Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 25 Φεβ 2015, 11:34 am

Χωρις πολλα λογια...παιξτε μπαλα και παρτε το διπλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 25 Φεβ 2015, 6:54 pm

.....καλα σαραντα............και καλη ψυχη.............



.....να ζησωμε.... να τους θυμωμεθα..........τους σουπερλιγκατους,τους φραγκατους και τους χλιδαφραγκους......διακοπη,αναστολη,αναβολη και της μαμας σας το μουνι,ρε συριζαρια........κωλοτουμπες της πλακας......που ειναι ρε οι διαγραφες του χρεους,τα σβησιματα των μνημονιων και αλλα τετοια ανεκδοτα.......που ειναι ρε ?.......



...για τιποτε δεν σκαω,οσο για το κλεισιμο των συνδεσμων........και τωρα που θα συνωμοτουμε και θα κυνηγαμε τας κυλοτας,εμεις οι βαρβαριανς ?........ευτυχως , northeast μερια,προνοησαμε και εχωμε τας λεσχας ετοιμας απο καιρο..........αμ πως που ελεγε κι ο μεγαλος Χατζηχρηστος............


....τελος παντων.........Πανθρακικαρα παντα και παντου.....και με διακοπας και με αναβολας....και με λεσχας................αει στο διαολο μπρε κωλοτουμπες συριζαρια..........αει στο διαολο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 25 Φεβ 2015, 7:58 pm

Την ΠΑΕ Πανθρακικός τη συμφέρει η διακοπή του πρωταθλήματος και μάλιστα,όσο περισσότερο κρατήσει (η διακοπή) τόσο το καλύτερο. Πέρα από μήνα,θα της έρθει κουτί λέμε.

Διότι:

1. Μέχρι τότε,μπορεί να έχει αποσυρθεί ο ΟΦΗ (όπως Νίκη Βόλου) 

2. Στα παιχνίδια από τον γαύρο μέσα,μέχρι και την Τρίπολη έξω,η ομάς πιθανότατα θα επιδίδονταν σε διαδοχικά κλαρίνα. Άμα θα έπαιρνε κανα χινάρι σε καναν τέλη κι αυτό αμφίβολο εξαιρετικά.Τώρα όμως και ειδικά αν η διακοπή τραβήξει,αλλάζουν κάπως τα δεδομένα διότι:

α. Αποκλείεται ν' αντιμετωπίσει φαινόμενα ντεφορμαρίσματος,αφού πιο ντεφορμέ,απλά δε γίνεται.

β. Το αντίθετο ισχύει για τους προσεχείς αντιπάλους της ομάδος,οι οποίοι παίζουν μια κάποια μπαλίτσα,άλλος λίγο,άλλος λίγο παραπάνω και τα λοιπά. Οπότε αυτοί,ίσως και να επηρεαστούν.

γ. Η καθυστέρηση της επανέναρξης,ενδεχομένως μπορεί να οδηγήσει τη διοργανώτρια στον ορισμό αγώνων κυριακή-τετάρτη,το οποίο σαφώς μας συμφέρει,αφού ίσως και να εκμεταλλευτούμε καναν τραυματισμό,η καμμια κούραση βαριά του αντιπάλου μας. Τα δικά μας τα τσαπιά και να κουραστούνε και ξεκούραστα να 'ναι, ή το αν θα παίζει ο τάδε κι όχι ο δείνα, λίγο μας επηρεάζει,αφού η απόδοσή μας αναμένεται να κινηθεί στα γνωστά επίπεδα ανεξαρτήτως προσώπων και συχνότητας αγώνων.


Από την άλλη,κι εμείς οι φίλαθλοι-οπαδοί του ΑΠΣ Πανθρακικός,πρέπει να είμαστε υπέρ της μακροχρόνιας διακοπής για λόγους πρωτίστως υγείας.

Να ηρεμήσουν δηλαδή λίγο τα ματάκια μας,εφόσον δε μπορούμε να ξεφύγουμε απ' τη διαστροφή να βλέπουμε κάθε βδομάδα,αυτό που τέλος πάντων βλέπουμε.

Προσωπικά,έχω δει ελάχιστους αγώνες φέτος (είναι-δεν είναι καμμια δεκαριά) και πάλι έχω πρόβλημα.

Φαντάσου τι πρόβλημα θα έχει δηλαδή,κάποιο "αρρωστάκι"...


Θα δείξει όμως,διότι πιθανότατα,η χαρά θα κρατήσει μόλις για μια αγωνιστική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 10:52 am

Ζητά να παίξει χωρίς κόσμο στο Ηράκλειο   
Τι ζητούν οι Θρακιώτες; Να δώσουν το ματς με τον ΟΦΗ στο Ηράκλειο κεκλεισμένων των θυρών. Υπενθυμίζεται ότι οι Κρητικοί είχαν τιμωρηθεί με μία αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών και πρόστιμο 25.000 ευρώ εξαιτίας των επεισοδίων στο ματς με τον Παναθηναϊκό.

Στην ομάδα της Κομοτηνής υποστηρίζουν ότι η ποινή πρέπει να ισχύσει στην αμέσως επόμενη αγωνιστική, δηλαδή στο δικό τους ματς με τους Ηρακλειώτες, για την 26η αγωνιστική, που αναβλήθηκε.
Βέβαια, την Τετάρτη (4/3) θα εκδικαστεί και η έφεση του ΟΦΗ κατά της πρωτόδικης απόφασης. Αν ''πέσει'' η ποινή σε ό,τι έχει να κάνει με το κεκλεισμένων, τότε δεν θα συζητηθεί καν το αίτημα των ''πρασίνων''.
http://www.sport24.gr/football/omades/Panthrakikos/zhta-na-paiksei-xwris-kosmo-sto-hrakleio.3337606.html

Οτι με κοσμο δεν μπορουν τα παλικαρια μας και το θελουν αδειο το γηπεδο...ρε παιξτε μπαλα εσεις και ολα γινονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 04 Μαρ 2015, 6:15 pm

Τι λες τώρα...

Το καρδιογράφημα του νεκρού που παρατηρείτο στην οδό του πατέρα της ιστορίας αποτελεί παρελθόν;

Μωρέ μπράβο...

Τα είδες τ' αντιπροεδριλίκια τι κάνουν;

Και τελικά,μάλλον θέλουν να σωθούν τούτοι ρε.

Κοίτα να δεις ρε φίλε μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 18 Μαρ 2015, 5:29 pm

Η πιο βαθιά ανάσα στην ιστορία της ομάδας στην Α' Εθνική.


Δεν ξέρω το πως και το γιατί κι ούτε με νοιάζει κιόλας.

Μόνο οι τρεις βαθμοί μετράνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 18 Μαρ 2015, 7:47 pm

...........διαφωνω..............για την ανασα......μαλλον σε σπασμο μου εμοιασε.......14(!) τελικες στο πρωτο ημιχρονο και το τριποντο ηρθε απο την ευφυϊα ενος και μονο παικτούρου........ματσακι για να το καθαρισεις απο το ημιχρονο,στο δευτερο και με δεκα ο καταδικασμενος ο-ο-0μιλος,παλεψε μεχρι να του βγει η ψυχη μαζι με την δικη μας......................


...και τωρα μπαουγκ............τα μαντατα εδω απο την μπουγατσουπολη,λενε πως τα οπαδα τους,ζητανε απο τα ποδοσφαιριστα, να ειναι πολυ φιλικα το Σαββατο.......μα παρα πολυ φιλικα...............




....θα ερθει κι εκεινη η σιχαμενη η μυταρου............και θα θελει να μας κερδισει...........διπλη ρηξη εσω-εξω πλαγιου και θλαση τριτου βαθιμου ....οι ευχες μου..........



...Υ.Γ.  .... λεγεωναριε..... ..δεν ξερω πως και γιατι,αλλα πιστευω οτι σε νοιαζει ............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 18 Μαρ 2015, 8:01 pm

Δεν είναι ότι δε με νοιάζει το τρίποντο.

Αυτό με νοιάζει και με παρανοιάζει.

Για το πως και το γιατί είναι που αδιαφορώ.

Εχει διαφορά το ένα από το άλλο νομίζω.


Αλλωστε,έχω γράψει εδώ μέσα,ότι επιθυμώ την παραμονή για δύο λόγους που όμως τον έναν δε μπορώ να τον γράψω και τον άλλον δε θέλω.

Και αν σήμερα δεν κερδίζαμε τότε πάπαλα.

Απλό και κατανοητό πιστεύω.


Υ.Γ: Είσαι σίγουρος ότι θα έρθει η μυταρού; Μήπως αντίθετα,πάμε εμείς κατά κει; Λέω γω τώρα,που δεν σκαμπάζω και πολλά.

Υ.Γ 2: Το τι λένε οι παοκτσήδες,λίγο με απασχολεί. Εγώ ξέρω ότι ο μαγικός αριθμός είναι το 37. Και έχω στη διάθεσή μου τέσσερα και μισό παιχνίδια για να τον φτάσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ανεξαρτητος κρητης - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» φο.φ.η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2014-15-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | Σπορ | Collectives sports | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις