Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

  Πανθρακικος - A.O.ξ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 16 Μαρ 2013, 12:36 am

Δεν υπάρχει παιχνίδι.Καιρό τώρα δεν υπάρχει.Πάμε για άλλα.Ξερός άσσος.Πάμε στο επόμενο.Όποιος ''βλέπει'' ξέρει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 16 Μαρ 2013, 7:21 pm


.....Χ στην Λειβαδια ο φιδης,το σφυριξε ο σκωληκας το κλαρινο.....μια χαρουλα........αρκει να κανουμε σωστα την δουλεια εμεις....και θα την κανουμε...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 16 Μαρ 2013, 7:25 pm

νονε θα νηστεψεις την σαρακοστη ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 10:34 am

...καλημερα Προεδρε..............

...εγω θα νηστεψω οταν δεν θα εχω να φαω........................ορμαααααααατεεεε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 10:50 am

..."μπραβο" στον "παικταρα" τον Κατιδη.....................σιγουρα χαιρετωντας φασιστικα χθες,θα ειδε την τσαπου του να μεγαλωνει............................

.....και βλεπωντας την τσαπου του να μεγαλωνει,ειδε τα παπαρια του να μικραινουν.....αφου δεν ειχε την γενναιοτητα και τα κοτσια,να παραδεχθει την πραξη του....και μουρτσοκλαιγε αριστερα και δεξια διαφορες μαλακιες..........

...η "δουλεια" γινεται μια χαρα................παντου......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 2:10 pm

Είδα ένα όνειρο.Προηγήθηκε λεει με Παπαδόπουλο ο Πανθρακικός στο 40'. Αποβλήθηκε παίχτης της γειτόνισσας στο 67' και στο 87' εγινε το 2-0.Γειά μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 4:18 pm

cappo έγραψε:
..."μπραβο" στον "παικταρα" τον Κατιδη.....................σιγουρα χαιρετωντας φασιστικα χθες,θα ειδε την τσαπου του να μεγαλωνει............................

.....και βλεπωντας την τσαπου του να μεγαλωνει,ειδε τα παπαρια του να μικραινουν.....αφου δεν ειχε την γενναιοτητα και τα κοτσια,να παραδεχθει την πραξη του....και μουρτσοκλαιγε αριστερα και δεξια διαφορες μαλακιες..........

...η "δουλεια" γινεται μια χαρα................παντου......................

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 BA%CE%A3%CE%97%CE%9B%CE%99%CE%91%CE%A3+%CE%A0%CE%A5%CE%A1%CE%A1%CE%9F%CE%A3 ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΝΑΖΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΗ???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 4:31 pm

.....Τερη,μπαλλα παιζουμε.......................τιποτε λιγοτερο,τιποτε περισσοτερο............αυτος ηταν πραγματι Αρχαιος Ελληνας......ο Κατιδης ποση σχεση εχει μ αυτον ?...............τι θα σου απαντησει,αν τον ρωτησεις τι θα πει "Απει Ρωταν" ?....εγω λεω οτι θα σου απαντησει,πως ειναι ονομασια τρεντυ κλαμπ........

......εγω δεχομαι την διαφορετικοτητα σου και την αποψη σου....αλλα εκει που πρεπει να εκφραζεται...................οπως βεβαια ,θεωρω το πρεπει εγω.................εσυ αν θεωρεις οτι πρεπει να εκφραζεται και εκει οπου δεν πρεπει,μπορουμε να διαφωνησουμε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 5:49 pm

Πρώτη φορά εγώ βλέπω τέτοια αντίδραση!!!
Κανένας δεν τον υποστήριξε... Ούτε οι οπαδοί τους.
Με μια λέξη όπως είπε και η original ΟΥΣΤ!!!
Θα είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που θα φάει 10 αγωνιστικές και θα κάνει έφεση η ΑΕΚ για να γίνουν 20...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 5:57 pm

Μάκη, λες και ξέρουν οι ίδιοι οι χαυγιτες τι σημαίνει απει ρωτάν. Ετσι κι αλλιώς στην πλειοψηφία τους ειναι αμόρφωτοι και απαιδευτοι άνθρωποι, που οι γνώσεις και η κρίση τους φτάνουν μονο εώς την περιχαρακωση, αναμασωντας ο,τι τους σερβίρουν τα ανθρωποειδη που θεοποιουν. Μπεεεεεεεεεεεεεεεεε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:03 pm

Πανθραξ και παλι,γαμω το καρναβαλι!!!!
Το αφεντικο της Θρακης ειναι μονο ενα και αυριο θα δειτε τσιρακια του Πανοπουλου....
Ψαξτε λαγουμι να κρυφτειτε,ο δρομος ειναι χωρις επιστροφη!!!!!!
Αν ερθετε αυριο,σας περιμενει το Σισμανογλειο,οποτε καλυτερα να μην ερθετε φλωρακια......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:11 pm

Tι σας φταιει μωρε το παιδακι, 20 χρονων, ορφανο, γουσταρε και το κανε.
Δημοκρατια εχουμε.
Δεν σας κοβει ο Κατιδης του μισθους, ουτε σας βαζει να πληρωνετε χαρατσια.
Κλαιν.
Πολυ υποκριτικο να σας πειραζει μονο μια χειρονομια.
Ειδαμε και τους μορφωμενους που μας φτασανε.

Η λυση ειναι μια. ΚΚΕ. Aντισταση και παλη!
Και δεν κανω πλακα, ξερει ο προεδρος.

ΥΓ Καλως ηρθες ΣυμΠανθρακα, panthrax.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:19 pm

20 χρόνων ειναι. Οχι 5. Σύμφωνα με το Σύνταγμα και την πολιτεια, ειναι ενηλικας και αρκετά υπεύθυνος για να συμμετέχει στη διακυβέρνηση του κράτους. Και δε μιλάω για ακαδημαϊκες σπουδές, μιλάω για τη στοιχειώδη παιδεία, μιλώ για να εχει διαβάσει κάποιος κάτι περισσότερο απλό το σπορ του Βορρά και το " 10 τρόποι να γαμησετε σημερα το βράδυ".

Πέρα απο αυτο, δε με πειράζει που ειναι φασιστας. Γούστο του και καπέλο του. Η υποκρισία όμως του " δεν ήξερα, δε ρώταγε, χαιρετουσα τον Παυλη, ήθελα να σηκωθεί όρθια η γκομενα με το μίνι στα VIP" κ.τ.λ., δείχνει ολοκληρωτική απουσία θάρρος. Απο την άλλη βέβαια, οι φασιστες εξ ορισμού δεν έχουν θάρρος, οπότε πάσο.

Τεσπα, και πολυ του πέφτει η συζήτηση γι την πάρτη του. Πάμε να πατήσουμε την Ξανθουλα, γιατι αλλιώς μαύρα τα γραμμένα μας....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:21 pm

gringababy έγραψε:
Μάκη, λες και ξέρουν οι ίδιοι οι χαυγιτες τι σημαίνει απει ρωτάν. Ετσι κι αλλιώς στην πλειοψηφία τους ειναι αμόρφωτοι και απαιδευτοι άνθρωποι, που οι γνώσεις και η κρίση τους φτάνουν μονο εώς την περιχαρακωση, αναμασωντας ο,τι τους σερβίρουν τα ανθρωποειδη που θεοποιουν. Μπεεεεεεεεεεεεεεεεε....

εκαναν μπε και οι αριστεροι στο ματρι γρηγορα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:24 pm

Εκλασε κανεις η ποσταρισε ο Τερς;

Α, Οκ, γιατι προς στιγμην νόμισα οτι είχε πολιτική άποψη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:28 pm

ΣΤΑ @@ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ......... ΜΠΕ ΜΠΕ ΜΠΕ ΜΠΕ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:31 pm

ΟΥΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΥΤΕ ΔΕΞΙΑ ΜΟΝΟ ΠΑΝΘΡΑΞ ΑΥΡΙΟ............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:31 pm

εγώ ρε τσάκαλε στον Κατίδη αναφερόμουν εσύ τί πετάχτηκες και έκανες και quote? Μίλησα για ανθρωποειδή και το πήρες προσωπικά; Δε μιλούσα για σενα ρε, άραξε. Για τους φασίστες μιλούσα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:38 pm

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΜΗΝ ΣΚΙΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΤΣΟΝ ΚΟΠΕΛΙΑ..........
ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΑΣΧΟΛΕΙΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΠΤ ΑΛΛΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:41 pm

Χαλαρή είμαι... Με τι θα ασχοληθώ ειναι δικό μου θέμα. Οσο για την κουζίνα μου, μια χαρα την τιμουσες και την εκτιμουσες πριν αποφασίσεις να μας πουλησεις για τον περαστικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:49 pm

gringababy έγραψε:
Χαλαρή είμαι... Με τι θα ασχοληθώ ειναι δικό μου θέμα. Οσο για την κουζίνα μου, μια χαρα την τιμουσες και την εκτιμουσες πριν αποφασίσεις να μας πουλησεις για τον περαστικό.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΣΧΟΛΕΙΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΟΥΛΗΣΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ULTRAS ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ....... ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ULTRAS ΔΕΝ ΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 6:59 pm

Επαναλαμβάνω οτι το με τι θα ασχοληθώ ειναι δικό μου θέμα. Δεν ήμουν ποτε ultras και ούτε ποτε θέλησα να γίνω, ετσι για να σου απαντήσω στα άσχετα που γράφεις. Δε μιλώ σαν ultras, επειδη δεν είμαι. Σαν Κατερίνα μιλάω, σαν την Κατερίνα που ήταν παντα δίπλα σου οταν την χρειάστηκες και για ανταπόδοση δεν σηκωνες καν τα τηλέφωνα. Οχι, δε μου πέφτει λόγος το τι θα κανεις εσυ σαν ultras, σαν Τερης, σαν χαυγιτης, σαν οτι θες. Μου πέφτει λόγος όμως το τι θα κανεις σαν ΦΙΛΟΣ μου, γιατι αυτο νόμιζα οτι είσαι, και κυρίως μου πέφτει λόγος το τ θα κανεις απέναντι μου. Προφανώς, όμως, δεν ήσουν ποτε φίλος μου, αφου μονο οι ultras αξίζουν αυτη τη μέγιστη τιμή και διάκριση. Διαφορετικά δε μπορω να εξηγήσω την επίθεση που δέχομαι απο σένα απλα και μονο επειδη δεν πάω τον Παύλο.

Μη μου ζητάς λοιπόν να σε σεβαστω, απο τη στιγμή που εσυ δε σεβαστηκες τίποτα απο μένα.

Το σταματώ εδω, γιατι ειναι και πράγματα που δεν ενδιαφέρουν τον κοσμο.

Θα σε παρακαλούσα στο εξής να προσπερνας τα ποσταρισματα μου και το ίδιο θα κάνω κι εγω με τα δικα σου. Σαν να μην υπάρχω. Ετσι κι αλλιώς ξέρω οτι θα το προτιμουσες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 7:11 pm

centipede_2_ έγραψε:

[b]Η λυση ειναι μια. Aντισταση και παλη!
Και δεν κανω πλακα, ξερει ο προεδρος.

x.

αυτο εννοουσε ρε ο Κατιδης.

.


αντε κοψτε τις αντιπαραθεσεις , ειναι ΓΟΥΡΣΟΥΖΙΑ .


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 7:14 pm

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΟΣΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕΣ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΥΛΟ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΒΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Μ ΕΣΕΝΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΑΣ ΤΟΝ ΠΑΥΛΟ ΕΓΩ ΑΝ 8ΥΜΑΣΕ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΠΙΘΕΣΗ Σ ΕΣΕΝΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ

ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΕΓΩ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ

ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕΒΟΜΕ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΕΒΟΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΤΙΜΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΑΙΔΟΥΡΗ
ΚΟΙΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Η ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΟΠΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΘΡΑΞ

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΥΣΤΕΥΩ ΤΟΥ ΚΑ8ΕΝΟΣ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

 Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - A.O.ξ    Πανθρακικος - A.O.ξ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 17 Μαρ 2013, 7:20 pm

Το θέμα σας είναι προσωπικό ρε παιδιά ...................
Και του Κατίδη ... αλλουνού παπά ευαγγέλιο
Αν θέτε μαζέψτε το ..................
Αλλιώς θα σας βάλω την ίδια τιμωρία που ...................
έβαλαν οι Κυπριακές τράπεζες στους .. καταθέτες τους ............

Μέχρι την Δευτέρα το βράδυ το θέμα μας είναι η ΝΙΚΗ ....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πανθρακικος - A.O.ξ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Πανθρακικός
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις