Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 GRUPPO PANTHRAKISTAS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 10:45 pm

κερκιδικά κυμανθήκαμε σε τραγικά (ή κωμικά αν θέλετε) επίπεδα ... σε "μεγάλο" (έστω και φιλικό) αγώνα...... μπορεί να μην πιανουμε ψάρια κάθε μέρα αλλά του κυνηγού και του ψαρά το πιατο δέκα φορές είν' αδειανό και μια φορά γεμάτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 10:47 pm

Οντως ειναι καραγκιοζης ο τυπος.

Κι απ' το πολυ solarium,φερνει και λιγο σε κατσιβελο.

Καμμια σχεση με παοκτση βεβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 10:47 pm

Καραφατμέ θα συμφωνησω... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Και βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Τί σκατά θα γίνει μ' αυτό το θέμα δε ξέρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 10:47 pm

gringababy έγραψε:
Ναι, αλλά δε ξέρω πώς την έχει δει και προφέρει τα σύμφωνα ένα-ένα και μάλιστα ηχηρά. Πρόσεξέ τον, έχει πολύ γέλιο! Razz Μας τον είχαν βάλει βίντεο στη γλωσσολογία ως παράδειγμα ανθρώπου που προσπαθεί τόσο πολύ να προφέρει σωστά, που στο τέλος καταστρατηγεί τους κανόνες της γλώσσας! Razz Razz Είχα λιώσει!

αν αφεθεί ελεύθερος την πατρίδα του την Ορεστιάδα θα την πει Αρεσσστιάδα ....όπως την λένε παραφθαρμένη οι γνήσιοι βόριοεβρίτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 10:52 pm

gringababy έγραψε:
Καραφατμέ θα συμφωνησω... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Και βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Τί σκατά θα γίνει μ' αυτό το θέμα δε ξέρω...

ξέρεις πολλές φορές όταν προσπαθείς υπερβολικά και κάνεις μερικά πράγματα αυτοσκοπούς δεν πετυχαίνεις τους στόχους (πχ στο γκομενικό) .... ίσως πρέπει να περιμένουμε να γίνουν οι απαραίτητες ζυμώσεις μαζί με μερικές επιτυχίες της ομάδας .... δεν μπορούμε να μιλάμε για ανζωπύρωση της κερκίδας όταν προερχόμαστε από μια χρονιά που ναυαγήσαμε .... και απογοητεύσαμε αγωνιστικά ..... την εύνοια και την έστω συμπαθεια την κερδίζει αυτός που φαίνεται να προσπαθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 10:55 pm

...2.5 μυρια ευρω τον χρονο ο καθεις,για να βλεπουν σαν βαρελι το καλαθι,οταν εχουν απεναντι τον γαυρο απο τον Μπυραια... GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_basketball ...............

....ουστ ρε Καζλαφουσκες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 10:56 pm

Αλλά κι από την άλλη... τί να φωνάξεις σε τέτοιον αγώνα? Αυτός δεν ήταν ούτε καν φιλικός... Οικογενειακό διπλό ήταν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:01 pm

karafatme έγραψε:
κερκιδικά κυμανθήκαμε σε τραγικά (ή κωμικά αν θέλετε) επίπεδα ... σε "μεγάλο" (έστω και φιλικό) αγώνα...... μπορεί να μην πιανουμε ψάρια κάθε μέρα αλλά του κυνηγού και του ψαρά το πιατο δέκα φορές είν' αδειανό και μια φορά γεμάτο
..............


...τσα ? προβληματιζεσαι karafatme ?...γιατι ρε συναδελφε ?
σημερα σε πιασανε οι βιασυνες ?...σιγααααααααα,σιγααααααααα
...με υποοοοοοοοομοοοοοοοοοοοοοονηηηηηηηηη.............
...θαααααα την φτιαααααααξουμεεεεεεεε την κερκιιιιιιιιδααααα
και οοοοοοοοοοοοταν την φτιαααααααααααξουμεεεεεεεεεεεεε
θααααααα πλαααααααααακωωωωωωσουν και οι γυφτοι GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_clown ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:05 pm

αμα πλακώσουν και οι γύφτοι με τους ζουρνάδες και τα νταούλια όντως θα είναι καλύτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:11 pm

gringababy έγραψε:
Αλλά κι από την άλλη... τί να φωνάξεις σε τέτοιον αγώνα? Αυτός δεν ήταν ούτε καν φιλικός... Οικογενειακό διπλό ήταν...
.....


...κιτρινη καρτα.........lady.....καλα το αρχισες οταν παραδεχθηκες και την ευθυνη σου για τον εσπερινο στην κερκιδα........μην ψαχνεις αλλοθι lady......δεν μας καθεται ακομη το πραγμα...εχουμε δυο εβδομαδες,μεχρι τον αγωνα με την Βερροια,για να το μαζεψουμε καπως...ετσι νομιζω πως πρεπει να σκεφτομαστε...... ολοι μας...εκτος απο τον Γερολυκο...αυτος "τακτοποιηθηκε"...στα vip's...αμ πως.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:16 pm

Ρε Μάκη, με το συμπάθειο κιόλας, αλλά εγώ όταν μιλάω, μιλάω μόνο για τον εαυτό μου. Δεν ψάχω άλλοθι, τη γνώμη μου λέω. Ξενέρωσα με την όλη φάση και θεώρησα σωστό να το πω. Προς τί οι κάρτες? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:22 pm

gringababy έγραψε:
Ρε Μάκη, με το συμπάθειο κιόλας, αλλά εγώ όταν μιλάω, μιλάω μόνο για τον εαυτό μου. Δεν ψάχω άλλοθι, τη γνώμη μου λέω. Ξενέρωσα με την όλη φάση και θεώρησα σωστό να το πω. Προς τί οι κάρτες? Rolling Eyes

...η καρτα,ως προς το " τι να φωναξεις,αυτο ηταν οικογενειακο"...κι εγω την δικη μου την γνωμη λεω ρε Κατερινα...δεν λεω την γνωμη του Κελτη...εγω δεν ξενερωσα
με ολη την φαση και θεωρησα σωστο να το πω...προς τι λοιπον,η ενσταση σου ?........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:22 pm

gringababy έγραψε:
Ρε Μάκη, με το συμπάθειο κιόλας, αλλά εγώ όταν μιλάω, μιλάω μόνο για τον εαυτό μου. Δεν ψάχω άλλοθι, τη γνώμη μου λέω. Ξενέρωσα με την όλη φάση και θεώρησα σωστό να το πω. Προς τί οι κάρτες? Rolling Eyes

και ποιος τον είπε ότι έχει την σφυρίχτρα ή την μαύρη στολή ?????

ΥΓ ... πάντως το χειρότερο όλων ήταν η κίτρινες φανέλες με τα μάυρα σώβρακα που απορώ ακόμη πως δεν σχολιάστηκε ..... εμείς με πρασινα πορτοκαλί κι .... αυτοί με ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΑ ..... πάμε καλά????

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:27 pm

Ποσο ακομα να σχολιαστει;

Μαλλιασε η γλωσσα μας να το λεμε. Καπου και μεις κουραστηκαμε.

Αμα ειναι αλλεργικοι στο πρασινο,εμεις δε μπορουμε να κανουμε τιποτα.

Ελπιζω μονο,να μη φορεθει ποτε στα επισημα παιχνιδια.

Κατι που αποκλειεται να γινει βεβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:30 pm

Πες τη τη γνώμη σου βρε Μάκη, εγώ τουλάχιστον δε σου έχω βγάλει κάτρα, κι ας έχουμε διαφωνήσει. Και ούτε έκρινα την γνώμη σου επί προσωπικού. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να περνάς από σαράντα κόσκινα το τί μπορεί να πιστεύει ο άλλος. Και στην τελική -κι ας παρεξηγηθείς- εσάς που δεν ξενερώσατε, δε σας άκουσα να φωνάζετε περισσόερο από εμένα.

Άμα είναι να παίρνω κάρτες, να γίνω σέντερ φόρ. Έτσι κι αλλιώς χειρότερη από τα δικά μας τα κριάρια δε θα είμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GRUPPO PANTHRAKISTAS   GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:35 pm

...εν τω μεταξυ εσυ καραφατμαρχη,απ οτι διακρινω δεν χρειαστηκες καθολου χρονο να προσαρμοστεις,αντιθετα με οσα ελεγες...μην σου θιξουμε
την lady...πραγματικη κολλεγιά ρε μεγαλε.........μ εντυπωσιαζεις GRUPPO PANTHRAKISTAS - Σελίδα 40 Alien .....

-------

https://panthraxclub.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=70
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

GRUPPO PANTHRAKISTAS

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Gruppo PANTHRAKISTAS 2
Σελίδα 40 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ :: Panthrax Club-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις