Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΠαρ 31 Οκτ 2014, 9:30 am



Kαι τότε ρίξανε τον κλήρο
να δούνε ποιος, ποιος, 
ποιος θα φαγωθεί
οε οε οε οε!

ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟ Κ.????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΠαρ 31 Οκτ 2014, 9:36 am

Νικη τin kyriaki και καμια δικαιολογια που ακουγεται τους τελευταιους 2 μηνες...αδικη ηττα,θα γυρισει και θα μυρισει(αν ειναι να μυρισει καπου ας μυρισει σε εμας pirat ).


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bulldog63 στις Παρ 31 Οκτ 2014, 11:47 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΠαρ 31 Οκτ 2014, 9:37 am

17:15 Πανθρακικός-ΟΦΗ
Ιωαννίδης (Αργολίδας), Γκάγκας (Λάρισας), Σίπκας (Πέλλας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΠαρ 31 Οκτ 2014, 3:17 pm

Η' ταν ή επι τας!!!!
Αυτο ειναι το συνθημα για τον αγωνα με τα κοπελια.....
Η' κερδιζουμε και μενουμε ζωντανοι ή τον κλαιμε (πολυ) προωρα τον μακαριτη....
Μπειτε μεσα με τσαμπουκα και εμεις δυναμικα στο πεταλο,οπως παντα αλλωστε!!!
Πανθραξ εισαι!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stekom
Stekom


Αριθμός μηνυμάτων : 40

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΠαρ 31 Οκτ 2014, 3:39 pm

Αρχίζουμε τους "τελικούς" από Νοέμβρη μήνα..πάμε δυνατά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΠαρ 31 Οκτ 2014, 8:41 pm

Ολα κανονικα την Κυριακη...ξεκιναμε με κοκκινο καφε,πρασινο τσαι και στις 14:00 στο μερος μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GiorgosA


Αριθμός μηνυμάτων : 192

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2014, 1:03 pm

Bulldog63 έγραψε:
Ολα κανονικα την Κυριακη...ξεκιναμε με κοκκινο καφε,πρασινο τσαι και στις 14:00 στο μερος μας.
καλημερα....να υποθεσω οτι το "μερος σας",ειναι τα κεφτεδακια του Μαργαριτη???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2014, 7:11 pm

Εντάξει το αστείο με τον Μάντζιο πρέπει να τελειώσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2014, 7:55 pm

....αυτα ειναι κυριες μου..........τα κουμπια της Αλεξαινας...........δεν μπορει παραπανω ο φετεινος Πανθρακας...................τελικα,πιστευω πως δεν ειναι ευθυνη του Μαντζιος Ακης,αυτο το φετεινο πραγμα που κατεβαζουμε στα γηπεδα.......


  ........πιστευω πως αν ευθυνεται σε κατι,η ευθυνη του θα πρεπει να αναζητηθει ,στο τι ζητησε και τι δεν ζητησε απο τον ιδιοκτητη για να ενισχυσει την ομαδα το καλοκαιρι......δεν θελω να πιστευω,πως επαγγελματιας οπως αυτος,πιστεψε πως οι περσινοι που του εμειναν,μαζι με τα λιμα που κουβαλησαμε στην Κομοτηνη,θα σωνανε και την φετεινη παρτιδα.....




.......δεν ημουν στο ΔΑΚ........η τηλεοραση δειχνει και ριπλεϊ,δειχνει και μουτσουνες δειχνει και εκφρασεις..........και ηταν φανερη η προσπαθεια σχεδον των περισσοτερων παικτων για το αποτελεσμα.......το μυαλο και η ψυχη θελει,αλλα το σωμα και τα ποδια δεν μπορουν να ακολουθησουν.....βλεπε Ιγκορ........ο ενας χρονος που εβαλε στο κορμι του,πρεπει να τον παραφορτωσε.....μηδεν κοντρολ,μηδεν κινηση,μηδεν εκτελεση......ευκολη λεια,ακομη και για μπακ που παιζουνε στα ερασιτεχνικα........στο κεντρο επισης.....κουρασμενα παλληκαρια με ιδρωμενη την φανελλα,αλλα  απο αποτελεσμα,γραψε παπαροσκονη..........


......αν κραταμε κατι ειναι η προσπαθεια, η αγωνιστικη.....δεν φθανει ομως......και οι ευκαιριες που εχουμε για βαθμους στο ΔΑΚ,λιγοστευουν..........ο Μανιτου,να βαλει το χερι του.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2014, 8:43 pm

ποναμε  ρε με αυτην την εικονα της ομαδα   φτανει ποια  καντε κατι αν θελετε φυσικα  να μεινει η ομαδα   δεν λεω οτι φταιει ο ματζιος και μονο αυτος αλλα εχουν μεριδιο ευθυνης  ολοι εκει απο τον μασερ της ομαδας μεχρι τον προεδρο καντε κατι να  σωσουμε την ομαδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2014, 8:54 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2014, 9:12 pm

Όσο και να προσπαθείς να σωπάσεις, τελικά η αγανάκτηση δε(ν) στο επιτρέπει...

Συγχαρητήρια στους δαιμόνιους σκάουτερ και προπονηταράδες, του ΤΕΒΕΕ και μη, που απ' ότι φαίνεται ξέρουν περισσότερα για το πώς θα πάρουν τη μίζα τους κι από πολιτικούς που είναι χρόνια στην καρέκλα.

Τελικά πότε θα κερδίσουμε, πότε θα παίξουμε μπάλα και πότε θα συνειδητοποιήσουμε ότι πέφτουμε; ( ; ; ) (Ας μας συγχωρήσουν όσοι παίκτες τους παίρνει κι αυτούς η μπάλα της αγανάκτησης, με τη διαβεβαίωση πως η "βρώμα" ότι πολεμάμε την ομάδα είναι προϊόν φαντασίας).

Οι υποσχέσεις είναι πολλές, αλλά η απάντηση και η μόνη αλήθεια είναι μία: εκτίθεστε και θα συνεχίσετε εάν δεν αλλάξετε τροπάρι.


Η ομάδα έχει Διοίκηση, που έχει φάει κόλλημα με τον συγκεκριμένο προπονητή, έχει παίκτες που (όχι όλοι) είναι τρίτα ξαδέρφια με το ποδόσφαιρο, και πάνω απ' όλα έχει χάσει την εμπιστοσύνη του κόσμου. Υπήρχε κλίμα οικογένειας που έχει χαθεί ανεπιστρεπτί και δε θα επιστρέψει, γιατί πολύ απλά τα έχετε κάνει μπουρδέλο, όσο κι αν διαρρηγνύετε τα ιμάτιά σας για το αντίθετο. Αν και εφόσον αποφασίσετε να αλλάξετε το ο,τιδήποτε, μη μας το πείτε, γιατί απλά θα είναι πολύ αργά.

ΣΑΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΗΣΥΧΟΥΣ!(!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2014, 11:07 pm

Μα τι ωραια ανακοινωση βγαλανε.
Μαλλον το 'χαν σιγουρακι οτι θα κερδισουν τον Οφη.
Πιο σκατα και να προσπαθουσατε δεν θα τα κανετε.
Τι ειπε ο Ακης?
Οτι δεν εχουμε φυσικη κατασταση...
Ο Μπιζάς φταιει?

Για πες μας ρε Μαντζιο τα εργομετρικα Σερφα, Εμποου, Αραμπα, Οκατσι κλπ, οταν ηρθαν να υπογραψουν, και τι εισηγηση σου κανε ο γυμναστης.

Τα χεις χασει τα αποδυτηρια. Μαζι με τον βοηθο σου και τον τεχνικο διευθυντη τα κανατε σκατα.
Γι αυτο θα σε τρολλαρουν ο Κασες, ο Τζανης κλπ.
Δεν σε γουσταρουν, δεν εμπνεεις την ομαδα, ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ρε δικε μου.

Δεστε μια πετρα στο λαιμο σας και μεσα στο Βοσβοζη ρε.......στο στοιχειο σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2014, 1:03 am

Εντάξει μωρέ δεν αγχωνόμαστε που δεν πήραμε το φίδι.Ο κόουτς θα κατέβει στο τηγάνι θα κάνει ένα στήσιμο της ομάδας από άλλον πλανήτη και θα πάρει το διπλάκι.Με Χασομέρη και Ζδράβο και θα μας βάλει τα γυαλιά.Ας του αφήσουμε ήσυχους λοιπόν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2014, 2:20 am

Den diorthonete tipota kai kanenas.
Ayto kseroun na paizoun ta tsalia pou mas koubalisan ayto deixnoun.




KALINYXTA AGAPH MOU GLYKIA.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2014, 4:05 pm

Ακη αν μεινεις κοψε το αστειο με την μη χρησιμοποιηση του Π
απαγεωργιου...Χανεις και τον Ντενιζ απο μπροστα.
Ειναι που δεν εχεις χασει τα αποδυτηρια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΔευ 03 Νοε 2014, 9:54 pm

....809 κουρμπετηδες, εκοψαν εισιτηριο χθες για να δουνε τον Πανθρακα....προσθετουμε και τα διαρκειας και βγαζουμε συμπερασμα........


.....αν κανουμε την σουμα λοιπον,οτι μας αξιζει να βλεπουμε,το βλεπουμε..... Ντιγκινηδες και  Αραμπαδες και Οκατσηδες και  Μεχιες και Περεθ.......να μην εχουμε και παραπονα.....


.........βριζει η Κατερινα.............τζαμπα σπαει τα μυαλα της και τα νευρα της.....φθασαμε το ταβανι μας φιλεναδα..........ας το χωνεψουμε,για να καταπινεται η πικρα πιο ευκολα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΤρι 04 Νοε 2014, 12:12 pm

809 κουρμπέτηδες... Προσθέτουμε και τα διαρκείας και βγάζουμε συμπέρασμα: Πολλοί ήμασταν...

Δεν ξέρω ρε συ Cappo, αλλά αν εμένα έσπαγε η πελατεία από το μαγαζί μου, θα προσπαθούσα να βρω τί δεν πάει καλά με το μαγαζί μου, δε θα κατηγορούσα τους πελάτες...

Από την άλλη, εγώ, επειδή αγαπάω το συγκεκριμένο μαγαζί, θα ψωνίζω από εκεί.

Και ας μην ανταποκρίνεται η ποιότητα της τιμής.

Και ας επιτρέπουν στο κάθε αγριοτεκνό να με λέει "πληρωμένη" και να σκαρφαλώνει στα κάγκελα για να μου πουλήσει νταβατζηλίκι.

Και ας με σηκώνουν από τη θέση μου για να βολευτούν οι πάσης είδους ούνοι από όλη την επικράτεια. 

Και ας με ψάχνουν κάθε φορά για 10 λετά με το ρολόι στην είσοδο οι "ράμπο" λες και είμαι σεσημασμένη και να μου λένε "τα βιβλία είναι ογκώδη, δεν επιτρέπονται". (Με τον Επιτάφιο του Περικλή ανά χείρας θα κάνω επεισόδια, Μάκη μου, γιατί η κλασσική παιδεία τα σπάει στην κυριολεξία). 

Και ας μπαίνω στο κλάσσικο για το καφεδάκι μου και με αγριοκοιτάει το κάθε αγράμματο τσιράκι.

Κι ας με κουβαλάνε τα περιπολικά κάθε φορά που τολμώ να ανάψω καπνογόνο να ζεσταθεί λίγο το πέταλο.

Κι ας έρχονται τα μαντρόσκυλά τους να μου κατεβάζουνε το πανί, το οποίο -να σημειωθεί- δεν περιέχει κάτι το υβριστικό, απλά θίγει το διορισμένο παιδοβούβαλό τους. 

ΕΜΕΝΑ δε με ακουμπούν όλα αυτά, γιατί αγαπάω το μαγαζί. Δεν είμαι όμως μόνο εγώ η πελατεία. Εμένα δε χρειάζεται να προσπαθήσουν να με βάλουν στο μαγαζί. Τους άλλους να προσπαθήσουν να βάλουν, αυτούς που είναι δυσαρεστημένοι.

Εμένα δε χρειάζεται να προσπαθήσουν να με βάλουν στο μαγαζί. Μέσα είμαι. Εμένα να προσπαθήσουν να μη με χάσουν από πελάτη... Wink

Τις καλημέρες μου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΤρι 04 Νοε 2014, 2:36 pm

-


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Παρ 16 Ιαν 2015, 3:28 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΤρι 04 Νοε 2014, 2:39 pm

Τα ξερα τους τα κεφαλια μας φτασανε εδω cappo μου.

Πολλες ευκαιριες ειχαμε και εμεις οι λιγοι να το κοψουμε και να μην ξανα πατησουμε αλλα ειμαστε εκει.

ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΜΑΘΑΜΕ,ΜΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ.

Την φωνη μας κανεις δεν μας την κλεινει...μ@λακα,αρχιδι,που$τη Κ. 

ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΤρι 04 Νοε 2014, 2:41 pm

Το μοναδικο πανι που θα μπαινει μεχρι το τελος της χρονιας ειναι αυτο των κυκλωπων.."ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ".


ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΡΕ ΣΤΡΑΓΑΛΑΔΕΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΤρι 04 Νοε 2014, 3:22 pm

Μεγαλη κουβεντα για τον κοσμο.
Δεν λυνεται ουτε σε 300 σελιδες. Πολλα τα αιτια που μπορει να βρει κανεις.... Απο την οικονομικη κριση μεχρι και την απροσωπη - απομακρη διοικηση και τα λαθη που εχουν γινει.
Ταφοπλακα για αυτο το θεμα ηταν στην πρωτη χρονια το ματς με τον γαυρο (θυμαστε τι εγινε με τους κατοχους διαρκειας της 2) και η πορεια την δευτερη χρονια στην λιγκα. Στο ματς με Ηρακλη, ειχαμε κοσμο, μετα τις πεταλουδιτες του Μιτου, και τις ηττες με "ανοιχτα ποδια" απο Πας (θυμασαι Ταιρη) και Λαρισα τελειωσε το παραμυθι.
Νομιζω οτι ως ομαδα με οικονομικη ανεξαρτησια θα επρεπε να βαδιζουμε στα βηματα του Παναιτωλικου.( και κει εχουν τα θεματακια τους βεβαια)..
Απο την αλλη η κατασταση στο πεταλλο τραγικη. Ασφαλιτες παντου, συλληψεις μελων, λογοκρισια.
Ποιος να ρθει να φωναξει....και να ρισκαρει να κανει κρατητηριο για να παρει ενα αστερι ο καθε Λεβενταγας μπατσος?
Ολοι εχουν τα δικια τους.

Bulldog, παραδεχομαι εικονα. daouli daouli daouli daouli

Αφου η Παε αφηνει να εννοηθει και να βγαινει προς τα εξω οτι μετα το ματς με την Νικη Βολου, τελειωσε και ο ποδοσφαιρικος διεθυντης ( ο Αλλαχ να τον κανει ), γιατι δεν το ανακοινωνει και επισημα? Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΤρι 04 Νοε 2014, 5:40 pm

..........συμφωνω με το πανι.........και με καθε πανι................παντα με τα πανια,ειχα μια μουρλα ξεχωριστη...........




.......την μεγαλη κουβεντα,την ειπε ο SPQR........για τους παικτες,που θα  μεινουν για παντα στις καρδιες μας............για τους παικτες που ταυτιστηκαν με την κερκιδα και το αντιστροφο........ετσι ακριβως ειναι......γι αυτο εδεσε η μαγια τοτε.......




   .............αντε τωρα και ξεκινας για το ΔΑΚ......για να γουσταρεις,ποιον ?...τον Ντουγκαρι,Ντιγκινι η οπως διαολο τονε λενε ?.....


......η ομαδα στα 5 χρονια της παρουσιας της στην λιγκα,εχει ενα και μονο στοχο............πως δεν θα βουτηξει παρακατω................αυτο εχει κουρασει............ και τον κοσμο αλλα και την ομαδα γενικα..........συν την πουτανα την φτωχεια,που γαμει και δερνει,πλην τελεορασεων και Πρετεντερηδων..............δηλαδη,μηδεν κινητρο για τον φιλαθλο να ξεσπιτωθει,μικρο κινητρο για τον παικτουρα απο τας Ονδουρας(βαϊ-βαϊ-βαϊ...) να ξεδιπλωσει στο χορτο την ταλενταρα του.....και παει λεγοντας........και ο καιρος περνα...........και τα βαθμα,δεν ερχοσαντε......και ο πρωτος γυρος τελειωνει......και η πουρτσα μεγαλωνει....................αυτα...............






.Υ.Γ.    ................γαμηστε τον πουστη,τον ..Ολυμπιακο! (..εχω καθε δικαιωμα,να το λεω...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΤρι 04 Νοε 2014, 6:56 pm

-


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SPQR στις Παρ 16 Ιαν 2015, 3:29 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη Icon_minitimeΤετ 05 Νοε 2014, 12:56 pm

Άλλος έπρεπε να φύγει και άλλος έφυγε. Παρεθλόν ο Μάτζιος και ακούω εμπνέυσεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φοφη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Πανθρακικός
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2014-15-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις