Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 168, στις Πεμ 26 Σεπ 2024, 6:32 am
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Πανθρακικος-Ηλιουπολη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:27 pm

cappo έγραψε:

....στην φαση με την ποφκα του Κουτσοπουλου karafatme,Νατσουρας η Βαγγελοπουλος,εδιωξαν την μπαλα στην γραμμη...και οι δυο πεσαν πανω της.......

...ο κρεμανταλας με το 5 στην πλατη λεγεται Μπεριος....................

μπραβο και στα σέντερ μπακ μας λοιπόν .....

μεγάλο κολοπαίδι ο Μπέριος ...... έπρεπε να τον στολίσουν περισσότερο στην φυσούνα αφού δεν τον στόλισε ο διαιτητής με κάρτες ..... και ήταν μεσα σε όλους τους τσαμπουκάδες ..... μεγάλο κολοπάιδι με έβγαλε από τα ρούχα μου .... άτιμος παίχτης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:27 pm

karafatme έγραψε:
gerolykos έγραψε:
oλα γινονται κανονικά No

μασας φύλλα δάφνης σαν την Πυθία ....τι χρησμοί είναι αυτοί ?......ή είσαι ματιαγμένος από την πρωτομαγιά ??


......ματιασμενος απο την.... Πρωταπριλια μεχρι σημερα ειναι αυτος..........πες του να αλλαξει το cd με τους χρησμους......βγηκε καινουργιο στην κυκλοφορια και δεν το πηρε χαμπαρι ακομη.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:29 pm

gringababy έγραψε:
Πολλά μπράβο σε όλους και ένα περισσότερο στον Έρωτα, που κέρδισε το πέναλτυ! Smile

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 472636 με τόση αβάντα ...το αξίζεις το αυτόγραφο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:29 pm

gringababy έγραψε:
Πολλά μπράβο σε όλους και ένα περισσότερο στον Έρωτα, που κέρδισε το πέναλτυ! Smile


....ερωτα..... αχ ερωτα...ο απολυτος ερωτας.......δεν το λεω εγω...ο θεμης Αδαμαντιδης το λεει..... I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:31 pm

Φανέλα με αφιέρωση θέλω, με καρδούλες και βελάκια και όλα τα συναφή! Πρόεδρε, κανόνισέ το! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:37 pm

την τελευταία αγωνιστική με τον Πιερικό .... θα τον πιασουμε να τον δασκαλέψουμε ..... να του δώσουμε και μαρκαδόρο ..... andia κάνε κουμάντα που έχεις και άκρες .... και για μια ξεσυγυρισμένη συνέντευξη με τον Φίλιππο τον Μέγα (έρωτα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:38 pm

cappo έγραψε:
karafatme έγραψε:
gerolykos έγραψε:
oλα γινονται κανονικά No

μασας φύλλα δάφνης σαν την Πυθία ....τι χρησμοί είναι αυτοί ?......ή είσαι ματιαγμένος από την πρωτομαγιά ??


......ματιασμενος απο την.... Πρωταπριλια μεχρι σημερα ειναι αυτος..........πες του να αλλαξει το cd με τους χρησμους......βγηκε καινουργιο στην κυκλοφορια και δεν το πηρε χαμπαρι ακομη.......

ήμουν 1000% σίγουρος ότι θα σιγοντάρεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:39 pm

gringababy έγραψε:
Φανέλα με αφιέρωση θέλω, με καρδούλες και βελάκια και όλα τα συναφή! Πρόεδρε, κανόνισέ το! Smile

θα το κανονίσω μικρή.στα συναφή που λές , δεν ξέρω τι να του ζητήσω.Μήπως ξέρεις πως είναι τα συναφή στα σέρβικα ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:42 pm

karafatme έγραψε:


ήμουν 1000% σίγουρος ότι θα σιγοντάρεις

Επαγγελαματίας σιγονταδόρος, καλά είσαι ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:47 pm

gerolykos έγραψε:
gringababy έγραψε:
Φανέλα με αφιέρωση θέλω, με καρδούλες και βελάκια και όλα τα συναφή! Πρόεδρε, κανόνισέ το! Smile

θα το κανονίσω μικρή.στα συναφή που λές , δεν ξέρω τι να του ζητήσω.Μήπως ξέρεις πως είναι τα συναφή στα σέρβικα ;

Όχι, αλλά αν αυτό είναι το πρόβλημα, θα πάρω τη λινγκουαφόν για να μάθω. Κανόνισέ το λέμε lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:49 pm

gerolykos έγραψε:
karafatme έγραψε:


ήμουν 1000% σίγουρος ότι θα σιγοντάρεις

Επαγγελαματίας σιγονταδόρος, καλά είσαι ;


...μπρε μαρωνιτικη μουτσουνα,δεν μπορουσες να ξεσφηνωσεις απο το ΤΤ, γιαυτο δεν σταματησες εξω απο το γηπεδο ?.....ψαχναμε καροτσι να μας κουβαλησει τα πανια στην λεσχη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 9:54 pm

μ'άρεσε πολύ η ομάδα ...είχα πολύ καιρό να δω παιχνίδι με τόσο καλή λειτουργία της ομάδας ... μπράβο σε όλα τα παιδιά .... παίκτες και προπονητές ......

ΥΓ ... με πείραξε που έπεσαν δυο τρεις μπάλες από την κερκίδα στο γκαζόν και χάλασαν την εικόνα του γηπέδου και της κερκίδας ..... δεν θα ήθελα να ξαναγίνει ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:00 pm

cappo έγραψε:

...μπρε μαρωνιτικη μουτσουνα,δεν μπορουσες να ξεσφηνωσεις απο το ΤΤ, γιαυτο δεν σταματησες εξω απο το γηπεδο ?.....ψαχναμε καροτσι να μας κουβαλησει τα πανια στην λεσχη.....

Αφου ξέρεις ρε χαμένε ότι για πάρτυ σου ξεσφηνώνω από παντού.
Σόρυ πάντως για έξι μηνάκια.

ΥΓ. κανόνισε για κανένα mistake.Στο χωριό μου τον Μάη ερωτεύονται τα γαιδούρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:03 pm

Τις καλησπερες μου..

4 παιχνίδια μακριά από τη Κομοτηνή και 4 φορές αήττητη η ομάδα μας..Μάλλον η κακή μου ενέργεια έχει φύγει από τον ουρανό του ΔΑΚ ..

Μπράβο στα παιδιά σήμερα για τη νίκη τους και απ ότι πληροφορήθηκα όντως ήταν η καλύτερη τους εμφάνιση.

Μπράβο και στα παιδιά της κερκίδας για τη φωνή τους.Οποτε μιλούσα με τον αδερφό μου για να μάθω σκορ οι φωνές τους δωνούσαν το κινητό μου.

Εύγε και πάλι και μη ξεχνάτε..Η καρδιά μας χτυπάει Πανθρακικά και στο Αιγαίο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:06 pm



.....μετα απο πολυ καιρο,απο την εποχη της Β Εθνικης,ειδαme τον αγωνα σημερα και με τον ...crocodile !......ηρθε στο γηπεδο λιγο πριν το δικο μας γκολ το οποιο και πανηγυρισαμε μαζι.....

...στα καπακια η αποβολη και η ισοφαριση....με ζωσανε τα φιδια......ρε γαμωτο μου, του λεω,τι κατσικιά ειναι αυτη που κουβαλησες?....τελειωνει το ημιχρονο,παστελωνει ο Τζιωρτζοπουλος το σαμαλι και ηρθαμε στα ισα μας....ξεκιναει το ημιχρονο,εξαφανιζεται και σκαει μυτη λιγο πριν το πεναλτυ του ερωτα......τελος καλο ολα καλα......παντως τα "χρειαστηκα".................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:08 pm

Celt_2_ έγραψε:
Τις καλησπερες μου..

4 παιχνίδια μακριά από τη Κομοτηνή και 4 φορές αήττητη η ομάδα μας..Μάλλον η κακή μου ενέργεια έχει φύγει από τον ουρανό του ΔΑΚ ..

Μπράβο στα παιδιά σήμερα για τη νίκη τους και απ ότι πληροφορήθηκα όντως ήταν η καλύτερη τους εμφάνιση.

Μπράβο και στα παιδιά της κερκίδας για τη φωνή τους.Οποτε μιλούσα με τον αδερφό μου για να μάθω σκορ οι φωνές τους δωνούσαν το κινητό μου.

Εύγε και πάλι και μη ξεχνάτε..Η καρδιά μας χτυπάει Πανθρακικά και στο Αιγαίο..


.....γεια σου Κελτη ..."γκασμα" !.......τα γουστα στο ΔΑΚ σημερα,αφιερωμενα........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:09 pm

ο crocodile .....!!
τι είπε όταν είδε την σαβούρντα που έφαγε ο Κουτσόπουλος και μου κόπηκαν τα ήπατα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:11 pm

Πλάκα-πλάκα, θα του μείνει το παρονόμι του παιδιού... (Έρωτας) lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:14 pm


"....καθιστος οπως ητανε,γυρισε και με κοιταξε...οι ματιες μας διασταυρωθηκαν.....δεν ειπαμε τιποτε...για λιγο οι σιωπες μας, τα ελεγαν ολα.....ενα ελαφρυ μαιστραλι,μας επανεφερε...." Smile



....ελα ρε συ karafatme.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:16 pm

να ξεκινήσεις να γραφεις ΒΙΠΕΡ ΝΟΡΑ ...... έχεις ροπή στον έρωτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:18 pm

cappo έγραψε:

.....ενα ελαφρυ μαιστραλι,μας επανεφερε...." Smile
.


Είσαι Ελύτης πανάθεμάσε. study study study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:19 pm

karafatme έγραψε:
να ξεκινήσεις να γραφεις ΒΙΠΕΡ ΝΟΡΑ ...... έχεις ροπή στον έρωτα


....περασα την "τεχνη" στην κορη μου......πραγματι γραφει......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:40 pm

shmera mou arese h omada .
dn 8elw na pw tipota gia tous malakes tous diaithte aplos auto pou h8elan na kanoun den tou bgeike
mou arese pou o proedros shmera ekane auto pou prepei na kanei ka8e proedros otan blepei thn omada tou na adikhte
exoume proedro me ARXIDIA proedro pou agapah thn omada pragmatika etsi 8eloume olous sthn dioikhsh tsampoukades
ena megalo mpravo ston koutsopoulo alla kai se ola ta paidia alla perissotero se ayton gia ths kataplhkthkes apokroushs pou ekane
h omada pezh mpala den exei kamia sxesh me ekeino to xali pou eixame otan htan o belgos o sabbas ekane kai kanei douleia
goustaroume na blepoume thn omada na pezh etsi
karafatme kalws ta paidia alla oxi 3-0
thn kyriakh oloi sthn salonika oloi konta sthn omada den prepei na leipei kaneis
to ofhloume s emas alla kai sthn omada gia thn mpala pou pezh

oe oe oe oe opou pezh o 8eos egw eimai PISTOS kapsoura mou den ginete allios.....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:44 pm


...kai afou diavasa to postarisma tou terh, sas afhnw....paw gia egxirisi katarakti me leizer !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος-Ηλιουπολη   Πανθρακικος-Ηλιουπολη - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 01 Μάης 2011, 10:50 pm

Tέρη δύσκολο το κόβω για ευοσμο. Δεν θα δώσει εισητηρια (λόγω εφορείας ) ο αγροτικός.
Θα ξέρουμε σίγουρα την Τετάρτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πανθρακικος-Ηλιουπολη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Ηλιούπολη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 15η αγωνιστική
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Πανθρακικός
» ΑΕΛ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» παο -ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2010-11-

Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | Σπορ | Collectives sports | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις