Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
VanBasten
VanBasten


Αριθμός μηνυμάτων : 1

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Οκτ 2013, 9:02 pm

Ωραίο το φιλικό...
δημόσιες σχέσεις.. ούτε το κ**δάχτυλο που μας έδειξε αποχωρώντας ο Χακόμπο δεν μας ενόχλησε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Οκτ 2013, 9:42 pm

VanBasten έγραψε:
  ούτε το κ**δάχτυλο που μας έδειξε αποχωρώντας ο Χακόμπο δεν μας ενόχλησε...
ρε   τον    χακομπο  .

με  τι  το  εδειξε   ρε  σειρα  ;

με  το  γαντι   ;

οτι  και  νακανε   ο  ρουμανος    θα  τον  χρειαστουμε  για   διερμηνεα   στο  μακρυνο


                                    ΚΙΤΣΝΑΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Οκτ 2013, 11:07 pm

gerolykos έγραψε:
VanBasten έγραψε:
  ούτε το κ**δάχτυλο που μας έδειξε αποχωρώντας ο Χακόμπο δεν μας ενόχλησε...
ρε   τον    χακομπο  .

με  τι  το  εδειξε   ρε  σειρα  ;

με  το  γαντι   ;

οτι  και  νακανε   ο  ρουμανος    θα  τον  χρειαστουμε  για   διερμηνεα   στο  μακρυνο


                                    ΚΙΤΣΝΑΟΥ
Καλά, έχει Κιτθνάου θτην Ιθπανία; Ο Χακόμπο Ιθπανόθ δεν είναι; εκτόθ αν τα Ρουμάνικα (ή Μολδαβικά) μοιάδουν πολύ με τα Ιθπανικά.

Τέλοθ πάντων, εμείθ για το Κιτθνάου ετοιμαζόμαθτε.... έθτω και μέθω Ιθπανίαθ

Φιλικά
Χρήθτοθ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Οκτ 2013, 11:13 pm

Ckara πρεπει να εχεις σπουδασει μαρωνιτικα για να καταλαβεις τι λεει ο Προεδρος.

μαλλον παραπανω, αλλαξε θεμα κατευθειαν και εννοει τον Ματζουρακη και το μαντηλι που μας κουναει μετα την 4αρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 29 Οκτ 2013, 1:11 pm

NO COMMENT.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 29 Οκτ 2013, 1:27 pm

Ελα τωρα. Ποιος παοκ; Δεν υπηρχε τιποτε μεσα στο γηπεδο. Ηλθαν οι κυριοι να παρουν το διπλο, για τη μαχη που δινουν ή ετσι νομιζουν ακομη, για το πρωταθλημα ντε, κοντρα στον ολυμπιακο. Δηλάδη θα μπορουσε να παει διαφορετικα το ματσακι; Αυτοι οι δυο θεωρητικα παλευουν για τον τιτλο. Δεν γινεται να παμε κοντρα σε κανεναν απ'τους δυο. Ενα χαλαρο ηταν. Ενα ξεμουδιασμα βρε αδερφε. Δεν τρεχει κατι.

Υστερα ειναι και το αλλο. Αντε και πες οτι το " χτυπαγες " . Πες οτι επαιζες καλα, ανεξαρτητου αποτελεσματος. Θα ερχοταν ο γαυρος μετα απο 3-4 βδομαδες. Εκει παλι θα εχανες. ( Ασε που σ'αυτο το ματς εχουν δηλωθει οι καρτες των Σερεμετ και Λαδακη. Αν δεν κανω λαθος. Μεχρι στιγμης ε; Αν συμπληρωσουν και αλλοι καρτες, μαντεψε σε ποιον αγωνα θα εκτισουν την ποινη τους. Σε ποιο; Με τον γαυρο; Σαινι εισαι μπραβο ) Και θα ειχες τους κομπλεξικους να σου λενε, με μας το χτυπησατε το παιχνιδι και με τον γαυρο ανοιξατε τα ποδια. Αντε μετα να βγαλεις ακρη. Αστο να παει στο διαολο. Κατσε χασε ομορφα και στα δυο, για να μην εχουν να λενε τιποτε και κανενας. Και μη πει κανεις τί μαλακιες μας λες. Αφου ετσι οπως τα λεω ειναι.

Παμε τωρα να κερασουμε κανενα τσιπουρακι τα παιδια απο τον Βολο. Τοσο δρομο θα κανουν, κριμα θα ειναι να μην τα κερασουμε τιποτα. Μετα την Κυριακη,εχει Καυμενακη το προγραμμα. Νομιζω, ειναι καλος πελατης στην Κομοτηνη. Δεν εχει κερδισει ποτε εδω μεσα ε; Θα δουμε μεχρι τοτε ομως. Εχει ακομη μερες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 29 Οκτ 2013, 4:18 pm

.....εβγαλε τον Μαντζιο σημερα ο Μπουζος στο Μετροσπορτ...............απο την μια, τι καλος Παοκ και τι ποιοτητα που εχει και πως την εβγαλε στο γηπεδο και να το νωρις γκολ και να το ξανανωρις γκολ και τι καλος που ειναι φετος και αλλα τετοια μνημειωδη οσο και γραφικα..........


...και απο την αλλη τι καλο Πανθρακικο εκανες και τι καλα αποτελεσματα εφερες και τι σφιχτη ομαδα και τι πετυχημενες μεταγραφες και μουλιασα απο τα σαλια......το μονο που δεν ειπανε βεβαια,ηταν αν μας ετσουξε και ποσο ο κωλος μας.....................


......ντραπηκα.......τι να κανουμε ομως........ολοι ξερουμε ποιο ειναι το περιβαλλον και η ατμοσφαιρα που παιζεται η μπαλα στην Ελλαδα......αυτο ειναι.....η το αποδεχεσαι και πας στο γηπεδο η δεν το αποδεχεσαι και πας για τσιπουρα και καπουτσινους........ 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 29 Οκτ 2013, 6:19 pm

3700  εισητηρια  πηραν   τα  μπαοκια.  σιγα   να  μη  τους   κοβαμε  βαθμα.

και  βεβαια  οταν   εχουν  τζιολη  λαζαρ νινη λουκας  στο  κεντρο  κι  εσυ  οχταροδεκαρι τον  λαδακη , τι  να περιμενεις.
τελικα  μονο  το  δικο  μου   ματι  γυαλιζε   προχθες (απο  τη  ρετσινα)
ο  ακης  ειχε  ενα  γυαλινο.
το μηδεν  στην  αμυνα  οταν  καταλυεται   στο εικοσαλεπτο  ,  αλλαζεις  λογικη  στο  χορταρι.
''ντε  πειραζει '' που  λεει  και  ο καλος  μου  ντενιζ.'' τα παιξουμε   ντυνατα  με  αστερα''.
και  μια   καθαρη  νικη   με  τη  τριπολη  ανοιγει  ξανα  το  φωτεινο  μονοπατι  για  το μακρυνο

                                                ΚΙΤΣΝΑΟΥ


ΥΓ.  chara   μονο   ο  centi   με  πιανει ,  γιατι   ειναι   σατανας. κατι  σαν  μικρος  γερολυκος  ενα         πραγμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 29 Οκτ 2013, 6:50 pm

Τελειωσε  και το παιχνίδι και χάσαμε όχι ότι δεν το περίμενα  αλλα δεν περίμενα με αυτόν τον τρόπο  μην περνούν τα μυαλά μας αέρα  επειδή κερδίσαμε τον βάζελο για μένα ο παιχίδι με την τριπολη είναι ποιο σημαντικό και εκεί θέλω το τρίποντο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 29 Οκτ 2013, 9:09 pm

cappo έγραψε:
......ντραπηκα.......τι να κανουμε ομως........ολοι ξερουμε ποιο ειναι το περιβαλλον και η ατμοσφαιρα που παιζεται η μπαλα στην Ελλαδα......αυτο ειναι.....η το αποδεχεσαι και πας στο γηπεδο η δεν το αποδεχεσαι και πας για τσιπουρα και καπουτσινους........ 
Τσίπουρο μου Μάκη,  Τσίπουρο  με θέα τον πύργο τον Λευκό ....
Δεν είναι ντροπή .....
Προσωπικά,  για μένα μιλάω, που έχω να χάσω αγώνα στο ΔΑΚ από τότε που 
συγχωρέθηκε ο πατέρας μου πριν τρία χρόνια......
Αυτό το ματς απλά δεν ήθελα να το ..... ξαναδώ ......
κάθε χρόνο έχει την ίδια γεύση .... αηδία ......
το προσπερνάω σαν να μην έγινε .........


Απλά έχω μια απορία για τους ουρακοτάγκους που μας επισκέπτονται ...

Αφού η ομάδα τους τα πληρώνει τα εισιτήρια πριν τα πάρει .....
αυτοί γιατί μπαίνουν με ντου στην κερκίδα ? 
( αυτό μου είπε ο μπάτσος της γειτονιάς μου )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 29 Οκτ 2013, 10:47 pm

Διαβάζω τα παραπάνω και δεν ξέρω αν πρέπει και εγώ να γράψω τα δικά μου για αυτό το πανηγυράκι που έγινε αυτές τις ημέρες σχετικά με αυτόν τον αγώνα παρωδία. Το ήξερα ότι θα χάσουμε έλεγα μην κάτσει καμία στραβή και πάρουμε το Χ αλλά ΔΕΝ..... απλά ήταν ο μόνος αγώνα από τους έξι επίσημους που έχουμε δώσει έως τώρα με αυτήν την ομάδα που πέσαμε αμαχητί και ίσως είναι καλύτερα έτσι γιατί πέρυσι ο Παυλάκης έκαψε την ομάδα σε εκείνο τον αγώνα εντός, μόνο και μόνο για να αποδείξει ότι μπορεί να είναι πάοκ αλλά πάνω από όλα είναι επαγγελματίας ...... προπονητής. 

Για αυτόν τον αγώνα πέρασα την δικιά μου Οδύσσεια από την Παρασκευή μεσημέρι έως και σήμερα το απόγευμα ακόμη δεν ξέρω για αύριο (μερικοί ξέρουν τι εννοώ από την Κυριακή που βρεθήκαμε και τους είπα τα νέα μου).
 Απλά γελάω με την όλη υποκρισία κάποιων που έλεγαν πέρυσι  ότι δεν θα ξαναπάω στο γήπεδο γιατί ξεβρακωθήκαμε με τον Ολυμπιακό και τους είδα προχθές πάλι  στο γήπεδο για να δουν τον αγώνα, ποια ομάδα να υποστήριζαν άραγε; Χρήστο τα περί ντου δεν ισχύει πάντα, ούτε και ο παοκ πλήρωσε τα εισιτήρια, πέρυσι μία διμοιρία των ΜΑΤ είχαν απωθήσει 400 παόκια πριν κάνουν ντου αποτελεσματικά και στο τέλος πήγαν κάποιοι από την διοίκηση μας ίσως κατόπιν πιέσεων και παρακαλέσανε την αστυνομία να τους αφήσουν. Φέτος τα μέτρα τάξης  ήταν για εμένα ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΑΤΑ αλλά αυτό σε κάποιους δεν άρεσε, όπως και σε κάποια λεωφορεία συνδέσμων που τα καθυστέρησαν να μπουν στην Κομοτηνή και τα άφησαν μιάμιση ώρα πριν την έναρξη φυσικά δεν άρεσε και στους ίδιου τους μπάτσους γιατί κουράστηκαν, λες και όλοι οι άλλοι που εργάζονται σε αυτήν την χώρα δεν κουράζονται μάλιστα βγάλανε και την παρακάτω διαμαρτυρία  http://www.seleo.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=116206:diamarturia-astunomikon-gia-ta-austhra-metra-ston-agona-paok--panthrakikos&catid=74:sites&Itemid=54

Συμπέρασμα, κανείς δεν έμεινε ευχαριστημένος για τους δικούς του λόγους άλλος γιατί ήταν κρυφό οπαδός άλλης ομάδας άλλος γιατί εργάστηκε εκείνη την ημέρα κτλ κτλ κτλ.
 
Τα περαστικά μου και στον φίλο οπαδό ΠΑΟΚΤΣΗ που ήρθε να χαρεί την ομάδα του και τραυματίστηκε πολύ σοβαρά με αποτέλεσμα να νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση στην εντατική του πανεπιστημιακού νοσοκομείου Αλεξανδρουπόλεως.
http://www.seleo.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=116232:sthn-entatiki-opados-tou-paok-pou-traumatisthke-sto-panthrakikos---paok&catid=52:-sports-seleo&Itemid=73
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Μπάοκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Σφαγή του Πανθρακικού από τον Μπαοκ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φο.φ.η.
» φο.φ.η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2013-14-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις