Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 8:17 pm

Και μη με πει κανενας οτι η ομαδα θα εκανε την ιδια εμφανιση αμα ο αντιπαλος καιγοταν για τη νικη και χτυπουσε με ολες του τις δυναμεις το χθεσινο,διοτι θ' αρχισω σοβαρα ν' αναρωτιεμαι αν ο ηλιος βγαινει οντως απο την ανατολη τελικα.

Το χειροκροτημα απο μερους μας σε ΟΛΟΥΣ τους παικτες του Λεβαδειακου (και οχι μονο στον Ζησοπουλο που η αληθεια ειναι οτι εδειξε λιγο περισσοτερο ζηλο για να χασει τη μαχη του κεντρου...) τα λεει ολα.

Οσοι εχουν δει πανω απο δεκα-εικοσι ποδοσφαιρικους αγωνες στη ζωη τους,καταλαβαινουν τι λεω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 8:35 pm

...πως μπορει να διαφωνησει κανεις ?......μα,δεν μπορει...................

...βεβαια επαιξε μεγαλο ρολο στο χθεσινο αποτελεσμα και ο "τακτικα σωστος προσανατολισμος" του Παουλιτο........για να μην ξεχνιομαστε...........

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 71452ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 71452ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 71452ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 71452ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 71452.....orchestra manouvres in the dark.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

bossa nova


Αριθμός μηνυμάτων : 4

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 8:43 pm

σωστός SPQR ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ετσι για να ξέρουμε τι βλέπουμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 9:07 pm

SPQR έγραψε:

Λεω φιλικο και δε λεω στημενο,διοτι μεταξυ τους υπαρχει διαφορα.
...

δεν νομιζω να υπαρχει διαφορα. αν θυμηθεις τον αγωνα στο β γυρο στη λειβαδια την πρωτη μας χρονια στη μεγαλη κατηγορια.

επειδη ημουν μεσα το θυμαμαι.

αααα και να μη ξεχασω ποσο καθυστερησαμε με τον φερερα να εχει παει την ομαδα στην αραχωβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 9:24 pm

Αλλάξτε γυαλιά και αφεντικά.

SPQR έγραψε:
Πολυ το βασανιζουμε το θεματακι.

Και πολυ το βασανιζουμε το θεματακι,διοτι χθες ειδαμε την ομαδα να παιζει σχετικα καλα,σε ενα ΦΙΛΙΚΟ ματς.

Λεω φιλικο και δε λεω στημενο,διοτι μεταξυ τους υπαρχει διαφορα.

Χθες λοιπον ηταν φιλικο,ο αντιπαλος δεν πηγε καν για γκολ,συμβιβαστηκε με την ηττα διοτι ετσι ειν' αυτα μεταξυ ομαδων που βραζουν λιγο-πολυ στο ιδιο καζανι (παρε αυτο για να παρω εγω το αλλο και να χασω το παραλλο για να κερδισω καπου αλλου...) και ηρθε φυσιολογικα το τρια-μηδεν.

Οποιος δεν το ειδε αυτο εχθες,να με συγχωρεσει πολυ,αλλα μου θυμιζει τους γαυρους που κανουν φιεστες επειδη πηραν πρωταθλημα με εκατο-μηδεν διαιτησια σε ολα σχεδον τα ματσακια.

Ετσι το βλεπω εγω το πραγμα,τελειως αντικειμενικα.



Παρακατω εχει κι αλλα φιλικα το προγραμμα,η ομαδα σε αλλα θα χασει και σε αλλα θα κερδισει και στο τελος θα σωθει.

Απλα μαθηματικα δηλαδη,η αλλιως δευτερος γυρος του ελληνικου πρωταθληματος.

Και εφοσον θελουμε να βλεπουμε την ομαδα μας στο υψηλοτερο επιπεδο,πρεπει αυτο να το αποδεχθουμε.

Να το αποδεχθουμε,αλλα οχι και να πανηγυριζουμε κιολας.


Ελεος δηλαδη...

Κασσάνδρα, you are my Valentine ρε φίλε. Τέλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 9:36 pm

Υπαρχει και παραυπαρχει διαφορα μεταξυ στημενου και φιλικου αρχηγε μας.

Στο στημενο (μιλημενο) το αποτελεσμα ειναι ΠΡΟΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟ. Οτι και να γινει,η ομαδα που ειναι να κερδισει θα κερδισει,ακομα κι αν ειναι ανικανη ν' αλλαξει πασα στα τρια μετρα.

Στο φιλικο,δεν ειναι προαποφασισμενο το αποτελεσμα. Ο ενας εκ των δυο αντιπαλων θελει οπωσδηποτε νικη,ο αλλος οχι και τοσο,και απλα ο αλλος,δε μπαινει και τοσο φανατικα στη διεκδικηση της. Αμα ομως ο ενας,δε μπορει ουτε σουτ της προκοπης να κανει κατα της εστιας του αλλου,τοτε το ματσακι παει για κουλουρια. Ε,δε θα κανουμε και πεναλτι για να κερδισεις βρε αδερφε,παιξε μπαλιτσα και παρτο. Εγω στο "δινω" παντως. Το αν θα μπορεσεις να το παρεις,ειναι δικο σου θεμα.



Εχθες,ειχαμε την περιπτωση δυο.

Η ομαδα το πηρε.

Επαιξε εναντιον ενος παθητικου αντιπαλου (που παντως δε θα εβαζε κι αυτογκολ για να χασει...) και κερδισε.

Και με αρκετα καλη (στο δευτερο ημιχρονο περισσοτερο) εμφανιση.

Περαν τουτου,ουδεν,και παμε παρακατω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 9:51 pm

ποιοι να αλλάξουν γυαλιά και αφεντικά???? για κάντο μας ποιο λιάνα για να το καταλάβουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 9:55 pm

Και για να μην παρεξηγουμαι (και κλεινω μ' αυτο το ματσακι,σορι αν κουρασα...) το οτι ειχαμε χθες την περιπτωση δυο,ειναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΙΜΗΣΗ. Το θεωρω (προσωπικα...) ηλιου φαεινοτερον.

Τωρα αν καποιος θελει να βλεπει οτι ο ισοπεδωτικος Πανθρακικος καθηλωσε τον ανημπορο ν' αντιδρασει Λεβαδειακο και τον εκανε να μοιαζει με τη μικτη Αραχωβας-Ορχομενου (να με συγχωρησουν αυτες οι δυο συμπαθεστατες ερασιτεχνικες επαρχιακες ομαδες για το παραδειγμα...) τοτε φυσικα,δικαιωμα του. Αλιμονο,ποιος ειμαι γω να κακολογησω τον οποιονδηποτε που εκφραζει τα συμπερασματα του απο το χθεσινο ματσακι.

Εγω ομως το εκοψα για περιπτωση δυο το παιχνιδακι.

Και πιστευω οτι κοβει λιγο το (ποδοσφαιρικο) ματι που διαθετω,χωρις επ' ουδενι να περιαυτολογω κιολας.

Αμα χθες παρ' ελπιδα,ειχαμε την περιπτωση ενα,δε μπορω να το γνωριζω.

Και δεν ειναι δικια μου δουλεια να γνωριζω.



Αλλονων (αρμοδιων...) δουλεια ειναι και να το γνωριζουν,και να ειναι ΑΜΕΙΛΙΚΤΟΙ εκει που πρεπει και ΑΝ πρεπει.

Εγω ως φιλαθλος του Πανθρακικου και του ποδοσφαιρου,το ΑΠΟΚΛΕΙΩ παντως.

Αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 9:59 pm

SPQR έγραψε:
Υπαρχει και παραυπαρχει διαφορα μεταξυ στημενου και φιλικου αρχηγε μας.

Στο στημενο (μιλημενο) το αποτελεσμα ειναι ΠΡΟΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟ. Οτι και να γινει,η ομαδα που ειναι να κερδισει θα κερδισει,ακομα κι αν ειναι ανικανη ν' αλλαξει πασα στα τρια μετρα.

Στο φιλικο,δεν ειναι προαποφασισμενο το αποτελεσμα. Ο ενας εκ των δυο αντιπαλων θελει οπωσδηποτε νικη,ο αλλος οχι και τοσο,και απλα ο αλλος,δε μπαινει και τοσο φανατικα στη διεκδικηση της. Αμα ομως ο ενας,δε μπορει ουτε σουτ της προκοπης να κανει κατα της εστιας του αλλου,τοτε το ματσακι παει για κουλουρια. Ε,δε θα κανουμε και πεναλτι για να κερδισεις βρε αδερφε,παιξε μπαλιτσα και παρτο. Εγω στο "δινω" παντως. Το αν θα μπορεσεις να το παρεις,ειναι δικο σου θεμα.






Εχθες,ειχαμε την περιπτωση δυο.

Η ομαδα το πηρε.

Επαιξε εναντιον ενος παθητικου αντιπαλου (που παντως δε θα εβαζε κι αυτογκολ για να χασει...) και κερδισε.

Και με αρκετα καλη (στο δευτερο ημιχρονο περισσοτερο) εμφανιση.

Περαν τουτου,ουδεν,και παμε παρακατω.


νομισα οτι εννοουσες οτι υπαρχει διαφορα μεταξυ των ομαδων .
και βεβαια ρε αρχηγε ειναι αλλιως το στημενο και αλλιως το φιλικο. πιστεψε με ομως εχουν και τα δυο μια σχετικη δυσκολια .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 10:31 pm

Εγώ πάλι πολύ φοβάμαι μήπως επαναπαυθούν ορισμένοι από την πλασματική τριάρα. Προσωπικά πιστεύω πως ούτε η παραμονή κρίθηκε, ούτε τίποτα. Γιατί έπονται ματς-φωτιά, στα οποία δε θα έχεις τις φιλικές σχέσεις στο πλευρό σου. Θα πρέπει να έχεις ομάδα. Θα δείξει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 10:47 pm

...εγω παλι λεω,να το γυρισουμε στο σκουος..........αν και εκει υπαρχουν φιλικα και στημενα,ε τοτε πια,το αθλημα που μας ταιριαζει ειναι το κερλινγκ...............

.....βαρεμαρα πραγματικη.............ποσο να αντεξει κανεις να τρωει τον παππά ?.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 10:55 pm

gringababy έγραψε:
Εγώ πάλι πολύ φοβάμαι μήπως επαναπαυθούν ορισμένοι από την πλασματική τριάρα. Προσωπικά πιστεύω πως ούτε η παραμονή κρίθηκε, ούτε τίποτα. Γιατί έπονται ματς-φωτιά, στα οποία δε θα έχεις τις φιλικές σχέσεις στο πλευρό σου. Θα πρέπει να έχεις ομάδα. Θα δείξει...



Κατερινα μου,κομπιουτερακι δε βγαζω δημοσια,αν βγαλω θα γινει της ποπης.

Επειδη ομως ιδιωτικα το εβγαλα (και απο το αποτελεσμα ψιλοθορυβηθηκα...) θα πω μονο οτι αν παρω εναν βαθμουλακο στα δυο εκτος εδρας που ακολουθουν και μετα κερδισω και τον Ατρομητο στο ΔΑΚ,δε φοβαμαι χαρο.

Επισης θα πω,οτι ο σημερινος ασος του περηφανου πλατανεα ηταν κακο αποτελεσμα για την ομαδα μας (θα προτιμουσα απειρως διπλο η ισοπαλια...) ενω γενικα,δε μας συμφερει να μεινει υπερβολικα πισω η Κερκυρα,διοτι τοτε ανεβαινει η γραμμη της σωτηριας.

Αυτα, διοτι καλη η σιγουρια για νικες σε ματσακια σαν το χθεσινο,καλη η βεβαιοτητα οτι αυτες (οι νικες) αρκουν,αλλα καλυτερο ειναι να ψαχνεις και την αχλαδα απο πισω διοτι ΣΙΓΟΥΡΑ εκει εχει την ουρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:07 pm

Άμα χάνουμε εμείς 2-0 μέσα στη Βέροια είμαστε αμπαλοι και έχουμε και χάλια προπονητή...εκει δεν υπάρχουν φιλικά...το αποτέλεσμα είναι πεντακάθαρο...σούπερ ομάδα η Βέροια(δεύτερη απ´το τέλος)

Αμα ρίχνουμε 3 στο Λεβαδειακο είναι φιλικο...ή στημένο...

Ρε δε το γυρίζουμε στο ΣΚΑΚΙ να τελειώνουμε...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:10 pm

Αυτό ακριβώς. Άκουσα πολλούς χθες να λένε, οκ, έχουμε ομαδάρα, σωθήκαμε και λοιπές αηδίες...

Επειδή τα κομπιουτεράκια τα έχω βγάλει κι εγώ μονάχη μου και ιδιωτικά στο σπίτι μου, ζητώ προσοχή και αφύπνηση από όλους.

ΥΓ: Τον Ατρόμητο με ομάδα σαν τη χθεσινή δε σε βλέπω να τον παίρνεις, Βαλεντίνε. Ο Ατρόμητος δεν είναι Λεβαδειακός και ο Σπανός δεν είναι Κομπότης. Απλά πράγματα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:13 pm

Ρε συ καλλιτέχνη, εσένα δηλαδή σου άρεσε η ομάδα χθες στο Α?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:14 pm

3 πόντοι μένουν απο το ματς και αυτο μετράει, προς το παρών.
Θα συμφωνήσω σε ολα με SPQR.

Ειδικά το παράδειγμα με Ζησοπουλο ειναι άκρως επιτυχημένο και περιγραφικο.
Κατα τα αλλα σεβαστη η κάθε άποψη, κάποιοι μπορει να είδαν κάτι διαφορετικό, no problem....

Δεν βλέπουμε όλοι την ιδια μπάλα.

Βασικά ήθελα να γράψω άλλα πράγματα, αλλα έτυχε να πετύχω στο συνδρομητικό κανάλι σημερα τον αγώνα σε επανάληψη.
Και φτάνει το σημείο τραυματισμού του Χρήστου και προς έκπληξη μου ακούω τον speaker του ματς να αναφέρει ´ τις ενοχλήσεις που ένιωθε στο πόδι την βδομάδα πριν το ματς ο έμπειρος Μπακ της ακριτικής ομάδας ´........

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ....

Γιατι ρε Χριστιανοί μου, όσοι είστε τέλος πάντων, δεν προστατεύετε την σωματική ακεραιότητα των παικτών σας και κατ επέκταση την ομάδα;αφου έχεις σκλιοπιδη έτοιμοπολεμο βρε διπλοχωριστρα γιατι δεν τον βάζεις;
Και άντε με Βρόνταρα να ρισκαρεις γιατι η θέση ειναι νευραλγική...
Με Χρήστου γιατι να ρισκαρεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:16 pm

Γιάννη αν σκεφθεις πιο βαθιά αυτο που εγραψες θα βρεις την απάντηση σε πολλα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:19 pm

Έλα μου ντε... Και σε φιλικό μάλιστα. Wink

Εγώ λέω να βγάζουμε ανακοίνωση, όπως κάνει ο γραφικός, στη διάρκεια του ματς:

"Θεέ μου, πιο ηλίθιος δεν υπάρχει" :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:23 pm

Μου άρεσε και μου παρααρεσε
Μπορει στο Α να μην έβγαλε ματια αλλα απο τη μεριά που κάθομαι εγω είδα Μπαικαρα-σκλιοπιδη-μουναφο-λαδακη να τρέχουν σε δαιμονισμενοι για 90'+++
Και μερικά φάουλ της λειβαδιας παραήταν σκληρά για να είναι...φιλικά
Και τέλος μπορω να δεχτώ ότι βρήκα το Λεβαδειακο σε άσχημη μέρα...ήθελα το παιχνίδι περισσότερο απο αυτόν και το πήρα με τη μαγκιά μου
Όπως με τη μαγκιά της με κέρδισε η Βέροια πριν μια βδομάδα

Ξερεις ποσά "φιλικά" σίγουρους ΑΣΣΟΥΣ έχω ακούσει κατα καιρούς απο διάφορα παπαγαλάκια και στο τις έρχονται τα πάνω κάτω;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:25 pm

Κανένας άλλος από τη μεριά που καθόταν ο Γιάννης υπάρχει ρε παιδιά?

...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:28 pm

Γιαννης έγραψε:
Άμα χάνουμε εμείς 2-0 μέσα στη Βέροια είμαστε αμπαλοι και έχουμε και χάλια προπονητή...εκει δεν υπάρχουν φιλικά...το αποτέλεσμα είναι πεντακάθαρο...σούπερ ομάδα η Βέροια(δεύτερη απ´το τέλος)

Αμα ρίχνουμε 3 στο Λεβαδειακο είναι φιλικο...ή στημένο...

Ρε δε το γυρίζουμε στο ΣΚΑΚΙ να τελειώνουμε...!!!!



Εμεις ομως στη Βεροια,δεν καναμε σουτ με εξωτερικο φαλτσο οπως οι παικτες του Λεβαδειακου χθες,ουτε στηναμε τη μπαλα στο ημικυκλιο της περιοχης για φαουλ και μετα σημαδευαμε τις κορυφες των πευκων.

Για να τα λεμε ΟΛΑ.

Οχι μονο για την (πολυ καλη) εμφανιση τη δικη μας,αλλα και για την (χτυπητα παθητικη) εμφανιση των αντιπαλων μας.

Και δε μπαινω και σε περαιτερω λεπτομερειες,ολοι τις ειδαν αλλωστε.

Ολοι ειδαν (εκτος απο τους τυφλους) και τις ζεμπεκιες του Ζησο στο κεντρο,αλλα και τις αποκρουσεις-πασες στα εξτρεμ μας που εκανε ο Μεντι. Τοσο πολυ φανηκε ειδικα αυτο το τελευταιο,που θυμαμαι να λεω στο διπλανο μου,μηπως υπαρχει μηχανημα για ευθυγραμμιση κεφαλιου.

Απο την αλλη,αμα στη Βεροια δεν ημασταν τραγικοι και απλα πηγαμε για φιλικο,τοτε τα πραγματα ειναι απειρως χειροτερα,τοσο για την ομαδα,οσο και για τον προπονητη της.

Απειρως χειροτερα και πιστεψε με,θελει μεγαλη προσπαθεια για να τα αποδεχθεις οπως ειπα πριν μερικα ποστ.

Και θελει μεγαλη προσπαθεια διοτι απο τη μια δεν ειναι ευχαριστα για εναν φιλαθλο να τα βλεπει,απο την αλλη ειναι απαραιτητα για τη διατηρηση της ομαδας στο υψηλοτερο (τρομαρα του...) επιπεδο.



Οπως και να 'χει,εγω θελω πραγματικα να συμφωνησω μαζι σου,να ενθουσιαστω με την εκπληκτικη χθεσινη εμφανιση και να συνταχθω μαζι σου στην αναμονη (πες την και βεβαιοτητα...) της επαναληψης της το Σαββατο στα Γιαννενα.

Κι αμα ο ΠΑΣ πηγαινει φουλ για πλει-οφς,εχει και κανα σολντ-αουτ στους Ζωσιμαδες,να εκστασιαστω απο τα τριγωνακια του Παπ με τον Βαιρουα και τον Λουσερο και να μην προλαβαινω να πανηγυριζω τα γκολ της ομαδας μας.

Μαζι σου, και πολυ θα το χαρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:30 pm

Α να γεια σου.
Άμα όλες οι πληροφορίες που βγαινανε ήταν έγκυρες δεν θα υπήρχε λόγος για τέτοιου είδους ματς.
Η επιτυχία του χθεσινού ματς ειναι οτι πριν αρχίσει οι περισσότεροι το φοβόμασταν πολυ.
Εδω ειναι μια και απο τις δυσκολίες που αναφέρεται ο Προεδρος.
Και για να μην παρεξηγηθουμε, μιλάμε σε υποθετικο επίπεδο.
Απλα φαίνεται κατ εμε καλο παράδειγμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:39 pm

Εντάξει ΣΥΓΝΏΜΗ ρε παιδια...μη χτυπάτε όλοι οι "καθηγητές" μαζι...(δε το λέω ειρωνικά το εννοώ και δεν ξαναμιλαω)

Ευτυχώς που ήμαστε οι πιο πολυ πρόβατα και ψιλογεμίζουμε το γηπεδο γιατι αν είναι όπως τα λέτε μόνο η σκεπαστη της θύρας 2 θα γέμιζε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:40 pm

Καληνύχτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:43 pm

gringababy έγραψε:
Κανένας άλλος από τη μεριά που καθόταν ο Γιάννης υπάρχει ρε παιδιά?

...

Ο Πρόεδρος και ο Τσίπης ήταν σίγουρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Λεβαδειακος-Πανθρακικος
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις