Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 4:47 pm

τα τελεuταία 3-4 χρονια διοργανώνεται ένα άτuπο πρωτάθλημα ακαδημιών μεταξu:πανθρακικοu,σκοντα ξανθης,δοξα δράμας,πανσεραικοu,νεστοu χρuσοuπολης,ολuμπιακοu αλεξ/πολης,Καβαλας,ορεστιαδας,βιστωνιδας...κάποιες ξεχνάω αλλά ειναι 11-12 ομάδες από όλη την θράκη και αν.μακεδονία
κανονικό πρωτάθλημα με παιχνίδια εντό-εκτός έδρας και βαθμολογία

κάθε χρόνο ο ερασιτέχνης πανθρακικός πρωταγωνιστεί και η Κ-15 κάθε μα κάθε χρόνο τερματίζει πρώτη-δεuτερη

αν αuτό σοu προκαλεί γέλιο φίλε centipede_2 σοu θuμίζει σε κάτι τη φαλάκρα τοu Τσάκωνα...καλuτερα να άφησεις κατά μέρος τον Πανθρακικό και να ασχοληθείς σοβάρα με τον παλιό καλό ελληνικό κηνιματογράφο...ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ...!!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 5:49 pm

Εγώ πάντως, αυτό που έχω να πω για τα "νέα ταλέντα", είναι ότι μου τη δίνει να βλέπω αναρτήσεις τους στο facebook υπέρ του εκάστοτε αντιπάλου του Πανθρακικού, είδικά όταν ο αντίπαλος είναι μια παραδοσιακή "μεγάλη" ομάδα.

Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 5:53 pm

Δεν με κατάλαβες Γιάννη.
Είτε εγω δεν το έθεσα σωστα, είτε αλλα λέω εγω, αλλα μου λες εσυ, και αλλα καταλαβαίνουμε.

Κατερίνα σε αυτο που λες.
Γιατι δεν αρρωσταινουν αυτα τα παιδια με τον Πανθρακικο;
Και γιατι οταν θα φύγουν μεγάλο ποσοστό θα ειναι αντιπανθρακικοι;
Επειδη έν τελεί δεν γίνανε επαγγελματίες;
Κάτι παει λάθος σε ολο αυτο.

Ασε τα πολυ μικρά παιδια απ´ εξω.
Λίγο απο το γούστο τους να βγάζαμε και μεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 5:54 pm

Το σίγουρο είναι ότι υπάρχει υλικό στις ακαδημίες,υπάρχει ταλέντο,γίνετε δουλειά...αν αυτά τελικά χάνονται σίγουρα ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 5:56 pm

Centi για τις ίδιες ηλικές λέω κι εγώ, όχι για τα μωρά.

Δεν ξέρω τί γίνεται μέσα στις ακαδημίες είναι η αλήθεια και για ποιον λόγο καταλήγουν να αντιπαθούν την ομάδα.

Αλλά αν δεν μπορούν να φερθούν σαν επαγγελματίες, να μη αξιώνουν επαγγελματικά συμβόλαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 5:57 pm

Τα "νέα ταλέντα" κατερίνα είναι κοινοί θνητοι με αδυναμίες όπως και όλοι οι χρήστες του FB
Ισως κάποιοι να τα απαξιώνουν κιόλας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 5:59 pm

Δεν θα διαφωνησω.
Λυστε μου μια απορία.
Εκανε ο Σταματοπουλος για Πανθρακικο;
Μπορούμε να βασιστουμε, στον λατρεμενο κατ τ αλλα Γιαννάκη ως βασικό;
Χίλια μακάρι να μπορούσαμε.
Υπήρχαν καλύτεροι που χάθηκαν;
Και αν ναι γιατι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:01 pm

Από τη στιγμή που είναι κοινοί θνητοί, φαντάζομαι ότι κάνουν και λάθη. Δεν τους αφορίζω. Απλά λέω τί μου τη σπάει και τί θεωρώ εγώ σωστό.

Γιατί ΝΑΙ, μου τη σπάει να βλέπω παιδί με φανέλα Πανθρακικού στο προφίλ του (για να δείξουμε και στα κοριτσάκια ότι είμαστε μπαλαδόροι) να γράφει ποστ "Πάμε Παοκάρα μου" ή "Πάμε Ολυμπιακάρα μου".

Μου τη σπάει. Απλό. Μπορεί να είμαι υπερβολική, αλλά εξακολουθεί να μου τη σπάει.

Δεν επιβάλλω την άποψή μου, απλά την εκφράζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:03 pm

Και αν χάθηκαν φταίει μονο η ομάδα;
Ή και η ματαιοδοξία του γιατι δεν παίζω βασικός;
Γιατι γνώρισα το τσιγάρο και το ποτο...
Και γιατι άρχισε τερτίπια το κάτω κεφάλι;
Και απο προπόνηση φρου φρου και διπλωμενη καλτσα και κορδέλα στα μαλλια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:04 pm

Πιστεύεις ότι πολλά 15-17χρονα ενδιαφέρονται για συμβόλαια;;;;

Για τη φανέλα ματωνουν οι πιο πολλοί αλλά μερικές φορές η φανέλα τους ματωνει

Στο επίσημο site της ΠΑΕ,από τότε έχεις να διαβάσεις ανακοίνωση για τις ακαδημίες;;;;
Η τελευταία ενημέρωση που έχει είναι του 2010

Για τις υποδομές...Σεπτέμβριος 2012 μόνο όταν ξεκινούσε το πρωτάθλημα...

Ρίξε μια ματιά σε επίσημα site άλλων ΠΑΕ να δεις πως αντιμετωπίζονται τα δικά τους "νέα ταλέντα"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:06 pm

Και για να μην παρεξηγουμαι, θα εκλαιγα απο περηφάνια βλέποντας έστω 5 Θρακιώτες στην βασική μας ενδεκάδα.
Δεν βλέπω όμως, και δεν ξέρω αν θα δώ.
Και δεν ξέρω αν φταίει μονο και η ομάδα σε αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:10 pm

Γιαννης έγραψε:
Πιστεύεις ότι πολλά 15-17χρονα ενδιαφέρονται για συμβόλαια;;;;

Για τη φανέλα ματωνουν οι πιο πολλοί αλλά μερικές φορές η φανέλα τους ματωνει

Στο επίσημο site της ΠΑΕ,από τότε έχεις να διαβάσεις ανακοίνωση για τις ακαδημίες;;;;
Η τελευταία ενημέρωση που έχει είναι του 2010

Για τις υποδομές...Σεπτέμβριος 2012 μόνο όταν ξεκινούσε το πρωτάθλημα...

Ρίξε μια ματιά σε επίσημα site άλλων ΠΑΕ να δεις πως αντιμετωπίζονται τα δικά τους "νέα ταλέντα"

Μαζι σου.
Ομως δεν γίνεται να ειναι τόσο τυφλοί που ψάχνοντας μικρούς κατέληξαν σε Καθαριους, Πυθαρούληδες και Αθανασιαδηδες.
Απο τον τελευταίο ας πούμε έχουμε καλύτερο τέρμα στα τεπ; Δεν γνωρίζω, ρωτάω.
Ταλέντο ειναι και ο Ποπτσης; Μπορει να παίξει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:12 pm

Ή θα πάρουμε ως ελπιδοφόρο σεντερ Μπακ τον 18 πετρουση απο την κερκυρα;
Λέτε να ειναι τόσο τρελοί και να θέλουν να πληρώνουν συμβόλαια άσχετους και οχι Ροδοπιτες που θα φτυνουν αίμα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:15 pm

Το Πάσχα του 2011 η τότε Κ-15 του πανθρακικου στο τουρνουά "Κατσούρης" του ΠΑΟΚ κέρδισε 2-1 (σε ημιτελικό) την ΑΕΚ και έχασε 1-0 στον τελικό από την ΑΙΚ Στοκχωλμης...
Από εκείνη την ομάδα γεννηθής 96-97 μόνο 3-4 παίχτες βρίσκονται σήμερα στην Κ-17

Αν τότε μπορούσαν να ανταγωνιστουν ομάδες τετοιου επιπέδου και τώρα είναι λίγοι και αναζητούμε παίχτες στο Σουφλι και στη Δραμα...κατι κάνουμε και μεις λάθος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:19 pm

Βάλε μέσα και το θέμα της εξέλιξης ή στασιμότητας.
Ειτε λογω προπόνησης, είτε λογω χόμπι.
Ο άλλος μπορει να ήθελε να ασχοληθεί αποκλειστικά με σπουδές, σεβαστό και μη κατακριτεο.
Δεν ευθύνεται η ομάδα, ειναι συνειδητή επιλογή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:21 pm

Και πέραν του Μανταλου στην διπλανή, άλλος παίκτης δεν ειναι και κάτι το ιδιαίτερο.
Ούτε καν ο Ντίνας και ας πήγε βαζελο.
Δεν μπορει να κάνει σοβαρο πρωταθλητισμό και λογω κυβικών βεβαίως.
Θα παίξει μπάλα ας πούμε και θα ειναι ανετος βιοποριστικα;
Μακάρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:27 pm

centipede_2_ έγραψε:
Βάλε μέσα και το θέμα της εξέλιξης ή στασιμότητας.
Ειτε λογω προπόνησης, είτε λογω χόμπι.
Ο άλλος μπορει να ήθελε να ασχοληθεί αποκλειστικά με σπουδές, σεβαστό και μη κατακριτεο.
Δεν ευθύνεται η ομάδα, ειναι συνειδητή επιλογή.
οι είκοσι του πανθρακικου που συμμετείχαν τότε έμειναν στάσιμοι ή ακολούθησαν αλλά χόμπι ενώ οι είκοσι 25 της ΑΕΚ με τα οποία προβλήματα-μιλάμε για τα τελευταία 2 χρόνια-συνεχίζουν σύσσωμοι και πρωταγωνιστούν...πάλι κατι λάθος θα κάναμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 6:37 pm

Νομίζω πως εξαίρεση ειναι ο Φουντας.
Αν είχαν άλλους 5 τέτοιους και προωθούσαν δεν θα πεφτανε.
Τσουμαγκας, μπουγαιδης, κατιδης, αρκούδας δεν θα επρεπε καν να ειναι στο Ρόστερ και δεν προέρχονται απο τα δικα τους τεπ.
Τον μονο που ξεχώρισαν απο εκείνη την φουρνιά ειναι ο Φουντας.
Θα κολωναν να βγάλουν και άλλους αν ήταν όλοι ίδιου επιπέδου;
Ετσι και αλλιώς με πιτσιρίκια έπαιζαν.

Κακώς δεν υπάρχουν αυτοί οι παίκτες έστω και στα τεπ μας.
Θυμάστε πως γκρινιαζαμε πριν 2 χρόνια για έναν πιτσιρικά απο τα μέρη μας που μας τον έφαγε η Ιντερ;
Στην επανομη, παίζει και πέφτει.
Παντα υπάρχουν δυο όψεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 23 Απρ 2013, 7:08 pm

Πεχλιβανοπουλος στην Κόρινθο παίζει και όχι στην επανωμη...

Δεν σου μιλάω για αυτή τη φουρνιά ΑΕΚ αλλά γι αυτούς που είναι τώρα Κ-17
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΣαβ 27 Απρ 2013, 7:05 pm

http://www.epo.gr/News.aspx?a_id=43735&NewsType=22

Ισως κάποιοι δεν το θεωρούν σημαντικό για να το ανακοινώσουν αλλά εγώ-ως νέος"πατέρας χουτου"-δεν μπορώ να κρυψω τη Χαρα μου...

Ο Γιώργος Τζατζανάς του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ για άλλη μια φορά στις εγκαταστάσεις Αγ.Κοσμά δοκιμάζεται στην ΕΘΝΙΚΗ U-15

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013, 6:00 pm

συνχαρητηρια για ακομα μια φορα για τον υιο γιαννη και μην κρυβεις την χαρα σου φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΚυρ 28 Απρ 2013, 6:03 pm

ko69 έγραψε:
συνχαρητηρια για ακομα μια φορα για τον υιο γιαννη και μην κρυβεις την χαρα σου φιλε.
δεν την κρύβω φίλε ίσα ίσα να τη μοιραστώ θέλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ 29 Απρ 2013, 3:04 pm

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Dc6a34cddcdc355994851dd7b6faf2ee_Generic

Ο ποδοσφαιριστής του Πανθρακικού, Γιώργος Τζατζανάς, θα βρεθεί από την Μεγάλη Δευτέρα έως την Μεγάλη Τετάρτη στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Αγίου Κοσμά στην Αθήνα για να πάρει μέρος στις τελικές προεπιλογές για τη σύσταση της Εθνική ομάδας Κ15

ΘΡΑΚΗ sports

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Tzatzanas

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 531121_3428427640398_1525954797_n_0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ 29 Απρ 2013, 6:46 pm

Φίλε Γιάννη, ΑΥΤΗ η είδηση είναι η σημαντικότερη από όλες όσες δεσπόζουν αυτό το σαββατοκύριακο. Τι να την κάνω την είδηση αν τσατίστηκε ο μαρμαράς, αν έκανε sprint στο τελείωμα του αγώνα με την κέρκυρα ο ΠΑΠ, αν φιλούσε όποιον έβρισκε μπροστά του ο Βαϊρουά ή αν σφύριξε ή όχι το οφσάιτ γκολ του Μήτρογλου ο επόπτης. Όλα αυτά είναι της στιγμής. Το ΜΕΛΛΟΝ όμως είναι στην είδηση που ΕΣΥ μας έδωσες και ο ΓΙΟΣ σου τη δημιούργησε.
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ λοιπόν στο γιο σου και ελπίζουμε και άλλοι πατεράδες από την περιοχή μας να πάρουν τη χαρά που εσύ πήρες. Και για να λέμε και του στραβού το δίκιο, επειδή δεν είναι δυνατόν να παίρνουν όλοι χαρές, πες του να μην απελπίζεται με τυχόν αποτυχίες αλλά να συνεχίζει πιο δυνατός. "Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς."
Δεν είναι της παρούσης βέβαια και ελπίζω (και εύχομαι) να είναι όσο το δυνατόν λιγότερες (και μαλακότερες) οι πτώσεις. Σκοπός όμως της ομάδας (και φυσικά των γονιών) είναι να τους στηρίξουν στις δύσκολες στιγμές.
Για την ώρα πάντως εύχομαι ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην επιλογή.

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιαννης


Αριθμός μηνυμάτων : 306

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού   Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ 29 Απρ 2013, 10:04 pm

2-1 πρώτο ματς (νικη) και το πρώτο γκολ δικό του!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τα νέα ταλέντα του Πανθρακικού

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» H ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ
» Φανέλα Πανθρακικού
» Σφαγή του Πανθρακικού από τον Μπαοκ
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» Εισιτήρια διαρκείας Πανθρακικού 2010-11 απόψεις-προτάσεις
Σελίδα 11 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις