Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:02 pm

andia έγραψε:
Που ήσουνα χθες ρε Kabano μετά τον αγώνα; είδα δύο Βεροιώτες με τα
μπλουζάκια τους αλλά ήμουν μόνος και δεν μπορούσαν να κάνω καζούρα, αν
ήμασταν μαζί θα τους την πέφταμε. Έτσι δεν έπρεπε; πως θα γίνουμε
άλλωστε γνήσιοι οπαδοί να προσφέρουμε "θέαμα" στους άλλους και να έχουμε
να το συζητάμε όλη την εβδομάδα μετά.
αραξε στον υπολογιστη σου μεγαλε τοτε και μην κατηγορεις αυτους που δεν ερχονται γηπεδο. για υπολογιστη καλος εισαι.για οπαδος.ΣΚΑΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:06 pm

Και εσύ τι είσαι οπαδός; ή σκατό οπαδός να ξέρω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:07 pm

andia έγραψε:
Που ήσουνα χθες ρε Kabano μετά τον αγώνα; είδα δύο Βεροιώτες με τα
μπλουζάκια τους αλλά ήμουν μόνος και δεν μπορούσαν να κάνω καζούρα, αν
ήμασταν μαζί θα τους την πέφταμε. Έτσι δεν έπρεπε; πως θα γίνουμε
άλλωστε γνήσιοι οπαδοί να προσφέρουμε "θέαμα" στους άλλους και να έχουμε
να το συζητάμε όλη την εβδομάδα μετά.
και στην τελικη εσυ απο την φραση να προσφερουμε θεαμα αυτα καταλαβες?τα πεσιματα?μεχρι εκει μπορει να φτασει το μυαλουδακι σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:09 pm

andia έγραψε:
Και εσύ τι είσαι οπαδός; ή σκατό οπαδός να ξέρω;
η διαφορα η δικη μου με εσενα ειναι πως εγω ειμαι οπαδος του πανθρακικου.εσυ εισαι οπαδος του πανθρακικου στο ιντερνετ( οπως και πολοι αλλοι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:13 pm

Του Πανθρακικού; ή καμιάς άλλης ομάδας; και ξέρεις οι ανώνυμες κατηγορίες πισω απο ένα προφίλ χωρίς όνομα και με την μαγκιά του ανώνυμου την κάνω και εγώ.
Αν μπήκες εδω μέσα για να κάνεις καζούρα μάλλον σε λάθος φόρουμ μπήκες ώποτε υπάρχουν δύο επιλογές ή να πας να βρεις τέτοιους οπαδούς που γουστάρεις αλλού ή να κάτσεις να συμβιβαστείς με αυτά που γράφουμε εμείς οι σκατοοπαδοί εδώ μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:16 pm

andia έγραψε:
Του Πανθρακικού; ή καμιάς άλλης ομάδας; και ξέρεις οι ανώνυμες κατηγορίες πισω απο ένα προφίλ χωρίς όνομα και με την μαγκιά του ανώνυμου την κάνω και εγώ.
Αν μπήκες εδω μέσα για να κάνεις καζούρα μάλλον σε λάθος φόρουμ μπήκες ώποτε υπάρχουν δύο επιλογές ή να πας να βρεις τέτοιους οπαδούς που γουστάρεις αλλού ή να κάτσεις να συμβιβαστείς με αυτά που γράφουμε εμείς οι σκατοοπαδοί εδώ μέσα.
του πανθρακικου.οχι ρε φιλε δεν συμβιβαζομαι. οπως εσυ εχεις το δικαιωμα να κρινεις ετσι θα κρινω και εγω.ναι η ανωνυμια ειναι ωραια πραγμα γιατι αν δεν την χρησημοποιησω θα γινουν ολα μπουρδελο.βαλτε μυαλο και ξυπνατε.δεν μπορει καποιος που ερχετε γηπεδο να φοραει αλλης ομαδος φανελα και απλα να μην τον κανουμε ουτε παρατηρηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:22 pm

Πεινασα...τι να παραγγειλω?δωστε καμια ιδεα και αφηστε τις λογομαχιες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:23 pm

EtsiGiatiMporoume έγραψε:
andia έγραψε:
Και εσύ τι είσαι οπαδός; ή σκατό οπαδός να ξέρω;
η διαφορα η δικη μου με εσενα ειναι πως εγω ειμαι οπαδος του πανθρακικου.εσυ εισαι οπαδος του πανθρακικου στο ιντερνετ( οπως και πολοι αλλοι)

Μάλλον δεν με ξέρεις καλά αλλά αφου νομίζεις ότι καθόμαστε μόνο internet και τίποτα άλλο πρόβλημα σου, για οπαδικό στον Πανθρακικό μην μου μιλάς γιατί στα ζόρια με τους μπάτσους όλοι αυτοί την κάνουν ή κλαίνε και μετά το παίζουν μαγκιά αυτοί που την γλυτωσαν με τις πλάτες άλλων. Άστο τα έχω δει με τα μάτια τόσα χρόνια που πάω στον Πανθρακικό και μόνο στον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ.

Μην συνεχίζεις άλλο αρκετά είπα δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ άλλο μαζί σου και αυτό το topic είναι για το Πανθρακικός Βέροια.
Η ανωνυμία είναι δικαίωμα σου αλλά δεν είναι μαγκιά. ΤΕΛΟΣ.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:24 pm

νεο προσωνυμιο andia?τρελο θες,τρελο θα σε λεμε!!! Laughing Laughing

αααα το αλλαξες ρε με προλαβες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:28 pm

centipede_2_ έγραψε:
νεο προσωνυμιο andia?τρελο θες,τρελο θα σε λεμε!!! Laughing Laughing

αααα το αλλαξες ρε με προλαβες
Κατα λάθος μπήκε το ρ μόλις το έβγαλα διαβασα και την απάντηση σου lol! αλλά καθόλου άσχημο θα το βάλω και στο avatar μουτα παρατσούκλια στα χωριά έτσι βγαίνανε παλιά .

Ουφ. είναι κανείς για κανα καφέ; να ξεκολλήσουμε και απο το Ιντερνετ ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:28 pm

στο προγραμμα ειναι και αυτα centipede_2_ απλα ρε φιλε οκ γεματο γηπεδο χθες πολυ ωραια ολα αλλα καποια πραγματα βγαζουν ματια και ερχετε εκεινη η γαμημενη στιγμη που βγαινεις και μαλακας στο τελος που ετρεχες και τρεχεις απο εδω και απο εκει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:30 pm

Eτρωγα πιτσιρικας απο το ντοναλτ συκωτακι κοτισιο,αυγο βραστο,

ντοματα,πατατες και λιγη τυροσαλατα.Δεν ξερω αμα τα χει ακομη

(τα συκωτακια),αλλα μιλαμε ολα τα λεφτα το εν λογω σε ψωμακι.

Αλλη λυση 2 πιτσακια απο pizzaland και 2 κρουασαν με μερεντα στο καπακι.

Αμα εχεις λιγουρες,ολα τα λεφτα το γυρισμα.....

(προς centi)

YΓ.Αμα δεν εχει συκωτακι,το ιδιο με μπιφτεκι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ στις Δευ 30 Απρ 2012, 8:32 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:32 pm

EtsiGiatiMporoume,ΣυμΠανθρακα,

ξερεις ποιοι ειμαστε και που καθομαστε στο πεταλλο.

Θα ηταν πιο αντρικιο,να ρθεις και να μας πεις εκει "εεεε,μλκες,το και το".....

Μην ξεφευγουμε και χαλαμε το κλιμα.

Aφου και συ οπως λες και σε πιστευω οτι εχεις την ιδια καψουρα με μας τοτε πονας την ομαδα οπως ακριβως ολοι μας και μπορεις να εχεις αποψη για ολα.Απλα μην στραβωνεις με λαθος ατομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:34 pm

Πτολεμαρχε επειδη με τα συκωτακια δεν τα παω καλα,

θα τιμησω το pizzaland....

θενξ για την ιδεα cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:34 pm

andia έγραψε:
EtsiGiatiMporoume έγραψε:
andia έγραψε:
Και εσύ τι είσαι οπαδός; ή σκατό οπαδός να ξέρω;
η διαφορα η δικη μου με εσενα ειναι πως εγω ειμαι οπαδος του πανθρακικου.εσυ εισαι οπαδος του πανθρακικου στο ιντερνετ( οπως και πολοι αλλοι)

Μάλλον δεν με ξέρεις καλά αλλά αφου νομίζεις ότι καθόμαστε μόνο internet και τίποτα άλλο πρόβλημα σου, για οπαδικό στον Πανθρακικό μην μου μιλάς γιατί στα ζόρια με τους μπάτσους όλοι αυτοί την κάνουν ή κλαίνε και μετά το παίζουν μαγκιά αυτοί που την γλυτωσαν με τις πλάτες άλλων. Άστο τα έχω δει με τα μάτια τόσα χρόνια που πάω στον Πανθρακικό και μόνο στον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ.

Μην συνεχίζεις άλλο αρκετά είπα δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ άλλο μαζί σου και αυτό το topic είναι για το Πανθρακικός Βέροια.
Η ανωνυμία είναι δικαίωμα σου αλλά δεν είναι μαγκιά. ΤΕΛΟΣ.-
στα ζορια με τους μπατσους τι κανατε?το βγαλατε σε ολα τα σαιτ που υπαρχουν στο ιντερνετ. λες και τι μας κανανε.αφου δεν θες αλλες κουβεντες μαζι μου τοτε αραξε στο καβουκι σου.και δεν δεχομαι απο εσενα υποδειξεις.γκεγκε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:37 pm

centipede_2_ έγραψε:
Πτολεμαρχε επειδη με τα συκωτακια δεν τα παω καλα,

θα τιμησω το pizzaland....

θενξ για την ιδεα cheers cheers

Πες του να σε φερει και κανα πενηνταρικο για τη διαφημιση.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:41 pm

Εσύ τι λες να μην μας την δίνει αυτή η κατάσταση; με 2000 προπονητές μέσα στο γήπεδο και μόνο ο προπονητής και οι παίχτες να μην ξέρουν μπάλα.
Ένας φίλος μου ήρθε πέρυσι με τον ΠΑΣ και την πρώτη χρονιά της Α΄εθνικής με το οικογενειακό διαρκείας που είχα και τον έβαλα μέσα και είχε άποψη για τον αγώνα σήμερα που τον είδα. Ο άλλος που τον έβαλα να κάτσει στην θέση μου που έχω φέτος και που την χρησιμοποίησα μόνο στη 1η αγωνιστική με κορόιδευε γιατί έχω τέτοια θέση και δεν κάθομε καθόλου και περιφέρομε συνέχεια, φυσικά και αυτός είχε άποψη και όταν τον είδε κάποιος γνωστός του και τον είπε ότι δεν τον βλέπει καθόλου στο γήπεδο (έχει απο Α΄εθνική να πατήσει) δήλωσε ότι πάει στο πέταλο. Χώρια το μπίρι μπίρι απο τους υπόλοιπους τι να λάμε τώρα πάς για να δεις την ομάδα σου και με το ζόρι κρατιέσαι να μην μαλώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:48 pm

andia έγραψε:
Εσύ τι λες να μην μας την δίνει αυτή η κατάσταση; με 2000 προπονητές μέσα στο γήπεδο και μόνο ο προπονητής και οι παίχτες να μην ξέρουν μπάλα.
Ένας φίλος μου ήρθε πέρυσι με τον ΠΑΣ και την πρώτη χρονιά της Α΄εθνικής με το οικογενειακό διαρκείας που είχα και τον έβαλα μέσα και είχε άποψη για τον αγώνα σήμερα που τον είδα. Ο άλλος που τον έβαλα να κάτσει στην θέση μου που έχω φέτος και που την χρησιμοποίησα μόνο στη 1η αγωνιστική με κορόιδευε γιατί έχω τέτοια θέση και δεν κάθομε καθόλου και περιφέρομε συνέχεια, φυσικά και αυτός είχε άποψη και όταν τον είδε κάποιος γνωστός του και τον είπε ότι δεν τον βλέπει καθόλου στο γήπεδο (έχει απο Α΄εθνική να πατήσει) δήλωσε ότι πάει στο πέταλο. Χώρια το μπίρι μπίρι απο τους υπόλοιπους τι να λάμε τώρα πάς για να δεις την ομάδα σου και με το ζόρι κρατιέσαι να μην μαλώσεις.
αυτο που λες το εχουν ολα τα γηπεδα τις ελλαδος.αυτο που σου ανεφερα εγω δεν γινεται σε κανενα γηπεδο.ουτε στην ανω βρυσουλα.και καθομαστε με σταυρωμενα χερια και απλα α εθνικη θελω να σε δω...και μαλακιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:49 pm

Δεν χρειαζεται να απολογειται κανεις.

"Επιστημονες" Π.ο.κιτες δεν μπορουμε και δεν θελουμε να γινουμε.

Στην επαρχια μονο οι γιαννιωτες το χουν καταφερει σταθερα στο χρονο(η λαρισα μονο επαρχια δεν ειναι) να ειναι δυνατοι.

Τωρα αν 1-2 φορουσαν αλλες μπλουζες η δεν τους πηρε το ματι μας,η και δεν αξιζει να ασχοληθεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:55 pm

centipede_2_ έγραψε:
Δεν χρειαζεται να απολογειται κανεις.

"Επιστημονες" Π.ο.κιτες δεν μπορουμε και δεν θελουμε να γινουμε.

Στην επαρχια μονο οι γιαννιωτες το χουν καταφερει σταθερα στο χρονο(η λαρισα μονο επαρχια δεν ειναι) να ειναι δυνατοι.

Τωρα αν 1-2 φορουσαν αλλες μπλουζες η δεν τους πηρε το ματι μας,η και δεν αξιζει να ασχοληθεις..
εσυ θες να μας τρελανεις τελειως.1-2 ειδεσ εσυ?τα γυαλια σου να φορας αλλη φορα τα γυαλια σου.σε κανενα γηπεδο δεν συμβαινει αυτο φιλε μου.ουτε στην ξανθη που το οπαδικο της κινημα ειναι της ταξεως τοπικου.μεχρι και εκει ομως υπαρχει μαι χ-ψ συνηδειση.εδω τιποτα.μοσχαρια ανεβηκαμε στην σουπρελιγκ πριν 3 χρονια μοσχαρια πεσαμε μοσχαρια θα ξαναναιβουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 8:59 pm

Τα παλικάρια με τις μπλούζες της ΑΕΚ τα είδα ακόμα και στο πέταλο ......
Τόσο του κόβει τόσο κάνουν ......
Τι θα έπρεπε να κάνουμε τώρα ( που είμαστε στην Β) να τους πνίξουμε στον ασβέστη ...........

Άσχετο ..........
Ήθελα να σας το πω και στο γήπεδο, αλλά με την φάση του Αντίπρο το ξέχασα....
Στην πολυκατοικία απέναντι από την Περιφέρεια ....
είναι ένας μαλάκας που κάθε φορά πριν τον αγώνα ....
κρεμάει στο μπαλκόνι του μια σημαία της Skoda - Biamar ......
Αυτό είναι αιτία πολέμου ..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 9:10 pm

kabano έγραψε:
Στην πολυκατοικία απέναντι από την Περιφέρεια ....
είναι ένας μαλάκας που κάθε φορά πριν τον αγώνα ....
κρεμάει στο μπαλκόνι του μια σημαία της Skoda - Biamar



Αν εγραφες οτι στη σεληνη υπαρχει ενας ξεχασμενος αστροναυτης,ο οποιος πριν απο καθε αγωνα του απερτουρα απλωνει μια σημαια της Μποκα Τζουνιορς,πιο πολυ θα το πιστευα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 9:18 pm

Την είδα και γω.Ψηλά σε όροφο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EtsiGiatiMporoume


Αριθμός μηνυμάτων : 12

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 9:26 pm

kabano έγραψε:
Τα παλικάρια με τις μπλούζες της ΑΕΚ τα είδα ακόμα και στο πέταλο ......
Τόσο του κόβει τόσο κάνουν ......
Τι θα έπρεπε να κάνουμε τώρα ( που είμαστε στην Β) να τους πνίξουμε στον ασβέστη ...........

Άσχετο ..........
Ήθελα να σας το πω και στο γήπεδο, αλλά με την φάση του Αντίπρο το ξέχασα....
Στην πολυκατοικία απέναντι από την Περιφέρεια ....
είναι ένας μαλάκας που κάθε φορά πριν τον αγώνα ....
κρεμάει στο μπαλκόνι του μια σημαία της Skoda - Biamar ......
Αυτό είναι αιτία πολέμου ..........
αυτο μας εφαγε.το τι να κανουμε τωρα..τους ειδαμε στεναχωριομαστε που ειναι ετσι το γηπεδο και μεχρι εκει.τι να κανουμε βρε παιδι μου.αστους να ξαναερθουν στο γηπεδο ετσι.φτανει που ειχαμε κοσμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ) - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 30 Απρ 2012, 9:29 pm

a kai g...... m....... pou8ena 8a mas kanhs kai ipodhkshs.
an den hmastan oloi emeis tora den 8a milouses gia edra kai dak.
ksafnika oloi vgalate glwssa kai kanete kritikh
an exeis ontws na proteineis kati proteine to
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ- ΒΕΡΟΙΑ ΚΥΡ 29/4 (6Μ.Μ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» βέροια - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Βέροια - Πανθρακικός
» Βεροια-Πανθρακικος(φιλικο)-απαγορευμενο.
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Βέροια (η φιλική ρεβάνς)
» Βέροια-Πανθρακικός(11η αγωνιστικη)
Σελίδα 5 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2011-2012-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις