Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 12:46 am

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Dite-ti-foto-o-pagkalos-ekane-rompa-tous-ipourgous-gia-tis-endimatologikes-epiloges-tous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 12:49 am

Ο,τι και να γινει στηριξη στην ΙΔΕΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ.
Εχουμε 40 βαθμους και 2 εκτος εδρας.
Τι να κανουμε, τωρα εδεσε η ομαδα...3χ3 θελουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 12:50 am

Losthapateros έγραψε:
Βάλτε μια φωτογραφία σας με κοσμο να σας δουμε,πουθενα δν σας βρίσκουμε

Ουτε να αυτοκτονησεις αξιοπρεπως?
Ανεβα τεταρτο οροφο και κανε τον γλαρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 12:51 am

Losthapateros έγραψε:
Βάλτε μια φωτογραφία σας με κοσμο να σας δουμε,πουθενα δν σας βρίσκουμε


Ασε φίλε.

Αποφάσισε πρώτα τι ομάδα είσαι,σκέψου το δυο-τρία χρονάκια ακόμα κι εμεις εδώ θα είμαστε να συζητήσουμε ότι θες.

Τώρα,δε μπορούμε να πούμε τιποτα,διότι τη μία είσαι έτσι,την άλλη γιουβέτσι να πούμε.


'Η πάνθρακας,ή ξανθούλα.

Δε γίνεται και τα δύο.


Ακούς ΜΩΡΗ ΡΟΜΠΑ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 12:56 am

Ρε συ,πλάκα-πλάκα αυτός μπορεί να έχει διαρκείας στη 2 ρε...

Από τους πιο φανατικούς οπαδούς μας πρέπει να 'ναι αυτός.


Μιλάμε,διάβαζα τα ποσταρίσματά του για τον ΠΑΝΘΡΑΞ και ρίγη συγκίνησης με διαπερνούσαν.

Τόσο πώρωση λέμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 1:00 am

Και να η ξανθούλα,και να η βιαμάρ,και έτσι σωθήκαμε,και τι υπερήφανος που νοιώθω (sic) που είμαι πανθρακικός,και το νου σας στα γραφεία του συνδέσμου ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ μη ΜΑΣ την πέσουν τα χανούμια και πάει λέγοντας...

Στάνταρ διαρκείας έχει σε λέω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 1:05 am

Με επιασες μπαγάσα ,Πάνθραξ ειμαι,σας πήραζα τοσο καιρο ρε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 1:10 am

Οι γιατροί λένε ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα για εκτιμήσεις.


Είπαμε,απομόνωση,νηστεία,προσευχή και μετά απο τουλάχιστον δύο χρόνια,θα μπορείς να τοποθετηθείς επί του θέματος σχετικά με το τι ομάδα είσαι.

Τώρα σε βλέπω και δεν καταλαβαίνω ΤΙ βλέπω.

Εισαι μια θολούρα στο μυαλό σου.


Θεραπεία γρήγορα.

Προδότη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 1:15 am

Και τότε θα μπόρεις ν' απαντήσεις και στο ερώτημα που σου απηύθυνα μερικά ποσταρίσματα παρά πίσω.

Δηλαδή αν είσαι:


α. Ψυχοπαθής

β. Ρόμπα

γ. Ξεφτίλας

δ. Απλά ηλίθιος

ε. Ολα τα παραπάνω


Σε δύο χρόνια όμως,όχι τώρα. Τώρα,απομόνωση.

Κι αν δεν αντέχεις,αυτοκτόνα, δεν είναι ντροπή.


Εγώ αυτό θα έκανα προδοτάκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 2:04 am

Καλά, μιλάμε το γέλιο για το κλαρίνο στους Ταϊρελ δεν είναι τίποτα μπροστά στο τωρινό γέλιο. Να' σαι καλά ρε Κασσάνδρα, 10 χρόνια ζωής πήρα με τη κυλότα.

"Οσο για Παπαδοπουλο,εαν δεν ητανε παλικαρια,δεν θα σωζαμε την χρονια.Με γεια μας,που μπηκε με μισο ποδι και επαιξε με την ξανθουλα.αιντε.ο καθενας εδω μεσα την παπαρια του."

"ξανθούλα" ρε μαλάκα. ΞΑΝΘΟΥΛΑ, γαμώ το κεφάλι μου ρεεεεεε

Δεν περιγράφω άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 7:01 pm

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Th?id=JN.%2fB55PT2HmDW4W%2bDtWbFITQ&pid=15



.....μπρε μπρε τον τσιμπουκλανερος......τετοια πραματα......υβριδιο παλιοπουσταρας.......


.........κι εσυ μπρε λεγεωναριε............. α πα πα πα πα πα πα πα.......ακου αοξιτσα ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 217575 ...κλαιω μπρε....κλαιω ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 217575 .........


............παντως στα σοβαρα, ο παλιοκυλοτας ,χρειαζεται γιατρο......στα γρηγορα και μανι μανι......και χαπια....πολλα χαπια......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 8:56 pm

Βρε...παλουκ-άρια ,πλακα κανετε.και κοσμο δεν έχετε. γελαει ο κοσμος οπαδικα με σας κυκλοφορουν βιντεακια αστεια.
εχετε και διαιτητικη υποστηριξη και παλι παιζει να πεσετε.ποσο γραφικοι;1500 ατομα ατομα ρε.ουτε καν τοσα αλλα τελος παντων σε ματς σωτηριας,δεν ντρεπεστε;
ποσο αστειοι;
ποσο ανθρακικοι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 9:36 pm

Ρε τι 'ναι τούτος ρε...

Δεν έχει ξαναγίνει τέτοια περίπτωση λέμε.

Α πα πα πα πα πα που λέει κι ο Cappo...


Ρε παλουκάρι μ' τι είπαμε χθες;

Θυμάσαι;

Απομόνωση και περισυλλογή για δύο χρόνια,μέχρι να καταλάβεις (και να καταλάβουμε κι εμείς μαζί σου) ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ.

Το καταλαβαίνεις αυτό μωρή ρόμπα;


Σκόντατζης ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ διότι αποκαλούσες την ξάνθη ΞΑΝΘΟΥΛΑ,τον "Κύριο Χρήστο" ΒΙΑΜΑΡ,και κείνα τα σπυριάρικα που μαζεύονται στην Α1 ΒΛΑΜΜΕΝΑ.

Αρα ξάνθη ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ. Επ' ουδενί.

Πάνθρακας ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ διότι αποκαλείς τον Πανθρακικό ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥΛΗ,και τους οπαδούς του ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ,ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ,ΑΣΤΕΙΟΥΣ κτλ,ενώ έχεις κάνει και δηλώσεις περί υποβιβασμού την τελευταία αγωνιστική κι άλλα τέτοια παρδαλά.

Αρα ΟΥΤΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ.

Τι είσαι;

Ούτε συ δεν ξέρεις κακομοίρη μου.

Οταν σταθεροποιηθεί το μουνί,όταν περάσουν δύο χρόνια θεραπείας με χάπια και άλλα φαρμακευτικά σκευάσματα κατάλληλα για την περίπτωσή σου,όταν θα σε έχουν κοιτάξει και καμμιά εικοσαριά ειδικοί και όταν με λίγα λόγια ΘΕΡΑΠΕΥΤΕΙΣ απ' αυτό που σε βασανίζει και σε κάνει να φέρεσαι ανισόρροπα,ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.

Εκτός άμα δεν ξέρω,βγεις απ' το κελί σου και είσαι ΚΑΒΑΛΑ για παράδειγμα.

Ποιος το αποκλείει;

Αμα πριν δυο χρόνια νόμιζες ότι ήσουν Πάνθραξ και τώρα νομίζεις ότι είσαι σκόντα,ποιος μου λεει εμένα,ότι δε θα γίνεις καβάλα να πούμε.

Και μετά Δόξα Δράμας,μετά Πανσερραϊκος (τέτοιος ηλίθιος που είσαι...) μετά Κιλκισιακός,Πιερικός,ΑΕΛ,Τρίκαλα,Γιάννενα και που ξέρεις;

Μετά από τριάντα χρόνια που θα πιάσεις Αθήνα,να γίνεις και γαύρος.

Να δεις και κανα πρωτάθλημα βρε αδερφε...


Ποιος μου το εγγυάται αυτό ότι ΔΕΝ θα γίνει;

Γι' αυτό,σαν καλό παιδάκι,άντε πίσω στον θάλαμο του ψυχιατρείου.


Κι άμα πετύχω αυτόν που σε ξεκλείδωσε ακόμα δε σε μαντρώσαμε,να δεις τι θα τον κάνω τον κερατά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 9:38 pm

Losthapateros έγραψε:
Βρε...παλουκ-άρια ,πλακα κανετε.και κοσμο δεν έχετε. γελαει ο κοσμος οπαδικα με σας κυκλοφορουν βιντεακια αστεια.
εχετε και διαιτητικη υποστηριξη και παλι παιζει να πεσετε.ποσο γραφικοι;1500 ατομα ατομα ρε.ουτε καν τοσα αλλα τελος παντων σε ματς σωτηριας,δεν ντρεπεστε;
ποσο αστειοι;
ποσο ανθρακικοι;


Losthapateros έγραψε:Τι να πώ!συγκλονιστικοί παλικάρια! ΘΕοί!Νοιωθω υπερηφανος που ειμαι Πανθρακικός! Για ακόμα μια φορά!Με την μαγκιά μου,καθαρά και ξάστερα! Τι αλλο να πω! Δεν το πιστευα να πω την αληθεια! Και ομως διαψευστηκαμε! Μπραβο στα παιδια!ειστε θεοι!
Και σημερα θυμηθηκα αυτο που ποσταρε η μικρη κερκιδα που ελεγε αυτο και το ειχα ποσταρει
<<
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 9:41 pm

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 25aecabe88bc2c2eaa99cfab0667574d

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 1-MOTION
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 9:58 pm

Και να σου πω και κάτι τελευταίο φιλαράκι,διότι ειλικρινά,δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανά με την πάρτη σου.

Δεν έχει νόημα δηλαδή να ασχοληθεί μαζί σου ο οποιοσδήποτε ΝΟΗΜΩΝ άνθρωπος,τι να λέμε τώρα...


Πρέπει να είσαι ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ρε φίλε,για να τολμάς να μπαίνεις ακόμα εδώ μέσα,ενώ έχεις γίνει ΤΟΣΟ ΞΕΦΤΥΛΑ και ΤΟΣΟ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ...

Εγώ ρε φίλε άμα ήμουν στη θέση σου,ούτε από το σπίτι μου δε θα έβγαινα από τη ντροπή.

Οχι να μπαίνω και στα ιντερνέτια να το παίξω και καμπόσος κιόλας...


Πιο ΡΟΜΠΑ,ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ δηλαδή.

Και μετά απ' όλα αυτά,με τι μούτρα θα πας εκεί στην Α1,να μοιραστείς το κλαιραζίλ σου με τ' άλλα τα σπυριάρικα ήθελα να 'ξερα... 


Τέλος πάντων,αυτά από μένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Απρ 2015, 10:12 pm

cappo έγραψε:
Losthapateros έγραψε:
Βρε...παλουκ-άρια ,πλακα κανετε.και κοσμο δεν έχετε. γελαει ο κοσμος οπαδικα με σας κυκλοφορουν βιντεακια αστεια.
εχετε και διαιτητικη υποστηριξη και παλι παιζει να πεσετε.ποσο γραφικοι;1500 ατομα ατομα ρε.ουτε καν τοσα αλλα τελος παντων σε ματς σωτηριας,δεν ντρεπεστε;
ποσο αστειοι;
ποσο ανθρακικοι;


Losthapateros έγραψε:Τι να πώ!συγκλονιστικοί παλικάρια! ΘΕοί!Νοιωθω υπερηφανος που ειμαι Πανθρακικός! Για ακόμα μια φορά!Με την μαγκιά μου,καθαρά και ξάστερα! Τι αλλο να πω! Δεν το πιστευα να πω την αληθεια! Και ομως διαψευστηκαμε! Μπραβο στα παιδια!ειστε θεοι!
Και σημερα θυμηθηκα αυτο που ποσταρε η μικρη κερκιδα που ελεγε αυτο και το ειχα ποσταρει
<<


Αντε καλά.

Ξύλα,πέτρες,κουκουνάρια.

Δεν περιγράφω άλλο που λέει κι η Κάθριν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 21 Απρ 2015, 12:24 am

Ωραια ειστε εδω,πλακα εχετε.
Θέλετε να πιούμε καφε να γνωριστούμε ;
Φεις εχετε ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 21 Απρ 2015, 1:09 am

πραγματικα εγω θα ηθελα να γνωριστουμε μπας και καταλαβω εαν εισαι γεννημενος με dna 
μαλακα η εξελιχτηκες στην πορεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» φο.φ.η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2014-15-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις