Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:52 pm

Καλα τα λες SPQR δεν ειναι φιλαθλος...ειναι ΟΠΑΔΟΣ...τεραστια διαφορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:53 pm

Οι υπόλοιπες φώτο του σημερινού αγώνα.

ΕΔΩ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 P3021855
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:55 pm

το τι κανω και το τι λεω εγω στο γιωργο ειναι δικαιωμα μου και δεν σου πεφτει λογο το τι λεει ο ενας στον αλλον τωρα αν εχεις την εντυπωση οτι μαλωνω με τον γιωργο για τον δερμητζακη εισαι βαρια νυχτωμενη και δεν στην τελεικη δεν εβρισε ο γιωργος τον δερμιτζακη

το αν κανω επιλεκτικο κραξιμο οπως λες ΕΣΥ αραγε τι κανεις το εχεις σκεφτει ποτε εχεις δει ποτε τι ποσταρης και μιλασ και μου την λες
τωρα αν δεν θες να ακους εμετικα συνθηματα πανε και αραξε στην 1 στο πεταλο θα ακουσ διαφορα αν δεν σου αρεσει απεναντι δεν θα μου κανεις και υποδειξει για τα συνθηματα ουτε εμενα ουτε κανενα απο τα δικα μου αδερφια που ειμασταν εκει απο την δ και οχι στο σπεπαστρο με σπορακια και καφεδακι σε πλαστικο
πολυ ασχοληθηκα με αυτο το θεμα και μαζι σου

δεν εχω προβλημα με τον centi και το ξερει πολυ καλα αυτος

εγω μπορει μα μην εβγαλα φιλολογια οπως εσυ αλλα αραξε και μην ασχολεισαι μαζι μου
και αν ξερω η οχι να γραφω το ονομα μου εγινε (κουκλιτσα) αραξε και ασχολισου καλυτερα με κατι που ξερει και οχι με το γηπεδο και με το πεταλο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την terhs στις Σαβ 02 Μαρ 2013, 8:56 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:55 pm

Κεφαλι κατω παυλε και δουλεια...για αυτο πληρωνεσαι κιολας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:57 pm

και για να ερθουμε στα αγωνιστικα.
ο ατρομητος ειναι ομαδα που αν σου βαλει γκολ , ειναι πολυ δυσκολο να κανεις ανατροπη.
λαζαριδης, ταυλαριδης, φυτανιδης , αμυντικοι , και μετα ιγγλεσιας.
περα απ αυτο, και ενας ραντμαν που επιασε οτι δεν πιανοταν.

βεβαια με αυτα τα υψη παιχτων προσεχεις παρα πολυ να μη πουλας ευκολα μπαλες σε κορνερ , και φαουλ . ακους αχιλλεα ; ειχες 20 μετρα μπροστα σου και καθολου πιεση αντιπαλου , και αντι να κατεβασεις ηρεμα τη μπαλα την εβγαλες κορνερ, με τη γνωστη συνεπεια.
η ομαδα τα πηγε περιφημα και μπραβο σε ολους, ιδιαιτερα στο δευτερο ημιχρονο.
και παντα ενας που εχει μια μικρη ποδοσφαιρικη πειρα , και δεν επαιζε κουτσο και τσιγκολελετα στα νιατα του , μπορει να καταλαβει πως επαιξε ο παυλος σημερα.
το παιχνιδι εχει 90 λεπτα, και συνολικα ο πανθρακικος κερδισε κατα κρατος τον κατα πολυ ανωτερο (βασει ροστερ) ατρομητο.
δειτε μονο το παγκο του αναστοπουλου ( ιγγλεσιας, σουμπινιο , ναπολεονι) και βγαλτε αντικειμενικα και ακομπλεξαριστα συμπερασματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:59 pm

ρε αλογα δεν ξερω αν καποιος τον εβρισε, αλλα εγω οταν του ειπα για τις αλλαγες, μονο "ρε" τον ειπα.

Να μην σας πω οτι αυτος με μουρμουρισε και κατι το οποιο δεν "επιασα"...

Οταν φυγει ομως

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Lamp-Grilling-614x460

και ας το φαω και με κομπλεξ.

Τερη και συ ξερεις οτι δεν παιζει προβλημα, εχουμε φαει μαζι ψωμι και αλατι

Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:00 pm

Αν θεωρείς το "ξύπνα" βρίσιμο και μου τη λες σαν να σου έσφαξα τη μάνα, πάσο. I rest my case.

Επιπλέον, δεν ασχολούμαι, εννοείται μαζί σου. Εσύ ασχολείσαι μαζί μου και δεν έχεις και το θάρρος να το πεις και κατάμουτρα.

Νομίζω, τουλάχιστον 3 φορές στη διάρκεια του ματς φώναξες το όνομα μου, θέλοντας να μου πεις ένας Θεός ξέρει τί, και όπως είδες, και τις 3 σε αγνόησα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:02 pm

Οπαδος-φιλαθλος το ιδιο κανει ρε συ Πανο.

Δε θα παιξουμε με τις λεξεις τωρα.



Εγω θεωρω οτι αυτος που τα εχωσε στον προπονητη της ομαδας του,δεν προσφερει τιποτα σ' αυτην.

Αντε να το πω πιο κομψα απο πριν,διοτι καποιοι αρπαχτηκατε,ενω δεν επρεπε.



Προβλημα με κανεναν απ' οσους γραφουν εδω μεσα δεν εχω,ενω αντιθετα για τον Δερμιτζακη,δεν εχω και την καλυτερη γνωμη.

Αυτο ομως το κανω στην ακρη και το εχω γραψει εδω μεσα αμετρητες φορες.

Και ετσι πρεπει να κανετε και σεις.

Και οχι,δεν κανω υποδειξεις,απλα λεω αυτο που θεωρω πιο σωστο αυτη τη στιγμη.

Αυτος που βριζει τον προπονητη,κανει ζημια στην ομαδα γενικοτερα.



Τι πρεπει δηλαδη να γινει;

Να φυγει ο προπονητης πριν απο την πιο κρισιμη εξαδα αγωνων του πρωταθληματος που θα κριθουν τα παντα;

Αυτο πιστευετε οτι πρεπει να γινει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:05 pm

gringababy έγραψε:
Αν θεωρείς το "ξύπνα" βρίσιμο και μου τη λες σαν να σου έσφαξα τη μάνα, πάσο. I rest my case.

Επιπλέον, δεν ασχολούμαι, εννοείται μαζί σου. Εσύ ασχολείσαι μαζί μου και δεν έχεις και το θάρρος να το πεις και κατάμουτρα.

Νομίζω, τουλάχιστον 3 φορές στη διάρκεια του ματς φώναξες το όνομα μου, θέλοντας να μου πεις ένας Θεός ξέρει τί, και όπως είδες, και τις 3 σε αγνόησα Wink

εισαι τελειος ασχετη απο μπαλα και το ξερεις αυτο πολυ καλα τωρα αν με αγνοησες οπως λες απλα στα παπακια μου αλλα δεν το κατεχεις πως να το κανουμε ασχολισου με κατι αλλο αλλα οχι με την μπαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:08 pm

Δε νομίζω να είπε κανείς αυτό ρε συ. Κι εγώ που τον έκραξα, δεν του είπα "φύγε", του είπα "ξύπνα". Το ότι είμαστε αναγκασμένοι να τον ανεχτουμε μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος, αυτό δε σημαίνει ότι είναι στο απυρόβλητο. Νομίζω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gringababy στις Σαβ 02 Μαρ 2013, 9:10 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:10 pm

Ελα ρε Κατερινα...

Καποιος στη φυσουνα τον εβρισε. Δεν του ειπε απλα "ξυπνα".

Εγω αυτο καταλαβα απο την αντιδραση του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:11 pm

Σήμερα η ομάδα έχασε από τον Ραντμαν και από ένα Αναστόπουλο που έβαλε πίσω 3 λόχους παιχτών.. Τι να λέμε τώρα ρε παιδιά..Αλλά από την άλλη φταίει και η ψυχολογία το ότι κυνηγάς το σκορ. Και το γκολ που φάγαμε ήρθε στο τελος του α ημιχρόνου.Στο χειρότερο σημείο. Η ομάδα ήταν άψογη στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα. Και ούτε ο Δέρμι φταίει ούτε κάποιος άλλος. Μέχρι αύριο να παίζαμε αυτόν τον Ατρόμητο δε του έβαζες γκολ. Θυμάμαι κάποια παιχνίδια με αντιπάλους στη Κομοτηνή που είχαν δυνατές άμυνες αλλά αυτή του Ατρομήτου ήταν απροσπέλαστη ρε πστ μου..

Αντε γερά από δω και πέρα. Απομένουν παιχνίδια που ούτε απροσπέλαστες άμυνες θα έχουν ούτε την κωλοφαρδία του Ραντμαν. Αρκεί να είμαστε σοβαροί όπως σήμερα και να βοηθήσει και ο κόσμος. Στο παιχνίδι με την Ξάνθη πρέπει να σηκωθεί ο Κομοτηναίος από το καναπέ και την καφετέρια και να έρθει γήπεδο. Αν αγαπάει ακόμη την ομάδα..Προηγείται και το παιχνίδι με την Τρίπολη. Αν πω ότι και εκεί ελπίζω θα θεωρηθώ τρελός;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:13 pm

Οχι η αλλαγη προπονητη, που δεν υφισταται, ειναι λαθος τη δεδομενη χρονικη στιγμη.

Απλα παντα το ιδιο εργο βλεπουμε, δεν κανει κακο το κραξιμο, νομιζω.

Εχουν πεσει σε ληθαργο και εχουν επαναπαυτει ολοι νομιζω.

Στο τελος θα βρεθουμε και προ εκπληξεων.

Και ειδικα, ανεβηκαν οι τονοι τωρα, αλλα μην μαλωνουμε γι αυτον τον περαστικο.

Δεν αξιζει, ξεκολλαμε.

Αλλα ας γραφουμε ελευθερα οτι εχουμε στην κουτρα μας.

Τουλαχιστον εμεις, που δεν περιμενουμε κατι ως ανταλλαγμα απο τον οποιοδηποτε.Βεβαια και τους δημοσιοσχετιστες τους αγαπω, αρκει να θελουν και αυτοι το καλο της ομαδας και ας φορανε γυαλια πρασινα.Και οχι, τερη δεν αναφερομαι σε σενα.

Πολυ χαλαροτητα βλεπω ομως, λες και σωθηκαμε.

Εκτος και αν το εχουμε κανει ηδη και δεν μας το λετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:13 pm

Δε μπορώ να μιλήσω για κανέναν άλλον πέρα του εαυτού μου. Το δικό μου "ξύπνα" ήταν αυτό που προφανώς εξόργισε τον Τέρη, αν δεν κάνω λάθος...

Αν το θεωρείτε κατακριτέο, καλώς κάνετε και το θεωρείτε έτσι. Προφανώς βλέπετε ότι η ομάδα πάει γαμιώντας και ότι δε χρειάζεται καμία κριτική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:21 pm

τωρα ειναι που η ομαδα θελει να την στηριξουμε τωρα στα δυσκολα ο καθενας οπως μπορει με τετοιες συμπεριφορες μονο κακο κανουμε στην ομαδα αν δεν μπορειτε να το καταλαβετε αυτο τι να πω
ο καθενας μας ας αναλαβη της ευθυνες του στο τελος τωρα τα κεφαλια μεσα και δουλεια μεχρι το επομενο παιχνιδη δουλεια απο την ομαδα και στηριξη απο εμας -ΟΠΑΔΟΥΣ φιλαθλους και σπορακιδες με την μουρμουρα δεν βγενει τπτ καντε υπομονη ισως το καλοκαιρι φυγει απο την ομαδα ισως σας κανει το χατηρι και ψησετε και κανενα αρνακι ετσι δεν ειναι CENTI

ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ

ας σωθει η ομαδα αυτο με νοιαζει εμενα και οχι το τοτε θα φυγει ο αλλος εγω ειναι ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ και οχι δερμητζακης

καλο σας βραδυ φτανει για σημερα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την terhs στις Σαβ 02 Μαρ 2013, 9:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:23 pm

Τα τρια εκτος εδρας που εχουμε,ειναι χαμενη υποθεση. Αυτο λεει η λογικη και θα συμφωνησω μαζι της.

Τα τρια εντος εδρας ειναι αλλο καπελο,ενα καπελο που πρεπει να βγαλει λαγο.

Ξανθη,ΟΦΗ,Κερκυρα.

Τρεις νικες.



Απο κει και περα,αμα τη Δευτερα χασει ο Αρης στη Βεροια,υπαρχει μια περιπτωση να το παμε στο "η εμεις,η αυτοι" με τους αρειανους (που τους εχουμε και στου χαριλαου υπενθυμιζω...) Αυτο,δε μας συμφερει με την καμμια.

Απο την αλλη,αν κερδισει ο Αρης στη Βεροια,τοτε τα πραγματα σφιγγουν λιγο περισσοτερο βαθμολογικα,διοτι η Βεροια εχει ελαφρως καλυτερο προγραμμα απο τον Αρη (εχει ΟΦΗ,Κερκυρα,Πλατανια εντος,ΠΑΟΚ,ΑΕΚ,ΠΑΟ εκτος,με τα ορκς της τουμπας να εχουν την ευκαιρια να ριξουν τον Αρη και με τον βαζελο να ειναι παντελως αναξιοπιστος για το οτιδηποτε,ασε που θα ειναι και τελευταια αγωνιστικη...)

Τι προτιμω λοιπον;

Δεν ξερω τι να προτιμησω.

Απλα,δεν ξερω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:31 pm

Το θεμα ειναι,οτι αλλιως το περιμεναμε το ματσακι με Ξανθη,αλλιως μας εκατσε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:37 pm

Κατερίνα χωρίς να θέλω να μπω στην αντιπαράθεση σας, απλά θα σου πω κάτι φιλικό. Το να μη γουστάρεις τον Δερμιτζάκη είναι θεμιτό. Αλλά στο συγκεκριμένο παιχνίδι ήσουν και παρακολουθούσες μπροστά μου με αγωνία όλη τη προσπάθεια. Η ομάδα και τον Μουρίνιο να είχε δε μπορούσε να βάλει γκολ για πολλούς λόγους. Και το θέμα είναι ότι έπαιξε καλά και ποιοτικά. Φταίγανε πολύ παράγοντες και όχι ο προπονητής οπότε ήταν άστοχο(κατά την αποψή μου πάντα) να κράξεις τον προπονητή για το σημερινό αποτέλεσμα.

Εγώ προσωπικά στηρίζω το οποιοδήποτε προπονητή είναι αυτή τη στιγμή στον πάγκο και τους παίχτες μέχρι το τέλος. Θα ήταν αυτοκτονία στο συγκεκριμένο χρονικό σημείο να σκεφτόμαστε κάτι άλλο.

Το χειροκρότημα των περισσοτέρων στο τέλος για την προσπάθεια των παιδιών τα λέει όλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:51 pm

SPQR έγραψε:


Τι προτιμω λοιπον;

Δεν ξερω τι να προτιμησω.

Απλα,δεν ξερω.

Μήπως να πέσει κανας ΟΦΗ.;.Έχει Βέροια, Λειβαδιά, Πάνθραξ και Τρίπολη έξω και Γιάννενο και Ατρόμητο μέσα..

Δύσκολο το πρόγραμμα του ..Και σκεφτείτε ότι έρχεται και ένας Εργοτέλης του χρόνου. 3 ομάδες της Κρήτης στη SL..too much

Το ματς με τον ΟΦΗ εδώ θα είναι ο Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ..Αφού προηγηθεί ο ΤΕΛΙΚΟΣ με την Ξάνθιπη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 9:54 pm

Η κριτική μου δεν έχει να κάνει με το δεύτερο ημίχρονο, στο οποίο ήμασταν πράγματι πολύ καλοί, αλλά κυρίως με το πρώτο. Θεωρώ ότι πετάχτηκε ένα ημίχρονο τζάμπα και βερεσέ. Βρίσκω λάθος τη χρησιμοποίηση του Λαδάκη, ο οποίος λόγω του τραύματος στο κεφάλι δεν πηδούσε καν για κεφαλιά, στη θέση του κατά πολύ πιο φορμαρισμένου και δημιουργικού Καρσελάν.

Επιπλέον, παρατήρησα πάρα πολλά λάθη στις μεταβιβάσεις της μπάλας. Προσωπικά δε θυμάμαι την ομάδα να έχει κάνει τόσα πολλά λάθη σε ένα ημίχρονο. Μπορεί να μη θυμάμαι καλά.

Τέλος, θεωρώ ότι στο Α ημίχρονο, έλειπε από όλη την ομάδα αυτή η αγωνιστικότητα και το πάθος που τη διέκρινε 2-3 μήνες πριν. Δε μου φάνηκε ότι μπήκε θέλοντας να μασήσει σίδερα, ότι θέλει πάση θυσία το ματς. Μου φάνηκε ότι πήγαινε περισσότερο για το Χ και, φυσικά, το πλήρωσε.

Για όλα αυτά (τα οποία μπορεί να παρατήρησα και λάθος) κατά την άποψή μου, ευθύνεται κατά ένα μεγάλο ποσοστό ο προπονητής, ίσως στο μεγαλύτερο ποσοστό.

Επαναλαμβάνω ότι μιλώ για το Α ημίχρονο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 10:10 pm

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί ξεκίνησε τον αγώνα ο Λαδάκης έχοντας τόσα ράμματα στο κεφάλι του ??
Τον εκτιμώ και τον γουστάρω αλλά σήμερα έβλεπε την μπάλα να έρχεται και ....έσκυβε.
Αντίθετα ο Μαυροβούνιος έδειξε στον αγώνα της Βέροιας ότι μασάει πέτρες.....
Επίσης ο Τζάνης ήταν σε άσχημη μέρα ή .... εκτός της θέσης που παίζει το παιδί .......
Ακραίος δεν μου κάθετε ρε γαμώτο ....................
Ο σκύλος ο Μπαΐκαρά ήταν αποτελεσματικότερος μπροστά και έτρεχε από πίσω .....
Δύο αστοχίες που ήταν ευθύνη του Παύλου να μη τις κάνει ή τουλάχιστον να τις διόρθωνε νωρίτερα από 66' .

Από την στιγμή που ο Ράνταμ έπιασε τα πάντα,
τα βάζεις πια με τη μαμημένη τύχη σου και όχι με τα παιδιά της; ομάδας ...............
Έδωσαν το 100% στο δεύτερο μέρος....
Το τακουνάκι και το γυριστό σουτ του Βαιρουά ............
ήταν από τις πιο ομορφότερες ενέργειες που είδα στο ΔΑΚ ..........

την παραμονή δεν την φοβάμαι ................
ΔΕΝ ΠΈΦΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤA



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 10:14 pm

gringababy έγραψε:
Η κριτική μου δεν έχει να κάνει με το δεύτερο ημίχρονο, στο οποίο ήμασταν πράγματι πολύ καλοί, αλλά κυρίως με το πρώτο. Θεωρώ ότι πετάχτηκε ένα ημίχρονο τζάμπα και βερεσέ. Βρίσκω λάθος τη χρησιμοποίηση του Λαδάκη, ο οποίος λόγω του τραύματος στο κεφάλι δεν πηδούσε καν για κεφαλιά, στη θέση του κατά πολύ πιο φορμαρισμένου και δημιουργικού Καρσελάν.

Στο δεύτερο ημίχρονο όντως ήμασταν καλύτεροι από το πρώτο. Αλλά δε θεωρώ ότι στο α ημίχρονο ήμασταν κακοί. Απλά δε μπορείς με τον Ατρόμητο να είσαι 90 λεπτά στη σπίντα.. Ο Λαδάκης κατά την αποψή μου σωστά χρησιμοποιήθηκε γιατί είναι πιο αμυντικογενής παίχτης από τον Κατσελάν ο οποίος και κουρασμένος ήταν από το ματς με τη Βέροια και στη θέση του χρησιμοποιήθηκε ο Μουνάφο. Αυτή την άποψη έχω.

gringababy έγραψε:
Επιπλέον, παρατήρησα πάρα πολλά λάθη στις μεταβιβάσεις της μπάλας. Προσωπικά δε θυμάμαι την ομάδα να έχει κάνει τόσα πολλά λάθη σε ένα ημίχρονο. Μπορεί να μη θυμάμαι καλά.

Ε ένταξει..Απλά θυμήσου τα παιχνίδια με Πλατανιά, το ματς με τη Βέροια εκεί, με τον γαύρο στο Καραϊσκάκη που δεν αλλάζαμε παραπάνω από 2μιση μπαλιές κτλ..

gringababy έγραψε:
Τέλος, θεωρώ ότι στο Α ημίχρονο, έλειπε από όλη την ομάδα αυτή η αγωνιστικότητα και το πάθος που τη διέκρινε 2-3 μήνες πριν. Δε μου φάνηκε ότι μπήκε θέλοντας να μασήσει σίδερα, ότι θέλει πάση θυσία το ματς. Μου φάνηκε ότι πήγαινε περισσότερο για το Χ και, φυσικά, το πλήρωσε.


Το είπα παραπάνω.. Η ομάδα έπαιξε λγκ σφιχτά στο πρώτο ημίχρονο για ευνόητους λόγους. Μη ξεχνάς πριν από 2 μέρες είχαμε και άλλο ματς κυπέλλου..

gringababy έγραψε:
Για όλα αυτά (τα οποία μπορεί να παρατήρησα και λάθος) κατά την άποψή μου, ευθύνεται κατά ένα μεγάλο ποσοστό ο προπονητής, ίσως στο μεγαλύτερο ποσοστό.

Αυτός ο Ατρόμητος με τον Ράντμαν στο τέρμα και τους 2 λόχους άμυνας ούτε αύριο δεν έβαζες γκολ. Το ένα συπλήρωνε το άλλο. Αν δε τρώγαμε γκολ και πήγαινε 0-0 ίσως να ήταν αλλιώς (να άνοιγε λγκ η άμυνα τους)..

Εγώ θα σταθώ και σε ένα άλλο σημείο..Τρώμε το γκολ και στη σέντρα ο Παπ μετά τη σέντρα τραβάει σουτ από τα νεύρα του(και μη μου πείτε ότι πήγε να κρεμάσει τον τέρμα τους)..Χαρακτηριστικό παράδειγμα της λαθασμένης αντίληψης που έχουν ότι όταν τρώμε γκολ τελειώνει και το ματς για μας. Δεν είναι έτσι..Και αυτό πρέπει να το καταλάβουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 10:29 pm

Σιγά την κούραση του Κάρσελάν. Ένα ματς έπαιξε, δεν έχει βγάλει 90λεπτα όλη τη σαιζόν. Και όταν μπήκε, δεν έδειξα καθόλου κούραση, το αντίθετο μάλιστα. Αυτό που λες για το Λαδάκη ότι είναι πιο αμυντικογενής, είναι ακριβώς το ζητούμενο. Πας για το χ και προτιμάς να βάλεις έναν παίκτη τραυματισμένο και αμυντικό παρά έναν γερό και πιο δημιουργικό. Στην έδρα σου παίζεις, γαμώτο, κυνήγα το το ματς. Ο Τζάνης γιατί έπαιξε εκεί που έπαιξε; Είναι προφανές ότι δεν την έχει τη θέση. Γιατί δεν τον τάβηξε πίσω να βάλει πιο μπροστά τον δόλιο τον Μπαϊκαρά που τον έχουμε βαφτίσει μπακ εδώ και 3 μήνες;

Για τα σούτια από τη σένρτα του Παπ, ΑΥΤΟ κι αν είναι θέμα προπονητή.

Τα περί "ματς κυπέλλου" τα ακούω βερεσέ. Θα το παίρναμε και με τα ΤΕΠ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 10:43 pm

Τεσπα..Ότι έγινε έγινε..Πάμε για τα επόμενα..ότι και να είναι αυτά.

Απλά κάτι τελευταίο..Αυτούς τους παίχτες έχουμε και δίνουν το 100% τα παιδιά.

Αν είχαμε άλλους καλύτερους (σε όλα τα επίπεδα της ομάδας βλ.διοίκηση, παίχτες, προπονητικό τιμ, εγκατάστασεις, προπονητικά κτλ κτλ κτλ) θα ήταν ίσως αλλιώς..

Αλλά εγώ προτιμώ αυτά τα παιδιά γιατί έχουν ένα καλό: είναι φιλότιμοι και τιμούν τη φανέλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 10:47 pm

Και ο Παναιτωλικος περσυ μπαλαρα έπαιζε με Καμαρα, Μπουμαλ και λοιπούς αλλα φουνταρε στο τέλος επειδή τους πήρε ο ύπνος.

Αν γίνει κάτι που ούτε θέλω να σκέφτομαι για τους γνωστούς λόγους, ποιος θα φταίει;
Η τύχη μας;
Το συστημα;
Οι οπαδοί;
Οι προπονητές;
Η ΠΑΕ;
Το Δ.Ν.Τ;
Η Unicef;

Ας ξυπνήσουν και ας γίνουμε γραφικοί.

Υγ δεν υπάρχει αγωνιστικό κριτήριο που να ερμηνεύει το λόγο που δεν ξεκινάει ο Κασσελαν.Το ξέρω και το ξέρετε.

Υγ1 έχετε βαλθεί να φάτε παίκτες-σημαίες-αξιοπρεπείς....επειδη ετσι σας ΕΙΠΑΝ.
Είχατε ξανά στο χωριό σας τέτοιους, ας μην μιλήσω με ονοματεπώνυμα.

Υγ2 για κάποιους λίγους ο Πανθρακικός δεν ειναι απλώς μια....ΚΥΡΙΑΚΗ.

Υγ3 το κόμπλεξ ειναι αμφιδρομο....

Υγ4 μεγάλη τέχνη να κοιμιζεις τον άλλον για να πάρεις ενα ματς.
Αυτο που έπρεπε να κάνουμε σημερα δλδ με τον συγκεκριμένο αντίπαλο.Μεχρι και ο Ντουμι ετσι θα παιζε.

Και στο τέλος θα φταίει ο στραβός γιαλός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις