Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 8:04 pm

cappo έγραψε:
παντως ο Ζησοπουλος αποθεωθηκε στο σχολασμα



Και δεν ηταν ΜΟΝΟ αυτος που αποθεωθηκε ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 472636ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 472636ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 472636
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 8:42 pm

Μια χαρα πηγαν ολα....στους 25 και οτι παρουμε απο τα εκτος εδρας καλα θα ειναι..Παντως για να σου λυσω την απορια, την ευρωπη οι γιαννιωτες την θελουν. Ετσι ξερω..καλη ομαδα λεει εχουν, ευκολο προγραμμα εχουν γιατι οχι ευρωπη. Θελω ομως πολυ να του χαλασω τα σχεδια.. Ετσι κι αλλιως δυο απωθημενα εχω. Τον παοκ και τα γιαννενα. τον παοκ παει περασε.. με τα γιαννενα εχουμε ευκαιρια. και το Χ δεν με χαλαει, αλλα θελω διπλο εκει πως να το κανουμε. Εννοειτε πως ειναι δυσκολο παιχνιδι, αλλα δεν ειμαστε και κερκυρα.. ολα μπορουν να γινουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 8:57 pm

tasoss16 έγραψε:
Θελω ομως πολυ να του χαλασω τα σχεδια θελω διπλο εκει πως να το κανουμε.



Αμα θελεις κατι πολυ και η καρδια σου ειναι αγνη,τοτε μπορει και να γινει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 9:02 pm

Παντως,να χαλασεις τα σχεδια των παγουρινο,δε σε κοβω ικανο.

Αρα μαλλον,δεν το γλιτωνεις το αθλιο το ματσακι.



Τωρα,αν τα σχεδια τους συμβαδιζουν με τα δικα σου,αλλο καπελο.

Μπορει και να δεις ματσαρα.

Σαν τη σημερινη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 9:05 pm

2 γκολάκια και μια ασίστ σήμερα από τον Λουσέρο !!!!!!!
Είναι από τα πράγματα που δεν βλέπεις κάθε Κυριακή .
Μήπως τελικά ο Αργεντινός μας, είναι το βαρόμετρο της ομάδας .....
Περιμένουμε πολλά από τον Βαιρουά και τα πάντα από τον Παπαδόπουλο ......
Μήπως όμως το κλειδί είναι ο Λουσέρο ????
Συμβιβαστήκαμε από νωρίς ότι οι μέτριες αποδόσεις που έχει στα περισσότερα ματς είναι και το ταβάνι του παίχτη................
Αν παίζει όπως σήμερα ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 71452
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 9:20 pm

http://www.novasports.gr/news.aspx?a_id=273450&Sport=1&Season=115137&Team=16993,91153&Competition=1713&Round=290561&Country=82#videoX

Απίστευτη η κίνηση του Παπαδόπουλου στο τρίτο γκολ !!!!!!!!!

Σουτάρα ο Βαιρουά ανάμεσα από τρια σουβλάκια και η κωλόμπαλα κόλλησε στο σκατοδοκάρι ..............

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 9:28 pm

Είναι η αλήθεια ότι σήμερα μόνο μια ομάδα υπήρχε στο γήπεδο και αυτοί ήμασταν εμείς.. οι άλλοι του Λεβαδειακού μάλλον δεν βγήκαν ποτέ ή δεν ήρθαν ποτέ..Ούτε μια φάση μπροστά στον Βρονταρά,και όλα τα σουτ που κανανε αυτοί φεύγανε στα περιστέρια.

Το θέμα είναι όμως ότι και εμείς παίξαμε με πάθος και φυσικό επακόλουθο ήταν η νίκη. 3 γκολάκια δεν περίμενε βέβαια κανείς αλλά τρώγοντας σου έρχεται η όρεξη λένε..Όλος ο Πανθρακικός πολύ καλός σήμερα. Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιον. Ίσως θα ήταν άδικο για τους υπόλοιπους. Πολύ καλό στήσιμο και από τον Δέρμι.

Τέλος καλό όλα καλά..Πήραμε τα 3 ποντάκια,η παραμονή αρχίζει να φαίνεται (από πολύ μακριά όμως) φτάσαμε στους 25 (όσους δηλαδή είχαμε και με την ομάδα του Φερέρα πριν από 4 χρόνια την 21η αγ.) και πάμε στο Γιάννενο μήπως και τσιμπήσουμε κάτι από κει. Αν φανούμε σοβαροί υπάρχει η πιθανότητα να πάρουμε κάτι. Αν όμως δε πιάσουμε άριστη απόδοση δεν νομίζω ότι θα φύγουμε με θετικό αποτέλεσμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 10:16 pm

Εγώ σήμερα θα σταθώ σε έναν παίχτη και μόνο: στον Παπαδόπουλο. Όχι για το γκολ που έβαλε αλλά για τις κινήσεις που έκανε ώστε να βάλει η ομάδα μας τα γκολ. Και στο πρώτο γκολ άφησε την μπάλα στο Λουσέρο, ο οποίος του την έστρωσε "πάρε-βάλε", στο δεύτερο έβγταλε καταπληκτική ασίστ για το σουτ του Βαϊρουά ενώ στο τρίτο, αντί (όπως μας είχε συνηθίσει) να προσπαθήσει να το βάλει μόνος του, το άφησε στο Λουσέρο και έγινε έτσι πανεύκολα το 3-0. Όταν υπάρχει ομαδικότητα είδατε πόσο πιο εύκολα γίνονται τα πράγματα; Για το λόγο αυτό και μόνο, για μένα MVP της ομάδας μας ήταν ο Παπαδόπουλος χωρίς βέβαια να λέω ότι υστέρησε κάποιος άλλος. Ναι, ο Μπαϊκαρά ήταν λιοντάρι πραγματικό, αλλά ο Λαδάκης δεν ήταν; ο Σαρακατσάνος; ο Σκλιοπίδης (με 2,5 μήνες απουσίας κιόλας); ακόμα και ο Βαϊρουά έτρεξε (ανασταλτικά) λίγο περισσότερο από τις άλλες φορές (για να μην πούμε ότι ξεπέρασε το σκορ του και βγήκε στο 80 αντί για το 60-70 που μας έχει συνηθίσει).
Καλή βδομάδα (με χαμόγελα θα είναι).

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 10:26 pm


....μα να μην μπορουμε να χαρουμε ενα παστελι,γαμω το φιλοτιμο μου και τον τρυπημενο βαζελο.......................

.....οχι τιποτε αλλο,αλλα θα μας ερθουν με σηκωμενο τον αμανε...............αντε ειπαμε στην Τουμπα, παραψηθηκαν οι μπουγατσες................και στο ΟΑΚΑ,γαμω το φιλοτιμο μου ?......και δεν τους εδωσε και μαρς πεναλτυ εκεινη η οροσπού, ο Κακος........................πως γένεν αυτο ?.....που λεει κι εκεινη η ψυχη ο Ογκουνσότος.........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 10:39 pm


.....και τους εχουν και για Ευρωπη,με τους 28 ποντους...........ενω τον Δεκεμβρη τους επαιρναν μετρα για σαβανα.....................και το γαμωτο ειναι, πως και οι δυο διπλουρες, ειναι καθαρες και σπαθενιες.................τι πικρα ρε γαμωτο ειναι αυτη ?....................γιατι ?..............

............στο ΔΑΚ πληρωνονται ολα......πολλα τα ανεξοφλητα γραμματια....παρα πολλα................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 10:48 pm

Ο Πανθρακικός
μπορεί να ανταπεξέλθει στις υποχρεώσεις του τόσο στο Κύπελλο όσο στο
πρωτάθλημα σύμφωνα με τον τεχνικό των Θρακιωτών, Παύλο Δερμιτζάκη, ενώ
για την νίκη της ομάδας του επί του Λεβαδειακού το χαρακτήρισε δίκαιο
αποτέλεσμα.

"Ήταν ένα πάρα πολύ δύσκολο
παιχνίδι, αφενός γιατί είχαμε να αντιμετωπίσουμε μια πολύ καλή ομάδα που
παίζει ποιοτικό ποδόσφαιρο και αφενός γιατί για 5 αγωνιστικές δεν
είχαμε νικήσει, παρότι σε πολλά παιχνίδια δεν πήραμε αυτό που μας
αναλογούσε. Ο αγωνιστικός χώρος ήταν και πάλι βαρύς και αυτό πάντα
δυσκολεύει περισσότερο τον γηπεδούχο.


Θέλαμε πάρα πολύ να κερδίσουμε, γι'
αυτό και ήμασταν πολύ σοβαροί, είχαμε καθαρό μυαλό, πειθαρχία,
συγκέντρωση στην άμυνα. Σε τακτικό επίπεδο είχαμε σωστό προσανατολισμό,
κλείσαμε σωστά στα άκρα και ανταπεξήλθαμε σωστά στις στημένες φάσεις του
Λεβαδειακού.


Στο επιθετικό κομμάτι είχαμε την
απαιτούμενη ποιότητα, κίνηση και πάσες για να πάρουμε τη νίκη. Είναι ένα
δίκαιο αποτέλεσμα, αλλά φυσικά δεν έχουμε πετύχει ακόμα το στόχο της
παραμονής στην κατηγορία. Ευχαριστούμε πάρα πολύ τον κόσμο, που ήταν
σήμερα δίπλα μας και τον είχαμε πραγματικά ανάγκη".


Για τον τραυματισμό του Χρήστου: "Θα
ξεκαθαρίσει η κατάστασή του μετά από τα αποτελέσματα των ιατρικών
εξετάσεων. Φαίνεται ότι είναι μάλλον θλάση στον τετρακέφαλο"


Για το δύσκολο πρόγραμμα που ακολουθεί: "Γενικά
έχουμε ένα δύσκολο μήνα μπροστά μας. Θεωρώ ότι μπορούμε να
ανταπεξέλθουμε στις απαιτήσεις και των δύο διοργανώσεων. Και να είμαστε
δηλαδή στους βαθμούς που χρειαζόμαστε στο πρωτάθλημα αλλά και να
συνεχίσουμε να γράφουμε ιστορία στο κύπελλο".


Για τους τραυματίες: "Επιστρέφει
σίγουρα ο Ντιόγκο. Επίσης καλά είναι ο Μιχαλόπουλος, ενώ πιθανότατα θα
είναι έτοιμος και ο Κουτσόπουλος. Στις προπονήσεις πλέον υπάρχει
μεγαλύτερος ανταγωνισμός. Οι τραυματίες επιστρέφουν στο καλύτερο δυνατό
χρονικό σημείο. Ο Στάθης και ο Νουκ θα είναι έτοιμοι σε 2-3 εβδομάδες".



.....ειπε ο Παουλιτο ο Δερμιτζακίνιο................




......πεστα ρε Παουλιτο................κι εγω εσπαγα την κουτρα μου να βρω τους λογους που κερδισαμε σημερα............ηταν γιατι, σε τακτικο επιπεδο,ειχαμε σωστο προσανατολισμο.......ενω στην Βεροια μας ελειπε......ο σωστος προσανατολισμος...............παντα σε τακτικο επιπεδο.....
.....καλα.........οτι πεις εσυ................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 11:01 pm

Καλα ρε συ Cappo,τι το περιεργο βλεπεις στις δηλωσεις παυλιτο;

Τι περιμενες δηλαδη να σε πει;

"Κερδισαμε διοτι ο αντιπαλος ηταν στο μπουτσοτ' λουλουδια";

Δε λεγονται αυτα τα πραγματα μπρε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 11:05 pm

Οπου "στο μπουτσοτ" μπορεις να βαλεις "ζμπουτσατ"

Το ιδιο κανει,και δε λογοκρινεται κιολας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Φεβ 2013, 11:24 pm

cappo έγραψε:

.....και τους εχουν και για Ευρωπη,με τους 28 ποντους...........ενω τον Δεκεμβρη τους επαιρναν μετρα για σαβανα.....................και το γαμωτο ειναι, πως και οι δυο διπλουρες, ειναι καθαρες και σπαθενιες.................τι πικρα ρε γαμωτο ειναι αυτη ?



Ωπα...

Τι βλεπω εδω;

Ασχολουμαστε με τους διπλανους και πικραινομαστε κιολας;

Κακως Cappo μ'...

Πολυ κακως ασχολουμαστε και πικραινομαστε.



Αυτη η ομαδα δεν ψοφαει με τιποτα.

Εκατον σαραντα εφτα συναπτα ετη θα μεινει στην Α' Εθνικη.

Ειμαστε ακομα στην αρχη.

Δυστυχως.



Αφου δεν επεσε τοτε που ο Λεβαδειακος ηθελε ΜΙΣΟ ΓΚΟΛ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣ ΑΕΚ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ...

Δεν θα πεσει ΠΟ-ΤΕ

Τελεια και παυλα.



Παντως για ευρωπη δε νομιζω (μην τρελαθουμε κιολας...) αλλα ενα τριμπαλο το εχουμε να τους το ριξουμε την καθαροδευτερα.

Ανετα.

Σ' αυτην την περιπτωση,εγω θα ειμαι υπερευχαριστημενος,ακομα κι αν στο τελος μας περασουν στη βαθμολογια.

Τι ειχες γιαννη,τι ειχα παντα δηλαδη.



Ενω με το τριμπαλο...

Κατι γινεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 8:45 am

αν μια ομάδα είχε καλό "στήσιμο" αυτή ήταν ο Κομποτιακός ..... καλώς τα παιδιά .... καλώς τα 3-0

αντε καλό ταξίδι ...... και καλή βδομάδα

(ένα καφέ δεν αξιωθήκαμε να κεράσουμε τον Βρονταρά χτες !!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

lpap


Αριθμός μηνυμάτων : 59

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 10:23 am

Η ομάδα επανήλθε στις πολύ καλές εμφανίσεις. Με σοβαρότητα και συνέχεια στο παιχνίδι της. Χωρίς κενά η άμυνα και με αλληλοκαλύψεις. Χωρίς πολλά λάθη στις μεταβιβάσεις και με αρκετά κλεψίματα στο κέντρο που ακολουθούσε επιτάγχυνση του ρυθμού της. Η πολύ καλή ομάδα του Λεβαδειακού χάθηκε στον ξέφρενο ρυθμό που έδιναν στην επίθεση ο Παπαδόπουλος και ο ΒαΙρουά. Όλοι ανεξαιρέτως διακριθέντες.
Βέβαια πρέπει να παρατηρήσουμε ότι έπειτα από πολύ καιρό η ομάδα ήταν πλήρης, δεν υπήρχαν λύσεις ανάγκης (πχ ο Μπαϊκαρά σε θέση τερματοφύλακα) και αρκετοί ανυπομονούσαν να πάρουν θέση στην βασική ενδεκάδα...

Εκτιμώ ότι ο ΠΑΣ τελευταία έχει τον αέρα και τελευταία φέρνει αξιοσημείωτα αποτελέσματα αλλά αν παίξουμε με την ίδια σοβαρότητα και αυτοσυγκέντρωση όπως την Κυριακή, θα μας πούνε "Πασάς στα Γιάνενα".

Καλή εβδομάδα σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 10:31 am

lpap έγραψε:

Βέβαια πρέπει να παρατηρήσουμε ότι έπειτα από πολύ καιρό η ομάδα ήταν πλήρης, δεν υπήρχαν λύσεις ανάγκης (πχ ο Μπαϊκαρά σε θέση τερματοφύλακα) και αρκετοί ανυπομονούσαν να πάρουν θέση στην βασική ενδεκάδα...

.
Λύση ανάγκης είναι ο μπαικαρα δεξι μπακ και ο σκλιοπιδης αριστερο
Παρόλα αυτά και οι δυο εχθές έβγαζαν φωτιές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 11:37 am

Παίξαμε μέτρια απέναντι σε έναν Λεβαδειακό που δεν ήθελε να παίξει. Τί αλληλοκαλύψεις και ψέφρενους ρυθμούς μου λέτε? Ποιο ματς βλέπατε ορισμένοι? Υπάρχει δηλαδή πάνθρακας που είναι ευχαριστημένος για την εικόνα του Α ημιχρόνου;

Χαίρομαι για την 3άρα, αλλά περισσότερο χαίρομαι για το βήμα παραμονής. Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσε. Ο έχω μάτια βλέπει και ο έχων φιλότιμο λέει την αλήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 1:07 pm

Gringa, συμφωνώ μαζί σου στο ότι παίξαμε μέτρια. Ίσως όμως δε χρειαζόταν παραπάνω. Ναι, σε καμμιά περίπτωση δεν είχαμε τους ξέφρενους ρυθμούς αλλά δεν έγινε και το αντίστοιχο λάθος στην άμυνα που θα μας κόστιζε, όπως είχαν γίνει στα προηγούμενα παιχνίδια (ΠΑΟΚ, Ολυμπιακός, Πλατανιάς κτλ). Δεν είχαμε την εικόνα που είχαμε μέσα στη Βέροια που σε κάθε φάση φοβόμασταν ότι θα φάμε γκολ. Χθες, τουλάχιστον η άμυνα, ενέπνεε εμπιστοσύνη, δεν ένιωσα ότι κινδυνέψαμε σε κάποια φάση.
Ούτε βέβαια μπροστά ήμασταν φωτιά και λαύρα (αν εξαιρέσεις μία και μοναδική φάση στο δεύτερο ημίχρονο που παίζαμε την μπάλα στην περιοχή τους και δεξιά πολύ όμορφα). Όχι, σε ΚΑΜΜΙΑ περίπτωση δεν είδα χθες τον Πανθρακικό εκείνου του δεκαλέπτου μετά το γκολ μέσα στο ΟΑΚΑ, εκείνο το πάθος, το πείσμα, την αγωνιστικότητα. Αντίθετα όμως χθες είδα απλό παιχνίδι, παράδειγμα το δεύτερο γκολ. Θα μου πεις τυχερό δεν είναι να χτυπάει η μπάλα στο δοκάρι και ναέρχεται στα πόδια του παίχτη σου; Ναι, θέλει και τύχη, αλλά το μαρκάρισμα του Λουσέρο, η μπαλιά με τη μία στον Παπαδόπουλο, εκείνος με τη μία στο Βαϊρουά, το σουτ και η παρουσία του Λουσέρο για το ριμπάουτ μέσα στην περιοχή μου δείχνει δύο πράγματα: ομαδικότητα και κίνηση.
Εν κατακλείδι, προσωπική μου άποψη πάντα, ήταν ότι χθες παίξαμε μέτρια προς το καλό, ΑΠΛΑ και ΟΜΑΔΙΚΑ και, κυρίως, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ. Δεν ξέρω αν, με την ίδια απόδοση το Σάββατο, έχουμε κάποια τύχη απέναντι στα Γιάννινα. Σίγουρα δεν είχαμε αυτή την απόδοση στο διάστημα 75-85 μέσα στο ΟΑΚΑ. Μόνο που εκεί πήραμε 1 βαθμό (αχ ρε Μίνγκα, αχ ρε Μίνγκα), ενώ χθες βάλαμε 3 βαθμούς στο σακούλι. Τον Μάϊο όμως, τους βαθμούς θα μετρήσουμε, όσο κιαν θέλω να ευχαριστιέμαι το ποδόσφαιρο που παίζει η ομάδα μου. Εγώ βέβαια είμαι και λίγο αυτάρκης στο θέμα αυτό. Μου αρέσει και το απλό ποδόσφαιρο, οπότε χαμογελώ αυτή την εβδομάδα.
Όσο για το αν ο Λεβαδειακός ήθελε ή όχι να παίξει, μην ξεχνάς πως ΕΜΕΙΣ ήμασταν η ομάδα που ΔΕΝ έβγαινε για το δεύτερο ημίχρονο. Αλήθεια, τι έγινε ρε παιδιά στα αποδυτήρια κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου; Αγιασμό έκαναν ή είχε μαστίγωμα; Εκτός αν ο Κομπώτης τους κλείδωσε μέσα. Άλλωστε δεν ξεχνάμε τον αποκλεισμό της Αράχωβας πριν 3 χρόνια, μέσα στη Λειβαδιά. Έχει κιάλλους τρόπους ο σουβλατζής.
Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 1:33 pm


......αν και Δευτερα θα την ριξω την γκρινια μου.....εχει βεβαια καιρο που συμβαινει αλλα τωρα πρεπει να το βγαλω απο μεσα μου.............

.......ποτε ο μυταρας, σε κανενα απο τα γκολ που παστελωσε στο ΔΑΚ, δεν μοιραστηκε τον πανηγυρισμο του με την κερκιδα......ποτε ομως.........το γουσταρει και το πανηγυριζει, ειτε μονος του(βλεπε βαζελο....) ειτε με τους συμπαικτες του..................θα μου πειτε με τους συμπακτες του,ειναι φυσιολογικο.......μαλιστα.......ειναι............

......αλλα ειναι και παραπανω απο φυσιολογικο,να κανει και μια κινηση προς την κερκιδα,οταν παστελωνει....δεν ειναι κακο.......την οποια κερκιδα που ερχεται να τον δει και πολλες φορες φωναζει το ονομα του.......μαλιστα........

...τωρα τι μπορει να σημαινει αυτο ?.....εγω ξερω,αλλα δεν θα σας το πω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 1:47 pm

πες μας βρε... :Ρ

Εγώ πάλι θα ήθελα να σχολιάσω τα χειροκροτήματά του όταν του δίνουν άσχημη πάσα. Καιρός ήταν. Βέβαια, θα μου πείτε, το φορ δικαιούται να είναι και λίγο εγωιστής και παρτάκιας, αλλά είχε παραγίνει το κακό. Χαίρομαι που συνήλθε λίγο και δίνει εύσημα στους συμπαίκτες του, οι οποίοι, έτσι κι αλλιώς, για τον ίδιο στόχο αγωνίζονται. Επίσης χαίρομαι που τον είδα να σκοράρει και γενικώς να επανέρχεται στις καλές του εμφανίσεις, γιατί στα τελευταία 4-5 παιχνίδια δεν βλεπόταν.

Τώρα για την αφιέρωση στην εξέδρα, δε ξέρω... Θα ήθελα βέβαια να έρθει κάποιος παίκτης να πανηγυρίσει το γκολ του μαζί μας, αλλά από την άλλη, ας βάζουν γκολ και ας τα πανηγυρίζουν και με το σημαιάκι του κόρνερ. Χέστηκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 2:39 pm

Ειδικά χθες οι πανηγυρισμοί τους ήταν όλα τα λεφτά: στο πρώτο γκολ, ενώ ο μυταράς φεύγει προς το κέντρο, γυρνάει 180 μοίρες και τρέχει να αγκαλιάσει τον Λουσέρο που του έδωσε στο πιάτο το γκολ. Στο δεύτερο δε (το πρώτο του Λουσέρο), ενώ τρέχει προς αυτόν ο Λουσέρο τον σέρνει από το χέρι να πάνε μαζί στον Βαϊρουά που έκανε το σουτ. Ακόμα όμως και στο τρίτο που ο Λουσέρο έτρεξε κατευθείαν στο Βαϊρουά, ο μυταράς τρέχει και ο Λουσέρο του δίνει τα εύσημα για την κίνηση του να αφήσει την μπάλα (και το γκολ) σε αυτόν. Γενικά, η τριάδα χθες έδειξε μια καλή παρέα.
Προκειμένου να φτιάξει το κλίμα στα αποδυτήρια και να δουλεύουν ομαδικά θα συμφωνήσω με την gringa....

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 6:23 pm

Ενα μεγάλο μπράβο στην ομάδα μας εμενα μου άρεσε παρα πολύ έδειξε από το την πρώτη στιγμή τι ήθελε μέσα στο γήπεδο και αυτό ήταν μονο νίκη και την πήρε άνετα ωραία μπαλίτσα πολλές ευκαιρίες και όλοι ευχαριστημένοι με την νίκη και την εικόνα της ομάδας εχτές

είπα να μην ασχοληθώ καθόλου με αυτούς που δεν έμειναν ευχαριστημένοι από την εικόνα του αγώνα μάλλον αυτοί ήταν ελάχιστοι σε σύγκριση με όλο το υπόλοιπο γήπεδο εχτές που είδες και απόλαυσε μπαλάρα από την ομάδα μας η σε άλλο γήπεδο πάτε η άλλαξε γυαλιά κάτι φτάει δείτε το
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 7:40 pm

Σε όσους θέλουνμε 10 ευρώ να βλέπουν στο ΔΑΚ την Μπάρτα και την Ρεάλ εγώ απλά έχω αν πω .......... καλά Χριστούγεννα ...................
Με τριάμιση γκόλ στον ασβό .... εγώ είναι ευχαριστημένος από την εμφάνιση της ομάδας ..................................
Δεν ξέρω αν ο ΠΑΠ διαβάζει καθόλου το panthraxclub...........................
χθες ποάντως μου φάνηκε .... απόλυτα διαβασμένος ................
Επαιξε ΟΜΑΔΙΚΑ ..........................
Ξέρει κααι Ξέρουμε ότι είναι ο καλύτερος φορ που είχαμε ποτέ ..............
Χθες το απέδειξε ... ειδικά στο τρίτο γκολ που θα μπορούσε να " το παλέψει " γοα να το βάλει .... αλλά απλά το σέρβιρε αχνιστό στον Λουσέρο ........

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Φεβ 2013, 8:10 pm

Πολυ το βασανιζουμε το θεματακι.

Και πολυ το βασανιζουμε το θεματακι,διοτι χθες ειδαμε την ομαδα να παιζει σχετικα καλα,σε ενα ΦΙΛΙΚΟ ματς.

Λεω φιλικο και δε λεω στημενο,διοτι μεταξυ τους υπαρχει διαφορα.

Χθες λοιπον ηταν φιλικο,ο αντιπαλος δεν πηγε καν για γκολ,συμβιβαστηκε με την ηττα διοτι ετσι ειν' αυτα μεταξυ ομαδων που βραζουν λιγο-πολυ στο ιδιο καζανι (παρε αυτο για να παρω εγω το αλλο και να χασω το παραλλο για να κερδισω καπου αλλου...) και ηρθε φυσιολογικα το τρια-μηδεν.

Οποιος δεν το ειδε αυτο εχθες,να με συγχωρεσει πολυ,αλλα μου θυμιζει τους γαυρους που κανουν φιεστες επειδη πηραν πρωταθλημα με εκατο-μηδεν διαιτησια σε ολα σχεδον τα ματσακια.

Ετσι το βλεπω εγω το πραγμα,τελειως αντικειμενικα.



Παρακατω εχει κι αλλα φιλικα το προγραμμα,η ομαδα σε αλλα θα χασει και σε αλλα θα κερδισει και στο τελος θα σωθει.

Απλα μαθηματικα δηλαδη,η αλλιως δευτερος γυρος του ελληνικου πρωταθληματος.

Και εφοσον θελουμε να βλεπουμε την ομαδα μας στο υψηλοτερο επιπεδο,πρεπει αυτο να το αποδεχθουμε.

Να το αποδεχθουμε,αλλα οχι και να πανηγυριζουμε κιολας.



Ελεος δηλαδη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-Λεβαδειακός

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Λεβαδειακος-Πανθρακικος
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις