Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Πανθρακικος - Πανιωνιος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - Πανιωνιος   Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 28 Οκτ 2012, 10:08 am

Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Images?q=tbn:ANd9GcSyOUyyijwDHbnE5LnnXaryVMr61BJZRFlhGhPnRDwBsytwqWLW6A


......πιο ψηλα δεν γινεται.................................................

......τελικα χθες,με ψυχραιμο ματι,η ομαδα μας εκανε πραγματικη υπερβαση....και πληρωσε στο φιναλε την κακη της μοιρα (μαλλον μας καταραστηκαν οι βαζελινοι και επιασαν οι καταρες...)...........

........την οποία κακη μας μοιρα πρεπει να την αλλαξουμε εμεις οι ιδιοι............μπορουμε και παραμπορουμε..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - Πανιωνιος   Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 28 Οκτ 2012, 11:06 am



Ανοιχτό το ενδεχόμενο να εγκαταλείψει την τεχνική ηγεσία του Πανθρακικού άφησε στην συνέντευξη Τύπου ο Σάββας Παντελίδης, λίγο μετά τη νέα εντός έδρας ήττα της ομάδας της Κομοτηνής, αυτή την φορά από τον Πανιώνιο.

Ο προπονητής των Θρακιωτών στην συνέντευξη Τύπου εμφανίστηκε πολύ απογοητευμένος και δήλωσε ότι ίσως τελικά και να κάνει καλό στην ομάδα μια αλλαγή προπονητή. Για τον λόγο αυτό, θα έχει το αμέσως προσεχές διάστημα συνάντηση με την διοίκηση της ομάδας.

Ο ίδιος αρνήθηκε να πει την λέξη παραίτηση, ωστόσο τόνισε ότι "όλα τα ενδεχόμενα είναι ανοιχτά" και δεσμεύθηκε να αποκαλύψει περισσότερα στους δημοσιογράφους αφού πρώτα μιλήσει με τους ιθύνοντες της ομάδας της Κομοτηνής με τους οποίους έχει "άψογη συνεργασία τους τελευταίους 19 μήνες".

Ο κ. Παντελίδης ξεκίνησε την αναφορά του στο συγκεκριμένο θέμα ευχαριστώντας "τα παιδιά που φώναζαν τ' όνομά μου" και συνέχισε λέγοντας: "Επειδή είμαι συναισθηματικά δεμένος μ' αυτήν την ομάδα θα έχω αύριο ή μεθαύριο μια συζήτηση με τους διοικούντες που ίσως αφορά το μέλλον μου. Ίσως τους βοηθήσω, ίσως αν αλλάξει κάτι, αλλάξει και η τύχη της ομάδας. Δεν εννοώ τίποτα μ' αυτό αλλά όλα είναι πιθανά. Απλά θα πρέπει πρώτα να μιλήσω με τη διοίκηση. Ό, τι έχω να πω θα το πω πρώτα στους διοικούντες αφού αυτό επιβάλλεται από το σεβασμό μου προς τους ανθρώπους με τους οποίους συνεργάζομαι εδώ και 19 μήνες".


Εκτιμάται πάντως ότι μετά και από αυτήν του τη δήλωση, ο Σάββας Παντελίδης θέτει στη διάθεση της διοίκησης του Πανθρακικού την παραίτησή του και περιμένει είτε μια δήλωση στήριξης είτε κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας.

Όσον αφορά το αγωνιστικό κομμάτι ανέφερε: "Είμαι περήφανος για την προσπάθεια που έκαναν οι ποδοσφαιριστές μου. Παρότι αγωνιζόμασταν με παίκτη λιγότερο για περίπου 87 λεπτά αυτό δε φάνηκε καθόλου. Μπορεί ο Πανιώνιος να είχε μια κατοχή αλλά κι εμείς βγάλαμε αρκετές φάσεις με 10 παίκτες. Όμως έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Στα τρία τελευταία εντός έδρας ματς κάτι δε μας θέλει".

Εξηγώντας τις αλλαγές που έκανε σε συστήματα και παίκτες μετά την αποβολή επισήμανε: "Όταν μείναμε με 10 παίξαμε με δύο στο κέντρο και τρεις στην επίθεση αλλά δε μας βγήκε. Στο δεύτερο μέρος αναγκαστήκαμε να ρισκάρουμε αφού έπρεπε να κυνηγήσουμε το γκολ. Με την είσοδο του Κυβελίδη λοιπόν παίξαμε με 4-3-2, με δύο παίκτες στην κορυφή της επίθεσης. Μετά το 1-1 θέλαμε να βάλουμε τον Μακρυδημήτρη και να βγάλουμε επιθετικό, έτσι ώστε να παίξουμε με 4-4-1. Όμως ο Λαδάκης ήταν πολύ κουρασμένος και αναγκαστήκαμε να αντικαταστήσουμε αυτόν και να συνεχίσουμε με το ίδιο σύστημα με τη διαφορά ότι ο Παπαδόπουλος ήρθε λίγο πιο πίσω κι έτσι το 4-3-2 έγινε ουσιαστικά 4-3-1-1. Το δεύτερο γκολ μπήκε από δικό μας λάθος και το δεχτήκαμε σε μια στιγμή που θα έπρεπε να ήμασταν οργανωμένοι". Ερωτηθείς για την απουσία του Κουτσόπουλου απάντησε ότι "αποκλείστηκε από την αποστολή γιατί έχει ένα πρόβλημα στα πλευρά και δεν μπορούσε να κουνηθεί".

Από την πλευρά του ο Δημήτρης Ελευθερόπουλος αφού ευχαρίστησε τους οπαδούς του Πανιωνίου που ταξίδεψαν στην Κομοτηνή και εκθείασε τον Πανθρακικό για το γεγονός ότι προσπαθεί να παίξει όμορφο ποδόσφαιρο τόνισε: "Ξεκινήσαμε το ματς όπως είχαμε σχεδιάσει. Ήρθε και η αποβολή, βάλαμε το γκολ και κάναμε ένα καλό πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο μέρος οι παίκτες μου δεν ακολούθησαν όσα είπαμε αλλά παρόλα αυτά είχαμε το δοκάρι και άλλη μια φάση για να πετύχουμε δεύτερο γκολ. Στη συνέχεια ο Πανθρακικός έδειξε χαρακτήρα και ισοφάρισε, αλλά προς το τέλος δείξαμε χαρακτήρα εμείς και πανηγυρίσαμε τη νίκη".

http://thrakisport.gr/%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%BF/item/3333-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%82-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%AF%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%BF-%CF%83%CE%AC%CE%B2%CE%B2%CE%B1%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B7%CF%82
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανθρακικος - Πανιωνιος   Πανθρακικος - Πανιωνιος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 28 Οκτ 2012, 2:28 pm

Στον επόμενο γύρο ............
Στην Νέα Σμύρνη ..............
Με 11 παίχτες ................
Το έχουμε το διπλό cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πανθρακικος - Πανιωνιος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» παο -ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - πανιώνιος
» Πανιώνιος-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Πανιωνιος - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις