Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΚυρ 03 Μάης 2015, 9:47 pm

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΚυρ 03 Μάης 2015, 10:55 pm

Θα νικήσεις χαλάρωσε μην γίνεσαι μαλάκας . Χούλιγκαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΚυρ 03 Μάης 2015, 11:17 pm

Δεν περιγράφω άλλο λέμε.


Τελείωσα.


Θα σε ρίξω έναν ΠΟΥΤΣΟ και μετά θ' αποσυρθώ.


ΤΕΛΟΣ

Κόβω και το ίντερνετ μαλάκα μου.



Αυτό ήταν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 4:49 am

Βιαμαρουληηηηηηηηηηηηη!
6 και σημερα γατουλη!
Σε γλενταω καιιιιιιιι......
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
Ελεγες και οτι θα μας ριξεις πριν λιγο καιρο...
Για κοπιασε,τρομαρα σου!
Ελα με την οπισθεν,ξερεις εσυ!
Και μην αρχισεις τις δικαιολογιες,περι τελικου,γιατι γελανε και τα τσιμεντα!
Οσες πιθανοτητες εχεις να παρεις το κυπελλο,ακριβως τις ιδιες εχεις να παρεις αποτελεσμα στην Κομοτηνη!
Bye-bye,baby!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 1:32 pm

Ρε μην μιλάτε γελάει ο κόσμος 8 άτομα πήγατε Βέροια στο ματς της ζωής σας ! Εμείς σε αδιάφορο ματς φέτος πήγαμε 200! Ούτε καν θα έρθουμε φέτος , δοσμένο 2-0, δεν θα ασχοληθούμε μην γελιέστε το σύστημα σας έσωσε δεκα πέναλτι 11 κερδισμένες αποβολές ούτε ο χοντρός δεν είχε .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 1:38 pm

Ρε σπυριαρη
ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα 11182169_10206830942715136_3451903988589488944_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 1:48 pm

Losthapateros έγραψε:
 Εμείς σε αδιάφορο ματς φέτος πήγαμε 200 !


Όλα τα ματσάκια της ξανθούλας,αδιάφορα είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 1:50 pm

Καλά,η φωτογραφία με τις αοξίτσες είναι απλά τραγική.

Δεν το συζητάμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 1:52 pm

Καλως τα παιδια. Καλως το 3-0... Ελα πλακα κανω. Και με 0,5-0 μενουμε κατηγορια. Απλο και ευκολο. Στο κατω κατω αν ηταν αντιστροφα τα πραγματα και τελευταια αγωνιστικη παιζαμε στο εκθεσιακο της βιαμαρ και με νικη η οκταβια εμενε κατηγορια, υπαρχει κανεις που να πιστευει οτι θα παιζαμε εκει για να τους ριξουμε; Ουτε μια στο εκατομμυριο. Αυτα μονο στην Αγγλια γινονται. Εδω δεν ειναι Αγγλια ομως. Εδω ειναι Ελλαδα και εχουμε και Super League. Αρα; Θα γινει οτι πρεπει να γινει οπως πρεπει να γινει. Θα ερθουν, θα χασουν και του χρονου παλι εδω.

Τωρα το θεωρω ανηθικο, ως και απροσαρμοστο να βριζετε αυτα τα παιδια που θα ερθουν να χασουν. Εδω ρε, σε μπουρδελο πας, με πουτανες εχεις να κανεις και δεν βριζεις ετσι. Τις σεβεσαι τις πουτανες γιατι για το μεροκαματο δουλευουν. Ε, αυτες τις διπλανες πουτανες που θα ερθουν για τουρισμο στην πολη μας κανεις πια δεν τις σεβεται; Ντροπη σας, ειστε ολοι σας "αλητες". Καμια κατανοηση δεν δειχνετε; Ναι θα ερθουν την κυριακη, θα κερδισουμε, θα εκτονωθουμε, θα σωθει η παρτιδα και μεχρι εκει. Στο κατω κατω, οι διοικησεις μια χαρα τα βρισκουν, σε ολα. Βεβαια αν καποιος επιμενει να τους βριζει απο εδω μεσα, εμενα δεν μου πεφτει λογος. Ετσι ειναι αυτα. μη σου πω οτι το χαιρομαι που διαβαζω τα βρισιδια που πεφτουν. Τι; Αναιρω τα προηγουμενα που ειπα; Δε γαμιεται, τα αναιρω.

Πεφτει λοιπον η Μπαρτσελωνα κατηγορια. Οχι η κανονικη. Η αλλη, της Λειβαδιας. Τί ηταν αυτο ρε παιδακι μου. Εξι νικες στα επτα παιχνιδια ειχαν πριν τον παοκ. Παντως η Λειβαδια, ως μοναδες εχει πολυ καλους παικτες. Αλλα μαλλον τη δουλεια την χαλασαν οι προπονητες. Αν ηταν καποιος Νιομπλιας, καποιος Πετρακης, ισως ηταν στα play off. Αλλα με Παντελιδη και Μαντζιο, αληθεια τί περιμεναν; 

Λογικα τωρα πρεπει να ακολουθηθει η πολιτικη των ανοιχτων θυρων. Ολοι γηπεδο, χωρις εισιτηριο. Α και μη διανοηθειτε να τους δωσετε εισιτηρια. Οχι τιποτε αλλο, αλλα να, μη γινει εκεινη η μαλακια του παρελθοντος. Παρ'ολο που κερδιζουμε την Κυριακη, δεν παυει να ειναι ματς σωτηριας. Για τυπικους λογους δεν πρεπει να κουβαληθει ουτε ενας απο την ξανθη εδω. Απλο ειναι.

Λιγες μερες εμειναν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 2:00 pm

Losthapateros έγραψε:
 Ούτε καν θα έρθουμε φέτος , δοσμένο 2-0, δεν θα ασχοληθούμε

Οχι ρε φιλαράκι,μη μου τα γυρνάς τώρα...

Που είν' οι νεκροφόρες και τα κηδειόχαρτα και τα θα σας ρίξω,θα σας μπήξω,θα σας βήξω που έλεγες παλιά;


Τι,κωλοτούμπα;


Οπως αυτή που έκανες από τα πέρυσι που ήσουν Πάνθρακας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 2:11 pm

Ελα μωρε, γαμησε τον, τον ξανθιωτη, αν ειναι ξανθιωτης. Και πολυ ασχοληθηκατε, οσοι ασχοληθηκατε μ αυτον τον παπαρα..

το διαβασα αυτο τωρα καπου και το αντιγραφω. Αφορα τον Μαντζιο, κι αυτα που ειπε για το ματς με τη Βεροια. " Το ήξεραν λέει ότι θα κέρδιζε ο Πανθρακικός στην Βέροια, είπε ο προπονητής του Λεβαδειακού, αφήνοντας σαφέστατα υπονοούμενα. Το να αφήνει βέβαια, υπονοούμενα ο Λεβαδειακός περί προκαθορισμένων αποτελεσμάτων, είναι σαν να βγαίνει ο Άκης και να κατηγορεί τον Καμμένο για τα εξοπλιστικά…
Σαν να βγαίνει ο μυρμηγκοφάγος και να σου βάζει χέρι επειδή πάτησες κατά λάθος ένα μυρμήγκι. "

Ρε τι γραφεται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 5:18 pm

Μεγαλη πουτανα η ζωη και το ποδοσφαιρο!
Βιαμαρουληηηηηηη!!!!!!!!!!!
Ποσα χρυσα μεταλλια εχεις στην κωλοτουμπα;
Τα γραπτα ΜΕΝΟΥΝ αμπαλε!!!!!!
Πριν μερικες βδομαδες εγραφες εδω,οτι την τελευταια αγωνιστικη θα ερθετε καμποσοι φλωροι απο την καρναβαλοπολη σας,θα μας ριξετε κτλ.
Τι εγινε ξαφνικα μεσιε κωλοτουμπα;
Τωρα λες θα μας δωσει το παιχνιδι ο φονιας και θα σωθουμε;
Οοοοοοοχι,καριολακι!!!!!!
Να ερθετε και να μας ριξετε!Αυτο θελουμε!!!!!!
Αλλα ξεχασα.Τι να περιμενω απο ανθρωπο,που τη μια σεζον δηλωνει Πανθρακικος,την αλλη Ξανθη,του χρονου Πανσερρραικος,του αντιχρονου Λαρισα κ.ο.κ
Γελαει και η Ζωη Κωνσταντοπουλου μαζι σας!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

manos


Αριθμός μηνυμάτων : 79

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 6:31 pm

Οκ παίδες, μην το χάσουμε και εντελώς.

Πρώτον, χαλαρώστε με την Ξάνθη, την υπεραισιοδοξία και τις προκλήσεις. Θα έχουμε πολλές απουσίες, άγχος και από τη στιγμή που είμαστε δύσκολοι στο γκολ, θα είναι δύσκολο το ματσάκι.

Δεύτερον, στον πόλεμο πας με όπλα και όχι με ευχές. Αν κάποιοι ξενέρωσαν για πιθανή χαλαρότητα των αντιπάλων, εμένα με χαροποιεί αυτό. Καθένας κάνει τη δουλειά του. Ο Ιγκόρ σκοράρει, ο Κάσες πασάρει, ο Αθανασιάδης μπλοκάρει. Κάποια δουλειά έχει να κάνει και η διοίκηση. Γνώμη μου πάντως-καθαρά από τα στοιχηματικά και τις αυξομειώσεις- είναι ότι το ματς ήταν καθαρότατο. 

Όλο το χρόνο κράζω τη διοίκηση. Είμαι πολύ κοντά στην ευχάριστη θέση να αναφωνήσω τα μπράβο μου και να παραδεχθώ ότι έλεγα μαλακίες. Εκ του αποτελέσματος κρίνονται όλα και η παραμονή σε μια χρονιά που όλα ήταν κόντρα, είναι μεγάλη υπόθεση. Μας έβγαλαν τη ψυχή αλλά χαλάλι. Μπορεί να είναι 2-0 (με δυο πέναλτι μουσαντένια και δυο άδικες αποβολές) στο 30' την Κυριακή;;; Έτσι για να κάνω ζαπινγκ και να βλέπω ποιος θα πέσει από τους άλλους.

Ο Πανθρακικός δεν έχει την πολυτέλεια για διχόνοιες και διασπάσεις στο φίλαθλο κοινό του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 9:38 pm

Δεύτερον, στον πόλεμο πας με όπλα και όχι με ευχές. Αν κάποιοι ξενέρωσαν για πιθανή χαλαρότητα των αντιπάλων, εμένα με χαροποιεί αυτό. Καθένας κάνει τη δουλειά του. Ο Ιγκόρ σκοράρει, ο Κάσες πασάρει, ο Αθανασιάδης μπλοκάρει. Κάποια δουλειά έχει να κάνει και η διοίκηση. Γνώμη μου πάντως-καθαρά από τα στοιχηματικά και τις αυξομειώσεις- είναι ότι το ματς ήταν καθαρότατο. 

.............manos said..........



...........θα ηθελα πολυ να συμφωνησω μαζι σου,αλλα δεν μου καθεται...........επειδη ειδα την χθεσινη παρασταση.........







............ας ειμαστε ρεαλιστες................στο β ημιχρονο,εκτος απο μια φαση στα πρωτα λεπτα,οι Βεροιεις τρομπανιζανε την σφαιρα απο την μεγαλη περιοχη τους, σαν ακοντιο στα ουρανια της Ημαθιας......αυτο λεγεται και χορηγια.................

...Υ.Γ.    ....η διοικηση της ΠΑΕ Πανθρακικος,οταν αποκατασταθει επαγγελματικα,τοτε μπορει να υπαρξει μελλον για την ομαδα μας.............μεχρι τοτε ας ευχαριστουμε τους μεγαλους αποντες.................χα............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 10:09 pm

Μα δεν υπάρχει και κανα ιδιαίτερο άγχος,αγαπητέ Μάνο...

Τουλάχιστον σε μένα,αλλά φαντάζομαι και στους ανθρώπους που στελεχώνουν την ομάδα. Διοίκηση,προπονητή,παίκτες.

Η ομάδα φέτος αφέθηκε στη μοίρα της όπως λένε και δω μέσα οι "γνωρίζοντες" πράγματα και καταστάσεις γύρω και μέσα σ' αυτήν.

Καταστάσεις και πράγματα,που ακόμα και μεις,οι "μη γνωρίζοντες" μπορούμε να τα καταλάβουμε. Δεν είμαστε δα και χαζοί,ούτε τρώμε το κουτόχορτο με το κιλό.

Αυτό για να εξηγούμεθα.


Διότι,δε χρειάζεται να είσαι ποδοσφαιρικός "αναλυτής" για να καταλάβεις αυτό που παίχτηκε φέτος.

Όταν παίρνεις για προπονητή τον (συμπαθέστατο κατά τ' άλλα...) Ρόκα και κάνεις μεταγραφές τύπου Ηλιάδη και Μελίσση για να σώσεις μια κατηγορία,ενώ είσαι προτελευταίος με 14 βαθμούς και χωρίς ορατή έστω την ελπίδα της ανάκαμψης,αυτό που παίχτηκε είναι φως φανάρι.

Κι όταν δεν παίρνεις (για πρώτη φορά) άδεια συμμετοχής στην άλφα εθνική και συνάμα δεν κάνεις ούτε την παραμικρή ενέργεια για να τα καταφέρεις έστω στην έφεση,τι να δείχνει άραγε;

Ας είμαστε πραγματιστές λοιπόν.

Φέτος,ίσως και να τα καταφέρουμε να παραμείνουμε στην κατηγορία.

Κι αυτό (αν θα γίνει) θα οφείλεται στην προσπάθεια των παικτών που σε κάποια παιχνίδια υπερέβαλλαν εαυτούς (πχ. ΠΑΟ με το γκολ στις καθυστερήσεις) στην τύχη-συγκυρία (πχ. στα αποτελέσματα αυτής της αγωνιστικής που έκατσαν ιδανικά) αλλά και στο διαιτητικό σπρώξιμο (δεν είναι και λίγο πράγμα να σου δίνουν οκτώ πέναλτι και να αποβάλλουν και έντεκα αντιπάλους σου...)

Ίσως και στα περιβόητα "κονέ" που λέει κι ο Cappo.


Από την άλλη όμως,εμείς θα πρέπει να ντρεπόμαστε για όλα αυτά;

Όχι βέβαια,διότι οι άλλοι,έκαναν χειρότερα.

Πολύ χειρότερα.

Όλο το χρόνο,γίναμε μάρτυρες του πάρε-δώσε μεταξύ των υπολοίπων ανταγωνιστών μας.

Της αλλαξοκωλιάς το κάγκελο έγινε.

Ξέχωρα από τα άνευ αγώνος,τα οποία αυτά κι αν διαστρέβλωσαν την εικόνα της βαθμολογίας.

Θα σου έλεγα γω,αν το πρωτάθλημα διεξαγόταν επί ίσοις όροις (με Νίκη και ΟΦΗ δυνατούς) και με 18 ομάδες,που θα ήταν τώρα η γραμμή του υποβιβασμού.

Και που θα ήταν τώρα κάτι πλατανιάδες και κάτι κομπότηδες,που έχουν να παίξουν ανταγωνιστικό ματσάκι από τα χριστούγεννα.

Χωρίς ίχνος υπερβολής αυτό.


Εγώ χαίρομαι πραγματικά,που οι δύο νίκες μου με ΠΑΟΚ-ΠΑΟ,τους χάλασαν τη μανέστρα.

Και θα χαρώ ακόμα περισσότερο,αν με νίκη την κυριακή σπρώξω τον έναν απ' αυτούς (τον οποιονδήποτε...) στον αγύριστο.


Όμως άγχος ΔΕΝ έχω.

Και ούτε η ομάδα πρέπει να έχει πιστεύω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Δευ 04 Μάης 2015, 10:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΔευ 04 Μάης 2015, 10:18 pm

Του χρόνου (αν τελικά την Κυριακή σωθούμε) τα πράγματα θα είναι τρισχειρότερα.

Χωρίς άδεια,χωρίς μεταγραφές,χωρίς λεφτά,βάλε με το νου σου τι θα δουν τα ματάκια μας.

Και με δεκαέξι ομάδες (που σημαίνει μεγαλύτερος βαθμός δυσκολίας στην υπόθεση της παραμονής...) και με ΑΕΚ-ΗΡΑ στο μενού συν τοις άλλοις.


Λίγο μυαλό να είχαμε,θα αποχωρούσαμε φέτος οικειοθελώς και την Κυριακή θα χάναμε.

Όμως δεν έχουμε μυαλό.


Και πολύ το γουστάρω αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΤρι 05 Μάης 2015, 3:31 pm

ΚΟΜΠΟΤΗΣ
Είχε πει κάποτε: «Η Ακρόπολη μπορεί να πέσει, ο Λεβαδειακός όχι»! Η Ακρόπολη ευτυχώς παραμένει στη θέση της, ενώ η ομάδα του πιθανότατα θα πέσει και δεύτερη φορά από τότε που το είπε. Ολες οι συγκυρίες άλλωστε είναι εναντίον του ακόμη και η δική του ποδοσφαιρική «καραντίνα» μέχρι να γίνει η δίκη του.
Κάποιοι ακόμη και στην πόλη της Λιβαδειάς, όπου επίσης ο Κομπότης έχει αρκετούς «εχθρούς», μιλάνε για... θεία δίκη. Το χειρότερο για τον Κομπότη είναι πως δεν μπορεί να στηριχθεί πλέον σε παλιές φιλίες, ενώ οι περισσότεροι στη Super League θέλουν να πέσει ο Λεβαδειακός! α..........................




..........απο το sentra............αααααααααααααα............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΤετ 06 Μάης 2015, 2:03 am

θελω   τον  μουφα    στα  VIP την Κυριακη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΤετ 06 Μάης 2015, 2:29 am

4 και σημερα!
Πανθραξ εισαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΠεμ 07 Μάης 2015, 8:09 pm

...να λεμε και τα καλα.......κα-τα--πλη-κτι-κο βιντεακι ο Χρονος, για το ματσακι της Κυριακης......


.....με την τελευταια εικονα,να βγαινει μεσα απο τα πιο τρελλα Πανθρακικα,ονειρα μου.......






......μπραβο στην παραγωγη....δεν ξερω ποιος ειχε την ιδεα  και δεν με ενδιαφερει αλλωστε,αλλα στις καρδιες των Κομοτηναιων,εστω και για λιγο,εγραψε Πανθρακικος ...... 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΠεμ 07 Μάης 2015, 8:47 pm

Φοβού τους Δαναούς και "αδιαφορία" φέροντας.


ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΠαρ 08 Μάης 2015, 2:12 am

Γαμω τους βιαμαρικους και τσαπου μοιραζοντας!
2 και σημερα!!!
Πανθραξ εισαι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΠαρ 08 Μάης 2015, 3:47 pm

το αυριανο  παιχνιδι  εχει ''θεωρητικα'' μεγαλυτερη  σημασια  απο  εκεινο  με  τα  παγουρια,  οπου ειχαμε  και  ρεκορ  εισητηριων.
μια  παραμονη  στην  λιγκα   παιζεται.
θα  ειμαι  εκει  και  θα   στηριζω  ,  δεν  το  συζητω.
αλλα  μη  μου πει  κανεις  να  ειμαι  ηρεμος   και  αβαβα,  και  καλα  να  μην  εκνευρισουμε    τον  πανο  και  θυμωσει  και  μας  παιξει  και  καλα  στα  ισα.
ας  κανουν  οτι  θελουν  ρε.
το  παιχνιδι  πρεπει  να  το  παρουμε  με  τη μαγκια  μας ,  οση  μας  εχει  μεινει  .
κι αν  το  χασουμε  ,  να  ειμαστε  αξιοι  της  μοιρας  μας  ολοι.
δε  γουσταρω  παρακαλια  στην  κομοτηνη.
μια ζωη  πανθρακες  θα  ειμαστε  ανεξαρτητως  καιρου  και  κατηγοριας.
και  οποιος  καταλαβε  καταλαβε

ΥΓ.  αν  θελετε  εστω  και  λιγη  επαφη   με τον  κοσμο  καλοι  μου διοικουντες ,  μαθαυριο καντε θυσια  καποια  εσοδα  και  βαλτε  εισοδο  1 ευρω  παντουυυυυυυ.  και  στο  μεγαλο  πεταλο δωρεαν για  τα  σχολεια. ετσι  θα  στηριχθουν  οι  παιχτες  και  οχι  παρακαλωντας  τους  γειτονες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΠαρ 08 Μάης 2015, 4:02 pm

Εννοειται προεδραρα μου!!!!!
Μεθαυριο στο ΔΑΚ δε πρεπει να πεφτει οχι καρφιτσα,αλλα ουτε αερας κοπανιστος!!!!
Πρεπει να γινεται της τατιανας το καγκελο!
Οπως με τον Πας,πριν απο 9 χρονια,μονο που τοτε δεν υπηρχαν τα πεταλα....
Τωρα θα τους πηδηξουμε τα πεταλα τους βιαμαρουληδες!!!!
Με το που θα μπουν στο ΔΑΚ για ζεσταμα τα πανοπουλακια,πρεπει να εχει γινει καφε το σορτσακι τους απο πισω και κιτρινο απο μπροστα....
Δε παρακαλαμε ΚΑΝΕΝΑΝ και ιδιαιτερα αυτα τα σιχαματα!!!!
2-0 απο το 15' και οπου φτασει το κοντερ!!!!
Ολοι γηπεδο την Κυριακη ρεεεεεεε!!!!!!
51 ωρες εμειναν για να καψουμε τον καρναβαλο!!!!!
Τα καλυτερα ερχονται!!!!
Πανθραξ εισαι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα Icon_minitimeΠαρ 08 Μάης 2015, 7:50 pm

gerolykos έγραψε:
το αυριανο  παιχνιδι  εχει ''θεωρητικα'' μεγαλυτερη  σημασια  απο  εκεινο  με  τα  παγουρια,  οπου ειχαμε  και  ρεκορ  εισητηριων.
μια  παραμονη  στην  λιγκα   παιζεται.
θα  ειμαι  εκει  και  θα   στηριζω  ,  δεν  το  συζητω.
αλλα  μη  μου πει  κανεις  να  ειμαι  ηρεμος   και  αβαβα,  και  καλα  να  μην  εκνευρισουμε    τον  πανο  και  θυμωσει  και  μας  παιξει  και  καλα  στα  ισα.
ας  κανουν  οτι  θελουν  ρε.
το  παιχνιδι  πρεπει  να  το  παρουμε  με  τη μαγκια  μας ,  οση  μας  εχει  μεινει  .
κι αν  το  χασουμε  ,  να  ειμαστε  αξιοι  της  μοιρας  μας  ολοι.
δε  γουσταρω  παρακαλια  στην  κομοτηνη.
μια ζωη  πανθρακες  θα  ειμαστε  ανεξαρτητως  καιρου  και  κατηγοριας.
και  οποιος  καταλαβε  καταλαβε

ΥΓ.  αν  θελετε  εστω  και  λιγη  επαφη   με τον  κοσμο  καλοι  μου διοικουντες ,  μαθαυριο καντε θυσια  καποια  εσοδα  και  βαλτε  εισοδο  1 ευρω  παντουυυυυυυ.  και  στο  μεγαλο  πεταλο δωρεαν για  τα  σχολεια. ετσι  θα  στηριχθουν  οι  παιχτες  και  οχι  παρακαλωντας  τους  γειτονες.


Γιατί ρε συ Αρχηγέ,είδες κανένα παρακάλι πουθενά;

Ποιος παρακάλεσε;

Υπέπεσε κάτι τέτοιο στην αντίληψη σου;


Εδώ μέσα πάντως,δε νομίζω.

Το αντίθετο θα έλεγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ξανθούλα-Πανθρακικός
» ΠΑΝΘΡΑΞ - ΣΑΚΑΦΛΙΑΔΕΣ
» Λεβαδειά-ΠΑΝΘΡΑΞ
» Παναθηναϊκός-Πανθραξ
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2014-15-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις