Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zaraskos
zaraskos


Αριθμός μηνυμάτων : 40

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Μαρ 2012, 5:36 pm

Και τώρα ήρθε η ώρα τους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Μαρ 2012, 8:42 pm

Κούγιας: «Εύχομαι απευθείας άνοδο στον Πλατανιά»!



Υπερήφανος για την Παναχαϊκή δήλωσε ο Αλέξης Κούγιας.








Ο πρόεδρος της πατρινής ομάδας έδωσε το «παρών» στη συνέντευξη Τύπου και τόνισε μετά το τέλος του αγώνα με τον Πλατανιά:

«Θα ήθελα να ευχαριστήσω τη διοίκηση του Πλατανιά και τον πρόεδρο τον
κ. Βαρουξάκη όπως και τους υγιείς φιλάθλους του Πλατανιά. Δεν θα σταθώ
σε έναν, δυο γραφικούς. Τα Χριστούγεννα αλλάξαμε την φιλοσοφία μας
διώξαμε έμπειρους ποδοσφαιριστές με παρουσίες ακόμα και στο Τσάμπιονς
Λιγκ και επενδύσαμε σε νέα παιδιά, είμαι ευχαριστημένος γιατί οι
προσπάθειες μου πιάνουν τόπο και η Παναχαϊκή με ένα χαμηλό μέσο όρο
καταφέρνει να έχει δεχτεί μόλις ένα γκολ και να είναι αήττητη στα
τελευταία ματς.

Εύχομαι και οι δυο ομάδες να πρωταγωνιστήσουν του χρόνου στην Super
League, ο Πλατανιάς παίρνοντας την απευθείας άνοδο και εμείς να βρεθούμε
εκεί μέσα από τα πλεϊ-οφ. Είμαι περήφανος γιατί η ομάδα μου ξεβρώμισε
το ποδόσφαιρο και έτσι μπορούν να πρωταγωνιστούν ομάδες όπως ο
Πλατανιάς, αυτό πρέπει να μας το αναγνωρίσει η κοινωνία. Το ελληνικό
ποδόσφαιρό έχει ανάγκη την Παναχαϊκή»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Μαρ 2012, 10:23 pm

Άγιος είσαι Κούγια και θαυμαστά τα έργα Σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 11 Μαρ 2012, 11:24 pm

Στο εν τω μεταξύ οι 2 έγχρωμοι της Βέροιας,θα τη βαρεσουν
την μπιελα....που θα παει.....βιονικοι είναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μαρ 2012, 4:38 am

Οι δηλωσεις Καβακα μετα την ηττα απο τον Κουγια,εχουν καποιο ενδιαφερον.
Σαββα πνιξτον....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μαρ 2012, 10:35 am

Πανθρακικος-Πλατανιάς

Πανθρακικος-Παναχαικη

Καλλιθεα-Πανθρακικος



Παναχαικη-Βεροια

Βεροια-Πιερικος

ΑΕΛ-Βεροια





Πανθρακικος-Πλατανιας

Πλατανιας-Καλλιθεα

Θρασυβουλος-Πλατανιας



Μετα απ'αυτα τα ματσακια θα βλεπουν μονο τη σκονη μας....

Αdios amigos muchachos.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μαρ 2012, 10:47 am

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 2Q==

Catch it if you can....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μαρ 2012, 11:34 am

Ο πρώτος σκόρερ της Football League, Χρήστος Κουτσοσπύρος μιλά στο Onsports για την κουλτούρα των φίλων του Πιερικού, την άνοδο και την «αναγέννησή» του.



Aπό τις 26 Μαρτίου 2000, οπότε πρωτοεμφανίστηκε στις επαγγελματικές κατηγορίες με τη φανέλα του Παναιτωλικού έχει περάσει μία 12ετία. Ο Χρήστος Κουτσοσπύρος, όμως έπρεπε να περιμένει… 12 χρόνια για να κάνει την πιο παραγωγική του σεζόν και αυτή μόλις στα μισά της διαδρομής!

Θέλετε η συνεργασία με τους Σούλη Παπαδόπουλο, Γιώργο Χατζάρα στον Πιερικό; Θέλετε το πείσμα του να αποδείξει ότι όσα πέρασε τον έκαναν πιο δυνατό; Όπως και να έχουν τα πράγματα, ο Χρήστος Κουτσοσπύρος οδηγεί την ομάδα της Κατερίνης σε μία… τρελή πορεία και παράλληλα ηγείται της λίστας με τους πρώτους σκόρερ. Ο ίδιος μιλά στο Onsports για το φετινό όνειρο στην Κατερίνη, αιτιολογεί την προσωπική του «αναγέννηση», αφιερώνει τα γκολ του στην οικογένειά του και τονίζει ότι αυτός ο Πιερικός είναι… ικανός για όλα.

Μόλις στα μισά της φετινής διαδρομής και έχεις κάνει ρεκόρ καριέρας σε ό,τι αφορά στο σκοράρισμα. Πώς το εξηγείς;

«Είναι γιατί πρώτη φορά στην καριέρα μου έχω παίξει σε 15 αγώνες αποκλειστικά ως σέντερ φορ. Το 2003 – 04 στην Παναχαϊκή έπαιζα στόπερ, στον Παναιτωλικό αμυντικό χαφ…».

Καλύτερα σε άλλη θέση, βέβαια, παρά «παροπλισμένος» όπως στη θητεία σου στα Γιάννενα…

«Όλοι οι ποδοσφαιριστές έχουν περάσει δύσκολες στιγμές. Αυτές οι στιγμές εμένα με έκαναν πιο δυνατό. Πείσμωσα. Δεν υπήρχε περίπτωση να το βάλω κάτω».

Για πολλούς η πορεία του Πιερικού είναι έκπληξη. Για εσάς τους ποδοσφαιριστές είναι κάτι αναμενόμενο;

«Ο φετινός Πιερικός είναι μια μεγάλη οικογένεια. Δεν υπάρχουν κλίκες, όπως σε προηγούμενες ομάδες που ήμουν. Είμαστε μια γροθιά, το κλίμα είναι φοβερό και το ρόστερ αποτελείται από καταπλητικά παιδιά και άψογους χαρακτήρες. Τον Ιανουάριο έγιναν οι πιο ουσιαστικές μεταγραφές που θα μπορούσαν να γίνουν και ο στόχος είναι εφικτός».

Μπορεί ο Πιερικός να «χτυπήσει» την απευθείας άνοδο;

«Δεν είναι απαγορευτική η διαφορά, αν σκεφτείς ότι υπάρχει πολύ βατό πρόγραμμα, καθώς οι ομάδες που βρίσκονται ψηλά παίζουν μεταξύ τους. Η Football League είναι ένας «μαραθώνιος» και μετρά η φυσική κατάσταση και το βάθος στον πάγκο. Εμείς έχουμε αυτά τα στοιχεία, ενώ είναι πολύ θετικό το γεγονός ότι δίνονται ευκαιρίες σε νέα παιδιά από την Κατερίνη να αναδείξουν το ταλέντο τους».

Οπότε αισθάνεσαι 100% δικαιωμένος για την επιλογή σου να συνεχίσεις στον Πιερικό…

«Δεν το συζητάμε. Πριν έρθω στην ομάδα μίλησα με τον Πουρτουλίδη και μου είπε όι ο Πιερικός είναι μία πολύ τυχερή ομάδα και η ιδανική για να «φτιάξει» κανείς το όνομά του. Η διοίκηση και ο πρόεδρος, Κώστας Παπαδόπουλος είναι πάντα κόντά μας παρά τις δυσκολίες που υπάρχουν παντού και τις κατανοούμε».

Από τη βοήθεια των οπαδών είστε ευχαριστημένοι ή περιμένετε μεγαλύτερη συμπαράσταση;

«Ο κόσμος στην Κατερίνη έχει ποδοσφαιρική παιδεία. Μας στηρίζει ακόμα και όταν είμαστε στο 0-0. Όταν θα χάσουμε θα μας παροτρύνει να συνεχίσουμε την προσπάθεια. Είναι πάντα κοντά μας. Έχω αγωνιστεί σε πολλές ομάδες με μεγάλη ιστορία καιπολύ κόσμο και οι φίλαθλοί μας έχουν ποδοσφαιρική νοοτροπία.

Σίγουρα, με αποτελέσματα όπως η νίκη της Κυριακής στις Σέρρες μπορούμε να φέρουμε ακόμα περισσότερους στο γήπεδο. Τους περιμένουμε για τον αγώνα με τον Βύζαντα, καθώς ακολουθούν δύο πολύ δύσκολα ματς με τη Βέροια και την Παναχαϊκή. Ωστόσο, έχει αποδειχτεί ότι ο Πιερικός τα πάει καλύτερα στα δύσκολα».

Η άποψή σου για τον Πανσερραϊκό;

«Μου άρεσε πολύ το υλικό του. Θεωρώ ότι θα είναι στις θέσεις των play offs».

Φαβορί για την απευθείας άνοδο μπορείς να προβλέψεις;

«Είναι πολύ νωρίς ακόμα. Για την απευθείας άνοδο θεωρώ ότι είναι η Βέροια με τον Πανθρακικό. Ο Πλατανιάς, άποψή μου είναι ότι δεν είναι έτοιμος για τη Super League. Επίσης, φοβερό είναι το ξέσπασμα της Παναχαϊκής».

Θεωρείς ότι το επίπεδο σε σχέση με πέρυσι είναι χαμηλότερο;

«Πολλοί χαρακτήριζαν το πρωτάθλημα μείγμα Β’ και Γ’ Εθνικής. Ωστόσο, είναι ανταγωνιστικό, ενώ οι 10 τουλάχιστον ομάδες έχουν ποιότητα. Βλέπουμε ότι ακόμα και αυτές που προβιβάστηκαν μάχονται πολύ και κάνουν εκπληξεις».

Πώς είναι η συνεργασία σου με τον προπονητή Γιώργο Χατζάρα;

«Είναι ένας παιδαγωγός. Είναι διαρκώς κοντά στους ποδοσφαιριστές και μέσα από το προσωπικό του πρόβλημα βγήκε ακόμα πιο δυνατός. Δουλεύει πολύ στην ψυχολογία και προσπαθεί να βγάλει νέα παιδιά. Έχει τον τρόπο να σου μεταφέρει τη γνώση».

Τα γκολ σου πού τα αφιερώνεις;

«Όλα στα παιδιά μου και τη σύζυγό μου. Με έχουν στηρίξει στα δύσκολα και είναι το παν για μένα. Με στηρίζουν και τους αγαπώ. Η γυναίκα μου μαζί με την 5χρονη κόρη μου Μαρία και τον 7 μηνών υιό μου έρχονται κάθε Κυριακή στο γήπεδο. Μάλιστα, δέχομαι και… παραγγελιές από την κόρη μου, που μου ζητά πριν από ματς να βάλω δύο γκολ!».

Σε 15 συμμετοχές έχεις 10 τέρματα. Πού θα σταματήσει το κοντέρ;

«Θέλω να φτάσω όσο πιο ψηλά γίνεται. Θα είναι ιδανικό να είμαι στην τριάδα. Έχω πεισμώσει πολύ με όσα έχω περάσει και αν το καταφέρω θα έχω αποδείξει πολλά και θα έχω βοηθήσει την ομάδα μου. Φυσικά, παίζουν και οι συμπαίκτες μου μεγάλο ρόλο. Δόξα τω Θεό στα πλάγια έχουμε τους Μπλαζέφσκι, Πέντα που με έχουν βοηθήσει πολύ με τις πάσες τους. Οφείλω σε όλους ένα μεγάλο «ευχαριστώ» για την 1η θέση».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μαρ 2012, 11:35 am

Του νου μας και προς Κατερινη μερια.....Τους εχουμε και εκτος.....

Μη μας βγει καμια σφηνα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μαρ 2012, 12:00 pm

Και ισως να ειναι περισσοτερο επικινδυνος ο Πιερικος στους -6 απο το καβακι

στους +3....Ειδωμεν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μαρ 2012, 1:32 pm

Παναχαϊκή: Προκαλούσε γέλια ο Θανασακούδης!


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Thumb_ar_160.php?file=1331550873_1 Η σχετική ανακοίνωση της πατρινής ΠΑΕ, αναφέρει:

Η Π.Α.Ε. Παναχαϊκή χθες στον Πλατανιά Χανίων δεν έκανε τίποτα άλλο από αυτό που προσπαθεί να κάνει τα τελευταία 3 χρόνια στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.

Προσπάθησε και τελικώς κατάφερε να πάρει τη νίκη μόνο με την προσπάθεια των παικτών της και τον σχεδιασμό του προπονητή της.

Η Π.Α.Ε. Παναχαϊκή ήλπιζε ότι θα είχε απέναντι της την ομάδα του Πλατανιά και τον προπονητή της αλλά με έκπληξη διαπιστώσαμε ότι ο διαιτητής του αγώνα Παπαδόπουλος από την Θεσσαλονίκη και ο επόπτης Θανασακούδης είχαν αποφασίσει ότι ο όρος του φαουλ και της κίτρινης κάρτας ισχύει μόνο εις βάρος της Π.Α.Ε. Παναχαϊκή και ποτέ υπέρ της.

Έτσι λοιπόν σε ένα παιχνίδι που η κατοχή της μπάλας ήταν σχεδόν μοιρασμένη και που η Παναχαϊκή εκτός των 2 γκολ είχε και άλλες 5 ευκαιρίες για να πετύχει περισσότερα, σφύριξαν 33 φαουλ εις βάρος της και ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ μόνο 6 φαουλ υπέρ της σε 90 λεπτά αγώνα και απέναντι σε μια ομάδα όπως ο Πλατανιάς που φημίζεται για το πολύ σκληρό αμυντικό του παιχνίδι, γεγονός που φαίνεται στα στατιστικά αφού έχει δεχθεί μόνο 6 γκολ σε 18 αγώνες πρωταθλήματος.

Είναι γνωστό ότι οι ποδοσφαιριστές του Πλατανιά από τον τερματοφύλακα έως και τον τελευταίο ποδοσφαιριστή της επίθεσης κάνουν σε κάθε αγώνα 4 με 5 τακλιν και κρατήματα από πίσω και ο διαιτητής Παπαδόπουλος από την Θεσσαλονίκη και ο επόπτης Θανασακουδης δεν είδαν τίποτα.

Ο επόπτης Θανασακουδης άφησε δυο φορές σε καταφανή θέση οφσάιντ τους ποδοσφαιριστές του Πλατανια και ειδικά η περίπτωση του Μαραγκουδάκη είναι από αυτές που βγάζουν μάτια, στην περίπτωση του Κοκκινη υποδείκνυε ανύπαρκτα φαουλ και μάλιστα κατόπιν υποδείξεως του προπονητή του Πλατανιά, Καβακά αφού βρισκόταν μπροστά από τον πάγκο της ομάδας του Πλατανιά.

Οι κίτρινες κάρτες που δόθηκαν είναι από αυτές που προκαλούν γέλια ειδικά οι κάρτες σε Ντίνα και Antoniοι οποίοι διαμαρτυρηθήκαν γιατί δέχθηκαν εγκληματικά φαουλ από τους αντιπάλους τους , οι δε δυο κίτρινες στον Furtado σε διάστημα δυο λεπτών μετά την επίτευξη του δεύτερου γκολ από τον διαιτητή ήταν γιατί ζήτησε να πιει νερό και πήγε στον πάγκο της ομάδας μας και το ένα του πόδι πάτησε εκτός γραμμής 5 πόντους , η δε δεύτερη για να καλυφθεί η κίτρινη κάρτα στον τερματοφύλακα Λαζαριδη ο οποίος με τα χέρια ανέκοψε έξω από την περιοχή τον Furtadoτην ώρα που ήταν έτοιμος να πετύχει το 3 γκολ.

Η Π.Α.Ε. Παναχαϊκή εξέδωσε ανακοίνωση και μετά το παιχνίδι με την Καλλονή γιατί από τότε είχε αντιληφθεί ότι οι 9 κίτρινες κάρτες που είχε δεχθεί εξ αυτών οι 6 κίτρινες κάρτες είχαν σαν μοναδικό στόχο την εξόντωση των ποδοσφαιριστών της για τους αγώνες με Πλατανιά, Βέροια και Πανθρακικό.

Η Π.Α.Ε. Παναχαϊκή δεν έχει τίποτα να φοβηθεί από τις ομάδες Βέροια και Πανθρακικό μέσα στον αγωνιστικό χώρο γιατί οι αντικαταστάτες των παικτών που δεν παίζουν λόγω καρτών είναι ισάξιοι και πολλές φορές καλύτεροι, αλλά κάνοντας σύγκριση των κίτρινων καρτών που έχει δεχθεί η ίδια και του γεγονότος ότι σε τρία ντέρμπι με Βέροια, Λάρισα και Πλατανιά αναγκάστηκε να παίζει με παίκτη λιγότερο δηλώνει ότι θα κάνει τα πάντα για να μην εμφανιστεί και πάλι το φαινόμενο του καφενείου της Θεσσαλονίκης με τους παλιούς και νέους διαιτητές που καθόριζε τους πρωταθλητές στην Β' Εθνική.

Η Π.Α.Ε. Παναχαϊκη θα στείλει τo dvd του αγώνα στον κ. Δούρο και θεωρεί τον διαιτητή Παπαδόπουλο από την Θεσσαλονίκη ανεπιθύμητο να διευθύνει τους αγώνες της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Μαρ 2012, 11:10 am

Πανθρακικος-Παναχαικη

Καλλιθεα-Πανθρακικος

Πανθρακικος-Θρασυβουλος

Αγροτ.Αστερας-Πανθρακικος

Πανθρακικος-Φωκικος



Βεροια-Πιερικος

ΑΕΛ-Βεροια

Βεροια-Εθνικος Αστερας

Επανομη-Βεροια

Βεροια-Γιαννιτσα



Πλατανιας-Καλλιθεα

Θρασυβουλος-Πλατανιας

Πλατανιας-Αγρ.Αστερας

Φωκικος-Πλατανιας

Πλατανιας-Ηρακλης Ψαχνων



Βεροια-Πιερικος

Παναχαικη-Πιερικος

Πιερικος-ΑΕΛ

Εθνικος Αστερας-Πιερικος

Πιερικος-Επανομη



Αλλες τρεις πενταδες μεχρι το τελος.

Στην επερχομενη πενταδα,ελαφρως πιο βατο προγραμμα ο Πλατανιας,

ισοδυναμα το δικο μας και της Βεροιας και πιο δυσκολο ο Πιερικος.

Προφανως στο τελος αυτης της σειρας αγωνων,η τριαδα θα αποσπαστει κι αλλο.

Αν δεν ετρωγε χθες 3 η Καλλιθεα απο την Καλλονη,θα μουν ευχαριστημενος

και με Χ στο Ελ Πασο.

Με 15 βαθμους ξεφευγουμε,με 9 εως 11 ειμαστε παρεουλα ακομη με τους αλλους 2.

Με Θρασυβουλο και Φωκικο,ωρα να παρουν ανασες καποιοι παιχτες.

Βεροια-Πιερικος,Πλατανιας-Καλλιθεα,Πανθραξ-Παναχαικη,τουλαχιστον ενας

θα γκελαρει.Φτου φτου μακρια απο μας.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Μαρ 2012, 12:34 pm

Ένσταση για την αποβολή Γκρούμπιεσιτς

Αποφασισμένοι να μη δεχθούν απλά τη μοίρα τους είναι στην ΑΕΛ. Το «θέατρο» του Γουμάγια στοίχισε την αποβολή του Νίκο Γκρούμπιεσιτς με απευθείας κόκκινη κάτι που σημαίνει 3 αγωνιστικές εκτός δράσης. Όμως οι «βυσσινί», την Πέμπτη κιόλας θα καταθέσουν ένσταση ζητώντας την ακύρωση της κόκκινης κάρτας και παράλληλα την τιμωρία του τερματοφύλακα του Πανσερραϊκού.

Κατι αντιστοιχο κι εμεις με Μπαλου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Μαρ 2012, 1:09 pm

Ο Πανθρακικός στην κορυφή της Ευρώπης!

Η έδρα του Πανθρακικού είναι ένα από τα ελάχιστα απόρθητα κάστρα της Ευρώπης!

Αν αυτό δεν είναι οιωνός ανόδου, τότε τι είναι; Η μέχρι τώρα πορεία της ομάδας της Κομοτηνής στο πρωτάθλημα της Football League δείχνει ότι οι «πράσινοι» θα επιστρέψουν στην αγκαλιά της Super League. Για να πραγματοποιηθεί το όνειρο, βέβαια, απομένουν 15 ματς και οι Ακρίτες αισιοδοξούν ότι θα χρειαστούν λιγότερα για να ανοίξουν οι σαμπάνιες.

Μέχρι να έρθουν οι πανηγυρισμοί, βέβαια, υπάρχει καιρός. Ωστόσο, οι οιωνοί είναι θετικοί για τον Πανθρακικό, που με τις εμφανίσεις του εντός έδρας έχει καταφέρει να χαρακτηριστεί το ΔΑΚ Κομοτηνής ως ένα από τα λίγα απόρθητα κάστρα στην Ευρώπη!

Η ακριτική ομάδα σε 9 εντός έδρας ματς μετρά ισάριθμες νίκες με μόλις ένα γκολ παθητικό. Πόσες ακόμα ομάδες στην Ευρώπη έχουν καταφέρει το απόλυτο στο γήπεδό τους; Μόλις 6 σε 25 πρωταθλήματα, προηγμένα και χαμηλότερου επιπέδου!

Το Onsports, λοιπόν, αναζήτησε ανάλογα επιτεύγματα ομάδων στις δύο πρώτες κατηγορίες των πρωταθλημάτων τους στις εξής χώρες: Αγγλία, Γερμανία, Ιταλία, Ισπανία, Γαλλία, Ολλανδία, Τουρκία, Πορτογαλία, Σκωτία, Βέλγιο, Αλβανία, Αυστρία, Βουλγαρία, Κροατία, Κύπρο, Δανία, Ουγγαρία, Πολωνία, Ρουμανία, Ρωσία, Ουκρανία, Σερβία, Σλοβακία, Σλοβενία και Ελβετία... Μόλις έξι, λοιπόν, έχουν καταφέρει το απόλυτο...

ΧώραΟμάδαΚατηγορίαΕντός έδρας
ΑγγλίαΜάντσεστερ ΣίτιΑ'14-0-0
ΑλβανίαΛουφτετάριΑ'10-0-0
ΕΛΛΑΔΑΠανθρακικόςΒ'9-0-0
ΚροατίαΝτιναμό ΖάγκρεμπΑ'9-0-0
ΟυκρανίαΧόβερλα ΖακαρπάτιαΒ'9-0-0
ΣλοβενίαΑλουμίνιΒ'8-0-0



onsports
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Μαρ 2012, 1:19 pm

Mας τα χαλασε ο Διαγορας.....τωρα θα ισοβαθμουσαμε με ...Λουφτεταρι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Μαρ 2012, 1:20 pm


..το καταλαβαμε και με την μια στηλη.........

.........καλα τα καστρα τα απαρτα,αλλα ο μεσελες ειναι η ανοδος........εδω που φθασαμε δεν χωρανε πισωγυρισματα..................με μιση ομαδα και με μισο μηδεν να κερδιζεις τα παιχνιδια......οποιος θελει καλη μπαλα στο ...playstasion...............η στο Καμπ Νου.......

...Υ.Γ. πιστευω να συμφωνεις λεγεωναριε.................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Μαρ 2012, 1:26 pm

Τωρα που ειπες λεγεωναριο....το καθηκον της χθες η Μποκα....cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Μαρ 2012, 1:34 pm



......και απο οτι βλεπω στα καστρα τα απαρτα,εκτος απο την Αγγλια,ολες οι αλλες ομαδες που δεν διακορευτηκαν,ειναι απο τα πρωταθληματα χωρων που παιζεται ..υψηλη μπαλα.......................

.....................εμας βλεπουν οι Εγγλεζες και θελουν να μας ξεπερασουν........οταν θα μεγαλωσουν...............α πα πα πα πα πα.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Μαρ 2012, 2:10 pm

Τα επεισόδια στο AEL FC ARENA στερούν εκτός των άλλων και την επιχορήγηση από τον ΟΠΑΠ.



Η διαφορά των τεσσάρων πόντων από την 6η θέση καλύπτεται για την ΑΕΛ. Κάποιος αισιόδοξος, μάλιστα, θα μπορούσε να πει ότι μετά τα όσα κωμικοτραγικά έγιναν την Τετάρτη (14/03) στο AEL FC ARENA μπορούν να συσπειρώσουν τους «βυσσινί» και να τους βοηθήσουν στην αγωνιστική ανάκαμψη. Ωστόσο, τα πράγματα δεν είναι τόσο αισιόδοξα... Και αυτό, γιατί τα επεισόδια που έγιναν είναι ικανά να την καταστρέψουν οικονομικά!

Η διακοπή του ματς με τον Πανσερραϊκό θα ενεργοποίησει τη ρήτρα βίας που έχει βάλει ο ΟΠΑΠ στη συμφωνία με τη Football League, κάτι που σημαίνει ότι η ΑΕΛ είναι πολύ πιθανό να χάσει τη χορηγία των 100.000 ευρώ. Παράλληλα, εάν ο διαιτητής Παπαπέτρου έχει γράψει στο φύλλο αγώνα για την είσοδο των φιλάθλων στον αγωνιστικό χώρο, την απόπειρα βιαιοπραγίας εναντίον του και τη ρίψη αντικειμένων, τότε η ΠΑΕ κινδυνεύει να τιμωρηθεί με πρόστιμο έως 100.000 ευρώ και ποινή κεκλεισμένων των θυρών έως 4 αγωνιστικές, βάσει του άρθρου 15 του πειθαρχικού κώδικα! Όπως γίνεται κατανοητό, εάν επαληθευτούν όλα αυτά η ζημιά θα είναι τεράστια...

Φυσικά, δεν προβλέπεται αφαίρεση βαθμών. Αυτό θα συνέβαινε μόνο αν το ματς δεν άρχιζε ξανά.

Σε ό,τι αφορά στην αποβολή του Γκρούμπιεσιτς, η ΑΕΛ θα καταθέσει ένσταση για να μην τιμωρηθεί, καθώς από το βίντεο δεν προκύπτει ποινή κόκκινης.

Ερωτηματικό ωστόσο, παραμένει η στάση, την οποία θα κρατήσει ο Κώστας Πηλαδάκης, ο οποίος - εν θερμώ; - έλεγε ότι αποχωρεί από την ΑΕΛ και το ελληνικό ποδόσφαιρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 16 Μαρ 2012, 6:37 pm

Αθώωθηκε από την ΠΠΕ ο Γκρούμπιεσιτς!
Η ακύρωση της απόφασης του διαιτητή κ. Παπαπέτρου σημαίνει πως η κόκκινη κάρτα δεν ισχύει καν κι έτσι ο Σέρβος θα είναι στη διάθεση του Νίκου Κεχαγιά για την αναμέτρηση της Δευτέρας με τον Βύζαντα στα Μέγαρα.


Συγκεκριμένα η σχετική απόφαση αναφέρει τα εξής:

«Επίσης, από τις προσαχθείσης και επισκοπηθείσης μαγνητοταινίες (dvd) του αγώνα μεταξύ των ομάδων ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΕ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ την 14-3-2012, δεν προκύπτει σωματική επαφή μεταξύ των αντίπαλων ποδοσφαιριστών GRUBJESIC N. της ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ και ΓΟΥΜΑΓΙΑ Γ. της ΠΑΕ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ, το ως άνω γεγονός όμως διέλαθε της προσοχής του διαιτητή του αγώνα, με αποτέλεσμα εσφαλμένα να αποβάλλει τον ποδοσφαιριστή της ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ GRUBJESIC N., επιδεικνύοντας σε αυτόν ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ για βιαιοπραγία (απώθηση με το κεφάλι) και κατόπιν αυτού πρέπει η επιβληθείσα ποινή στον ως άνω ποδοσφαιριστή να ακυρωθεί».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 16 Μαρ 2012, 6:46 pm

τωρα αυτο σημαινει ή οτι τους αφηνουμε να πιστευουν οτι καναμε τους μ@κες με την αποβολη του Μπαλου,ή οτι ειμαστε.
νομιζω και ελπιζω το πρωτο.


Ο Κοντογουλιδης που συμπληρωσε 4 κιτρινες δηλωθηκε να μην παιξει μεσα σε αγροτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 16 Μαρ 2012, 11:07 pm

Χμμ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 17 Μαρ 2012, 11:31 pm

Παντελίδης: «Έχουν χειροτερέψει οι συνθήκες»



Το πρωτάθλημα της Football League είναι σε πολύ δύσκολη θέση καθώς οι
συνθήκες που καλούνται να δουλέψουν οι προπονητές δεν είναι άνετες,
τόνισε στον NovaΣΠΟΡ FM 94,6 και την εκπομπή «Insiders»
ο προπονητής του Πανθρακικού, Σάββας Παντελίδης. Ο έμπειρος τεχνικός
αναφέρθηκε στην εικόνα της ομάδας του αλλά και στην συνέχεια του
πρωταθλήματος.


«Ίσως να περίμενα καλύτερη συγκομιδή εκτός έδρας. Χαθήκανε κάποιοι
βαθμοί γιατί θα μπορούσαμε να έχουμε και παραπάνω. Θα θέλαμε να έχουμε
εννιά στα εννιά και συνεχίσουμε. Τα παιδιά μπαίνουν στο γήπεδο και
γνωρίζουν ότι είναι το σπίτι τους, ότι έχουν το πάνω χέρι και αυτό
τρομάζει τους αντιπάλους. Όταν πας σε μια ομάδα που ξέρεις ότι έχει ένα
σερί, είσαι φοβισμένος», τόνισε αρχικά.


Ερωτηθείς για τα όσα συμβαίνουν αυτό τον καιρό στο πρωτάθλημα, είπε:
«Οι συνθήκες έχουν χειροτερέψει σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια.
Μειώθηκαν τα λεφτά από την πολιτεία, τα έσοδα είναι ελάχιστα. Είναι
δύσκολο να συντηρήσεις μια ομάδα με αυτά τα δεδομένα».


Για το ρόστερ της ομάδας του, σχολίασε: «Έχω υποσχεθεί στους παίκτες
ότι το 80% θα παραμείνει στην ομάδα αν ανέβουμε και εγώ βρίσκομαι εδώ.
Τουλάχιστον οι 17 θα παραμείνουν στην ομάδα. Είναι λάθος να αλλάζεις το
ρόστερ σου. Μια προσθήκη πέντε έξι ποιοτικών παικτών θα δώσει κάτι καλό.
Το να αλλάξεις πολλά είναι πολύ δύσκολο».


Για το αγωνιστικό επίπεδο, είπε: «Είναι πιο «καθαρό» το πρωτάθλημα.
Υπάρχει βελτίωση στις διαιτησίες. Έχουμε καλούς διαιτητές και όσο πιο
ήσυχους τους αφήνεις τόσο καλύτερα δουλεύουν. Σε όλες τις δουλειές είναι
έτσι. Αν είσαι σοβαρός και ξέρεις τι κάνεις, τότε σε αφήνουν ήσυχο για
να βγάλεις το ταλέντο σου».


Το επόμενο παιχνίδι με την Παναχαϊκή, είναι εξαιρετικά επικίνδυνο,
όπως τονίζει: «Υπολογίζω πάρα πολύ την Παναχαϊκή. Έρχεται από καλό σερί,
έπαιξε με τους πρώτους και πήγε καλά και δεν έχασε. Δεν το λέω για να
το λέω και το πιστεύω. Η Βέροια είναι η καλύτερη ομάδα στην κατηγορία».


Τέλος για το αν υπάρχει κάποια ομάδα που θαυμάζει, τόνισε: «Δεν
υπάρχει κάποια ομάδα που να έχει υποδομές που να ζηλεύω. Δεν έχει καμία
ομάδα κάτι τέτοιο. Θαυμάζω κάποιες ομάδες που μπήκαν από το παράθυρο
στην κατηγορία και στέκονται αξιόλογα. Έχουν όραμα και φιλοδοξία. Πράγμα
πολύ καλό. Σε γεμίζει ενέργεια και δείχνει ότι κάτι καλό μπορεί να
γίνει».


http://www.sport-fm.gr/article/540396
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 18 Μαρ 2012, 9:01 am

................. και γω που νόμιζα ότι ο Πανθρακικός είναι η καλύτερη ομάδα στην κατηγορία .................. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 18 Μαρ 2012, 12:52 pm

μην νομιζεις χριστο....................ειμαστε. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012 - Σελίδα 3 687840
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012
» 2η αγωνιστική 2011-2012 football league
» 6η αγωνιστική 2011 - 2012
» 8η Αγωνιστική 2011-2012
» 4η αγωνιστική 2011-2012 football league
Σελίδα 3 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2011-2012-

Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις