Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 9:50 pm

Ο Ίλιε Ντουμιτρέσκου κάθισε 40 ημέρες στον πάγκο της Στεάουα. Ο Ρουμάνος πρώην τεχνικός του ΠΑΟΚ έλυσε την συνεργασία του με την ομάδα του Παντελή Καπετάνου μετά την ισοπαλία (1-1) στο πρωτάθλημα με αντίπαλο την Άστρα και τις αντιδράσεις που υπήρξαν από τους οπαδούς της ομάδας προς το πρόσωπό του.

Το μεγαλύτερο διάστημα που έχει κάτσει ο "Ντούμι" σε πάγκο ομάδας, είναι σε αυτόν του ΠΑΟΚ, το διάστημα από τον Φεβρουάριο μέχρι τον Οκτώβριο του 2006. Όπως θα διαπιστώσετε και παρακάτω, ο Ρουμάνος προπονητής από το ξεκίνημα της καριέρας του ή απολύεται ή τα παρατάει το πολύ στους επτά μήνες. Όσον αφορά την συνεργασία 40 ημερών με την Στεάουα, δεν είναι η μοναδική της μιας... ανάσας, αφού το 2001 ανέλαβε την Μπρασόφ μόλις από τον Ιούλιο έως τον Αύγουστο εκείνου του έτους.

Η καριέρα του "Ντούμι" ως προπονητής έχει ως εξής:

Στόουκ : Δεκέμβριος 2000 - Ιούνιος 2001

Μπρασόφ : Ιούλιος -Αύγουστος 2001

Αλκή Λάρνακας : Δεκέμβριος 2001 - Απρίλιος 2002

Ρουμανία U21 : Αύγουστος -Οκτώβριος 2002

Μπακάου : Οκτώβριος 2002 - Μάιος 2003

Απόλλων Λεμεσού : Ιούνιος 2003 - Ιανουάριος 2004

ΑΕΚ : Φεβρουάριος -Μάιος 2004

Αιγάλεω: Ιανουάριος-Μάιος 2005

Ακράτητος : Ιούνιος -Οκτώβριος 2005

Καλλιθέα : Οκτώβριος 2005 - Φεβρουάριος 2006

ΠΑΟΚ : Φεβρουάριος -Οκτώβριος 2006

Πανθρακικός : Μάιος -Αύγουστος 2009

olapaok.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ 25 Σεπ 2010, 2:01 pm

Θ.Πάγκαλος: “Δύο στους τρεις δημόσιους υπάλληλους είναι άχρηστοι”



...αυτα δηλωνει ο "ατυχος κληρονομος", για τους πραγματικα ατυχεις Ελληνες

που καλως η κακως επενδυσαν τις ζωες τους στο αφεντικο που λεγεται Ελληνικη πολιτεια.........



....οταν τους εμπαζες ρε μεγαλε στο μαγαζι και σε ψηφιζαν για να κονομας στις πλατες μας,τοτε ηταν καλως καμωμενα...τωρα που δεν υπαρχουν φραγκα για

να ξαναλιγουριασετε,ειναι αχρηστοι.......ρε δεν γαμιεστε ολοι σας...............



...... μας μοστραρατε εκλογες ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Kopfschuettel ?...ετοιμαστειτε για κλωτσιες !





ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ 25 Σεπ 2010, 3:33 pm

Cappo μου ο Πάγκαλος είναι ένας ευφυέστατος άνθρωπος σε λάθος θέση.

Θα μπορούσε να διαπρέψει στον ιδιωτικό τομέα ως Manager, στο Δημόσιο ως στρατιωτικός ή στο εξωτερικό ως Πανεπιστημιακός.

Δυστυχώς τον κέρδιζε η πολιτική και νομίζω ότι έχει πάρει πολλά από τα γονίδια του παππού του, από τους πιο αμφιλεγόμενους πολιτικούς ?? της χώρας μας.

Αν και θεωρείται «τίμιος», δεν μας διευκρινίζει αν στους Δημοσίους υπαλλήλους εντάσσονται και οι βουλευτές – υπουργοί – δήμαρχοι κλπ.

Εκεί το ποσοστό των «άχρηστων» είναι 99 στους 100.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ 25 Σεπ 2010, 3:47 pm

kabano έγραψε:
Cappo μου ο Πάγκαλος είναι ένας ευφυέστατος άνθρωπος σε λάθος θέση.

Θα μπορούσε να διαπρέψει στον ιδιωτικό τομέα ως Manager, στο Δημόσιο ως στρατιωτικός ή στο εξωτερικό ως Πανεπιστημιακός.

Δυστυχώς τον κέρδιζε η πολιτική και νομίζω ότι έχει πάρει πολλά από τα γονίδια του παππού του, από τους πιο αμφιλεγόμενους πολιτικούς ?? της χώρας μας.

Αν και θεωρείται «τίμιος», δεν μας διευκρινίζει αν στους Δημοσίους υπαλλήλους εντάσσονται και οι βουλευτές – υπουργοί – δήμαρχοι κλπ.

Εκεί το ποσοστό των «άχρηστων» είναι 99 στους 100.


......δεν εξεταζω αν ειναι εξυπνος η οχι.....εγω διαβαζω αυτα που λεει με την ιδιοτητα που κουβαλαει...και δυστυχως γι αυτον δεν ειναι εκτος υπνου(...εξυπνος δηλαδη) λεγοντας αυτα τα συγκεκριμενα...εχω την εντυπωση πως ειναι εντος υπνου(οχι εξυπνος) με αυτα αυτα που εκσφενδονιζει εδω και μια βδομαδα...
...αν δεν αποδεχοταν τις κληρονομιες,νομιμα, οπως ειχε καθε δικαιωμα,τοτε σαφως και θα ηταν... εκτος υπνου(εξυπνος...)...
τελικα φιλε μου kabano...και μας πηδανε και μας ζητανε να πουμε
ευχαριστω...γι αυτο λοιπον ας γαμηθουνε οι ιδιοι...πατοκορφως!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cappo στις Σαβ 25 Σεπ 2010, 3:53 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ 25 Σεπ 2010, 3:52 pm

...και οπως θα ξερεις,εγω ημουν ενας απ αυτους παιδιοθεν,που συνεβαλαν στην περιφερεια της μεσης του πολυ Θοδωρου Παγκαλου και λοιπων σαρκοβορων.....χωρις εισαγωγικα η τελευταια λεξη....... ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ 25 Σεπ 2010, 5:20 pm

kabano έγραψε:
Cappo μου ο Πάγκαλος είναι ένας ευφυέστατος άνθρωπος σε λάθος θέση.

Θα μπορούσε να διαπρέψει στον ιδιωτικό τομέα ως Manager, στο Δημόσιο ως στρατιωτικός ή στο εξωτερικό ως Πανεπιστημιακός.

Δυστυχώς τον κέρδιζε η πολιτική και νομίζω ότι έχει πάρει πολλά από τα γονίδια του παππού του, από τους πιο αμφιλεγόμενους πολιτικούς ?? της χώρας μας.

Αν και θεωρείται «τίμιος», δεν μας διευκρινίζει αν στους Δημοσίους υπαλλήλους εντάσσονται και οι βουλευτές – υπουργοί – δήμαρχοι κλπ.

Εκεί το ποσοστό των «άχρηστων» είναι 99 στους 100.

Αλήθεια cappo, πως έβγαλες το συμπέρασμα ότι ο Πάγκαλος θα μπορούσε να διαπρέψει στο Δημόσιο -και μάλιστα ως στρατιωτικός; να σου θυμίσω πως οι στρατιωτικοί, μετά το 96 βγάζουν φλύκταινες μόλις ακούν για το συγκεκριμένο άτομο;
Επίσης, στο εξωτερικό ως Πανεπιστημιακός, τι ακριβώς θα έκανε; πορτιέρης σε ανοιχτές παραλίες; όσες φορές τον έχω ακούσει να μιλάει, είτε πολιτικά είτε ακαδημαϊκά φόρουμ, το μόνο που ΔΕ βγάζει είναι το εκπαιδευτικό. Αν πάλι τον προτείνεις ως ερευνητή, τότε τι να πω; κρίμα στα χαμστεράκια (τη συγκεκριμένη περίοδο βέβαια, όπου χάμστερ είναι 10.0000.000 Έλληνες.

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ 25 Σεπ 2010, 5:52 pm

...Χρηστο,αν διαβασεις προσεκτικα,το συμπερασμα ειναι του kabano...οχι δικο μου...παρα ταυτα,θεωρω πως μπορουσε να διαπρεψει παντου...γνωριζει αριστα την τεχνη του... παπατζη...και ως γνωστον τον παπα τον "τρωνε" πολλοι.......
αρκει να ειναι μαστορας ο παπατζης...και ο περι ου ο λογος ειναι μαστορας ...
...και μεγαλος μαλιστα............................... ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Alien
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΣαβ 25 Σεπ 2010, 6:44 pm

Άποψη μου είναι βρε Χρήστο, που δεν χωράει ανάλυση σε οπαδικό forum γιατί θα μας πάρουν με τις πέτρες. Δεν θέλω να ανοίξω κουβέντα για πολιτικούς , ούτε στο καφενείο ( πόσο μάλλον να κάθομαι να γράφω ).

Ελπίζω να τα πούμε από κοντά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΚυρ 26 Σεπ 2010, 9:14 am

Sorry παιδιά, ξέφυγα και ζητώ συγγνώμη.... Εν αναμονή του λεωφορείου για Καρδίτσα.

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010, 9:09 am

Αυτή τη στιγμή δεν φαίνεται πως υπάρχει περίπτωση να αντικατασταθεί ο 41χρονος προπονητής. Η αναζήτηση στρέφεται κυρίως στη στελέχωση του προπονητικού τιμ με πιο κατάλληλους συνεργάτες για τον Ελληνα τεχνικό....

...................................................................................................

...το σχολιακι αφορα τον Δερμιτζακη, απο το ρεπορταζ του Παοκ...τι μας λεει
λοιπον...αυτην την στιγμη δεν ...την επομενη ισως...μπορει και να...ποιος ξερει
...και το ζουμι ειναι πως, για την εικονα του Παοκ,φταινε οι συνεργατες του νεαρου προπονητη...Ζαγορακη,καλα ξεμπερδεγουει...μα καλα,αυτοι οι συνεργατες του Δερμιτζακη,τι εκαναν στην προετοιμασια ? ...πλακωναν τις μπουγατσες και σερνονται ?................ ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_smile ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_smile ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_smile ......... ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_geek ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_geek ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_geek ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 38 Icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010, 6:00 pm

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις