Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 168, στις Πεμ 26 Σεπ 2024, 6:32 am
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Play off 2011 (πλει ανέβα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 4:11 pm

karafatme έγραψε:
ναι αλλά κι ο άλλος στηρίζεται στην "πλακοραφού" και το "παραξηλώνει"......

YΓ ....cappo ξαναδιάβασε τι έγραψες και πες μου αν αποτελείς παράδειγμα προς μίμηση για την νεολαία .... για τα παιδιά σου ..... υποστηρίζεις με αυτά που έγραψες την άποψή μου ότι "Η ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΜΑΣ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕ" από όλες τις απόψεις ..... άμεση επαναφορά στον dogru yol bakalum

YΓ .... εμείς είμαστε από τις καμαριέρες που αντιδρούν γιατί δεν το γουστάρουν παρά φύσιν

....δεν διεκδικησα ποτε κανενα παραδειγμα η υποδειγμα προς οποιονδηποτε...ισχυριστηκα εγω ποτε μου τετοιο πραγμα ?...η αυτο βγαζω απο τα ποσταρισματα μου ?...δεν εβρισα ποτε μα ποτε κανεναν εδω μεσα...μπορει να ειμαι λιγο επιθετικος, αλλα αυτος ειμαι...ετσι ειμαι παντου...στον μοναδικο που ισως να ειμαι εριστικος ειναι ο Προεδρος...αλλα αυτο ειναι εντελως δικο μας και βγαινει μεσα απο πραγματα πολλων χρονων....τα ιδια κανει και αυτος οταν βλεπει την κουτρα μου....και δεν εχει να κανει καθολου με την εκτιμηση και τον σεβασμο....ο οποιος ειναι αυτονοητος.....

...τις σκεψεις μου για τον Πανθρακικο θα τις καταθετω,οπως τις αντιλαμβανομαι εγω...και δεν χρειαζεται να συμφωνει κανενας...οποιος γουσταρει να το κουβεντιαζουμε,εχει καλως...οποιος γουσταρει να βριζομαστε,παλι θα κατεβαζω ενδεκαδα.....

...ο συναδελφος με εβρισε δις ....του αναγνωριζω το διακιωμα να με βριζει,αν εκτιμα πως ετσι επρεπε να κανει ....αλλα αναγνωριστε το δικαιωμα μου να τον σκυλοβρισω την τριτη....

...δεν καταλαβα γιατι δεν θα πρεπει να ακουγονται και οι αιρετικοι εδω μεσα γερομαριά ?...δηλαδη ολοι μπεεεεεεε θα κανουμε ?.....μπαστα κι εσυ ορε karafatme.....

...Y.Γ.....για την ωρα εχω ενα παιδι...για αργοτερα βλεπουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

thrax


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 63
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 4:23 pm

ολοι ειμαστε φιλοι του πανθρακικου κι ας μεινουμε κοντα στην προσπαθεια για οτι καλυτερο στην ομαδα μας. Ο θυμος τις περισοτερες φορες οταν φυγει μενουν τα λογια. Καλη επιτυχια στην ομαδαρα της ΘΡΑΚΗΣ μας. THRAX
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 4:32 pm

....καλως τον συναδελφο ...κι ας αργησε....

...σωστη η κουβεντα σου συναδελφε......ολοι για ο,τι καλυτερο για τον Πανθρακικο......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 5:21 pm

άμεση επαναφορά στον dogru yol bakalum....

...δηλαδη στον ορθο δρομο...εγραψε ο karafatme.....


....προσωπικα κ.διευθυντα,ποτε δεν ημουν... και δεν τον ξερω κι ολας...

...μαλλον nitro...never in the rights order.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 5:43 pm

Απόφαση Επιτροπής Εφέσεων (1-6-2011)

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 PrintButton | Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 EmailButton


Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Epo_gr_thmbΗ Επιτροπή Εφέσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας κατά τη σημερινή της συνεδρίαση έλαβε την ακόλουθη απόφαση όσον αφορά την έφεση της ΠΑΕ Ηρακλής κατά της υπ' αριθμόν 195/19-5-2011 απόφασης της Πειθαρχικής Επιτροπής της Super League:







Δέχεται τυπικά την έφεση. Απορρίπτει κατά πλειοψηφία ως απαράδεκτες τις πρόσθετες παρεμβάσεις των ΠΑΕ Λεβαδειακός, ΠΑΕ Δόξα δράμας και ΠΑΕ Πανθρακικός. Απορρίπτει κατ' ουσία την έφεση κατά πλειοψηφία, του μειοψηφούντος έχοντας τη γνώμη ότι έπρεπε να γίνει δεκτή κατ' ουσία, να εξαφανισθεί η προσβαλλομένη απόφαση, να εξεταστεί κατ' ουσία η υπόθεση και να επιβληθεί στην εκκαλούσα η πειθαρχική ποινή του υποβιβασμού στην αμέσως επόμενη κατώτερη κατηγορία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 5:52 pm

Ο Αστέρας δεν μας έκανε την χάρη .............

Όλα θα γίνουν κανονικά ? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 5:53 pm

...αυτο σημαινει η Τριπολη στην σουπερκλικα...

..αυτο σημαινει επισης πως παλευουμε για μια θεση ανοδου....

.....στ αρματα..... στ αρματα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 5:56 pm

Για να δούμε τώρα πόσα απίδια πιάνει ο σάκος. Με έναν να ανεβαίνει δεν έχει ούτε συμμαχίες, ούτε κολλητηλίκια, ούτε τίποτε: ο καθείς για τον εαυτόν του, κοινώς "ένας για έναν και όλοι εναντίον όλων".
Πάντως, μπράβο στην Τρίπολη (Μαρινάκης) που τα κατάφερε, με το πνεύμα του νομοθέτη βεβαίως βεβαίως.

Φιλικά
Χρήστος

ΥΓ Δερμιτζάκη, καλά εσύ έφυγες νωρίς. Αυτή η βιασύνη σου θα σε φάει τελικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 5:58 pm

...οσο για τον Αστερα....γραφτε το απο τωρα...ο πρωτος για βουτα στο νεο πρωταθλημα......

..απο την αλλη ομως για τι πρωταθλημα μιλαμε...Αστερας -Γαυρος του χρονου στην Τριπολη.....σημαδεμενη τραπουλα απο τωρα....ηδη εχουν παρει τη σταση για το σουσελ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 6:11 pm

cappo έγραψε:

.... ...μπορει να ειμαι λιγο επιθετικος, αλλα αυτος ειμαι...ετσι ειμαι παντου...στον μοναδικο που ισως να ειμαι εριστικος ειναι ο Προεδρος...αλλα αυτο ειναι εντελως δικο μας και βγαινει μεσα απο πραγματα πολλων χρονων....τα ιδια κανει και αυτος οταν βλεπει την κουτρα μου....και δεν εχει να κανει καθολου με την εκτιμηση και τον σεβασμο....ο οποιος ειναι αυτονοητος.....


.σιγά να μην είσαι επιθετικός και στην BGL, κόψε , κόψε κάτι.
Απλά εδώ μέσα βρήκες και παίζεις.πάντως τώρα τελευταία δεν πρέπει να σου δίνει κοκό η BGL , γι αυτό είσαι έτσι.

ΥΓ. ευχαριστώ πάντως για την εκτίμηση, και τον αυτονόητο σεβασμό, κι ας μην τον είδα πουθενά , πανάθεμά σε.
Να ξέρεις πάντως ότι είναι αμοιβαία.(όχι κεφάλαια ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 6:23 pm

Πρώτος αγώνας ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΚΟΜΠΟΤΙΑΚΟΣ

Από την αρχή να ξέρουμε τι να κάνουμε Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 558132
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 6:34 pm

οχι πρώτος αγώνας στα μαλακά .... ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ..... να τους πάρουμε για προπονηση και μετά τα σκληρά


ΥΓ .... καλώς ήρθες THRAX .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 6:51 pm

άιντε αύριο η κλήρωση για τους αγώνες ..... να ετοιμάζονται στην ΠΑΕ για αφίσες ..... να ετοιμάζονται για 3 αγώνες 20 και 30 ευρώ ... (ένας αγώνας δώρο όπως η Μονς) ,,,,,, να βάλω τα κοντοβρακια μου τις σαγιονάρες και τον φραπέ .... και μαζί με ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΜΟΤΗΝΑΙΟΥΣ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ για να ΑΝΕΒΟΥΜΕ στην ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Και τον Κομπότη θα τον ΜΑΜΑΜΕ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την karafatme στις Τετ 01 Ιουν 2011, 6:58 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 6:56 pm

Ετσι ειναι αυτα.

Ειχαμε τις ελπιδες μας,αλλα ο μαρινακης ειναι παντοδυναμος τελικα.

Τωρα πια,δεν εχουμε αλλη επιλογη,απο το να κυνηγησουμε την πρωτια στον "ομιλο" μας.

Η ομαδα πρεπει να παρουσιαστει δυνατη,να κανει το απολυτο στην εδρα της ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ (αφου υπαρχει βαθμολογικο μειονεκτημα τριων βαθμων) και για τα εκτος,βλεποντας και κανοντας.

Διαφωνω με το να παιξουμε πρωτο ματς με το Λεβαδειακο στην εδρα μας.

Για τη σειρα των αγωνων δε μπορει να γινει καμμια προβλεψη.

Ας βγει το προγραμμα και τα ξαναλεμε.


Υ.Γ: Παντως η παραμονη της Τριπολης ειναι σκανδαλο. Δεν προβλεπεται απο πουθενα. Το πνευμα του νομου,υπερισχυσε του γραμματος. Ομολογω,οτι δεν το περιμενα,αλλα μαρινακης ειναι αυτος,επρεπε να ειμαι πιο υποψιασμενος.

Υ.Γ 2: Ισως να ειναι και καλυτερα ετσι. Ουτε υποπτες συμμαχιες,ουτε τιποτα. Τουλαχιστον στην αρχη της διαδικασιας.

Υ.Γ 3: Η διαφορα καλυπτεται. Μην τρελαθουμε κιολας. Δεν ειμαστε τελειωμενοι. Ολα ειναι πιθανα. Ενα καλο ξεκινημα χρειαζεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 6:59 pm

Σίγουρα τα πλέι ανέβα αυτά θα είναι πολύ πιο ανταγωνιστικά από τα περσινά - παρωδία .... με Εθνικό και Πιερικό που δεν ήθελαν να ανεβούν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:04 pm

μας πηδηξε η επο.....γαμω το κερατο τους μεσα..και ο επιτιμος μαλακιες ακουσε στο ραδιοφωνο...ολα λαθος λοιπον...τσιρακια λαμογια......τελος παντων..αλλαζουν τα παντα.....αγωνιστικα παει η δουλεια και αντε να δουμε τι θα γινει...αντε να δουμε ποσα απιδια πιανει ο σακος..με τον κομποτη αντιπαλο και με τις ομαδες μ αυτα που εχουν δειξει μεχρι τωρα δυσκολη τη βλεπω τη δουλεια...

θα μου πεις μπαλα ειναι αλλα εγω δεν ειμαι αισιοδοξος..πιο πολυ πιστευω οτι οι πολιτικοι αλητες που μας κυβερνανε θα τα καταφερουν τελικα να σωσουν τη χωρα,παρα να ανεβουμε κατηγορια...αλλα οπως ειπα και πιο πριν μπαλα ειναι..αντε να δουμε τωρα τι θα καταφερουν τα γατακια μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:09 pm

Σιγά την Λειβαδειά να μην φοβηθώ .... με 15.000 κόσμο δυναμική ..... Σαψί είναι
Σιγά την Δράμα να μην φοβηθώ με 30% ανεργία που έχει .... ο πιο άνεργος νομός της Β Ελλάδας
Σιγά την Βέροια να μην φοβηθώ του μπακαλόγατου με μόνη αιχμή τον Σαϊτιώτη ...

ΤΟΥΣ ΤΡΩΜΕ ΟΛΟΥΣ ΛΑΧΑΝΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:10 pm

Και στο κατω-κατω της γραφης,αυτος δεν ηταν ο στοχος εξ' αρχης;

Ανοδος,ειτε απευθειας,ειτε μεσω πλει-οφς.

Τοτε δεν ξεραμε τιποτα ουτε για τις αδειοδοτησεις,ουτε για το ενδεχομενο να ανεβουν τεσσερις ομαδες.

Στην πορεια χασαμε την απευθειας ανοδο (πολυ νωρις),προσεληφθη ο βελγος για να μας βαλει στην εξαδα,απετυχε,απογοητευτηκαμε,ηρθε ο Παντελιδης,μας συμμαζεψε αρκετα και τωρα εχουμε την τελευταια μας ευκαιρια (η οποια ηρθε απο το πουθενα στην κυριολεξια) για να πετυχουμε τον αρχικο μας στοχο.

Δεν πρεπει να απογοητευομαστε που δεν επεσε τελικα η Τριπολη.

Καθε αλλο.

Τωρα ειναι,που πρεπει να τα δωσουμε ολα κι οτι γινει στην τελικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:11 pm

ΟΡΛΑΝΤΟ , ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ και ΜΑΛΚΙ θα τους τινάξουν τα κασάκια ..... θα τους σκισουν τους σερτμέδες ..... θα τους βάλουν μέσα στην εστία ...... θα τους ΜΑΜΗΣΟΥΜΕ και θα τους ΔΕΙΡΟΥΜΕ

τελική κατάταξη 19 βαθμούς ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ και παρτι στην πλατεία με τους ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:16 pm

Συν οτι και στην περσινη διαδικασια,κανεις δεν περιμενε στο ξεκινημα οτι θ' ανεβαινε ο Πανσερραικος.

Μπηκε τελευταια στιγμη και τοτε ολοι του 'λεγαν που παει που θα τα βαλει με τον ΟΦΗ.

Κι ομως,επαιξε με τον ΟΦΗ,του πηρε το διπλο (κωλοφαρδο,αλλα το πηρε...) και αλλαξαν ολα απο κει και περα.

Γιατι να μην το κανουμε εμεις αυτο φετος;

Δεν καταλαβα δηλαδη.

Εχει υπογραψει ο κομποτης κανα συμβολαιο οτι θ' ανεβει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:16 pm

ΓΩΝΙΑΔΗΣ αγόρι μου

ΓΩΝΙΑΔΗΣ Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 795656
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:18 pm

ΓΩΝΙΑΔΗΣ Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 558132 ...... ξεχάστηκα σόρι

... ΔΥΟ ΔΥΟ .... στην ΕΣΤΙΑ ΔΥΟ ΔΥΟ .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:21 pm

Εγω εχω εμπιστοσυνη στο Σαββα.

Και ανεξαρτητως αποτελεσματος,θεωρω οτι πρεπει να μεινει.

Αλλο καπελο ομως αυτο.

Για το παρον καπελο,μπορω να πω οτι ο χαρακτηρας της ομαδας που εφτιαξε ο Παντελιδης,ειναι κομμενος και ραμμενος για αγωνες πλει-οφς.

Ομαδα που δυσκολα χανει εξω (μην κοιτατε τον Αγροτικο που χασαμε ευκολα...) και που ευκολα η δυσκολα,ΚΕΡΔΙΖΕΙ μεσα.

Και ειμαι σιγουρος οτι αυτον τον χαρακτηρα θα τον δουμε στο γηπεδο.

Επισης ειμαι σιγουρος,οτι ο Σαββας θα κανει το παν,για να πετυχουμε το στοχο μας.

Και εχει αρκετες πιθανοτητες να τον πετυχει κιολας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:38 pm

εχετε δικιο ρε μαγκες...ας με διαψευσουν στο γηπεδο τ αλανια..θα χαρω πολυ να εχω λαθος...να δουμε την κληρωσει αυριο και το συζηταμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 7:49 pm

γατάκι δεν είναι ΚΑΝΕΝΑΣ παίκτης του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ

... το κίνητρο της ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑΣ είναι η μεγαλύτερη ένεση ντοπαρίσματος που θα τους κάνει ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ..... και θα κάνουν το 6 στα 6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Play off 2011 (πλει ανέβα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» 9η αγωνιστική 2011-12
» 20η αγωνιστική 2010-2011
» 17η αγωνιστική 2010-2011
» 18η αγωνιστική 2010-2011
» 30η Αγωνιστική 2010 - 2011
Σελίδα 19 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2010-11-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις