Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 7:01 pm

Τελικά, είπες ή δεν είπες ότι προτιμάς μία νίκη από 3 ισοπαλίες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 7:08 pm

gringababy έγραψε:
Τελικά, είπες ή δεν είπες ότι προτιμάς μία νίκη από 3 ισοπαλίες?

λοιπον για να σου λυσω την απορια.

στην αρχη της εκπομπης ειπα οτι δεν υπολογιζω το παιχνιδι στη κρητη , και δε με χαλαει και να το χασω. αρκει να παρω τα χανουμια.
μετα ναι , και εννοειται καλη μου οτι προτιμω (και οχι μονο εγω) μια νικη απο τρεις ισοπαλιες. και βεβαια το ειπα.

χαιρομαι ιδιαιτερα παντως που με παρακολουθεις ....κατα λεξη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 7:12 pm

Φυσικά. Κατά λέξη, παρακολουθώ ό,τι έχεις πει και σε όποιους τα έχεις πει. Wink

Και, εννοείται, χαίρομαι, καλέ μου, που παραδέχτηκες τουλάχιστον αυτό το τελευταίο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 7:47 pm

Ερώτηση !!!
Εάν λέω εάν παει ο πολύ αγαπημένος μας Σαββας στην Ξάνθη ...... επαναλαμβάνω εάν παει τι γίνεται εδώ μεσα ??????
Περιμένω τις γνώμες σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 7:50 pm

.....εγω θα βαλω την σκουπα αναποδα...............geek............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zündapp
Zündapp


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 7:56 pm

greenbull έγραψε:
Ερώτηση !!!
Εάν λέω εάν παει ο πολύ αγαπημένος μας Σαββας στην Ξάνθη ...... επαναλαμβάνω εάν παει τι γίνεται εδώ μεσα ??????
Περιμένω τις γνώμες σας...

Θ' αλλάξουμε βιτρίνα, όχι πάντως λόγω εορτών. affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 7:58 pm

Δεν αντιδρουν ολοι για την απομακρυνση του Σαββα.
Τουλαχιστον εμενα δεν με πειραζει,που εφυγε,κατι επρεπε να αλλαξει επειγοντως.
Οποτε ας παει οπου στο καλο θελει.
Απο την προηγουμενη βδομαδα πλασσαρεται οτι μια παει στον Αρη, μια παει στους διπλα.
Επαγγελματιας ειναι.

Εν αντιθεσει....!!εκει υπαρχει για μερικους εξ ημων το οποιο θεματακι και δεν ειναι αγωνιστικο.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 8:44 pm

cappo έγραψε:
.....εγω θα βαλω την σκουπα αναποδα...............geek............



Θα κάτσεις όμως ???? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 8:46 pm

.............Ουζουνιδη Μαρινο τον λενε τον δυστυχισμενο τον διπλανο.....αντε ξανα μανα απο την αρχη.....................μαλλον ο "μεγαλος" εχει λαλησει.....πρεπει να ειναι στα τελειωματα του............καλη διαλυση ευχομαι.....(αυτο ευχομουν και απο πιτσιρικας.........................)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 8:50 pm

Μην σπαζεστε μερικοι που δεν σας εκατσε.
Ετσι κι αλλιως,ουτε κρυο,ουτε ζεστη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 8:53 pm

γιατί να διαλυθεί μπρεεεε cappo ...... τέτοιο μπUρdeΛ0 ......
άσε που πρέπει να αλλάξουμε συνθηματολογία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 9:04 pm

Μέγα λάθος πανό πουλε που θα πάρεις τον ουζουνίδη αυτόν τον δοκιμασες και δεν έκατσε..... Μην κανείς το ίδιο λάθος πάρε κάτι καινούργιο πάρε Ματζουρακή βάλε ποιότητα στην ομάδα σου
Αντε γεια η Β είναι κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 9:23 pm

gringababy έγραψε:


Συμφωνώ με centi μέχρι και στις τελείες.

Και αν ήθελα να το προχωρήσω λίγο, θα έλεγα το εξής:

Έχεις μια γυναίκα. Κούκλα, όμορφη, νοικοκυρά, χρυσοχέρα. Στο σπίτι όλα δουλεύουν ρολόι. Το φαγητό στην ώρα του, τα πάντα πλυμένα, καθαρά, τα παιδιά διαβασμένα, ταϊσμένα. Κάποια στιγμή, όμως, η γυναίκα αυτή πάει και σου πηδιέται με άλλον, ενώ σε έχει διαβεβαιώσει ότι δεν θα το έκανε ποτέ.

Αν την δεχτείς πίσω "για το καλό του σπιτιού σου", ότι και να κάνεις, θα είσαι μαλάκας.
Θεωρώ ατυχές το παράδειγμα...ο "κερατουκλης"έδωσε το οκ για να του πηδηχτει η γκομενα και μάλιστα εισέπραξε και την"ταρίφα"...κανονική βιζιτα δηλαδή...κι αμα δε βρήκε κι άλλη να του κάνει τα γούστα την ξανάδέχτηκε πίσω...άρα δε τα βάζουμε με τη μιχαλιδα...αλλα με το μαλακά.

Απο την άλλη πλευρά τοσον καιρο δεν πήρα θέση στο θέμα αλλα προσωπικά θεωρώ το Φερρερα πολυ μεγαλύτερο προδωτη
Η αποχώρηση του Αιμιλιου με ίδιο και χειρότερο τροπο συνοδεύτηκε απο ολική καταστροφή της ομάδας και άμεση κατρακύλα...αλλα όταν επέστρεψε στη Β σαν σωτήρας δεν θυμάμαι πολλούς αντιχταποδικους να ρίχνουν το ανάλογο κράξιμο...!!!
Ας συμβιβαστούμε με την ιδέα Παύλου όσο αυτός μένεις και να αφήσουμε τη γκρίνια και τη φαγωμάρα γιατι η γκρίνια φέρνει φτώχια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 9:31 pm

Σε καμία περίπτωση ο βλάκας δεν πήρε το ΟΚ του μπαρμπα-Τάσου για να φύγει. Μην κάθεσαι και πιστεύεις ό,τι διαβάζεις. Και γι' αυτό που σου λέω, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 9:32 pm

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 1251477175_kleftokotas_226_340

- Χικ , ..... υπάρχουν και χειρότεροι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 9:43 pm

gringababy έγραψε:
Σε καμία περίπτωση ο βλάκας δεν πήρε το ΟΚ του μπαρμπα-Τάσου για να φύγει. Μην κάθεσαι και πιστεύεις ό,τι διαβάζεις. Και γι' αυτό που σου λέω, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.
Ο μπάρμπα-Τασος και όλοι οι προκατοχοι ολα αυτα τα χρόνια ότι για τον ΠΑΟΚ είμαστε ανοιχτό...σπίτι...
Οποτε θέλει ανοίγει την πόρτα-σαν στο σπίτι του-γ@μ@ει και φεύγει!!!!

Για τον Αιμιλιο όμως δεν με απαντησες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 9:48 pm

Ο Αιμίλιος δεν είπε ποτέ ότι είναι πάοκ και ότι μας πουλάει για την ομάδα της καρδιάς του. Αυτό νομίζω απαντά την απορία σου.

Δεν έχω πρόβλημα με τους επαγγελματίες. Οι πόρνες επαγγελματίες είναι και καλά κάνουν. Έχω πρόβλημα με τις"καθωσπρέπει" κυρίες, που ψάχνουν ευκαιρία για να τον φάνε και δεν παραδέχονται αυτό που κάνουν. Ας το παραδεχτεί τουλάχιστον. Αλλά ούτε αυτό θα το κάνει. Δεν έχει τα κότσια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 10:00 pm

gringababy έγραψε:
Έχω πρόβλημα με τις"καθωσπρέπει" κυρίες, που ψάχνουν ευκαιρία για να τον φάνε και δεν παραδέχονται αυτό που κάνουν. .

καλα ρε κατερινα στον οξυζενε μεσα ζεις ;
φαντασου τις (και τους) καθωσπρεπει να δηλωναν τις σεξοπαρανομιες τους.
θα επαιρνε το κομμα των κερατουκληδων 63,8%.

με τους παρανομους και τους κυνηγημενους ειμαστε βρε.

αυτοι θα κληρονομησωσι την βασιλεια των ουρανων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 10:02 pm

Bρε κατερινιο βρε κατερινιο ηρεμησε πππολλλακι μου και απολαυσε την ομαδαρα μας......................αλωστε πανθραξ ειμαστε................. Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 7948
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 10:04 pm

ακου και τον προεδρο,κατι παραπανω ξερει.................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 10:05 pm

Το περίμενα το σχόλιό σου. Τελικά εσύ ξέρεις πολλά. Βέβαια, το θέμα δεν είναι πόσα ξέρεις, αλλά τα πόσα λές και σε ποιους Wink

Αφήστε λοιπόν εμένα να ζήσω μέσα στο οξυζενέ. Μια χαρά είναι εδώ. Νοιώθω προσβεβλημένη και αηδιασμένη από τον συγκεκριμένο τύπο και δε μπορεί κανείς να μου αλλάξει τη γνώμη. Αυτή είναι η άποψή μου, αμερόληπτα, αχρημάτιστα και εντελώς ανιδιοτελώς. Δεν τον εκτιμώ ούτε σαν προπονητή, ούτε σαν άνθρωπο. Και, επιτέλους, δε μπορώ να καταλάβω τί ζόρι τραβάτε ορσμένοι με το να έχω διαφορετική άποψη από τη δική σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 10:16 pm

Αυτο ακριβος ειναι το προβλημα κατερινα,οτι δεν καταλαβες οτι ορισμενοι μπορει να μην εχουμε διαφορετικη αποψη απο εσενα απλως βλεπουμε τα πραγματα πιο στρογγυλα.Η ομαδα μας παιζει μπαλαρα και γουσταρουμε.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 10:21 pm

Καλά κάνετε. Εγώ συμφώνησα με το centi και έφερα ένα δικό μου παράδειγμα. Εσύ σχολίασες την άποψή μου. Αν δε σου αρέσει, μπορείς να προσπεράσεις. Αλλά όσο σχολιάζεις τα όσα γράφω, θα απαντάω. Δεν σχολίασα την άποψή σου, απλά έκανα μια διευκρίνιση σχετικά με το αν η ΠΑΕ έδωσε το οκ στον βλάκα.

Την άποψή σου μια χαρά τη δέχτηκα, για αυτό, σε παρακαλώ, μη στρεβλώνεις την αλήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 10:27 pm

gringababy έγραψε:
Το περίμενα το σχόλιό σου. Τελικά εσύ ξέρεις πολλά. Βέβαια, το θέμα δεν είναι πόσα ξέρεις, αλλά τα πόσα λές και σε ποιους Wink

Αφήστε λοιπόν εμένα να ζήσω μέσα στο οξυζενέ. Μια χαρά είναι εδώ. Νοιώθω προσβεβλημένη και αηδιασμένη από τον συγκεκριμένο τύπο και δε μπορεί κανείς να μου αλλάξει τη γνώμη. Αυτή είναι η άποψή μου, αμερόληπτα, αχρημάτιστα και εντελώς ανιδιοτελώς. Δεν τον εκτιμώ ούτε σαν προπονητή, ούτε σαν άνθρωπο. Και, επιτέλους, δε μπορώ να καταλάβω τί ζόρι τραβάτε ορσμένοι με το να έχω διαφορετική άποψη από τη δική σας.

το ζορι μου ειναι οτι δε ...θυμαμαι καλα.
περα ομως απο την πλακα που βλεπω να την παιρνεις στα σοβαρα, εχεις καθε δικαιωμα να λες τη γνωμη σου και βεβαια δε σε μεμφεται κανεις γι αυτο.
θα σου συνιστουσα σαν μεγαλυτερος , να το δεις πιο χαλαρα.
εδω μεσα εχει σαταναδες που θα γινεις γραφικη αν ασχοληθεις σοβαρα μαζι τους.
το ποδοσφαιρο ειναι το πιο ασημαντο απο τα σημαντικα πραγματα στη ζωη μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 10:28 pm

Ας γίνω γραφική. I will take my chances. Τουλάχιστον θα κοιμάμαι ήσυχη το βράδυ. Από όλες τις απόψεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Πανθρακικός
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις