Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 168, στις Πεμ 26 Σεπ 2024, 6:32 am
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Play off 2011 (πλει ανέβα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 10:26 am

cappo έγραψε:
...


[b]..Υ.Γ. ...που ειδες απο μενα γραμμενο να σερνεται η ομαδα ?...Γιαννη ?...ποτε νομισα εγω(!) πως η ομαδα επρεπε να παιζει Δ Εθνικη ?....Γιαννη ?....ταρατατζουμ ταρατατζουμ.....Γιαννη.....

Που ειπα εγω ότι το είδα γραμμένο...!!!

Το ακούω Κάθε φορα που έρχομαι δίπλα σου στην κερκίδα...!!!
Δεν κάνει ο ενας...δεν κάνει ο άλλος...δεν το χει ο ενας...δεν το χει ο άλλος...

Κι άμα μου απαντήσεις"ότι γουστάρω θα λέω και άμα δεν θες άλλαξε κερκίδα"
Θα σου δώσω ευχή...σεξουαλικου περιεχομένου...!!!

Κι άμα το θες και μουσικά...ταρατατζουμ ταρατατζουμ...ασπρα μούρα μαυρα μούρα,είσαι μια παλιόΜΟΥΡΜΟΥΡΑ...!!!!

Την Καλημέρα μου...ΜΑΚΗ...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 10:41 am

...κατι παιρνεις εσυ......κι εχει ληξει...η μαλλον εχεις αναδρομους πλανητες....

...θα σου συστησω να ακουσεις Λορενα Μακενιτ,για να κουλαρεις λιγο...Γιαννη.....

....Υ.Γ. ..τοση κερκιδα ρε Γιαννη......γιατι ερχεσαι διπλα μου ?...μηπως εχω κανενα ...μαγνητη ?....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 10:46 am

Φ@κ γιου ΜΑΚΗ...το ζητάει ο οργανισμός σου...!!!

Υ.Γ. άμα είσαι Κομοτηνή κερνάω καφε πλατεία γιατι το κουραζουμε πολυ εδω μέσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 11:02 am

cappo έγραψε:
...παντως η μπαλα που θα δουμε στα πλει οφ,θα ειναι απο.... ααααλλο πλανητη... ...εχει να γινει του λαμογιου,τω λαμογιω,τον λαμογιον....ω μαυροκορακα.... .....δεν τραβαμε ρε τις αδενοσακκουλες μας....αντε και ανεβηκαμε....και πεφτουμε ξανα σαν κουραδοκιμαδες,οπως συνεβη την πρωτη φορα ... ...τι βηματα μπροστα θα εχει κανει η ομαδα μας ?...ποση ποδοσφαιρικη προοδο θα καταφερουμε να βαλουμε στις καμπουρες μας με το ανεβα κατεβα ? ...με μετριους ξενους, ελευθερους υποχρεωτικα για να παρουσιασουμε ομαδα Α Εθνικης ?...και αντε και κερδαμε πεντε εξη φορες ...και τι εγινε ρε ? ....μπορει να μου πει καποιος,με το νι και με το σιγμα ομως..... ....Υ.Γ....και εγω την γουσταρω την Α Εθνικη...να μπορω ομως να παιζω καποιο ρολο...οχι να παριστανω το σακκι.....

Να διαφωνήσω λοιπόν με κάποια (κατά τη γνώμη μου) λογικά επιχειρήματα.
Πρώτα απ'όλα, την πρώτη φορά που ανεβήκαμε, δεν πέσαμε σαν "κουραδοκιμάδες" αλλά σωθήκαμε άνετα και τερματίσαμε στην 11η θέση. Αντίστοιχα, η ομάδα υποδομής (ΤΕΠ) τερμάτισε στην 12η θέση.
Ο προπονητής του Πανθρακικού ανακηρύχθηκε (την πρώτη χρονιά) ο καλύτερος προπονητής του πρωταθλήματος. Πολλοί παίχτες της ομάδας μας πήραν μεταγραφή για άλλες ομάδες αφήνοντας χρήματα στα ταμεία, τα οποία οδήγησαν στην κατασκευή ιδιόκτητου προπονητικού κέντρου. Δε θυμάμαι άλλη Ελληνική ομάδα να έχει πουλήσει παίχτη της σε Ιταλική ομάδα του campionato, κρατώντας και δικαιώματα από την επόμενη μεταγραφή του (Beleck - Udineze).
Από Έλληνες παίχτες τώρα, αν και ο Beleck ξεκίνησε από τα ΤΕΠ του Πανθρακικού, μήπως ξεχνάμε τις μεταγραφές του Αργυρίου - Ματεντζίδη στην ΑΕΚ, του Σακελλαρίου στον ΠΑΟΚ και του Καπετάνου στον Ολ. Βόλου; ή μήπως δεν έφεραν χρήματα στα ταμεία οι μεταγραφές του Ριέρα στον Πανιώνιο, του Ολίζε στον Εργοτέλη, του Βελάσκο στη Λάρισα, του Ρόκα στον Ολ. Βόλου και πολλοί άλλοι που μάλλον ξεχνάω αυτή τη στιγμή.
Τα χρήματα που μπήκαν στα ταμεία, δεν οδήγησαν σε καλύτερη οργάνωση την ομάδα; ή μήπως οι σφαλιάρες που φάγαμε δεν οδήγησαν σε αλλαγή στάσης; εμείς οι φίλαθλοι δεν είδαμε τη διοίκηση να αλλάζει αποφάσεις της και να μας ακούει; δεν ήταν κοντά μας, όσο γίνεται φυσικά; ναι, δεν μπορεί να γίνεται πάντα ό,τι θέλει ο κάθε φίλαθλος, αλλά σε γενικές γραμμές, υπάρχει κάποιος πανθρακικός φίλαθλος που να ισχυρίζεται ότι ο Σαββάκης δε θέλει το καλό του Πανθρακικού;
Αν θυμηθούμε λίγο το γήπεδο πως ήταν πριν ανεβούμε στη SL και πως είναι τώρα, μήπως πρέπει να προσέξουμε τις διαφορές; Ηλεκτροφωτισμός, δύο επιπλέον κερκίδες, δημοσιογραφικά και αποδοχή απ'όλους ότι είναι ένα "συμπαθητικό" γήπεδο. Σε καμμία περίπτωση δε χαρακτηρίζεται "χωράφι" όπως πολλά από τα γήπεδα που παίζαμε μέχρι πριν ανεβούμε στη SL.
Αυτά τα παραπάνω είναι για να θυμίσω "μερικά" αποτελέσματα του ανέβα-κατέβα. Θυμάμαι πριν μερικούς μήνες είχε πέσει ένα δημοψήφισμα εδώ μέσα για το πόσοι θέλουν την άνοδο στη SL και πόσοι θέλουν να μείνουμε "για ψήσιμο" στη football league. Η διοίκηση είχε από νωρίς θέσει αλλαγή στόχων: από άνοδο που ήταν το καλοκαίρι (Σεπτέμβριος), είχε δηλώσει νωρίς (κατά το Δεκέμβρη) πως στόχος μας είναι η αποφυγή των play-out. Δεν επιτεύχθη; Νομίζω ότι ΔΕ θα διαφωνήσεις μαζί μου σ'αυτό.
Έρχεται η ώρα των αδειοδοτήσεων. Ναι, ήθελα κιεγώ να νικήσουμε τη Δόξα μέσα στην Κομοτηνή και να είμαστε εμείς τώρα 6οι αντί για 8οι. ΟΛΕΣ οι ομάδες όμως είχαν υπογράψει μια συμφωνία στην αρχή του πρωταθλήματος. Ο Σαββάκης την τήρησε ενώ ο Μαχλάς όχι. Προτίμησε να τάζει λεφτά και να παίρνει καλούς παίχτες παρά να απλώσει τα πόδια του μέχρι εκεί που φτάνει το πάπλωμα, όπως έκανε ο Σαββάκης. Βέβαια, στη χώρα που ζούμε, το νόμιμο θεωρείτε και "λαμογιά", έτσι; Αλήθεια, πως θα ένιωθες αν τώρα που ασχοληθήκαμε τόσο με το θέμα των αδειοδοτήσεων και ξέρουμε τι ισχύει κτλ ανακοίνωνες η ΕΠΟ τη συμμετοχή των ΟΦΗ, ΑΟΤ στα πλέυ-οφ; δε θα αισθανόσουν αδικημένος ή δε θα θεωρούσες τους Κρητικούς, Τρικαλινούς λαμόγια;
Τέλος πάντων, όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Επομένως, άσχετα αν είσαι νόμιμος ή παράνομος, αν δε γίνει αυτό που θέλεις, κατηγορείς όλους τους άλλους για λαμογιά.
Κλείνω με μια άλλη παροιμία: "ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον εβγάλαμε". Κάτσε να ανεβούμε στη SL (από δω και πέρα παίζει το αγωνιστικό κομμάτι) και θα δούμε μετά πόσοι και ποιοι ξένοι θα έρθουν, η ομάδα αν παίξει ρόλο ή θα κάνει το σακί, αν θα σωθούμε ή θα ξαναπέσουμε κτλ. Μην τα βλέπουμε όλα μαύρα, εσύ δεν βλέπεις το ποτήρι μισοάδειο, το βλέπεις και θρυμματισμένο. Η ζωή είναι ωραία φίλε μου και ας την απολαύσουμε με την Πανθρακικάρα μας, σε όποια κατηγορία και να παίζει.

ΠΟΛΥ φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 11:15 am

Χρήστος και ξερο ψωμί...!!!
Μαζι σου σε ολα φίλε μου,συμφωνώ...!!!

Έτσι απλά για την ιστορία...Απο όλους όσους γράφεις,ο ριερα νομίζω δεν έδωσε λεφτά σαν μεταγραφή,πρώτα έφυγε απο μας (που τον είχαμε δανεικό)και μετα πήγε πανιωνιο
Παρόλα αυτα οπως έχω γράψει και παλιότερα εδω μέσα,ο Ριερα έδωσε αξία στην ομάδα μας!!!
Κίνησε την περιεργια σε ξένο κόσμο να ασχοληθεί με τον πανθρακικο,αγαπήθηκε Απο πολλα πιτσιρίκια της πόλης μας και τα έκανε να ασχοληθούν περισσότερο με το Ποδοσφαιρο...
Όχι μόνο αυτός βέβαια...ΟΛΟΙ αυτοί που αναφέρεις και μερικοί που έχεις ξεχάσει,ανέβασαν την Κομοτηνή πέντε σκαλιά πάνω ποδοσφαιρικά...
Μπορει βέβαια το ιδανικό να απέχει κανα δυο ορόφους ακόμα...αλλα και τα πέντε σκαλιά ήταν σημαντικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 11:19 am

Γιαννης έγραψε:
Φ@κ γιου ΜΑΚΗ...το ζητάει ο οργανισμός σου...!!!

Υ.Γ. άμα είσαι Κομοτηνή κερνάω καφε πλατεία γιατι το κουραζουμε πολυ εδω μέσα
....


......πλατεια δεν παιζει,ειναι αδυνατον....αμα σε παιρνει , κερναω εγω μπουγατσα και καφε μαζι.....καρσι στον Πυργο τον Λευκο....

....Υ.Γ.......εσενα το fuck δεν το ζηταει ο οργανισμος σου ?....για ψαξτο λιγο...Γιαννη......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 11:27 am

cappo έγραψε:
Γιαννης έγραψε:
Φ@κ γιου ΜΑΚΗ...το ζητάει ο οργανισμός σου...!!!

Υ.Γ. άμα είσαι Κομοτηνή κερνάω καφε πλατεία γιατι το κουραζουμε πολυ εδω μέσα
....


......πλατεια δεν παιζει,ειναι αδυνατον....αμα σε παιρνει , κερναω εγω μπουγατσα και καφε μαζι.....καρσι στον Πυργο τον Λευκο....

....Υ.Γ.......εσενα το fuck δεν το ζηταει ο οργανισμος σου ?....για ψαξτο λιγο...Γιαννη......

Το ζητούσε ο οργανισμός σου να ακούσεις την ευχή...
...τώρα αν καταφερνω και δίνω τις ευχές που έχεις ανάγκη...ακόμα καλύτερα...!!!
Φ@κ you δυο φορές...ΜΑΚΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 12:18 pm

...τελικα τον εχω.......τον μαλακομαγνητη........ενας να ειναι, σε μενα θα κολησει...

...fuck you malaka john.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 12:23 pm

Όμοιος στον όμοιο κι η κοπριά στα λάχανα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 12:29 pm

Λοιπόν, ξεκολλάτε, γιατί θα πέσει πολύ ψαλίδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 12:54 pm

gringababy έγραψε:
Λοιπόν, ξεκολλάτε, γιατί θα πέσει πολύ ψαλίδι.

Kατερίνα έχεις ψαλίδι ;
Εγώ κοτζάμ πρόεδρος έχω μόνο κλωστη και βελόνια .

Πέρα από την πλάκα , Μάκη είσαι εριστικός, και ολίγον αιρετικός. Ορθοδοξία νονέ μου , ορθοδοξία για το καλό της λέσχης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 1:00 pm

...βαλτε με να γραψω τιμωρια...100 φορες δεν θα ξαναποσταρω κακιες λεξεις.....

...η καντε πραξη της "απειλης".....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 1:07 pm

Νονέ , όλοι ρε σύ έχουμε τα ζόρια μας. το να εκτονονώμαστε μεταξύ μας δεν ειναι και το καλύτερο.
Αν πάλι γουστάρεις βρισίδια, βρίζε μόνο εμένα. Ξέρεις οτι αντέχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 1:12 pm

Βασικά δεν είναι θέμα βρισίματος. Ο τίτλος του τόπικ είναι χαρακτηριστικός. Πλέυ-ανέβα λέει. Μου έρχεται μέιλ οτι υπάρχει καινούρια δημοσίευση και αντί να διαβάσω κανένα καινούριο μασάλι, βλέπω τα διάφορα άσχετα που ποστάρετε και την επίδειξη πνεύματος. Υπάρχει δίπλα και ο "καφενές" που μπορείτε να το κάνετε αυτό.

Φυσικά το βρίσιμο δεν βοηθάει την κατάσταση, ειδικά όταν γίνεται μέσω διαδικτύου, που μπορεί εύκολα να περεξηγήσει κανείς το πνεύμα της εκάστοτε λέξης.

Αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 56

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 1:28 pm

Ρε σεις? Πλάκα κάνετε? ή το πήρατε στα σοβαρά? σας διαβάζω και δεν μπορώ να γράψω εύκολα απο το κινητό αλλιώς θα σας έγραφα πιο νωρίς.
Κανονίστε με αυτήν την ενέργεια που έχετε να την βγάζετε κάνοντας κάτι δημιουργικό για την σύνδεσμο και τον Πανθρακικό και όχι να εκτονώνεστε εδω μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:15 pm

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 558132


YΓ ..... Γλυκε εσύ φταις που έχεις βελόνα και κλωστή ...... ο cappo το παραξήλωσε ...το πουλόβερ

ΥΓ ..... cappo πάνε το απόγευμα στον Λευκό Πύργο και βρίσε όλους αυτούς που την Παρασκευή θα σου πάρουν μέτρα για στενό σακάκι ..... εκτόνωσε την ενέργειά σου εκεί .....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την karafatme στις Τετ 01 Ιουν 2011, 2:30 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:22 pm

προτιμώ να ράβω διευθυντά μου. το κόψιμο είναι πολύ εύκολο πράγμα. το ράψιμο είναι δύσκολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:26 pm

ναι αλλά κι ο άλλος στηρίζεται στην "πλακοραφού" και το "παραξηλώνει"......

YΓ ....cappo ξαναδιάβασε τι έγραψες και πες μου αν αποτελείς παράδειγμα προς μίμηση για την νεολαία .... για τα παιδιά σου ..... υποστηρίζεις με αυτά που έγραψες την άποψή μου ότι "Η ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΜΑΣ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕ" από όλες τις απόψεις ..... άμεση επαναφορά στον dogru yol bakalum

YΓ .... εμείς είμαστε από τις καμαριέρες που αντιδρούν γιατί δεν το γουστάρουν παρά φύσιν


Έχει επεξεργασθεί από τον/την karafatme στις Τετ 01 Ιουν 2011, 2:31 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:27 pm

ζητάω ΣΥΓΝΩΜΗ αλλά λήξτε το εδώ το θέμα γιατί αρχίζω και νιώθω άβολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:29 pm

οκ έληξε από μένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:29 pm

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Panthrakikos1

Αυτό που μένει είναι τελικά να πληροφορηθούν την Τετάρτη ή την Πέμπτη πόσες ομάδες θα εξασφαλίσουν την άνοδο στη Σούπερ λίγκ. Σήμερα κατέθεσε ο Ηρακλής το υπόμνημα όπως και οι ενδιαφερόμενες ομάδες (Αστέρας Τρίπολης, Λεβαδειακός, Δόξα Δράμας και Πανθρακικός) και το επόμενο διήμερο θα υπάρξει η ανακοίνωση της ΕΠΟ για την υπόθεση της ασφαλιστικής ενημερότητας.

dramagoal.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:34 pm

όταν βγει η ανακοίνωση της ΕΠΟ θα βγει πρώτα ΕΔΩ

ας την χτυπάμε αραιά και που την σύνδεση (link) .... κι όποιος το βρει πρώτος το χαρμόσυνο ΝΕΟ .... κερδίζει "μαντολατο"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:54 pm

κυριοι μαλλον εχει βγει η αποφαση συμφωνα με μαρτυρα που ακουγε ερασπορ αυτη τη στιγμη..μιλαμε για δυο ομαδες τελεσιδικα πλεον...το αυτονοητο εγινε και οτι ξεκινησε τον απριλιο σε 2,5 βδομαδουλες τελειωνει...νομιζω πως ολα παιρνουν τον δρομο τους τωρα..την τεταρτη ξεκινανε οι αγωνες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 2:55 pm

karafatme έγραψε:
Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Panthrakikos1

Αυτό που μένει είναι τελικά να πληροφορηθούν την Τετάρτη ή την Πέμπτη πόσες ομάδες θα εξασφαλίσουν την άνοδο στη Σούπερ λίγκ. Σήμερα κατέθεσε ο Ηρακλής το υπόμνημα όπως και οι ενδιαφερόμενες ομάδες (Αστέρας Τρίπολης, Λεβαδειακός, Δόξα Δράμας και Πανθρακικός) και το επόμενο διήμερο θα υπάρξει η ανακοίνωση της ΕΠΟ για την υπόθεση της ασφαλιστικής ενημερότητας.

dramagoal.gr

O Αστέρας Τρίπολης κατέθεσε έφεση κατά της απόφασης της SL (που τον διατηρεί στην κατηγορία);

Δε νομίζω Τάκη...... μάλλον μλκίες γράφει το dramagoal.

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Play off 2011 (πλει ανέβα)    Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 Icon_minitimeΤετ 01 Ιουν 2011, 3:06 pm

Play off 2011 (πλει ανέβα)  - Σελίδα 18 96a9c4ead4c8774c5a5e57ad5440ecd7_L

Την Πέμπτη (2/6) αναμένεται να συνεδριάσει η Ένωση της Football League και Football League 2, προκειμένου να αποφασιστεί η ημερομηνία έναρξης των play offs.
Η άρνηση της ΕΠΟ να επανεξετάσει τον φάκελο αδειοδότησης του ΟΦΗ, ουσιαστικά άνοιξε τον… δρόμο στην διοργανώτρια αρχή, η οποία αναμένεται να δρομολογήσει τις εξελίξεις. Πλέον η Ένωση μπορεί να επικυρώσει… κατά το ήμισυ τη βαθμολογία της Football League για τις θέσεις 1-9 με αποτέλεσμα να οριστούν οι ημερομηνίες για την διεξαγωγή των play offs.
Σύμφωνα με δημοσίευμα του «Goal», η Ένωση θα συνεδριάσει την Πέμπτη και η πιο πιθανή ημερομηνία για να ξεκινήσουν τα play offs είναι η Κυριακή 12 Ιουνίου. Αντίθετα, μέχρι στιγμής δεν υπάρχει καμία πρόβλεψη για τα play out, καθώς υπάρχουν πολλές εκκρεμότητες με τις δικαστικές «μάχες» των ομάδων.
Την Τετάρτη έχει προγραμματιστεί η εκδίκαση της ένστασης του Ιωνικού κατά της Αναγέννησης Καρδίτσας, ενώ την Πέμπτη αναμένεται να ανακοινωθεί η απόφαση της Πρωτοβάθμια Επιτροπής της λίγκα για το θέμα με τα πλαστά δελτία στον Ιωνικό και τον Εθνικό.

onsports.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Play off 2011 (πλει ανέβα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» 9η αγωνιστική 2011-12
» 20η αγωνιστική 2010-2011
» 17η αγωνιστική 2010-2011
» 18η αγωνιστική 2010-2011
» 30η Αγωνιστική 2010 - 2011
Σελίδα 18 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2010-11-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις