Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ποιο θα είναι το αποτέλεσμα του αγώνα ?? (πολλαπλή επιλογή)
 Θα νικήσει ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
 θα λήξει ισόπαλος
 θα νικήσει η Καλλιθέα
 θα σκοράρει ο Κοντογουλίδης
 θα σκοράρει ο Σίμωσης
 θα σκοράρει ο Σουλτανίδης
 θα σκοράρει ο Μπαϊκαρά
 θα σκοράρει ο Μίγκας
 Θα σκοράρει ο Γωνιάδης
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 12:33 pm

Παντως και σε χθεσινο παρεακι πριν το ματς,παρευρισκομενου και του Προεδρου τους ελεγα οτι δεν θα ξεκινησει τον Μπουτζικο.Δεν ξερω αν δεν τον παει τοσο πολυ,η αν δεν ειναι στην καλυτερη ψυχολογικη και αγωνιστικη κατασταση ο Νικος,μαλλον συμβαινουν και τα δυο.παντως χθες δικαιωθηκε με τη χρησιμοποιηση Σκλιοπιδη αν και μας λειπανε ορισμενες σεντρες απο τα αριστερα.
Δευτερο συνεχομενο παιχνιδι τ-ρ-α-γ-ι-κ-ο-ς Μινγκας.Ο Σταθης επαιζε και γι αυτον απο δεξια.Ισως ο Βλαχος δικαιουται μια φορα βασικος ετσι να σταλει και ενα μηνυμα στον Μινγκα..
Τωρα το πως πανηγυριζουν ειναι αλλο θεμα.....
Σε αυτο τρελη εντυπωση μου κανε στο δευτερο γκολ που ο Κοντογουλιδης πανηγυριζει μονος του τελειως,ενω κατ εμε ειχε υποχρεωση να τρεξει στον Μπαικαρα γιατι το γκολ στην ουσια ηταν του δευτερου...

VIVES PANTHRAX,παμε για δυο διπλα να επελθει ηρεμια και να βρουμε το ρυθμο μας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 2:33 pm

Καλα,ειναι δυνατον να εχουμε κερδισει 3-0 (οπως κι αν ηρθε αυτο,που για μενα ηρθε φυσιολογικοτατα και με βαση την υπεροχη μας σε ολο το ματς...) και μεις ν' ασχολουμαστε με το ποιος πανηγυρισε με ποιον;

ΜΟΝΟ στην Κομοτηνη αυτο το πραγμα,και δεν ακουω ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ.



Υ.Γ: Σαββακη,ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ. Αν το σκεφτεσαι βεβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 2:49 pm

Ναι ρε ξέφυγε τελείως η κουβεντα...........
Δεν ξέρουμε με τι άλλο να ασχληθούμε ..............
Εκ του αποτελέσματος ήταν μια μεγάλη νίκη . ΤΕΛΟΣ
Μπράβο σε όλους..........
Πάμε για την επόμενη ...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 56

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 3:51 pm

Τέτοια γράφουν εδω μέσα κάποιοι και μετά λέμε γιατί δεν έρχεται στο γήπεδο ο κόσμος.
ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΕΣ ΜΟΥ να χαρώ εγώ.
Όλοι ξέρουν εκτός απο την τεχνική ηγεσία του παίκτες και την διοίκηση, αυτήν την τριάδα είμαστε εμείς να την καθοδηγούμε εδώ και στο γήπεδο.
Μπράβο στα παιδιά που μπόρεσαν και ξεκλείδωσαν το κατενάτσιο του Β΄ημιχρόνου
και μπράβο στα παιδιά της Καλλιθέας που προσπάθησαν έστω και για την ισοπαλία με αυτές τις δυνάμεις που είχαν, μία ισοπαλία που μπορεί να τους έβγαινε και σε διπλό εάν υπήρχε καμιά στραβή απο το μέρος μας.
Πάμε τώρα για τα δύο διπλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 4:09 pm



...και ποιος ρε Πανθρακια θα μου βουλωσει τον στομα,για να μην σχολιασω αυτα που μου εκαναν εντυπωση ?.....αν κερδιζουμε την Καλλιθεα στην Κομοτηνη και μιλαμε για μεγαλη νικη(μια ομαδα που αγωνιστικα επρεπε να ηταν στην Γ Εθνικη...) τοτε να ξεχασουμε τα καλα αποτελεσματα εκτος εδρας....

... επειδη εγω δεν θελω να τα ξεχασω,με το φτωχο μου το μυαλο διεκρινα καποια πραγματα που μου εκαναν εντυπωση............ως εκει και τιποτε περισσοτερο....πολλα ομως ακουγονται ως συνηθως και ο καθενας μπορει να δωσει την σημασια που τους αξιζουν................

....ρε συ Ανδρεα,τωρα καταλαβα γιατι δεν ερχεται ο κοσμος στο γηπεδο....επειδη γραφουμε τετοια εδω μεσα......ρουυυυυυυμπλεεεεε...... 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 48509
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 4:11 pm

Υ.Γ: Σαββακη,ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ. Αν το σκεφτεσαι βεβαια.....


...εγραψε ο λεγεωναριος................


...και ομως.......το σκεφθηκε...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 4:48 pm

Πες του,οτι ετσι δεν παει πουθενα.



Υ.Γ: Ποιος πανηγυρισε που κερδισαμε την Καλλιθεα; Σιγα το πραγμα. Εκατο φορες καλυτερη ομαδα εχουμε. Φυσιολογικοτατη νικη ηταν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 4:57 pm

Βεβαια δε μου κανει εντυπωση ο ερασιτεχνισμος του συγκεκριμενου.

Τον εχει αποδειξει πολλακις.

Αρτσι μπουρτσι και λουλας ειναι,απο τοτε που ανελαβε.

Εν θερμω ΟΛΑ.

Καναμε δυο ηττες και θα διωχναμε τον προπονητη,μετα την ΤΕΤΑΡΤΗ αγωνιστικη.

Με ποιο χερι να κανω το σταυρο μου (που ελεγε και η συγχωρεμενη η Μαλβινα...) δεν ξερω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 56

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 5:14 pm

cappo έγραψε:


...και ποιος ρε Πανθρακια θα μου βουλωσει τον στομα,για να μην σχολιασω αυτα που μου εκαναν εντυπωση ?.....αν κερδιζουμε την Καλλιθεα στην Κομοτηνη και μιλαμε για μεγαλη νικη(μια ομαδα που αγωνιστικα επρεπε να ηταν στην Γ Εθνικη...) τοτε να ξεχασουμε τα καλα αποτελεσματα εκτος εδρας....

... επειδη εγω δεν θελω να τα ξεχασω,με το φτωχο μου το μυαλο διεκρινα καποια πραγματα που μου εκαναν εντυπωση............ως εκει και τιποτε περισσοτερο....πολλα ομως ακουγονται ως συνηθως και ο καθενας μπορει να δωσει την σημασια που τους αξιζουν................

....ρε συ Ανδρεα,τωρα καταλαβα γιατι δεν ερχεται ο κοσμος στο γηπεδο....επειδη γραφουμε τετοια εδω μεσα......ρουυυυυυυμπλεεεεε...... 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 48509

Μάκη μου παραλίγο και εμείς πέρυσι να ήμασταν Γ΄Εθνική με το να έχουμε καλύτερη ομάδα δεν σημαίνει ότι πρέπει να παίζει σαν Μπαρτσελόνα και να είμαστε υπερόπτες ώς προς τους άλλους.
Ξέρω πριν καλά καλά σφυρίξει ο διαιτητής την έναρξη αρχίζουν κάποιοι τα αρνητιά σχόλια.
Για τα πολλά που ακούγονται μας βοηθούν στο να χαμε να λέγαμε.
Για το τελευταίο που έγραψες θα το κρίνει η ιστορία όχι εγώ.

Αυτά τα τελευταία απο εμένα.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 5:14 pm

Δεν του αρεσει αυτο που βλεπει;

Διοτι εμενα μου αρεσει. Για την ακριβεια,μονο μεσα στον Πλατανια η ομαδα δεν απεδωσε τα συνηθισμενα κι αυτο επειδη ο αγωνας αυτος,εγινε σε τσιμεντο.

Επαιξε ποτε ετσι ο Πανθρακικος οπως παιζει φετος;

Τι κωλοτριβεται;

Τα ξεχασε τα περσινα,που ηθελες ενα κουτι χαπια για ν' αντεξεις το θεαμα που προσφεραμε;

Εγω τοσο χαλαρος και σιγουρος για τη νικη δε θυμαμαι να ημουν ποτε, με εξαιρεση το τελευταιο διαστημα της περιοδου 2006-07,που εχοντας εξασφαλισει την παραμονη παιζαμε ανετοι. 4-3 με Ηλυσιακο και τα λοιπα για οσους δε θυμουνται.

Αυτος ειναι ο προπονητης και κοιταξτε να τον αποδεχθειτε και να παιξετε τη μπαλα σας απερισπαστοι,διοτι θα σας παρει ο διαολος τον πατερα.

Αυτο θα ελεγα εγω στους παικτες,αν ημουν στη θεση του.

Οχι να αρχισω να ψαχνομαι,επειδη ο προπονητης,δεν εβαλε λεει τον Μπουτζικο.

Ποιος Μπουτζικος ωρε;

Πλακα με κανετε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 5:45 pm

Νταξει ρε παιδια,ειναι λογικος ο προβληματισμος.Οχι ομως σε σημειο να φτανουμε στο σημειο στο να υπαρχουν σκεψεις και για τον προπονητη...Λες και θα φερει τον Μουρινιο μετα...
Και ειδικα χθες ο Παντελιδης το πηρε εξυπνα και με υπομονη το ματσακι...το ζουσε κιολας ο ανθρωπος......
τωρα αν οι αλλοι στην παε ψαχνονταν τι να πω....τοτε πρεπει να βαλουμε τον Βασιλακακη μια ζωη στον παγκο να ηρεμησουμε ολοι.... drunken

Και τελος το να λεμε τις εντυπωσεις μας,ο καθενας οπως τις βλεπει ειναι το ζουμι...και οι διαφωνιες μεσα σε ολα ειναι,για να τα λεμε εδω και να γουσταρουμε και παλι μαζι με τον Πανθραξ....

και μου εχει μπει και στο μυαλο ποιον θα ειχανε stand by....εκει να δεις ομορφιες απο την κερκιδα....ενα κουβα σκ@τ@ θα τον πετουσαμε που λεει και ο αντιπροεδρος........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011, 5:54 pm

Δε γινεται να συμφωνησω περισσοτερο,με το απο πανω post.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ 21 Νοε 2011, 9:12 am

ας κλείσω το θέμα με το

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ... ΟΛΑ ΚΑΛΑ

πάμε δυνατά και συνεχίζουμε για το επόμενο ...δεν νομίζω ότι έχουμε το χρόνο να σκεφτούμε άλλο αυτό τον αγώνα με την Καλλιθέα , αφού έρχονται δύο ματς στο καπάκι .... άλλα δύο εκτός έδρας ένα για το κύπελλο κι ενα για το πρωτάθλημα

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να κάνουμε δύο ήττες όπως οι δύο προηγούμενες συνεχόμενες για το πρωτάθλημα .... πάμε για περισσότερα ..... πάμε για πρόκριση και ΝΙΚΗ στην Φυλή

και τα δύο ματς είναι τηλεοπτικά και θα έχουμε εμπεριστατωμένη άποψη για την ΟΜΑΔΑΡΑ μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ 21 Νοε 2011, 11:41 am

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 374719_292752424092437_198169250217422_989595_1408323918_n

όσον αφορά τον πανηγυρισμό του Κοντογουλίδη

εγω το εξέλαβα ότι αφιέρωσε το γκολ στην ΕΚΚΛΗΣΙΑ της Αγίας Σοφίας και στην χάρη της ..... ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΕ την άλλη φορά θα δείξει Δυτικά ..... προς Εορδαία μεριά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ 21 Νοε 2011, 11:56 am

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 PB194567

απορώ ακόμη με το πως έβαλε το γκολ ο Κοντογουλίδης με τέτοια κίνηση ποδιού

δείτε την σειρά φωτογραφιών όπως την έπιασε ο φακός του PanthraxCLUB που διέπρεψε νομίζω αυτή την αγωνιστική ....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον χειριστή

τη σειρά των φωτογραφιών ΕΔΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ 21 Νοε 2011, 4:17 pm



EKTETAMENA ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ από την τηλεοπτική μετάδοση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ 21 Νοε 2011, 4:23 pm

Το πως έφτασε ο Πανθρακικός στη νίκη επί της Καλλιθέας ανέλυσε ο Μουνάφο Χόρτα.

«Ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι γιατί είχαμε δύο εκτός έδρας παιχνίδια και κυρίως λόγω του ότι είχαμε δύο συνεχόμενες ήττες. Δουλέψαμε όλοι μαζί, μπήκαμε με πάθος και ήμασταν αποφασισμένοι να πάρουμε τη νίκη. Η Καλλιθέα έπαιξε καλά, ήταν δύσκολη αποστολή αλλά χρειαζόταν ηρεμία, την οποία και είχαμε και στο τέλος νικήσαμε. Κοιτάμε πλέον το παιχνίδι του κυπέλλου» είπε ο παίκτης της θρακιώτικης ομάδας.

fottballLEAGUEnews.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011, 10:18 am

Παράπονα από τη διαιτησία στον αγώνα με τον Πανθρακικό εκφράζει η Καλλιθέα. Η διοίκηση της αθηναϊκής ομάδας αν και παραδέχεται ότι η εμφάνισή της δεν ήταν καλή και χαρακτηρίζει δίκαιη την ήττα που υπέστη, εντούτοις ασκεί κριτική στον διαιτητή.

«Ο αγώνας με τον Πανθρακικό μας άφησε πικρία γιατί πράγματι η ομάδα μας δεν είχε καλή παρουσία σ' αυτό το παιχνίδι και δίκαια έχασε. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να στιγματίσουμε τα ολέθρια λάθη εις βάρος μας του διαιτητή κ. Τεβεκέλη ο οποίος μας είχε διαιτητεύσει και στο παρελθόν και είχε δείξει ότι έχει τα προσόντα να εξελιχθεί σε έναν καλό διαιτητή.

Σε κρίσιμα σημεία του αγώνα και συγκεκριμένα στο 1ο ημίχρονο στο 0-0 μας αρνήθηκε πέναλτι και παράλληλα έδειξε δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Ρουσάκη που στο βίντεο φαίνεται ότι δεν είχε πρόθεση να ανατρέψει τον αντίπαλο του. Στο 2ο ημίχρονο και ενώ ήδη το σκορ ήταν 1-0 πάλι, αρνήθηκε να δώσει πέναλτι σε πανομοιότυπη φάση (τράβηξε φανέλα στο Μαρουκάκη και ταυτόχρονα και στον Πρίτου σε στημένη φάση).

Βέβαια δεν τα λέμε αυτά για άλλοθι, αλλά όλοι γνωρίζουν πως μπορεί με ένα σφύριγμα του διαιτητή να άλλαξε όλη την έκβαση του αγώνα», τονίζεται σε ανακοίνωση της ΠΑΕ.

Παράλληλα, οι της Καλλιθέας ευχαριστούν τη διοίκηση του Πανθρακικού την άψογη φιλοξενία της.

novasports.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011, 10:43 am

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Panthrakikos-90-2

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Liapakis-90

και μερικές ακόμη σκόρπιες φωτο από την αναμέτρηση ...... η δεσποινίς Νεκταρία είχε άριστη απόδοση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

thrax


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 63
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα    4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα  - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011, 11:20 am

καλημερα...

Τελικα ολοι μας παιζουν δυνατα και ειναι πολλοι οι λογοι. Καλοι παικτες, ομαδα με υποδομες, οικονομικα ανθεκτικη, γηπεδο κοσμημα{φανταστειτε τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ-ουα ουα οταν θα ερθει στην Κομοτηνη να το συγκρινει με το χωραφακι του...) ,2 χρονια Α εθνικη...

Τωρα εχουν και παραπονα απο τη διαιτησια...(πχ καλλιθεα..)...Τι παραπανω θελετε απο μια αξιοπρεπη ηττα... Ποιοι ειναι οι στοχοι σας ρε μαγκες της πλακας..

που ενα ς θεος ξερει πως παραμεινατε στη β εθνικη...

ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΝΘΡΑΞ , χρειαζεται δυναμη ,παθος και τζαμπουκας που ελεγε παλια κι ο πολωνος .....

ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

4η αγ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Καλλιθέα-Πανθρακικός (21η αγωνιστική)
» Καλλιθέα - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 21η αγωνιστική
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Καλλιθέα 4η αγωνιστική
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2011-2012-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις