Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 12:14 pm

Δεν νομίζω, να πείραξε κανέναν μας η ήττα.

Ο τρόπος που ήρθε αυτή ενόχλησε.

Μια ομάδα φοβισμένη,χωρίς τσαμπουκά,με λάθος τακτική νομίζω ,έχοντας και την εικόνα απο το ματς με τις ζελες .

Στο χωριό μου λένε , οποίος φοβάται ,πέφτει και κοιμάται .Αντε,μην μας ξαναπιασει το περσυνο σύνδρομο των εκτός .

Βέβαια για το συγκεκριμένο παιχνίδι,υπάρχει και σοβαρός αντίλογος για τη δοκιμή της διάταξης και για το παθητικό παιχνίδι ...Αφενός και να τους παίζαμε στα ίσα θα χαμε σφαξιμο οπότε τζάμπα κόπος αφετέρου να μην τραυματιστεί κανείς για το επόμενο κομβικό ματς με τα ραβανι....
Ήδη μετράμε απώλειες Στάθη,Μιχαλοπουλου.
Και δεν περισσεύει κανείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 12:21 pm

Ασε που φαίνεται οτι Βαιρουα-Παπ-Λουσερο θα γλεντησουν κόσμο φέτος.

Αν δείξουμε σταθερότητα , βγει η μεταγραφή Μελισση και πάρουμε τον Γενάρη ένα δεξί χαφ τύπου Λουσερο δεν θα έχουμε απολύτως κανένα πρόβλημα αγωνιστικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 12:42 pm

centipede_2_ έγραψε:
Δεν νομίζω, να πείραξε κανέναν μας η ήττα.

Ο τρόπος που ήρθε αυτή ενόχλησε.

Μια ομάδα φοβισμένη,χωρίς τσαμπουκά,με λάθος τακτική νομίζω ,έχοντας και την εικόνα απο το ματς με τις ζελες .



Ακριβως.

Κι επειδη εχω τρελη ορεξη για μαλακιουλες (μη σκιαζεστε,προσωρινο ειναι,θα μου περασει πιστευω...) θα πω και τα εξης συμπληρωματικα:

Εμεις αυτον τον περσινο τον κορμο τον πιστευουμε. Παντα τον πιστευαμε και παντα θα τον πιστευουμε. Περσι το αποδειξαμε μεχρι παρεξηγησεως. Ολοι οσοι γραφουμε δω μεσα,εκτος απο τους γνωστους καναδυο που δεν εμειναν στο πιστευε,πηγαν και στο ερευνα και γουστο τους και καπελο τους ναουμ'.

Αλλωστε ολοι πανθραξ ειμαστε.

Αυτο ομως που δεν αντεχουμε εμεις οι πιστοι,ειναι να βλεπουμε αυτον τον περσινο κορμο να μην πιστευει στον εαυτο του. Δε μπορω ρε φιλε να δεχτω,οτι στο πεμπτο δευτερολεπτο ο Σαρας θα φοβηθει την αγρια ματια του λαθρομεταναστη που το παιζει και αρχισκορερ του πρωταθληματος,θα τα κανει πανω του και πανω στον πανικο του θα γυρισει οπως να 'ναι τη μπαλα στον κουτσο,ο οποιος σαν να προκειται για απασφαλισμενη χειροβομβιδα θα την πεταξει σε οποιον ερυθρολευκο ειναι πιο κοντα τη δεδομενη στιγμη. Μακρια απο μας κι οπου θελει ας παει.

Και ολ' αυτα,στο πεμπτο δευτερολεπτο επαναλαμβανω.

Αν ειναι δυνατον δηλαδη.

Ελεος ρε παλικαρια. Απλα ΕΛΕΟΣ.

Ασε το αλλο το καινουργιο που βλεπουμε φετος.

Αυτο με τη γρασσαρισμενη τη μπαλα. Τι κακο ειν' αυτο ρε πουστη μου μ' αυτην. Οποιος παει να τη σταματησει αυτην την πουτανα την κωλομπαλα,αρχιζει τα ζογκλερικα. Δες πως την παταω χωρις να πεσω και δες και πως περναει κατω απ' τα ποδια μου.

Πραγματικα,αμα μετρησεις φετος το ποσες φορες εχει γινει αυτο ειδικα απο τους μεσαιους μας,δεν τη γλιτωνεις την εδρα σε οποιαδηποτε μαθηματικη σχολη.

Φτανει ρε αλανια. Απλα φτανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 12:58 pm

Λαθη τακτικης με λες.

Θα συμφωνησω.

Διοτι η προσπαθεια να χωρεσει το τριτο αμυντικο χαφ στην ενδεκαδα,ακυρωνοντας ταυτοχρονα το ενα επιθετικο ακρο μας,μπορουσε να γινει αντιληπτη ακομα κι απο τη θεια μου τη θανασια,η οποια δεν εχει δει ουτε εναν ποδοσφαιρικο αγωνα σε ολη τη μεχρι τωρα ζωη της.

Διοτι ποιος θα βγει απο την ενδεκαδα για να παιξει ο μαυροβουνιος καρεμπε;

Μα φυσικα,η ο μπαικαρας η ο λουτσερος.

Αρα ποιος θα παει στη θεση του μπαικαρα η του λουτσερο;

Ο ταιτινος βεβαιως-βεβαιως.

Και ποιος θα υποστηριξει απο τον αξονα (που λενε και οι δημοσιογραφοι) αυτον τον ερμο τον ντρογκμπα; (σορι Παπαδοπουλο ηθελα να πω...)

Ο Οδυσσεας της Ιθακης,η αλλιως ο κανενας;

Μαλλον.



Ασε που αυτο το ονειρο με τα τρια αμυντικα χαφ,το εχουν δει κι αλλοι πριν απο σενα ρε Σαββα...

Δεν ηξερες,δε ρωταγες;

Τι αποτελεσματα εφεραν στην αποπειρα τους αυτη;

Δεν εχεις δει δειγμα;

Εγω που ειμαι και ασχετος με τη μπαλα και την προπονητικη,οσες φορες το εχω δει,πετυχα αυτους τους τρεις κυριους να τρακαρει ο ενας με τον αλλον.

Συνωστισμος,ο ενας μπαινει στα χωραφια του αλλου,ενιοτε τους τρωει και η ευγενεια (μα σε παρακαλω,αυτος ειναι δικος σου,τιμη μου να τον αναχαιτησεις...) και λοιπα ακρως σπαρταριστα που δε με παιρνει ο χωρος να τα γραψω ολα.

Και αντε να το δεχτω,οτι εισαι αποφασισμενος να το πραξεις,εχεις δει ντεμεκ κασετες του γαυρου κι εχεις πειστει οτι με τρεις κοφτες ο ιμπαγασας και καλα ψαρωνει μεσα στην εδρα του (που επιμενω οτι προκειται για πρωην ποδοσφαιριστη αλλα τελος παντων...)

Αντε να το δεχτω αυτο.

Μουναφο,Λαδακης και ...Κατσελαν;

Τι ονειρο ηταν αυτο ρε Σαββα;

Οταν μαλιστα ο Μακρυδημητρης εδειξε αυτα που εδειξε με το βαζελο;

Πως εγινε αυτο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 1:08 pm

Αρα λοιπον Σαββουκο,εχθες δεν ηταν μονο οι παικτες χεσμεντεν. Ησουν και συ.

Το σωστο να λεγεται.

Κι αυτο στο λεω εγω,που ξερεις ποσο σ' αγαπαω.



Παντως ειμαι σιγουρος οτι μαθαινεις.

Κι αυτο θα αποδειχθει απο το επομενο κιολας παιχνιδι,ασε που πιστευω οτι ηδη εχει αποδειχθει κιολας.

Παμε παρακατω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 1:16 pm

Αυτη η διαφορα θερμοκρασιας που παρατηρειται στους αγωνες που παιζουμε στο ΔΑΚ,σε σχεση παντα με τους αγωνες εκτος εδρας,ξερετε τι μου θυμιζει;

Αυτον που ειναι πρωτος μαγκας στο χωριο του και μολις παει στην πολη,ντρεπεται να παει στο περιπτερο να παρει τσιγαρα.

Αυτον ακριβως τον τυπο μου θυμιζει.

Και ξερετε πως τους λεμε στο χωριο μου αυτους τους "μαγκες" ;

ΚΟΥΡΑΔΟΜΑΓΚΕΣ με το συμπαθειο.

Και ξερετε επισης,ποσο πιθανο ειναι αυτος ο κουραδομαγκας να βρει καποτε το δασκαλο του ακομα και μεσα στο χωριο του;

Να μη σας πω ποσο (πιθανο ειναι...)

Κι αν νομιζετε οτι η μαγκια μεσα στο χωριο φτανει και περισσευει,πλαναστε πλανην ΟΙΚΤΡΑΝ...

Ουτε περσι θα εφτανε απο μονη της,ουτε φετος,ουτε ποτε.



Αυτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 1:25 pm

Παντως, στο δευτερο ημιχρονο δεν χασαμε.. 1 - 1 φεραμε. Απλως στο πρωτο χαναμε με 3-0 και αυτο συνεβαλε στην ηττα μας. Κραταω μονο το σκορ του δευτερου ημιχρονου. Για το ματς τι να πεις; Με τον Ολυμπιακο παιζαμε, οκ. Ας βγαλει οτι συμπερασματα θελει ο Σαββας, οι παικτες, η διοικηση, ο κοσμος, εμεις, και η θεια μου η Ευτερπη που ζει στην Νεα Νοτια Ουαλια της Αυστραλιας και παμε για το επομενο. Ετσι κι αλλιως οι Βεροιες και οι Πανιωνιοι μας ενδιαφερουν.

Η οποια Βεροια απ'οτι μαθαινω πηρε καποια σφυριγματακια στο παιχνιδι με τα Γιαννενα. 5 κιτρινες για τα Γιαννενα μαθαινω και ολα τα σπορια στη Βεροια και καποια αλλα που στην TV δεν εδειξε τιποτε. Ετσι μου ειπαν απο την μερια των Γιαννιωτων ετσι λεω και γραφω κι εγω. Αγαπητε μεγαλομπακαλη καλως να ορισεις στην πολη μας. Εδω θα βρεις αλλες συνθηκες βεβαια. Αλλα θα τα πουμε και στην σωστη θεματικη ενοτητα οταν ανοιξει βεβαια. Εδω ειναι μονο για τον Ολυμπιακο.

Αντε και καλη εβδομαδα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 1:26 pm

centipede_2_ έγραψε:
Δεν νομίζω, να πείραξε κανέναν μας η ήττα.

Ο τρόπος που ήρθε αυτή ενόχλησε.



Κι αυτο να το θυμουνται τυχον "παρεξηγησιαρηδες" των γραφομενων εδω μεσα εκ μερους μου.

Οχι δεν εχω την εντυπωση οτι ειμαι ρεαλ η μπαρτσελονα ωστε να με ξενιζει μια τεσσαρα απο το γαυρο.

Απλα εχω την εντυπωση οτι ειμαι μια απλη ομαδα αλφα εθνικης,η οποια ειναι σε θεση ν' αλλαξει τρεις τεσσερις μπαλιες συνεχομενες ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΚΑΙ ΕΔΡΑΣ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ και μπορει και να κανει και ενα εστω αξιοπρεπες κοντρολ της μπαλας.

Αυτα και σορι αν σας τα 'πρηξα.

Σπανια το παθαινω,αλλα ουδεις τελειος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

lpap


Αριθμός μηνυμάτων : 59

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 2:22 pm

Μπήκαμε πολύ φοβισμένα, σχεδόν τρακαρισμένοι, χωρίς ίχνος ψυχής, με μεγάλη υστέρηση στην ταχύτητα κίνησης. Φάγαμε γρήγορα γρήγορα δύο γκολ και κάπου εκεί χαθήκαμε. Από εκεί και πέρα ήταν αργά.

Την τελευταία φορά που επισκεφθήκαμε τον Πειραιά και με πολλά προβλήματα απουσιών, αν δεν κάνω λάθος, το σκορ ήταν 3-1 αλλά όχι τόσο χάλια εμφάνιση.

Θετικοί στην επίθεση οι νέοι παίκτες και εκτιμώ ότι όταν δέσουν περισσότερο μεταξύ τους θα έχουν πλουραρισμό στα γκολ. Ο Μπαϊκαρά με προβληματίζει. Ίσως δεν είναι ακόμη σε φόρμα. Πάντως στο δεύτερο γύρο πέρισυ ήταν πολύ καλύτερος.

Τώρα, εμπρός για τη Βέροια. Το περυσινό κάζο εκτός έδρας (0-1) δεν το ξεχνώ. Κάτι μας χρωστάνε.

Κάτι επίσης πρέπει να γίνει για να ξαναέλθουν οι φίλαθλοι που ήρθαν στο ματς με τον Παναθηναϊκό. Η χθεσινή ήττα απογοήτευσε αρκετούς αλλά η ομάδα όταν παίζει με ψυχή και μυαλό είναι καλή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 3:12 pm

Eδω ρε σειρα,ειδαμε και τι εγινε στον Πλατανια με δυο κοφτες.....
Σε ευρεπη επιπεδα εμεινε το σκορ,ευτυχως.....
Μιλαμε για μοναδες στον Ολυμπιακο που στο ενας εναντιον ενα
χανει η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα.....Επιπλεον στηριγμα
στις αλληλοκαλυψεις χρειαζοταν γι'αυτο και το κανε.
Και ναι με την Μπαρτσελονα της Ελλαδας επαιζες.Οσο αξιζει ο
λαθρομεταναστης,αξιζει η 23αδα μας και το προπονητικο κεντρο μαζι.
(και λιγα εβαλα).
Ευρεπεστατο το 4-1....παρ'αυτα....

Περσι απ'ευθειας σε εβγαλε η εδρα και τα τσιμπολογηματα εκτος.
Το ιδιο θα γινει και φετος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 3:41 pm

Ελα ρε παρεξηγιαρη εσυ...

Δεν κατακρινω την ηττα. Το τρεμουλο κατακρινω. Και την ηττοπαθεια.

Ρωτα και τον Φερερα.

Γιο-γιο τους ειχε κανει εκει μεσα τους ανυπαρκτους και χρειαστηκε ο κοραξ για να βαλει το πρωτο γκολ γυρω στο εβδομηντα παρα κατι για να ξεκολλησουν.

Και ειχαν και απειρως καλυτερη ομαδα απο το φετινο το τσιρκο.

Κι ο βελγος τι ειχε;

Ντιαλο στην επιθεση και Αγγελοπουλο στην αμυνα.

Αυτον τον ντοπαρισμενο με τζονυ γουοκερ.

Που ομως τον Γκαλετι δεν τον φοβοτανε. Τον αρπαζε απ' το λαιμο. Δεν τα 'κανε πανω του μολις τον εβλεπε οπως εκανε χθες ο Σαρακατσανος με τον Τζιμπουρ,που στο κατω-κατω ειναι και μια τριχα απ' τ' αρχιδια του αργεντινου.

Νομιζω;

Και μη μου πεις οτι ο Αγγελοπουλος με το Ντιαλο ειναι καλυτεροι απο τον Σαρακατσανο με τον Παπαδοπουλο διοτι θα γελασει καθε πικραμενος.



Υ.Γ: Οχι οτι τον παω κιολας τον βελγο,το αντιθετο.

Και που 'σαι...

Πεντε νικες και εξι ισοπαλιες σε δεκαεξι ματς δεν ειναι τσιμπολογημα.

Χοντρο φαγοποτι ειναι.

Και μη ξαναδω παμπερς γιατι θα εχουμε αλλα λεμε.

Παμε για τη βεροια τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takisg4
takisg4


Αριθμός μηνυμάτων : 23

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 4:56 pm

Η ομάδα είχε τα πρώτα λεπτά το τρακ του νεοφώτιστου (ασχέτως μονάδων) που έχουν όλες οι μικρές ομάδες όταν πάνε σε έδρες σαν το Καραΐσκάκη. Να θυμίσω το τρακ που είχε η ομάδα του Φερέρα στο ματς με τον Παναθηναϊκό την δεύτερη αγωνιστική.Απλά ο Γαύρος προηγήθηκε μόλις στο 3΄με αποτέλεσμα μετά να του βγαίνει οτιδήποτε έκανε.Οι μικρές ομάδες θέλουν την τύχη με το μέρος τους σε τέτοιους αγώνες. Τέλος πάντων προτιμώ να κάνει καλές εμφανίσεις η ομάδα σε αγώνες που θα τους κερδίζει, παρά καλές εμφανίσεις με τους "μεγάλους" που θα τους χάνει ηρωικά. Θυμίζω πάλι τις "ηρωικές" εμφανίσεις, με ήττες, επί Γάλλου με ΠΑΟ, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ κλπ και τις τεσσάρες από Εργοτέλη, Ατρόμητο, Καβάλα κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 7:02 pm

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

[img]Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 80569217 [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 7:17 pm

..Απλα εχω την εντυπωση οτι ειμαι μια απλη ομαδα αλφα εθνικης,η οποια ειναι σε θεση ν' αλλαξει τρεις τεσσερις μπαλιες συνεχομενες ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΚΑΙ ΕΔΡΑΣ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ και μπορει και να κανει και ενα εστω αξιοπρεπες κοντρολ της μπαλας..............

...........λεγεωναριος wrote (που τα πηρε αμπαριζα ολα..........)

.....κι εγω αυτη την εντυπωση εχω(?)............αλλα δεν ξερω τι εντυπωση εχει η ομαδα μας.................στο φετεινο τσιρκο της Α Εθνικης,οπου την 4η αγωνιστικη ο Αστερας ειναι υποψηφιος για την Ευρωπη(!!!) καλυτερα να γελαμε(για να διασκεδαζουμε....) παρα να βγαζουμε συμπερασματα...........ο Αστερας ,ο οποιος θα επρεπε να εχει αντιπαλο τον Γαζωρο......................οσο για μας,την κεφαλα κατω και μαχη εκ του συσταδην..........

.......εδω μεχρι και ο Περιεργος,αναρωτιεται τι ειναι αυτο που παιζουν αυτοι που φορανε τις φανελλες του μαγαζιου του.....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 9:46 pm

Καλησπερα,καλησπερα.το χθεσινο παιχνιδι ειναι μονο για προπονητικα συμπερασματα.διαβασα κακες κριτικες γιατι κατεβηκαμε με τρια εξαρια.στο καραισκακη μεσα παιζεις και με δυο τερματα.ειπατε οτι ο κασελαν δε λεει.κανετε λαθος.αλλιως φαινεται ο παιχτης απο την τηλεοραση και αλλιως απο το γηπεδο.ημουν μεσα και ειδα τον μλαντεν να κινειται και να μαρκαρει συνεχεια και δυνατα.απλα δεν εβγαινε δεξια λογω του βαιρουα που ηταν τραγικος στη δεξια πλευρα.ο χολεμπας με τον φετφα και μετα με τον αμπτουν κανανε παρτυ.επρεπε απο την αρχη να παιξει δεξια ο κασελαν και ο βαιρουα πισω απο τον παπ.ετσι θα κοβοτανε οι επελασεις απο τα δεξια και δε θα εμενε μονος ο σκλιοπιδης.ο σαββας μετα το δευτερο γκολ αλλαξε για λιγο θεσεις αναμεσα σε βαιρουα και λουσερο αλλα ηταν αργα και χωρις αποτελεσμα.τελος παντων ολα καλα,παμε μπροστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 9:48 pm

Δεν κατάλαβα ρε παιδιά γιατί αυτή η απαξίωση για το φετινό πρωτάθλημα ?
Γιατί λαμβάνετε υπόψιν μόνο την αγωνιστική κατάσταση των ομάδων και όχι την οικονομική που είναι αλληλένδετη ?

Γιατί σας άρεζε το πρωτάθλημα των τζαμπατζήδων ( ΑΕΚ , ΑΡΗΣ , ΠΑΟΚ κλπ) που έφερναν παίχτες εκατομμυρίων ευρώ, έστηναν στα τέσσερα ομάδες όπως ο Παθραξ , ο ΠΑΣ η Βέροια και στο τέλος χαμένοι ήμασταν μόνο εμείς και οι παίχτες τους που έμειναν απλήρωτοι, ενώ οι οπαδοί τους, καμάρωναν Ελληνικούς θριάμβους και ταξίδια στα Ευρώπας....

Μια χαρά πρωτάθλημα έχουμε, και σε λίγο θα γίνει και καλύτερο .. όταν ΑΕΚ , ΑΡΗΣ και ΦΟΦΗ θα το πούνε το ποίημα και θα τραβήξουν στον αγύριστο, όταν σε κανα δύο χρόνια ο Ολυμπιακός θα παίζει από Ιούλιο για καμία θέση στο tsou lou και κατά Νοέμβριο θα έχει τελειώσει τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις στην Γηραιά Ήπειρο χάνοντας τα μύρια που τον κάνουν να ξεχωρίζει " αγωνιστικά ".
Το τι θα κάνει ο οικολόγος λαθρέμπορας με το ΠΑΟ και ο Πούτιν με τον ΠΑΟΚ είναι ακόμα άγνωστο , και προσωπικά αδιάφορο για εμένα .....

Πρωτάθλημα με Αστέρα , με Ατρομητάρα , με Πλατανιά και Γιάννενα ....
και δυό παπούτσια πάνινα που έλεγε και ο ποιητής .......

Μάκη μη μου αρχίσεις τώρα για την αδικία εις βάρος της Γριάς γιατί αδικία δεν ήταν. Αδικία είναι που δεν συνέχισαν και με τους υπόλοιπους .......



ΥΓ : O Πρόεδρος γύρισε ρε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 9:50 pm

με πρόλαβες για δύο λεπτά ρε Πρόεδρε ..........
Άντε βγες στην εκπομπή να σε ακούσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)   Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 24 Σεπ 2012, 10:03 pm

Τον μλαντεν δεν τον κριναμε αρχηγε.

Ειπαμε οτι θα τον κρινει η ιστορια.

Οπου ιστορια,εννοουμε το υπολοιπο του πρωταθληματος.



Στα υπολοιπα που λες,συμφωνουμε.

Τα ιδια λεμε για τη χθεσινη τρικυμια εν κρανιω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ολυμπιακος
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
» πανθρακικος - ολυμπιακος
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ολυμπιακός
» Ολυμπιακος θρειλος , Πανθρακικος μυθος
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις