Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
πανθρακικος  - ολυμπιακος Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
πανθρακικος  - ολυμπιακος Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 πανθρακικος - ολυμπιακος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤρι 03 Μαρ 2015, 1:17 pm

ασφαλεις   πληροφοριες  λενε  οτι  αντι  για  κυριακη  8  μαρτιου  στις 15.00,  το  παιχνιδι   με  τον  ολυμπιακο  θα  γινει  το σαββατο     στις 19.30  .
κι  αυτο  για  να  παρει  και  καλα   η  ομαδα  του   πειραια  τις   ιδιες  μερες   ξεκουρασης  με  την  ομαδα  της φιλαδελφειας  (που  παιζει σαββατο)  ,  ενοψει  του  αγωνα  κυπελλου  που  οριστηκε  την  τεταρτη 11 μαρτιου

ρε δε  πατε  στο  διαλο   ολοι  σας. 

η  καλυτερη  κυριακη  μου  ηταν  η  προηγουμενη  .  ειδα  ματσαρες  που  αν  γινοταν  το  ελληνικο  μπουρδελοπρωταθλημα  δε  θαβλεπα  με  τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤρι 03 Μαρ 2015, 2:28 pm

ΣΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΛΑ!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤρι 03 Μαρ 2015, 5:44 pm

gerolykos έγραψε:
ασφαλεις   πληροφοριες  λενε  οτι  αντι  για  κυριακη  8  μαρτιου  στις 15.00,  το  παιχνιδι   με  τον  ολυμπιακο  θα  γινει  το σαββατο     στις 19.30  .
κι  αυτο  για  να  παρει  και  καλα   η  ομαδα  του   πειραια  τις   ιδιες  μερες   ξεκουρασης  με  την  ομαδα  της φιλαδελφειας  (που  παιζει σαββατο)  ,  ενοψει  του  αγωνα  κυπελλου  που  οριστηκε  την  τεταρτη 11 μαρτιου

ρε δε  πατε  στο  διαλο   ολοι  σας. 

η  καλυτερη  κυριακη  μου  ηταν  η  προηγουμενη  .  ειδα  ματσαρες  που  αν  γινοταν  το  ελληνικο  μπουρδελοπρωταθλημα  δε  θαβλεπα  με  τιποτα


....Προεδρε......αν η Κυριακη η προηγουμενη ηταν η καλυτερη σου ,μπορεις να τις κανεις, δυο καλυτερες.....αν εχεις τα κοχονια,μην ερχεσαι στο ΔΑΚ.......


......οσο για τις ματσαρες που ειδες.....προσοχη στα καλσον......κι εγω ειδα εγγλεζικο λιγκ καπ και παρα λιγο να βγαλω ..ερπη ζωστηρα !............βούλουθα !!! .......


......φιλοτελισμος Προεδρε...σε περιπτωση που δεν ερθεις την Κυριακη................




...............αει στο διαολο μπρε........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤρι 03 Μαρ 2015, 6:41 pm

παψε   ρε  χαμενε

αφου  ξερεις  οτι  και  με  τους  καπαδοκες  αμα  παιζει  ο πανθρακας  εκει  θα  ειμαι.

και  βεβαια  προτιμω  καπαδοκες - πανθρακικος  απο  το  πανθρακικος  γαυρος  ,  μαμω  τον πειραια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤρι 03 Μαρ 2015, 7:07 pm

το λιβερπουλακι  σου  ειδα  τη κυριακη  και  δε  ....βουλουθα.
και  το  βραδυ    τον  καλο  σου  ζαρντιμ  να  κοιταει  καταματα  την  παρι  .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤρι 03 Μαρ 2015, 8:00 pm

gerolykos έγραψε:
το λιβερπουλακι  σου  ειδα  τη κυριακη  και  δε  ....βουλουθα.
και  το  βραδυ    τον  καλο  σου  ζαρντιμ  να  κοιταει  καταματα  την  παρι  .

.. ματζεστερακι ναι, Λιβερπουλακι ποτε.....τους οποιους Λιβερπουλιανς, αξιζει να τους βλεπεις και οταν τρωνε apple pie στην εξοχη της Ινγκιλτερας.......

 ...πιστευω πως καλα εκανες,γιατι ειδες δυο γκολαρες, απο αυτες που θα δουμε στο ΔΑΚ εμεις,οταν ξαναπερπατησει στην γη ο Ρεξ ο τυραννοσαυρος.........Κουτινιο Προεδρε μου.....Κουτινιο....

...α πα πα πα πα πα πα πα....

...Υ.Γ.   ....πολλα φιλια μπρε......χαθηκαμε......γαμω την μπουγατσουπολη μου, γαμω...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 12:56 am

Αρχηγέ μου,έχουμε ξεφύγει τελείως μου φαίνεται.

Ανοιξες και θεματάκι για τον αγώνα με τους Λάννιστερ;

Αν είναι δυνατόν δηλαδή.

Ελεος λέμε...


Τέλος πάντων,εγώ σ' αυτά τα πρόβατα που θα έρθουν στο απέναντι το πέταλο είτε Σάββατο,είτε Κυριακή,έχω να πω μόνο τούτο:

Βρωμιάρηδες Λάννιστερ,γαμώ τη φάρα σας,πουσταριά του κερατά,εδώ είναι η επικράτεια των ΣΤΑΡΚ.

Και μόνο αυτούς αναγνωρίζουμε καριόληδες.

WINTER IS COMING




Υ.Γ: Για όλους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 4:08 pm

Δε μας φταίνε οι Λάννιστερς, μωρέ... Η ανικανότητά μας φταίει...

Valar Morgulis, Κασσάνδρα μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 5:44 pm

Το αγαπημένο του 3-5-2 αναμένεται να αφήσει ο Μάνουελ Ρόκα και να παρατάξει τον Πανθρακικό με 4-2-3-1 σκοπεύει στον προσεχή αγώνα με τον Ολυμπιακό. 
Συγκεκριμένα, ο Ισπανός προπονητής προσανατολίζεται να παρατάξει τους Ακρίτες, με ένα μοναδικό προωθημένο, τον Ιγκόρ, ώστε να «φορτώσει» τον άξονα δυσκολεύοντας το έργο του Ολυμπιακού. 
Με αυτό τον τρόπο θα προσπαθήσει δημιουργήσει παιχνίδι και να «χτυπήσει» παράλληλα από τις πτέρυγες με τους ταχύτατους ακραίους που διαθέτει (Τζάνη-Ντιγκινί). 


..................................................................................................................................................................................................


......αλλαζει λεει το συστημα ο Μανολος..............μπραβο του και καλα κανει............θα παιξει λεει με εναν προωθημενο...... τον Ιγκορη...........


.....δηλαδη μεχρι τωρα επαιζε με παραπανω απο εναν ?.......και που ηταν ο δευτερος και δεν τον βλεπαμε..........λεμε τωρα να περναει και η ωρα....


.........αυριο τα χαμπερια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 5:51 pm

....επισης διαθετει(ο Μανολος) ταχυτατους ακραιους..........ενας απ αυτους ,ειναι και ο Τζανης......

......πανθρακικος  - ολυμπιακος DSCF8156


........................αυτά είναι.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 6:28 pm

gringababy έγραψε:
Δε μας φταίνε οι Λάννιστερς, μωρέ... Η ανικανότητά μας φταίει...

Valar Morgulis, Κασσάνδρα μου...

Valar dohaeris αγαπητή μου Κάθριν. Μόνο που δε μπορώ να σε πάω μέχρι το Μπράαβος,γιατί δεν έχω βάρκα. Πάνε στον αρχηγό που αφενός έχει,αφετέρου απ' ότι θυμάμαι,για εννιά χρόνια ήταν το πρώτο σπαθί του θαλασσάρχοντα του Μπράαβος. Μέσα στα μωβ με τα πορτοκαλί γυρνούσε ο αλητάμπουρας. Έτσι με είπαν.

Και βεβαίως,σαφέστατα δε μας φταίνε οι Λάννιστερς,αλλά τα δικά μας τα μαύρα τα χάλια. Απλά,μου είναι εύκολος ο παραλληλισμός αυτής της κωλοφάρας με τον ολυμπιακό πειραιώς.

Όταν βλέπω τον έναν μου έρχεται στο μυαλό (εκτός απο το κάτι μαγικό...) ο άλλος,κι όταν βλέπω τον άλλον μου έρχεται στο μυαλό ο ένας (αλλά Θρυλέων)

Η αλλιώς (Τ)ριλέον που λένε και στο μπέογραδ οι ζβέζντες οι ερυθρές.

Γνωστοί και σ' όλο το Γουέστερος ως "Orthodox brother(fucker)s" που λέει κι ο Τζωρτζ ο Μάρτιν ο παιχταράς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 7:49 pm

.....παντως τα μετρα του Κοντονη,επιασαν τοπο.......οι συναδελφοι τα εχουν λειωσει τα βιντεα και τα Torrent 3.3 και παρατησαν τις φωτοβολιδες και τις μπουκες στα γηπεδα.......γειασαν του Κοντονη....................γενικη του Κοντονεως....................


......μεγαλη ζημια εκανε, εκεινος ο Σωκρατης........χο...χο...χο...χο...χο....πολυ μεγαλη ζημια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 8:03 pm

Άντε καλά σας έκατσε.χωρις κοσμο τ ματσάκι με ολυμπιακο και δν παιζει πιθανότητα να γεμίσουν το γηπεδο γάβροι αφού εσείς δε πάτε.
Καλα ΕΝ τω μεταξύ θα χάσετε κιολας,,οπως παντα κανετε με τις μεγαλες ομάδες.
Καλο απόγευμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 8:04 pm

...xωρις Λανιστερ και Σταρκ τα ματσακια το ΣΚ.........


                      .........ΜΠΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΛΕΩ ΕΓΩ....!!!!!!!


...δηλαδη με την λογικη του Κοντονεως,αν πλακωθουν τα ποδοσφαιριστά την Κυριακη,αυτοι θα κανουν το πρωταθλημα,χωρις τα...ποδοσφαιριστά   !!!..........ΜΠΡΕ... ΔΕ ΓΑΜΙΟΥΣΤΕ ΡΕ .............


..........δεν υπαρχει "σωτηρια" μπρε...........ουτε στην εποχη της ..διαπραγματευσης...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 8:07 pm

Losthapateros έγραψε:
Άντε καλά σας έκατσε.χωρις κοσμο τ ματσάκι με ολυμπιακο και δν παιζει πιθανότητα να γεμίσουν το γηπεδο γάβροι αφού εσείς δε πάτε.
Καλα ΕΝ τω μεταξύ θα χάσετε κιολας,,οπως παντα κανετε με τις μεγαλες ομάδες.
Καλο απόγευμα

.....ρε παλιοκυλοτα.......παλι εδω εισαι ?......


               ...μπρε,δε γαμιουσαι κι εσυ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 8:30 pm

Ε τι ερχεται ο καθε πικραμένος εκει και κανει κατάληψη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 8:32 pm

Ρε συ λοσθαπατέρο κάνε μου μια χάρη ρε φιλαράκι...

Βάλε μια μπατονέτα στο δεξί αυτί και σπρώξτην.

Αμα βρεις αντίσταση,σταμάτα το σπρώξιμο.

Μπορείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 9:31 pm

Σταματα να βλεπεις πινοκιο παπατερο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΠεμ 05 Μαρ 2015, 12:32 am

Losthapateros έγραψε:
Ε τι ερχεται ο καθε πικραμένος εκει και κανει κατάληψη
το   τηλεφωνο   της  μαμας   .
με ξεχασες  λεμεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΠεμ 05 Μαρ 2015, 1:55 pm

      ......Σαββατιατικα........7.30 το βραδυ...........................


..........απο την τελεοραση...........μπρε δε γαμιοσαστε ...........


                                                 ..........κι εσυ παλιοκυλοτα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΠεμ 05 Μαρ 2015, 9:21 pm

cappo μου δεν εισαι διαβασμενος...οι ταρατσες τι θα κανουν το σαββατο...το πουλι τους θα παιζουν??

ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ(16:00 στα γνωστα)!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΠαρ 06 Μαρ 2015, 12:37 pm

πανθρακικος  - ολυμπιακος 2mqontk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΠαρ 06 Μαρ 2015, 1:07 pm

Αλλαγη ωρας θα υπαρχει και σε εμας...15:00  drunken drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΠαρ 06 Μαρ 2015, 4:28 pm

εαν γενη αυριο ο αγων εμενα να μου μαμησετε την διπλανη κυλοτα.
αρχισανε τα οργανα απο εχθες.κακος αγωνιστικος,πολυ βροχη,ααααααααα και ξεχασα
παιζουμε τετaρτη με ΑΕΚ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

πανθρακικος  - ολυμπιακος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος Icon_minitimeΠαρ 06 Μαρ 2015, 8:46 pm

και το ειπα ο φουστης πριν 5-6 ωρεςΗ καταρρακτώδης βροχή που πέφτει από το πρωί στην Κομοτηνή και θα συνεχιστεί τουλάχιστον ως την Κυριακή (8/3), καθιστά δύσκολη την διεξαγωγή του αγώνα Πανθρακικός-Ολυμπιακός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

πανθρακικος - ολυμπιακος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ολυμπιακος
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ολυμπιακός
» Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)
» Ολυμπιακος θρειλος , Πανθρακικος μυθος
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις