Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΠαρ 20 Μαρ 2015, 11:23 pm

Νομίζω πως υπάρχει μια παράξενη αίσθηση αισιοδοξίας γι' αυτό το ματσάκι,η οποία κατά την προσωπική μου άποψη,δε βασίζεται πουθενά.

Για να δούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΣαβ 21 Μαρ 2015, 2:23 am

Την ιδια αισθηση εχω Κασσανδρα μου!Ας βαλουμε ολοι τη θετικη μας ενεργεια και ολα θα πανε καλα!

Πανθραξ εισαι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΣαβ 21 Μαρ 2015, 11:05 am

SPQR έγραψε:
Νομίζω πως υπάρχει μια παράξενη αίσθηση αισιοδοξίας γι' αυτό το ματσάκι,η οποία κατά την προσωπική μου άποψη,δε βασίζεται πουθενά.

Για να δούμε.

....να σου πω εγω απο που πηγαζει αυτη η παραξενη αισθηση ...αισιοδοξιας........

...ειναι που δεν σε νοιαζει καθολου,εκτος απο... το τριποντο λεγεωναριε......σκεψου και να σε ενοιαζε....  αυτα ειναι τα γραμματα φιλος.....


......εγω παντως εχω μια παραξενη αισθηση ...απαισιοδοξιας για το ματσακι(αν το παιξουνε...) και ειμαι πλεριος απο θετικες ενεργειες,καλες αυρες και λοιπα εξωαισθητηριακα συνδρομα.......

...Υ.Γ   ..εβαλα και τον ελεφαντα με τον κωλο να κοιταζει την πορτα.....για καλο φενγκ-σουϊ......

....Υ.Γ1. ....εσυ παλιοκυλοτα  τσιμπουκατερος......ρουφα τα μέζεα μας.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΣαβ 21 Μαρ 2015, 3:39 pm

Θα σηκώσω ψηλά τα χέρια (στο θέμα του ...νοιαξίματος) έτσι που  πας.

Τέλος πάντων...


Η αίσθηση αυτή της παράξενης αισιοδοξίας που ανέφερα,δεν είναι δική μου.

Απλά τη διαπίστωσα,μιλώντας με διάφορους (Πάνθρακες και μη) για το σημερινό.

Για πρώτη φορά (υπό την έννοια ότι δε θυμάμαι να υπήρξε άλλη...) παίζουμε με τον ΠΑΟΚ,και οκτώ στους δέκα,μας δίνουν κάποια τύχη όσον αφορά το αποτέλεσμα.

Δεν συμφωνώ,δεν την έχω (την αίσθηση αισιοδοξίας) και γι' αυτό την χαρακτηρίζω "παράξενη" και επισημαίνω ότι "δε βασίζεται πουθενά".


Τώρα βέβαια,αν θες,σηκώνω ψηλά τα χέρια και γι' αυτό.

Από σένα εξαρτάται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΣαβ 21 Μαρ 2015, 9:25 pm

Και τελικά,είχε βάση αυτή η παράξενη αίσθηση αισιοδοξίας για το ματσάκιον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΣαβ 21 Μαρ 2015, 9:57 pm

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ 033_2-470x470




...τσιμπουκατερος,ο Ντιγκινις ειμαι..............φυσα το κλαρινο,γερα ομως κι ελα να σου εξηγησω το ονειρο τελευταια αγωνιστικη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΣαβ 21 Μαρ 2015, 10:06 pm

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ 0907516001382698163




.....τελικα ,καλα εκανα κι εβαλα τον ελεφαντα με τον κωλο................πιστευω ομως πως και η προβοσκιδα,εκανε δουλεια.....................τσιμπουκατερος,ξερεις εσυ......



............μαγικα πραματα σημερα.........γκολ ο Τζανης !!!............και τριποντο και ξεφτιλα μπαουγκ......και διπλο η ...Λεβαδεια(!) στο Αγρινιο..........καλα ρε σεις.......οχι ολα μαζι.......θα μας ξερανετε............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΣαβ 21 Μαρ 2015, 10:41 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ Icon_minitimeΣαβ 21 Μαρ 2015, 11:14 pm

Η νίκη του Κομπότη μας ξέσκισε ρε γαμώτο. Αχ ρε Μάτζιο Άκη, από σένα θα το βρούμε, ωρέ;

Ως προς τον αγώνα, μόνο ο γαύρος έμεινε για να λέω ότι τους έχω κερδίσει όλους, ε, κοντοζυγώνει κι αυτό.

Τουλάχιστον είχαμε αξιοπρεπή εμφάνιση.

Συνεχίζουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παοκ
» 1η αγ. ΠΑΟΚ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» παοκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ για Β' ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2010
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φο.φ.η.
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2014-15-

Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις