Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΤετ 27 Φεβ 2013, 8:23 pm

όλα μπορούν να γίνουν σ'αυτόν το ντουνιά .... μόνο του ΣΠΑΝΟΥ τα γένια δεν βγαίνουν .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

KOM-MPAK


Αριθμός μηνυμάτων : 594

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΠαρ 01 Μαρ 2013, 2:25 pm

λιγο πριν βγηκε η αποστολη για τον αυριανο αγωνα,δεν ειναι οι Κουτσο,Χρηστου,Μιχαλοπουλος,Σταθης καλο μηνα,και γρηγορη παραμονηlol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΠαρ 01 Μαρ 2013, 3:02 pm

Aυριο στo ομορφo Υφανται στις 14:00. drunken drunken drunken

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΠαρ 01 Μαρ 2013, 9:16 pm


...ολοι οι στοιχηματζηδες δινουν διπλο μεχρι Χ το αυριανο παιγνιον........

......για να δουμε τελικα,ποιος θα τον μυρισει τον κρινο......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 11:48 am

Καλημέρα καλημέρα..

Δύσκολη η σημερινή αποστολή της ομάδας μας αλλά σε καμία περίπτωση αδύνατη..Πίστευα ότι ο Ατρόμητας θα έπαιρνε το ματς με το Γιάννενο και θα ερχόταν εδώ πιο χαλαρός.. Τελικά με το χινάρι του και τη δική μας ήττα όλα είναι ανοιχτά αν και πιστεύω ότι οι Περιστεριώτες είναι ήδη στα play off.. Το μόνο που απομένει είναι να μπούμε από τη αρχή του ματς αποφασισμένοι και σοβαροί και όλα τα άλλα είναι στο ..πόδι του Παπ..και στη βοήθεια της Παναγίας (βλ.Αναστασιάδη)

Με 3 βαθμούς σήμερα φτάνουμε πιο κοντά στο στόχο μας..Αντε να δούμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 11:51 am

Το μόνο που φοβάμαι σήμερα είναι η απουσία του Κουτσόπουλου..Ελπίζω ο Σπύρος να πιάσει άψογη απόδοση, και να είναι μέσα στις φάσεις, γιατί την χρειαζόμαστε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 12:40 pm

Δεν ειναι αδιαφορο (οπως ακουσα καποιον να λεει...)

Αν κερδισουμε,δε θα σημαινει οτι σωθηκαμε.

Αν χασουμε,δε θα σημαινει οτι πεσαμε.

Νικη λοιπον σημερα,για να λυθει καπως αυτο το μπλεξιμο.



Θα ειναι πολυ δυσκολο,οχι διοτι ο Ατρομητος εχει καμμια σοβαρη ομαδα,αλλα διοτι εχει καταφερει να μην χανει με τιποτα.

Επισης εχει τρομερη ρεντα,θα την χαρακτηριζα ως την πιο κωλοφαρδη ομαδα του πρωταθληματος.

Οτι κανουν τους βγαινει,μπορει να τους κερδιζεις 1-0 στο 89' και στο 93' να γραφει 1-2.

Γι' αυτο και δε φτανει μονο η καλη αποδοση. Θελει και καλη συγκεντρωση στο στοχο.

Μεχρι να σφυριξει ο κορακας.



Αντε να δουμε τι θα δουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 1:08 pm

......γενικα σημερα θα ζησουμε μια μαλιφατουρα,μεχρι να σφυριξει ο κορακας.....πιστευω πως ,τα παντα εξαρτωνται απο την διαθεση των παικτων και λιγοτερο απο τον κορακα................θελει επισης και πονηρια το παιχνιδακι.........οχι βιαστικες προσπαθειες και φορτωμα με κακη ψυχολογια νωρις νωρις............

...και συμφωνω επισης,πως με το τριποντο δεν καθαριζουμε ακομη.......η νικη του σκωληκα με τις λαγουδινες και του Πλατανια με τις χανουμισες,εχουνε κανει την βαθμολογια,τσαρκα στην χαραδρα με τις τσαπές......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:09 pm

αν δεν μπαινουν και αυτα τοτε τι μασ φταιει ????μας φταιει ο δερμιτζακης????? ωραια μπαλα στο δευτερο και με 3 λεωφορεια πισω ο ατρομητος αυτη ειναι η ομαδα αναστοπουλε που δεν κλεινεται πισω με 14 παιχτες πισω ο ατρομητος στο δευτερο

τι εγινε στην αποχωρηση του παυλου στο τελος ειδε κανεις καταλαβε????
και τωρα τα δυσκολα τα κεφαλια μεσα και δουλεια μεχρι το επομενο παιχνιδη δεν ξερω αν μπορουμε να παρουμε κατι στην τριπολη αλλα ασ το παλεψουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:16 pm

Οχι μας φταει ο Ραντμαν και ο Μαντζιος που κανανε την δουλεια τους.
Στο πρωτο ημιχρονο που ημασταν?
Το οτι εχουν μαθει ολοι πως παιζουμε, και ποτε και ποιους κανουμε αλλαγες?
Γιατι δεν ξεκινησε ο Κασσελαν?ΟεΟ?

Αφηστε τον, στο απυροβλητο δημοσιοσχετιστες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:20 pm

καλα μερικους εκει στο πεταλο σας φτυνουν δεν βρεχει εισαστε σε αλλον πλανητη ξυπνηστε φτανει ποια με αυτην την καραμελα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:23 pm

Δεν ειναι καραμελα, τεριτο.

Παστιλια ειναι....για τον πονο μας.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Pastilies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:24 pm

Δυστυχώς για σένα, στη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (αν έχεις ακουστά) έχουν όλοι δικαίωμα γνώμης και έκφρασης.

Αν θέλεις να πεις κάτι, πες το με ονόματα και μη ρίχνεις σπόντες σαν την κοτάρα. Παντελόνια φοράς. Λέμε τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:28 pm

Και για να τελιώνει αυτή η κουβέντα, θεωρώ τον προπονητή μας ΑΝΙΚΑΝΟ και έχω κάθε δικαίωμα να εκφράζω την άποψή μου. Αν σε κάποιον δεν αρέσει, μπορεί κάλλιστα να κλείσει τα αυτιά του ή να μην έρχεται στο γήπεδο.

Η άποψή μου είναι ότι ο Δερμιτζάκης ένα ολόκληρο ημίχρονο έβοσκε. Αυτή είναι και την στηρίζω. Και δε μιλάω ανώνυμα, ούτε πληρωμένα. Το να έχουμε διαφορετικές απόψεις είναι καλό, σημαίνει πολυφωνία, σημαίνει Δημοκρατία, σημαίνει πλουραλισμό.

Διαφορετικά είσαι πρόβατο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:32 pm

δεν ασχολουμε μαζι σου εδω και πολυ καιρο γιατι απλα δεν αξιζει...... να χαλαω τα λογια μου μαζι σου γιατι απλα δεν εισαι οπαδος και δεν μπορεις να καταλαβεις αυτα που λεω εσυ πανε και ασχολισου στο γηπεδο με τον δερμιτζακη και ασ εμενα να ασχολιθω με την ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ εγω ποτε δεν ειπα οτι περιμενω να φυγει ο παυλος για να κερασω στο γηπεδο εγω παω να δω την ομαδα μου εσυ απλα περιμενεις να σου δοθει η ευκαιρια(οταν χανει η ομαδα) να βγαλεις τα κομλεξικα σου ,
τωρα τα περι δημοκρατια αστα καλυτερα πες τα σε κανεναν αλλον οχι σ εμενα



centi για σενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:37 pm

Παντως για να ειμαι δικαιος σημερα ο δερμι εκανε το colpo grosso του αιωνα.

Σου λεει αμα κανουν μπαμ οι αλλαγες μου θα δουν αυτοι...

Βαζει λοιπον στο ιδιο λεπτο, τον Μινγκα στη θεση του Λαδακη,
και τον Κασσελαν στην θεση του Τζανη..( στα νουμερα που σηκωθηκαν στην πινακιδα)..

Μεχρι και τον zundpap μπερδεψε ο αλητης.

TRAGICCCCC

Terh οταν πηγαινες, εγω γυρνουσα και δεν σε χαιρετησα κιολας....παλιομπινε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:38 pm

bom bom bom bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:39 pm

λιγο μικρος δεν εισαι για να μου την μπενεις ρε τσακαλακο μας εβγαλες και γλωσσα βλακα ε βλακα μου την λες τσουτσεκι του κερατα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:40 pm

Κατα την αποψη μου,δεν ειναι ωρα για τετοιες κοντρες.

Η ομαδα ειναι σε ενα πολυ κρισιμο σημειο βαθμολογικα και χρειαζεται ενοτητα.

Ανικανος η οχι,ο Δερμιτζακης ειναι ο προπονητης της ομαδας μας και πρεπει να στηριχθει απο ολους.

Ιδιοκτητες-μεγαλομετοχους,παικτες,φιλαθλους.

Το αλλο Σαββατο τετοια ωρα,θα ειμαστε σε χειροτερο σημειο,ο δε αγωνας με την Ξανθη,αποκτα χαρακτηρα μπαραζ.

Για το σημερινο,οτι και να πουμε δεν εχει ιδιαιτερη σημασια,απο τη στιγμη που χασαμε.

Το μονο που πρεπει να πουμε,ειναι ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που τα εδωσαν ολα για τη νικη.

Τιποτα δεν τελειωσε φυσικα,τα πραγματα ομως δυσκολεψαν αρκετα,ομως η σωτηρια εξακολουθει να περναει απο το ΔΑΚ.

Τετοιες ωρες,οι αφορισμοι και ο μηδενισμος μονο κακο κανουν στην ομαδα.



Για μενα,αυτος που εβρισε τον Δερμιτζακη,δεν ειναι φιλαθλος του Πανθρακικου.

Δεν αγαπαει αυτην την ομαδα,δεν ποναει γι' αυτην.

Τελεια και παυλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:41 pm

και ολα αυτα επειδη δεν σε χαιρετησα?

Αφηστε τον στο απυροβλητο, δημοσιοσχετιστες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:43 pm

Το αν αγαπώ ή όχι την ομάδα, είναι κάτι που το ξέρω καλύτερα από σένα.

Το Δερμιτζάκη στο γήπεδο τον κράξαμε εγώ κι ο Γιώργος. Αν το σχόλιό σου πήγαινε για μένα, τότε δεν έχεις το θάρρος της γνώμης σου. Επιπλέον, κάνεις επιλεκτικό κράξιμο.

Φαντάζομαι και όλοι οι άλλοι που δε συμφωνούν με την άποψή σου, σύμφωνα με τα δικά σου δεδομένα, θέλουν το κακό της ομάδας.

Η αλήθεια είναι ότι κατά καιρούς έχω διαφωνήσει με πολλά από αυτά που λες στο γήπεδο (όπως διάφορα εμετικά, κατά τη γνώμη μου, συνθήματα), αλλά ποτέ δε σου έκανα προσωπική επίθεση γι' αυτά, ούτε σε έκραξα. Απλά προσπέρασα.

Τώρα, αν εσύ προτιμάς να τα βάζεις με δικούς σου ανθρώπους για χάρη ενός ατόμου που έχει δηλώσει "στρατιώτης του Πάοκ", πάω πάσο. Εσύ ξέρεις καλύτερα.

ΥΓ: Δεν είναι δυνατόν να λες τον άλλον "στόκο", όταν αδυνατείς να γράψεις ούτε το όνομά σου ορθογραφημένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:46 pm

SPQR έγραψε:




Για μενα,αυτος που εβρισε τον Δερμιτζακη,δεν ειναι φιλαθλος του Πανθρακικου.

Δεν αγαπαει αυτην την ομαδα,δεν ποναει γι' αυτην.

Τελεια και παυλα.

ετσι ακριβως.
μεγαλη υποθεση αρχηγε μου η ακομπλεξαριστη δημοκρατια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:49 pm

Μετακομιζω Νυμφαια!!!
zurnas zurnas zurnas zurnas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:50 pm

SPQR έγραψε:



Για μενα,αυτος που εβρισε τον Δερμιτζακη,δεν ειναι φιλαθλος του Πανθρακικου.

Δεν αγαπαει αυτην την ομαδα,δεν ποναει γι' αυτην.

Τελεια και παυλα.

Είναι η άποψή σου και είναι, φυσικά, σεβαστή. Επίτρεψέ μου να διαφωνήσω, χωρίς να σημαίνει ότι θα σε κράξω επειδή δεν πιστεύουμε τα ίδια πράγματα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος Icon_minitimeΣαβ 02 Μαρ 2013, 8:51 pm

Ήρεμα δεν αξίζει να μαλώνουμε για τον ατσαλάκωτο αυτός κάποτε θα φύγει από τον Πανθρακικό εμείς όμως πάλι μαζί θα είμαστε.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος P3021874
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Aτρόμητος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις