Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 GRUPPO PANTHRAKISTAS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 27 Μαρ 2010, 1:04 am

Η γραμματοσειρα στο panthrakistas ολα τα λεφτα...Star,....ΑΝ....μπαινεις εδω ,στειλε με pm
στοιχεια απο το γραφιστα,αν ασχολειται επαγγελματικα με μακετες κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 01 Απρ 2010, 6:20 pm

Ολα ρε μονοφθαλμοι cheers χαιρετισμος λατινων cheers ολα ολα ολα cheers

Στην θυρα2,μας θελει η ΠΑΕ Πανθρακικος,στις 11 Απριλιου VS gavros.Να σας πληροφορησω επισης,πως ο gavros,ζητησε ανεπισημα, μια θυρα στην διαθεση του για τυχον επισκεπτες(!) απο γυρω νομους ,δια του υπευθυνου ασφαλειας του,ο οποιος ηταν για οσους δεν ξερουν,εν ενεργεια ταξιαρχος και υπευθυνος για τον περιβοητο αγωνα στην Ριζουπολη. Ο πολυς κ.Τσιρωνης
λοιπον,νοιαστηκε απο τωρα,για το καλοπαιδα pig των γυρω νομων.

Οταν λεω μας θελει η ΠΑΕ στην θυρα2,εννοω το gruppoPanthrakistas,για να μην παρεξηγουμαι.Οποιος γουσταρει,καθεται οπου γουσταρει,ειναι αυτονοητο φανταζομαι.Αλλα επειδη ρωταει που και που ο κ.Διευθυντης,γι αυτο και το περασα...........................τις καλυτερες ευχες σε ολους και καλη δυναμη για την συνεχεια σε καθε επιπεδο................

OLA GRUPPO PANTHRAKISTAS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 01 Απρ 2010, 6:47 pm

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Giving10Η καλύτερη θέση για τους γάβρους.

Και όταν λές για την 2 εννοείς ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ σαν PANTHRAKISTAS

Πρέπει σιγά σιγά μετά το παιχνίδι των γαύρων να οριστικοποιηθεί
και η κερκίδα για του χρόνου.

Η κερκίδα 2 δεν είναι η θέση των
PANTHRAKISTAS για αρκετούς λόγους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 07 Απρ 2010, 5:13 pm

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Sleep Άντε μωρέ να ξεσκουργιάζουμε σιγά σιγά, τα κατσίκια αρνιά και κοκορέτσια πρέπει να μας έκατσαν βαριά και δεν τα χωνέψαμε ακόμη γιατί 4 ημέρες πριν το γαύρο και η κίνηση στα δύο φόρουμ είναι ΜΗΔΕΝ . GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Sleep GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Sleep
Είμαι της άποψης ότι το αργότερο μέχρι το Σάββατο πρέπει να συναντηθούμε στη λέσχη για τελευταίο συντονισμό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 09 Απρ 2010, 9:47 pm

Τι θα γινει με την παρτυ σας ρε Cyklopsland ? παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες του karafatme,αυτο οφειλομε να το ομολογησομε αλλωστε,να γουργουραει(!) το φορουμ και μερικων ακομη,οπως εμου και του αιδιου,οπως θα ελεγε και η διδα Τζουλια,τελευταιο παιχνιδι της ομαδας που αγαπατε,οπως δημοσιως προβαλετε και δεν ομιλει ουδεις ? Sleep Sleep

Ανεπιτρεπτα πραγματα στο Βασιλειον της Δανιμαρκιας . king queen Εκτος αν αρχισε να ισχυει,η αποσυρση . Suspect Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 09 Απρ 2010, 10:54 pm

cappo έγραψε:
Τι θα γινει με την παρτυ σας ρε Cyklopsland ? παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες του karafatme,αυτο οφειλομε να το ομολογησομε αλλωστε,να γουργουραει(!) το φορουμ και μερικων ακομη,οπως εμου και του αιδιου,οπως θα ελεγε και η διδα Τζουλια,τελευταιο παιχνιδι της ομαδας που αγαπατε,οπως δημοσιως προβαλετε και δεν ομιλει ουδεις ? Sleep Sleep

Ανεπιτρεπτα πραγματα στο Βασιλειον της Δανιμαρκιας . king queen Εκτος αν αρχισε να ισχυει,η αποσυρση . Suspect Suspect

Έχεις απόλυτο δίκιο, μετά τον χορό όλα καθήσανε,θες το Πάσχα ,θες το κατσίκι, θές το αγωνιστικό κενό ενός μήνα περίπου στην έδρα μας θές όλα μαζί και οι κύκλωπες χαλαρώσανε GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Sleep. Ίσως φταίει και η ηλικία μας ίσως το πολύ το culture club που είχες γράψει παλιά.
Αλλά δεν είμαστε μόνο εμείς, προχθες έκανα μία αναδρομή στο panthrax. ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΡΕ ΣΥ!!! Τι Πανθρακικάρες που υπήρχανε τότε,
τι ξερόλες, τι όρεξη για γράψιμο που υπήρχε !! και τώρα δεν μπήκανε ούτε καν στο κόπο να μπούνε και να πουνε μία ευχή ένα καλό Πάσχα και κάποιες ευχές για τον Πανθρακικό ή είσαι ή δεν είσαι και δεν συμμετέχεις καθόλου .
Δεν πειράζει όμως στα δύσκολα φαίνονται οι φίλοι και καλύτερα λίγοι,έτσι κι αλλιώς το μαθημα το πήραμε όλοι μας διοίκηση και οπαδοί (πραγματικοί)
.
Σας εύχομαι για την Κυριακή καλή επιτυχία στην Κερκίδα, εγώ θα σας βλέπω και θα σας φωτογραφίζω απο την ένα. Οι λόγοι ΔΥΟ μην νομίζεις ότι αποσύρομαι απο του Panthrakistas κάθε άλλο, απλώς σε αυτόν στον αγώνα ΔΕΝ γίνεται. Δεν μου βγαίνει στην 2 τι να κάνω; Θα είναι και η γυναίκα μου με την κόρη μου στην 1 και δεν μπορώ να τις αφήσω μόνες.....
Αύριο μετα τις 10 τω πρωί θα είμαι χαλαρός είσαι για κανενα καφέ;< εσυ Kabano τι λές;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 9:45 am

η εσχάτη εστί η ηδυτέρα των απολαύσεων

η αλλιώς

γ@μ@στ@ τον π@στ@ τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

να μας μείνει και η γλύκα στο στόμα για του χρόνου .... και ίσως και για μια ζωή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 10:05 am

Μετα το ποσταρισμα του Προεδρου και εδω και απεναντι,απο αυριο ας αρχισουν λοιπον οι δενδροφυτευσεις και οι εθελοντικες συμμετοχες σε προγραμματα για την διασωση της λευκης τιγρεως και λοιπων ειδων. Sleep Sleep Sleep

Προεδρε δεν θα σε περιμενουμε.Το Πανθρακικο τρενο εχει ξεκινησει εστω και αγκομαχοντας, να βγαλει την ανηφορα του.Ατενιστε λοιπον το πελαγος, εσυ και οι μονοφθαλμοι cyclops
που ρωτησες και δεν μπορουν γενικως και κατα την διαρκεια των αναζητησεων σας,μαζεψτε και κανενα φυκι απο την παραλια,να την βρουμε καθαρη το καλοκαιρι.

Παρεμπιπτοντως πολυ καλο το αρθρακι για τα Σκαθαρια,αλλα θα μας φανε τα λιονταρια affraid Προεδρε !!! bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 12:05 pm

cappo έγραψε:
Μετα το ποσταρισμα του Προεδρου και εδω και απεναντι,απο αυριο ας αρχισουν λοιπον οι δενδροφυτευσεις και οι εθελοντικες συμμετοχες σε προγραμματα για την διασωση της λευκης τιγρεως και λοιπων ειδων. Sleep Sleep Sleep

Προεδρε δεν θα σε περιμενουμε.Το Πανθρακικο τρενο εχει ξεκινησει εστω και αγκομαχοντας, να βγαλει την ανηφορα του.Ατενιστε λοιπον το πελαγος, εσυ και οι μονοφθαλμοι cyclops
που ρωτησες και δεν μπορουν γενικως και κατα την διαρκεια των αναζητησεων σας,μαζεψτε και κανενα φυκι απο την παραλια,να την βρουμε καθαρη το καλοκαιρι.

Παρεμπιπτοντως πολυ καλο το αρθρακι για τα Σκαθαρια,αλλα θα μας φανε τα λιονταρια affraid Προεδρε !!! bounce bounce bounce

Aφησε τις οδηγίες προς ναυτιλομένους , και κάνε αυτό που ξέρεις καλά.
ΔΕΝ ΩΦΕΛΕΊ σε τίποτα , να ασχολείσαι με το τί θα κάνουν τα κυκλώπια.
Το ξαναλέω και από δω. επικροτούμε τις προσπάθειες των πανθρακίστας, αλλά αφήστε μας να αποφασίσουμε με ''ποιούς θα πάμε και ποιούς θα αφήσουμε''.

Μια φορά Πανθρακικός για πάνα Πανθρακικός.

ΥΓ.ότι αρχίζει ωραίο τελειώνει με πόνο
οι πικραμένες καρδιές το ξέρουνε μόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 3:29 pm

cappo έγραψε:
Μετα το ποσταρισμα του Προεδρου και εδω και απεναντι,απο αυριο ας αρχισουν λοιπον οι δενδροφυτευσεις και οι εθελοντικες συμμετοχες σε προγραμματα για την διασωση της λευκης τιγρεως και λοιπων ειδων. Sleep Sleep Sleep

Προεδρε δεν θα σε περιμενουμε.Το Πανθρακικο τρενο εχει ξεκινησει εστω και αγκομαχοντας, να βγαλει την ανηφορα του.Ατενιστε λοιπον το πελαγος, εσυ και οι μονοφθαλμοι cyclops
που ρωτησες και δεν μπορουν γενικως και κατα την διαρκεια των αναζητησεων σας,μαζεψτε και κανενα φυκι απο την παραλια,να την βρουμε καθαρη το καλοκαιρι.

Παρεμπιπτοντως πολυ καλο το αρθρακι για τα Σκαθαρια,αλλα θα μας φανε τα λιονταρια affraid Προεδρε !!! bounce bounce bounce
\

Φτάνει μην ξύνεσαι άλλο στην γλίτσα του τσομπάνη .
GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Vyp9b5
Τον Μάιο είναι η γενική τακτική συνέλευση των Κυκλώπων έλα να θέσεις σαν θέμα την διάλυση τους, αν σου είναι δύσκολο να έρθεις το θέτω εγώ. Έτσι και αλλιώς το είχε θέσει και ο πρόεδρος στην έκτακτη τον Ιανουάριο, αλλά κανείς δεν είπε το ΝΑΙ παρά τις θεωρίες όλων εκείνη την ημέρα.Mετά πάλι μερικοί συνέχιζανε το κουπί, οι άλλοι των θεωριών απλά μέλη και στο Συμβούλιο μπήκανε πάλι στην χειμερία τους νάρκη.
Ξεκαθάρισε πρώτα στον εαυτό σου τι θέλεις και μετα συνέχισε, δεν μπορεί όλοι να συμφωνούνε 100% μαζί σου, είχες και έχεις την υποστήριξη των Κυκλώπων για τους Panthrakistas τι θέλεις άλλο; Έκαψες το χαρτί σου με τους Κύκλωπες μην κάψεις και το joker με τους Panthrakistas γιατί μαζί με εσένα θα καούνε άδικα και τα παιδιά που έχουνε όρεξη.

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Image


Έχει επεξεργασθεί από τον/την andia στις Κυρ 11 Απρ 2010, 10:14 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 3:57 pm

Λες andia,να εχω τετοια συγχιση που να μην μπορω να ξεκαθαρισω τι θελω ? εγω δεν εκαψα κανενα χαρτι μου στην Λεσχη Exclamation σε αντιθεση, η Λεσχη εκαψε το δικο μου χαρτι,παντα σε σχεση με το τι θα επρεπε να συμβαινει στο γηπεδο απο την μερια της.Δεν γουσταρω καμμια αντιπαραθεση με κανεναν και με καμμια Λεσχη.Γιατι δεν εχω τιποτε να αντιπαρατεθω.Η ενσταση μου,αφορουσε μονο τον Προεδρο και την οπαδικη παρουσια του.Εσυ , ως τι ,μου προτεινεις διαφορα ? Και σαν ποιος εγω ,να προτεινω οτιδηποτε αφορα το μελλον της Λεσχης ?

Αυτο ειναι το πραγματικο μπερδεγουει andia και οχι αυτα που εχω εγω, στον τραγουδιστη μου.
Που αν ρωτησεις θα σου πω ολο το ποιημα μου,απεξω! Και εχει και πολλα στιχακια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 5:26 pm

cappo έγραψε:
.....
Που αν ρωτησεις θα σου πω ολο το ποιημα μου,απεξω! Και εχει και πολλα στιχακια!!!

ο ΥΜΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (εθνικός ύμνος) είναι από τα μεγαλύτερα που ξερω μετά τα έπη του Ομέρ-ου (όπως λένε και οι ανιστόρητοι γείτονες για προσέλκυση τουριστών)

ο ύμνος γράφτηκε για να εξυμνήσει την πολυπόθητη ελευθερία .... εσύ που είσαι λέφτερος σαν κι εμένα , μήπως ψάχνεσαι να σκλαβωθείς ??? .... μην μου πεις όμως ότι προσπαθείς να απελευθερώσεις και τους άλλους από τον "ζυγό" .... ή κλέβοντας ή περιμένοντας διαρροές υποζυγίων .... μου θυμίζεις έντονα το '65.

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΝ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΛΕΦΤΕΡΟ
1. ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ..... ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ .... (ή είσαι δικό του γιατί εσύ μπορεί να πήγες)
2. ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ

PLEASE calm down .... both of You .... for the good of all of us .... μην μαλώνουμε τώρα και για κουκιά.

ΥΓ .Τα παραπάνω τα έγραψα στην προσπάθεια να ανακατευτώ με τα πίτουρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 5:51 pm

γ@μ@στ@ τον π@στ@ τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 10:05 pm

Karafatme,σου θυμιζω λοιπον το 65 affraid affraid affraid να σαι καλα ρε συ karafatme,πραγματικα καιρο ειχα να διαβασω τετοιο καλαμπουρι . Surprised Surprised Surprised Δεχομαι το καλαμπουρι σου ,πλην ομως, θα πρεπει, αν θελεις να κουβεντιαζουμε στα σοβαρα(που το κανουμε αλλωστε πολλες φορες ) να γνωριζεις καλα και το δικο μου ποιημα. Exclamation Exclamation Exclamation

Γραψε για την παρτυ μου οτι σου κατεβει,γραψε για συνομωσιες,γραψε για ζυγους(!) που πρεπει να σπασουν(!),γραψε για κοντρες ανυπαρκτες,γραψε και αλλα πολλα σαν κανονικος πλεον μονοφθαλμος(ζαβολιαρη, σε καταλαβαμε cyclops)χρεωσε μου,οτι γουσταρεις.Που και που ομως,καπου αναμεσα σε ολα αυτα, να θυμομαστε πως υπαρχει και μια ομαδα.Η ομαδα μας,ο Πανθρακικος.Που σημερα το απογευμα αλλαξε σελιδα,η οποια σελιδα δεν ξερουμε ακομη αν εχει γραμμες,αν ειναι λευκη και αν μπορεσουμε να γραψουμε κατι.

Εγω παντως ειμαι καλμα,οπως ακριβως με θελεις.Τωρα αν αυτο προκαλει κυματισμους,δεν κατεχω πραμα.Εκεινο που ξερω,ειναι πως δεν τα παραταω No No τα οπαδικα μπρε bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 10:16 pm

ΧΡΕΟΣ ΣΑΣ,ειναι η διατηρηση του ΠΥΡΣΟΥ ΑΝΑΜΜΕΝΟΥ...


Aυτο εγραψε ο Bailos,απο απεναντι,απευθυνομενος στους εχοντες,τις τυχες του Πανθρακικου στα χερια τους.Αυτη ακριβως ειναι η "συνομωσια",αγαπητε karafatme,που συμμετεχω και εγω........................η συνομωσια του" ΑΝΑΜΕΝΟΥ ΠΥΡΣΟΥ" !!! καλο και καπως μου ακουγεται................................μου αρεσει Suspect Suspect Suspect bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 11:04 pm

cappo έγραψε:
ΧΡΕΟΣ ΣΑΣ,ειναι η διατηρηση του ΠΥΡΣΟΥ ΑΝΑΜΜΕΝΟΥ...

διατήρηση του ΠΥΡΣΟΥ σημαίνει ότι πρέπει να πέσει και το απαραίτητο " παραφινέλαιο" για να συνεχιστεί η καύση ... όρεξη δεν ξερω αν υπάρχει για "τροφοδοσία" .... τρέμω τις καλοκαιρινές "καβουρόσουπες" .... η και τον πατσά με καβουρομάνες

όσο και να φωνάξουμε εμείς ..... οι "καντηλανάφτες" έχουν τον πρώτο ρόλο εμείς κρατώντας εξαπτέρυγα δεν κάνουμε δουλειά ... απλά παρακαλάμε και δεώμεθα υπέρ υμών να μην τον αφήσουν να σβύσει

η διαφορά όμως είναι ότι το λάδωμα εγώ το θέλω και με πληρωμένο τον ΦΠΑ και όχι αλλιώς ...

όσο για το αν είμαι κύκλωπας στο επιστρέφω όπως το έστειλες ... δεν είμαι ούτε σε λανθάνουσα κατάσταση ούτε "εν τω γεννάσθαι" ..... ούτε ήμουν σαν μερικούς μερικούς.

φιλιά σταυρωτά και σλαβικά ... το ξέρεις φαντάζομαι που δίνουν τρία

ΥΓ ... μας γ@μ@σ@ ο π@στ@ς ο ολυμπιακός
ΥΓ 2 ... η μόνη μου σχέση με τους κύκλωπες είναι ότι παίρνω ασύστολα τα κουπόνια τους ... ότι κουπόνι βγάλουν στην πιάτσα το χτυπάω αλύπητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Απρ 2010, 11:42 pm

`
Πες πες συνεχεια, οτι δεν εισαι Κυκλωπας,στο τελος θα το πιστεψεις και εσυ ο ιδιος bom

Ζαβολιαρη karafatme bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Απρ 2010, 12:02 am

cappo έγραψε:
`
Πες πες συνεχεια, οτι δεν εισαι Κυκλωπας,στο τελος θα το πιστεψεις και εσυ ο ιδιος bom

Ζαβολιαρη karafatme bounce bounce bounce


ρίξε ρίξε λάσπη και συ .... περιμένεις κάτι να μείνει

η λάσπη που ρίχνεις δεν με πιάνει

για αυτό πλάσε κουλουράκια με την λάσπη κι άσε με κατα μέρους

βαράω ανεξάρτητο νταϊρέ ....

.... κι έτσι έχω μάθει από μικρός

... ο κατσίβελος από μικρός μαθαίνει νταούλι ... μεγάλος δεν μαθαίνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Απρ 2010, 12:23 am

Κατι εχεις εσυ...........................λασπες ενορασαι !!! απο παλια το κουβαλας αυτο...............
πρεπει να σου ειναι κατι σαν παρελκομενο.............................ενω εγω σε θεωρω Κυκλωπα(και η κριση μου μπορει να σφαλλει),εσυ με αποκαλεις λασπο - πελταστη Exclamation Exclamation Exclamation α πα πα πα..............γιατι ? τινι τροπω,μπορει να συμβαινει αυτο ? No No με αδικεις για πολλοστη φορα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Απρ 2010, 12:29 am

Τελικά δάσκαλε Karafatme τι είσαι;
Κύκλωπας δεν είσαι αλλά τους στηρίζεις..
Panthrakistas έδωσες παρών αλλά δεν είσαι..
Ultras σίγουρα όχι και μαγκιά σου...
Θέλουμε ένα δάσκαλο σαν και εσένα να μας γοητεύει, η σκιά του που υπάρχει παντού,στην κερκίδα, στην διοίκηση στα fans clubs και γενικά στην καθημερινότητα μας. Συνέχισε και ας είσαι έτσι...


Σε λίγες ημέρες θα γράψω στο παλιό και πάντα δικό σου blog τον επίλογο του και θα τον κλείσω, αλλά τον επίλογο θέλω να το γράψω με την δικιά σου συνεισφορά, αυτό το χατήρι πρέπει να μου το κάνεις. Μετά θα το κλείσω θα το καταστρέψω, η ανοιχτή πρόσκληση που έκανα να γράφουνε στο blog δεν είχε ανταπόκριση, εγώ στέρεψα γρήγορα , μου είναι βαρύ να το κρατάω και να κάνω copy-paste απο άλλα sites.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Απρ 2010, 8:31 am

andia έγραψε:
Τελικά δάσκαλε Karafatme τι είσαι;
Κύκλωπας δεν είσαι αλλά τους στηρίζεις..
Panthrakistas έδωσες παρών αλλά δεν είσαι..
Ultras σίγουρα όχι και μαγκιά σου...
Θέλουμε ένα δάσκαλο σαν και εσένα να μας γοητεύει, η σκιά του που υπάρχει παντού,στην κερκίδα, στην διοίκηση στα fans clubs και γενικά στην καθημερινότητα μας. Συνέχισε και ας είσαι έτσι...


Σε λίγες ημέρες θα γράψω στο παλιό και πάντα δικό σου blog τον επίλογο του και θα τον κλείσω, αλλά τον επίλογο θέλω να το γράψω με την δικιά σου συνεισφορά, αυτό το χατήρι πρέπει να μου το κάνεις. Μετά θα το κλείσω θα το καταστρέψω, η ανοιχτή πρόσκληση που έκανα να γράφουνε στο blog δεν είχε ανταπόκριση, εγώ στέρεψα γρήγορα , μου είναι βαρύ να το κρατάω και να κάνω copy-paste απο άλλα sites.

ότι θες κάν' το .... δικό σου είναι .....

είμαι panthrakistas ...... αφού από τις δύο φορές που μαζεύτηκαν στην μια ήμουν εκεί ..... στην 1 .... και στην χτεσινή μετακόμιση στην 2 ακολούθησα ... με παρέα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Απρ 2010, 12:52 pm

Aυτές τις μέρες θα βρεθούμε , θα συζητήσουμε και για τη Γενική μας συνέλευση,και θα δούμε τι όρεξη υπάρχει από όλους στο να παραμείνει η Λέσχη , και να συνεχίσουν οι κύκλωπες με ένα νέο και ορεξάτο ΔΣ.
Δεν θέλει βιασύνη όπως είπα , Ο Πανθρακικός είναι η ομάδα μας, θα τον στηρίξουμε όπως εμείς οι κύκλωπες ξέρουμε καλά.
Ευχαριστώ όλους σας για τα ποσταρίσματα εδώ μέσα, και πιστεύω ότι με τη σύνθεση και την ήπια αντιπαράθεση κάτι θα βγεί.
Καραφατμέ προσωπικά δεν με απασχολεί αν είσαι η δεν είσαι κύκλωπας, κροκόδειλος(πρώην), ultras ,ή Panthrakistas.
Mε τιμά ιδιαίτερα όπως και όλα τα μέλη μας, το γεγονός ότι σε φιλοξενούμε στο site μας.
cappo, πές όποιο ποίημα θές, είναι ευπρόσδεκτο . Μην ξύνεσαι όμως μαζί μου , γιατί ξέρεις καλά ότι η οπαδική μου συμπεριφορά δεν είναι το καλύτερό μου.
Εύχομαι να έχουμε ένα νέο ξεκίνημα και οι κύκλωπες (εφόσον συνεχίσουμε), να αποτελούν το συνδετικό κρίκο και τη συνιστώσα όλων των αθλητικών τεκταινομένων στην πόλη , και ιδιαίτερα του Πανθρακικού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Απρ 2010, 1:46 pm

Tι ειναι ο νταιρες ? και πως τον βαρας ? και γιατι οταν τον βαρας,πρεπει να ειναι και ανεξαρτητος ? Υπαρχουν και εξαρτημενοι νταιρεδες ?

Μικρες καθημερινες αποριες ,μιας και οι νταιρεδες( cyclops )μπηκαν στην ζωη μας.

Question Shocked Question Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Απρ 2010, 1:49 pm

cappo έγραψε:
Tι ειναι ο νταιρες ? και πως τον βαρας ? και γιατι οταν τον βαρας,πρεπει να ειναι και ανεξαρτητος ? Υπαρχουν και εξαρτημενοι νταιρεδες ?

Μικρες καθημερινες αποριες ,μιας και οι νταιρεδες( cyclops )μπηκαν στην ζωη μας.

Question Shocked Question Shocked

σόλο νταούλι

και όχι ορχηστρικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Απρ 2010, 1:55 pm

Γερολυκε,οπως λεει και ο τιμωμενος karafatme,ριξε- ριξε,κατι θα μεινει.Δεν το λεω εγω και ουτε ριχνω- ριχνω.Ο karafatme το λεει και απο εκει το πηρα.

Ξυσε ξυσε και εγω εσενα,τουλαχιστον θα εχεις μια φαγουρα,που αν την ξυνεις,στο φιναλε
για λιγο αισθανεσαι μια ικανοποιηση bounce και μετα παλι φαγουρα,παλι ξυσιμο και αιντε απο την αρχη.Ετσι λειτουργει αυτη η εξισωση.Το θεμα ομως ειναι η φαγουρα και οχι το ξυσιμο!

Τελος παντων,πως θα περασει ολος αυτος ο χρονος,μεχρι να ξαναπαμε στο γηπεδο ?
Μου λες ? Αντε εσυ εχεις το πελαγος και ονειρευεσαι,εμεις οι υποδελοιποι,τι θα απογινομε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

GRUPPO PANTHRAKISTAS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Gruppo PANTHRAKISTAS 2
Σελίδα 3 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ :: Panthrax Club-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις