Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 56

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 06 Οκτ 2010, 8:44 pm

Α ρε Πρόεδρε (το Π κεφαλαίο) έγραψες πάλι.
Μάλλον είναι ο καιρός που κάθε χρόνο και ένα πρόβλημα με κάποιον δημιουργείται πέρυσι τέτοιες μέρες είχαμε άλλα φέτος άλλα.....
Την Κυριακή έχουμε επέτειο ένα χρόνο το θυμάται κανείς; θα κάνουμε καμμιά γιορτούλα, ομιλία, κατάθεση στεφάνου, ή πανώ στο γήπεδο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 06 Οκτ 2010, 8:55 pm


ΧΡΟΝΙΑ σου ΠΟΛΛΑ λοιπόν andia

το είχα ζητήσει κι εγώ Πρόεδρε να έρχονται ένας - ένας ή δύο -δύο από την Λέσχη ..... εσύ έχεις από ότι φάινεται τα κονέ για κάτι τέτοιο ή ακόμη και ο έτερος ο αντιπρόεδρος εν αποστρατεία


Έχει επεξεργασθεί από τον/την karafatme στις Τετ 06 Οκτ 2010, 9:39 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 06 Οκτ 2010, 9:21 pm

Πάνω στη δική σου πρόταση βασίστηκα Καραφατμέ.
Δεν μου είναι δύσκολο να καλέσω όποιον θέλετε, αρκεί η λέσχη να δείξει την απαραίτητη φιλοξενία. Δεν έχω κονέ, απλά μας ξερουν και τους ξερουμε, η πόλη είναι μικρή φίλε μου και η διχόνοια μόνο κακό κάνει.
Αν συμφωνείτε λοιπόν ας κάνουμε αρχή με τον Βλάση. Ορίστε εσείς μέρα και ώρα.
Και όπως΄΄ λέει ΄΄και ο απόστρατος αντιπρόεδρος η καρέκλα των κυριλέ του προέδρου μπορεί να βοηθήσει σε μιά περαιτέρω σύσφιξη των σχέσεων όλων των συντελεστών που ασχολούνται με την ομάδα της πόλης.

Ανδρέα χρόνια πολλά και καλά , αλλά για ποιό πράγμα , δεν κατέχω. Αυτό που θυμάμαι πολύ καλά είναι ότι πέρσι τέτοιο καιρό στα ντουβάρια (ανάμεσα Μαρώνεια Σαμοθράκη), βγάλαμε ένα μπλέ σκαθάρι , γύρω στο κιλό . Αν είναι γιαυτό ευχαριστώ πολυ για τις ευχές όλων σας.
Μη μου πείτε μόνο ότι γιορτάζουμε ένα χρόνο Παπανδρεισμού , γιατί θα ασκήσω Προεδρικό βέτο,
και θα κόψω κάθε ευχή. Του αγίου Τζέφρυ στις 23 απριλίου θα το γιορτάσουμε καλύτερα.
Καλό βράδυ σε όλους, και κανονίστε να μαζέψουμε χρήματα για το ...επόμενο ενοίκιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 06 Οκτ 2010, 9:26 pm

νομίζω πιο φρόνιμο έιναι να φωνάξετε τον Σιμώση .... να πουλήσετε ποτά μεχρι και στην Βενιζέλου .... να βγουν ενοίκια ... να πάρει ο andia καμια συνέντευξη να την μοστράρουμε στις εφημερίδες .... να ανέβει το image των οργανωμένων οπαδών

Για τον Καζάκη τα αίματα είναι ζεστά ακόμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 56

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 06 Οκτ 2010, 9:51 pm

andia έγραψε:
andia έγραψε:
gerolykos έγραψε:
Πάνω στη δική σου πρόταση βασίστηκα Καραφατμέ.
Δεν μου είναι δύσκολο να καλέσω όποιον θέλετε, αρκεί η λέσχη να δείξει την απαραίτητη φιλοξενία. Δεν έχω κονέ, απλά μας ξερουν και τους ξερουμε, η πόλη είναι μικρή φίλε μου και η διχόνοια μόνο κακό κάνει.
Αν συμφωνείτε λοιπόν ας κάνουμε αρχή με τον Βλάση. Ορίστε εσείς μέρα και ώρα.
Και όπως΄΄ λέει ΄΄και ο απόστρατος αντιπρόεδρος η καρέκλα των κυριλέ του προέδρου μπορεί να βοηθήσει σε μιά περαιτέρω σύσφιξη των σχέσεων όλων των συντελεστών που ασχολούνται με την ομάδα της πόλης.

Ανδρέα χρόνια πολλά και καλά , αλλά για ποιό πράγμα , δεν κατέχω. Αυτό που θυμάμαι πολύ καλά είναι ότι πέρσι τέτοιο καιρό στα ντουβάρια (ανάμεσα Μαρώνεια Σαμοθράκη), βγάλαμε ένα μπλέ σκαθάρι , γύρω στο κιλό . Αν είναι γιαυτό ευχαριστώ πολυ για τις ευχές όλων σας.
Μη μου πείτε μόνο ότι γιορτάζουμε ένα χρόνο Παπανδρεισμού , γιατί θα ασκήσω Προεδρικό βέτο,
και θα κόψω κάθε ευχή. Του αγίου Τζέφρυ στις 23 απριλίου θα το γιορτάσουμε καλύτερα.
Καλό βράδυ σε όλους, και κανονίστε να μαζέψουμε χρήματα για το ...επόμενο ενοίκιο.

Τον Βλάση θα τον καλέσουμε άλλα ποιός θα του δώσει και επισήμως τη πρόσκληση για να ξέρει πότε θα έρθει; Μήπως να το πούμε στην ΠΑΕ;
Καλά άρχισες να ξεχνάς καταρχήν πέρυσι τέτοιο καιρό δεν σε ήξερα άρα για τα ψάρια δεν γνωρίζω.
Για τον ένα χρόνο του ΓΑΠ καμμία σχέση ούτε που πέρασε απο την σκέψη μου.
Για σκέψου τι να είναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Καλλιθέα - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 21η αγωνιστική
» Καλλιθέα-Πανθρακικός (21η αγωνιστική)
» 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα
» Πανθρακικός-ΑΕΛ(13η αγωνιστικη)
» ΟΦΗ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 12η αγωνιστική
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2010-11-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις