Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 2:16 am

Μακάρι φίλε coldfile να γινουν όλα αυτά που γράφεις βλέπω το επίπεδο και οι σκέψεις σου είναι πολλοι προχωρημένες για το Ελλαδισταν και μακάρι οι μισοί απο αυτούς τους δικούς σας να σκέφτονται όπως εσύ. εύχομαι μοναχά να μην γίνει αυτό που είπε ο SPQR αν με το καλό ανεβείτε τότε με τις υποτιθέμενες "μεγάλες ομάδες" όταν παίζεται να μην γυρίσουν πολλοί τώρα δικοί σας και πηγαίνουν στην κερκιδα των φιλοξενουμένων, ότι έγινε με εμάς δηλαδή.
Όταν το παλατάκι σας το κυριεύουν οι βάρβαροι θα το βρωμίζουν θα το καταστρέφουν και θα σας σηκώνουν απο τα καθίσματα σας. Βλέπεις η Αττική είναι κοντά(δεν στα εύχομαι στα λέω με στεναχώρια όταν σκέφτομαι τα δικά μας). Αυτά να μην έχετε και αν τα έχεται να μην ξενερώνεται ποτέ για την ομάδα σας.
και αν κάποια απο τις επόμενες χρονιές δεν πάτε καλά και κινδυνεύεται εσείς να τραγουδάτε "Στα αρχ.....α και αν πεσω στην Β εθνική κλπ κλπ .....
Καλό βράδυ ή μάλλον καλό ξημέρωμα.

Υ.Γ.
Δεν ξέρω ποσο χρονών είσαι αλλά έχω εδω στην Κομοτηνή έχω εναν πολύ καλό φίλο απο το Αγρίνιο ετων 45. Αγάπησε και έμεινε εδω και 20 χρόνια.Αν θες σου στέλνω pm με το όνομα του που ξέρεις ο κοσμος είναι μικρός. Με μπάλα όμως μηδέν
δεν το ενδιαφέρει. Θα τον πείσω όταν παίξεται εδώ να τον πάρω στο γήπεδο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 3:19 am

Δε βλεπω που διαφωνουμε φιλε του Παναιτωλικου.

Για την ακριβεια,νομιζω οτι συμφωνουμε σε ολα.

Απλως με το προηγουμενο σου ποσταρισμα,εγινες η ΑΦΟΡΜΗ για να γραψω οτι εγραψα. Η αφορμη και οχι η ΑΙΤΙΑ.

Η αιτια ηταν αλλη,και οποιος (δικος μας) καταλαβε,καταλαβε...

Εμενα μου "κακοφανηκε" το οτι μπηκες στο φορουμ για να γραψεις,ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ...

Δες το ποσταρισμα σου,και δες και το αποπανω του.

Αν εξαιρεσεις το τελευταιο (το περι καναρινιων) λενε τα ιδια πραγματα.

Κανω λαθος μηπως; Δε νομιζω...

Γι' αυτο εγραψα περι ΣΕΒΑΣΜΟΥ.

Διοτι αυτη η ομαδα,δικαιουται τον σεβασμο ολων. Τον δικαιουται και τον απαιτει.

Οταν λοιπον μπαινεις στο φορουμ για να γραψεις αυτα που γραφω και γω,τρια τινα μπορει να συμβαινουν...

Η οτι δε μας διαβαζεις (απαξιεις δηλαδη...) η οτι δεν υπολογιζεις αυτα που γραφουμε (δε μας σεβεσαι κατ' επεκτασιν...) η οτι γραφεις με ειρωνικη διαθεση.

Με βαση το υφος σου και το επιπεδο που φανερωνει αυτο,συμπεραινω οτι δε συμβαινει τιποτα απ' τα τρια. Απλως,η διαφαινομενη (τι διαφαινομενη,σιγουρη...) ανοδος της ομαδας σου στην σουπερκλικα,σε εχει κανει υπερβολικα ενθουσιωδη. Δεκτο και θεμιτο αυτο. ΤΩΡΑ (που διαβασα το "σεντονι" σου...) μπορω να το πω μετα βεβαιοτητος. Πριν,οχι...

Αυτα για να λυθει η "παρεξηγηση"...

Στα του αγωνος τωρα,εγω αυριο (τι αυριο,σημερα...) θελω να γινει ενα καλο παιχνιδι,να το ευχαριστηθειτε εσεις που θα βρεθειτε στις κερκιδες και να κερδισει ο καλυτερος κι ο τυχεροτερος.

Μακαρι αυτος να ειναι η ομαδα μου,αλλα το βλεπω πολυ δυσκολο εως απιθανο.

Αλλα επειδη μιλαμε για μπαλα (η οποια ειναι στρογγυλη) εμεις ελπιζουμε.

Και το αλλο που θα ηθελα να δω,ειναι την ομαδα μου να χανει (αν χασει) εντος των γραμμων του γηπεδου και οχι οπως εχασε το προηγουμενο παιχνιδι.

Να χασει επειδη εφαγε περισσοτερα γκολ απο τον αντιπαλο κι οχι με ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΙΕΣ.

Ψευτομαγκιες σαν αυτες που κανουν αυτοι με τις 36 συμμετοχες στο ΒΟΘΡΟ της Α' Εθνικης...

Θελω,αν ο διαιτητης μου δωσει πεναλτι στο 90 φευγα,να μπορεσω να το εκτελεσω χωρις να ερθει κανενας ΑΛΗΤΑΡΑΣ τυπου Κιασσου,να κλωτσησει τη μπαλα ενω ειναι στημενη,να βρισει και να φτυσει τον παικτη μου που θ' αναλαβει την εκτελεση του ατιμωρητος,και χωρις να υπαρχουν τριαντα ατομα ετοιμα για εφοδο στην περιπτωση που η μπαλα καταληξει στα διχτυα της ομαδας τους...

Αυτα θελω απο το σημερινο ματσακι.

Και ΝΟΜΙΖΩ,πως καποια απ' αυτα (που θελω...) θα τα δω κιολας...

Καλο μας ματσακι λοιπον, και καλη μας διασκεδαση...


Υ.Γ: Για την επομενη μερα της ομαδας σου στο ΒΟΘΡΟ της σουπερκλικας,επετρεψε μου να ειμαι επιφυλακτικος,διοτι ξερω αυτην την καταραμενη μοιρα ΟΛΩΝ των επαρχιακων ομαδων. Την ενιωσα στο πετσι μου.Μακαρι,εσυ ν' αποτελεσεις την εξαιρεση στον κανονα. Και μακαρι και να παγιωθεις εκει (ν' αλλαξεις επιπεδο οπως λες και συ...) μηπως και αντικαταστησεις κατι αλλους (ονοματα δε λεμε...) που εχουν ΚΑΤΣΙΚΩΘΕΙ εκει εδω και μια εικοσαετια,χωρις να εχουν την ομαδα γι' αυτο...

Υ.Γ 2: Επιμενω οτι αυτο ειναι το μεγαλο σου ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Ακομα κι αν εσυ,παιζεις μονο τζοκερ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Κυρ 12 Δεκ 2010, 3:55 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 3:32 am

Coldfile χαίρομαι που μένεις Αθήνα και υποστηρίζεις την ομάδα σου ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ, κράτησε το ακόμα και αν έπεφτε (που δεν στο εύχομαι με τίποτα ) στην Δ΄ σίγουρα θα είχες και εσύ παλιά, όπως όλοι μας μία "μεγάλη" ομάδα σην καρδιά σου.
Συνέχισε και μην τα παρατάς, αναγκάστηκα με αυτά που είδα στην Α να πω χίλιες φορές μία καλή παρουσία στην Β για αρκετά χρόνια να ξαναφτιάξουμε οπαδούς και να το γλεντάμε ,αλλά άμα γλείψεις την δόξα της Κλικα ανεβάζεις τα δεδομένα σου και θέλεις να ξαναπάς.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 4:03 am

Τρελες αυπνιες σημερα...

Και κοντα σ' αυτο,πριν λιγο διαβασα οτι ο ΝΙΚΟΛΑΣ Ο ΜΑΧΛΑΣ,πηγε στον Εθνικο με ...μπραβους jocolor

Ελα ρε συ ΝΙΚΟΛΑ...

Δεν το πιστευω αυτο...

Εσυ που παντρευτηκες Ολλανδεζα γυναικα (μακρια απο μας Παναγια μου...) φοβηθηκες τους πινεζες και ειπες να παρεις και τους λεβεντες της λεβεντογεννας μαζι σου για προστασια;

Ομολογω οτι με εξεπληξες.

Αλλιως μας ειχες συνηθισει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 1:11 pm

Να χαρώ εγώ ποδοσφαιρικό πολιτισμό..........
Επιτέλους αρχίζει να έχει καρπούς η προσπάθεια που ξεκίνησε με τον Andia και
μερικούς ακόμη φίλους για ένα φορουμ ΦΙΛΑΘΛΩΝ.

Πάντως σήμερα έχω την αίσθηση ότι κάτι θα πάρουμε από το Αγρίνιο.
Ένα βαθμό θα πάρουμε ?
Το διπλό θα πάρουμε?
Δεν ξέρω ............

ΥΓ : Μόνο το τρίτο το μακρύτερο μην πάρουμε ..
geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coldlife
coldlife


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 47
Τόπος : Διδυμοτειχο

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 3:09 pm

1-0 στο 5ο λεπτο ο Μαριο Γκουρμα.Καλη αρχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coldlife
coldlife


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 47
Τόπος : Διδυμοτειχο

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 4:57 pm

Τελικο αποτελεσμα στο Αγρινιο...Παναιτωλικος-Πανθρακικος 1-0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 5:21 pm

Ελπίδες για διπλό για ακόμη Κυριακή και τελικά στο καναβάτσο η ομάδα..Δε γνωρίζω πως παίξαν σήμερα αλλά γνωρίζω ένα πράγμα..πως η βαθμολογία μας δείχνει στη 14η θέση..και επίσης ξέρω πως στα τελευταία 4 παιχνίδια έχουμε 3 ήττες και 1 ισοπαλία..

Αιμίλιε ??Θόδωρε??Που βρίσκεστε??

Επόμενος αγώνας με τον Εθνικό Πειραιώς ..ΤΕΛΙΚΟΣ για να μη μπούμε σε τροχιά απευθείας υποβιβασμού διότι ήδη είμαστε σε θέσεις play out..

Κάποιος πρέπει να χτυπήσει καμπανάκι εκεί στη ΠΑΕ γιατί απ ότι βλέπω το πνεύμα Χριστουγέννων έχει μπει για τα καλά στα γραφεία της ομαδας..

Να κάνουμε υπομονή?Αντε να κάνουμε κι άλλο υπομονή..κι άλλο υπομονή..έτσι κι αλλιώς αυτό λέμε συνέχεια από δω ..ότι ο πιστός οπαδός πρέπει να κάνει πάντα υπομονή..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Celt_2_ στις Κυρ 12 Δεκ 2010, 5:49 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 5:23 pm

Συγχαρητηρια στον Παναιτωλικο για τη νικη του. Πιστευω να ηταν δικαιη.

Το σιγουρο ειναι,οτι για ολους μας ηταν λιγο-πολυ αναμενομενη...

Καλη συνεχεια στην ομαδα του Αγρινιου,την οποια ειμαι σιγουρος οτι θα την εχει.

Εμεις πρεπει να κατσουμε και να δουμε τι γινεται απο δω και περα.

Ο αγωνας που ακολουθει (και δεν ξερουμε και ποτε θα γινει...) ειναι αγωνας ΕΞΙ βαθμων,και δε θελω ουτε να σκεφτομαι το ενδεχομενο να μην τον κερδισουμε...

Προβληματισμος,καλη προετοιμασια και παμε για το πολυ σημαντικο αυτο τριποντο,το οποιο θα μας βγαλει απο τη δυσκολη θεση στη οποια εχουμε βρεθει απο σημερα.


Υ.Γ: Τη μεγαλυτερη ζημια φετος στην ομαδα,την εχουν κανει αυτα τα γαμωplay-offs. Ελπιζω τωρα που εχουν απομακρυνθει κατα πολυ,να ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΟΥΜΕ ολοι μας στην πραγματικοτητα,πριν να ειναι παρα πολυ αργα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 5:26 pm

Και κάτι ακόμη..Ο Φερέρα είναι αυτός που δεν φταίει για αυτό το πράγμα.Πλέον είμαι πεπεισμένος πως ο προπονητής δε φταίει και κυρίως ο Φερέρα.Φταίνε τα τσογλάνια που έχουμε και δε παίζουν και φυσικά φταίει και ο Θοδωρας που τους μάζεψε..

Διστυχώς κυρ Πρόεδρε και κυρ μεγαλομέτοχε βάλτε το χέρι στη τσέπη τον Γενάρη και σώστε τον σύλλογο για να μάθετε να κάνετε λάθος επιλογές..Μόνο έτσι θα δούμε άσπρη μέρα..Γιατί η ομάδα παίζει μπάλα αλλά δε παίρνει αποτέλσμα..Και στο ποδόσφαιρο η σωστή ομάδα και η σεβαστή προς όλους ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 5:31 pm

Tους εκραξε ο Σαββακης στα αποδυτηρια μετα το τελος του αγωνα αποκαλωντας
τους παιχτες δημοσιους υπαλληλους και αλλα διαφορα μπινελικια,ενω ο φερερα
πριν το τελος του αγωνα πεταξε ενα μπουκαλι και εφυγε οργισμενος για τα
αποδυτηρια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 5:38 pm

Α, ναι? για πες λεπτομέρειες ρε Μηνά? Ποιος σε τα είπε γιαβρί μου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 6:19 pm

To αγρινιωτικο ραδιοφωνο μετα τις συνεντευξεις προπονητων -παιχτων.
Αλλα που ακουσα,οτι παιξαμε καλη μπαλα,ο νταλακουρας ειπε οτι συντομα
θα ανεβει βαθμολογικα και οτι δεν αξιζει η θεση αυτη στον πανθρακικο,
ο Φερερα απλα οτι ο Παναιτωλικος ειναι καλυτερη ομαδα,ο καζακης,
οτι αν δεν ειναι ηδη αργα θα προσπαθησουν στα επομενα ματς να καλυψουν
το χαμενο εδαφος.
Ο σχολιαστης ειπε οτι μεσοεπιθετικα ειμασταν πολυ καλοι,αλλα αμυντικα
με κενα και επιθετικα ακινδυνοι.
Α,και ο νταλακουρας εκθειασε την πολη της κομοτηνης για το ποσο φιλοξενη
ειναι (σπουδαζει ο γιος του).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coldlife
coldlife


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 47
Τόπος : Διδυμοτειχο

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 7:07 pm

Kαλη συνεχεια στην ομαδα σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Freddie


Αριθμός μηνυμάτων : 2

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 8:35 pm

ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΕΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΚΤΕΝΟΜΕΝΑ...
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 4-5 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΩΡΑΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ...ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΟΦΗ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ...ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 2ος-3ος ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ,Κ ΓΩ ΒΛΕΠΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΑΜΩΤΟ.ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΑΡΕΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ,ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΙΚΩΝ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ...
ΠΑΝΤΩΣ ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ PLAY-OFF.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΥΝΠΑΝΘΡΑΚΕΣ.ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..ΥΠΟΜΟΝΗ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 10:50 pm

...Δοξα,Αστερας,Οφη και Παναιτωλικος...συγκομιδη 1(ενας...) βαθμος σε συνολο 12, που μπορουσαμε να κυνηγησουμε......μοιαζει καταστροφη,αλλα δεν
πρεπει να την δουμε σαν τετοια......πρεπει να χτισουμε επανω στα χαλασματα μας...κι εκεινο, γιατι δεν μπορει να γινει διαφορετικα........

...θεωρω πως στην ομαδα αυτονοητα,βλεπουν το επομενο παιχνιδι σαν τελικο...τριποντο με καθε τροπο και το εννοω κυριολεκτικα.........αν χρειαστει
καποιοι, να κρεμασει η γλωσσα τους απο το τρεξιμο,να κρεμασει.....αν χρειαστει να χεστουνε πανω τους απο το ζορι,να χεστουνε....

...τωρα ειναι που και για μας τους λιγους εστω,μας δινεται η ευκαιρια να αποδειξουμε το πραγματικο οπαδιλικι μας,την αγαπη μας δηλαδη στην ομαδα,με απλα λογακια......οχι απογοητευση (Κελτη, μ' ακους ?...) οχι γκρινια,οχι κριτικη για την κριτικη,οχι ευθυνες τωρα,οχι προπονητηλικι απο την κερκιδα....τωρα μονον βοηθεια στην ομαδα,μονο στηριξη,μονο ελπιδα.....δεν πρεπει να λακισει κανενας μας σαν λαγουδακι τις στιγμες αυτες.....δεν εννοω φωνες και τετοια απο την κερκιδα,αλλα δημιουργια καλου κλιματος σε καθε κουβεντα μας γενικοτερα,σε καθε αναφορα μας στον Πανθρακικο...εχω κατι στο μυαλο μου
θα το "ριξω" αυριο στο Πανθρακαδικο....

...βεβαια και η φωνη απο την κερκιδα θα παιξει τον ρολο της και θα προσπαθησουμε να δουλεψουμε επανω σ αυτο,οσο καλυτερα μπορουμε....ο Πανθρακικος εχει περασει μεγαλυτερες μπορες,να το ξερετε αυτο οσοι δεν το
γνωριζετε...η σημερινη μπορα ειναι καθαρα αγωνιστικη και μπορει να διορθωθει
επειδη σημερα ο Πανθρακικος εχει ανθρωπους διπλα του,που νοιαζονται και πονανε γι αυτον..................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 11:04 pm

...γνωριζει καποιος υπευθυνα να μας πει,αν θα γινει ο αγωνας με τον Εθνικο την Τεταρτη ?..............για να κανονισουμε και τις δουλειες μας,γιατι η μερα ειναι εργασιμη και πολυ φορτωμενη, ειδικοτερα για μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 11:09 pm

Πολυ σωστο σε βρισκω κυρ-cappo μου.

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ...

Επισης,πρεπει ν' απαγορευτουν στην ομαδα οι λεξεις PLAY-OFFS και ΑΝΟΔΟΣ.

Τουλαχιστον,μεχρι νεοτερας...

Να απαγορευτουν δια ροπαλου.

Και ο πρωτος που θα παρει το ροπαλο και θα το φερει στο κεφαλι του,να ειναι ο ιδιος ο Θοδωρος.

Τα πραγματα ειναι ΣΟΒΑΡΑ και δεν περιμεναμε την ηττα απ' τον Παναιτωλικο για να το πουμε αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 11:10 pm

Καλησπερα σε ολους!(boys)

Χαλια και σημερα ο Πανθρακας.

Το ειπα και στο πανθραξ θα πω και εδω...οταν αφηνεις τους μπουντουρι και ανδριολα και τον καθενα απο αυτους να καπνιζουν να κανουν να ρανουν μεσα στα αποδυτιρια και δεν τους το κοβεις μαχαιρι ετσι θα ειμαστε...θα καθομαστε και θα λεμε τι φταιει.

Πρεπει να μπει ενας μεσα στην ομαδα και να κοψει κω..ους και οτι αλλο βρει.

Καθομαστε και ονειροπολουμε αντε να ερθει ο ιανουαριος να παρουμε κανενα παιχτακι και ποιο μπροστα δεν εχουμε κατσει να σκεφτουμε ρε μακακα τι γινετε εδω με σουλτανιδη καζακη και σιμωση θα βγουμε στην κλικα?
(αυτους τους 3 τυχαια τους εβαλα γιατι αμα κατσω να βαλω και τους αλλους θα χρειαστει ενα βιβλιο)

Αυτα απο εμενα.

ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΑΔΙΚΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΠΟΥ ΣΤΕΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 11:11 pm

cappo έγραψε:
...γνωριζει καποιος υπευθυνα να μας πει,αν θα γινει ο αγωνας με τον Εθνικο την Τεταρτη ?..............για να κανονισουμε και τις δουλειες μας,γιατι η μερα ειναι εργασιμη και πολυ φορτωμενη, ειδικοτερα για μενα.


Ουτε η FOOTBALL LEAGUE δεν ξερει ακομα.

Οτι και να γινει,αυριο θα το ανακοινωσουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 11:27 pm

...λεγεωναριε,η λεξη ανοδος ειναι ακομη και τωρα στο μυαλο του χρηματοδοτη της ομαδας....αλλα ειναι μονο στο δικο του...και δεν μπορει να γινει αλλιως....
τα χωνει και θελει να τα παρει πισω......λογικο αλλα οχι ρεαλιστικο...


Οι αποδοκιμασιες,οι βρισιες,τα μπινελικια και τα χωσιματα,ειναι ο ασφαλεστερος
τροπος να διαλυσουμε την ουτως η αλλως κακη ψυχολογια της ομαδας.....ενω
αντιθετα,πρεπει να σκεφτουμε τροπους να γλυκαθουν τωρα...με λιγα λογια
πρεπει να τους δωσουμε το κινητρο....το οικονομικο το εχουν λυμενο,σε αντιθεση με παικτες αλλων ομαδων..το αγωνιστικο ειναι αυτο που τους λειπει...
κατι που πρεπει να ξεκινησει απο τα συκωτια της ομαδας σε συνδυασμο με τις
απαιτησεις του κοσμου..............................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 11:29 pm

Bulldog63 έγραψε:
Καλησπερα σε ολους!(boys)


Καλησπέρα και καλωσήρθες στην παρέα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 12 Δεκ 2010, 11:50 pm

Καλώς ήρθες και απο εμένα Bulldog63, εμείς τι μπορούμε να κάνουμε; όταν και αυτοί
που πρέπει να τους επιβληθούνε καπνίζουν πιο πολύ (τότε και τώρα). Έχουμε καταντήσει γραφικοί οπαδοί πλέον. Αλλά οσοι μείναμε δεν τα παρατάμε. Το μόνο που ξέρω είναι ότι κάθε παιχνίδι απο τώρα και ύστερα θα ειναι ΤΕΛΙΚΟΣ. Τωρα ήρθε η σειρά μας τα δύσκολα παιχνιδια πέρασανε και άμα σκεφτείτε ότι όλες οι πρώτες ομάδες παίζουνε εδω μέσα στην έδρα μας απο το νέο έτος καταλαβαίνεται ότι πέρα αυτών που είπαμε σήμερα και αυτών που θα πούμε αύριο για την "σωτηρία" της Λέσχης μας, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥΣ με μία διαφορετική και οργανωμένη κερκίδα έστω και αυτοί οι σαράντα που είμαστε. Σίγουρα με κάποια καλά αποτελέσματα έρθουνε και άλλοι.

ΠΑΣ
Διαγόρας
Λεβαδειακός
Δόξα
ΟΦΗ
Παναιτωλικός
Με το καλό να έρθεται ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 13 Δεκ 2010, 10:57 am

χάσαμε .... 1-0 .... δε το άκουσα ούτε ραδιοφωνικά αλλά από ότι διάβασα .... απλά είχαμε κάποιες ευκαιρίες και η "γκινια-αχρηστιά" δεν μας άφησε να κάνουμε κάτι παραπάνω ...... το θετικό είναι ότι κοντράραμε στα ίσια .... και δεν διασυρθήκαμε ..... κρίμα ..... μάλλον το παιχνίδι που κάναμε ήταν χειρότερο από αυτό που κάναμε στην Κρήτη .... η ο ΟΦΗ ήταν πολύ χειρότερη ομάδα από τον Παναιτωλικό ..... συγχαρητήρια στην ομάδα του ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Παράθεση :
Εμίλιο Φερέρα (προπ. Πανθρακικού): Πιστεύω πως ο Παναιτωλικός ήταν ο δίκαιος νικητής. Ήταν καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα της αναμέτρησης και κέρδισε δίκαια. Εμείς δώσαμε δυο συνεχόμενους αγώνες εκτός έδρας, δίχως να καταφέρουμε να πάρουμε κάτι. Το πρόγραμμά μας ήταν δύσκολο. Θέλουμε ενίσχυση τον Ιανουάριο για να μπορέσουμε να φανούμε ανταγωνιστικοί απέναντι σε Παναιτωλικό και ΠΑΣ Γιάννινα. Θα συζητήσω με τη διοίκηση για να βρούμε τι φταίει και τι πρέπει να αλλάξουμε.

Γιάννης Νταλακούρας (προπ. Παναιτωλικού): Ήταν ένα καλό παιχνίδι για εμάς και φτάσαμε σε μια σημαντική νίκη. Παίξαμε και καλή μπάλα σε ορισμένα διαστήματα του αγώνα και είμαστε για πρώτη φορά μόνοι πρώτοι. Ξεκινήσαμε δυνατά και το όμορφο γκολ που πετύχαμε, μας βοήθησε στη συνέχεια. Στο β' μέρος, θελήσαμε να καθαρίσουμε το παιχνίδι δεν αξιοποιήσαμε τις ευκαιρίες μας και στη συνέχεια θελήσαμε να κρατήσουμε το αποτέλεσμα. Δεν απειληθήκαμε ουσιαστικά από τον Πανθρακικό.

ήταν καλύτεροι από μας αν το λένε και οι δύο προπονητές ..... το θέμα πλέον είναι ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΙ ΥΠΑΙΤΙΟΙ ..... ποδοσφαιριστές, προπονητές, "διοικητές" , φίλαθλοι ..... ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΦΑΝΕΣ και τίποτα περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική   Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 13 Δεκ 2010, 11:01 am

τηρώντας την παράδοση που βαθμολογώ τους πάντες με την απόδοσή τους .... αν και δεν είδα τον αγώνα τους βάζω όλους ένα 6 και πολύ τους είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παναιτωλικός-Πανθρακικός 13η αγωνιστική

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παναιτωλικος
» ΟΦΗ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 12η αγωνιστική
»  Πανθρακικος-Παναιτωλικος
» Παναιτωλικός-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» παναιτωλικος - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2010-11-

Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις