Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 168, στις Πεμ 26 Σεπ 2024, 6:32 am
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 8:35 pm

Το κλιμα στην ομαδα ηταν το αλφα και ωμεγα της φετινης πορειας.

Πρωτο κριτηριο στις μεταγραφες να διαφυλαχθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 8:39 pm

Δεκαεξι πρεπει να μεινουν,εφτα-οκτω να φυγουν και αλλες τοσες πρεπει να ειναι οι μεταγραφες.

Ποιοτικες εννοειται κι οχι πανερατες.

Δυο σεντερ-μπακ (και ο ενας να μπορει να παιξει και σαν αριστερο μπακ),δυο ακραιους χαφ και τρεις επιθετικους (ενας στυλ Κοντογουλιδη και δυο περιφερειακοι).

Προσωπικη καψουρα χωρις να ξερω ουτε που βρισκεται,ουτε την αγωνιστικη του κατασταση,ουτε ηλικιακα στοιχεια ουτε τιποτα;

Ονουατσι.

Πολυ μου αρεσε ο κερατας αυτος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 8:42 pm

Ελυσε το συμβολαιο με Παναιτωλικο.Free.Παιχτουρα,συμφωνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 8:44 pm

28 χρονων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 8:49 pm

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ έγραψε:
Το κλιμα στην ομαδα ηταν το αλφα και ωμεγα της φετινης πορειας.

Πρωτο κριτηριο στις μεταγραφες να διαφυλαχθει.



Αλλος ενας λογος που φετος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ,θα πρεπει ν' αποφυγουμε τη συνηθεια,ν' αλλαζουμε σχεδον ολη την ομαδα.

Και υπαρχουν και αλλοι,πολλοι και διαφοροι λογοι γι' αυτο.



Υ.Γ: ΟΝΟΥΑΤΣΙ λοιπον. Ορματε και δεν θα χασετε. Κασσανδρα speaking.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 8:51 pm

Εγω θα θελα ενα σεντερ μπακ,ενα αριστερο μπακ,ενα δεκαρι,

ενα αμυντικο χαφ,δυο επιθετικους εναν περιφερειακο και εναν περιοχης,

ενα αριστερο εξτρεμ,ενα δεξι.Δε θα λεγα οχι και σε εναν Βρονταρα....

Ειτε πρωτος,ειτε δευτερος τερμας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 8:53 pm

Και ο Ποι,αν δεν ειχε κακο παρελθον,θα μου κανε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 8:55 pm

Πανω-κατω στα ιδια ειμαστε.

Εχω ομως την εντυπωση οτι πρωτον ειναι πολυ νωρις γι' αυτα και δευτερον,οτι ειμαστε σε λαθος topic.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 9:00 pm

Παω στου Τζιμ....ας ανοιξει καποιος "Μεταγραφικη περιοδος 2012-13"....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 9:03 pm

http://www.thrakisport.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=2144:σάββας-παντελίδης-¨έχω-μεγάλη-πίστη-στους-ποδοσφαιριστές-μου¨‏&Itemid=17

Ο Αρχιτέκτονας των επιτυχιών Σάββας Παντελίδης μίλησε στην εκπομπή των Ultras στο Ράδιο Παρατηρητής , στο λεωφορείο της επιστροφής. Ο Έλληνας τεχνικός μίλησε για την φετινή υπερπροσπάθεια και δεν παρέλειψε να ευχαριστήσει όλους όσους στήριξαν την ομάδα με την συχνή παρουσία τους στο γήπεδο.


Ποιες ήταν οι σκέψεις σας πριν το ματς;

Εγώ παιδιά δεν το ήξερα καθόλου για να είμαι ειλικρινής. Στο ημίχρονο πληροφορήθηκα τα άλλα αποτελέσματα , δηλαδή την ισοπαλία του Πλατανιά και την ήττα της Καλλιθέας. Στόχος ήταν αποκλειστικά το δικό μας παιχνίδι. Ήμουν όμως βέβαιος πως τον βαθμό της ισοπαλίας θα τον παίρναμε. Έχω πίστη στην ομάδα μου και με δικαίωσαν πολλές φορές και στο παρελθόν.


Πιστεύατε στο ξεκίνημα της σεζόν πως η ομάδα θα καταφέρει να πετύχει το στόχο της ανόδου και μάλιστα τόσο γρήγορα;

Αν ψάξετε σε πιο παλιές συνεντεύξεις μου πριν την έναρξη της σεζόν έλεγα πως κινούμαστε με χαμηλότερο μπάτζετ και στόχος είναι να μπούμε στα play off. Όταν ξεκίνησε η σεζόν και είδα τη δυναμικότητα των υπόλοιπων ομάδων της κατηγορίας κατάλαβα πως είμαστε φαβορί. Το ξεκίνημα δεν ήταν καλό, ωστόσο στη συνέχεια στρώσαμε. Οι άνθρωποι της ομάδας ήταν ήρεμοι, είχαν πίστη σε μένα και τα παιδιά και στο τέλος τους δικαιώσαμε. Ένιωθα ασφάλεια και εμπιστευόμουν πλήρως τα παιδιά. Όταν τελείωσε το παιχνίδι με τον Βύζα είπα μέσα μου πως η άνοδος κρίθηκε.


Φοβηθήκατε σε κάποιο σημείο πως η ομάδα μπορεί να βρεθεί και εκτός play off;

Όχι , για να είμαι ειλικρινής. Το μόνο που φοβόμουν ήταν η κόπωση από τα συνεχόμενα παιχνίδια και επίσης το γεγονός πως δεν μπορούσαμε να αλλάξουμε κάποια πράγματα στο παιχνίδι μας αν κάτι στράβωνε. Για αυτό υπήρχαν πολλά νικηφόρα σερί αλλά και σερί ηττών από αρκετές ομάδες. Αλλά πάντα είχαμε πίστη στις δυνατότητες μας και το κλίμα είναι εξαιρετικό. Επαναλαμβάνω ότι είχα ποδοσφαιριστές παλικάρια.


Η επόμενη μέρα θα βρει τον Σάββα Παντελίδη στην Κομοτηνή;

Θέλω σήμερα να χαρούμε τη στιγμή. Πετύχαμε όλα όσα θέλαμε και θέλω να το απολαύσουμε. Θα δούμε, εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος με τους ανθρώπους εδώ στην Κομοτηνή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 9:53 pm

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 SKLIOPIDISCONTRAGR

Σκλιοπίδης στο Contra.gr: "Πιο ομάδα απ' όλους"
Απομένουν ακόμα πέντε αγώνες μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος της Football League, ωστόσο εδώ και λίγες ώρες ο Πανθρακικός γιορτάζει την επιστροφή του στα μεγάλα σαλόνια της Σούπερ Λίγκας. Η ομάδα της Κομοτηνής, μετά από απουσία δύο χρόνων, επιστρέφει στα μεγάλα σαλόνια και ο Δημήτρης Σκλιοπίδης μιλώντας στο Contra.gr αναφέρεται στο μυστικό που είχαν φέτος οι Ακρίτες και κατάφεραν να αποτελέσουν την πιο ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος.


Δημήτρη πέντε στροφές πριν το τέλος του πρωταθλήματος και η ομάδα βρίσκεται στη Σούπερ Λίγκα. Το περιμένατε;

«Μπορεί όλοι να θέλαμε την επιστροφή της ομάδας στη Σούπερ Λίγκα, ωστόσο τέτοια εξέλιξη λίγοι την περίμεναν. Η άνοδος στη Σούπερ Λίγκα είναι πάντα υπόθεση δύσκολη, που κρύβει πολλές παγίδες, Ωστόσο φέτος με το αγωνιστικό πρόσωπο που δείξαμε και με τις αποχωρήσεις κάποιων ομάδων, που μας έδωσαν στα χαρτιά τους τρεις βαθμούς, συνηγόρησαν στην επιστροφή μας στη Σούπερ Λίγκα»

Ο Πανθρακικός πάντως δεν βρισκόταν στις ομάδες-φαβορί για τη φετινή άνοδο…

«Αυτό ίσως και να έκανε καλό, γιατί δεν είχαμε το άγχος με το μέρος μας. Πριν την έναρξη του πρωταθλήματος ακούγαμε ομάδες να λένε πως είναι έτοιμες για την επιστροφή στα μεγάλα σαλόνια και δεν κατάφεραν να είναι αντάξιες των προσδοκιών τους. Ίσως το ότι δεν μας είχαν στα φαβορί για την άνοδο να λειτούργησε ευεργετικά, αφού παίζαμε χωρίς άγχος και απολαμβάναμε το κάθε παιχνίδι χωριστά».

Το φετινό πρωτάθλημα της Football League πως θα το χαρακτήριζες;

«Σίγουρα ήταν ένα περίεργο πρωτάθλημα. Λίγες εβδομάδες πριν την έναρξη των επίσημων αγώνων, δεν ξέραμε ποιες ομάδες θα βρίσκονται στην κατηγορία και ποιες όχι. Ήταν γενικά μία περίεργη χρονιά, αφού όλοι ζήσαμε και ένα περίεργο καλοκαίρι».

Εκπλήξεις υπήρχαν;

«Πάρα πολλές. Και αυτό ήταν ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά του φετινού πρωταθλήματος. Οι πολλές εκπλήξεις που υπήρχαν. Εκπλήξεις τόσο ευχάριστες όσο και δυσάρεστες. Μία ματιά στο βαθμολογικό πίνακα είναι αρκετή για να διαπιστώσει κανείς πως το φετινό πρωτάθλημα είναι το πιο περιπετειώδες και αυτό στο οποίο δεν χωρούσαν προγνωστικά»

Ποιες ομάδες σε εξέπληξαν ευχάριστακαι ποιες σε απογοήτευσαν;

«Σίγουρα τη Λάρισα, την Παναχαϊκή και τον Πανσερραϊκό τις περίμενα πιο δυνατές. Ωστόσο είδαμε πως χάσανε αρκετό έδαφος, κυρίως στον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος. Αντίθετα ο Πιερικός, η Καλλιθέα και η Βέροια επιβεβαίωσαν τον τίτλο του φαβορί. Επίσης ευχάριστη έκπληξη ήταν για μένα και ο Πλατανιάς»

Βλέπουμε πως πολλά σωματεία έχουν οικονομικά και διοικητικά προβλήματα. Ο Πανθρακικός ωστόσο είναι μία από τις πιο υγιείς ομάδες.

«Είναι πολύ σημαντικό για κάθε παίκτη να ξέρει πως ανά πάσα στιγμή η διοίκηση και το τεχνικό επιτελείο είναι δίπλα του για οτιδήποτε πρόβλημα και αν προκύψει. Όπως είπες υπάρχουν πολλές ομάδες που αντιμετωπίζουν σοβαρά οικονομικά και διοικητικά προβλήματα. Εμείς ευτυχώς δεν ανήκουμε σε αυτές και το μόνο πράγμα που είχαμε στο μυαλό μας, ήταν τα παιχνίδια και οι προπονήσεις».

Η ομάδα επιστρέφει μετά από δύο χρόνια στη Σούπερ Λίγκα. Ποιο ήταν το μυστικό σας;

«Όπως σου είπα και πριν, δεν ξεκινήσαμε τη χρονιά έχοντας τον τίτλο του φαβορί. Αυτό μας βοήθησε κυρίως ψυχολογικά, για να μην έχουμε άγχος. Είδαμε άλλωστε φέτος πολλές ομάδες που πήγαιναν για την άνοδο και λόγω άγχους έχασαν πολλούς βαθμούς ακόμα και μέσα στην έδρα τους. Επίσης θεωρώ ότι καταφέραμε σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα να δέσουμε όλα τα παιδιά μεταξύ μας και να δημιουργήσουμε ένα πολύ καλό σύνολο. Θεωρώ ότι ήμασταν περισσότερο ομάδα, από άλλους συλλόγους. Είχαμε χημεία και πολύ καλό κλίμα στα αποδυτήρια. Όλα αυτό έβγαινε και στον αγωνιστικό χώρο».

Η άνοδος υπήρχε καθόλου στο δικό σας μυαλό;

«Κάθε παίκτης που αγωνίζεται στον Πανθρακικό έχει στο μυαλό του την επιστροφή της ομάδας στα μεγάλα σαλόνια. Όλοι το θέλαμε, όλοι το σκεφτόμασταν αλλά δεν το διατυμπανίζαμε. Κρατούσαμε χαμηλούς τόνους, κοιτάζαμε κάθε ματς ξεχωριστά και στο τέλος είπαμε θα κάνουμε ταμείο»

Από δω και πέρα ποιοι είναι οι προσωπικοί στόχοι σου;

«Το συμβόλαιό μου λήγει τον Ιούνιο. Μετά δεν ξέρω τι θα κάνω. Προτεραιότητά μου είναι ο Πανθρακικός. Τον πρώτο λόγο στις συζητήσεις μου θα τον έχει ο Πανθρακικός. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να συνεχίσω εδώ».


contra.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 9:58 pm

SPQR έγραψε:
Δεκαεξι πρεπει να μεινουν,εφτα-οκτω να φυγουν και αλλες τοσες πρεπει να ειναι οι μεταγραφες.

Ποιοτικες εννοειται κι οχι πανερατες.

Δυο σεντερ-μπακ (και ο ενας να μπορει να παιξει και σαν αριστερο μπακ),δυο ακραιους χαφ και τρεις επιθετικους (ενας στυλ Κοντογουλιδη και δυο περιφερειακοι).

Προσωπικη καψουρα χωρις να ξερω ουτε που βρισκεται,ουτε την αγωνιστικη του κατασταση,ουτε ηλικιακα στοιχεια ουτε τιποτα;

Ονουατσι.

Πολυ μου αρεσε ο κερατας αυτος.


Φέτος δεν έκανε και πολλά πράγματα με Παναιτωλικό αλλά είναι παιχταράς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 04 Μάης 2012, 9:44 am



TO ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ στην Κατερινη
Συνέντευξη Γιάννη Στάθη


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV   ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΤΕΤ.2/5 (6,30) ΟΤΕ-ΤV - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 06 Μάης 2012, 12:53 pm

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις