Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 11:56 am

Αφού δε φιλοτιμιέται κανείς, ας το ανοίξω εγώ.

Ελπίζω σε μεγάλο διπλο σ' αυτό το ματς, αν και φοβάμαι πως η Βέροια θα πουλήσει πολύ ακριβά το τομάρι της.

Όπως και να έχει, έφτασε η ώρα και για την πρώτη μας εκδρομή φέτος και ελπίζω να κουβαλήσουμε και το τρίποντο γυρνώντας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 12:06 pm

Εκδρομή διάβασα τι παίζει ; θα κάνουμε τίποτα; γιατί η Κυριακή έρχεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 12:10 pm

Ψήνεται Αντρέα, ψήνεται. Το είπαν και τα παιδιά στην εκπομπή χθες. Θα φανεί σήμερα-αύριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 1:43 pm

Αναμενουμε ολοι τον μεγαλο μας ΠΡΕΣΒΗ....ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 4:51 pm


.....αν και φοβάμαι πως η Βέροια θα πουλήσει πολύ ακριβά το τομάρι της.


...lady εγραψε.................


...ενω εμεις θα το πουλησουμε φθηνα ?......πιο ακριβα απο αυτους πρεπει να πουλησουμε το δικο μας............

..βεβαια,για να κανουμε γκολ,απαγορευονται αυστηρως οι σεντρες και τα σουτ τυπου σπουτνικ (αυτα που καταληγουν στην στρατοσφαιρα και οι μπαλες γινονται τεχνητοι δορυφοροι....)

.....κατω την μπαλιτσα και τσουκου τσουκου θα τους παστελωσουμε.....επισης απαγορευονται και οι αμυνες...Τινα Σπαθη ! (οι παλιοτεροι καταλαβαινουν τι εννοαω ακριβεστερα.....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 8:02 pm

ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΙΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ.

Καλυτερη ομαδα ειμαστε απλα πρεπει να το δειξουμε εκει μεσα.

Δεν μπορει καπου θα σπασει η ποδαρα του διαολου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xp


Αριθμός μηνυμάτων : 109

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 8:05 pm

Η Βεροια εχει κακη ψυχολογια ,το σταδιο τους δεν βοηθαει και το κυριοτερο τον Αρβανιτιδη δεν τον θελει κανεις (ειναι κατι σαν τη κοντομαμη της Αχαιας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 9:49 pm

Βγήκε... πικρός ο Καφές

Ο αποκλεισμός των Παντελή Καφέ και Μοχάμεντ Ισά από την αποστολή του
αγώνα Κυπέλλου με την Ξάνθη μόνο τυχαίος δεν ήταν, καθώς, όπως αναφέρουν
οι πληροφορίες οι δύο ποδοσφαιριστές ζήτησαν να φύγουν από την Βέροια!
Ο Παντελής Καφές ζήτησε την λύση της συνεργασίας του με την ομάδα και
πριν την αναχώρηση της αποστολής για την Ξάνθη κατέβηκε στο γήπεδο και
απευθυνόμενος προς του συμπαίκτες του, τους είπε τα εξής: "Σας ζητώ
χίλια συγγνώμη αλλά εγώ δεν μπορώ να συνεχίσω στην ομάδα με τέτοιες
συμπεριφορές και καταστάσεις. Έχω εμπιστοσύνη σ’ εσάς και σας εύχομαι
κάθε επιτυχία".

Η Βεροιώτης μέσος πήρε αυτή την απόφαση λόγω της συμπεριφοράς του
προέδρου Γιώργου Αρβανιτίδη, ο οποίος μετά το τέλος του αγώνα στα
Γιάννενα μπήκε (όπως συνηθίζει) στα αποδυτήρια και ξέσπασε με βαρείς
χαρακτηρισμούς εις βάρος των ποδοσφαιριστών για την εμφάνισή τους και
την ήττα που γνώρισαν από τον ΠΑΣ!

Οσον αφορά τον Μοχάμεντ Ισά, ο οποίος αποκτήθηκε μόλις πριν λίγες
μέρες, ήταν έντονα προβληματισμένος όχι μόνο από το παραπάνω γεγονός που
συνέβη στους Ζωσιμάδες, αλλά και από την εν γένει οργάνωση της ομάδας,
με αποτέλεσμα να μαζέψει σήμερα τα πράγματά του και να αποχωρήσει από
την πόλη!
.....................................................................................


ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 9:54 pm

Δεν χρειάζεται τους τελείωσε ο ιδιος ο πρόεδρος τους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν 2013, 10:55 pm

Η επιτομη της προσωποπαγους ομαδας ειναι η Βεροια.

Ολα γυριζουν γυρω απο τον Αρβανιτιδη.

Και το διδυμο που εχει φτιαξει με τον Καλαιτζιδη,τον οποιο προσλαμβανει και απολυει καθε χρονο τρεις-τεσσερις φορες.

Και η ζωη συνεχιζεται.

Αλλωστε,δεν ειναι τυχαια η επιλογη χρωματων στις δευτερες εμφανισεις της Βεροιας.

Κιτρινο-μπλε,οπως ακριβως και οι πινακιδες στα μπακαλικα του ιδιοκτητη-μεγαλομετοχου-γενικου γαμαω και τα λοιπα της ομαδας αυτης.

Πραγματικο τσιφλικι και μακρια απο μας κατι τετοιο.



Περα απ' αυτα τα γραφικα,εγω θα ηθελα απο την ομαδα την Κυριακη να παιξει σωστη (κι οχι απαραιτητα καλη...) μπαλιτσα.

Τιποτα αλλο.

Το αποτελεσμα δεν με πολυενδιαφερει.

Ας ενδιαφερθουν γι' αυτο,αυτοι που πρεπει να ενδιαφερθουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 30 Ιαν 2013, 2:46 pm

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Bmpoq
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 30 Ιαν 2013, 7:36 pm

ενα μεγαλο ευχαριστω απο την πλευρα μας , στον προεδρο της ΠΑΕ , τον Τζιμη τον Τζελεπη , που εκ μερους της ΠΑΕ , βοηθησε τα ...μεγιστα ωστε να γινει αυτη η εκδρομη.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 30 Ιαν 2013, 7:55 pm

gerolykos έγραψε:
ενα μεγαλο ευχαριστω απο την πλευρα μας , στον προεδρο της ΠΑΕ , τον Τζιμη τον Τζελεπη , που εκ μερους της ΠΑΕ , βοηθησε τα ...μεγιστα ωστε να γινει αυτη η εκδρομη.




.....πολλα πολλα μπραβο στον Τζιμη....αλλα να δωσω κι εγω ενα μικρουλη μπραβο, στην γερομαρια.....για το ψηστηρι...............

.....βεβαια,καραβανι δεν την λες την εκδρομη,αλλα σημασια εχει πως η ομαδα θα εχει τους αρρωστους μαζι της........φορτσα Πανθρακικαρα και στην Βεροια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 30 Ιαν 2013, 7:57 pm

Μπράβο και από μένα στους οργανωτές της εκδρομής. Την Κυριακή δίνουμε όλοι βροντερό παρόν στην Βέροια για να βρεθούμε δίπλα στην ομάδα και να γυρίσουμε με το διπλό.

Νομίζω ότι έφτασε και η στιγμή οι καλές εμφανίσεις των τελευταίων αγωνιστικών που δεν συνοδεύτηκαν με τα καλύτερα αποτελέσματα να μεταφραστούν σε νίκες τις επόμενες αγωνιστικές αρχής γενομένης από τη Βεροια.

Άιντε λοιπόν να βάψουμε πράσινη την Βέροια!Αν βρούμε και τον τύπο από τα Μπολσόι με το ακορντεόν στο γήπεδο τότε το 3ποντο το έχουμε στανταράκι.. Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 142235
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 30 Ιαν 2013, 8:03 pm

κελτη κανονισε να βρεις το λεωφορειο την κυριακη. Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 639528
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 30 Ιαν 2013, 8:20 pm

lol! lol! lol!

Πρόεδρε η μετάβαση μου τη Κυριακή μάλλον θα γίνει με Ι.Χ..Ειδάλλως μαζί σας.. Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στη ..Βέροια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΠαρ 01 Φεβ 2013, 5:13 pm

Η ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ανακοινώνει ότι στην κυριακάτικη αναμέτρηση με τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ η γενική είσοδος θα είναι 10€.

Επίσης 1200 μαθητικές προσκλήσεις δόθηκαν στα σχολεία:

1ο Γυμνάσιο Νάουσας

2ο Γυμνάσιο Νάουσας

1ο Δημοτικό Νάουσας

6ο Δημοτικό Νάουσας

1ο Γυμνάσιο Αλεξάνδρειας

5ο Δημοτικό Αλεξάνδρειας

http://www.veriafc.gr/index.php/2012-10-10-16-37-41/258-anakoinwsh-1-2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 02 Φεβ 2013, 7:24 pm

υπασπιστη αυριο αναλαμβανεις αρχηγος αποστολης στο δευτερο πουλμαν για βεροια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 02 Φεβ 2013, 7:34 pm

Μα Στρατηγέ μου εγώ είμαι ένας απλός "επώνυμος" υπασπιστάκος, Τέτοια τιμή για μένα είναι μεγάλη και νομίζω δεν μου αξίζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 02 Φεβ 2013, 7:39 pm

Πέραν της πλάκας, σήμερα μεσημέρι που ρώτησα το Γρηγόρη μου είπε όχι για δεύτερο λεωφορείο δεν ξέρω αν εσύ έμαθες τίποτα νεώτερο.
Πάντως καλά είναινα μπει γιατί έχουμε και ευπαθείς ομάδες που δεν καπνίζουν και θέλουν να έρθουν και τους ενοχλεί ο καπνός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 02 Φεβ 2013, 7:48 pm

andia έγραψε:
Μα Στρατηγέ μου εγώ είμαι ένας απλός "επώνυμος" υπασπιστάκος, Τέτοια τιμή για μένα είναι μεγάλη και νομίζω δεν μου αξίζει.


ασε τις επωνυμες παπαριες. αναλαμβανεις κανονικα.

ειναι απλα εντολη προεδρου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 02 Φεβ 2013, 7:50 pm


...σφιξαν τα γαλαταααααααα,με τους δυο σημερινους ασσους................θελουμε χαρακτηρα αυριο......κλειδι το ματσακι για την συνεχεια.........ο καλος Πανθρακικος παντως, δεν εχει να φοβηθει τιποτε...

...........και ακολουθουν τρια πολυ δυσκολα παιχνιδια,οπου θα γινει μπιλι τινος μανα κολυμπει.................ορματεεεεεεεεεεεεεεε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 02 Φεβ 2013, 8:03 pm

cappo έγραψε:

.
.......... οπου θα γινει μπιλι τινος μανα κολυμπει................ ....



τι ειναι αυτο το μπιλι τινος ρε γαμω τα λατινικα που σου εμαθε ο ...ντακοτας ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 02 Φεβ 2013, 8:09 pm


...το... μπιλί Προεδρα μου ειναι κατ ευθειαν απο την πολυπολιτισμικοτητα της πολης μας (και θα επρεπε να το γνωριζες.......)

...μπιλί..θα γινει γνωστο......το πρωτοακουσα εκεινα τα ιουρασικα χρονια,απεναντι στον πλατανο,ξερεις................στον Μαρκο !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 02 Φεβ 2013, 8:52 pm

cappo έγραψε:
σφιξαν τα γαλαταααααααα,με τους δυο σημερινους ασσους



Δεν ασχολουμαι με τα βαθμολογικα πλεον (μ' ενδιαφερει πρωτιστως το κυπελλο κι αυτο αναλογα με την μεθαυριανη κληρωση...) αλλα νομιζω οτι ο σημερινος ασος της Ξανθης,ηταν προς οφελος της ομαδας.

Διοτι σε περιπτωση ηττας αυριο,ο υποβιβασμος θα απεχει τεσσερις κι οχι τρεις βαθμους.

Εαν σημερα ειχαμε ασο στο ΟΑΚΑ και διπλο στα πηγαδια,τοτε θα συμφωνουσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βέροια-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)
» Πανθρακικός-Βέροια (5η αγωνιστική)
» βέροια - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Βέροια - Πανθρακικός
» Βέροια-Πανθρακικός(11η αγωνιστικη)
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | Σπορ | Collectives sports | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις