .
Αν στηρίξουμε εμείς πρώτα οι ίδιοι τον Πανθρακικό και την Πόλη μας δεν θα έχουμε κανένα πρόβλημα.
Ούτε ο Πανθρακικός ούτε η Πόλη μας.
Σταματάω εδώ δεν έχω τίποτα άλλο να γράψω για αυτό το θέμα .Πρέπει να ανεβάσω και τις φώτο των Νέων του σημερινού αγώνα που κανονικά τώρα έπρεπε να μιλάμε για αυτούς και την δουλειά που κάνει ο Ιωσηφίδης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:41 pm

Εσυ μαστορα,μπορει να αισθανεσαι "πολιτης του κοσμου" (νεα μοδα αυτη...) αλλα εγω και πολλοι αλλοι,αισθανομαστε και ειμαστε ελληνες.

Η αλλιως ελληναραδες.

Και δεν προκειται ν' απολογηθουμε σε κανεναν γι' αυτο.

Εμενα ο πατερας μου,οι παππουδες μου και οι παππουδες των παππουδων μου ηταν ελληνες.

Εγω τι ειμαι δηλαδη;

Σλαβομακεδονας;

Και γι' αυτο το λογο,δε γουσταρουμε τουρκους στο κεφαλι μας.

Και οχι επειδη δεν πιστευουμε στην ειρηνικη συνυπαρξη των δυο λαων.

Ισα-ισα.

Αυτοι ειναι που δεν πιστευουν.

Αυτοι κοιτανε προς τα μερη μας.

Αυτοι βαζουν αυτο το αρχιδι το Νταβουτογλου να πει οτι το καστελλοριζο δεν ανηκει στο Αιγαιο.

Αυτοι επεκτεινονται στη Θρακη μας με σκοτεινους σκοπους.

Για πανε να παρεις δανειο απ' αυτην την κωλοζιγκουρατ μπανκ,να δουμε τι θα σε πουν.

Οταν λοιπον βλεπεις αυτη τη συμπεριφορα εκ μερους τους,εσυ τι θα κανεις;

Θα σκυψεις και θα περιμενεις;


Ε,οχι ρε φιλε.

Δεν το δεχομαι αυτο.

Στα τσακιδια να πανε οι βρωμοτουρκοι.

Και πες με,οσο ελληναρα γουσταρεις.


Υ.Γ: Ευχομαι να μη χρειαστει,να γινεις καποτε προσφυγας. Να μη χρειαστει να ψαξεις για μια καινουργια αρχη περα απο το Νεστο. Εκει αλλωστε,θα φανει,ποσοι απο σας ειστε αληθινοι "πολιτες του κοσμου"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 9:56 pm

+1963
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 10:13 pm

Συμφωνώ και εγώ με τον συνΝησιώτη και συνΠάμθρακα,απλά με την μόνη διαφορά ότι :

1)η Τουρκία πλέον στοχεύει σε οικονομική εισχώρηση στον ελλαδικο χώρο και με τουριστική - πολιτιστική επιθετική πολιτική και σε καμία περίπτωση με πολεμική τακτική.Αυτήν ξεχάστε την..Πλέον ο πολιτικός κύκλος της γειτόνισσας "με άλλη μάσκα" και ως πλουσιότερη χώρα από μας πλεον ,προσπαθεί με επενδύσεις στην Ελλάδα να δείξει το μπόι της..Πολύ έξυπνη και λογικότατη τακτική ..

2) μια κίνηση αγοράς θρακιώτικης ομάδας είναι καθαρά επενδυτική τακτική που έχει στόχους άλλους (όποιος κατάλαβε κατάλαβε) και όχι ποδοσφαιρικούς ή ντεμεκ "αγάπη" προς τον Πάνθραξ.Οποισδήποτε επενδυτής και αν ήταν αυτός ,πάλι πόρτα θα έτρωγε απο μας και από τη στιγμή που είναι Τούρκικός επενδυτικός κύκλος ακόμη περισσότερο..

Τέλος εγώ πιστεύω πως όλα αυτά γίνονται για σφυγμομέτρηση προσφοράς και ζήτησης ως προς την αγορά της ομάδας ,και προέρχονται από άρθρα που πηγάζουν από κανα "βαλτο" τουρκικό site ,οπότε δεν ανησυχούμε απλά ξεκαθαρίζουμε τη θέση μας και επαγρυπνούμε.Δεν είναι κακό να έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 10:15 pm

Κατάλαβες ότι μιλάμε τόση ώρα και λέμε σχεδόν τα ίδια πράγματα;
Έχεις καταλάβει ότι πρώτα ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ το δημιούργησαν οι πολιτικοί μας και εμείς οι απλοί χριστιανοί πολίτες του νομού μας και μετά οι Τούρκοι επεκτατιστές;
Την δουλειά τους κάνουν και μάλιστα πολύ καλά το θέμα είναι ΕΜΕΙΣ τι κάνουμε εδώ στην Θράκη και λυπάμαι με αυτά τα παραπάνω που έγραψα εσύ το μόνο που κατάλαβες είναι ότι είμαι πολίτης του κόσμου και όχι Έλληνας.
Εγώ σαν μάστορας ή έμπορας στην πιάτσα έχω να αντιμετωπίσω έναν επαγγελματικό ανταγωνισμό ο οποίος πρόσεξε είναι 50% χριστιανοί 50% μουσουλμάνοι το 40%χριστιανών και 49% μουσουλμάνων ψωνίζει ή μαστορεύει απο του μουσουλμάνους και το υπόλοιπο ποσοστό έρχεται σε εμάς.
Βλέπεις εμείς οι Έλληνες απαξιώναμε τα τεχνικά επαγγέλματα και προσπαθούσαμε να "φτιάξουμε" τα παιδιά μας επιστήμονες και πολίτες του κόσμου ώστε στο τέλος να γίνουν πάσης φύσεως δημόσιοι υπάλληλοι.
Δεν ξέρω πόσο καιρό έχεις να έρθεις στην Κομοτηνή αλλά έαν κάνεις μία βόλτα στο εμπορικό κέντρο της Κομοτηνή θα δείς ότι όσα κατστηματα που έχουν κλείσει είνα δικά μας και απο αυτούς ούτε ένα. ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ?
Αυτά ελπίζω να σε κάλυψα, το θέμα είναι αν και μας ξέφυγε ότι έστω και ανεπίσημα δεν υπάρχει αλλαγή σε αυτούς και δεν μπορούν να διαψεύδουν τις παπαριές των sites κάθε τρείς καί λίγο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 10:19 pm

Ρε Ανδρέα και Βασίλη, αυτά ήθελα να αποφύγουμε από την αρχή ……

Μην Εθνικοποιείτε ή πολιτικοποιείτε το θέμα από την στιγμή που ίσως δεν υπάρχει θέμα.



Αυτό που πρέπει να διασφαλίσουμε είναι ότι ΕMEIΣ θα είμαστε όλοι ΕΝΩΝΕΝΟΙ.





Ρε Ckara με σκότωσες …… Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 591611

Τι δίλλημα είναι αυτό που μου έβαλες ? scratch



Μπέος ή Μπέης ? Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 217575
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Απρ 2011, 10:21 pm

Celt_2_ έγραψε:
οπότε δεν ανησυχούμε απλά ξεκαθαρίζουμε τη θέση μας και επαγρυπνούμε.Δεν είναι κακό να έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά.


ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ.

Σε ολες τις παραμετρους του θεματος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 10:25 am

SPQR έγραψε:
Ναι ρε,το onsports να διαψευσει.

Εδω εχουμε γινει μαλλια-κουβαρια με τους κωλοτουρκους.

Τι περιμενει;

Για τεχνικο διευθυντη θα σε παιρνα....για γραφειο τυπου
μόνο αν ηθελα να το κλεισω το μαγαζι....Γραφει καποιος καπου μια παπαρια
και θες να υπαρξει και επισημη διαψευση....Να κανουμε μονοι μας την τριχα τριχια.....
Μαλλια κουβαρια εγινες μαλλον με τον εαυτο σου σειρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 10:31 am

Κατα τα αλλα,θα συμφωνησω σε μια λεξη.ΚΕΡΚΟΠΟΡΤΑ.Τιποτα αλλο....
Αν καποτε εσκαγε πραγματι τετοιο σεναριο,ΚΕΡΚΟΠΟΡΤΑ....Αλλα μεχρι
το ΑΝ τουμπεκι....γιατι σ'αυτη τη φαση δε μας παιρνει να τα σκαλιζουμε.....
....Εχουν γνωσιν οι φυλακες....δεν ειναι μακακοι....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ στις Δευ 11 Απρ 2011, 1:42 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 10:38 am

Κερκόπορτα, ή μπουκαπόρτα ;

ΥΓ. τα σοκολατάκια τους πάντως είναι πεντανόστιμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 10:58 am

Για πανε να παρεις δανειο απ' αυτην την κωλοζιγκουρατ μπανκ,να δουμε τι θα σε πουν.
Ειπε η σειρα.....

Η Τουρκική “Ziraat Bank” δίνει δάνεια σε Έλληνες στρατιωτικούς στην Θράκη!
“Έφτασα εξω από την τουρκική τράπεζα της Ξάνθης.
Σήκωσα το κεφάλι μου και κοίταξα. Πού μπαίνω; σκέφτηκα!Η ανάγκη όμως ήταν πολύ μεγάλη… Έπρεπε να πάρω δάνειο και οι Ελληνικές τράπεζες δεν μου έδιναν, αν και στρατιωτικός, επειδή δεν είχα εγγυητή!!!
Πού να το βρω τον εγγυητή σε μία πόλη που δεν έχω φίλους παρά μόνο γνωστούς;
Μας έκοψαν και από τον μισθό και ο προγραμματισμός της οικογένειας τινάχτηκε στον αέρα…
Προχώρησα και μπήκα μέσα… Κυριαρχεί το κόκκινο χρώμα, αλλά είναι φυσικό. Αυτή η τράπεζα είναι Τουρκική…
Πλησίασα σε έναν γκισέ και η κοπέλα που ήταν εκεί μου είπε:
“- Γκιουνάιντε. Άφεριμ αφέντιμ. Οζ Γκελντί;”
(Καλημέρα. Καλώς ήρθατε κύριε. Τί κάνετεWink
- Καλημέρα, ανταπάντησα. Ξέρετε ήρθα να ρωτήσω για καταναλωτικό δάνειο…
Η κοπέλα κατάλαβε ότι δεν ήμουν μουσουλμάνος και μου μίλησε πλέον σε σπαστά Ελληνικά:
“- Φυσικά. Πείτε μου τί ακριβώς θέλετε;”
- ¨Ενα καταναλωτικό δάνειο. Θέλω να με ενημερώσετε για τους όρους και τι χρειάζεστε από χαρτιά, της είπα.
Έβγαλε κάποια χαρτιά που είχε μπροστά της, ξεχώρισε δύο και μου τα έδωσε, λέγοντάς μου ότι θέλει φωτοτυπία ταυτότητας και ένα εκκαθαριστικό της Εφορίας.
Πήρα τα χαρτιά στα χέρια μου και τα κοίταξα. Το ένα ήταν στα Αγγλικά και το άλλο στα Τούρκικα!!!
- Δεν καταλαβαίνω τίποτε, της είπα.
“- Είναι οι όροι του δανείου αυτοί και αν θέλετε μπορώ να σας ενημερώσω. Τι δουλειά κάνετε;”
- Στρατιωτικός, της απάντησα.
Η κοπέλα με κοίταξε σαν σαστισμένη, έδειξε να πάγωσε.
“- Μισό λεπτό, περιμένετε”, μου είπε και σηκώθηκε από τη θέση της. Πήγε σε ένα γραφείο που ήταν πίσω της και μίλησε σε έναν άνδρα.
Αυτός σηκώθηκε αμέσως. Με πλησίασε χαμογελαστός και μου ζήτησε ευγενικότατα να καθήσουμε στο γραφείο του. Με ρώτησε αν θέλω να παραγγείλω κάτι…!
“- Είστε στρατιωτικός ε; Ευχαρίστως να σας εξυπηρετήσουμε και να σας κάνουμε πελάτη μας. Πείτε μου, τι ακριβώς θέλετε να μάθετε για το καταναλωτικό δάνειο που είπατε στην κοπέλα…”
- Ξέρετε, με ενδιαφέρει το επιτόκιο, αλλά δεν έχω εγγυητές επειδή είμαι από αλλού και δεν γνωρίζω κανέναν εδώ, σε αυτή την πόλη…
“- Μην ανησυχείτε καθόλου. Το επιτόκιο είναι 3% και δεν θέλουμε εγγυητές”…
Έμεινα να τον κοιτάζω σαν χαζός…
- Και πότε θα πάρω τα χρήματα;
τον ρώτησα.
“-Αμέσως μετά τις απαραίτητες υπογραφές. Δηλαδή σήμερα, όταν θα βγαίνετε από εδώ θα έχετε τα χρήματα μαζί σας. Μην ανησυχείτε καθόλου”
, μου είπε, ενώ ήμουν σίγουρος πως το χαμόγελό του ήταν ειρωνικό, αφού και άλλοι από τριγύρω μας κοίταζαν χαμογελαστά.
Ένιωθα πολύ άσχημα, αλλά η ανάγκη ήταν μεγάλη. Ποιός ξέρει τι να σκεφτόντουσαν για εμένα και για το Ελληνικό Στράτευμα…!
- Μπορώ να το σκεφθώ και να επιστρέψω; ρώτησα τον κύριο με τον οποίο μιλούσα…
“- Φυσικά. Σκεφθείτε το και ελάτε όποτε θέλετε. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας εξυπηρετήσουμε και να σας βοηθήσουμε…”
, μου είπε.
Ναι, μεγάλη χαρά σκέφτηκα μέσα μου. Σηκώθηκα να φύγω, επειδή η ψυχή μου δεν άντεχε να δανειστώ από τουρκική τράπεζα… Δεν ξέρω, μπορεί τελικά να πάω, αφού οι δικοί μας με έχουν σαν σκουπίδι για πέταγμα και δεν νοιάζονται για τις πραγματικές ανάγκες της οικογένειάς μου…
Το γεγονός της δανειοδότησης Ελλήνων στρατιωτικών είναι αδιάψευστο, λόγω προσωπικής μαρτυρίας συγκεκριμένου δανειολήπτη, αλλά και προσκείμενων στρατιωτικών, στο φιλικό του περιβάλλον, που με πόνο ψυχής καταγγέλουν το οικονομικό αδιέξοδό τους μετά τα οικονομικά μέτρα που πήρε εναντίον τους η Τροϊκανή κυβέρνηση του Γιώργου Παπανδρέου.


Όπως καταγγέλουν, λόγω της ιδιότητάς τους
που σημαίνει συνεχείς μετακινήσεις και της παραμονής τους μακριά από τον τόπο καταγωγής τους, δημιουργούνται οικονομικά προβλήματα στις οικογένεις στρατιωτικών που καλούνται να αντιμετωπίσουν σε πόλεις ή χωριά που δεν γνωρίζουν κανέναν.
Δηλαδή, πλήρως αβοήθητοι, πρέπει να ανταπεξέρχονται στα ό,ποια οικονομικά προβλήματα, τελείως μόνοι και επιφορτιζόμενοι το κόστος
(όσο το δυνατόν αξιοπρεπούς) διαβίωσης των οικογενειών τους, προσπαθώντας ταυτόχρονα να ανταποκριθούν στις ανάγκες ικανοποιητικής παροχής στην εκπαίδευση των παιδιών τους… Η κυβέρνηση, με την μείωση των μισθών, αλλά και η πρακτική των τραπεζών, που απαιτούν εγγυητές για καταναλωτικά δάνεια
(άσχετα αν η μισθοδοσία των στρατιωτικών ικανοποιείται από τις τράπεζες από τις οποίες ζητάνε κάποιο δάνειο), έχουν οδηγήσει σε ένα λογικό, αλλά ταυτόχρονα και επικίνδυνο σημείο τους στρατιωτικούς που όμως πρέπει να μην χάσουν το ηθικό τους και να ανταπεξέλθουν ψυχικά και ηθικά απέναντι στις απειλητικές διαθέσεις της Ελληνικής Πολιτείας που εκδηλώνονται (και όχι μόνο οικονομικά) απέναντί τους.
Καλημέρα Ελλάδα, που βγήκες στο πωλητήριο με την μορφή καταναλωτικού δανείου..!!!

Οζ Γκελντι θα σου πουν....Πλεον η υπεροχη ή οχι ενος κρατους δε μετριεται μονο
με τον αριθμο των F16 και με την παληκαρια του ....Μποτσαρη....
Οπως οι ελληνοκυπριοι "δελεαζουν"λογω της οικονομικης ισχυος τους τουρκοκυπριους,
οπως πριν λιγα χρονια η ΕΤΕ εξαγορασε τραπεζικο τουρκικο κολοσσο,
ετσι κι αυτοι,αν τους δινοταν η ευκαιρια θα εισχωρουσαν με τη δυναμη του χρηματος....
Τωρα τι αντιστασεις εχουμε,θα δειξει η πορεια.....Ειναι τετοια ομως η δομη του
παγκοσμιου καπιταλιστικου συστηματος και τοσο περιπλοκη καμια φορα η μεταφορα
κεφαλαιων που οι εθνικοι λεονταρισμοι καθιστανται αχρηστοι.....Μπορουν να σου παρουν
και τα σωβρακα και ουτε να το παρεις χαμπαρι.....
Γι'αυτο χρειαζομαστε ανταγωνιστικη οικονομια.....Γι'αυτο πρεπει ο ελληνας ταξιδιωτης να
σκεφτει δυο φορες που θα παει ν'ακουμπησει το συναλλαγμα....γι'αυτο πρεπει ο
χριστιανος της θρακης να σκεφτει δυο φορες ποιος θα βαψει τα ταβανια του....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 11:07 am

gerolykos έγραψε:
Κερκόπορτα, ή μπουκαπόρτα ;

ΥΓ. τα σοκολατάκια τους πάντως είναι πεντανόστιμα.

Προσωπικα,Προεδρε δε θα χα προβλημα σε ενα μικτο ΔΣ με 2 απο τα 5 μελη
του ΔΣ απο τους συγκατοικους....ΟΛΗ Η ΠΟΛΗ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ....
Κι ας υπαρχουν αλλοι χιλιοι μπαντρακικοι στα κενα καθισματα του ΔΑΚ....
1000 ΟΜΩΣ....ΟΧΙ 5000.....και οποιος καταλαβε....καταλαβε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;   Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Απρ 2011, 11:12 am

Και τελος παντων ας το κλεισουμε επιτελους το θεμα καπου κατα δω....
Αν ηταν να βγουν καποια συμπερασματα,πιστευω οτι βγηκαν....
Δε θα καθομαστε να βαραμε εθνικους παιανες για τα αυτονοητα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αλλάζει χέρια ο Πανθρακικός;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» φο.φ.η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
Σελίδα 2 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Πανθρακικός-

Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις