Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Gruppo PANTHRAKISTAS 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Panthrakikosfan
Panthrakikosfan


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 28
Τόπος : Κομοτηνή

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 20 Σεπ 2010, 10:33 pm

karafatme έγραψε:
ήμασταν πολλοί
πολύ περισσότεροι από κάτι πεσιμιστές

πεσιμιστές = pesimistic = απαισιόδοξοι ??? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthrakikosfans.blogspot.com/
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 20 Σεπ 2010, 10:39 pm

karafatme έγραψε:
ήμασταν πολλοί
πολύ περισσότεροι από κάτι πεσιμιστές
......


...κοψε κατι μπρε............... optimist karafatme... Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Alien ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 20 Σεπ 2010, 11:14 pm

Συγχαρητήρια στυς νέους και απο εμένα και όποιος τους ξαναπεί πισιρικάδες θα του σβήνω το post εξάλλου τι admin κλητήρας είμαι. Cappo την είδες τι φώτο με το μπλουζάκι; gerolyke περιμένω τηλεφωνο σου αύριο τα θέματα είναι πολλά....grink μην στεναχωριέσαι την επόμενη φορά θα είσαι μαζί μας. Γιάννη ένα μεγάλο ευχαριστώ σε εσένα και τον φίλο σου, αν δεν ήταν αυτός θα ξενερώναμε γρήγορα, kabano το τύμπανο σου ήταν όλα τα λεφτά. Karafatme το πες και το κάνες τα κατάφερες μας ήρθες.....
Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ στους νέους σε όλους μα όλους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 20 Σεπ 2010, 11:29 pm

cappo έγραψε:
...μας βγηκε η ψυχη,αλλα τελος καλο ολα καλα...τριποντο και αυτο γραφει...
...δεν μου αρεσε η ομαδα μας...προβλεψιμη απο καθε αποψη,με μονοτονη και
βαρετη αναπτυξη........

-τρίποντο και αυτό μένει...είναι όλο το νόημα Μάκη...

-πέρισυ βαρέθηκα να ακούω..."...μπράβο στην ομάδα...έπαιξε καλό ποδόσφαιρο...μας αδικεί το αποτέλεσμα..."και βαθμολογία...ΠΑΠΑΛΑ...απ'τα σαλόνια στα χωράφια...

-στο πρώτο ημίχρονο δεν με χάλασε κάτι,νομίζω παίξαμε παληκαρίσια...!!!

-στο δεύτερο κρατήσαμε το...μισο-μηδέν και δε με χαλάει καθόλου...3 βαθμοί στο σακούλι και συνεχίζουμε...!!!!

-ο τρομπετίστας(ο φίλος μου Wink ) όχι μόνο έδωσε την ψυχή του στην τρομπέτα αλλά φώναζε και συνθήματα όταν δεν έπαιζε και στο γκολ πανηγύρισε μαζί μας σα μικρό παιδί...!!!νομίζω ότι προσθέσαμε ένα νέο μέλος στην οικογένεια μας Wink

-την επομένη όμως να οργανωθούμε καλύτερα και να έχουμε περισσότερες φωνές και συντονισμένα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 20 Σεπ 2010, 11:32 pm

Ζηλεύω... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 20 Σεπ 2010, 11:41 pm

Ένα μεγάλο μπράβο και από μένα σε μικρούς και μεγάλους του Gruppo .Μακάρι το παρεάκι να μεγαλώσει και οι φωνές μας να πληθύνουν και να δυναμώσουν..

Η μόνη καλοπραίρετη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι :ναι εντάξει ωραίες οι τρομπέτες και ο ενθουσιασμός αλλά χρειάζεται ένα παρεάκι 10 ατόμων ηλικίας ανω των 25 για να μπουν για αρχή μπροστάρηδες στους πιτσιρικάδες και να μην επικρατεί ένα μικρό μπάχαλο.

Και σ αυτό πρέπει να βοηθήσουμε όλοι βάζοντας κυρίως μέσα και τον εαυτό μου.Το θέμα είναι που να τους βρούμε..Πονεμένη ιστορία..αλλά θα το προσπαθήσουμε..
Οι περισσότεροι μεγαλύτεροι κολλώνουν να έρθουν να φωνάξουν.Αλλά αν βρεθούν άτομα που είναι κοντά τους ηλικιακά και γνωστοί ,πιστεύω πως θα κολλήσουν στο οπαδιλίκι.Αρκεί και η ομάδα να φέρνει αποτελέσματα.

Και κάτι τελευταίο :τα λυκειόπαιδα κερδίζονται μόνο από τους συνομηλίκους τους.Γι αυτό θα πρέπει να δημιουργήσουν μια φιλοσοφία προσέγγισης.Αυτό θα γίνει π.χ μέσα από μια καμπάνια που θα πρέπει να γίνει μεταξύ Gruppo ,Ultras και ΚΥΡΙΩΣ της ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ.
Είναι καιρός να ξυπνήσουν εκεί στα γραφεία της Ηροδότου και να περάσουν την φιλοσοφία του συλλόγου και στα παιδιά των σχολείων.

Αυτά από μένα για την ώρα.Τα υπόλοιπα τα λέμε εν καιρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 20 Σεπ 2010, 11:46 pm

Celt_2_ έγραψε:
...ένα παρεάκι 10 ατόμων ηλικίας ανω των 25 για να μπουν για αρχή μπροστάρηδες στους πιτσιρικάδες και να μην επικρατεί ένα μικρό μπάχαλο.

Και σ αυτό πρέπει να βοηθήσουμε όλοι βάζοντας κυρίως μέσα και τον εαυτό μου.Το θέμα είναι που να τους βρούμε..Πονεμένη ιστορία...

καλοπροέραιτα στο λέω και γώ...οι 4 μαζευτήκαμε...γίνε ο πέμπτος να ψάξουμε τους άλλους 5...!!! δεν είναι ντροπή να φωνάξουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 12:07 pm

Το ματς με Καρδίτσα είναι Κυριακή. Ψήνεται κανείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 1:55 pm

Εγώ ψήνομαι απλά λόγω μια υποχρέωσης τη Κυριακή πρωί θα είμαι εκτός Κομοτηνής οπότε θα πάω με ΙΧ ..
Στον γυρισμό όμως γυρνάω με το Πανθρακοπούλμαν ή με κάποιον άλλον.

Άλλος για τη βάρκα μας??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 2:34 pm

Mersi boque monsieur Cappo...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 2:56 pm

Λαμβάνετε "πακέτα" από Θεσσαλονίκη ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 3:00 pm

η γκολάρα του Ρομπέρ είναι πραγματικά φανταστικό γκολ ..... αριστερό δυνατό σουτ στην κλειστή (αριστερή) πλευρά της εστίας από καμιά 6-7 μετρα μακριά ....
ασίστ νομίζω του Καζάκη δεν θυμάμαι καλά .... που τον έβγαλε μόνο με το τέρμα

δεν βρήκα ακόμη βίντεο

η ΠΑΕ γιατί δεν βγάζει κλιπάκι στο youtube ... αφού μαγνητοσκοπεί όλους τους αγώνες ... δεν είναι δα και μεγάλη δουλειά
εκτός αν γράφει τους αγώνες σε κασέτα VHS ....

affraid


Έχει επεξεργασθεί από τον/την karafatme στις Τρι 21 Σεπ 2010, 7:57 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 3:05 pm

ckara έγραψε:
Λαμβάνετε "πακέτα" από Θεσσαλονίκη ;

Δηλαδη...?Γιατι περιμενω κατι PC,αλλα βλεπω να μου ρχονται
κατα χριστουγεννα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 7:58 pm

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Panthrax_2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 8:08 pm

http://www.panthracrocs.com/topic-n149.htm

Καταπληκτικές foto από τον Νικόλα

Ειδικά το γκολ του Ρομπέρ......όλα τα λεφτά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 8:14 pm

ptolemais έγραψε:
ckara έγραψε:
Λαμβάνετε "πακέτα" από Θεσσαλονίκη ;

Δηλαδη...?Γιατι περιμενω κατι PC,αλλα βλεπω να μου ρχονται
κατα χριστουγεννα...

Μιλάω για το λεωφορείο Κομοτηνή - Καρδίτσα την Κυριακή, φίλε Πτολεμαΐς :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Σεπ 2010, 11:13 am

Προς Panthrakistas και λοιπούς συμπαθούντες:

Ο πρόεδρος θέλει μια 100ρα μέχρι τέλος του μήνα για το νοίκι της λέσχης. Κάντε τα κουμάντα σας έτσι ώστε από Δευτέρα να τα μαζέψω και να του τα δώσω. Ό,τι θέλει και μπορεί ο καθένας.

Κάντε κάτι, γιατί τον έχω ικανό να γυρνάει με το κουτί και να κάνει έρανο στην πλατεία (κι ας με διαψεύσει αν τολμάει Razz )

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Σεπ 2010, 3:16 pm

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Panthrakikos

μας έβαλε στην φωτογραφία το SPORT24 ..... δειτε ΕΔΩ

ενώ μας ειρωνεύεται σαν ΔΗΜΟΣ TOURS το goalday ..... ΕΔΩ ..... διορθώνοντας και την αβλεψία-ασυνταξία που έχει η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Σεπ 2010, 3:22 pm

karafatme έγραψε:
Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Panthrakikos

μας έβαλε στην φωτογραφία το SPORT24 ..... δειτε ΕΔΩ

ενώ μας ειρωνεύεται σαν ΔΗΜΟΣ TOURS το goalday ..... ΕΔΩ ..... διορθώνοντας και την αβλεψία-ασυνταξία που έχει η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ

αυτή η φωτογραφία δεν είναι προχθεσινή όμως...λύπουμε εμείς από μέσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Σεπ 2010, 5:26 pm

Γιαννης έγραψε:

αυτή η φωτογραφία δεν είναι προχθεσινή όμως...λύπουμε εμείς από μέσα

κι εγώ λυπούμαι που δεν είναι προχθεσινή ........αλλά είναι η δεύτερη ή τρίτη εμφάνιση των panthrakistas στο ΔΑΚ .... η πρώτη αν θυμάμαι καλά ήταν με τον Πανιώνιο μετά την σειρά δεν την θυμάμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Σεπ 2010, 8:17 pm

gringababy έγραψε:
Προς Panthrakistas και λοιπούς συμπαθούντες:

Ο πρόεδρος θέλει μια 100ρα μέχρι τέλος του μήνα για το νοίκι της λέσχης. Κάντε τα κουμάντα σας έτσι ώστε από Δευτέρα να τα μαζέψω και να του τα δώσω. Ό,τι θέλει και μπορεί ο καθένας.

Κάντε κάτι, γιατί τον έχω ικανό να γυρνάει με το κουτί και να κάνει έρανο στην πλατεία (κι ας με διαψεύσει αν τολμάει Razz )



Τέτοιο κατοστάρικο;

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Euro100


ΞΗΛΩΘΕΙΤΕ ΒΡΕΕΕΕΕ........
Εγώ δίνω Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 20S15902599849F.600 και να κοιτάξουμε μαζέψουμε παραπάνω για άλλα έξοδα του GRUPPO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Σεπ 2010, 10:01 pm

gringababy έγραψε:
Προς Panthrakistas και λοιπούς συμπαθούντες:

Ο πρόεδρος θέλει μια 100ρα μέχρι τέλος του μήνα για το νοίκι της λέσχης. Κάντε τα κουμάντα σας έτσι ώστε από Δευτέρα να τα μαζέψω και να του τα δώσω. Ό,τι θέλει και μπορεί ο καθένας.

Κάντε κάτι, γιατί τον έχω ικανό να γυρνάει με το κουτί και να κάνει έρανο στην πλατεία (κι ας με διαψεύσει αν τολμάει Razz )




Τι έγινε βρε gring, ανέλαβες χρέη δοσατζού ? Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_razz

Εκ πείρας σου λέω ότι είναι από τα χειρότερα καθήκοντα.

Περάστε την πρώτη του μηνός……… Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Σεπ 2010, 10:24 pm

Το ξέρω ρε συ Kabano, αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις, ο κλήρος πέφτει στο γενναίο...

Επειδή δε θα έχω internet μέχρι τη Δευτέρα (Κάνω format το ρημάδι μου), Όποιος θέλει κάτι, ας πάρει τηλέφωνο. Όποιος δεν το έχει, το έχει ο Andia και ο Kabano (να μην το γράφω εδώ).

Δευτέρα θα επανέλθω δριμύτερη.

Andia άσε τα χουβαρνταλίκια του διαδικτύου ρε! 500ρικο θέλω! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Σεπ 2010, 10:40 pm

gringababy έγραψε:
Το ξέρω ρε συ Kabano, αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις, ο κλήρος πέφτει στο γενναίο...

Andia άσε τα χουβαρνταλίκια του διαδικτύου ρε! 500ρικο θέλω! Razz


Μέχρι 300 ευρω μπορω να δώσω.

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 536805
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 24 Σεπ 2010, 12:55 am

gringababy έγραψε:
Προς Panthrakistas και λοιπούς συμπαθούντες:

Ο πρόεδρος θέλει μια 100ρα μέχρι τέλος του μήνα για το νοίκι της λέσχης. Κάντε τα κουμάντα σας έτσι ώστε από Δευτέρα να τα μαζέψω και να του τα δώσω. Ό,τι θέλει και μπορεί ο καθένας.

Κάντε κάτι, γιατί τον έχω ικανό να γυρνάει με το κουτί και να κάνει έρανο στην πλατεία (κι ας με διαψεύσει αν τολμάει Razz )


Στην εκκλησία θα βγάλω κουτί όχι στην πλατεία. Θα βάλω μπροστά τον φίλο μου τον Κυριάκο (ξέρεις ,αυτόν που τον κέρασα νερό απ΄την βρύση) , και θα του δώσω ποσοστά.
Στο λεωφορείο για Καρδίτσα πάντως θα το βγάλουμε το ....κουτάκι μας του εράνου.
Κατερίνα κανόνισε τι θα φορέσεις εκείνη τη μέρα .
Αντε καλό βράδυ και καλή σαργοκτονία για αυριο.(σήμερα ήταν όλοι αρσενικοί οι π...ούστηδες).

Και στη θάλασσα και στη στεριά , πανθρακικός και ξερό ψωμί.(άντε και λίγο ροκφόρ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Gruppo PANTHRAKISTAS 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» GRUPPO PANTHRAKISTAS
Σελίδα 3 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ :: Panthrax Club-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις