Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ 20 Ιουλ 2011, 11:05 am

"Mαθαίνω ότι την προεδρία της ΚΕΔ αναλαμβάνει ο αντιπροέδρος της ΕΠΟ, Αρης Σταθόπουλος. Είναι δυνατόν ο κ.Πιλάβιος να επιλέγει ως επικεφαλή της διαιτησίας έναν στρατολόγο που κοιμόταν στον καναπέ της παράγκας του Θωμά; Είναι δυνατόν στην ΕΠΟ να χρησιμοποιούν παρατσούκλια, όπως "Ρασπούτιν", "Κεφτές" και "Λαδοπόντικας" Tι είναι η Ομοσπονδία; Καμόρα;"

ΔΙΚΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 8:43 am

“Ο Ψωμιάδης πυροβολούσε τους αστακούς...”

Ο Αλέξης Κούγιας επέστρεψε στην Πειθαρχική Επιτροπή της Σούπερ Λιγκ και κατέθεσε ως μάρτυρας για την υπόθεση του Γιάννη Παπακώστα. Χαρακτήρισε τον Έλληνα τεχνικό ως ιδιοφυΐα και ως προπονητή που είναι αδύνατον η ομάδα του να δεχθεί τρία γκολ, ενώ αναφέρθηκε και σε ένα περιστατικό όπου ο Μάκης Ψωμιάδης για να “στήσει” ένα ματς με τον ΠΑΣ, πυροβολούσε αστακούς!
“Ο Ψωμιάδης πυροβολούσε τους αστακούς...”

«Δεν γνωρίζω να υπάρχει κάποια σχέση για δωροδοκία ανάμεσα σε Καβάλα και Παπακώστα. Γνωρίζω, όμως, ότι γνωρίζονται και ότι έχουν σχέση μεταξύ τους», ανέφερε αρχικά.

Όταν ρωτήθηκε για το παιχνίδι του Αγροτικού Αστέρα με την Καβάλα (4-1), τόνισε: «Ο Αγροτικός Αστέρας είναι από τις πιο βρώμικες ομάδες της δεύτερης κατηγορίας και γνωρίζω ότι υπάρχουν αδελφικές σχέσεις ανάμεσα στον κ. Ψωμιάδη και τον κ. Ριαβόγλου (μεγαλομέτοχος της ομάδας της Θεσσαλονίκης)».

Στη λίστα βρίσκεται και το παιχνίδι της Αναγέννησης Καρδίτσας με την Καβάλα (3-0), όπου και πάλι προπονητής της δεύτερης ήταν ο Γιάννης Παπακώστας. Ο Αλέξης Κούγιας αναφέρθηκε και σε αυτό, λέγοντας: «Γνωρίζω ότι η Καρδίτσα είναι από τις πιο βρώμικες ομάδες του πρωταθλήματος. Ο Παπακώστας είναι μία προπονητική ιδιοφυΐα και πρέπει να κοιμηθεί ο Θεός, για να φάει η δική του ομάδα τρία γκολ. Πρέπει να ψάξει πολύ κανείς για να βρει παιχνίδι που ομάδα του Παπακώστα έχει δεχθεί τρία γκολ. Όταν ήμουν στον ΠΑΣ και τον είχα προπονητή, καταφέραμε να αποκλείσουμε τον Ολυμπιακό, παίζοντας με πιτσιρίκια. Το να τρώει ομάδα του Παπακώστα τρία γκολ με βάζει σε πολλές σκέψεις».

Όσο για το παιχνίδι του ΠΑΣ με την Καβάλα, σχολίασε: «Ο ΠΑΣ τότε είχε ομαδάρα, είχε σχεδόν ανέβει και η Καβάλα ήταν μία ψιλομέτρια ομάδα. Ο κ. Ψωμιάδης συναντήθηκε με τον κ. Χριστοβασίλη, πήγαν σε ένα μέρος για να φάνε αστακούς και ο κ. Ψωμιάδης άρχισε να πυροβολεί στους αστακούς! Μετά από αυτό το σκηνικό, ο Όγιος που ήταν τότε προπονητής στον ΠΑΣ αναγκάστηκε να κατεβάσει την δεύτερη ομάδα στο παιχνίδι». Μάλιστα, διευκρίνισε ότι αυτά του τα μετέφερε ο δικηγόρος της ομάδας των Ιωαννίνων.

Ο πρόεδρος της Παναχαϊκής ολοκλήρωσε την κατάθεσή του με την φράση: «Το ποδόσφαιρο είναι το πιο όμορφο άθλημα, αγαπητό από όλο τον κόσμο, όμως είναι παράλληλα και το πιο βρώμικο, καθώς το διοικούν παράγοντες απαράδεκτοι και διεφθαρμένοι».

sportdog.gr

και ακόμη περισσότερα φαιδρά ...... onsports.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 9:22 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 10:29 am

Κούγιας: "Σου αξίζει να είσαι στη φυλακή. Τα μπραβάκια έγιναν αφεντικά"

Μπέος: "Μου στερείτε τα πέντε μου παιδιά. Είμαι μέσα προσωρινά και άδικα"

Κούγιας: "Ξέρεις όμως να απειλείς τη γυναίκα του Δαλούκα"

Μπέος: "Ντροπή σου που είσαι εδώ. Έχω πέντε παιδιά"

Κούγιας: "Και ο Αλ-Καπόνε είχε 11.."

από την κόντρα ΜΠΕΟΥ - ΚΟΥΓΙΑ ....... soccerplus.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 8:30 pm



Σήμερα στις 22:00 στην ΝΕΤ μια εκπομπή αφιερωμένη στα έργα και τις ημέρες του Μάκαρου

Το «Κουτί της Πανδώρας» στη ΝΕΤ
Πέμπτη 21 Ιουλίου στις 22:00 μμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 8:32 pm

Δήλωση-"βόμβα" του μάνατζερ Αγγελου Τραυλού στο FM100:

"Ο Κούγιας έστησε φετινό ματς της Παναχαϊκής. Το πλήρωσε ο ίδιος και έχω τα αποδεικτικά στοιχεία".

Σε επίμονες ερωτήσεις, ο κ.Τραυλός απέφυγε να απαντήσει, λέγοντας: "Κάντε υπομονή μια-δυό μέρες. Θα βγούν όλα στη φόρα. Δεν θα το έλεγα αν δεν υπήρχαν στοιχεία που αποδεικνύουν το στήσιμο του αγώνα. Ούτε είμαι καραγκιόζης σαν τον Κούγια, να λέω πράγματα που δεν ισχύουν".

ΔΙΚΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 21 Ιουλ 2011, 8:41 pm

ΜΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥ$ΤΑΡΑ ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠαρ 22 Ιουλ 2011, 1:01 pm

Ο ασύλληπτος Μάκης Ψωμιάδης from Kouti Pandoras on Vimeo.



για όσους δεν το είδαν χτες ανεβηκε στο ίντερνετ

"Ο ΑΣΥΛΛΗΠΤΟΣ ΜΑΚΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011, 8:24 am

«Χάσαμε» την μπάλα from Kouti Pandoras on Vimeo.


«Χάσαμε» την μπάλα
by Kouti Pandoras



Ο τζόγος του ποδοσφαίρου from Kouti Pandoras on Vimeo.


Ο τζόγος του ποδοσφαίρου
by Kouti Pandoras
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ 25 Ιουλ 2011, 11:50 am



Στη συνομιλία/ντοκουμέντο που θα ακούσετε, ο Πέτρος Σταθάκης υπεύθυνος ποδοσφαιρικού τμήματος της ΠΑΕ Παναχαϊκή, φέρεται να πήρε 5 χιλιάδες ευρώ για να στήσει παιχνίδι με την ΠΑΕ Χερσονήσου. Για το συγκεκριμένο παιχνίδι της...
29ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής μεταξύ Παναχαϊκής και Χερσονήσου όπου έληξε 2-1, εμπλέκονται άμεσα οι: Αλέξης Κούγιας (πρόεδρος ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ) ως ο άνθρωπος ο οποίος «πλήρωσε» για τον συγκεκριμένο αγώνα, ο Γιάννης Μαρανάκης (πρόεδρος ΠΑΕ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ), αλλά και ο Αντώνης Αραβιάκης, αμυντικός της Χερσονήσου.


tro-ma-ktiko.blogspot.com

ιαβάστε τους διαλόγους:

Π: Πέτρος Σταθάκης
Ε: Παράγοντας της Χερσονήσου

Π: Κάτσε, γιατί δεν έχω και μπαταρία μωρέ το φορτίζω.. Περίμενε, περίμενε. Τι έγινε;
Ε: Καλά, ρε φίλε
Π: Να σου πω, ρε συ. Έχω τρομάξει τώρα με αυτά. Κάτι ακούω τώρα εκεί. Με πήραν κάτι φίλοι και με ψιλοτρομάξανε.
Ε: Ότι;
Π: Για το δικό μας το παιχνίδι
Ε: Ότι;
Π: Ότι υπάρχουν λέει κατι… Κανονικά ότι έχει γίνει κάτι. Ότι υπάρχουν κάτι συνομιλίες και τέτοια.
Ε:Ε, εντάξει τι να κάνουμε; Τι να κάνουμε τώρα; Μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο εμείς;
Π: Όχι δεν μπορούμε. Να σου πω κάτι. Εεε. Δεν πιστεύω και ο… ο τέτοιος, ο πρόεδρος… ο Γιάννης μωρέ.
Ε: Ο Μαναράκης… Τι;
Π: Ναι, ο Μαναράκης. (ακατάληπτο) όμως το βράδυ να βγει να πει τίποτα, να τέτοιο. Που ήτανε και ο Κούγιας εκεί κι αυτά
Ε: Ξέχασέ το Πέτρο, ξέχασέ το αυτό
Π: Α
Ε: Άστο. Ξέχασέ το. Αυτό ξέχασε το. Εγώ δεν πιστεύω ότι υπάρχει… (ακατάληπτο)
Π: Να σου πω ακουγόταν πολύ τέτοιο (ακατάληπτο).
Ε: Εντάξει
Π: Να σου πως. Ο (ακατάληπτο) Ο πες το να μωρέ.
Ε: Ποιος;
Π: Έλα μωρέ που έκανε το πέναλτι
Ε: Ο Παπαδάκης;
Π: Όχι ρε που έκανε το πέναλτι. Πες το να ρε ο παίκτης ρε μαλάκα. Ο αρχηγός.
Ε: Ο Αραβιάκης;
Π: Ο Αραβιάκης ναι. Του έχει μιλήσει και του αλλουνού;
Ε: Όχι ρε. Δεν υπάρχει πρόβλημα. Ναι ρε. Κάθε μέρα είμαστε μαζί με τα παιδιά αυτά. (ακατάληπτο) … θα πάτε;
Π: Μην πεις τίποτα. Μην πει τίποτα για κάνα πεντοχίλιαρο και κάνα τέτοιο και αυτά.
Ε: Ξέχασέ το. Μην α… Μην α… Τίποτα. Άστο σου λέω. Ξέχασέ το.
Π: Ούτε ότι… Να σου πω (ακατάληπτο). Είμαι τρομοκρατημένος αυτή τη στιγμή.
Ε: Κι εγώ τι νομίζεις;
Π: Γιατί δε θα μπλέξω εγώ τώρα. Εμένα ξέρεις. Μου τα έδωσε τα λεφτά ο άλλος και μάλιστα μου ‘δωσε κι ένα… μου ‘δωσε κι ένα κατοστάρικο λιγότερο…
Ε: Τέλος πάντων. Αυτό είναι το τελευταίο
Π: Δεν είναι το τελευταίο. Γιατί αυτός θα μας μπλέξει όλους.
Ε: Το ξέρω
Π: Δε είναι να πεις ε…
Ε: Δεν μου λες. Εσύ έφυγες;
Π: Εγώ έχω φύγει. Ναι. Έχω φύγει. Εντάξει εγώ… Δεν είχαμε καμιά… Εντάξει τελείωσε εκεί η συνεργασία μας…
Ε: Καλά πώς έδιωξε ο άλλος τον Φυντάνη;
Π: Τους έδιωξε όλους. Και τον Φυντάνη.
Ε: Το ξέρω.
Π: Ούτε να πει τίποτα για τη διαιτησία. Ότι θέλατε τα λεφτά…
Ε: Όχι ρε.
Π: Αυτά τα 2.500 που θέλατε. Αυτά. Πριν. Τίποτα ε;
Ε: Όχι ρε ξέχασέ το ρε μαλάκα. Μην ανησυχείς. Μη λες τέτοια από το τηλέφωνο. Ξέχασέ τα αυτά.
Π: Δεν λέω. Δεν λέω. Αυτό το τηλέφωνο που σε πήρα. Γι' αυτό σε πήρα από το άλλο ρε μαλάκα.
Ε: Ναι και το θέμα ξέρεις ποιο είναι; Και το… Και ο Αλέξης… Διάβασες τις δηλώσεις του χθες στο Σπορ FM της Πάτρας. Είδες τι λέει;
Π: Τι λέει;
Ε: Δε λέει κάτι. Λέει για το ματς της…
Π: Ποιος Αλέξης μωρέ; Τι να πεις εσύ στο Σπορ FM Πάτρας. Σου λέω υπάρχει. Υπάρχει ρε συ του λέω. Υπάρχουν συνομιλίες καινούργιες. Καινούργια δικογραφία. Έχω τρομάξει.
Ε: (ακατάληπτο)
Π: Έχω σου λέω… Τέτοιο. Με έχουν πάρει και από την αστυνομία σού λέω.
Ε: Ναι ε;
Π: Δεν σου λέω μαλακίες τώρα. (ακατάληπτο) έχω… Γι' αυτό με τέτοιο… Θέλω να είμαι σίγουρος από σένα ότι εκεί πέρα δεν θα είμαστε… Κουβέντα.
Ε: 100%.
Π: Γιατί τώρα… Να σου πω κάτι. Να πάμε να ξεφτιλιστούμε για ένα τάλιρο;
Ε: Όχι. Το τελευταίο είναι αυτό.
Π: Ε. Και το ξέρεις. Ο… Άντε να μην πω τώρα. Του κάναμε όλα τα χατίρια να πούμε. Διαολιστήκαμε εκεί πέρα.
Ε: Μην ε… Το θέμα είναι να μην βγουν οι συνομιλίες.
Π: Να σου πω κάτι. Εκεί… Εγώ τώρα που σε παίρνω είμαστε μία χαρά. Άκουσέ με κάτι. Ο… Μόνο ο τέτοιος ήταν; Ή ήταν και ο στόπερ ο άλλος που έκανε το δεύτερο πέναλτι;
Ε: Όχι ρε. Το δεξί μπακ και ο στόπερ.
Π: Το δεξί μπακ και ο στόπερ ο Αραβιάκης
Ε: Ναι, ναι.
Π: Εντάξει.
Ε: Δεν υπάρχει τίποτα. Ούτε οι προπονητές ξέρουν, ούτε τίποτα φίλε.
Π: Ο Γιάννης ξέρει τίποτα;
Ε: Όχι. Το θέμα είναι μην παρακολουθούν τα τηλέφωνα του Ηλία.
Π: Να μην παρακολουθούν. Ποιανού;
Ε: Το τηλέφωνο του Ηλία.
Π: Το τηλέφωνο του Ηλία ε; (ακατάληπτο)… λογικά.
Ε: Γιατί νέες συνομιλίες εγώ με σένα… αποκλείεται να μας παρακολουθάνε. Στο λέω εγώ.
Π: Εμένα μην το λες. Άκουσέ με.
Ε: Εσύ μπορεί να έχει πρόβλημα τώρα γιατί είχε μπλέξει με Παναιγιάλειους. Τι διάολο είχε μπλέξει.
Π: Όχι μωρέ. Γενικά. Επειδή ήμουν δίπλα και στον Κούγια και αυτά… Μπορεί το τηλέφωνό μου να το… τέτοιο.
Ε: Ε ναι εντάξει. Αυτό σε φέρνει σε υποψία.
Π: Να σου πω δεν πιστεύω ο Γιάννης, τίποτα, να πει για το Σάββατο το βράδυ ότι ήρθαν στο ξενοδοχείο με τον Κούγια.
Ε: Όχι ρε. Όχι.
Π: Ότι πίνανε ποτά και τέτοια.
Ε: Ξέχασέ το αυτό ρε.
Π: Ε;
Ε: Ξέχασέ το αυτό Πέτρο. Ξέχασέ το 100%. Ο Γιάννης είναι εδώ. Έχει (ακατάληπτο). Κατ’ αρχήν.
Π: Ο Γιάννης, ο.. (ακατάληπτο) ε;
Ε: Ναι ρε. Ξέχασέ το αυτό που σου λέω εγώ.
Π: Εντάξει (ακατάληπτο)
Ε: Ξέχασέ το. (ακατάληπτο)
Π: (ακατάληπτο) …γιατί με πήρε και προχτές την Παρασκευή…
Ε: Και γιατί. Γιατί με πήρε ένας δημοσιογράφος από το Ηράκλειο…
Π :Σε πήρε δημοσιογράφος ναι.
Ε: Άκου τώρα και με λέει. Με πήρε ένας από την Αθήνα. Δημοσιογράφος τώρα το παιδί, από το Goal και του είπε λέει ότι έχει συνομιλία εγώ, εγώ και καλά με τον Παντέλη, λέει, τον προπονητή. Και λέω εγώ δεν έχω μιλήσει. Με τον άνθρωπο δεν τον ξέρω. Ούτε γεια δεν έχω. Με ποιο Παντέλη λέω. Πλάκα μου κάνετε; Και είπε ο δημοσιογράφος. Θα σου στείλω λέει τη συνομιλία σε φαξ. Το τι λέει ο καθένας
Π: (εσένα με τον Παντέλη) (ακατάληπτο)
Ε: Ε ναι γι' αυτό δεν πήγαινε. Κι λέω γι αυτό δεν πήγαινε. Και λέω μπας και έχει (ακατάληπτο)
Π: (ακατάληπτο)… συνομιλία με μένα ε;
Ε: Ναι. Ξέρεις. Αυτό… Και λέω κάτσε να τον πάρω τον άλλον να δω αν έχει ακούσει τίποτα. Αν έχει δει. Αν έχει αυτό.
Π: Ναι με ρώτησε. Εντάξει. Σου λέω τώρα έγινε. Σήμερα έγινε. Και ψιλοτρόμαξα γι' αυτό σε πήρα. Για να είμαστε κολλημένοι.
Ε: Αυτό το τηλέφωνο είναι δικό σου;
Π: Τι;
Ε: Δικό σου είναι αυτό το τηλέφωνο; Το κινητό;
Π: Δικό μου ρε. Τώρα, που το ‘χα μαζί. Εκεί πέρα που μιλάω… Μ’ αυτό μιλάω και με τον Κούγια και μ’ αυτά. Κατάλαβες; Είναι…
Ε: Ούτε με αυτό να μιλάς ρε μαλάκα. Γιατί…
Π: Δεν είναι. Δεν είναι αυτό. Δε φαίνεται ποιος. Είναι ο…
Ε: Δεν είναι στο όνομά σου;
Π: Ε; Όχι είμαστε καλυμμένοι σε αυτό ρε σου λέω ρε. Θα… Θα σε έπαιρνα εγώ από αυτό το τηλέφωνο;
Ε: Τέλος πάντων, εντάξει. Αφού είμαστε καλυμμένοι…
Π: Ξέρω εγώ; Πόσο μπορεί (ακατάλυπτο)
Ε: Εσείς μιλάτε ακόμα;
Π: Τι;
Ε: Με τον Κούγια μιλάτε ή…;
Π: Ε εντάξει… Ναι μιλάω. Του έχω ζητήσει δύο φορές τα λεφτά μου και μου λέει ότι δεν έχει γιατί υπάρχει κρίση.
Ε: (ακατάληπτο) σου χρωστάει πολλά;
Π: Μου χρωστάει τον Απρίλιο.
Ε: Α. Ένα μηνιάτικο δηλαδή.
Π: Και βγήκε χτες και σένα εκεί στον ιδιοκτήτη που είχα τα σπίτια… Να δεις τι τραβάω με τον τέτοιο… Που έχω τα σπίτια εκεί πέρα που μένω… Που πληρώνει αυτός… Και πήγε και του λέει μου έκλεψε λεφτά ο Σταθάκης. Πήγαινε παρ’ τα από τον Σταθάκη.
Ε: (γέλια)
Π: Ναι
Ε: Πάτρα είσαι ακόμα εσύ;
Π: Τώρα μαζεύω. Ναι. Θα μετακομίσω τώρα.
Ε: Ναι.
Π: Ε, τι να κάνουμε;
Ε: Με τον Τσακογιάννη πώς τα βλέπεις τα πράγματα;
Π: Ε, εντάξει τι να σου πω τώρα; Με τον Τσακογιάννη… Τι να σου πω τώρα;
Ε: Θα έχει. Θα έχει πρόβλημα ρε μαλάκα.
Π: Τι να σου πω; Δεν βλέπεις τι γίνεται; Εσύ κοίτα… Να μην έχουμε εμείς τώρα για…
Ε: 100% Πέτρο.
Π: Ξέρεις τι φοβάμαι; Πιο πολύ φοβάμαι τον Κούγια. Αυτός θα πέσει… Θα πέσει πάνω μας… Επί πτωμάτων.
Ε: (ακατάληπτο) εμείς ρε μαλάκα; Γιατί ξέρεις είναι η ομάδα του.
Π: Τι;
Ε: (ακατάληπτο)… αν ήταν άλλη ομάδα… Όπως πέρσι με τον Βύζα που έγινε εδώ πέρα με το (ακατάληπτο)
Π: Ναι να σου πω κάτι
Ε: Εντάξει;
Π: Αν ήταν άλλη ομάδα; Να σου πω κάτι. Με την τέτοια τι έκανε;
Ε: Με ποια;
Π: Ανθρωποθυσία έκανε το… διευθύνων σύμβολο της ομάδας… Για την ενημερότητα. Ανθρωποθυσία τον έκανε.
Ε: Ναι.
Π: Τον έβαλε να καταθέσει. Τι; Δεν τα ξέρεις αυτά; Δεν τα λέγαμε;
Ε: Το ξέρω ναι.
Π: Ε, το ξέρεις. Τον έβαλε. Τον έβαλε και έκανε ανθρωποθυσία
Ε (γέλια)
Π: Μου εγγυάσαι εσύ για μένα τίποτα; Ή για σένα;
Ε: Πω πω πω μαλάκα.
Π: Μαλακά το… Έβαλε το διευθύνων σύμβουλο, το δεξί του χέρι, όλα τα πάντα, οτιδήποτε. Τον έβαλε να κάνει πλαστογραφία. Και βγαίνει και τον ξερνάει αυτός και λέει ότι θα κάνει 15 χρόνια φυλακή.
Ε: Ναι, ναι.
Π: Και μου λες εσύ τώρα για μένα ότι δεν είπε χθες στη συνέντευξη τίποτα.
Ε: Τι τράβηξες εσύ μαλάκα; Τόσο καιρό μαζί του απορώ; Δεν το ‘κατσες κανένα μπουνίδι να πας να σηκωθείς, να πας να φύγεις;
Π: Τι πράγμα;
Ε: Πώς άντεξες τόσο καιρό μαζί του;
Π: Πώς άντεξα τόσο καιρό μαζί του, ε;
Ε: Και ο Ηλίας; Πω πω πω. Δεν τα σηκώνει κάτι τέτοια.
Π; Και ο Ηλίας. Ναι. Εντάξει. Τέλος πάντων μωρέ. Να σου πω. Κοίταξε να είμαστε καλυμμένοι για το πεντοχίλιαρο γενικότερα.
Ε: Μην είσαι μαλάκας. Ξέχασέ το.
Π: Το δεξί μπακ δεν ήταν ο πιτσιρικάς;
Ε: Ποιο;
Π: Το δεξί μπακ δεν είναι ο πιτσιρικάς;
Ε: Όχι ρε μεγάλος θα είναι.
Π: Μεγάλος; Ξέρουν αυτοί ότι τα λεφτά είναι από τον Κούγια;
Ε: Ναι ρε. Ναι ρε. Όλα. Τα πάντα.

Π: Α το ξέρουν ε;
Ε: Ε, τι; Πώς; Έτσι; Εσύ τι λες ρε;
Π: Εντάξει.
Ε: Μη φοβάσαι Πέτρο. Αυτό είναι το τηλέφωνό σου θα σε παίρνω εγώ.
Π: Παίρνε με και σε αυτό, παίρνε με και στο άλλο.
Ε: Εντάξει.
Π: Εντάξει. Να σου πω.
Ε: Ναι.
Π: Και ο… Ετνάξει το Αραβιακή του έχω εμπιστοσύνη ρε παιδί μου. Γιατί όταν τελείωνε το παιχνίδι.
Ε: Ναι.
Π: Μου έκλεισε το μάτι εκεί στα… Ξέρεις που είχαμε μείνει μετά πίσω για να υπογράψω το φύλλο αγώνος.
Ε: Ναι το ξέρω.
Π: Είδες. Μου έκλεισε το μάτι και μου λέει όλα εντάξει. Είδες μου λέει. Μου λέει καθάρισα. Ξέρεις σε αυτό το στιλ.
Ε: Ναι, ναι.

Π: Και λέω εντάξει. Μου φάνηκε σοβαρός. Αλλά τώρα που μου πες για τον άλλο ανησυχώ.
Ε: Όχι ρε. Ξέχασέ το.
Π: (ακατάληπτο) θα με κρεμάσουνε. Θα με κρεμάσουνε γενικότερα έμενα.
Ε: Ρε το ξέρω. Και μετά θα έχει πρόβλημα εσύ γιατί θα έχει και συμφέρον και θα έχει άλλα προβλήματα.
Π; Εντάξει μωρέ. Γενικότερα. Και στο σπίτι μου στην Αθήνα και παντού.
Ε: Ε, ναι εντάξει. Αυτό ακριβώς.
Π: Εντάξει άμα… Άμα κατέβω Κρήτη, θα σε πάρω. Καλά θα σε πάρω. Μπορεί να σε ξαναπάρω να πούμε γιατί είμαι λίγο… Ό,τι θες πάρε με αμέσως ε.
Ε: Γενικά άμα μάθεις εσύ τίποτα πάρε με.
Π: Έλα ναι ρε. Έλα γεια
Ε: Τα λέμε. Τα λέμε. Γεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ 25 Ιουλ 2011, 12:04 pm

Μήνυση σε βαθμό κακουργήματος για εκβίαση και σε βαθμό πλημμελήματος για συκοφαντική δυσφήμιση του νομικού προσώπου εταιρίας θα υποβάλλει σήμερα το μεσημέρι ή το αργότερο αύριο το πρωί στην Πάτρα ο πρόεδρος της ΠΑΕ Παναχαϊκή Αλέξης Κούγιας κατά των Άγγελου Τραυλού, Πέτρου Σταθάκη και οποιουδήποτε άλλου συνεργού τους για την χοντροκομμένη κατασκευή δήθεν συνομιλίας που αφορά το παιχνίδι Ολυμπιακός Χερσονήσου - Παναχαϊκή και δημοσιοποιήθηκε από χτες στο διαδύκτιο.

Η ΠΑΕ Παναχαϊκή δηλώνει προς την εγκληματική οργάνωση που κρύβεται πίσω από αυτήν την χοντροκομμένη ενέργεια ότι μετά την αποτυχία του σχεδίου Σταθάκη, χορταράκια, μανάβη που δημοσιοποίησε ο κοριός, ότι και να προσπαθήσουν να κάνουν ο κόσμος το αντιμετωπίζει πολύ σκληρά και με αδιαφορία, αλλά η δικαιοσύνη τους ηθικούς αυτουργούς και τους αυτουργούς τους βάζει πιο βαθιά στην φυλακή.

Ειδικά για τον κ. Σταθάκη πρέπει να γίνει γνωστό ότι το γοερό κλάμα συγγνώμης και οι όρκοι πίστεως προς την ομάδα δεν γίνονται δεκτοί.

Δυστυχώς ορισμένοι άνθρωποι όσο και να τους βοηθάς δεν μπορούν να αλλάξουν, είτε επειδή δεν μπορούν είτε επειδή φοβούνται να αλλάξουν».

onsports.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 7:50 am

Σταθάκης: "Ο Κούγιας μου έδωσε έναν φάκελο με 4.900 ευρώ και μου είπε να δωροδοκήσω"
"ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΝ"

"Επιβεβαιώνω ότι είμαι αυτός που μιλάει στο ηχητικό ντοκουμέντο και πως πράγματι δωροδόκησα τον γενικό αρχηγό της Χερσονήσου Μανόλη Κουβαρά για να κερδίσει η Παναχαϊκή στην Κρήτη", δήλωσε στο FM100 ο πρώην γενικός αρχηγός της Παναχαϊκής Πέτρος Σταθάκης.

Ιδού τι είπε στη συνέντευξή του: "Πνίγομαι και θέλω να πω την αλήθεια. Ζητάω συγγνώμη απ΄όσους πίκρανα στην Πάτρα, όταν επέστρεψα τον Γενάρη, μετά τα επεισόδια που έγιναν. Ο κ.Κουβαράς δεν λέει την αλήθεια. Το πρωϊ της Κυριακής, πριν το παιχνίδι, ο κ.Κούγιας μου παρέδωσε έναν φάκελο με 4.900 ευρώ, με εντολή να δωροδοκήσω τον κ.Κουβαρά, ώστε να έχουν μειωμένη απόδοση δύο παίκτες της Χερσονήσου. Τα μισά του τα έδωσα στα αποδυτήρια και τα άλλα μισά μετά τη λήξη του αγώνα, όταν με πήγε με το αυτοκίνητο του στο ξενοδοχείο. Δεν θα έλεγα ποτέ τέτοια πράγματα για να εκδικηθώ τον κ.Κούγια. Αλλωστε πάντα μου έλεγε ότι η αλήθεια και το καλό επικρατούν. Αυτό κάνω κι εγώ τώρα. Λέω την αλήθεια, παρότι γνωρίζω ότι ομολογώ δωροδοκία και θα κληθώ από τον εισαγγελέα. Ξέρω ότι θα τιμωρηθώ με ισόβιο αποκλεισμό από το ποδόσφαιρο, αλλά θα μου κάνει καλό γιατί είμαι εθισμένος με τον παραγοντισμό και έχω καταστραφεί. Δεν θα μπορούσα να δώσω εγώ τα χρήματα γιατί είμαι πάμπτωχος. Τις τελευταίες μέρες μοτοσυκλέτες με περίεργους τύπους περνούν κάτω από το σπίτι μου. Είμαι τρομοκρατημένος γιατί νιώθω ότι με απειλούν. Ο κ.Κούγιας έχει έναν φυλακισμένο κουμπάρο και πάντα μου μιλούσε γι΄αυτόν".

dikisports.blogspot.com

YΓ ..... για να υπάρχει μια κάποια σειρά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 7:59 am

ΥΠΟΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χερσονήσου
Ούτε ο Ολυμπιακός Χερσονήσου θα αποφύγει τον υποβιβασμό ύστερα από όσα αποφάσισε η Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή της Football League - Football League 2 λόγω πλαστογραφίας και δυσφήμησης του αθλήματος.

Είχαν προηγηθεί αντίστοιχες αποφάσεις Πειθαρχικών Επιτροπών για Ηρακλή, Ιωνικό, Εθνικό, Αναγέννηση Καρδίτσας, Παναιγιάλειο, Ασπρόπυργο και Αίαντα Σαλαμίνας.

Aναλυτικά:

Η Επιτροπή ομόφωνα αποφαίνεται:
Δέχεται ότι οι εγκαλούμενοι τέλεσαν τα πειθαρχικά παραπτώματα της πλαστογραφίας και της δυσφήμισης του αθλήματος του ποδοσφαίρου κατ΄ εξακολούθηση και επιβάλλει σε βάρος αυτών τις εξής πειθαρχικές ποινές:

1) Στην πρώτη εγκαλουμένη ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
α) την χρηματική ποινή των σαράντα χιλιάδων (40.000) ευρώ και λόγω κατηγορίας στην οποία αυτή αγωνίζεται κατά τα 2/4 αυτής την χρηματική ποινή των είκοσι χιλιάδων(20.000) ευρώ για την πρώτη πειθαρχική παράβαση της πλαστογραφίας κατ΄ εξακολούθηση
β) την ποινή του υποβιβασμού στην αμέσως κατώτερη κατηγορία από αυτήν που αγωνιζόταν μέχρι τώρα για το δεύτερο πειθαρχικό παράπτωμα της δυσφημήσεως του ποδοσφαίρου κατ΄ εξακολούθηση
γ) την χρηματική ποινή των σαράντα χιλιάδων (40.000)ευρώ και λόγω κατηγορίας στην οποία αυτό αγωνίζεται κατά τα 2/4 αυτής την χρηματική ποινή των είκοσι χιλιάδων(20.000) ευρώ για το δεύτερο πειθαρχικό παράπτωμα.
Καθορίζει σε βάρος αυτού συνολική χρηματική ποινή του ποσού των τριάντα χιλιάδων (30.000) ευρώ.

2) Στον δεύτερο εγκαλούμενο Ι. ΜΑΝΑΡΑΚΗ
α) την πειθαρχική ποινή της απαγόρευσης εκτέλεσης οποιασδήποτε δραστηριότητας που σχετίζεται με το ποδόσφαιρο για δύο (2) χρόνια και
β) την χρηματική ποινή των είκοσι χιλιάδων (20.000)ευρώ και λόγω κατηγορίας στην οποία η πρώτη εγκαλουμένη αγωνίζεται την χρηματική ποινή των δέκα χιλιάδων (10.000) ευρώ για την πρώτη πειθαρχική παράβαση της πλαστογραφίας κατ΄ εξακολούθηση
γ) την χρηματική ποινή των είκοσι χιλιάδων (20.000)ευρώ και λόγω κατηγορίας στην οποία το πρώτο εγκαλουμένο αγωνίζεται την χρηματική ποινή των δέκα χιλιάδων (10.000) ευρώ για την δεύτερη πειθαρχική παράβαση.
Καθορίζει σε βάρος αυτού συνολική χρηματική ποινή του ποσού των δέκα πέντε χιλιάδων (15.000) ευρώ (10.000 + 5.000 = 15.000).

soccerplus.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 8:04 am

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Kourkouti-stymmena-mpeos-pswmiadis-bet-avatar

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ Βόλου και ΚΑΒΑΛΑΣ


Λίγο πριν πριν τις 5.00 το πρωί (!!!) η πειθαρχική επιτροπή της Λίγκας αποφάσισε τον υποβιβασμό του Ολυμπιακού Β. και της Καβάλας και την εφ' όρου ζωής απαγόρευση δραστηριότητας με το ποδόσφαιρο σε Μπέο και Μ. Ψωμιάδη. Ελπίδες παραμονής σε Λάρισα, Σέρρες...

Η πειθαρχική επιτροπή της Σούπερ Λίγκας εκδικάζοντας σε πρώτο βαθμό την υπόθεση των στημένων αγώνων αποφάσισε:

α) τον υποβιβασμό τη Φούτμπολ Λιγκ του Ολυμπιακού Βόλου και την εφ’ όρου ζωής απαγόρευση ενασχόλησης με το ποδόσφαιρο στον Αχιλλέα Μπέο

β) τον υποβιβασμό τη Φούτμπολ Λιγκ της Καβάλας και την εφ’ όρου ζωής απαγόρευση ενασχόλησης με το ποδόσφαιρο στον Μάκη Ψωμιάδη

γ) Την αθώωση του Μ. Ψωμιάδη για την κατηγορία του ντόπινγκ

δ) Την αθώωση του προπονητή Γ. Παπακώστα από τις αποδιδόμενες σε αυτόν πειθαρχικές παραβάσεις.

Οι αποφάσεις είναι εφέσιμες.

Πλέον ο Ολυμπιακός Β. που δίνει απόψε ευρωπαϊκό αγώνα αντιμετωπίζει το φάσμα του αποκλεισμού από το Γιουρόπα Λιγκ.

Την επόμενη εβδομάδα εκδικάζεται η έφεση της Λάρισας και του Ηρακλή που ζητούν να ανατραπεί η απόφαση επικύρωσης της βαθμολογίας του προηγούμενου πρωταθλήματος και να παραμείνουν στη Σούπερ Λίγκα στη θέση των Ολυμπιακού Β. και Καβάλας.

Το ίδιο διεκδικεί και ο Πανσερραϊκός.

Στην απόφαση της Σούπερ Λίγκας στις 11/7 αναφερόταν το εξής: «Επικυρώθηκε η βαθμολογία του πρωταθλήματος 2010-2011. Τονίζεται ότι η Super League θα σεβαστεί τις όποιες αποφάσεις τυχόν εκδοθούν από τα αρμόδια πειθαρχικά όργανα».

Διαβάστε το σκεπτικό της απόφασης για Ολυμπιακό Β. και Μπέο εδώ

Διαβάστε ΟΛΗ την απόφαση ΕΔΩ

soccerplus.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 9:20 am

παει κι αυτο...τωρα μενει να πεσουν και οι λεβαδειακος,διαγορας και ηλιουπολη να τελειωνουμε.το ελεγα οτι τζαμπα τρεχουν καλοκαιριατικα.θα ανεβουμε ξεκουραστα..καμια ελπιδα παραμονης πιστευω οι λαρισα και ηρακλης και σερρες..δεν πιστευω να βρεθει δικαστηριο να τους δικαιωσει..βεβαια μετα τον οφη κραταω μικρο καλαθι αλλα λεμε τωρα...υπομονη λιγες μερες...





βεβαια,με κοντογουλιδη,μιγκα,αλβες και βλαχο δεν μενεις super league,αλλα δεν πειραζει.μπορει να μας βγει η καραβια με τους μαυρους που θα φερουμε σε τιμη ευκαιριας,σαν τον μπελεκ να πουμε.υπομονη και βλεπουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 9:50 am

άρα το συμπέρασμα είναι : ΠΑΡΤΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ γιατί μέχρι τέλος Αυγούστου μπορεί να παίζουμε και Super League ..... .και τότε οι τιμές θα αλλάξουν Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 10:31 am

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Βόλου
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χερσονήσου
πέφτουν

Ολυμπιακός για Ολυμπιακός δεν θα μείνει ....... την βρωμιά την έχει το όνομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 12:50 pm

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 A5dd7a0f490dec0fb0f75629708e17e2_L

Αναλυτικά όσα δήλωσε στο Onsports o Αλέξης Κούγιας:

«Είχα κάνει την πρώτη μου κατάθεση στην κυρία Παπανδρέου τον Νοέμβριο του 2010… Είχα ήδη συναντηθεί με τον κ. Μπιτσαξή και του είχα πει με ποιο νομικό πλαίσιο θα ανοίξουν οι τραπεζικοί λογαριασμοί και οι τηλεφωνικές συσκευές των υπόπτων. Αργότερα, όταν ήρθαν στα χέρια μου οι κασέτες του Μπέου, έκανα και τότε δηλώσεις και λίγες μέρες μετά κατέθεσα στον εισαγγελέα κ. Κορρέα λεπτομερέστερα στοιχεία…

Από τότε είχα πει ότι θα γίνει κάθαρση στο ελληνικό ποδόσφαιρο και πολλοί δεν με πίστεψαν… Μιλώντας με τον κ. Μπαμπούκη αντιλήφθην πολλά πράγματα και είπαμε ότι το ποδόσφαιρο πρέπει να καθαρθεί. Από εκείνη τη στιγμή και μετά περίμενα…

Παρά το ότι η εγκληματική οργάνωση τόσο από την Βόρεια, όσο και από την Νότια Ελλάδα, προσπάθησε με τις δυνατότητες που είχε να μην προχωρήσει η κάθαρση, είδατε ότι προχωράει. Τα βήματα είναι αργά, αλλά σταθερά…

Μέχρι το τέλος του χρόνου θα έχουν γίνει σημαντικά βήματα. Δεν σας λέω ότι θα καθαρίσει 100%, άλλωστε κανένας βρομερός τόπος δεν καθαρίζεται πάντα 100%. Ικανοποιείται και ο κόσμος… Ο κόσμος θέλει να βλέπει καθαρό ποδόσφαιρο…

Ως άνθρωπος που έχει πληγεί ανεπανόρθωτα επί 15 χρόνια από αυτούς που έχουν καθίσει σαν βδέλλα στο ελληνικό ποδόσφαιρο, είμαι ευτυχής που επιτέλους ο χώρος θ’ απαλλαγεί από αυτούς τους επικίνδυνους ανθρώπους και τις βρόμικες ομάδες, ίσως τις πιο βρόμικες της Ευρώπης. Δεν είναι δυνατόν να φεύγουν από τον ελληνικό αθλητισμό, Βαρδινογιάννηδες, Γιαννακοπουλαίοι, Αγγελοπουλαίοι και να μένουν άλλοι…»

onsports.gr

YΓ ...... Είναι η πρώτη δήλωση Κούγια που δεν αναφέρεται ο Πανθρακικός .... προοδεύει ο σιχαμερός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 1:31 pm

ΛΑΡΙΣΑ και ΣΕΡΡΕΣ πανηγυρίζουν και κάνουν προγραμματισμό ΣΟΥΠΕΡ ΚΛΙΚΑΣ

εμείς θα μείνουμε με τον μουτζούρη στο χέρι για φέτος .... όχι βέβαια ότι είχαμε ποτέ "καλό χαρτί"

με τις πρώτες ενδείξεις πέφτουν ΗΡΑΚΛΗΣ , ΚΑΒΑΛΑ, ΟΛ. ΒΟΛΟΥ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 3:34 pm

Η μερα της μαρμοτας...

Πολυ ωραια ταινια,την προτεινω ανεπιφυλακτα.

Ο Μπιλ Μαρει,δινει πραγματικο ρεσιταλ στο ρολο του δημοσιογραφου,ο οποιος ζει την ιδια μερα ξανα και ξανα.

Τη μερα της μαρμοτας...

Αυτο ειναι το ελληνικο ποδοσφαιρο απο τα μεσα Μαρτιου και μετα.

Οχι αυτος πεφτει,οχι ο αλλος ανεβαινει,κι αν πεσει αυτος ποιος προβλεπεται ν' ανεβει στη θεση του,και γιατι ν' ανεβει αυτος κι οχι ο αλλος,κι αν ανεβει ο αλλος τοτε που μπορει να προσφυγει ο αυτος...

Ρε αντε στο διαολο απο δω περα.

Σας βαρεθηκαμε πια.

Ακομα κι αν μας προσφερουν τη θεση στην κοπροκλικα (τωρα πια...) πρεπει ν' αρνηθουμε.

Εμεις δεν ειμαστε αρτσι-μπουρτζι και λουλας.

Εχουμε ξεκινησει την προετοιμασια μας και τον προγραμματισμο μας.

Με σωστες,σοβαρες και αναγκαιες μεταγραφες,με σταθερη ντοπια διοικηση,με προπονητικο κεντρο που λιγες ομαδες εχουν και με οραμα για τη μπαλα.

Και προπαντος καθαροι και μακρια απο λαμογιες.

Ο στοχος της εξαδας ειναι ρεαλιστικος και εκει αποβλεπουμε.

Και θ' ανεβουμε στην κλικα,επειδη θα ειμαστε οι καλυτεροι μεσα στον αγωνιστικο χωρο.

Αυτος και μονο αυτος,ειναι ο στοχος μας.

Και πρεπει (να ειναι) και ειναι.

Τελος (για φετος...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011, 4:45 pm

Σε καθεστώς προστασίας βρίσκεται ο Αλέξης Κούγιας μετά από βούλευμα του πρωτοδικείου Αθηνών, όπως ανακοινώθηκε από την ΠΑΕ Παναχαϊκή!



...novasport wrote....





.....να μου το θυμηθειτε....δεν θα εχει καλο τελος ο δικηγορος......η μαφια δεν ξεχνα ποτε......και θα χτυπησει εκει που θα τον πονεσει περισσοτερο.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιουλ 2011, 1:34 pm

Σε τέσσερις νέες συλλήψεις προχώρησε η τουρκική αστυνομία για την υπόθεση με τα «στημένα» παιχνίδια, που συγκλονίζει το ποδόσφαιρο της χώρας.

Ανάμεσα στους συλληφθέντες βρίσκονται άλλοι δυο παράγοντες της Φενέρμπαχτσε, γεγονός που κάνει ακόμα πιο δύσκολη τη θέση της περσινής πρωταθλήτριας Τουρκίας. Μάλιστα ο ένας, ο Μουράτ Οζαϊντνλί, που είναι γνωστό μέλος της διοίκησης του συλλόγου.

Ακόμα συνελήφθη ο ποδοσφαιριστής της Μπουγιουκσεχίρ Τσαν Αράτ και ένας παράγοντας της Γκεντσλερμπιρλιγκί.

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ 01 Αυγ 2011, 9:39 am

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Eksedra....εξωφυλλο 1/8/2011.....με οση σοβαροτητα μπορει να εχει ενα Αυγουστιατικο αθλητικο εξωφυλλο....





......αιντε παλι......πεφτουν,πεφτουν,πεφτουν....



...ανεβαστε και καμμια ομαδα μπρε......καμμια καθαρη ομαδα...με την αδειοδοτηση της,με το κινημα φιλαθλων της,με την Λεσχη της....α πα πα πα πα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ 01 Αυγ 2011, 9:48 am

....Αστερας Τριπολης....η πιο "ασχετη" ελληνικη ομαδα.....

....γιατι παιζει,για ποιους παιζει,δεν καταλαβαμε ακομη...............να πεσει παραυτα... εκει,εκει.......στην χαραδρα με τα καμμενα λαστιχα.......χε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ   ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ 01 Αυγ 2011, 9:57 am

καλα ε;αμα ισχυει αυτο και πεσει κι ο διαγορας με λειβαδια και ηλιουπολη στη δευτερη παρτιδα,ολοι ικανοποιημενοι θα ειναι...ανεβαινουμε εμεις η δραμα και μενει και η λαρισα γιατι δεν υπαρχει κι αλλος να καλυπτει τα κριτιρια α εθνικης..ε ρε γλεντια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 15 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις